כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  מי מוכן לקבל מתנה לחג

  11 תגובות   יום שישי , 18/4/08, 12:38

  האם יש שוק אפור בתעשיית האינטרנט או שימוש בשיטות שלא היו מביישות את המאפיה האיטלקית.

  הכל מתחיל עם מנוי לשרותי אינטרנט בסוף שנת 2004.

  ספקית האינטרנט מספקת ללקוח מנוי לאינטרנט ועוד תיבת דאר אלקטרוני בחינם , מתנה רצינית  מהחברה המיטיבה .

  עברו שנים והחברה המיטיבה מחליטה ליישר קו עם מתחרותיה ולחייך למנויה  ומגדילה את תיבת  

  הדאר החינמית  לאחד גיגה.

   עברו עוד כמה שנים והחברה המחייכת מוסיפה קידומת ומחליטה כנראה להתחיל לגבות דמי מנוי על התיבה החינמית .

  מכיוון שהלקוח לא יודע על החיובים הם נצברים ונצברים . לאחר שהחברה המחייכת  והמיטיבה מגלה בהפתעה שהלקוח לא משלם על תיבת דאר חינמית,  היא מחליטה להוסיף לחובו  עלות של 47 שקלים בחודש בגין נפחה העצום של התיבה.

  כשהחוב גדל נכנסת לפעולה מחלקת הגביה ולפתע מגלה את כתובתו של הלקוח, כי הוא הרי לקוח נאמן מזה שנים ומשלם את כל חובותיו בנאמנות ובזמן והכל בזכות כרטיס האשראי שמחויב באופן אוטומטי, כאילו הוא נמצא בשרות החברה המחייכת והמיטיבה.

  ביום בהיר, בשיא ההכנות לחג הסדר ובמסגרת ביעור החמץ, הלקוח מקבל הודעה לקונית על חוב קטנטן של כמאה שקלים בגין הנפח הענק של תיבת הדאר שניתנה לו במתנה. הלקוח מזדעק להגיע למחלקת שרות הלקוחות לפני החג, ומבקש להבהיר כי תיבת הדאר היא חינמית והוא מעולם לא הזמין או אישר את הגדלתה והוא מבקש מכבוד נציג החברה המחייכת והמיטיבה לבטל את תיבת הדאר, שמניבה לו כל כך הרבה הפסדים.

  הלקוח הנרגן, שמגיע מיוזע ונסער לשרות הלקוחות של החברה המחייכת והמיטיבה, מקבל הודעה קצרה , מכיוון שתיבת הדאר החינמית נמצאת בגביה וחובה הוא לא מאה שקלים ככתוב בהודעה, אלא כ 500 שקלים, ונציג החברה  אינו רשאי להענות לבקשתו של הלקוח, עליו לפנות להסדרת החוב למחלקת הגביה, שכנראה תבלה את החג וחול המועד בשמחה ובטיולים. 

  חובו של הלקוח  ימשיך כמובן להצטבר. הלקוח גם מקבל עצה ידידותית מעובד החברה, צעיר בן 22 שבכנות  משתתף בצערו, אך מציע לו להסדיר את העניין לפני שמגיעים עורכי הדין של מרשתו.

  פעם היו ללקוח חברים בראש החברה המחייכת והמיטיבה, אבל היום הוא יצטרך כנראה להערך למאבק ממושך ומי יודע אם הוא יצליח לבטל את התיבה החינמית, או יאלץ להתפשר על המשך קיומה, ואפילו יאלץ לשקול בכובד ראש  את עצתו של נציג החברה, להעביר את התיבה החינמית למקורבים , כי הרי לא מוותרים באופן כל כך לא מנומס על מתנה.

  ומה על משרד התקשורת, האם כדאי להעביר תלונה. כנראה שלא , הלקוח  מחכה כבר שנה וחצי לתשובה על תלונה בנושא חברת הכבלים הוט. גם הם מאוד אוהבים את כרטיס האשראי שלנו.

  אז מי אמר שאטיאס הוא שר הצרכנים? ושיהיה לכם חג שמח.  

  דרג את התוכן: