כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  אלוהים ואני

  החוויות שלי עם אלוהים יום אחרי יום

  לפני הסגירה, בלוג האוכל הכי גורמה

  0 תגובות   יום שבת, 13/6/20, 15:43

  אני נחשבת עוף מוזר במשפחתי, בגלל האמונה שלי באלוהים, שלא משתייכת לאף הגדרה מקובלת:

  אני לא דתייה, מפני שאני לא מקיימת מצוות אנושיות שהותוו בידי בני אדם, בהלכה ובתושב"ע, אלא רק את מצוות אלוהים נטו, ישירות מהתנ"ך.

  אני גם לא חילונית מפני שאני כן מחויבת לשרת אלוהים חי וקיים ואני כן לוקחת ברצינות את  תכניותיו לנו ולעולם כולו ולא חיה בנתק מרוח אלוהים הנותנת לי חיים.

  אני לא מתחברת לפלג הימני שמנסה בכוחו להחזיק באדמת ארץ ישראל, מפני שאני סומכת על הבטחת אלוהים, שהארץ ניתנה לנו בברית עולם ומי שמנסה לחלקה, או לתיתה לעמלק, יצטרך להתמודד עם דין אלוהים, אז מה אני דואגת!

  לפלג השמאלני אין לי קשר, מפני שנוזלת מהם התיפייפות נפש גלותית ורחמים חולניים לתוקפן שרוצה בהשמדתנו, שמעוותים את האמת ורוצים לעשות שלום עם ישות שטנית וזה כמובן לא מתקבל על הדעת.

  לכן בכל פעם שיש לבני משפחתי הזדמנות לתהות על קנקני, הם מתחילים בסדרת השאלות הקבועה:

  - אז איך את מגדירה את עצמך?  - הילדה של אלוהים!

  - במה זה מתבטא? - בקשר יומיומי חי עם אבא אוהב!

  - את ממציאה לך תיאוריה חדשה? - לא, "התיאוריה" קיימת כבר אלפי שנים: בתנ"ך!

  - את כותבת על לימודי קבלה? - קבלה זה לא מאלוהים, אלא המצאת בני אדם!

  - הבלוג שלך משתייך לקטגורית הרוחנית? פילוסופית? מודעות? מה? - אם כבר קטגוריה, אז "אוכל".

  אני כותבת על האוכל הכי בריא  ומזין שקיים ביקום כולו: האוכל שאלוהים מאכיל אותי יום יום, דקה דקה - טרי טרי,  אין פה ג'אנק, הכל  גורמה, אנין, בשפע וחינם:  לכל הרעב לאמת, לכל הצמא לצדק, לכל הסקרן לטעום מעולמו  המופלא של אלוהים.

  יש לי בבלוג את הפירות הכי טעימים ומקוריים בעולם: חסד ואהבת אלוהים, סליחה על העוונות, הבטחה לחיי נצח אחרי מות הגוף הזה, כל הידע והמידע בתנ"ך - חכמת אלוהים, רוח אלוהים - השכינה.

  זה הבלוג שמציע את המתכונים הכי טעימים לחיים מלאים עם אלוהים, בלוג שמביא את המרכיבים הכי בריאים לנפש החולה והאבודה, את התפריט הכי מנחם ללב הכואב והסובל.

  אלוהים מזמין , עכשיו, את כולנו לארוחת המלכים שהוא הכין, אנחנו רק צריכים את האומץ לרצות להיכנס אליו!  והוא בטח לא מחכה בפתח כדי לגבות מאיתנו כסף! אין מה להשוות למסעדה הכי  מתוקשרת ובעלת כוכבי המישלן , או לקייטרינג הכי מפואר בעולם! ההזמנה של אלוהים היא יחודית ואישית!

  אני לא מתיימרת להמציא, ליצור, להניב משהו: הכל שייך לאלוהים והוא בטובו חלק את אוצרותיו עימי. איך לא ארצה שגם אחרים יטעמו, יאכלו, ישתו, ישבעו ויהללו את אלוהים על דאגתו האבהית ?

  בואו ננסה כולנו יחד עם דוד המלך בתהילים לד' פסוק ט':

  "טעמו וראו כי טוב ה'.

  אשרי הגבר החוסה בו".

  בתיאבון!

  -

  דרג את התוכן:

   פרופיל

   luisaamouyal
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   ארכיון

   פרופיל

   luisaamouyal
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין