כותרות TheMarker >
  ';

  הפוסט של לוסט - מורה הנבוכים האולטימטיבי של אבודים

  כל מה שרציתם לדעת על העונה הרביעית - והחמישית! - של \"אבודים\" - ולא העזתם לשאול כי לא רציתם שיספיילרו לכם

  הפוסט של לוסט - פרק 410 - Something Nice Back Home

  28 תגובות   יום שבת, 3/5/08, 01:41

  ***********************************************************************************************

  אזהרה: הפוסט שלהלן מכיל ספויילרים רציניים ביותר על הפרק שבו הוא עוסק. מי שעדיין לא ראה את הפרק, מומלץ שיילך לקרוא משהו אחר, ואחר-כך יחזור לכאן.

  ***********************************************************************************************

  אפשר לחלק את מעריצות הסדרה "אבודים", בקווים כללים, לשני מחנות: מחנה הג'ייטריות ומחנה הסקייטריות. לכל מי שלא מצוי בז'רגון המקצועי - ג'ייט = ג'ק + קייט, בעוד שסקייט = סוייר + קייט. מאז העונה הראשונה שני המחנות האלה ניצבים זה מול זה במלחמה ניצחת על השאלה במי תבחר קייט בסופו של דבר: בילד הטוב, הרופא שהוא גם המנהיג של כולם; או בילד הרע, הנוכל שגורם לכל נשות האי לפיק ברכיים כשהן נמצאות בסביבתו. היחסים בין השלישייה הזאת ידעו יותר עליות ומורדות מאשר העונה הנוכחית של מכבי ת"א ביורוליג.

  אבל הפרק שלפנינו - כך יודו קרוב לודאי גם הסקייטריות שביניכן - היה כולו פרק ג'ייט אחד גדול.

   

  יאללה, מתחילים!

   

  הפרק שלנו נפתח כמו שנפתח גם פרק הפיילוט של העונה הראשונה, בעין של ג'ק. גם הפעם, כמו בפרק ההוא, ג'ק מתעורר מתוך כאבים עזים. אבל הפעם מה שמציק לג'ק זו הבטן שלו. מאוחר יותר, ג'ולייט תגלה לג'ק שהבעיה ממנה הוא סובל טמונה בתוספתן שלו, שמאיים להתפוצץ. אם תשאלו אותי, ברמה הסימבולית ג'ק שומר כמה דברים בבטן כבר יותר מדיי זמן, וזה מה שקורע אותו מבפנים. ואחד הדברים האלה, שאותו ג'ק מתחיל לעכל סוף כל סוף בפרק הזה, זו התשוקה שלו לקייט. לא יעזור לו, לג'ק. מהרגע הראשון שהוא ראה אותה, הוא ידע שמבחינתו הסיפור נגמר, ושהם נועדו זה לזו. גם "אפיזודות חולפות", כמו ההתאהבות של קייט בסוייר, וההתאהבות של ג'ק בג'ולייט - לא יצליחו לטשטש את הרגשות שג'ק חש כלפי קייט. ואני אגלה לכם משהו קטן? עמוק בפנים, קייט מרגישה כלפי ג'ק בדיוק את אותו הדבר. אני יודע שאני מסתכן במלחמה עם כלל קהילת הסקייטריות, אבל לפי דעתי - מעולם לא היה "סקייט". הסיפור תמיד היה "ג'ק וקייט". וככה הוא גם יסתיים, לפי דעתי, בעוד שתי עונות... אבל לזה יש עוד זמן.

   

  בינתיים, בפלאשפורוורד לעתיד, אנחנו רואים את ג'ק מתעורר משינה מתוקה במיטה נוחה, מרים זוג תחתונים אדומות סקסיות מהרצפה, מוזג לעצמו קפה, קורא עיתון, נכנס למקלחת ומוצא בה את... קייט.

  איזה חיים נפלאים.

   

  La Vita è bella

   

  בערב, דוד ג'ק מקריא לאהרון הקטן סיפור לפני השינה - את "אליס בארץ הפלאות". זהו הסיפור שאבא של ג'ק, כריסטיאן, היה מקריא לו כשהוא היה ילד ("ארנב לבן", זוכרים?). וכמו אליס ששואלת: "מי אני בכלל?", גם ג'ק כבר לא כל כך יודע מי הוא. הנה הוא חי זוגיות מושלמים ומנהל משפחה לדוגמא, אבל... האם זה הדבר האמיתי?

   

  בחזרה לאי, אנחנו רואים את ארבעת פליטי מחנה לוק - סוייר, קלייר, אהרון ומיילס - עושים את דרכם בחזרה לחוף. סוייר שואל את קלייר איך היא מרגישה, והיא עונה לו שיש לה עדיין כאבי ראש, אבל ש"לפחות היא כבר לא רואה דברים". היא כבר לא תחשוב ככה בלילה. מיילס, מצידו, מגלה את הקבר של דניאל רוסו ושל קארל. חבל שהוא לא ניצל את ההזדמנות בשביל לשאול את רוסו איך באמת מונטנד איבד את הזרוע שלו. סוייר מתחיל לפתח חשש מה"סיני" המוזר הזה, במיוחד בזמן שהוא מסתובב ליד קלייר והתינוק שלה, ומוציא לו "צו הרחקה" ממנה. יכול להיות שאנחנו מתחילים לראות בסוייר רגשות אבהיים כלשהם?...

   

  בינתיים, ג'ולייט מבשרת לג'ק שהתוספתן שלו עושה לו את כל הבעיות, ושהוא חייב ניתוח בדחיפות. היא שולחת את ג'ין וסאן לתחנה הרפואית להביא לה משם ציוד בשביל הניתוח, ואליהם מצטרפים דניאל ושרלוט ש"רק רוצים לעזור". אתם יודעים מה? אני באמת מאמין להם. אני באמת מאמין שארבעת האנשים שהגיעו מהספינה - דניאל, שרלוט, מיילס ופרנק - כולם בעלי כוונות טובות, להבדיל מכל שאר האנשים על הספינה. כמובן שיש סיכוי לא רע בכלל שבפרק הבא התיאוריה הזאת הולכת לטפוח על פניי, ושאחד מהארבעה האלה פשוט ישלוף תת-מקלע וירסס את כולם למוות, אבל בינתיים - אני נותן לכולם להנות מהספק.

   

  שרלוט + דניאל = שרליאל?....

   

  רוז וברנרד (שמתם לב כמה לאחרונה התפקיד של ברנרד הולך וגדל?...) מתכוננים גם הם לניתוח של ג'ק, ורוז שואלת את השאלה שכולנו שואלים: למה ג'ק בכלל חלה? על האי שבו נכים מתחילים ללכת ועקרים מכניסים נשים להריון, מוזר שפתאום מישהו נעשה חולה. זה קרה כבר לבן בעונה השלישית, כנראה אחרי שהוא התחיל להיות מנותק מהקשר שלו אל האי. יכול להיות שזו הסיבה שגורמת לג'ק לזעוק מכאבים עכשיו? האם ג'ק בכלל הרגיש אי פעם קשר כלשהו אל האי?...

  ג'ק רוצה להישאר בהכרה בזמן הניתוח, ולשם כך הוא דורש מג'ולייט שתביא לו את קייט לאוהל הניתוחים המאולתר, לכאורה על מנת שתשמש בתור האחות המוסמכת, אבל למעשה - כי הוא יודע שרק הנוכחות שלה תהיה מסוגלת להרגיע אותו, לנטוע בו ביטחון ולעזור לו לעבור את הניתוח הזה בשלום.

   

  בחזרה לעתיד, דוקטור ג'ק - הרופא המושלם שחזר לעבודה שלו ועכשיו-הכל-בסדר - מסיים בדיקה שגרתית נוספת, כשלפתע, בחדר ההמתנה, הוא רואה את... אבא שלו.

   

  כריסטיאן שפרד, פעם ראשונה. פעם שלישית גלידה?...

   

  ג'ק לא מספיק להתאושש מההפתעה, כשאיזו רופאה מעצבנת מפריעה לו ואומרת שצריכים אותו במוסד לחולי נפש. ומי מחכה לו שם? הארלי, כמובן. הארלי עושה בעיות לרופאים שלו, ומסרב לקחת את התרופות. כשג'ק מנסה לשכנע אותו "לחזור להיות שפוי", הארלי - זה שכולם חושבים שהוא משוגע - מציב את המראה האכזרית לראשונה אל מול פניו של ג'ק. מי שחי כאן במציאות מדומה זה לא הארלי. זה ג'ק. קייט, התינוק, הבית היפה, העבודה הנחשקת - הכל נראה כל כך מושלם... אבל הכל שקר. ג'ק הוא לא האבא של אהרון. והאמא האמיתית של אהרון נמצאת בכלל על האי תחת איום של אנשים מאוד מאוד רעים, ביחד עם הרבה אנשים טובים אחרים שג'ק הכיר פעם, בזמן שג'ק נמצא לו בחוץ ומשחק באבא ואמא עם קייט. וג'ק יודע את זה. בנקודה הזאת מתחילה ההיסדקות הרגשית אצל ג'ק, שתוביל להידרדרות שלו שאת שיאה כולנו כבר ראינו בפינאלה של העונה השלישית.

  לפני שג'ק עוזב, הארלי עוד מספיק להעביר לו מסר מצ'ארלי, יהי זכרו ברוך: "אתה לא אמור לגדל אותו, ג'ק". והוא מוסיף ואומר שמישהו עתיד לבקר את ג'ק בעצמו בקרוב.

   

  את מי ג'ק לא אמור לגדל?... אני יודע!!! את הזקן המכוער הזה שלו!!!

   

  בתחנה הרפואית, ג'ין מבטיח לסאן שהוא יחליץ אותה ואת התינוק שלה מהאי, ועל הדרך הוא קולט ששרלוט מבינה את מה שהוא אומר בקוריאנית (לבחורה יש כישרון לשפות, אם אתם זוכרים מהפלאשבק שלה בפרק 402). בצד השני של האי, פרנק מתגלה בפני סוייר וחבורתו, ומסתיר אותם מפני הכנופיה של קימי. כוונות טובות, אמרתי לכם?

  ועל החוף, קייט מסכימה לקחת על עצמה את תפקיד האחות, וג'ק נשען עליה - תרתי משמע - בדרכו אל הניתוח.

   

  גם בפלאשפורוורד לעתיד, בזמן שאצל ג'ק מתחילות להתעורר הספקות והוא אורב לרוחו של צ'ארלי ליד המוסד לחולי הנפש - קייט נוסכת בו בחזרה את הביטחון שהכל בסדר ושהוא יכול להיות רגוע. בתגובה, ג'ק עושה את מה שהוא חלם לעשות תמיד והוא "pops the question" לקייט, ובכך גורם לשניהם להתחיל באופן רשמי את פרק ב' בחיים שלהם.

   

  פרק א' של קייט. אחחח, כמה שאת מדהימה.

   

  על החוף, ג'ין תופס את שרלוט לשיחה קצרה, ומבהיר לה שאם היא לא מעלה את סאן על המסוק, הוא הולך לשבור לחבר שלה דניאל את האצבעות אחת אחת. על השאלה של שרלוט: "ומה איתך ועם החברים שלך", הוא לא עונה. האם אנחנו רואים פה ניצוצות של "ג'ין הישן"? אנחנו עוד נחזור לג'ין הישן, כמו שיהודה ברקן אוהב לומר.

  בינתיים, הניתוח של ג'ק מתחיל, ועם כל זה שהוא מתנגד לכך - ג'ולייט מחליטה להרדים אותו בכל זאת, על אף מחאותיו הנחרצות. ברגעים האחרונים שלו בהכרה הוא מתחנן בפני קייט שתעשה משהו, אבל זה לא עוזר לו.

   

  ושוב - פלאשפורוורד. ג'ק נמצא בבית החולים, כשלפתע הוא שומע את האזעקה המעצבנת של גלאי העשן. הוא ניגש לתקן את התקלה, ואז - בפעם השניה - הוא רואה את אבא שלו יושב על הספה. הפעם הוא אפילו שומע אותו קורא לו בשמו. ושוב כמו בפעם הקודמת, דווקא אז מגיעה הרופאה המעצבנת ההיא ממקודם ומפריעה לג'ק לחדש את הקשר שלו עם אביו המת. ג'ק מגיע למסקנה שזה כבר יותר מדיי בשבילו, ומבקש ממנה לרשום לו מרשם לכדורי הרגעה. הוא חוזר הביתה, ותופס את קייט מדברת בטלפון עם מישהו לא מוכר. רגשות חדשים, זרים, מתחילים להציף את ג'ק - של חשדנות, קנאה, וחוסר ביטחון. קצת מזכיר את ג'ין הישן ואת איך שהוא התנהג אל סאן לפני שהוא הגיע לאי, לא? (אמרתי לכם שעוד נחזור אליו). קייט שוב מנסה להרגיע את ג'ק, אבל ג'ק מחליט לסמוך יותר על הכדורים שניתנו לו, והוא בולע אותם. ביחד עם בירה. שילוב של תרופות ואלכוהול, ג'ק?... אויויוי. ותשימו לב למה שקורה שם - במקום שהארלי ייקח את התרופות שלו - ג'ק לוקח אותם. כי העיניים של הארלי פקוחות אל מול המציאות המרה. והעיניים של ג'ק עדיין עצומות.

   

  לילה יורד על האי. קלייר קמה משנתה, ורואה את... אבא שלה!!! (כריסטיאן שפרד, פעם שלישית ואחרונה לפרק). השאלה שהיא שואלת: "?Dad" - נשאלה כבר כל כך הרבה פעמים בסדרה שלנו (כשוולט מתכתב עם מייקל במחשב שבהאץ', כשג'ון רואה את אבא שלו כלוא וקשור במרתף של בן, אלה רק שתיים מהדוגמאות שעלו לי בראש).

   

  הפעם הקודמת שקלייר פגשה את אבא שלה. גם אז היה לה פלסטר באותו מקום על המצח. ונכון שהיא דומה בול לנינט?

   

  בינתיים, הניתוח של ג'ק מסתיים בהצלחה. ג'ולייט תופרת אותו עם חוט שחור (כמו בפרק הפיילוט), ומספרת לקייט שג'ק נישק אותה לפני זמן מה, אבל שזה היה רק בשביל לנסות להוכיח לעצמו שהוא לא אוהב מישהי אחרת. לא יעזור לך ג'ק, כבר אמרתי לך. גם לכל אורך הפרק הזה, ראינו שהבחורה שאתה באמת אוהב, זו לא ג'ולייט. זו קייט.

   

  בעתיד, לעומת זאת, היחסים בין ג'ק לקייט רק הולכים ומתדרדרים. החשדנות שג'ק מגלה כלפי קייט אוכלת אותו מבפנים (בנוסף לבקבוקי השתיה החריפה שהוא מחסל), וכשהוא מתעמת עם קייט על מה שהיא עשתה בזמן שהיא לא הייתה בבית, היא מספרת לו שהיא בסך הכל הלכה לעשות משהו עבור סוייר, שהיא הבטיחה לו עוד בזמן שהם היו על האי. קייט אומרת בגלוי לג'ק שיש לו בעיות שהוא צריך להתמודד עימן, ושהיא לא רוצה שהוא יסתובב ככה ליד הבן שלה. בתגובה ג'ק מתפרץ עליה ואומר לה שהם בכלל לא קרובים.

  כל כך עצוב מה שנהיה מג'ק. עצוב

   

  חזרה אחרונה לאי - עכשיו כבר בוקר, וסוייר מתעורר ומגלה שקלייר נעלמה. מיילס מספר לו שהיא נטשה באישון לילה והלכה ביחד עם אבא שלה אל תוך הג'ונגל. וכך, בדיוק כמו בסוף פרק 10 של העונה הראשונה, שוב קלייר נעלמת לנו באופן מסתורי. לפחות הפעם אנחנו יודעים שאהרון בריא ושלם בידיו המסוקסות של סוייר.

   

  אית'ן רום. "היי, אל תסתכלו עליי! הפעם זה לא אני עשיתי את זה!!!"

   

  התחלתי עם ג'ק וסוייר, ואני אסיים עם ג'ק וסוייר.

  שמתם לב להיפוך התפקידים שחל בין השניים? אני אתן לכך כמה דוגמאות:

  על האי, ג'ק כמייצג גישת ה-"Live tigether - Die alone" הבטיח שהוא יוציא את כולם מהאי, אבל בפועל הוא יצא מהאי והשאיר חלק מהחברים שלו שם. ואילו סוייר, שמייצג את הגישה ההפוכה - "Everyman for himself" - נשאר על האי ביחד עם החברים שלו במקום לדאוג לעצמו ולחלץ את עצמו מהאי.

  אפילו בתחילת הפרק הנוכחי, משתחרר לג'ק איזה "son-of-a-bitch" סויירי. ולעומת זאת, מיילס שואל את סוייר אם הוא "האח הגדול של קלייר" (כשסוייר דואג שמיילס ישמור מרחק מקלייר) - בזמן שכולנו יודעים מיהו האח הגדול האמיתי של קלייר.

  גם מנקודת מבטה של קייט - בזמן שהיא היתה על האי היא אומנם התאהבה בסוייר ושכבה איתו, אבל תמיד עמוק בלב היא חשבה על ג'ק. ומחוץ לאי - היא מנהלת חיי זוגיות מושלמים לכאורה גם ג'ק, אבל מאחורי הגב שלו היא פועלת למענו של סוייר.

  ואחרון חביב - אהרון. בזמן שג'ק מרחיק את עצמו יותר ויותר מהאחיין שלו, סוייר מוצא את עצמו בסוף הפרק אוחז באהרון כאילו הוא היה האבא שלו מאז ומתמיד.

  אז מה קורה כאן בעצם?!

   

  סוייר. ה"ג'ק" החדש?...

   

  שיהיה לכולם שבוע מעולה וחג עצמאות שמח!!! צוחק

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (28)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     22/5/08 00:05:

    

   צטט: הילה ר 2008-05-21 23:38:13

   אני מוכנה לקחת אותו גם לא נימול. anyway,anywhere,anytime!!!!!!

    

   קייט לא יודעת מזה גבר אמיתי גם אם הוא יפול עליה מהחלל.

    

   that's all I can say

    

   צוחק

     21/5/08 23:38:

   אני מוכנה לקחת אותו גם לא נימול. anyway,anywhere,anytime!!!!!!

    

   קייט לא יודעת מזה גבר אמיתי גם אם הוא יפול עליה מהחלל.

    

   that's all I can say

    

     10/5/08 22:45:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-05-10 21:24:23

   קודם כל *

   וכמה הערות

   * אני בעד קייט וג'ק. למרות שג'ק כבר לא אותו ג'ק בעיניי לאחר שהוא ירה בג'ון לוק. זה שהאקדח לא פעל זה במזל, כלומר בגלל האי. אבל ג'ק מבחינתו היה מוכן לרצוח את ג'ון. וכזכור, ג'ון לא הצליח להביא את עצמו לירות בג'ק, אפילו לא ברגליים כדי לעצור אותו מלהתקשר לאלו שבספינה. ומהבחינה הזו אני מעדיפה את ג'ון.

   * מעניין אם הרופאה המעצבנת הזו היא סתם מישהי, או שזה לא מקרי שהיא מופיעה יחד עם כריסטיאן

   * לאן לקח כריסטיאן את קלייר? ולמה היא השאירה את אהרון?

   * ראינו הפרק את תחילת הקטע עם הזקן ועם ההתמכרות לכדורים של ג'ק. והנה עוד סיבה שהוא כבר לא משהו כל כך בעיניי. כלומר, לא בגלל הזקן המזוויע (אכן מזוויע), אלא משום שפתאום מתברר שמאחורי כל הגיבור היוזם הזה מסתתר מישהו אחר. וכמו שציינת, הוא הבטיח להציל את כולם ובעצם הציל את עצמו. ועוד הציג את סוייר שנשאר כמי שלא בסדר כלפי קייט.

   * לדעתי, הרלי אומר את מה שהוא חושב, ולא לפי הפירוש שלך. כלומר, משום שהוא מדבר עם צ'רלי, ומשום שבאי הוא דיבר עם הדמות ההיא שאיתה דיבר גם בבית החולים לפני שהגיע לאי ומתברר שכנראה מדובר בדמות שאחרים לא רואים (איך שאני כותבת בזהירות - לא כתבתי דמות לא קיימת, משום שבסדרה הזו יש מתים שנראים, אי או מפלצת שמתגלמת באנשים וכו' וכו '). בקיצור, לדעתי, הרלי באמת חושב שהרופא לא קיים ולכן הוא לא מוכן לתקשר איתו, הוא חושב שג'ק קיים ולכן הוא מדבר איתו. והוא חושב שכולם מתים. הוא באמת חושב כך. והיה גם פרק שבו הוא אמר את זה.

   * ומשום שהקורא ביד קיבל כסף מכריסטיאן, לא הייתי לוקחת את דבריו כפי שהם. אולי הכוונה היתה שקלייר לא צריכה למסור את אהרון לאימוץ כפי שתכננה, אלא שהיא צריכה לגדל אותו בעצמה (ואת זה אמר לו כריסטיאן לומר לה).

   * מעניין מדוע ג'ק לא אמור לגדל את אהרון. אז מי כן?

   * אוונג'לין לילי היא שחקנית כל כך טובה! והיא משחקת עם כל הלב, ולא אכפת לה איך היא נראית. היא לא עושה פוזות למצלמה ויוצאת כל כך אמיתית ואותנטית. ובפרק הזה ממש אפשר להתאהב בה, עם כל המבטים שלה ואיך שהיא מתבוננת בג'ק. אוחחחח

    

   ואוףףףףףף יש עוד פרק ואראה רק ביום ג' או ד'.

    

   שבוע טוב ולהת' ביום ד' כאן בפוסט הבא שלך של לוסט :-)

   איזה כיף!!! היה שווה לחכות לתגובה שלך שבוע שלם...

    

   אז ככה:

    

   1. גם אני בעד ג'ק וקייט. וכמוך - גם האליל שלי הוא דווקא ג'ון לוק (ואני מבטיח לך שהתחושה הזאת תתחזק אצלך עוד יותר, אחרי שתראי את הפרק הבא בסדרה).

   2. נראה לי שהרופאה המעצבנת היא סתם מישהי שאוהבת לקטוע את המתח פעם אחרי פעם.

   3. חתום

   4. אני חושב שמצד שני זה רק עושה את ג'ק אנושי יותר. הוא לא קדוש ולא מלאך, ולפעמים - אין מה לעשות - הוא גם דואג לעצמו במקום להישאר עם שאר האנשים על האי. אבל זה מה שהופך את הדמות שלו לעוד יותר מעניינת.

   5. להארלי באמת יצא לתקשר עם לא מעט מתים בסדרה (אגב, הדמות שהתכוונת אליה נקראה "דייב", והיא היתה יציר דמיונו של הוגו בצורה מוחלטת). אבל מצד שני, הארלי יודע שהוא לא באמת משוגע, כמו שאנשים אחרים אולי חושבים עליו. יכול להיות שהוא נהיה כבר כל כך מבולבל, שהוא לא יודע מי חי ומי מת, ואם כולם כבר מתים כמו שהוא אמר.

   6. הקורא ביד קיבל כסף מכריסטיאן?! יקירתי, נראה לי שאת ממציאה פה את העלילה מחדש. אם תצליחי להוכיח לי שזה אכן קרה באחד הפרקים, אני הולך לאכול את הכובע ואת הנעליים!

   (אני חושב שאת מתבלבלת עם הפרק שבו אבא של הארלי שילם לקוראת בקלפים כדי שתגיד להארלי לשמור על הכסף שלו, ולא לנסוע לאוסטרליה. יש מצב?...)

   7. כאן דווקא הקורא בכף ביד (ריצ'ארד מלקין שמו) נכנס לתמונה. כי לדבריו - התינוק של קלייר אמור לגדול רק בידיה, ולא בידי אחרים (כולל ג'ק)!

   8. אני כבר התאהבתי באוונג'לין מפרק הפיילוט...

    

   שיהיה לך שבוע נפלא!!!!

     10/5/08 21:24:

   קודם כל *

   וכמה הערות

   * אני בעד קייט וג'ק. למרות שג'ק כבר לא אותו ג'ק בעיניי לאחר שהוא ירה בג'ון לוק. זה שהאקדח לא פעל זה במזל, כלומר בגלל האי. אבל ג'ק מבחינתו היה מוכן לרצוח את ג'ון. וכזכור, ג'ון לא הצליח להביא את עצמו לירות בג'ק, אפילו לא ברגליים כדי לעצור אותו מלהתקשר לאלו שבספינה. ומהבחינה הזו אני מעדיפה את ג'ון.

   * מעניין אם הרופאה המעצבנת הזו היא סתם מישהי, או שזה לא מקרי שהיא מופיעה יחד עם כריסטיאן

   * לאן לקח כריסטיאן את קלייר? ולמה היא השאירה את אהרון?

   * ראינו הפרק את תחילת הקטע עם הזקן ועם ההתמכרות לכדורים של ג'ק. והנה עוד סיבה שהוא כבר לא משהו כל כך בעיניי. כלומר, לא בגלל הזקן המזוויע (אכן מזוויע), אלא משום שפתאום מתברר שמאחורי כל הגיבור היוזם הזה מסתתר מישהו אחר. וכמו שציינת, הוא הבטיח להציל את כולם ובעצם הציל את עצמו. ועוד הציג את סוייר שנשאר כמי שלא בסדר כלפי קייט.

   * לדעתי, הרלי אומר את מה שהוא חושב, ולא לפי הפירוש שלך. כלומר, משום שהוא מדבר עם צ'רלי, ומשום שבאי הוא דיבר עם הדמות ההיא שאיתה דיבר גם בבית החולים לפני שהגיע לאי ומתברר שכנראה מדובר בדמות שאחרים לא רואים (איך שאני כותבת בזהירות - לא כתבתי דמות לא קיימת, משום שבסדרה הזו יש מתים שנראים, אי או מפלצת שמתגלמת באנשים וכו' וכו '). בקיצור, לדעתי, הרלי באמת חושב שהרופא לא קיים ולכן הוא לא מוכן לתקשר איתו, הוא חושב שג'ק קיים ולכן הוא מדבר איתו. והוא חושב שכולם מתים. הוא באמת חושב כך. והיה גם פרק שבו הוא אמר את זה.

   * ומשום שהקורא ביד קיבל כסף מכריסטיאן, לא הייתי לוקחת את דבריו כפי שהם. אולי הכוונה היתה שקלייר לא צריכה למסור את אהרון לאימוץ כפי שתכננה, אלא שהיא צריכה לגדל אותו בעצמה (ואת זה אמר לו כריסטיאן לומר לה).

   * מעניין מדוע ג'ק לא אמור לגדל את אהרון. אז מי כן?

   * אוונג'לין לילי היא שחקנית כל כך טובה! והיא משחקת עם כל הלב, ולא אכפת לה איך היא נראית. היא לא עושה פוזות למצלמה ויוצאת כל כך אמיתית ואותנטית. ובפרק הזה ממש אפשר להתאהב בה, עם כל המבטים שלה ואיך שהיא מתבוננת בג'ק. אוחחחח

    

   ואוףףףףףף יש עוד פרק ואראה רק ביום ג' או ד'.

    

   שבוע טוב ולהת' ביום ד' כאן בפוסט הבא שלך של לוסט :-)

     7/5/08 09:54:

    

   צטט: מיכל ויצמן 2008-05-07 01:21:30

   אחלא בלוג, שמחה שגיליתי.

   השאלה הגדולה היא האם החברה של LOST טובים בלסגור פינות כמו שהם טובים ב..לפתוח אותן? ככה אומרים?

   אבל היי, אני לא מתלוננת. כל עוד יש זמן מסך לסוייר- אני אמשיך לצפות.  

   תודה מיכל! וברוכה הבאה! צוחק

    

   אני סומך על החבר'ה מלוסט שיסגרו לנו את כל הפינות כמו שצריך. הבעיה היחידה היא שנאלץ לחכות עד 2010, לסוף העונה השישית, כדי לראות את זה קורה.

   אבל, היי - גם אני לא מתלונן.

    

   והנה קצת סוייר, בשבילך...

     7/5/08 09:50:

    

   צטט: רסיס לילה 2008-05-06 18:18:19

    

   כמה קושיות למרות שעבר פסח-

    

   1. מה הקטע של מיילס? איך זה שהוא רואה כל מיני דברים? כמו אז שהגיעה לבית של אותה

       זקנה שהבן שלה מת או משהו כזה. מעין מכסחי השדים.

   2. לאחר ש'נשברו' החוקים, מה בן עשה שגרם למפלצת השחורה להשתולל ולחסל את

       החיילים שבאו להרוג אותם?

   3. יש מצב שצ'רלי שרד את הכל והוא חי? לדעתי, הארלי לא דמיין שהוא בא לבקר אותו, הוא

       באמת היה שם, והוא עוד יחזור. שרד את שר הטבעות כהוביט, לא ישרוד פה?

   4. מה באמת קורה בספינה?

   5. האם אכן תחוסל פנלופי אהובתו של דזמונד?

    

   יאללה, שיגיעו כבר שאר הפרקים...

    

   יופי של קושיות!

   הנה התשובות שלי, בכל מקרה (ובכלל לא בטוח שהן נכונות, אבל שיהיה...):

    

   1. אמממ.... זה בדיוק הקטע של מיילס.

   2. מה בן עשה? לא יודע... הוא פתח איזו דלת עתיקה ו... זימן אותה איכשהו.

   3. לאאאא, אין מצב שצ'ארלי חי. הוא אפילו הודה בזה בעצמו, בפרק 401, כשהוא בא לבקר את הארלי.

   4. לא יודע, אבל נראה לי שבקרוב סעיד ודזמונד הולכים להתחיל להפיק שם גרסה עצמאית ל"טיטניק", מהשיעמום.

   5. אוי ואבוי אם כן. הפתעה

     7/5/08 01:21:

   אחלא בלוג, שמחה שגיליתי.

   השאלה הגדולה היא האם החברה של LOST טובים בלסגור פינות כמו שהם טובים ב..לפתוח אותן? ככה אומרים?

   אבל היי, אני לא מתלוננת. כל עוד יש זמן מסך לסוייר- אני אמשיך לצפות.  

     6/5/08 18:18:

    

   כמה קושיות למרות שעבר פסח-

    

   1. מה הקטע של מיילס? איך זה שהוא רואה כל מיני דברים? כמו אז שהגיעה לבית של אותה

       זקנה שהבן שלה מת או משהו כזה. מעין מכסחי השדים.

   2. לאחר ש'נשברו' החוקים, מה בן עשה שגרם למפלצת השחורה להשתולל ולחסל את

       החיילים שבאו להרוג אותם?

   3. יש מצב שצ'רלי שרד את הכל והוא חי? לדעתי, הארלי לא דמיין שהוא בא לבקר אותו, הוא

       באמת היה שם, והוא עוד יחזור. שרד את שר הטבעות כהוביט, לא ישרוד פה?

   4. מה באמת קורה בספינה?

   5. האם אכן תחוסל פנלופי אהובתו של דזמונד?

    

   יאללה, שיגיעו כבר שאר הפרקים...

    

     6/5/08 16:51:

    

   צטט: erga.zed 2008-05-06 16:40:03

   היה קשה אבל הבטחתי כוכב וקיבלת אחד :) 

   תמיד ידעתי שמילה שלך זו מילה... קורץ

     6/5/08 16:40:

   היה קשה אבל הבטחתי כוכב וקיבלת אחד :) 

     4/5/08 19:26:

    

   צטט: JOY 2008-05-04 18:34:09

    

   איזה כיף יום ראשון פוסט של לוסט צוחק

   נתחיל?

   בסצנה הראשונה, ג'ק מתעורר וכורך על עצמו מגבת (אקט מיותר אם תשאל אותי... יאמי יאמי), נכנס למקלחת ומדבר למישהי שבכלל לא נשמעת כמו קייט! ישבנו מרותקים לטלוויזיה, ולא תגיד רק אני ובנזוג, עשינו צפיה משותפת עם כמה חברים, וכולנו היינו משוכנעים שמתוך המקלחת תצא מישהי אחרת, לפי הקול אני הימרתי על ליבי. ויצאה משם קייט, שאחרי המקלחת נשמעה שוב כמו קייט. 

   בכל אופן,

   פרק 410 קצת עיצבן אותי. הרגשתי שקורים הרבה דברים, אבל בשורה התחתונה לא קרה כלום. הקו העלילתי התפזר על "ג'ייט", על "סקלייר", על הסיני, על הארלי, על "אבא", על ברנארד שפתאום הפך ל... אח? רופא מרדים? מה הוא בדיוק עושה שם?

   אז קיבלנו מענה לשאלה שנפתחה ב"through the looking glass", ובעצם המסתורין היחידי שאפף את הפרק לא היה קשור לג'ק, או לסוייר, או לקייט שתפסו המון זמן מסך, אלא לקלייר, לאבא של, ולהארלי.

   לאן נעלמה קלייר? האם היא בכלל תחזור? אולי סוייר ישאר באי כדי למצוא את קלייר?

   הארלי בטענתו שכולם בעצם מתים... הרי בזמנו התעקשו ג'יי ג'יי ולינדלוף שלא מדובר באיזו תאוריית מתים-חיים שכזו, אז מה העניין?

   ואבא של, לגמרי סיפור רפאים! ושוב זה נוגד את ההתעקשות של היוצרים שלא מדובר באיזה פולטרגייסט.

   מעניין מה יביא עמו הפרק הבא.

    

   ולסיום,

   אני תמיד הייתי סקייטרית לצורך העניין.

   ולא בגלל אהדה מטורפת לסוייר. אני פשוט... *מצטערת, אל תירו בי...* לא אוהבת את קייט. את ג'ק לעומת זאת... חולה על ישבנו. מעדיפה את השילוב בין ג'ולייט אשת הברזל לגברבר החתיך.

    

   שיהיה חג שמח ומנגל נעים (וטעים!) 

    

    

   איזה כיף יום ראשון תגובה של JOY... צוחק

    

   האמת היא שה"טריק" הזה של עיוות הקול, כדי שלא נזהה ישר באיזו דמות מדובר, הוא טריק נפוץ בסדרה. אם תשימי לב, גם בפרק 407, בקטע שבו ראינו לראשונה את מייקל על הספינה (כשהדוקטור קרא לו ואמר לו לנקות את הדם מהקיר), ולא היינו אמורים לדעת שזה הוא, עיוותו לו קצת את הקול. זו רק עוד דרך למשוך זמן ולמתוח את הצופים...

   אני חושב שהפרק הזה היה בעיקר פרק מאוד אישי על ג'ק, שבא להראות לנו עוד פן באישיות העמוקה והעגולה שלו ממילא. מזל שהיה בסוף גם את הסיפור של קלייר כדי שיתווסף עוד מימד של מתח לעלילה (המתוחה גם ככה). האם קלייר תחזור? ברור שהיא תחזור! השאלה היא מתי...

   בקשר להארה של הארלי, כמו שכבר רשמתי מקודם - נראה לי שהוא מדבר על מוות סימבולי של האושיאניק סיקס. הם אמנם חיים מבחוץ, אבל מתים מבפנים. רק תראי את מה שקרה לסעיד בשבוע שעבר, ותביני שאין לבנאדם סיבה ממשית לחיות (חוץ מנקמה קרה ומתוקה, כמובן).

   ואבא של ג'ק, שעושה חופשי רונדלים על האי ובבית החולים... יכול להיות שזו בעצם - המפלצת?!... חתום

   ולסיום, אני אסלח לך על זה שאת לא אוהבת את קייט, ואצרף בשבילך תמונה של הזוג האהוב עלייך - ג'קט (או ג'ולייק, מה שנשמע יותר טוב)...

    

   שיהיה חג מלא פטישי פלסטיק וקצף לפנים!!!

    

     4/5/08 18:34:

    

   איזה כיף יום ראשון פוסט של לוסט צוחק

   נתחיל?

   בסצנה הראשונה, ג'ק מתעורר וכורך על עצמו מגבת (אקט מיותר אם תשאל אותי... יאמי יאמי), נכנס למקלחת ומדבר למישהי שבכלל לא נשמעת כמו קייט! ישבנו מרותקים לטלוויזיה, ולא תגיד רק אני ובנזוג, עשינו צפיה משותפת עם כמה חברים, וכולנו היינו משוכנעים שמתוך המקלחת תצא מישהי אחרת, לפי הקול אני הימרתי על ליבי. ויצאה משם קייט, שאחרי המקלחת נשמעה שוב כמו קייט. 

   בכל אופן,

   פרק 410 קצת עיצבן אותי. הרגשתי שקורים הרבה דברים, אבל בשורה התחתונה לא קרה כלום. הקו העלילתי התפזר על "ג'ייט", על "סקלייר", על הסיני, על הארלי, על "אבא", על ברנארד שפתאום הפך ל... אח? רופא מרדים? מה הוא בדיוק עושה שם?

   אז קיבלנו מענה לשאלה שנפתחה ב"through the looking glass", ובעצם המסתורין היחידי שאפף את הפרק לא היה קשור לג'ק, או לסוייר, או לקייט שתפסו המון זמן מסך, אלא לקלייר, לאבא של, ולהארלי.

   לאן נעלמה קלייר? האם היא בכלל תחזור? אולי סוייר ישאר באי כדי למצוא את קלייר?

   הארלי בטענתו שכולם בעצם מתים... הרי בזמנו התעקשו ג'יי ג'יי ולינדלוף שלא מדובר באיזו תאוריית מתים-חיים שכזו, אז מה העניין?

   ואבא של, לגמרי סיפור רפאים! ושוב זה נוגד את ההתעקשות של היוצרים שלא מדובר באיזה פולטרגייסט.

   מעניין מה יביא עמו הפרק הבא.

    

   ולסיום,

   אני תמיד הייתי סקייטרית לצורך העניין.

   ולא בגלל אהדה מטורפת לסוייר. אני פשוט... *מצטערת, אל תירו בי...* לא אוהבת את קייט. את ג'ק לעומת זאת... חולה על ישבנו. מעדיפה את השילוב בין ג'ולייט אשת הברזל לגברבר החתיך.

    

   שיהיה חג שמח ומנגל נעים (וטעים!) 

    

    

     4/5/08 14:08:

    

   צטט: erga.zed 2008-05-04 11:25:09

   הא ואם היו לי כוכבים היית מקבל אחד גדול וירוק ממני...

   אבל אין לי.... תתמודד! 

   לקחתי על עצמי כמשימה אישית לדאוג שעד סוף השבוע יהיו לך כוכבים לחלק.

    

   בינתיים אני מתמודד.

     4/5/08 14:07:

    

   צטט: erga.zed 2008-05-04 11:13:29

   המממ, מסקנות מהפרק....

   1. להישאר ערה עד אמצע הלילה כי לא היה לי זמן לראות את הפרק כל הסופ"ש זה לא בריא כשצריך לקום לעבודה.

   2. ג'ק חתיכת תבוסתן ואני באמת לא מבינה איך הוא לא הוציא לעצמו את התוספתן (מקגיוור לא היה נותן לזה לקרות).

   3. סוייר עשה את קלייר מתישהו באחד הלילות לפני שהם עזבו את המגורים ולכן הוא כל כך מגן עליה.

   4. סוייר רוצה להיות ג'ק כשהוא יהיה גדול.

   5. ג'ק רוצה להיות סוייר כשהוא יהיה גדול.

   6. קייט אוהבת את ג'ק (בעתיד וזה) אבל עדיין חולמת חלומות רטובים על סוייר.

   7. מיילס אחד הציניקנים המשעשעים בעונה הרביעית (הייתי עוקב אחריהם אבל יש לי צו הרחקה) והעובדה שהוא ראה את אבא של קלייר/ג'ק אומרת כנראה כלום כי הוא רואה מתים.... השאר סתם משוגעים.

   8. הארלי השפוי היחידי בכל הסדרה הזאת.

   9. צ'ארלי מתחכם גם מהעולם הבא (וכותב הפוסט עוד יותר עם בדיחת הזקן - אהבתי).

   10. ברנרד הוא סוג של רופא?! ממתי הוא כל כך בטוח בעצמו ומבצע תהליכים רפואיים עם גברת ג'ולייט.... ומה רוז נתקעה לי עכשיו בפריים?! שתתן לבעלה לגדל זוג אשכים חדש סוף סוף.

   11. לעומת ברנרד, ג'ין גודל יופי יופי על האי והופך לגבר אמיתי... ורכלן.

    

   פרק חביב... יצא לי מהפה What the F?! כמה וכמה פעמים.... במיוחד כשראיתי את קייט יוצאת כולה לחה מהמקלחת...

   ממתינה לראות מה יביאו לנו עד סוף העונה ומתי הם יפסיקו לערבב תרופות לפני כתיבת הפרקים.

    

   שבוע טוב! 

   אייייייייייייייזה מסקנות...

    

   1. צודקת. אבל הרבה יותר נורא זה להישאר ער עד 2:30 בשביל להשלים את הצפייה בהקלטה של הפרק של "הישרדות" מאתמול... נבוך

   2. מקגיוור עם פינצטה וקליפה של בננה כבר מזמן היה משתלט על הספינה ומוציא את כולם מהאי.

   3. הפתעה

   קלייר + סוייר = קלוייר?!...

   4. יכול להיות.

   5. ייתכן בהחלט.

   6. בגלל זה התחתונים היו על הרצפה בבוקר?... קורץ

   7. "הציניות היא מפלטם של הטיפשים". אל תשאלי אותי מי אמר את זה.

   8. הארלי הוא מלך.

   9. צ'ארלי גם כן מלך (וחן חן על הפידבק האישי...).

   10. ברנרד הוא רופא שיניים!!! אבל ראית איזה פה רוז פתחה שם על שרלוט?... שתלמד לא להתעסק איתה, הג'חלה הג'ינג'ית הזאת!

   11. ג'ין רק מחפש על מי לפרוק את התסכול מאז שהוא הפך ל"גבר החדש". קורץ

    

   שיהיה לך שבוע מעולה, מת על התגובות שלך!

     4/5/08 11:25:

   הא ואם היו לי כוכבים היית מקבל אחד גדול וירוק ממני...

   אבל אין לי.... תתמודד! 

     4/5/08 11:13:

   המממ, מסקנות מהפרק....

   1. להישאר ערה עד אמצע הלילה כי לא היה לי זמן לראות את הפרק כל הסופ"ש זה לא בריא כשצריך לקום לעבודה.

   2. ג'ק חתיכת תבוסתן ואני באמת לא מבינה איך הוא לא הוציא לעצמו את התוספתן (מקגיוור לא היה נותן לזה לקרות).

   3. סוייר עשה את קלייר מתישהו באחד הלילות לפני שהם עזבו את המגורים ולכן הוא כל כך מגן עליה.

   4. סוייר רוצה להיות ג'ק כשהוא יהיה גדול.

   5. ג'ק רוצה להיות סוייר כשהוא יהיה גדול.

   6. קייט אוהבת את ג'ק (בעתיד וזה) אבל עדיין חולמת חלומות רטובים על סוייר.

   7. מיילס אחד הציניקנים המשעשעים בעונה הרביעית (הייתי עוקב אחריהם אבל יש לי צו הרחקה) והעובדה שהוא ראה את אבא של קלייר/ג'ק אומרת כנראה כלום כי הוא רואה מתים.... השאר סתם משוגעים.

   8. הארלי השפוי היחידי בכל הסדרה הזאת.

   9. צ'ארלי מתחכם גם מהעולם הבא (וכותב הפוסט עוד יותר עם בדיחת הזקן - אהבתי).

   10. ברנרד הוא סוג של רופא?! ממתי הוא כל כך בטוח בעצמו ומבצע תהליכים רפואיים עם גברת ג'ולייט.... ומה רוז נתקעה לי עכשיו בפריים?! שתתן לבעלה לגדל זוג אשכים חדש סוף סוף.

   11. לעומת ברנרד, ג'ין גודל יופי יופי על האי והופך לגבר אמיתי... ורכלן.

    

   פרק חביב... יצא לי מהפה What the F?! כמה וכמה פעמים.... במיוחד כשראיתי את קייט יוצאת כולה לחה מהמקלחת...

   ממתינה לראות מה יביאו לנו עד סוף העונה ומתי הם יפסיקו לערבב תרופות לפני כתיבת הפרקים.

    

   שבוע טוב! 

     4/5/08 11:11:

    

   צטט: שירה דאר 2008-05-04 10:38:52

    

   צטט: yacobzon 2008-05-04 09:54:16

    

   צטט: שירה דאר 2008-05-04 05:41:14

   סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! עכשיו רק נשאר לו לעשות עליה, לחזור בתשובה ולהכיר אותי!!!

   אני אומר שאם כבר הוא עושה עליה וחוזר בתשובה, שיביא איתו גם את אהרון.

   מה יש?!

   שם תנ"כי - כבר יש לו.

   וכשהוא הרים אותו על הידיים, זה נראה כל כך טבעי בשבילו לאמץ אותו בתור ילד...

   מה את אומרת שירה? מוכנה לצרף בלונדיני קטן ממוצא אוסטרלי למשפחה? קורץ

   אנחנו לא אוהבים את אהרון, הוא מזכיר לנו את קייט.

   אנחנו מעדיפים את התינוקת של סאן, תינוקות קוריאנים זה נורא אופנתי.

   צוחקצוחקצוחקצוחקצוחקצוחקצוחק

    

   איך מעברתים "ג'י יון"?!

    

   גילה יונה?!...

     4/5/08 10:38:

    

   צטט: yacobzon 2008-05-04 09:54:16

    

   צטט: שירה דאר 2008-05-04 05:41:14

   סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! עכשיו רק נשאר לו לעשות עליה, לחזור בתשובה ולהכיר אותי!!!

   אני אומר שאם כבר הוא עושה עליה וחוזר בתשובה, שיביא איתו גם את אהרון.

   מה יש?!

   שם תנ"כי - כבר יש לו.

   וכשהוא הרים אותו על הידיים, זה נראה כל כך טבעי בשבילו לאמץ אותו בתור ילד...

   מה את אומרת שירה? מוכנה לצרף בלונדיני קטן ממוצא אוסטרלי למשפחה? קורץ

   אנחנו לא אוהבים את אהרון, הוא מזכיר לנו את קייט.

   אנחנו מעדיפים את התינוקת של סאן, תינוקות קוריאנים זה נורא אופנתי.

     4/5/08 09:56:

    

   צטט: שירה דאר 2008-05-04 05:48:01

   חוץ מזה דווקא אהבתי את הפרק, מפתיע בהתחשב בעובדה שהסיפור בין ג'ייק לקייט לא עניין אותי אף פעם במיוחד ושלמעט הסיפור עם קלייר, שאר העלילה היתה סיפור מסגרת לפלאשים של ג'ק.

   זה היה כמו טיזר ארוך במיוחד למה שמחכה לנו בהמשך

    וההמשך נראה טו-אוב! קורץ

   כל הסדרה הזאת היא טיזר אחד ארוך ומתמשך... קורץ

   אבל בגלל זה אני כל כך אוהב אותה... נשיקה

     4/5/08 09:54:

    

   צטט: שירה דאר 2008-05-04 05:41:14

   סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! עכשיו רק נשאר לו לעשות עליה, לחזור בתשובה ולהכיר אותי!!!

   אני אומר שאם כבר הוא עושה עליה וחוזר בתשובה, שיביא איתו גם את אהרון.

   מה יש?!

   שם תנ"כי - כבר יש לו.

   וכשהוא הרים אותו על הידיים, זה נראה כל כך טבעי בשבילו לאמץ אותו בתור ילד...

   מה את אומרת שירה? מוכנה לצרף בלונדיני קטן ממוצא אוסטרלי למשפחה? קורץ

     4/5/08 05:48:

   חוץ מזה דווקא אהבתי את הפרק, מפתיע בהתחשב בעובדה שהסיפור בין ג'ייק לקייט לא עניין אותי אף פעם במיוחד ושלמעט הסיפור עם קלייר, שאר העלילה היתה סיפור מסגרת לפלאשים של ג'ק.

   זה היה כמו טיזר ארוך במיוחד למה שמחכה לנו בהמשך

    וההמשך נראה טו-אוב! קורץ

     4/5/08 05:41:
   סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! סוייר נשאר בחיי-אים ! עכשיו רק נשאר לו לעשות עליה, לחזור בתשובה ולהכיר אותי!!!
     3/5/08 19:29:

    

   צטט: .ssassy 2008-05-03 16:32:25

   איזה פרק טוב!!!!

   וכרגיל פוסט מעולה!!

   משהו מאוד צרם לי:

   בתחילת הפרק, כשג'ק מתעורר במיטה ומתהלך עם מגבת, יש מספר קלוז-אפים על צד גופו הימני

   וניתן לראות בבירור כי אין שם שום צלקת המעידה על ניתוח. מישהו? הסבר?

   אכן פרק מעולה!

   תודה!!!

    

   כל הכבוד על עבודת הבלשות!!! אבל האמת היא, שאפשר לראות מאוד מאוד מאוד במטושטש את הסימן שהצלקת השאירה אחריה.

   בכל מקרה, הנה capture שאחד הגולשים תפס שמוכיח את זה, פחות או יותר...

    

   צלקת, או ששוב ג'ק נרדם על הצעצוע של אהרון?

     3/5/08 19:20:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-05-03 16:21:53

   לא התאפקתי

   נכנסתי

   קראתי רק את הפתיחה על הגייטריות וכו'

   ונסתי על נפשי

   להת' ביום ד'!

    

   צוחק

    

   אני רק איידע אותך ואת כל צופי הוט שבגלל שערב יום הזיכרון יוצא ביום שלישי, הפרק הבא של אבודים ישודר רק ביום שישי(!), בשעה 19:30.

    

   תחזיקו מעמד!!!

     3/5/08 19:19:

    

   צטט: יוסי ישראל - deltot 2008-05-03 11:34:56

   וואלה אתה פשוט תותח !!!

    

   כמה דברים חשובים.

   1. המסר שהגיע לג'ק מהארלי הוא: "אתה לא אמור לגדל אותו". מסר שכבר שמענו בעבר, אבל אני לא זוכר איפה ובאיזה הקשר. מישהו?

   2. האם ג'ק יודע (בעתיד) שהוא קשור לאהרון? הרי הוא אומר לקייט שהיא אפילו לא "קשורה אליו בדם". האם זה רמז שהוא יודע שהוא כן? מעניין...

   3. דבר שאני מסכים שהוא ממש לא ברור, הוא הנושא שג'ק חלה. באמת התחלתי להתבלבל אחרי שרוז אמרה שאנשים על האי לא נהיים חולים.

   4. דבר אחרון וחשוב מאוד שלא התייחסת אליו, הוא שהארלי (אמרת עם העיניים פקוחות לא?) אומר שהם לא באמת חיים. הוא טוען שכל האושיאניק 6 הם בעצם "מתים". מה? למה? מה באמת קורה פה? מוזר...

    

   שיהיה שבוע טוב לכולם...

   סחתיין עליך, יוסי.

   איזה סוגיות יפות העלית פה!!!

    

   אז קודם כל, בקשר למסר שהועבר לג'ק - אולי אתה מתכוון למה שהקורא בכף-היד אמר לקלייר בעונה הראשונה: שהילד שלה אמור להיות מגודל רק בידיים שלה, אחרת תארוב לו סכנה גדולה.

   האם ג'ק יודע שהוא הדוד של אהרון? לפי הצורה שהוא אמר את הדברים לקייט: "אתם אפילו לא קשורים בקירבת דם אחד לשני", יכול מאוד להיות שכן!

   למה ואיך בדיוק ג'ק חלה, זה אכן עניין מסתורי. האם סר חינו בעיניי האי? האם ג'ייקוב לא אוהב אותו יותר? לא ידוע עדיין... העיקר שעכשיו הוא כבר מרגיש טוב.

   והנושא האחרון והמעניין שהעלית, בקשר לאמירה של הארלי על כך שכולם מתים - אני חושב שהוא התכוון לכך במובן הסימבולי. כלומר, שכל האושיאניק סיקס נמצאים מחוץ לאי, אבל בעצם במובן הנפשי משהו מתוכם נשאר עדיין עמוק עמוק באי, והם לא מסוגלים להמשיך באמת בחייהם עד שכל הקצוות הלא פתורים שהם הותירו באי - ייפתרו. זו, בכל אופן, התיאוריה שלי...

    

   שיהיה לך שבוע משובח!!!

     3/5/08 16:32:

   איזה פרק טוב!!!!

   וכרגיל פוסט מעולה!!

   משהו מאוד צרם לי:

   בתחילת הפרק, כשג'ק מתעורר במיטה ומתהלך עם מגבת, יש מספר קלוז-אפים על צד גופו הימני

   וניתן לראות בבירור כי אין שם שום צלקת המעידה על ניתוח. מישהו? הסבר?

     3/5/08 16:21:

   לא התאפקתי

   נכנסתי

   קראתי רק את הפתיחה על הגייטריות וכו'

   ונסתי על נפשי

   להת' ביום ד'!

    

   וואלה אתה פשוט תותח !!!

    

   כמה דברים חשובים.

   1. המסר שהגיע לג'ק מהארלי הוא: "אתה לא אמור לגדל אותו". מסר שכבר שמענו בעבר, אבל אני לא זוכר איפה ובאיזה הקשר. מישהו?

   2. האם ג'ק יודע (בעתיד) שהוא קשור לאהרון? הרי הוא אומר לקייט שהיא אפילו לא "קשורה אליו בדם". האם זה רמז שהוא יודע שהוא כן? מעניין...

   3. דבר שאני מסכים שהוא ממש לא ברור, הוא הנושא שג'ק חלה. באמת התחלתי להתבלבל אחרי שרוז אמרה שאנשים על האי לא נהיים חולים.

   4. דבר אחרון וחשוב מאוד שלא התייחסת אליו, הוא שהארלי (אמרת עם העיניים פקוחות לא?) אומר שהם לא באמת חיים. הוא טוען שכל האושיאניק 6 הם בעצם "מתים". מה? למה? מה באמת קורה פה? מוזר...

    

   שיהיה שבוע טוב לכולם...

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   yacobzon
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין