כותרות TheMarker >
  ';

  הפוסט של לוסט - מורה הנבוכים האולטימטיבי של אבודים

  כל מה שרציתם לדעת על העונה הרביעית - והחמישית! - של \"אבודים\" - ולא העזתם לשאול כי לא רציתם שיספיילרו לכם

  הפוסט של לוסט - פרק 413 - There's No Place Like Home - Part 2

  63 תגובות   יום שבת, 31/5/08, 03:19

  ****************************************************************************************************

  אזהרה: הפוסט שלהלן מכיל ספויילרים רציניים ביותר על הפרק שבו הוא עוסק. בפעם האחרונה לעונה זו - מי שלא ראה את הפרק, אז קודם כל שירוץ לראות אותו. ואם אתם בכל זאת מתעקשים להישאר, אז למען השם, אני מפציר בכם: לכו תקראו משהו אחר. באמת. כל דבר אחר. ואחר-כך תחזרו לכאן. שתהיה לכם צפייה מהנה!!! זהו, תמו הניג'וסים.

  ****************************************************************************************************

  נשבע לכם שאין לי מושג איך להתחיל את הפוסט הזה.

  הספקתי לראות את הפרק האחרון לעונה זו כבר פעמיים ב-10 השעות האחרונות, ואני עדיין מוצף בים של רגשות: הלם, תדהמה, אושר, צער...

  אוי לוסט... לוסט...

  מה אעשה בלעדייך עכשיו?

  מי ימלא את החלל הריק שנפער בלבי?

  כיצד אוכל לשרוד מבלי לראות בשבוע הבא את גיבורי התהילה שלי?

   

  בוכה

   

  טוב מה אני משתפך לכם פה עכשיו?!

  באתי לכאן בשביל לבכות כמו איזה כוסית, או בשביל לסקר את הפרק הכי טוב שהיה לנו העונה? (ולהיות הפרק הכי טוב בעונה שלמה של פרקים מעולים, זאת משימה לא קלה בכלל. רק שתדעו)

   

  אז הנה זה בא:

   

  בפעם האחרונה לשנת 2008:

   

  יאללה, מתחילים!

   

   

   

  הפרק שלנו נפתח - ממש כשמו של הפרק הראשון שהיה לנו העונה - בתחילת הסוף. הסוף של העונה שעברה. קייט משאירה את ג'ק המסכן שקורא לה לחזור מאחוריה, וממהרת להסתלק משדה התעופה. אבל היא מתחרטת, רק בשביל לחזור ולומר לג'ק שאחרי כל הדברים הרעים שהם עברו בשלוש השנים מאז שהם עזבו את האי (מה שאומר שהסצינה הזאת מתרחשת בשנת 2008. כן כן! בשנה שלנו ממש!!!), אין מצב שהיא חוזרת לשם. גם לא אחרי שאותו ג'רמי בנת'אם מסתורי ביקר אותה ואמר לה את אותו הדבר שג'ק אומר לה עכשיו. קייט נפרדת מג'ק בסטירת לחי מצלצלת, אבל אנחנו כבר מכירים את קייט, ויודעים שהאנשים שהיא סוטרת להם, הם האנשים שחשובים לה יותר מכל.

  בינתיים, על הספינה - דזמונד, מייקל וג'ין מנסים להבין עם מה בדיוק יש להם עסק. מסתבר שניטרול הפצצה הזאת שמישהו סידר להם מתחת לאף הולך להיות חתיכת פרוייקט. תנועה אחת לא נכונה ו... בום! ניתוק של כבל לא נכון ו... בום! הזזה מיותרת של המצבר ו... בום! ג'ין עושה אפצ'י פתאומי ו... בום!

   

  בום!!!

   

  על האי, בן נמצא כעת בידיהם של קימי והחיילים שלו, שהולכים לעבר המסוק כדי למסור את בן - בחיים - לידיו של הנמסיס הגדול, הלא הוא צ'ארלס וידמור. כשהם מגיעים, קייט מגיחה לה משום מקום ונופלת לידיהם, אך לא לזמן רב. האנשים של קימי עומדים להכיר מקרוב את השליטים האמיתיים של האי הזה - "האחרים", כמובן. מוזר ומצחיק לחשוב איך בכל שלוש העונות הקודמות, התייחסנו אליהם - אל "האחרים" - כמו אל נציגי הרוע המוחלט. אנשי דארמה קראו להם "העויינים", וכנראה שהשם הזה לא הגיע להם סתם ככה. והנה עכשיו - אנחנו יושבים וצופים לנו בהנאה איך אותם אחרים שכל-כך תעבנו ושנאנו ופחדנו מהם, מכים את אנשי הספינה שוק על ירך ממש כמו שהפועל חולון ניצחה את מכבי ת"א. וכמו בכל סרט פעולה טוב - אם זה לא הספיק לנו, אז קבלו גם קרב אחד-על-אחד: קימי מול סעיד. עכשיו, אתם מתארים לעצמכם מיליוני צופים אמריקאים, יושבים בבתים שלהם ומעודדים את החייל העיראקי בקרב שלו מול החייל האמריקאי?... אירוני מעט, לא? אבל בסופו של דבר, זהו ריצ'ארד אלפרט שמסיים את הקרב עבור שניהם ויורה בקימי מאחור. קייט וסעיד מחליפים ביניהם מבטים של שני לוחמים ותיקים שכבר הספיקו לרוצץ לא מעט גולגלות, ובן משחרר אותם לדרכם - או, במילים אחרות: נותן להם את האור הירוק לרדת מהאי.

   

  מורטל קומבט. קפטן אמריקה .vs קפטן פלאפל

   

  אנחנו עוברים בפלאשפורוורד לעתיד, ומבקרים את הארלי בבית החדש שלו - המוסד לחולי נפש "סנטה רוזה". מסתבר שמבול המבקרים האקזוטיים שמגיעים להארלי המסכן לא נפסק, והפעם מגיע אליו לא אחר מאשר - טה דאאאם - וולט! כן כן, וולט שלנו כבר לא ילד, ונראה יותר כמו תיאו הקסטבל מ"משפחת קוסבי", אבל אנחנו עדיין אוהבים אותו ושמחים לראות שהוא בסדר (ההתפתחות המואצת - זה מהניסויים שה"אחרים" ערכו עליו בזמן שהם חטפו אותו?!). וולט מספר להארלי שאותו ג'רמי בנת'אם (שקרוי על שמו של פילוסוף אנגלי. אני מחכה לדמות כלשהי בעונה החמישית שיקראו לה "ישעיהו לייבוביץ'") הגיע לבקר גם אותו, בניגוד לכל שאר חברי השישיה שפשוט שכחו אותו. הוא שואל את הארלי למה כולם משקרים לגבי מה שעבר עליהם על האי, והארלי אומר לו שהם עושים את זה כדי להגן על מי שנשאר על האי. "כמו אבא שלי?" שואל וולט, והארלי מניד בראשו, ומבין שעכשיו הוא משקר גם לעצמו.

   

  ישעיהו ליבוביץ'. הוא עוד יהיה איש דארמה מסתורי בעונה החמישית. חכו ותראו.

   

  בינתיים, ג'ק וסוייר מגיעים אל תחנת "הסחלב", או יותר נכון - אל הגן הבוטני שצומח מעליה, ופוגשים שם את הארלי ואת ג'ון. ג'ון וג'ק משחזרים ביניהם את השיחה מהפינאלה של העונה הראשונה, אותה שיחה מפורסמת על גורל, ייעוד וסיבה, על איש המדע מול איש האמונה. ג'ון חוזר ומזכיר לג'ק שהוא נמצא על האי הזה מסיבה מסויימת, ושהוא לא אמור לעזוב את האי. אבל! אם ג'ק העקשן כבר החליט לעזוב את האי ושום דבר אחר לא ישנה את דעתו, ג'ק יהיה חייב לשקר על כל מה שעבר עליו ב-100 הימים האחרונים, וזאת כדי להגן על האי. "אבל זה רק אי!" ג'ק צוחק בייאוש. "זה לא סתם אי," ג'ון מנסה להסביר את מה שכולנו כבר יודעים. "זה מקום בו מתרחשים ניסים." כמו ג'ון לוק הנכה, שהגיע לנקודת השפל הנמוכה ביותר בחייו בעת שישב מרותק לכיסא הגלגלים בבית החולים - כך גם ג'ק לא מאמין בקיומם של ניסים. גם ג'ק עומד לצלול בקרוב לתוך מעמקים נפשיים אפלים שאליהם הוא מעולם לא תאר לעצמו שיגיע. אבל כולנו רוצים לקוות שכמו שג'ון לוק הגיע לאי ונולד מחדש, כך גם ג'ק יגיע למסקנות הנכונות בעצמו ויחזור להיות הגיבור שכולנו כל כך אוהבים. בינתיים תהיה לו עוד דרך ארוכה וקשה מאוד לעשות. אבל לג'ון אין את הזמן לחכות עד סוף התהליך שיעבור ג'ק, והוא ממהר ביחד עם בן לרדת במעלית אל התחנה הנסתרת האמיתית שנקראת: "הסחלב".

   

  Man of Science, Man of Faith

   

  באותו זמן, על הספינה, החבר'ה עדיין שוברים את הראש מה לעשות עם הפצצה, וסאן מפילה על מייקל פצצה משלה ומספרת לו שהיא בהריון. מייקל נראה קצת המום בהתחלה, אחר-כך טיפה חושש (יכול להיות שבכל זאת היה משהו ביניהם?... פדיחה אם ייצא לקוריאנית תינוק שחור), ובסוף הוא מחייך חיוך גדול ומברך את סאן במזל טוב. מייד לאחר מכן הוא מבזיק עם רעיון מקורי להשהיית הפיצוץ: חנקן נוזלי, שיקפיא את המצבר. וכמו בכל סרט מתח טוב, יש לנו גם חדשות רעות: יש רק מיכל אחד של חנקן נוזלי. תיק-תק; תיק-תק; תיק-תק.

   

  דניאל פראדיי חוזר עם הסירה שלו אל החוף לאחר הנאגלה הראשונה שהוא הביא, וממהר אל שני החברים שלו - מיילס ושרלוט. הוא מנסה לשכנע אותם להצטרף אליו לנאגלה האחרונה בהחלט של הסירה אל הספינה, אבל הם מסרבים. מיילס משום שכנראה יש עוד כמה אנשים מתים על האי שהוא עדיין לא הספיק לדבר איתם, ושרלוט משום שכנראה היא סוף סוף הגיעה למקום שבו היא נולדה. מעניין... האם שרלוט היתה בעברה אחת מאנשי דארמה?! ואולי היא בכלל "אחרת" לשעבר?...

   

  בון ושאנון מוסרים למיילס שעד שהוא לא מדבר גם איתם, אין מצב שהוא עוזב את האי.

   

  בינתיים, ג'ון ובן מגיעים סוף סוף לתחנה, שנראית כמו סט של סרט מדע בדיוני לא מוצלח במיוחד משנות החמישים. בן מושיב את ג'ון לראות את סרט ההדרכה בזמן שהוא מכניס כל מיני דברים לתא המיוחד שנמצא שם, וג'ון מבין שתחנת "הסחלב" בעצם עוסקת בניסויים בחלל ובזמן, או - כמו שבן הגדיר את זה - "שפנים שנוסעים בזמן". אה כן, ובסרט אמרו גם שאסור בשום פנים ואופן להכניס מתכות לתא השיגור המוזר הזה. אז למה לכל הרוחות בן דוחף לשם את כל הג'אנקיאדה הזאת?!

  כמו בכל סרט אימה טוב, אנחנו יודעים שגם אם ראינו את פרדי קרוגר, את ג'ייסון או את ארנון צדוק מתים/מפוצצים/שרופים/מבותרים - הם תמיד יחזרו לרדוף אחרינו בסצינה האחרונה. וכך, גם כאן בפינאלה של "אבודים" - חוזר לו קימי מבין המתים, לכאורה, כדי להשלים את המשימה שלה הוא נועד. כשהוא בקושי גורר את עצמו, הוא מחפש את בן ברחבי "הסחלב" כשסכין בידו, כשלפתע הוא פוגש פנים אל פנים ב"מר סכינים" בכבודו ובעצמו, הלא הוא ג'ון לוק. ג'ון מנסה לדבר אל ליבו של קימי, אבל הבעיה היא שללב של קימי מחובר כרגע מכשיר ששולט בפצצה על הספינה. בן, לעומת זאת, לא מתרשם יותר מדיי מהאיום האסטרטגי, ופוצע את קימי אנושות.

   

  בינתיים, ליד המסוק נפגשים כל החבר'ה - ג'ק, סוייר, קייט, הארלי, סעיד ופרנק - וסוף סוף ממריאים מהאי לכיוון הספינה. באמצע הדרך הם מגלים שפגעו להם במיכל הדלק, ושבצורה הזאת הם לא יצליחו להגיע לספינה. ג'ק מתעקש שאסור להם לחזור אל האי, בטח לא אחרי השיחה שהיתה לו עכשיו עם ג'ון, והניצולים מתחילים להיפטר מכל מה שהם יכולים להיפטר ממנו על המסוק. הארלי עוד מספיק להצטער על כל ממרחי הדארמה שהוא בלס בחודשים האחרונים, אבל אז - סוייר - כן, אותו סוייר שבעונה הראשונה קרוב לודאי היה מעיף את כולם מהמסוק ונשאר לדאוג לעצמו - לוחש משהו לקייט (הניחוש שלי: הוא סיפר לה על הילדה הקטנה שהוא השאיר באלבוקרקי), מנשק אותה נשיקה לוהטת, קופץ מהמסוק למים, ומוכיח לנו בצורה ניצחת וסופית שהוא-הוא הגיבור של העונה הרביעית, ומי שעבר את המהפך הגדול, המדהים והמקסים ביותר בעונה הנוכחית. אנחנו מתים עליך, סוייר. אתה המלך.

   

  ג'רונימוווווווווווווו!!!

   

  פלאשפורוורד לעתיד, ועכשיו אנחנו רואים את סעיד מתנקש לו בקלילות במישהו שארב קצת יותר מדיי זמן ליד מוסד "סנטה רוזה". סעיד בא לדווח להארלי שג'רמי בנת'אם שהגיע לבקר את שניהם מת בהתאבדות "לפי מה שאומרים", ושסעיד בא לקחת עכשיו את הארלי למקום בטוח. הארלי מתפנה מהחדר שלו ביחד עם סעיד, לא לפני שהוא מנצח בשח את מיסטר אקו, זכר צדיק לברכה (תודו שלהארלי יוצא לקבל את האורחים הכי מגניבים. אין מה לומר).

   

  מיסטר אקו, משחק דווקא בכלים הלבנים.

   

  בתחנת "הסחלב" ג'ון שוב מראה לנו את עליונותו המוסרית על בן, כשהוא מנסה לשמור את קימי בחיים כדי שהאנשים על הספינה לא יתאיידו להם ככה פתאום, בזמן שלבן לא נראה שזה ממש איכפת. העיקר שלמייקל הוא זיבל את השכל על כך שבמלחמה בינו לבין וידמור, וידמור לא מהסס לפגוע בחפים מפשע בניגוד אליו - בן. אז עכשיו אנחנו יודעים שבשביל שני האנשים האלה, חייהם של אנשים תמימים אחרים מעולם לא היוו פקטור חשוב במיוחד. המאמצים של ג'ון עולים בתוהו ואפשר סוף סוף להגיד "ברוך שפטרנו" על קימי, אבל החדשות הרעות הן שבדיוק עכשיו המסוק של פרנק הגיע לספינה. דזמונד מנסה למשוך עוד קצת זמן בזמן שהחבר'ה אוטמים את החור במיכל הדלק ומתדלקים את המסוק מחדש, אבל פרנק חייב לברוח מחבית חומר הנפץ המתקתקת הזאת, וכך יוצא שג'ין המסכן מפספס בדקה את ההזדמנות שלו להתאחד בפעם האחרונה עם סאן, ולקול זעקותיה הוא נשאר על הסיפון.

  אחרי שהגז המקפיא אוזל למייקל לחלוטין, הוא עוד מספיק לראות בפעם האחרונה את רוח הרפאים הראשית של האי, כריסטיאן שפרד. קווין ג'ונסון יכול למות עכשיו בשקט.

   

  בום.

   

  הכושי עשה את שלו, הכושי יכול ללכת.

   

  אנחנו שוב מזנקים קדימה בזמן, הפעם אל לונדון הקרירה. סאן עזבה את התינוקת שלה בבית ונסעה חצי עולם כדי לפגוש את מר וידמור, השותף של אבא שלה - ומעכשיו גם שלה - לענייני עסקים מפוקפקים. היא מציגה את עצמה בפניו וטוענת שיש לשניהם אינטרסים משותפים. אינטרסים משותפים לסאן ולוידמור?! מה זה יכול להיות? האם זו יכולה להיות האיבה לבן?... בכל מקרה, שמתם לב איך סאן צומחת ונהפכת לנו לאו-רן אישיי מ"קיל ביל"? יש לי הרגשה שבעונה הבאה היא כבר תערוף כמה ראשים בעצמה.

   

  בינתיים אנחנו רואים את סוייר חוזר אל החוף ומגיח מן הים בדיוק כמו בפעם ההיא שהוא הגיח אל מול קייט, אי שם בפרק 108. הוא פוגש את ג'ולייט ששוב נשארה מאחור, ומחסלת לבד בקבוק של רום אל מול תמרות העשן שעולות ממה שנשאר מהספינה (חבל שנגמר ה"מקקאצ'ן").

   

  בחזרה ל"סחלב", בן מודה בפני ג'ון שלפעמים החלטות פיקודיות טובות נכשלות בגלל תגובות רגשיות גרועות, ולנו זה דווקא מזכיר יותר את מה שקורה לג'ק. הוא לוחץ על הכפתור שמפעיל את המסע בזמן, ואז - מה שאנחנו מצפים שיקרה כשנכניס כלי ממתכת למיקרוגל - קורה גם למתקן השיגור, והוא מתפוצץ מבפנים.

  בן שם על עצמו מעיל כי הוא הולך למקום קר מאוד (עכשיו אנחנו יודעים שבדיוק מהמקום הזה הוא הגיע למדבר סהרה בפרק 409), והולך להזיז את האי לבד, בלי ג'ון, משום שמי שמזיז את האי לא יכול לחזור אליו. והאי עדיין צריך את ג'ון לוק. גם "האחרים" צריכים אותו, שינהיג אותם. הם חיכו לו כבר המון המון זמן. ג'ון נפרד מבן בפעם האחרונה, ויוצא מן התחנה לפגוש את השבט החדש שבראשו הוא יעמוד.

   

  ג'ון לוק - מנהיג ה"אחרים".

   

  איזה רגע מכונן בתולדות הסדרה.

   

  המלך מת. יחי המלך!

   

  ובינתיים, כמו אינדיאנה ג'ונס העייף והמזדקן, גם בן לינוס יורד לו בסולם הרעוע אל תוך אולם קפוא מסתורי ועתיק, שם מחכה לו גלגל עצום מימדים. הוא לוקח נשימה ארוכה, ומתחיל לסובב את הגלגל.

  כמו בפינאלה של העונה השניה, גם הפעם נשמע המהום מפחיד באוויר, והשמיים הופכים לסגולים. אבל הפעם, האי שלנו כולו - על כל יושביו - נעלם כלא היה.

  המשימה של ג'ייקוב הושלמה.

   

  פרנק קולט פתאום שאין לו בעצם איפה לנחות, עכשיו כשמסביב יש רק ים וים. בדיוק באותו זמן גם הדלק נגמר, והמסוק צולל לו אל מימי האוקיינוס. לפני שהם פוגעים במים, החבר'ה מספיקים עוד להתארגן עם חגורות הצלה וסירת גומי, וכמובן שבאורח פלא (ג'ק משום מה עדיין לא מאמין בניסים) כולם שורדים את הנחיתה הקשה. אפילו דזמונד, שבהתחלה עוד נחרדנו לחשוב שהוא מת לנו ככה פתאום, אבל שלבסוף ההנשמה שג'ק עשה לו (בדיוק כמו ההנשמה שדזמונד בעצמו עשה לקלייר אחרי שהיא כמעט טבעה במים) החזירה אותו לחיים, למרבה השמחה. עכשיו כולם בסדר, והם נמצאים על סירת גומי אחת רעועה, אבודים בלב ים.

   

  פלאשפורוורד לחדר השינה של קייט. טלפון מעיר אותה מהשינה, וממנו בוקע רצף מילים מוזר. קייט שומעת רחש חשוד מכיוון החדר של הבן שלה - אהרון, והיא ממהרת לשם עם אקדח שלוף. אבל ליד המיטה של אהרון היא מגלה את האמא האמיתית שלו, זו שנשארה מאחור במצב לא ממש ברור - את קלייר. קלייר מזהירה את קייט שלא תעז להחזיר את אהרון לאי, ואז קייט קמה מבועתת משנתה ומגלה שזה היה חלום. ב"אבודים" אין סתם חלומות, אתם בטח כבר יודעים את זה.

   

  אמא קלייר קפצה לראות מה שלום הילד.

   

  על סירת הגומי, ג'ק עדיין מסרב להאמין שג'ון לוק אשכרה הזיז את האי, כשפתאום הוא רואה אור של ספינה מנצנץ באפלה. האם זהו שוב טום שבא לחטוף לנו את וולט? לא!!! הפעם - This IS Penny's boat!!! והנה גם הנריק נמצא עליה, אותו בחורצ'יק שצלצל להעיר את גברת וידמור מהשינה בסוף הפינאלה של העונה השניה, כדי לספר לה שהוא מצא את האי. לפני שהניצולים עולים על הספינה, ג'ק מבין שהוא צריך לנהוג כפי שג'ון הורה לו, ואומר לכולם שהם יהיו חייבים לשקר. החבר'ה לא ממש מבינים מה ג'ק רוצה מהם, אבל ג'ק אומר שזה לטובת מי שנשאר על האי. תראו את ג'ק המסכן: בפינאלה של העונה שעברה הוא קרא במכשיר הקשר בקול ובגאווה שהוא אחד מניצולי טיסת 815; הוא בוודאי ציפה שיום היציאה שלו מהאי וההגעה לחוף מבטחים יהיה יום חג, ולא שיער בכלל שמי שיצא מהאי יצטרך לנהוג כמו גנב בלילה, להסתתר ולשקר לגבי זהותו.

  אבל נניח לזה. בינתיים, כמו בכל סרט רומנטי טוב, מגיע האיחוד המרגש, שאליו כבר חיכינו ה-מ-ו-ן  ה-מ-ו-ן זמן: האיחוד מחדש של פני ודזמונד.

   

  נשיקהנשיקהנשיקהנשיקהנשיקהנשיקה אווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו.... נשיקהנשיקהנשיקהנשיקהנשיקהנשיקה

  שבוע לאחר מכן, ג'ק נפרד מפרנק ומדזמונד ("אני אראה אותך בחיים אחרים" אומר ג'ק לדזמונד, ממש כפי שדזמונד אמר לג'ק בפעם הראשונה שהם נפגשו באיצטדיון בלוס אנג'לס), משאיר אותם על הספינה, והאושיאניק סיקס עולים להם על סירת גומי נוספת, הפעם כזאת שתיקח אותם אל חופי כפר אינדונזי קטן.

   

  האושיאניק סיקס הגיעו סוף סוף לחוף מבטחים.

   

  והשאר כבר ידוע.

   

   

   

  אפילוג (A.K.A - "הסצינה האחרונה")

   

  לפני שניגש לאפילוג, משפט אחד לגבי אותה "סצנה אחרונה". כולנו כבר למדנו שהסצינה האחרונה בכל עונה של "אבודים" צפויה להיות ה-דבר, סצינה שתגרום לנו לפעור את לסתותינו בתדהמה ולהשאיר אותנו בשוק ובמתח מתמשך להרבה הרבה חודשים, לפחות עד לתחילת העונה הבאה של הסדרה. כך זה היה בעונה הראשונה עם חטיפתו של וולט ופתיחת ה-hatch; כך זה היה בעונה השניה עם פיצוץ ה-hatch וחטיפת ג'ק, קייט וסוייר על-ידי האחרים; כך זה היה בעונה השלישית עם הסצינה הבלתי נשכחת מהעתיד של קייט וג'ק שחייבים לחזור אל האי;

  וכך זה גם הפעם.

   

  פלאשפורווד לעתיד.

   

  ג'ק חוזר אל אותו בית הלוויות שבו הוא ביקר מוקדם יותר, בפינאלה של העונה השלישית. הוא פורץ את הדלת עם אבן, נכנס פנימה, ופותח את ארון הקבורה, בו קבור ג'רמי בנת'אם - האיש שהספיק לבקר כבר אצל כל אחד ואחד מהאושיאניק סיקס, האיש שהפציר בכולם לחזור אל המקום אותו הם לא היו אמורים לעזוב - אל האי.

  מן האפלה מגיח בן, אבל ג'ק לא ממש מופתע לראות אותו. ג'ק מספר לבן שבנת'אם ביקר אותו לפני חודש, ואמר לו שמאז שג'ק את האי, דברים רעים קרו וזאת באשמתו - בגלל שג'ק עזב. ועכשיו ג'ק חייב לחזור אל האי. אבל בן אומר לו שהוא לא יכול לחזור לבד אל האי - שכולם חייבים לחזור אליו ביחד. אבל איך ג'ק יוכל להחזיר את כולם? בקושי את עצמו הוא מסוגל להנהיג, עכשיו כשהוא מסטול לגמרי מכל הכדורים והתרופות - אז מישהו עוד מצפה ממנו שהוא יחזור להנהיג את שאר חמשת החברים שלו כמו בימיו הגדולים על האי? אבל בן מרגיע את ג'ק ואומר שהוא יסייע לו, ושיש לו דרכים לחזור אל האי. דבר אחד טוב אפשר לומר על בן. שתמיד יש לו תוכנית. אבל כשבן אומר שכולם יהיו חייבים לחזור - "כולם" זה אומר כולם.

   

  גם האיש ששוכב בארון, מת ושלֵו כל כך.

   

   

  תם ולא נשלם.

  חברים! לא לדאוג!!! אני לא בורח לשום מקום! בשבוע הבא - כל השאלות שנותרנו איתן חסרי מענה בסוף העונה הרביעית! שיהיה לכולכם שבוע נפלא!!!

  דרג את התוכן:

   תגובות (62)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     4/7/08 13:43:

   צטט: moonlight_shadow 2008-07-04 12:30:18

   מעולה מעולה מעולה אתה!

   לקח לי כמה שעות אבל השלמתי את הדיווח על כל הפרקים.

    

   יאללה, עוד 209 ימים ו-11 שעות(לפי הטיימר http://www.lost4815162342.com/countdown.htm )  עד לפרק הבא

    

    

   זועף

   תעירו אותי כשהשעון יגיע ל-108...

    

   קריצה

    

   תודה על הלינק!

   את בסדר את!

     4/7/08 12:30:

   מעולה מעולה מעולה אתה!

   לקח לי כמה שעות אבל השלמתי את הדיווח על כל הפרקים.

    

   יאללה, עוד 209 ימים ו-11 שעות(לפי הטיימר http://www.lost4815162342.com/countdown.htm )  עד לפרק הבא

     29/6/08 16:03:

    

   צטט: הילה ר 2008-06-29 12:15:37

   הגבתי רק עכשיו עקב חוסר זמן. ידעתי שהם לא יהרגו לי את דזמונד .

   אמרתי לכם או אמרתי לכם שאין על סוייר?

   הפרק הזה היה מושלם אם רק סוייר לא היה מנשק אותה. לא מגיע לבוגדת הזו.

   אני חושבת שעכשיו אני חושבת שקייט וג'ק צריכים לאמלל אחד את השני .

    אל תדאגו לסוייר,עוד נשמע ממנו!!

    

   ועכשיו לפרק עצמו- אחד הפרקים הטובים אם לא הטוב ביותר שראיתי של הסדרה.

   הלב שלי קפא עם צעקות השבר של סאן בקשר לג'ין.

   הלב שלי נמס שפני ודזמונד התאחדו סוף סוף.

   הלב שלי חייך כשג'ון נהיה המנהיג של האחרים. (איך שגלגל מסתובב).

   הלב שלי עצר מלכת שראו את ג'ון בארון המתים.

    

   המשך יבוא. עוד הרבה זמן.

   אני אהיה פה, אחכה .

   לא להאמין שעבר רק חודש מאז שהסדרה נגמרה...

   הזכרת לי עכשיו כל כך הרבה רגעים יפים... תודה!!!

    

   צוחק

     29/6/08 12:15:

   הגבתי רק עכשיו עקב חוסר זמן. ידעתי שהם לא יהרגו לי את דזמונד .

   אמרתי לכם או אמרתי לכם שאין על סוייר?

   הפרק הזה היה מושלם אם רק סוייר לא היה מנשק אותה. לא מגיע לבוגדת הזו.

   אני חושבת שעכשיו אני חושבת שקייט וג'ק צריכים לאמלל אחד את השני .

    אל תדאגו לסוייר,עוד נשמע ממנו!!

    

   ועכשיו לפרק עצמו- אחד הפרקים הטובים אם לא הטוב ביותר שראיתי של הסדרה.

   הלב שלי קפא עם צעקות השבר של סאן בקשר לג'ין.

   הלב שלי נמס שפני ודזמונד התאחדו סוף סוף.

   הלב שלי חייך כשג'ון נהיה המנהיג של האחרים. (איך שגלגל מסתובב).

   הלב שלי עצר מלכת שראו את ג'ון בארון המתים.

    

   המשך יבוא. עוד הרבה זמן.

   אני אהיה פה, אחכה .

     9/6/08 13:01:

    

   צטט: drulll 2008-06-09 03:21:31

   סתם שאלה:

   אם הזזת האי הוצגה כפתרון אחרון ולא מקובל לבעיה מסויימת

   (קימי ואנשיו שבאים לשרוף את האי ולהרוג את כל מי שעליו)

   למה הם מזיזים את האי גם אחרי שקימי והחבר'ה מתו

   והסכנה חלפה?

   המממ...

   אולי בגלל שעכשיו וידמור כבר יודע איפה האי נמצא, והוא ישלח כוחות מתוגברים לאי. אז בשביל למנוע כליה מוחלטת של האנשים על האי, הוחלט להזיז אותו.

     9/6/08 03:21:

   סתם שאלה:

   אם הזזת האי הוצגה כפתרון אחרון ולא מקובל לבעיה מסויימת

   (קימי ואנשיו שבאים לשרוף את האי ולהרוג את כל מי שעליו)

   למה הם מזיזים את האי גם אחרי שקימי והחבר'ה מתו

   והסכנה חלפה?

     7/6/08 21:13:

    

   צטט: קרין אלדאה 2008-06-07 20:55:41

   לא נעים לומר, אבל כשדזמונד ופני נפגשו, בכיתי כאילו אין מחר!
   פאדיחה? שוין.

   לא פדיחה בכלל, יקירה.

    

   מחייך

     7/6/08 20:55:
   לא נעים לומר, אבל כשדזמונד ופני נפגשו, בכיתי כאילו אין מחר!
   פאדיחה? שוין.
     6/6/08 01:09:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-06-06 00:41:10

   זה שהוא שוכב בארון קבורה כשלעצמו אינו מחייב שהוא מת. זוכר איך ברומיאו ויוליה רומיאו נראה מת משום ששתה סם כלשהו ונראה כמת? אז אם אפשר לעשות את זה במחזה ימיביניימי, מה הבעיה לעשות את זה בסדרה כמו לוסט? הוא יכול היה לשתות משהו, או שג'ייקוב (או בן) סידר שהוא יראה מת - אבל הוא לא מת באמת.

    

   השאלה כמובן היא האם האי רוצה שהוא ימות. אם האי לא רוצה - אף אחד לא יכול למות (עיין ערך מייקל, ג'ק וכו').

    

   וחוץ מזה, גם אם הוא מת, בסדרה הזו זה לא סוף פסוק והוא יכול להופיע ולתפקד גם ככה :-)

   אמרת את הכל בעצמך!

    

   חוצמזה שצריך לזכור שלוק מת רק בעתיד. יש לנו את כל ההווה על האי שבו הוא ימשיך לרוץ עם סכין בין השיניים, לפוצץ תחנות של דארמה, ולהנהיג את האחרים!!!

     6/6/08 00:41:

   זה שהוא שוכב בארון קבורה כשלעצמו אינו מחייב שהוא מת. זוכר איך ברומיאו ויוליה רומיאו נראה מת משום ששתה סם כלשהו ונראה כמת? אז אם אפשר לעשות את זה במחזה ימיביניימי, מה הבעיה לעשות את זה בסדרה כמו לוסט? הוא יכול היה לשתות משהו, או שג'ייקוב (או בן) סידר שהוא יראה מת - אבל הוא לא מת באמת.

    

   השאלה כמובן היא האם האי רוצה שהוא ימות. אם האי לא רוצה - אף אחד לא יכול למות (עיין ערך מייקל, ג'ק וכו').

    

   וחוץ מזה, גם אם הוא מת, בסדרה הזו זה לא סוף פסוק והוא יכול להופיע ולתפקד גם ככה :-)

     5/6/08 12:41:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-06-05 12:32:17

   אוף. לא יצאו לי הרווחים בין הפיסקאות ויש גם עירוב של פונטים. אבל מקווה שזה קריא ומובן בכל זאת.

   מצפה לקרוא מה תכתוב בפוסט הבא.

    

   ואווווווווווף - צריך לחכות עד השנה הבאה!!! מקווה שגם את העונה הבאה יציגו בישראל בסמיכות עם ארה"ב!

   שוב פעם לחכות שמונה חודשים... בוכה

    

   אני מרגיש ממש כמו באיזה דז'ה-וו של דזמונד... קורץ

     5/6/08 12:38:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-06-05 12:29:45

   והפעם, תגובה קצרה: 2 פרקים מדהימים (13 ו-14)!!!!

    

   שאלה:  מדוע כשריצ'רד ירה בקימי והרג אותו המכשיר לא הופעל? מדוע הוא הופעל רק כשבן הפעיל את מכונת הזמן והעלה אותו מהאוב והרג אותו שוב? (הרג אותו שוב – איזה משפט סהרורי...)

    

   לא בטוח שמייקל מת. כנ"ל ג'ין. בסדרה הזו הכל יכול לקרות...
   (ואוף. לא נעים כל ה"כושי" הזה וכל האיזכורים האלה לצבע, כגון מה שכתבת על מר אקו)


    

   וכנ"ל, לא בטוח שג'ון באמת מת. לא נראה לי. מקווה שלא. אולי פרסמו שהוא מת כדי שהרעים יחשבו שהצליחו ויעזבו אותו והוא מורדם או מעמיד פנים או מהופנט או משהו. אבל לא מת.

   וגם אותי הגניב ה"קני רוג'רס" :-)

   ושרלוט צעירה מדי כדי להיות חברתו של בן. אלא אם כן משום שהיא עזבה את האי היא חיה במימד זמן אחר ולכן היא ובן חיו בזמנים שונים והתבגרו בקצב שונה? זו כמובן שאלה.

   ומיילס, מצליח לקלוט גם מידע מאנשים שנשמתם בגופם, כלומר שחיים על פני כדור הארץ? או שאולי שרלוט לא בדיוק חיה....?

   כן, דניאל (שכל הזמן נראה מוטרד ועל סף בכי - איך מיילס שאל אותו מה יש לו בצוואר LOL ), ומיילס ושרלוט הם דמויות מאוד מעניינות ואניגמטיות.

   וכן, היפוך התפקידים בין ג'ק לסוייר מושלם: ג'ק דואג לת. של עצמו וחייב להוציא את עצמו מהאי (ולא לקוח איתו את כולם, ועוזב את ג'ין לגורלו...) וסוייר מקריב את עצמו למען הקבוצה. וווואו, איזו נשיקה..

   וחבל, הקפה לא מאפשר לי לככב את ההודעה שלך שוב :-)

   כמה חיכיתי לתגובה שלך... קורץ

    

   טוב, אז ככה:

   כשריצ'ארד ירה בקימי, המכשיר לא הופעל כי קימי לא מת!!! היה לו שחפ"ץ כזה שהוא לבש עליו (וכמו שהוא אמר, כבר הספיק לספוג כדור אחד או שניים בחיים שלו).

   בקשר לג'ין ולמייקל - גם אני לא בטוח בזה בכלל, אבל על זה אני אפרט בפוסט הבא שלי (שייצא מחר).

   כנ"ל גם לגבי ג'ון. זאת אומרת, כן נראה לי שהוא מת (הבנאדם שוכב בארון מתים, אחרי הכל), אבל את יודעת איך זה בלוסט - Dead Today - Alive Tomorrow!!!

   בקשר לאנשי הספינה - כן כן - כולנו מחכים לשמוע מה יש להם להגיד.

   וסוייר שוב הוכיח לנו שהוא הג'ק החדש.

    

   תודה על התגובה!!! צוחק

     5/6/08 12:32:

   אוף. לא יצאו לי הרווחים בין הפיסקאות ויש גם עירוב של פונטים. אבל מקווה שזה קריא ומובן בכל זאת.

   מצפה לקרוא מה תכתוב בפוסט הבא.

    

   ואווווווווווף - צריך לחכות עד השנה הבאה!!! מקווה שגם את העונה הבאה יציגו בישראל בסמיכות עם ארה"ב!

     5/6/08 12:29:

   והפעם, תגובה קצרה: 2 פרקים מדהימים (13 ו-14)!!!!

    

   שאלה:  מדוע כשריצ'רד ירה בקימי והרג אותו המכשיר לא הופעל? מדוע הוא הופעל רק כשבן הפעיל את מכונת הזמן והעלה אותו מהאוב והרג אותו שוב? (הרג אותו שוב – איזה משפט סהרורי...)

    

   לא בטוח שמייקל מת. כנ"ל ג'ין. בסדרה הזו הכל יכול לקרות...
   (ואוף. לא נעים כל ה"כושי" הזה וכל האיזכורים האלה לצבע, כגון מה שכתבת על מר אקו)


    

   וכנ"ל, לא בטוח שג'ון באמת מת. לא נראה לי. מקווה שלא. אולי פרסמו שהוא מת כדי שהרעים יחשבו שהצליחו ויעזבו אותו והוא מורדם או מעמיד פנים או מהופנט או משהו. אבל לא מת.

   וגם אותי הגניב ה"קני רוג'רס" :-)

   ושרלוט צעירה מדי כדי להיות חברתו של בן. אלא אם כן משום שהיא עזבה את האי היא חיה במימד זמן אחר ולכן היא ובן חיו בזמנים שונים והתבגרו בקצב שונה? זו כמובן שאלה.

   ומיילס, מצליח לקלוט גם מידע מאנשים שנשמתם בגופם, כלומר שחיים על פני כדור הארץ? או שאולי שרלוט לא בדיוק חיה....?

   כן, דניאל (שכל הזמן נראה מוטרד ועל סף בכי - איך מיילס שאל אותו מה יש לו בצוואר LOL ), ומיילס ושרלוט הם דמויות מאוד מעניינות ואניגמטיות.

   וכן, היפוך התפקידים בין ג'ק לסוייר מושלם: ג'ק דואג לת. של עצמו וחייב להוציא את עצמו מהאי (ולא לקוח איתו את כולם, ועוזב את ג'ין לגורלו...) וסוייר מקריב את עצמו למען הקבוצה. וווואו, איזו נשיקה..

   וחבל, הקפה לא מאפשר לי לככב את ההודעה שלך שוב :-)

     4/6/08 00:03:

    

   צטט: עמיר 2008-06-03 23:57:44

    

   אה , ואני מקווה שכולם קלטו את השיר של פיקסיז, במכונית של ג'ק, בווליום רצחני.

   Gouge away .

    

   בפינאלה של העונה השלישית הוא שמע את "Scentless Apprentice" של נירוונה...

     4/6/08 00:01:

    

   צטט: עמיר 2008-06-03 23:56:31

    

   טוב, זה היה מעולה במיוחד.

   הפרק, הפוסט שלך, הכל .

   אשתי מוסרת, שכשבן ליינוס היה ילד דחוי ואומלל על האי (אבאשלו היה ג'ניטור בדארמה), היתה לו רק חברה ג'ינג'ית מתוקה אחת.

   החברה הזאת היא הג'ינג'ית שהגיעה עם הספינה - חברה של מיילס ופאראדיי (לא זוכר כרגע את השם שלה) . 

   קודם כל - תודה צוחק

    

   דבר שני, לאשתך יש זיכרון מצוין, חוץ מהעובדה שלילדה הקטנה ההיא קראו "אנני"...

   וחוצמזה, שרלוט כבר שהתה במחיצתו של בן בתחילת העונה. סביר להניח שהם היו מגיבים בצורה שונה זה כלפי זו, אם הם היו מכירים אחד את השני...

   אבל יופי של מחשבה!!!

    

   החברה הקטנה של בן

     3/6/08 23:58:

    

   צטט: frieda 2008-06-03 23:47:59

    

   צטט: yacobzon 2008-06-03 23:24:22

    

   צטט: frieda 2008-06-03 23:04:34

   ממשיכים להעמיק בפרק...

   שאלה: מי זה האליווקס ששמו מתנוסס על הסרבל שבן לקח למסע אל הכפור?

   שאלה טובה!

   מדובר באדגר האלווקס, המדען שמופיע בכל סרטוני ההדרכה של דארמה (ושמכונה גם בשמות מרווין קנדל, ומארק וייקמונד).

    

   אה וואלה...

   (מתבייש על השאלה:)

   ואם כבר אנחנו כאן... הערה קטנה -  יש לי תחושה שהקטיעה בסרט נוצרה כדי  שלא נראה ממש את ה'מסע בזמן' של הארנב... מענין אם זה הארנב הסלבריטי מהפרק עם קוצה הלב של סויר.. (גם בפרק ההוא הוא התנשק עם קייט..)

   אין על מה להתבייש מחייך

    

   ועל הארנב מהפרק של סוייר היה מוטבע המספר "8"...

     3/6/08 23:57:

    

   אה , ואני מקווה שכולם קלטו את השיר של פיקסיז, במכונית של ג'ק, בווליום רצחני.

   Gouge away .

    

     3/6/08 23:56:

    

   טוב, זה היה מעולה במיוחד.

   הפרק, הפוסט שלך, הכל .

   אשתי מוסרת, שכשבן ליינוס היה ילד דחוי ואומלל על האי (אבאשלו היה ג'ניטור בדארמה), היתה לו רק חברה ג'ינג'ית מתוקה אחת.

   החברה הזאת היא הג'ינג'ית שהגיעה עם הספינה - חברה של מיילס ופאראדיי (לא זוכר כרגע את השם שלה) . 

     3/6/08 23:47:

    

   צטט: yacobzon 2008-06-03 23:24:22

    

   צטט: frieda 2008-06-03 23:04:34

   ממשיכים להעמיק בפרק...

   שאלה: מי זה האליווקס ששמו מתנוסס על הסרבל שבן לקח למסע אל הכפור?

   שאלה טובה!

   מדובר באדגר האלווקס, המדען שמופיע בכל סרטוני ההדרכה של דארמה (ושמכונה גם בשמות מרווין קנדל, ומארק וייקמונד).

    

   אה וואלה...

   (מתבייש על השאלה:)

   ואם כבר אנחנו כאן... הערה קטנה -  יש לי תחושה שהקטיעה בסרט נוצרה כדי  שלא נראה ממש את ה'מסע בזמן' של הארנב... מענין אם זה הארנב הסלבריטי מהפרק עם קוצה הלב של סויר.. (גם בפרק ההוא הוא התנשק עם קייט..)

     3/6/08 23:24:

    

   צטט: frieda 2008-06-03 23:04:34

   ממשיכים להעמיק בפרק...

   שאלה: מי זה האליווקס ששמו מתנוסס על הסרבל שבן לקח למסע אל הכפור?

   שאלה טובה!

   מדובר באדגר האלווקס, המדען שמופיע בכל סרטוני ההדרכה של דארמה (ושמכונה גם בשמות מרווין קנדל, ומארק וייקמונד).

    

     3/6/08 23:04:

   ממשיכים להעמיק בפרק...

   שאלה: מי זה האליווקס ששמו מתנוסס על הסרבל שבן לקח למסע אל הכפור?

     3/6/08 22:33:

    

   צטט: erga.zaro 2008-06-03 16:38:26

   ג'ין מת עד שיוכח אחרת (ובסדרה הזאת הכל יכול לקרות - ראה מקרה מיכאיל המלך!)

   נראה לי שאני אלך על הגישה האופטימית: ג'ין חי עד שיוכח אחרת (כל עוד לא ראיתי גופה - אני לא משתכנע)!

     3/6/08 22:32:

    

   צטט: cthulhu 2008-06-03 14:31:06

   איזו השקעה, למדתי כמה דברים.

   (נזכרתי שראיתי את בן במדבר סהרה)

    

   אחחח סדרה מעולה! חבל שחברה שלי ראתה כמה פרקים והחליטה שהיא יותר מדי "אמריקאית" בשבילה, לא הייתי מתנגד לראות אותה שוב!

    

   סדרה עם עיראקי, זוג קוריאנים, אוסטרלית, בריטי, סקוטי וניגרי לא תוכל אף פעם להיות יותר מדיי "אמריקאית"...

     3/6/08 16:38:
   ג'ין מת עד שיוכח אחרת (ובסדרה הזאת הכל יכול לקרות - ראה מקרה מיכאיל המלך!)
     3/6/08 14:32:

   ד"א, ציפיתי שהפיצוץ בספינה יהיה יותר גדול.. משהו שיגרום לאיזה צונאמי קטן...

   אז מה, ג'ין מת?

    

     3/6/08 14:31:

   איזו השקעה, למדתי כמה דברים.

   (נזכרתי שראיתי את בן במדבר סהרה)

    

   אחחח סדרה מעולה! חבל שחברה שלי ראתה כמה פרקים והחליטה שהיא יותר מדי "אמריקאית" בשבילה, לא הייתי מתנגד לראות אותה שוב!

    

     2/6/08 23:20:

    

   צטט: erga.zaro 2008-06-02 23:11:48

    

   צטט: yacobzon 2008-06-02 21:43:25

    

   צטט: erga.zaro 2008-06-02 15:58:12

   שאלה לי אלייך, בתור צופה אדוק כמוני שצופה גם ב10 דקות האחרונות של כל פרק, בקפיצות לעתיד בתחילת העונה מראים את הקטע שג'ק מדבר עם קייט והיא מבקשת ממנו לעזוב אותו במנוחה (אותו קטע שמראים בסוף העונה בפרק האחרון ששודר) ואחרי כמה פרקים מראים שהם ביחד (ועושים מין מיוזע במקלחת).

   בסוף העונה כמו שציינתי שוב מראים את הקטע שג'ק נפגש עם קייט וממשיכים אותו לפגישה של ג'ק עם לוק המנוח ובן.

   אז מבחינת זמנים מה היה קודם? ג'ק וקייט גרים יחד (ועושים מין במקלחת) או ג'ק אובססיבי על לחזור לאי ומחלל את ארונו של ג'ון?

    

   תו-דה :)

   מממ...

   מין מיוזע במקלחת...

    

   לשון

    

   אמממ... כן. ובכן, בתשובה לשאלתך, אז הרבה קודם ג'ק וקייט ניסו לשחק ביחד את אבא ואמא (זה קרה בפלאשבקים של פרק 410), עד שג'ק הבין שזה לא זה והוא חתך. הרבה אחר כך, בפינאלה של העונה השלישית וכן בפינאלה של העונה הרביעית, ג'ק בא לחלוק כבוד אחרון לג'ון לוק, ואז הוא גם נפגש עם קייט בשדה התעופה לפגישה המפורסמת ("We have to go back!").

    

   מקווה שזה הבהיר את העניין!!!

    עדיין משהו לא מסתדר לי מבחינת זמנים כי אני זוכרת שהוגו (נראה לי) אמר לג'ק משהו על זה שהוא וקייט ביחד ואז ג'ק אמר לו שהוא החליט לוותר על לחזור לאי.

   כנראה שאני אצטרך לעשות צפייה מחודשת בפרקים כדי להבין...

   תסריטאים מקוללים! 

   יופי של תירוץ לראות את כל העונה מחדש!

   אני בטוח שגם אני אגלה בצפייה מחודשת כל מיני פרטים שלא שמתי לב אליהם מקודם...

     2/6/08 23:11:

    

   צטט: yacobzon 2008-06-02 21:43:25

    

   צטט: erga.zaro 2008-06-02 15:58:12

   שאלה לי אלייך, בתור צופה אדוק כמוני שצופה גם ב10 דקות האחרונות של כל פרק, בקפיצות לעתיד בתחילת העונה מראים את הקטע שג'ק מדבר עם קייט והיא מבקשת ממנו לעזוב אותו במנוחה (אותו קטע שמראים בסוף העונה בפרק האחרון ששודר) ואחרי כמה פרקים מראים שהם ביחד (ועושים מין מיוזע במקלחת).

   בסוף העונה כמו שציינתי שוב מראים את הקטע שג'ק נפגש עם קייט וממשיכים אותו לפגישה של ג'ק עם לוק המנוח ובן.

   אז מבחינת זמנים מה היה קודם? ג'ק וקייט גרים יחד (ועושים מין במקלחת) או ג'ק אובססיבי על לחזור לאי ומחלל את ארונו של ג'ון?

    

   תו-דה :)

   מממ...

   מין מיוזע במקלחת...

    

   לשון

    

   אמממ... כן. ובכן, בתשובה לשאלתך, אז הרבה קודם ג'ק וקייט ניסו לשחק ביחד את אבא ואמא (זה קרה בפלאשבקים של פרק 410), עד שג'ק הבין שזה לא זה והוא חתך. הרבה אחר כך, בפינאלה של העונה השלישית וכן בפינאלה של העונה הרביעית, ג'ק בא לחלוק כבוד אחרון לג'ון לוק, ואז הוא גם נפגש עם קייט בשדה התעופה לפגישה המפורסמת ("We have to go back!").

    

   מקווה שזה הבהיר את העניין!!!

    עדיין משהו לא מסתדר לי מבחינת זמנים כי אני זוכרת שהוגו (נראה לי) אמר לג'ק משהו על זה שהוא וקייט ביחד ואז ג'ק אמר לו שהוא החליט לוותר על לחזור לאי.

   כנראה שאני אצטרך לעשות צפייה מחודשת בפרקים כדי להבין...

   תסריטאים מקוללים! 

     2/6/08 21:44:

    

   צטט: smrx 2008-06-02 19:34:54

   היי,

   לא יודע מי מכם שמכיר,

   אבל קיימת תיאוריה מעולה  על הסדרה, שמסתדרת הייטב עם הכל !

    

   מצאתי אותה באינטרנט והיא מספרת על mirror matters וכדומה.. (פיסיקה, למי שמכיר).

    

   בקיצור ממש חזק, אתם מוזמנים לקרוא. ארוך אבל ממש מעניין, שווה למכורים :]

    

   http://mirrormattermoon.blogspot.com/

    

   תהנו.

    

   נ.ב

   מי שלא מאמין שיחפש בגוגל:

   Mirror matter lost

    

   :)

   שיהיה בכיף, אני באופן אישי אחכה לגירסה הרשמית של היוצרים...

     2/6/08 21:43:

    

   צטט: erga.zaro 2008-06-02 15:58:12

   שאלה לי אלייך, בתור צופה אדוק כמוני שצופה גם ב10 דקות האחרונות של כל פרק, בקפיצות לעתיד בתחילת העונה מראים את הקטע שג'ק מדבר עם קייט והיא מבקשת ממנו לעזוב אותו במנוחה (אותו קטע שמראים בסוף העונה בפרק האחרון ששודר) ואחרי כמה פרקים מראים שהם ביחד (ועושים מין מיוזע במקלחת).

   בסוף העונה כמו שציינתי שוב מראים את הקטע שג'ק נפגש עם קייט וממשיכים אותו לפגישה של ג'ק עם לוק המנוח ובן.

   אז מבחינת זמנים מה היה קודם? ג'ק וקייט גרים יחד (ועושים מין במקלחת) או ג'ק אובססיבי על לחזור לאי ומחלל את ארונו של ג'ון?

    

   תו-דה :) 

   מממ...

   מין מיוזע במקלחת...

    

   לשון

    

   אמממ... כן. ובכן, בתשובה לשאלתך, אז הרבה קודם ג'ק וקייט ניסו לשחק ביחד את אבא ואמא (זה קרה בפלאשבקים של פרק 410), עד שג'ק הבין שזה לא זה והוא חתך. הרבה אחר כך, בפינאלה של העונה השלישית וכן בפינאלה של העונה הרביעית, ג'ק בא לחלוק כבוד אחרון לג'ון לוק, ואז הוא גם נפגש עם קייט בשדה התעופה לפגישה המפורסמת ("We have to go back!").

    

   מקווה שזה הבהיר את העניין!!!

     2/6/08 19:34:

   היי,

   לא יודע מי מכם שמכיר,

   אבל קיימת תיאוריה מעולה  על הסדרה, שמסתדרת הייטב עם הכל !

    

   מצאתי אותה באינטרנט והיא מספרת על mirror matters וכדומה.. (פיסיקה, למי שמכיר).

    

   בקיצור ממש חזק, אתם מוזמנים לקרוא. ארוך אבל ממש מעניין, שווה למכורים :]

    

   http://mirrormattermoon.blogspot.com/

    

   תהנו.

    

   נ.ב

   מי שלא מאמין שיחפש בגוגל:

   Mirror matter lost

    

   :)

     2/6/08 15:58:

   שאלה לי אלייך, בתור צופה אדוק כמוני שצופה גם ב10 דקות האחרונות של כל פרק, בקפיצות לעתיד בתחילת העונה מראים את הקטע שג'ק מדבר עם קייט והיא מבקשת ממנו לעזוב אותו במנוחה (אותו קטע שמראים בסוף העונה בפרק האחרון ששודר) ואחרי כמה פרקים מראים שהם ביחד (ועושים מין מיוזע במקלחת).

   בסוף העונה כמו שציינתי שוב מראים את הקטע שג'ק נפגש עם קייט וממשיכים אותו לפגישה של ג'ק עם לוק המנוח ובן.

   אז מבחינת זמנים מה היה קודם? ג'ק וקייט גרים יחד (ועושים מין במקלחת) או ג'ק אובססיבי על לחזור לאי ומחלל את ארונו של ג'ון?

    

   תו-דה :) 

     2/6/08 11:20:

    

   צטט: frieda 2008-06-02 08:01:02

   מחשבה פרועה:

   סאן אמרה שיש עוד אחראי אחד...ג'ק, באפיזודה בלתי נשכחת אמר שסאן רואה בו אחראי למותו של ג'ון הי"ד.

   הייתכן כי סאן מתכננת משהו לדוקטור?...

   סאן פוצחת במסע נקמה סדרתי ועקוב מדם?!

    

   כבר השוויתי אותה לדמות מ"קיל ביל", אבל לא צריך להיסחף!!!...

    

   קורץ

     2/6/08 08:01:

   מחשבה פרועה:

   סאן אמרה שיש עוד אחראי אחד...ג'ק, באפיזודה בלתי נשכחת אמר שסאן רואה בו אחראי למותו של ג'ון הי"ד.

   הייתכן כי סאן מתכננת משהו לדוקטור?...

     2/6/08 00:38:

    

   צטט: ליאת z 2008-06-02 00:36:07

   אמי מגיע לך על ההשקעה. לא פחות.

   נבוך

    

   תודה!

     2/6/08 00:36:
   אמי מגיע לך על ההשקעה. לא פחות.
     2/6/08 00:34:

    

   צטט: frieda 2008-06-02 00:29:33

   ולמי שמתענין מה סויר אמר ל"נמשים" באוזן:

   http://www.youtube.com/watch?v=R5W2-dvSzKk&feature=related

   תבורך!

    

   הנה הקטנה של סוייר, למי ששכח:

    

     2/6/08 00:29:

   ולמי שמתענין מה סויר אמר ל"נמשים" באוזן:

   http://www.youtube.com/watch?v=R5W2-dvSzKk&feature=related

     1/6/08 12:27:

    

   צטט: JOY 2008-06-01 10:18:45

   הפרק הכי טוב של אבודים העונה

   פרק סוף העונה הכי טוב

   ובכלל, הפרק הכי טוב של אבודים

   אי-פעם!

    

   (תרשו לי להתלהב. זה באמת היה פרק מרגש)

    

   נתחיל מהתחלה.

   דיאלוג ה- "בום",

   זה היה רגע אדיר.

   איזו קלילות מילולית!

   בחיים לא חשבתי שדזמונד ישא על כתפיו רגע קליל,

   (דמיינתי אותו נושא הרבה דברים על הכתפיים, כולל אותי, אבל את זה לא העלתי על דעתי!)

   זה היה מוצלח,

   ודווקא הקלילות המילולית הזו ברגע כ"כ דרמטי היא זו שהפכה את הסצנה לדעתי לאחת המוצלחות בסדרה.

    

   הלאה.

   סוייר.

   וואו.

   הוא כבש אותי.

   איזה תהליך הבנזונה החמוד הזה עבר.

   הוא מזכיר לי למה התאהבתי בג'ק מלכתחילה.

   *אבסורד*

   ואני שמחה שהוא חזר לאי בשלום,

   ועוד יותר שמחה שג'ולייט הכלה השפיצית המאאאאגניבה תזכה בו.

    

   הלאה.

   ג'ין.

   ג'ין... ג'ין... ג'ינגס חאן.

   כמה שבכיתי.

   הצרחה הזו של סאן פצעה לי את הלב פצעה לי.

   היא שחקנית מוכשרת.

    

   הלאה.

   וולט.

   מה נהיה ממנו?

    

   הלאה.

   דניאל וסירת ההצלה.

   הם היו בדרך לאי והאי נעלם.

    

   הלאה.

   האי נעלם!

   וואו.

   חייבת לטפוח לעצמי קצת על השכם,

   הרבה מהתיאוריות שלי לגבי הסדרה מתגלות כנכונות.

   מעניין מה יהיה בהמשך!

    

   הלאה.

   ג'רמי בנת'ם.

   היה ברור שזה לוק.

   הבנתי שהחבר'ה צילמו 3 סופים,

   למקרה וידליפו את הסוף לרשת.

   היה להם 2 סופים אלטרנטיביים-

   אחד עם סוייר בתיבה,

   השני עם דזמונד בתיבה.

   אם דזמונד היה בתיבה....

   %$#%^!@#~!!!!

   חסר להם.

    

   זה היה פרק אדיר.

   הקרב של סעיד וקימי היה נהדר.

   הארלי וסוייר עומדים ומחכים לג'ק-

   "על מה הם מדברים"

   "probably leader stuff"

   leader stuff...

   אדיר.

    

   בקיצור,

   אחלה פינאלה.

   מתי זה חוזר?????

   אני אספור את הימים :)

    

   *כוכב*

   אכן פרק מעולה!!! (לא יודע אם הפרק הכי טוב אי פעם, אבל בהחלט נכנס לטופ 5).

   כל-כך כיף לראות שגם ברגעים הכי מותחים, לכאורה, האנשים בסדרה זוכרים שזאת בסך הכל סדרת טלוויזיה, ושצריך לקחת את הדברים בפרופורציות. לכן גם אני נורא נהניתי מדיאלוג ה"בום"...

   מעניין אם עכשיו יקרה משהו בין סוייר לג'ולייט. מזל בשביל סוייר שבן כבר לא בסביבה, ולא יעשה לו סצינות קנאה על כך שהוא מסתובב עם "אהובתו"...

   יונג'ין קים - שחקנית גדולה. חבל, חבל לנו על ג'ין.

   מה נהיה מוולט?! הוא.... גדל!!!

   מה יהיה עם דניאל? האם הוא יחזור לזרועותיה של אהובתו הג'ינג'ית, או ישוט לעולמי עד בסירת הגומי הרעועה שלו ללא מטרה?

   "מעניין מה יהיה בהמשך" - זה סוג של אנדרסטייטמנט.

   אוקיי - קבלו כולם את שני הסופים האלטרנטיביים של יוצרי הסדרה לפרק הפינאלה (למי שלא מבין, המון פעמים בסדרות אמריקאיות, בשביל ליצור דיסאינפורמציה כלפי מדליפים לרשת, יוצרי הסדרה מצלמים כמה סופים - כאשר רק אחד הסופים הוא הסוף האמיתי שבו ישתמשו.):

   אם כולנו הופתענו לראות מי היה בתוך הארון בסופו של דבר - תארו לעצמכם מה היה קורה אם היוצרים היו משתמשים באחד משני הסופים האחרים שהם צילמו. אני לא רוצה לדעת אפילו.

    

   הנה הסופים האלטרנטיביים!!!

    

   (אגב, כמובן שלסצינת הארון הפסיקו לקום כבר שלל חיקויים ברשת, כמו למשל זה, וזה...)

    

   כמה ימים זה עד סוף ינואר 2009?...

    

   תודה על התגובה ועל הכוכב, יא כוכבת!!! צוחק

     1/6/08 12:15:

    

   צטט: s.p.z 2008-05-31 22:30:08

    

   צטט: yacobzon 2008-05-31 19:40:02

    

   צטט: s.p.z 2008-05-31 17:02:06

   איך לעזעזל הגיע גופתו של ג'ון לארה"ב? איך יצאה הגופה מחוץ לאי?

   למה בן רוצה להחזיר את גופתו של ג'ון חזרה לאי?

   האם על האי הוא יחיה? הוא מת רק שהוא מחוץ לאי?

   למה קראו לג'ון ג'רמי ? מאיפה השם הזה הגיע?

   יש הרבה דברים לא פתורים.. וזה מה שיפה בסדרה הזאת.

    

   אם בן הרס את מכונת הזמן כשניסה להגיע למקום שממנו מזיזים את האי... איך הוא הגיע לטוניסיה ?

    

   שבוע טוב 

    

   שאלות שאלות שאלות, ורק לאלוהים הפתרונות...

   צוחק

   אתה רומז שאתה לא יודע? לא יכול להיות..

   אל תשאיר אותנו באוויר.. יאללה תשובות תשובות תשובות.. 

    

   באמת שאני לא יודע כלום.

   מה שנורא עוד יותר, זה שעכשיו יוצרי הסדרה נכנסים למצב של "דממת אלחוט", כך שעד העונה הבאה הם לא יהיו מוכנים אפילו לפצות את הפה שלהם בנוגע לפרטים על המשך הסדרה...

     1/6/08 12:13:

    

   צטט: שירה דאר 2008-05-31 21:52:20

   ללא ספק הפיאנלה הכי טובה בכל העונות ובכלל עונה גאונית שהפכה את הסדרה הזאת לסדרת מופת בעיני שתזכר לדורות...

   הפרק קצת נהרס לי בעקבות ספויילר זדוני במיוחד שאיזה שמוק שם באתר של ההורדות. באחת הפעמים שבדקתי אם יש כבר פרק מישהו העלה שם את הפרק לכאורה ובמקום שם הפרק הוא כתב -
   Locke is in the coufin! רציתי להרוג אותו (ועדיין רוצה..) אבל לא נורא, היו מספיק הפתעות גם ככה..

   הגאונות התסריטאית התחילה כבר בסצינה הראשונה עם טיזר היסטרי כשקייט אומרת לג'ק שכבר 3 שנים שהיא מנסה לעכל את כל הדברים הנוראיים שקרו להם ביום שהם יצאו מהאי... חולה על הטיזרים האלה.

   אגב, המשחק הבינוני שלה מאוד בלט בסצינה הזאת מול המשחק המעולה של ג'ייק. בכלל בפרק הזה כולם התעלו על עצמם, במיוחד בן ולוק עם משחק ניואנסים לא פחות מאדיר (הסצינות שלהם בתחנת הסחלב היו גאוניות בעיניי מבחינה משחקית, היה שם ריאקשן של בן שהרצתי אחורה שוב ושוב כשלוק שואל אותו אם הוא מודע לכך שאסור להכניס מתכת לתא שהיה פשוט הורס).

   אני מסרבת לקבל את היעלמותו של דניאל פראדיי, אני לא מאמינה שיש לו סיכוי להשאר בחיים כי אני לא מאמינה שהסירה שלהם נכנסה ללופ של האי, אבל אני מאוד מקווה שכן (ואל תגיד לי שהוא מופיע בקרדיטים של העונה הבאה כי אני לא באמת רוצה לדעת..).

   לא ברור לי למה הם לא חזרו לחפש ניצולים עם הספינה של פני, למקרה שג'ין הספיק לקפוץ למים.

   נראה לי שבעונה הבאה סוף סוף נגלה יותר על מיילס וריצ'ארד, שתי דמויות שמסקרנות אותי בטירוף וכמובן גם שארלוט שקיבלה מימד חדש.

   אני די בטוחה שמיילס לא יצא מהאי פשוט כי הוא ידע שזה לא יעזור ובאופן כללי הוא בטח מודע לכח של האי ולאו דווקא כי הוא צריך לדבר עם עוד כמה מתים... למרות שיהיה נחמד אם הוא יעשה כן..

   איזה סצינה כתבו לסוייר, איזה מלך! איך הוא יצא ככה חתיך הורס בלי חולצה מהמים, כבוד!

   מאוד מעניין אותי איך לוק יתמודד עם מנהיגותו החדשה, האם לא תהיה לו ברירה ויהפוך להיות כמו בן? יפגע בחפים מפשע על מנת לשמור על האי, או שיצליח למצוא דרכים אחרות?

   איזה מלך הפרנק הזה! מקווה שנראה אותו שוב (לפי דברי הפרידה שלו ושל ג'ק כנראה שכן..) אולי הוא יהיה זה שיחזיר אותם לאי.

   חוץ מזה נראה לי שהשחקנית שמשחקת את קלייר בהריון ובגלל זה העלימו אותה לתקופה, היא השמינה בטירוףףףף

   והנה מה שאמרו לקייט בשיחת טלפון בחלום

    

    

   נ.ב -  אפשר להזמין פוסט? השוואה של הפיאנלה לקוסם מארץ עוץ?

   חולה על הפוסטים שלך בלי קשר..

   ללא ספק - פינאלה מושלמת שמסיימת את אחת העונות הגדולות ביותר!!!

   את המספיילר שכתב את מה שכתב צריך לשים בארון של לוק, שיירקב לו שם ביחד עם הגופה... קורץ

   לפחות עכשיו אנחנו יודעים פחות או יותר איפה על ציר הזמן ממוקמת העלילה בעתיד. יש ליוצרי הסדרה פער של 3 שנים למלא בפלאשבקים עסיסיים של האושיאניק סיקס...

   אני שוב אזכיר דווקא את המשחק המשכנע של סאן, שממש נראה כאילו היא איבדה את בעלה האמיתי באותו רגע...

   אין מצב שדניאל פראדיי ייעלם!!! הוא איש הספינה החביב עליי!!!

   למה הם לא חזרו עם המסוק לחפש ניצולים?... כי לג'ק בער לברוח משם כמה שיותר מהר. אובססיבי, הבנאדם.

   מיילס ושרלוט - שתי דמויות מעולות שאני כבר מת לדעת מה הקטע שלהם.

   סוייר - אליל!

   נראה לי שלוק כבר הוכיח לעצמו ולכולנו שהוא טיפוס שונה מבן.

   גם אני מקווה שפרנק יחזור! הרג אותי כשסוייר קרא לו "קני רוג'רס"...

   מזל בשביל קלייר שעכשיו נגמרה העונה, כדי שהיא תוכל ללדת את התינוק שלה בשקט ולחזור למימדיה "הטבעיים" לקראת העונה החמישית...

   ובקשר ללינק, כאמור - יופי של לינק!

   ואחרון חביב - את ההשוואה ל"קוסם מארץ עוץ" ערכתי כבר כאן, בהקשר לפרק 411...

    

   חולה עלייך - שירה!!!

     1/6/08 11:58:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-05-31 20:48:49

   בגללך ראיתי את ישעיהו לייבוביץ' ואת בון וזותי הבלונדה וגם את ההוא. אווווף. נוווווו, קשה להתאפק. בורחת מכאן במהירות כמו מפני מפלצת העשן :-)

   מהר לברוח מפה לפני שאני שולח אלייך את קימי!

   קורץ

     1/6/08 11:57:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-05-31 20:47:33

   איזה גיבורה אני!

   איזו גיבורה? הכובשת את יצרה לקרוא את הפוסט שלך על הפרק האחרון העונה!

   הצלחתי במהירות שיא לשוטט עם העכבר למטה בלי לקרוא כלום וראיתי ברפרוף איזו תמונה שלא קלטתי.

    

   באתי רק לומר לך שבוע טוב ואיזה כיף לך שראית כבר, ואיזה כיף לי שעוד לא ראיתי. ולהת' ביום ד' אחרי שגם אני אראה.

    

   ואוףףףף מתי ישדרו את העונה הבאה? קראתי את התשובה אבל שכחתי. ומקווה שגם הפעם יעלו את זה בישראל צמוד לארה"ב.

    

   אתה יודע מה? אתן לך כוכב ככה כצ'ופר, בלי לקרוא את הפוסט. וגם כשאקרא. ועכשיו צריכה רק להיות זהירה לא לקרוא כלום כשעולה למעלה לככב...

    

   שתהיי לי בריאה.

   למה לקחת כאלה סיכונים מיותרים, שעלולים לגרום לחשיפה בלתי מכוונת לספויילרים מרעישים?...

   אבל תודה בכל אופן - זה מאוד מחמיא לי... נבוך

    

   מקווה שלא קלטת שום דבר מהפוסט בסופו של דבר!!!

     1/6/08 11:54:

    

   צטט: erga.zaro 2008-05-31 19:58:38

   האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא, איזה פרק... הזוי וצפוי כאחד....
   אבל זה בסדר, אני אסלח... אז מה אם נהיה עכשיו יותר מחצי שנה בלי אבודים? אז מה אם לא יהיו יותר פוסטים מעולים עם תמונות וציורים שלך? אז מה? אז זה עצוב!
   ולפרק:
   1. בקרוב סרט פורנו חדש "קייט הסוטרת 2"... גררר, זאת רק אני או שהסטירות שלה נראות מלהיבות?
   2. הפצצה בספינה - ממש איי טים החבורה הזאת.  דזמונד עם המבטא הסקסי, ג'ין עם המראה הסקסי ומייקל... נו, זה שברח מהאי :)
   דווקא שלישיית הליצנים האלה מנסים לפרק פצצה שיכולה להוריד את כל ההפקה של הישרדות (אחלה רעיון למה לעשות איתה)?
   3. אחחחח, סעיד המסוקס הזה... בקרב אחד על אחד מול קימי המסוקס לא פחות. ממש ריקוד אירוטי באי...
   ד"א המשחק של קייט גרוע כמעט כמו הפרצופים שלה... וכמובן בן איש "המילה" שישר שואל על מה קייט וסעיד סגרו עם ריצ'ארד... סצנה מעולה!
   4. אחחח הארלי הארלי.... מתה על הבחור... אבל מפגש בינו לבין וולט? למה וולט לא הלך פשוט לפגוש את ג'ק וקייט עם התינוק? איך הסבתא מרשה לנכדה הקטן לראות חולה נפש? מובלבלים? גם אנחנו. ואיך וולט לעזאזל יודע שג'רמי הוא ג'ון? הרי כשהוא עזב ג'ון עוד לא היה ג'רמי והרי הוא אומר בעצמו שהם לא יצרו איתו קשר מאז שחזרו... חור בעלילה??? אולי הוא ג'ייקוב?! (וולט)
   5. שוב "הסחלב" הזה? כמה גיי  מצד התסריטאים כבר אמרתי?  השיחה בין שני הגדולים ג'ק את ג'ון הייתה מיותרת אבל סוג של סגירת מעגל לפני הירידה מהאי... לא הכרחי לפרק לדעתי
   6. תשכח ומיד מתאוריית סאן ומייקל עושים בוגי ווגי! סאן עושה רק קוריאנים!
   7. שארלוט היא חלק מהאי? האם היא  נולדה על האי? אבל אף אחד לא יכול להיוולד על האי... הרי בגלל זה הביאו את ג'ולייט ההיסטרית! ואיך מיילס יודע? והאם שארלוט יודעת? הרי היא אמרה לדניאל שהיא לא יודעת איפה היא נולדה... ארררג!
   8. ח"ח על ההערה מתחת לתמונת שאנון ובון :)
   9. בתחנה של "הסחלב" (גיי כבר אמרתי?) חיפשתי את הרובוט מהסרט של שנות השמונים....לבן יש משאלת מוות כנראה... זה כמו לשים מתכת במיקרוגל... ילד מפגר הבן הזה הא? סוג של אוטיסט.
   10. האם קימי זה מיכאיל החדש? יש לו 100 נשמות? פתאום הוא מזמין מעלית כאילו אנחנו מינימום בקניון עזריאלי... אז הוא קצת מתגרה בבן ואז לוק עושה לו שיחת שבויים כמו גדול. אבל לאאאאאא לבן אכפת רק מעצמו והורג את הבחור (מסוקס כבר אמרתי?) ומסכן את הספינה (איך זה שבסרטים ובטלוויזיה תמיד מתחילים לעבוד על הפצצה בדקה התשעים לפני שהיא מתפוצצת?)
   11. כשזרקו את כל הדברים מהמסוק הייתי בטוחה שסוייר, כפרה עליו, יזרוק את הרלי.... אבל לאאא, סוייר שלנו נהייה בנאדם טוב וזרק את עצמו (לא לפני שלחש משהו לקייט ונישק אותה בתשוקה, יאמי) במטרה לשחות לחוף. כן, סוייר מלך ויודע שהוא לא יראה את נמשים שוב....
   12. סעיד שלנו נלחם את דרכו פנימה להרלי על מנת לקחת אותו למקום בטוח (לאי?) ולספר לו שג'רמי מת והכל השתנה... אז הארלי ידידנו מספר לו שהוא מדבר עם המתים על בסיס יומיומי ומנצח את אקו בשח (לא הוגן, הוא מרמה כשאקו נעלם לשניה).
   13. סאן כפרה עליה, הפכה להיות סוכנת על מדברת רהוט ומפקירה את בנה עם אמא שלה במקום לבלות איתו.
   14. אחחח סוייר וג'ולייט, הם צריכים להיות ביחד. ממש חילופי זוגות פה הא?
   15. לא קרע לכם את הלב שג'ין רדף אחרי המסוק וסאן בכתה לשמים? לי זה קרע.... לרגע חשבתי להזיל דמעה, אבל עבר.
   16. בן הזה חי בקוקס, אומר שהוא הולך למקום קר למרות שאנחנו יודעים שהוא יתעורר פצוע במדבר סהרה. אבל הוא צודק, הוא נכנס למנהרת הארנב שהוא פתח כשפיצץ את המיקרו ויצא באלסקה של האי. איזה גיבור בן, ככה מזיז לבד את האי.... אבל איך הוא הגיע לסהרה פור קריין אאוט לאוד?!
   17. קבלו את ג'ון, מנהיג האחרים, אותו אחד שריצ'ארד בחר בלידתו חוזר למקומו הטבעי (ויותר מאוחר בארון :)). אבל למה ריצ'ארד לא מנהיג?! זה בגלל שהוא כהה עור!?
   18. אחחח השישיייה הזו, ככה נוחתת במים... אני הייתי בטוחה שדזמונד פשוט ימות (אחרת איך הגיעו רק 6?) אבל ג'ק הגיבור שלנו שוב מציל את היום והם שטים להם לעבר ספינתה של פני (אחחח פני, למה לא המשכת בחייך והמשכת לחפש גבר כמו דזמונד...?)
   19. בקשר לקייט. כבר ראית את זה? http://losteastereggs.blogspot.com/2008/05/reversed-phone-message-for-kate.html
   אנשים משועממים? אולי....
   20. גם אני הייתי בטוחה שטום חזר לחטוף את הילד (אהרון) אבל בעצם טום בעצם מת והיום זה פרק סוף עונה אז יש הפי אנד וזו פני. ורק ג'ק הורס את השמחה ואומר להם מה שלוק אמר לו בשיחה האחרונה, הם יצטרכו לשקר... ואחרי שבוע הם נפרדים בסירת הצלה לאי חדש... כזה בלי אחרים... עם אנשים שיצילו אותם....
   21. הסצנה האחרונה הייתה צפוייה למדי. ידעתי שזה יהיה ג'ון ולצערי לא התבדתי (חשבתי שאולי יפתיעו אותנו עם סוייר) וכמובן שבן אמר לג'ק שהם חייבים לחזור לאי. כולם כולל כולם... (מה לחזור!?) כי אחרת איך יהיו עוד 2 עונות ונישאר במתח חצי שנה ויותר?

   זהו זה היה ארוך...
   אני אתגעגע.... גם לאבודים :)
   תודה על פוסטים נפלאים.
   בשבילי ג'ק, זתומרת הכוכב, זה אתה! :)

   תודה לך - כוכבת שכמותך...

   צוחק

    

   1. "קייט הסוטרת"?! נשמע טוב! אולי אפשר לקרוא לזה גם "בית ספר לסוטרים מתחילים"?...

   2. רק חסר ג'ון לוק בתור חניבעל ואז היה לנו A-team מושלם.

   3. Go Sayid Go!!!

   4. נראה לי שלוק פשוט אמר לוולט שמעכשיו קוראים לו ג'רמי. יהיה מעניין לראות (מתישהו בעונות הבאות, מן הסתם) את המפגש המחודש בין ג'ון לוולט. תמיד היה קשר מיוחד בין השניים, עוד בימים שג'ון לימד את וולט לזרוק סכינים על עצים...

   5. זה התחיל וזה גם ייגמר בג'ק .vs לוק - על כל מה שהיריבות ביניהם מייצגת.

   6. אבל איזה משחק משובח הציגה יונג'ין קים, הא? באמת נוגע ללב.

   7. כמה שאני מת לגלות כבר את סיפורי הרקע של אנשי הספינה... אבל זה יצטרך לחכות רק לעונה הבאה.

   8. צוחק

   9. בטח בתור ילד, בן היה עושה נסיונות עם השפנים שלו והיה בודק מה קורה איתם כשמכניסים אותם למיקרו...

   10. קימי בתור מיכאיל.... אחחח... אני אהבתי את מיכאיל באקונין. אם ראיתם את האינדיאנה ג'ונס החדש, אולי שמתם לב אליו בתפקיד של "חייל סובייטי #3". אפילו שורה אחת לא נתנו לו, למסכן!

   11. סוייר הוא המלך! אבל אני בטוח שהוא דווקא כן יראה את פרקלס מתישהו בעתיד. הם חייבים לחזור אל האי ביחד, לא?

   12. אני דווקא הייתי בטוח שאקו הוא יותר טיפוס של שש-בש.

   13. לנעמה מהישרדות זה הביא את המיליון שקלים, אל תזלזלי קורץ

   14. אני בטוח שהם יתנחמו זה בזרועותיה של זו... לשון

   15. עצוווווווב... בוכה

   16. חתום

   17. ריצ'ארד הוא כמו שמעון פרס של האחרים. הוא תמיד היה שם, הוא תמיד יהיה שם, אבל תמיד רק במקום השני.

   18. להרוג את דזמונד שניה לפני שפני מחלצת אותו - זה כבר באמת שיא האכזריות.

   19. סחתיין על הלינק!

   20. אל תדאגי בקשר ל"אחרים" - בן ימשיך לרדוף אחריהם לא מעט גם מחוץ לאי.

   21. אני הופתעתי - ובגדול! הפתעה

    

   תודה על יופי של תגובה!!!

     1/6/08 10:18:

   הפרק הכי טוב של אבודים העונה

   פרק סוף העונה הכי טוב

   ובכלל, הפרק הכי טוב של אבודים

   אי-פעם!

    

   (תרשו לי להתלהב. זה באמת היה פרק מרגש)

    

   נתחיל מהתחלה.

   דיאלוג ה- "בום",

   זה היה רגע אדיר.

   איזו קלילות מילולית!

   בחיים לא חשבתי שדזמונד ישא על כתפיו רגע קליל,

   (דמיינתי אותו נושא הרבה דברים על הכתפיים, כולל אותי, אבל את זה לא העלתי על דעתי!)

   זה היה מוצלח,

   ודווקא הקלילות המילולית הזו ברגע כ"כ דרמטי היא זו שהפכה את הסצנה לדעתי לאחת המוצלחות בסדרה.

    

   הלאה.

   סוייר.

   וואו.

   הוא כבש אותי.

   איזה תהליך הבנזונה החמוד הזה עבר.

   הוא מזכיר לי למה התאהבתי בג'ק מלכתחילה.

   *אבסורד*

   ואני שמחה שהוא חזר לאי בשלום,

   ועוד יותר שמחה שג'ולייט הכלה השפיצית המאאאאגניבה תזכה בו.

    

   הלאה.

   ג'ין.

   ג'ין... ג'ין... ג'ינגס חאן.

   כמה שבכיתי.

   הצרחה הזו של סאן פצעה לי את הלב פצעה לי.

   היא שחקנית מוכשרת.

    

   הלאה.

   וולט.

   מה נהיה ממנו?

    

   הלאה.

   דניאל וסירת ההצלה.

   הם היו בדרך לאי והאי נעלם.

    

   הלאה.

   האי נעלם!

   וואו.

   חייבת לטפוח לעצמי קצת על השכם,

   הרבה מהתיאוריות שלי לגבי הסדרה מתגלות כנכונות.

   מעניין מה יהיה בהמשך!

    

   הלאה.

   ג'רמי בנת'ם.

   היה ברור שזה לוק.

   הבנתי שהחבר'ה צילמו 3 סופים,

   למקרה וידליפו את הסוף לרשת.

   היה להם 2 סופים אלטרנטיביים-

   אחד עם סוייר בתיבה,

   השני עם דזמונד בתיבה.

   אם דזמונד היה בתיבה....

   %$#%^!@#~!!!!

   חסר להם.

    

   זה היה פרק אדיר.

   הקרב של סעיד וקימי היה נהדר.

   הארלי וסוייר עומדים ומחכים לג'ק-

   "על מה הם מדברים"

   "probably leader stuff"

   leader stuff...

   אדיר.

    

   בקיצור,

   אחלה פינאלה.

   מתי זה חוזר?????

   אני אספור את הימים :)

    

   *כוכב*

     31/5/08 22:30:

    

   צטט: yacobzon 2008-05-31 19:40:02

    

   צטט: s.p.z 2008-05-31 17:02:06

   איך לעזעזל הגיע גופתו של ג'ון לארה"ב? איך יצאה הגופה מחוץ לאי?

   למה בן רוצה להחזיר את גופתו של ג'ון חזרה לאי?

   האם על האי הוא יחיה? הוא מת רק שהוא מחוץ לאי?

   למה קראו לג'ון ג'רמי ? מאיפה השם הזה הגיע?

   יש הרבה דברים לא פתורים.. וזה מה שיפה בסדרה הזאת.

    

   אם בן הרס את מכונת הזמן כשניסה להגיע למקום שממנו מזיזים את האי... איך הוא הגיע לטוניסיה ?

    

   שבוע טוב 

    

   שאלות שאלות שאלות, ורק לאלוהים הפתרונות...

   צוחק

   אתה רומז שאתה לא יודע? לא יכול להיות..

   אל תשאיר אותנו באוויר.. יאללה תשובות תשובות תשובות.. 

    

     31/5/08 21:52:

   ללא ספק הפיאנלה הכי טובה בכל העונות ובכלל עונה גאונית שהפכה את הסדרה הזאת לסדרת מופת בעיני שתזכר לדורות...

   הפרק קצת נהרס לי בעקבות ספויילר זדוני במיוחד שאיזה שמוק שם באתר של ההורדות. באחת הפעמים שבדקתי אם יש כבר פרק מישהו העלה שם את הפרק לכאורה ובמקום שם הפרק הוא כתב -
   Locke is in the coufin! רציתי להרוג אותו (ועדיין רוצה..) אבל לא נורא, היו מספיק הפתעות גם ככה..

   הגאונות התסריטאית התחילה כבר בסצינה הראשונה עם טיזר היסטרי כשקייט אומרת לג'ק שכבר 3 שנים שהיא מנסה לעכל את כל הדברים הנוראיים שקרו להם ביום שהם יצאו מהאי... חולה על הטיזרים האלה.

   אגב, המשחק הבינוני שלה מאוד בלט בסצינה הזאת מול המשחק המעולה של ג'ייק. בכלל בפרק הזה כולם התעלו על עצמם, במיוחד בן ולוק עם משחק ניואנסים לא פחות מאדיר (הסצינות שלהם בתחנת הסחלב היו גאוניות בעיניי מבחינה משחקית, היה שם ריאקשן של בן שהרצתי אחורה שוב ושוב כשלוק שואל אותו אם הוא מודע לכך שאסור להכניס מתכת לתא שהיה פשוט הורס).

   אני מסרבת לקבל את היעלמותו של דניאל פראדיי, אני לא מאמינה שיש לו סיכוי להשאר בחיים כי אני לא מאמינה שהסירה שלהם נכנסה ללופ של האי, אבל אני מאוד מקווה שכן (ואל תגיד לי שהוא מופיע בקרדיטים של העונה הבאה כי אני לא באמת רוצה לדעת..).

   לא ברור לי למה הם לא חזרו לחפש ניצולים עם הספינה של פני, למקרה שג'ין הספיק לקפוץ למים.

   נראה לי שבעונה הבאה סוף סוף נגלה יותר על מיילס וריצ'ארד, שתי דמויות שמסקרנות אותי בטירוף וכמובן גם שארלוט שקיבלה מימד חדש.

   אני די בטוחה שמיילס לא יצא מהאי פשוט כי הוא ידע שזה לא יעזור ובאופן כללי הוא בטח מודע לכח של האי ולאו דווקא כי הוא צריך לדבר עם עוד כמה מתים... למרות שיהיה נחמד אם הוא יעשה כן..

   איזה סצינה כתבו לסוייר, איזה מלך! איך הוא יצא ככה חתיך הורס בלי חולצה מהמים, כבוד!

   מאוד מעניין אותי איך לוק יתמודד עם מנהיגותו החדשה, האם לא תהיה לו ברירה ויהפוך להיות כמו בן? יפגע בחפים מפשע על מנת לשמור על האי, או שיצליח למצוא דרכים אחרות?

   איזה מלך הפרנק הזה! מקווה שנראה אותו שוב (לפי דברי הפרידה שלו ושל ג'ק כנראה שכן..) אולי הוא יהיה זה שיחזיר אותם לאי.

   חוץ מזה נראה לי שהשחקנית שמשחקת את קלייר בהריון ובגלל זה העלימו אותה לתקופה, היא השמינה בטירוףףףף

   והנה מה שאמרו לקייט בשיחת טלפון בחלום

    

    

   נ.ב -  אפשר להזמין פוסט? השוואה של הפיאנלה לקוסם מארץ עוץ?

   חולה על הפוסטים שלך בלי קשר..

     31/5/08 20:48:
   בגללך ראיתי את ישעיהו לייבוביץ' ואת בון וזותי הבלונדה וגם את ההוא. אווווף. נוווווו, קשה להתאפק. בורחת מכאן במהירות כמו מפני מפלצת העשן :-)
     31/5/08 20:47:

   איזה גיבורה אני!

   איזו גיבורה? הכובשת את יצרה לקרוא את הפוסט שלך על הפרק האחרון העונה!

   הצלחתי במהירות שיא לשוטט עם העכבר למטה בלי לקרוא כלום וראיתי ברפרוף איזו תמונה שלא קלטתי.

    

   באתי רק לומר לך שבוע טוב ואיזה כיף לך שראית כבר, ואיזה כיף לי שעוד לא ראיתי. ולהת' ביום ד' אחרי שגם אני אראה.

    

   ואוףףףף מתי ישדרו את העונה הבאה? קראתי את התשובה אבל שכחתי. ומקווה שגם הפעם יעלו את זה בישראל צמוד לארה"ב.

    

   אתה יודע מה? אתן לך כוכב ככה כצ'ופר, בלי לקרוא את הפוסט. וגם כשאקרא. ועכשיו צריכה רק להיות זהירה לא לקרוא כלום כשעולה למעלה לככב...

    

     31/5/08 19:58:

   האאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא, איזה פרק... הזוי וצפוי כאחד....
   אבל זה בסדר, אני אסלח... אז מה אם נהיה עכשיו יותר מחצי שנה בלי אבודים? אז מה אם לא יהיו יותר פוסטים מעולים עם תמונות וציורים שלך? אז מה? אז זה עצוב!
   ולפרק:
   1. בקרוב סרט פורנו חדש "קייט הסוטרת 2"... גררר, זאת רק אני או שהסטירות שלה נראות מלהיבות?
   2. הפצצה בספינה - ממש איי טים החבורה הזאת.  דזמונד עם המבטא הסקסי, ג'ין עם המראה הסקסי ומייקל... נו, זה שברח מהאי :)
   דווקא שלישיית הליצנים האלה מנסים לפרק פצצה שיכולה להוריד את כל ההפקה של הישרדות (אחלה רעיון למה לעשות איתה)?
   3. אחחחח, סעיד המסוקס הזה... בקרב אחד על אחד מול קימי המסוקס לא פחות. ממש ריקוד אירוטי באי...
   ד"א המשחק של קייט גרוע כמעט כמו הפרצופים שלה... וכמובן בן איש "המילה" שישר שואל על מה קייט וסעיד סגרו עם ריצ'ארד... סצנה מעולה!
   4. אחחח הארלי הארלי.... מתה על הבחור... אבל מפגש בינו לבין וולט? למה וולט לא הלך פשוט לפגוש את ג'ק וקייט עם התינוק? איך הסבתא מרשה לנכדה הקטן לראות חולה נפש? מובלבלים? גם אנחנו. ואיך וולט לעזאזל יודע שג'רמי הוא ג'ון? הרי כשהוא עזב ג'ון עוד לא היה ג'רמי והרי הוא אומר בעצמו שהם לא יצרו איתו קשר מאז שחזרו... חור בעלילה??? אולי הוא ג'ייקוב?! (וולט)
   5. שוב "הסחלב" הזה? כמה גיי  מצד התסריטאים כבר אמרתי?  השיחה בין שני הגדולים ג'ק את ג'ון הייתה מיותרת אבל סוג של סגירת מעגל לפני הירידה מהאי... לא הכרחי לפרק לדעתי
   6. תשכח ומיד מתאוריית סאן ומייקל עושים בוגי ווגי! סאן עושה רק קוריאנים!
   7. שארלוט היא חלק מהאי? האם היא  נולדה על האי? אבל אף אחד לא יכול להיוולד על האי... הרי בגלל זה הביאו את ג'ולייט ההיסטרית! ואיך מיילס יודע? והאם שארלוט יודעת? הרי היא אמרה לדניאל שהיא לא יודעת איפה היא נולדה... ארררג!
   8. ח"ח על ההערה מתחת לתמונת שאנון ובון :)
   9. בתחנה של "הסחלב" (גיי כבר אמרתי?) חיפשתי את הרובוט מהסרט של שנות השמונים....לבן יש משאלת מוות כנראה... זה כמו לשים מתכת במיקרוגל... ילד מפגר הבן הזה הא? סוג של אוטיסט.
   10. האם קימי זה מיכאיל החדש? יש לו 100 נשמות? פתאום הוא מזמין מעלית כאילו אנחנו מינימום בקניון עזריאלי... אז הוא קצת מתגרה בבן ואז לוק עושה לו שיחת שבויים כמו גדול. אבל לאאאאאא לבן אכפת רק מעצמו והורג את הבחור (מסוקס כבר אמרתי?) ומסכן את הספינה (איך זה שבסרטים ובטלוויזיה תמיד מתחילים לעבוד על הפצצה בדקה התשעים לפני שהיא מתפוצצת?)
   11. כשזרקו את כל הדברים מהמסוק הייתי בטוחה שסוייר, כפרה עליו, יזרוק את הרלי.... אבל לאאא, סוייר שלנו נהייה בנאדם טוב וזרק את עצמו (לא לפני שלחש משהו לקייט ונישק אותה בתשוקה, יאמי) במטרה לשחות לחוף. כן, סוייר מלך ויודע שהוא לא יראה את נמשים שוב....
   12. סעיד שלנו נלחם את דרכו פנימה להרלי על מנת לקחת אותו למקום בטוח (לאי?) ולספר לו שג'רמי מת והכל השתנה... אז הארלי ידידנו מספר לו שהוא מדבר עם המתים על בסיס יומיומי ומנצח את אקו בשח (לא הוגן, הוא מרמה כשאקו נעלם לשניה).
   13. סאן כפרה עליה, הפכה להיות סוכנת על מדברת רהוט ומפקירה את בנה עם אמא שלה במקום לבלות איתו.
   14. אחחח סוייר וג'ולייט, הם צריכים להיות ביחד. ממש חילופי זוגות פה הא?
   15. לא קרע לכם את הלב שג'ין רדף אחרי המסוק וסאן בכתה לשמים? לי זה קרע.... לרגע חשבתי להזיל דמעה, אבל עבר.
   16. בן הזה חי בקוקס, אומר שהוא הולך למקום קר למרות שאנחנו יודעים שהוא יתעורר פצוע במדבר סהרה. אבל הוא צודק, הוא נכנס למנהרת הארנב שהוא פתח כשפיצץ את המיקרו ויצא באלסקה של האי. איזה גיבור בן, ככה מזיז לבד את האי.... אבל איך הוא הגיע לסהרה פור קריין אאוט לאוד?!
   17. קבלו את ג'ון, מנהיג האחרים, אותו אחד שריצ'ארד בחר בלידתו חוזר למקומו הטבעי (ויותר מאוחר בארון :)). אבל למה ריצ'ארד לא מנהיג?! זה בגלל שהוא כהה עור!?
   18. אחחח השישיייה הזו, ככה נוחתת במים... אני הייתי בטוחה שדזמונד פשוט ימות (אחרת איך הגיעו רק 6?) אבל ג'ק הגיבור שלנו שוב מציל את היום והם שטים להם לעבר ספינתה של פני (אחחח פני, למה לא המשכת בחייך והמשכת לחפש גבר כמו דזמונד...?)
   19. בקשר לקייט. כבר ראית את זה? http://losteastereggs.blogspot.com/2008/05/reversed-phone-message-for-kate.html
   אנשים משועממים? אולי....
   20. גם אני הייתי בטוחה שטום חזר לחטוף את הילד (אהרון) אבל בעצם טום בעצם מת והיום זה פרק סוף עונה אז יש הפי אנד וזו פני. ורק ג'ק הורס את השמחה ואומר להם מה שלוק אמר לו בשיחה האחרונה, הם יצטרכו לשקר... ואחרי שבוע הם נפרדים בסירת הצלה לאי חדש... כזה בלי אחרים... עם אנשים שיצילו אותם....
   21. הסצנה האחרונה הייתה צפוייה למדי. ידעתי שזה יהיה ג'ון ולצערי לא התבדתי (חשבתי שאולי יפתיעו אותנו עם סוייר) וכמובן שבן אמר לג'ק שהם חייבים לחזור לאי. כולם כולל כולם... (מה לחזור!?) כי אחרת איך יהיו עוד 2 עונות ונישאר במתח חצי שנה ויותר?

   זהו זה היה ארוך...
   אני אתגעגע.... גם לאבודים :)
   תודה על פוסטים נפלאים.
   בשבילי ג'ק, זתומרת הכוכב, זה אתה! :)

     31/5/08 19:41:

    

   צטט: אלית מאיירת 2008-05-31 17:13:54

   מכונת הזמן של הדארמה היא סתם צעצוע שהדארמה בנו שם

   כי הם לא קלטו את גודל הענין

   ומה שיש שם באמת- מתחת.

   מכונת הזמן והמקום היא היא הגלגל שבן דחף

   ומין הסתם- כל האי- הגיע איכשהו ליד סהרה

   או משהו כזה... 

   האי הגיע למדבר סהרה?!.... מתלבט

     31/5/08 19:40:

    

   צטט: s.p.z 2008-05-31 17:02:06

   איך לעזעזל הגיע גופתו של ג'ון לארה"ב? איך יצאה הגופה מחוץ לאי?

   למה בן רוצה להחזיר את גופתו של ג'ון חזרה לאי?

   האם על האי הוא יחיה? הוא מת רק שהוא מחוץ לאי?

   למה קראו לג'ון ג'רמי ? מאיפה השם הזה הגיע?

   יש הרבה דברים לא פתורים.. וזה מה שיפה בסדרה הזאת.

    

   אם בן הרס את מכונת הזמן כשניסה להגיע למקום שממנו מזיזים את האי... איך הוא הגיע לטוניסיה ?

    

   שבוע טוב 

    

   שאלות שאלות שאלות, ורק לאלוהים הפתרונות...

   צוחק

     31/5/08 19:39:

    

   צטט: אלית מאיירת 2008-05-31 11:08:18

   כרגיל

   הניסוח שלך אפילו יותר מגניב מהפרק עצמו

   שכחת כמה דברים חשובים.

   סאן אומרת לוידמור ששניהם יודעים שלא רק הם יצאו מהאי _ הכוונה לג'רמי ? לבן ?- אין סאן יודעת ?)

    

   תגיד- מה קרה לסירה הקטנה שהיתה בדרכה לאניה , הם הדניאל הזה ?

   נעלמו עם האי ? לא, כי ראו אותם רואים את האור..אז איפה הם ? 

    

   איך זכרת את הנריק ? אתה מדהים

   איזה קטע רומנטי ומדהים זה היהֿ כשדזמונד פגש את פני ?

    

   והכי חשוב

   גם ג'רמי/לוק

   חייב לחזור אל האי !!!

    

   מה נעשה בלי הסדרה ?

   מה נעשה בלי העדכונים המרתקים והמשעשעים שלך ??? 

   תודה אלית!!!

   המון שאלות טובות, אני ארכז את כולם לקראת הפוסט הבא...

   נשיקה

     31/5/08 19:38:

    

   צטט: צ'ופס 2008-05-31 10:34:16

   רגע ,אז זה לא ממש הסוף???

   זה סוף העונה,

   אבל ממש לא סוף הסדרה!...

     31/5/08 19:37:

    

   צטט: לירון פיין 2008-05-31 09:30:29

   סוף.

    


   (או במילים בנות האלמוות של תקציבאית זרמון, בפרסומות פוקס: "סופעונה...")

   סופעונה גם למת'יו פוקס

     31/5/08 17:13:

   מכונת הזמן של הדארמה היא סתם צעצוע שהדארמה בנו שם

   כי הם לא קלטו את גודל הענין

   ומה שיש שם באמת- מתחת.

   מכונת הזמן והמקום היא היא הגלגל שבן דחף

   ומין הסתם- כל האי- הגיע איכשהו ליד סהרה

   או משהו כזה... 

     31/5/08 17:02:

   איך לעזעזל הגיע גופתו של ג'ון לארה"ב? איך יצאה הגופה מחוץ לאי?

   למה בן רוצה להחזיר את גופתו של ג'ון חזרה לאי?

   האם על האי הוא יחיה? הוא מת רק שהוא מחוץ לאי?

   למה קראו לג'ון ג'רמי ? מאיפה השם הזה הגיע?

   יש הרבה דברים לא פתורים.. וזה מה שיפה בסדרה הזאת.

    

   אם בן הרס את מכונת הזמן כשניסה להגיע למקום שממנו מזיזים את האי... איך הוא הגיע לטוניסיה ?

    

   שבוע טוב 

    

     31/5/08 11:08:

   כרגיל

   הניסוח שלך אפילו יותר מגניב מהפרק עצמו

   שכחת כמה דברים חשובים.

   סאן אומרת לוידמור ששניהם יודעים שלא רק הם יצאו מהאי _ הכוונה לג'רמי ? לבן ?- אין סאן יודעת ?)

    

   תגיד- מה קרה לסירה הקטנה שהיתה בדרכה לאניה , הם הדניאל הזה ?

   נעלמו עם האי ? לא, כי ראו אותם רואים את האור..אז איפה הם ? 

    

   איך זכרת את הנריק ? אתה מדהים

   איזה קטע רומנטי ומדהים זה היהֿ כשדזמונד פגש את פני ?

    

   והכי חשוב

   גם ג'רמי/לוק

   חייב לחזור אל האי !!!

    

   מה נעשה בלי הסדרה ?

   מה נעשה בלי העדכונים המרתקים והמשעשעים שלך ??? 

     31/5/08 10:34:
   רגע ,אז זה לא ממש הסוף???
     31/5/08 09:32:

   ועוד משו קטן:

   כולנו זוכרים (זוכרים אלק) את סוייר קורא "גבעת ווטרשיפ", מחייך לג'ינג'ית ואומר לה שזה סרט חמוד, " It's about bunnies".

    

   time travelling bunnies, bro. 

     31/5/08 09:30:

   סוף.

    


   (או במילים בנות האלמוות של תקציבאית זרמון, בפרסומות פוקס: "סופעונה...")

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   yacobzon
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין