כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  אז אני אלך לקצה העולם

  המסע הרגלי לסנטיאגו דה קומפוסטלה ולקצה העולם

  0

  עוד שבוע / מספר XXVIII / פוסט אחרון

  6 תגובות   יום שישי , 12/6/20, 13:21

   

  חברים יקרים - בפעם האחרונה בקפה.  בעתיד בפייסבוק שלי

   

   

  עצבים

   

  שבוע עובר שבוע בא ובזה שחולף היו לי סיבות טובות לעצבים.  לא במישור האישי, חלילה, שם הכל סביר.  אבל במישור הציבורי, כללי, פוליטי וכיוצ"ב היו לי סיבות טובות לעצבים.  האמת, עד רביעי או חמישי השבוע עבר ברמת עצבים רגילה פחות או יותר, פה ושם איזה הצהרה מטופשת על סיפוח, או עוד איזה מהלך פוליטי שההגיון שלו קשור בצורה ישירה למרחק של ביבי מהכלא, עצבים ברמת הסטנדרט. ואז הגיע דרוקר.  שתבינו, דרוקר מעצבן.  טיפוס חטטן, טרחן, נודניק מתנשא שהפשע הכי גדול שלו זה שהוא משתדל להביא עובדות ולהגיד אמת.  נורא ואיום.  בלתי נסבל הדרוקר הזה.

  אחרי שחודשים אמרנו, נו טוב, ביבי כנראה מקבל שוחד פוליטי מהאלובצ'ים ובתמורה נותן להם שוחד כלכלי, עכשיו כל המדינה יודעת באופן ברור שזה לא אולי, אלא שהאלוביצ'ים באמת נתנו שוחד פוליטי וקיבלו שוחד כלכלי.  העובדה הזו, שמזמן היתה הערכה מושכלת של כל אחד שמתעניין בפוליטיקה בישראל הפכה עובדה.  זה טרם עבר בבית משפט אבל כל אדם שעיניו בראשו ושמע את ההקלטות של אדון וגברת אלוביץ' עם אילן ישועה מבין שזה שוחד, שוחד, שוחד. לא בערך, לא אולי, לא יתכן ש.... 

   

  עכשיו אני חייב הוסיף את המילה לכאורה כדי להגן על עצמי מתביעה, אז הנה אמרתי. לכאורה.  מה שבא לי להגיד זה "זין לכאורה !"  אבל אני חייב להתנהג בנימוס, אז אני משתדל.  הנה עוד פעם:  לכאורע. רע רע רע.

   

  עכשיו כל זה עוד עצבים לייט.  עכשיו בא העצבים Heavy Weight.  בתגובה לפרסום של דרוקר בא הרב בש"י (ביבי שרה יאיר) וקבע שהתגמול הנאות על הפרסום הזה הוא שליחתו של הנודניק הזה לכלא.  כמובן שלבש"י אין בדיוק את האומץ להגיד את זה בקולו אז הוא משתמש בגוף המדמם הזה שהיה פעם מפלגה מעצבנת אך לגיטימית ונקראה הליכוד, ואומר את הדברים בשם הליכוד.  וזה באמת הביא לי עצבים.  אני מבין שהכל זה ספינים, אני מבין שצריך להציל את הישבן הענוג של ביבי מישיבה לא נוחה במעשיהו, אני מבין שדרוקר רק עיתונאי עלוב ("גרם אחד" כדברי אחד האלוביצ'ים)  למול מאה טון של משפחת המלוכה. אבל האיום, אפילו שזה כאילו רק "ניסוח לא טוב" או התנצלות אחרת כלשהי הוא חציה ברורה של האסור והמותר.  וזה הביא לי עצבים.  שהמדמנה הבזויה הזו, הרב בש"י, שיודעת היטב שמקומו של ביבי בכלא מעזה להגיד דברים כאלה ותכלס אין מי שאומר להם: "הפוך גוטה, הופך"  זה מראה לאיזה תהומות הם מדרדרים אותנו ואת השיח פה בארץ.

   

  אין לי ספק שככל שהמשפט יתקדם נראה עוד הרבה פירוטכניקה.  יהיו ספינים ויהיו חשיפות ויהיו בושות ויהיו איומים וכיוצ"ב.  יש מצב שהסיפור הזה הוא רק "בקטנה..." לעומת מה שעוד נראה בעתיד.  אין לי ספק שלרב בש"י יש בכספת חומר מציק או אפילו מרשיע על כל עיתונאי, ח"כ קצין משטרה או פוליטיקאי שיכול לאיים על שלוותם  ונראה לי שנחשף לכל מיני כאלה חומרים בעתיד הקרוב.  אלה ספינים שיתפסו כותרות מרעישות ויגרמו לנו לסטות מהענין במשפט וברוע עצמו. 

  לכן תודה גדולה לדרוקר הנודניק, שלא נותן לספינים לתעתע.

   

   חברים, נראה לי שהגענו למצב שבו כל מי שחושב פלוס מינוס כמוני צריך לפחות להוציא את האצבע שלו ממקום המנוחה שלה ולהתחיל לתקתק דברים נחרצים על המקלדת.  אל תהססו, הגיע הזמן. 

  הצדיקים גם ילכו להפגנות. 

   

  בעיות משמעת

   

  נו טוב, אז אם היו עצבים בגלל הדרוקר, הנה עוד סיבה לעצבים.  לפני כמה ימים קראתי ציטוט מפי ביבי (אני בד"כ מסרב לראות אותו בטלביזיה) שאומר " מוקדם מדי לומר אם זה שינוי מגמה כללית, אבל לא מוקדם מדי לומר שיש התרופפות כללית במשמעת".  שפשפתי עיניים, ניקיתי פנים ואוזניים וקראתי שוב "יש התרופפות כללית במשמעת"  מאז הטירונות, כשסמל המחלקה שלי, בחור בשם יוסי זאדה צרח עלינו שאנחנו צריכים יותר משמעת, אף פעם לא הרגשתי ככה נזוף.   כמה ימים אחריו, אחד התוכים שלו, שמשמש כרגע שר הבריאות פנה אף הוא לאזרחים ואמר: " קיימת התרופפות בנושא ובלי משמעת של הציבור לא נוכל להמשיך עם משק פתוח"  

   

  מיד קמתי ונעמדתי בפינה וחשבתי לעצמי "וואט ד'ה פאק???"  תגידו לי, הם רציניים?  הפכו להיות רס"ר משמעת?  למה ממתי אני חייב להיות ממושמע.  חברה, יש חוקים, תקנות, חוקי עזר של העיריה והמלצות.  הכל טוב. לחוקים צריך לציית, אבל אתם מאיימים עלינו עם בעיות משמעת?  מה אנחנו – בכיתה ג' ? השתגענו לגמרי ? 

  עכשיו אנא תבינו אותי נכון.  אני גם הולך עם מסכה כשצריך, מתרחק כשני מטר, שוטף ידיים לפי ההגיון וסה"כ משתדל לשרוד פה בכדור הארץ עוד כמה שנים. 

  בהכללה אני גם יותר מסכים עם הגישה של יורם לס ופרופ' רוטשטיין מאשר עם החבורה ההיסטרית סביב בלפור.  עם זאת מכיוון שעדיף בטוח מאשר חולה, אני מתנהג באופן שנראה לי בטוח. רק שהסמנטיקה של צייתנות ומשמעת מביאה לי עצבים.  הרי גם לס וכו' לא צודקים במאה אחוז והאמת איפשהו באמצע.  אז בואו נתנהל באופן בטוח בלי שיאיימו עלינו בעונשים כתגובה להפרות משמעת.

  אתם יכולים לחשוב שאני מטורלל שהעצבים שאני חוטף באים בגלל סמנטיקה אבל במצב שלנו במדינה, גם סמנטיקה מאד חשובה.

   

  מה מעסיק ת'גרמנים 

   

  16 חברי פרלמנט חברי המפלגה השמרנית והמפלגה ההסוציאל דמוקרטית בבונדסטג, דרשו, בנייר עמדה שהפיצו, בשל סכנות המגיפה המתפתחת בחוץ, את סגירתם לטווח ארוך של בתי הבושת ועסקי המין במדינה.  המקצוע, כך בנייר, משמש כ"מפיץ על" של מחלות.  התנהלות מינית אינה תואמת את עקרונות הריחוק הסוציאלי המתחייבים בימים אלה.  מה גם שבמקרה של הדבקה ינסו המודבקים להשתיק את מקור ההדבקה שלהם וימנעו ממסירת מידע שיסגיר את התנהלותם.

   

  על כך ענה להם האיגוד הפדרלי של עובדי/ות שרותי המין בנייר עמדה משלו בו דורשים/ות העובדים לפתוח מחדש את בתי הבושת באופן מיידי.  לפי הנייר - בהתייחס לירידה בהיקף המגפה, יש לאפשר גם לעובדי/ות המין להשיג הכנסות ולספק ללקוח שירות טוב.  כמו במגזרי תעסוקה אחרים, גם כאן יש לפעול לפי תנאי היגיינה מחמירים, שכן גם בתעשיה זו יש לעובדים אינטרס מובהק בהיגיינה ובריאות.  הכותבים מזמינים את חברי הפרלמנט הנכבדים לביקור באחד האתרים, כדי שיוכלו להתרשם מהתנאים וההקפדה על היגיינה.

   

  כאן הוסיפו הכותבים גם מספר פרטים על תנאי ההיגיינה המדוברים.  חובת חבישת מסיכות בכל מקום. אסור ללקוחות להסתובב סתם ולשוחח עם העובדות במסדרונות.  בחדרים מותרת רק שהות של עובד/ת אחת ולקוח אחד.  על הלקוחות להשאיר פרטים אישיים כמו שם ומס' טלפון בכניסה (כמובן שאף אחד לא יבדוק אם לא השארת במקרה את מספר הטלפון והשם של הכומר המקומי, אבל נניח לזה).  מגע גופני יותר רק במהלך האקט.  אין ללחוץ ידיים או להתחבק (ניסייתם פעם סקס בלי ידיים?  נשמע לי קשה נורא ולא כיף). על שני הצדדים ללבוש מסכה, לבד במקרים יוצאים מן הכלל כמו "משגל צרפתי"  במקרה הזה רק העובדת  תורשה להסיר את המסכה.  התקשורת עם הלקוחות תוגבל למינימום, כך במכתב, דהיינו לא לפטפט, אלא לפעול.  חלונות, במידה וקיימים, ישארו פתוחים לאיוורור.  עד כאן דבר העובדות.

   

  לא יודע עד כמה הדבר הזה רציני. אותי זה שעשע.

   

  שלא יבואו יותר עצבים ואם יבואו, אז מהסיבות הנכונות

  מה-COUCH POTATO

   

  ''

  דרג את התוכן:

   תגובות (6)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     14/6/20 21:44:

   צטט: קלועת צמה 2020-06-14 14:16:37

   אני קוראת ומתעצבנת, ולבסוף משועשעת, כמוך ואיתך. את שלך אתה עושה כראוי. מהנה לקרוא אותך

    

    

   ככה זה עושה לי טוב!

     14/6/20 21:43:

   הנה פוטטו סקסי

   ''

     14/6/20 15:04:

   הפוסטים/דיווחים שלך יורם יקר יחסרו

   אבל יצא לי להבין שהם גם מתפרסמים במקום האחר

   שזה כמעט כמו "דבר אחר" :)

   לעתים ניתן למצוא בדיווחים שלך קטעים משעשעים

   והפעם שועשעתי מבתי-הבושת

   ממש שרקליש כמו שנהוג היה לומר במולדת הישנה

   חחח לא שלנו של הורינו.

   תפוח אדמה, ציור היתולי, לרקוד. לחייך., תפוח אדמה, ציור היתולי ...

     14/6/20 14:16:
   אני קוראת ומתעצבנת, ולבסוף משועשעת, כמוך ואיתך. את שלך אתה עושה כראוי. מהנה לקרוא אותך
     14/6/20 11:01:

   צטט: shimenben 2020-06-13 15:55:51

   טוב שיש מישהו כמו הגרמנים שמתעסק בדבר האמיתי, עד כדי דקדוק בפרטים. כל העניין עם גברת ק' שהטיפול בה מההתחלה לא היה טיפול כי אם כיסוי תחת, וגם אם היו רוצים לטפל בה, עם איזה תקציב בדיוק היו עושים את זה? מישהו טרח להשאיר את מערכ' הבריאות ענייה במשך שנים, מעניין למה???!!! כך כשהוא מדבר על התרופפות במשמעת זה לא מעצבן זה רק מייאש אותי. בקשר לספינים לא מעצבן מה שמעצבן אותי זה האופוזיציה שאין לה סדר יום, והיא רק נגררת, ומגיבה לסדר יום שביבי ושאר הבלפורים מייצרים, ולא סתם מעצבן, מרתיח.

    

    

   טוב שעוד יש מי שמגיב פה.  מקווה שעוד אשמע ממך, אתה טוב בתגובות האלה. 
   עכשיו אחרי שהשתפכנו, אכן הגרמנים מתעסקים בדבר האמיתי.  אלה החיים עצמם ולא תאוריות ושקרים ובגידות  ואיום וכל החרא הזה.  למה שיהיה לי אמון בשלטון אם בית הזונות לא עובד פה ?

     13/6/20 15:55:
   טוב שיש מישהו כמו הגרמנים שמתעסק בדבר האמיתי, עד כדי דקדוק בפרטים. כל העניין עם גברת ק' שהטיפול בה מההתחלה לא היה טיפול כי אם כיסוי תחת, וגם אם היו רוצים לטפל בה, עם איזה תקציב בדיוק היו עושים את זה? מישהו טרח להשאיר את מערכ' הבריאות ענייה במשך שנים, מעניין למה???!!! כך כשהוא מדבר על התרופפות במשמעת זה לא מעצבן זה רק מייאש אותי. בקשר לספינים לא מעצבן מה שמעצבן אותי זה האופוזיציה שאין לה סדר יום, והיא רק נגררת, ומגיבה לסדר יום שביבי ושאר הבלפורים מייצרים, ולא סתם מעצבן, מרתיח.

   ארכיון

   פרופיל

   יורם.אל-קמינו
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין