כותרות TheMarker >
  ';

  הפוסט של לוסט - מורה הנבוכים האולטימטיבי של אבודים

  כל מה שרציתם לדעת על העונה הרביעית - והחמישית! - של \"אבודים\" - ולא העזתם לשאול כי לא רציתם שיספיילרו לכם

  הפוסט של לוסט - השאלות הפתוחות

  73 תגובות   יום שבת, 7/6/08, 02:13

  שלום חברים!!!

   

  כמו שהבטחתי, אני עדיין פה...

  עונה מרתקת ומופלאה נוספת של לוסט הסתיימה לה, במהלכה זכינו לקבל לא מעט תשובות לשאלות שטרדו את מנוחתנו במהלך הימים וטרפו את שנתנו במהלך הלילות. אבל הפינאלה של לוסט - כמו כל אחת משלוש הפינאלות שקדמו לה - פתחה לנו צוהר (שלא לומר - hatch) לים חדש של שאלות, תהיות ותמיהות.

   

  אז הנה, במיוחד בשבילכם - 10 השאלות הגדולות לעונה הבאה!!! (אין צורך להוציא דפים ולהתחיל לענות, זה לא מבחן)

   

   

   

  1. לאן נעלם האי?

   

  זוהי אולי השאלה הגדולה מכולן.

  אחרי ארבע שנים שבהן הורגלנו לרוץ, להסתתר, לסייר, להתגורר, לחקור, ליצור, למות וללדת באי הקטן והנחמד שלנו - פתאום הוא נעלם כלא היה.

  בן לינוס סובב גלגל עץ קפוא, אור לבן הציף את העולם, ומה שהיה עד לפני רגע אי ירוק ופורח עם אבודים ואחרים והאצ'ים ומפלצת עשן - הפך לקצף על פני המים.

  לאן במרחב החלל והזמן נעלם האי? האם למיקום סודי אחר על פני האוקיינוס? או שמא בכלל לתקופה אחרת על רצף הזמן? ואיך לכל הרוחות האושיאניק סיקס אמורים למצוא אותו שוב ולחזור אליו עכשיו?... 

   

  2. ג'ון לוק - האיש בארון

   

  בחיי שהתמונה הזאת מצמררת אותי כל פעם מחדש.

  יוצרי הסדרה סגרו מעגל עם הפינאלה של העונה השלישית, וענו לנו על אחת השאלות הגדולות שניקרו בראשינו: מיהי הדמות המסתורית ששוכבת בארון המתים, אותה בא ג'ק שפרד לבקר בערוב הימים?

  התשובה שקיבלנו - יש לומר ,על אף ההלם הראשוני - הייתה מעט צפויה מראש: מדובר בלא אחר מאשר האדם שצפינו בו בפרק הפינאלה מקבל את מושכות ההנהגה לידיו, והופך למנהיג הבלתי מעורער של האי: ג'ון לוק.

  (אגב, למי שעדיין לא הספיק לראות את שני הסופים האלטרנטיביים שיוצרי הסדרה הכינו על-מנת למנוע הדלפות מהסט - הרי הם לפניכם. מפחיד, מטריד ומשעשע בו זמנית)

  ועכשיו נותרנו עם השאלות: כיצד בכלל הגיע ג'ון אל ארון המתים? מדוע מחוץ לאי הוא מתכנה בשם "ג'רמי בנת'אם"? למה ג'ון עזב את האי וחזר אל "העולם האמיתי"? למה הוא התכוון כשהוא אמר לג'ק שמאז שהוא עזב, קרו כמה דברים רעים מאוד - וכולם באשמתו? למה בן רוצה להחזיר גם את הגופה של ג'ון לוק אל האי, ביחד עם שאר חברי האושיאניק סיקס?

  ושאלת השאלות:

  האם האי יעשה את החסד האחרון - והגדול מכולם - עם האיש הדגול ג'ון לוק - ויקים אותו לתחייה?...

   

  3. האושיאניק סיקס

   

  גורל עגום מצפה לכל אחד מחברי השישייה שזכו לעזוב את האי. אולי זה העונש שלהם על כך שהם עשו מעשה שלא היה אמור להיעשות. ואולי זה בגלל ש-Everything happens for a reason.

  כעת נדמה שהשאלה הבוערת היא: האם חברי האושיאניק סיקס יתאחדו מחדש, כדי לחזור אל האי? מדוע האי צריך את כולם בחזרה? כיצד בן יסייע לג'ק לקנות את לבבותיהם של חבריו מחדש? האם ג'ק שפרד יחזור להיות מי שהיה, במקום צל חיוור של עצמו? האם קייט תעז לקחת איתה את אהרון הקטן אל האי, בניגוד לאזהרה המפורשת שקיבלה? מה זוממת סאן ביחד עם צ'ארלס וידמור המרושע? ולאיזה מקום מבטחים לקח סעיד את הארלי?

  מה שבטוח הוא, שצפויים לנו עוד פלאשפורוורדים רבים ומרתקים.

   

  4. האנשים שנשארו על האי 

   

  הבטיחו שיבואו לחלץ גם אותם תוך שעה-שעתיים, אבל מעולם לא שבו אליהם. יש כמה דמויות מאוד חשובות בסדרה, שגורלן נקשר בגורלו של האי - והן נעלמו יחד איתו אל מקום וזמן לא ידועים.

  מה יקרה לסוייר, ג'ולייט, מיילס ושרלוט? האם סוייר ימשיך במגמת השינוי אותה הוא עבר במהלך העונה, ויהפוך למנהיג החדש של מה שנשאר מניצולי טיסת 815 במקומו של ג'ק? כיצד הוא יתמודד עם הליכתה של קייט? כיצד ג'ולייט תתמודד עם עזיבתו של ג'ק? האם הם ימצאו נחמה זה בחיקה של זו? ומה באשר לדמויות החדשות שסיפקה לנו העונה הרביעית - מיילס ושרלוט? למה הם בחרו להישאר על האי? מה מיילס יודע שהוא לא מספר לנו? מהו העבר המסתורי של שרלוט שקשור לאי? כיצד יתמודד רוז וברנרד עם אפקט הזזת האי? ומי יוציא עכשיו לטיולים את וינסנט?!

   

  5. הסירה של דניאל פראדיי

   

  המדען הגמלוני והחביב לקח איתו בסירת ההצלה עוד חמישה ניצולים חסרי שם, כשלפתע עטף אותם האור הלבן מהאי.

  מה עלה בגורלם? האם הם נעלמו ביחד עם האי? האם הם נשארו אבודים בלב ים? האם יזכה דניאל פראדיי להתאחד מחדש עם אהובתו הסודית - שרלוט? האם יש חשש שההתפרצות האלקטרומגנטית תשחק עם הראש של דניאל, ותגרום לו ל"תופעות לוואי", מהסוג שקרו לדזמונד? ואיך הוא יצליח ליצור קשר עם ה"קבוע" שלו? אני מאוד מקווה שדניאל פראדיי יישאר דמות קבועה גם בעונה החמישית. מכל אנשי הספינה - הוא הדמות החביבה עליי ביותר.

   

  6. גורלם של ג'ין ומייקל

   

  אז נכון שמאז סוף פרק 407 הציבו בפנינו עובדה: ג'ין קוואן מת, ויש לו גם מצבה.

  אבל הלב עדיין מסרב להאמין.

  האם יכול להיות שחייהם של מייקל וג'ין ניצלו?

  הנה תסריט אופטימי בשבילכם:

  מייקל מפזר את אדי החנקן הנוזלי האחרונים שנשארים לו במיכל על הפצצה המתקתקת שבבטן הספינה. לפתע נגלה אליו כריסטיאן שפרד ואומר לו: "אתה יכול ללכת עכשיו, מייקל."

  מייקל עושה את הדברים כפשוטם, עוזב את הפצצה וממהר אל הסיפון. בדרך הוא פוגש את ג'ין שמנופף בזרועותיו אל המסוק וצועק בקוריאנית. ואז, שניה לפני הפיצוץ, שניהם קופצים אל המים (ואם יש לכם עכשיו דז'ה-וו, זה רק בגלל ששניהם כבר עשו את זה בפינאלה הראשונה, רגע לפני שהרפסודה שלהם פוצצה על-ידי האחרים).

  מאוחר יותר, הסירה של פראדיי מאתרת אותם, וכולם חוזרים שמחים ורטובים אל האי.

   

  האם יש מצב שזה יקרה?

  האם זה הגיוני להחזיר את הדמות של מייקל לחמישה פרקים בלבד, רק בשביל להרוג אותה שוב (אגב, השחקן שמשחק את הדמות שלו, הרולד פריניאו, מחה על כך בפומבי, ועוד האשים את יוצרי הסדרה בגזענות כלפי שחורים - לא פחות ולא יותר)? האם האי בכלל חפץ במותם של ג'ין ומייקל? למרות כל התחזיות השחורות - אני מאוד מאוד מקווה שגם הם יחזרו אלינו לעונה הבאה.

   

  7. דזמונד ופני

   

  הנה סיפור שנגמר בסוף טוב - ועוד איזה סוף טוב: אחרי יותר משלוש שנים של בידוד על האי, שמונה שנים מאז שיחת הטלפון האחרונה שלהם, דזמונד יום ופני וידמור מתאחדים זה עם זו. איזה רגע מרגש, ותודו שלא ציפיתם שהוא יגיע מהר כל-כך (אני הייתי בטוח שזה משהו ששומרים בשבילנו לסוף של העונה השישית). אז דזמונד יצא מהאי, וחזר אל העולם האמיתי, ועכשיו הוא נמצא על הספינה של אהובתו. האם זה אומר שתפקידו בסדרה הסתיים, למעשה?

  לפי דעתי: לא! כל עוד בן לינוס מחפש את פני כדי לרצוח אותה כנקמה על רצח בתו, אלכס (כפי שהבטיח לאויבו צ'ארלס וידמור) - גם אנחנו נמשיך לעקוב אחריהם!!!

  האם בן ימצא את פני ודזמונד? מי עוד מחפש אותם, וממי כדאי לדזמונד להסתתר כפי שיעץ לו ג'ק? האם חזרתם של כל חברי האושיאניק סיקס אל האי, תחייב גם את חזרתו של דזמונד? האם דזמונד ישוב וייפגש עם חברי השישיה? כמו בסעיפים הקודמים, גם דזמונד הוא דמות שחייבת לחזור אלינו גם בעונה הבאה.

   

  8. היעלמותה של קלייר

   

  זוהי אחת התעלומות הגדולות של העונה הרביעית.

  באישון ליל, בלב הג'ונגל, הופיע לעיניה של קלייר האבא שלה - כריסטיאן - ומאז נעלמו עקבותיה. האחרון שראה אותה היה ג'ון לוק, בביקתה של ג'ייקוב, לצד רוחו של אביה, שם היא נראתה רגועה ונינוחה מתמיד. מה קרה לקלייר? האם היא בחיים? מדוע היא מתנהגת מוזר כל כך? מה היא עושה עם כריסטיאן שפרד? האם היא יודעת שהוא גם האבא של ג'ק? מדוע היא נגלתה בפני קייט, והזהירה אותה שלא תעז להביא את אהרון אל האי? האם היא תשוב ותתאחד עם בנה?

  שמועות טוענות שהשחקנית שמגלמת את קלייר - אמילי דה ראבין - לא תיקח חלק פעיל בעונה הבאה (האם זה בגלל שהיא נמצאת כרגע בהריון, ומעדיפה לבלות את שנתו הראשונה של התינוק בצמוד אליו?...). בכל מקרה - אין מה לדאוג - כולם מבטיחים שקלייר תחזור אלינו בעונה השישית. בינתיים אהרון ייאלץ להסתפק באוונג'לין לילי.

   

  9. ג'ייקוב

   

  הנה עוד תעלומה שעדיין לא קיבלנו עליה את התשובה: מיהו ג'ייקוב?

  מה נסגר עם הבקתה המפחידה הזאת שלו? למה הוא נגלה רק לאנשים מסויימים? האם הוא יפרוש את חסותו על מנהיג "האחרים" החדש - ג'ון לוק? למה אנחנו לא רואים אותו? האם הוא חי? מת? רוח? יישות על טבעית? מה בדיוק הקשר שלו לכריסטיאן שפרד - הדובר מטעמו? האם כריסטיאן שפרד הוא ג'ייקוב? ואולי ג'ייקוב הוא בכלל ג'ק בעתיד? או ג'ון לוק?...

  ג'ייקוב היה ונותר אחת החידות הגדולות של הסדרה.

   

  10. גורלן של דמויות רקע נוספות

  האם נשוב ונראה את דמותו של פרנק לפידוס, טייס המסוק שעזב את האי ביחד עם השישיה?

  האם חזרתם של השישיה של האי תחייב גם את חזרתו של פרנק ביחד איתם?

  מיהו אותו מת'יו אבאדון המסתורי, שבא לבקר את ג'ון לוק ואת הארלי, וששלח את נעמי ואת ארבעת אנשי הספינה אל האי? מטעם מי הוא עובד? והאם הוא יגבה מג'ון את מה שג'ון חייב לו?

  כיצד ומדוע נרצחה נאדיה, אישתו הטרייה של סעיד?

  מה יעלה בגורלו של וולט? האם נמשיך לראות אותו הולך וגדל גם בעונה הבאה?

  האם ריצ'ארד אלפרט יתפוס מקום מהותי יותר בסדרה?

  האם צ'ארלס וידמור יצליח לגלות את האי מחדש?

  האם נוסיף לראות ביקורים של דמויות אהובות שאינן עימנו עוד, כמו צ'ארלי, אקו, ליבי, אנה-לוסיה, שאנון ובון?

   

   

   

  לא שכחנו - תעלומות מהעונות הקודמות שעדיין מחכות לפיתרון:

  מהי מפלצת העשן?

  מה הסיפור מאחורי הפסל בעל ארבע האצבעות?

  מיהם "האחרים"?

  מהי יוזמת דארמה?

  מיהם "אדם וחווה" - שני השלדים שהתגלו במערה בתחילת העונה הראשונה?

  מה קורה עם כל רוחות הרפאים שמסתובבים על האי?

  מהו מקור אותן לחישות שנשמעות בג'ונגל?

  מהו סוד המספרים?

  מהם כוחותיו של האי?

  ...

   

   

  כמו שאתם רואים - הרבה שאלות. אני יכול לנסות ולהרגיע אתכם שלפי מה שמבטיחים יוצרי הסדרה - כולן ייענו בסופו של דבר.

  לנו נותר רק לחכות...

   

   

  שיהיה לכולכם חג שבועות שמח!!! צוחק

   

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (71)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     2/9/08 20:57:

   צטט: moonlight_shadow 2008-09-02 20:23:05


   והפרסומות בטלויזיה לנענע 10?

   ל-ג-מ-ר-י סרטי ההדרכה של דארמה אינישיאטיב לשון בחוץ

    

   נ-כ-ו-ן!!!

    

   מישהו פה הושפע קשות מד"ר מרווין קנדל... רק היתה חסרה לי המוזיקה ההודית המעצבנת ברקע.

     2/9/08 20:23:


   והפרסומות בטלויזיה לנענע 10?

   ל-ג-מ-ר-י סרטי ההדרכה של דארמה אינישיאטיב לשון בחוץ

     22/8/08 12:48:

   צטט: moonlight_shadow 2008-08-22 12:15:25

   צטט: yacobzon 2008-08-21 18:42:32

   צטט: moonlight_shadow 2008-08-21 17:48:17


   ראיתי היום את שודדי הקריביים 3 (כן נו. היה לי משעמם. וחוץ מזה יש שם את קפטן ג'ק חיוך)

   וברבוסה דיבר על לוסט! באמת! ואני מצטטת:

   "For sure, you have to be lost to find a place that can't be found, elseways everyone would know where it was"

    

   בדיוק ככה.

    

   סימפטומי געגועים...

   זה עוד בסדר.

    

   כשאני רואה את השידורים מהאולימפיאדה, לפעמים אני מתחיל לראות בין כל הסינים שיושבים ביציע את סאן וג'ין.

    

   בלתי החלטי

    

    

   זה לא הם??

    

   (אמממממ... זוכר שהם קוריאנים, נכון? קריצה)

    

     22/8/08 12:15:

   צטט: yacobzon 2008-08-21 18:42:32

   צטט: moonlight_shadow 2008-08-21 17:48:17


   ראיתי היום את שודדי הקריביים 3 (כן נו. היה לי משעמם. וחוץ מזה יש שם את קפטן ג'ק חיוך)

   וברבוסה דיבר על לוסט! באמת! ואני מצטטת:

   "For sure, you have to be lost to find a place that can't be found, elseways everyone would know where it was"

    

   בדיוק ככה.

    

   סימפטומי געגועים...

   זה עוד בסדר.

    

   כשאני רואה את השידורים מהאולימפיאדה, לפעמים אני מתחיל לראות בין כל הסינים שיושבים ביציע את סאן וג'ין.

    

   בלתי החלטי

    

    

   זה לא הם??

    

   (אמממממ... זוכר שהם קוריאנים, נכון? קריצה)

     21/8/08 18:42:

   צטט: moonlight_shadow 2008-08-21 17:48:17


   ראיתי היום את שודדי הקריביים 3 (כן נו. היה לי משעמם. וחוץ מזה יש שם את קפטן ג'ק חיוך)

   וברבוסה דיבר על לוסט! באמת! ואני מצטטת:

   "For sure, you have to be lost to find a place that can't be found, elseways everyone would know where it was"

    

   בדיוק ככה.

    

   סימפטומי געגועים...

   זה עוד בסדר.

    

   כשאני רואה את השידורים מהאולימפיאדה, לפעמים אני מתחיל לראות בין כל הסינים שיושבים ביציע את סאן וג'ין.

    

   בלתי החלטי

     21/8/08 17:48:


   ראיתי היום את שודדי הקריביים 3 (כן נו. היה לי משעמם. וחוץ מזה יש שם את קפטן ג'ק חיוך)

   וברבוסה דיבר על לוסט! באמת! ואני מצטטת:

   "For sure, you have to be lost to find a place that can't be found, elseways everyone would know where it was"

    

   בדיוק ככה.

    

   סימפטומי געגועים...

     12/8/08 15:20:

   צטט: moonlight_shadow 2008-08-12 15:00:35

   צטט: yacobzon 2008-08-06 22:50:43

   1. לוק וגם ג'ין יחזרו לעונה החמישית, ויופיעו בה "בצורה כלשהי"...

   2. הסדרה תמשיך עם פלאשבקים ופלאשפורוורדים, אבל גם עם כיוונים חדשים ובלתי צפויים (פלאש-הצידה?!...)

   3. סיפורה של דניאל רוסו ייחשף סוף כל סוף בעונה הבאה, אם כי לא בהכרח באמצעות פלאשבקים...

   4. וינסנט הכלב שרד את הזזת האי, וככל הנראה ימשיך עם שאר הקאסט עד לסיומה הסופי של הסדרה, אי שם ב-2010...

   5. קייט תיפגש בחזרה עם סוייר... (צהלות שמחה במחנה הסקייטריות)

   6. בתחילת העונה החמישית, לא ממש נדע איפה ומתי אנחנו נמצאים...

   אבל אולי הדבר המעניין ביותר מהכנס, הוא סרט הוידאו הזה שנחשף שם, ושצולם לכאורה על-ידי אחד המשתתפים בכנס שנרשם למסע גיוס העובדים של הדארמה אינישיאטיב. מה אני אגיד לכם - יש למה לחכות!!!

   1) שנייה... ראינו את לוק מת בפלאשפורוורד.... בעונה החמישית הוא עדיין אמור להיות חי. אז מה זאת אומרת "יופיע בצורה כלשהי"??

   2) LOL פלאש הצידה. אולי פנימה? נראה על מה הם חושבים ב-א-מ-ת??

   ומה מה מההההההההההה עם ליבי??

    

    

    

   1) המילים של היוצרים, לא שלי. יכול להיות שהם התכוונו לזה שגם אחרי שהוא "ימות", הוא עדיין יופיע בצורה כלשהי. אבל אין סיכוי שיוותרו כל כך מהר על דמות כל כך חשובה כמו ג'ון לוק...

   2) התיאוריה שלי: פרקים שלמים שבהם רואים את מיילס (I see dead people) מדבר עם רוחות ה"אבודים" שלא שרדו, ומשחזר איתם את החיים שלהם. מעין "בטיפול" בגרסה הלוסטית. מיסטר אקו, ליבי, צ'ארלי - היכונו לקאמבק!!! צוחק

     12/8/08 15:00:

   צטט: yacobzon 2008-08-06 22:50:43

   1. לוק וגם ג'ין יחזרו לעונה החמישית, ויופיעו בה "בצורה כלשהי"...

   2. הסדרה תמשיך עם פלאשבקים ופלאשפורוורדים, אבל גם עם כיוונים חדשים ובלתי צפויים (פלאש-הצידה?!...)

   3. סיפורה של דניאל רוסו ייחשף סוף כל סוף בעונה הבאה, אם כי לא בהכרח באמצעות פלאשבקים...

   4. וינסנט הכלב שרד את הזזת האי, וככל הנראה ימשיך עם שאר הקאסט עד לסיומה הסופי של הסדרה, אי שם ב-2010...

   5. קייט תיפגש בחזרה עם סוייר... (צהלות שמחה במחנה הסקייטריות)

   6. בתחילת העונה החמישית, לא ממש נדע איפה ומתי אנחנו נמצאים...

   אבל אולי הדבר המעניין ביותר מהכנס, הוא סרט הוידאו הזה שנחשף שם, ושצולם לכאורה על-ידי אחד המשתתפים בכנס שנרשם למסע גיוס העובדים של הדארמה אינישיאטיב. מה אני אגיד לכם - יש למה לחכות!!!

   1) שנייה... ראינו את לוק מת בפלאשפורוורד.... בעונה החמישית הוא עדיין אמור להיות חי. אז מה זאת אומרת "יופיע בצורה כלשהי"??

   2) LOL פלאש הצידה. אולי פנימה? נראה על מה הם חושבים ב-א-מ-ת??

   ומה מה מההההההההההה עם ליבי??

    

    

     7/8/08 11:02:

   צטט: moonlight_shadow 2008-08-07 10:44:02

   צטט: yacobzon 2008-08-06 10:03:35

   לא רק שלא יצאת אהבלה - מה שאת אומרת הוא נכון ביותר!!!

   סביר ביותר שהאי כבר לא קיים במקום הקודם שלו, וככל הנראה גם בזמן הקודם שלו. מה שאומר שכל הנסיונות של ג'ק לטוס על קו לוס אנג'לס-סידני-טוקיו-סינגפור יניבו לכל היותר ג'ט לג קטלני במיוחד...

   מה שכן - בטוח שישנן דרכים נוחות יותר לחזור אל האי, מאשר להתרסק אליו שוב במטוס, לא?...

    

   נ.ב.

   לקבל תגובות על הסדרה ולהגיב להן בחזרה יותר מחודשיים לאחר שהיא הסתיימה - זה פאקינג kick-ass!!! תודה!!!!!

    

   תודה :) !!

   וברור! הסידרה הזו לא תלויה בזמן (או שכן? ... קריצה)

   והיא ממשיכה לשחק עם הראש שלנו גם כשהיא משודרת וגם כשהיא בתרדמת חורף-קיץ.

   וזה כיף גדול למצוא אנשים שמוכנים להמשיך לדבר עליה :)

   צוחק

    

   כל זמן הוא זמן טוב לדבר על לוסט...

    

     7/8/08 10:44:

   צטט: yacobzon 2008-08-06 10:03:35

   לא רק שלא יצאת אהבלה - מה שאת אומרת הוא נכון ביותר!!!

   סביר ביותר שהאי כבר לא קיים במקום הקודם שלו, וככל הנראה גם בזמן הקודם שלו. מה שאומר שכל הנסיונות של ג'ק לטוס על קו לוס אנג'לס-סידני-טוקיו-סינגפור יניבו לכל היותר ג'ט לג קטלני במיוחד...

   מה שכן - בטוח שישנן דרכים נוחות יותר לחזור אל האי, מאשר להתרסק אליו שוב במטוס, לא?...

    

   נ.ב.

   לקבל תגובות על הסדרה ולהגיב להן בחזרה יותר מחודשיים לאחר שהיא הסתיימה - זה פאקינג kick-ass!!! תודה!!!!!

    

   תודה :) !!

   וברור! הסידרה הזו לא תלויה בזמן (או שכן? ... קריצה)

   והיא ממשיכה לשחק עם הראש שלנו גם כשהיא משודרת וגם כשהיא בתרדמת חורף-קיץ.

   וזה כיף גדול למצוא אנשים שמוכנים להמשיך לדבר עליה :)

     6/8/08 22:50:

   צטט: JOY 2008-08-06 19:02:38

   רכילוסט, מישהו?

    

   מחכה לג'ק שיבוא...

   אושרה 

    

   הווווו, התפרצת עכשיו לדלת פתוחה!!!

    

   מבזק רכילוסט * זהירות ספויילרים * מבזק רכילוסט * זהירות ספויילרים

   בכנס הקומיק-קון שנערך לפני שבועיים בערך בסן דייגו, גילו יוצרי הסדרה כמה פרטים מעניינים מאוד על המשך הסדרה... בין היתר הם גילו ש:

   1. לוק וגם ג'ין יחזרו לעונה החמישית, ויופיעו בה "בצורה כלשהי"...

   2. הסדרה תמשיך עם פלאשבקים ופלאשפורוורדים, אבל גם עם כיוונים חדשים ובלתי צפויים (פלאש-הצידה?!...)

   3. סיפורה של דניאל רוסו ייחשף סוף כל סוף בעונה הבאה, אם כי לא בהכרח באמצעות פלאשבקים...

   4. וינסנט הכלב שרד את הזזת האי, וככל הנראה ימשיך עם שאר הקאסט עד לסיומה הסופי של הסדרה, אי שם ב-2010...

   5. קייט תיפגש בחזרה עם סוייר... (צהלות שמחה במחנה הסקייטריות)

   6. בתחילת העונה החמישית, לא ממש נדע איפה ומתי אנחנו נמצאים...

   אבל אולי הדבר המעניין ביותר מהכנס, הוא סרט הוידאו הזה שנחשף שם, ושצולם לכאורה על-ידי אחד המשתתפים בכנס שנרשם למסע גיוס העובדים של הדארמה אינישיאטיב. מה אני אגיד לכם - יש למה לחכות!!!

     6/8/08 19:02:

   רכילוסט, מישהו?

    

   מחכה לג'ק שיבוא...

   אושרה 

     6/8/08 10:03:

   צטט: moonlight_shadow 2008-08-05 23:49:35


   תהייה שעלתה בי בימים האחרונים (ומקווה שלא תוציא אותי אהבלה במקצת... או בהרבהלשון בחוץ )

   אולי ג'ק צריך לשנות את מסלול הטיסות בו הוא מנסה להתרסק שוב אל האי, כי האי לא נמצא כבר איפה שהיה (בגלל בן- המלך)?

   לא שאני אומרת שהוא ייתרסק אליו, ולא שאני חלילה מאחלת לו את זה (או שכן? עדיין לא ברור לי אם זה עדיף לו, למרות שאיך שהדברים נראים כרגע- אז כן, עדיף לו), אבל אולי האי כבר לא נמצא על קו ארה"ב- אוסטרליה?

    

   לא רק שלא יצאת אהבלה - מה שאת אומרת הוא נכון ביותר!!!

   סביר ביותר שהאי כבר לא קיים במקום הקודם שלו, וככל הנראה גם בזמן הקודם שלו. מה שאומר שכל הנסיונות של ג'ק לטוס על קו לוס אנג'לס-סידני-טוקיו-סינגפור יניבו לכל היותר ג'ט לג קטלני במיוחד...

   מה שכן - בטוח שישנן דרכים נוחות יותר לחזור אל האי, מאשר להתרסק אליו שוב במטוס, לא?...

    

   נ.ב.

   לקבל תגובות על הסדרה ולהגיב להן בחזרה יותר מחודשיים לאחר שהיא הסתיימה - זה פאקינג kick-ass!!! תודה!!!!!

     5/8/08 23:49:


   תהייה שעלתה בי בימים האחרונים (ומקווה שלא תוציא אותי אהבלה במקצת... או בהרבהלשון בחוץ )

   אולי ג'ק צריך לשנות את מסלול הטיסות בו הוא מנסה להתרסק שוב אל האי, כי האי לא נמצא כבר איפה שהיה (בגלל בן- המלך)?

   לא שאני אומרת שהוא ייתרסק אליו, ולא שאני חלילה מאחלת לו את זה (או שכן? עדיין לא ברור לי אם זה עדיף לו, למרות שאיך שהדברים נראים כרגע- אז כן, עדיף לו), אבל אולי האי כבר לא נמצא על קו ארה"ב- אוסטרליה?

     18/7/08 22:44:

   צטט: נויצ' 2008-07-18 21:31:09

   רבאק, אני פשוט אראה את הסדרה הזאת אחרי שהיא תיגמר וכל השאלות ייענו. אחרת זאת סתם עוגמת נפש לחכות ולחכות.

   חיוך

    

   גם זו דרך...

    

   אם יש לך את הסבלנות לחכות עוד שנתיים וחצי - אשריך...

     18/7/08 21:31:
   רבאק, אני פשוט אראה את הסדרה הזאת אחרי שהיא תיגמר וכל השאלות ייענו. אחרת זאת סתם עוגמת נפש לחכות ולחכות.
     7/7/08 13:36:

   צטט: השריף 2008-07-07 12:24:08

   עכשיו אני יכול להכריז סופית- i am totaly lost

    

   רק עכשיו?!...

     7/7/08 12:24:
   עכשיו אני יכול להכריז סופית- i am totaly lost
     6/7/08 09:49:

   צטט: plastilinit 2008-07-06 01:15:06

   הו!!

   אם חשבתי שתם עידן הלהתחמק-מלהיות-פרודוקטיבית-בסופ"שים-ע"י-צפייה אינסופית- בלוסט, הרי שטעיתי, והגעתי אליך לפוסט המעולה הזה כי פשוט הייתי חייבת לראות מה כולם אומרים ומה התיאוריות מלחשות.

   לי קשה להאמין שסוייר וג'ולייט המעצבנת יהיו ביחד, סוייר יותר מידי מאוהב בקייט.

   אני חושבת שבעונה הבאה נגלה מי הם אנשיו של ריצ'רד, אנשי האי המקוריים, ואיך ריצ'רד לא מזקין.

   אוחח, כמה דרה! מי צריך חיים אישיים כשיש כאלו סדרות?? 

   קודם כל - ברוכה הבאה! צוחק

    

   ובקשר לחיים האישיים - הם נפסקים בכל שנה בין החודשים פברואר-מאי, וחוזרים לאחר מכן.

    

     6/7/08 01:15:

   הו!!

   אם חשבתי שתם עידן הלהתחמק-מלהיות-פרודוקטיבית-בסופ"שים-ע"י-צפייה אינסופית- בלוסט, הרי שטעיתי, והגעתי אליך לפוסט המעולה הזה כי פשוט הייתי חייבת לראות מה כולם אומרים ומה התיאוריות מלחשות.

   לי קשה להאמין שסוייר וג'ולייט המעצבנת יהיו ביחד, סוייר יותר מידי מאוהב בקייט.

   אני חושבת שבעונה הבאה נגלה מי הם אנשיו של ריצ'רד, אנשי האי המקוריים, ואיך ריצ'רד לא מזקין.

   אוחח, כמה דרה! מי צריך חיים אישיים כשיש כאלו סדרות?? 

     5/7/08 19:34:

   צטט: moonlight_shadow 2008-07-05 19:03:15

   אח אחח איך שהם יודעים לשחק עם הראש שלנו... שלא ייגמר לעולם

    

   וככככככככככן שיחזירו כבר את ליבי!

   היא ח-י-י-ב-ת- לחזור. מפחידה אותי ליבי הזאת, ונראה לי כמעט ברור שהיא לא אמרה עוד את דברה

   כל עוד הם לא יחזירו גם את נינה ופאבלו... אהה ניקי ופאולו לשון בחוץ

   ניקי ופאולו יחזרו אם כבר לעונה הבאה של "מתחת לאדמה"...

     5/7/08 19:03:

   אח אחח איך שהם יודעים לשחק עם הראש שלנו... שלא ייגמר לעולם

    

   וככככככככככן שיחזירו כבר את ליבי!

   היא ח-י-י-ב-ת- לחזור. מפחידה אותי ליבי הזאת, ונראה לי כמעט ברור שהיא לא אמרה עוד את דברה

   כל עוד הם לא יחזירו גם את נינה ופאבלו... אהה ניקי ופאולו לשון בחוץ

     29/6/08 15:29:

    

   צטט: הילה ר 2008-06-29 12:29:37

    

   צטט: אלית מאיירת 2008-06-07 23:52:50

   1-

   4- ברור שסויר וג'ולייט יהיו הקייט וג'ק החדשים

   מה נראה לך ?

   לא!!לא!! לא!!

   ג'ק אולי נואש מספיק כדי לנשק את הצנון המעצבן הזה שקוראים לו ג'ולייט (איפה היא ואיפה שייקספיר) ,לסוייר מגיע גורל טוב יותר.

    

   בקשר לשאלות- אני מקווה מאוד שדזמונד ופני יחיו באושר ועושר,מגיע להם.

   אני מקווה שיחזירו בריאה ושלמה את קלייר ותיפתר כל סוגיית ג'ק הוא אחי .

    

   JOHN CAN'T DIE. זו אשליה אופטית. או שקנדיס מגיבורים עושה לופ לסדרה ומתחזה להיות ג'ון לוק .

    

   איפה האי? לא נראה לי שנדע בקרוב.

   ולדבריה של GOSSIP GIRL -

   THAT A SECERT I'LL NEVER TELL

   בשביל סוייר זה או ג'ולייט, או הרוח של קלייר, או רוז.

    

   נראה לי שהוא יישאר עם ג'ולייט לעת עתה.

     29/6/08 12:29:

    

   צטט: אלית מאיירת 2008-06-07 23:52:50

   1-

   4- ברור שסויר וג'ולייט יהיו הקייט וג'ק החדשים

   מה נראה לך ?

   לא!!לא!! לא!!

   ג'ק אולי נואש מספיק כדי לנשק את הצנון המעצבן הזה שקוראים לו ג'ולייט (איפה היא ואיפה שייקספיר) ,לסוייר מגיע גורל טוב יותר.

    

   בקשר לשאלות- אני מקווה מאוד שדזמונד ופני יחיו באושר ועושר,מגיע להם.

   אני מקווה שיחזירו בריאה ושלמה את קלייר ותיפתר כל סוגיית ג'ק הוא אחי .

    

   JOHN CAN'T DIE. זו אשליה אופטית. או שקנדיס מגיבורים עושה לופ לסדרה ומתחזה להיות ג'ון לוק .

    

   איפה האי? לא נראה לי שנדע בקרוב.

   ולדבריה של GOSSIP GIRL -

   THAT A SECERT I'LL NEVER TELL

     14/6/08 22:07:

    

   צטט: s.p.z 2008-06-14 21:57:37

   למה האי צריך את שניהם ?

   הממממ

    

   שאלה מצויינת

     14/6/08 21:57:
   למה האי צריך את שניהם ?
     13/6/08 12:50:

    

   צטט: s.p.z 2008-06-13 11:12:18

   לראות דחוף את הפרק הראשון !!

   לא יאמן כמה דברים מתגלים בפרק הראשון והשני של לוסט.

   כמו שמישהי כבר כתבה כאן קודם.. ג'ק מתעורר באמצע הג'ונגל כאילו הוא חזר לאי בעתיד... זאת פעם שנייה שלו על האי..

   עובדה שהוא יוצא החוצה ורק שומע צעקות אבל על האי שקט. אין אף אחד.

   לפתע יש חיבור של שני המצבים ואז הוא רואה את הניצולים ואת הצעקות והמנוע של המטוס. צריך לראות כדי להבין את זה....

    אפשר גם להסביר את זה שהוא לא זוכר את השמות של כולם בגלל הטראומה אולי שעבר בהתרסקות..

   אבל זאת סתם עוד תאוריה.. הכל יכול להיות...

   מה דעתך ? 

    

   תיאוריה מעניינת... למרות שאני אתאכזב אם היא תתקיים, כי אז זה אומר בעצם שכל הסדרה נעה במין לופ מחזורי שכזה, שאין ממנו יציאה. אגב, זה קצת מזכיר את מה שקרה לדזמונד בעונה השלישית, כשלאחר הפיצוץ ב-hatch הוא למעשה חזר אחורה בזמן לבית שלו באנגליה, ואז נאלץ לחוות את אותן חוויות בפעם השניה (מה שגרם לכל תחושות הדז'ה וו שלו).

   ובכל זאת, אני ממליץ לכולם לשוב ולראות את הפרק הראשון - ובכלל, את העונה הראשונה - סתם כי נעים להיזכר... מחייך

     13/6/08 12:46:

    

   צטט: s.p.z 2008-06-13 09:33:29

   בסוף יתברר שלוק הוא בעצם הבן של קלייר בעתיד...

    

   למה בן לא יכול להרוג את ווידמור ולהיפך ? 

   לוק הוא הבן של קלייר?!

    

   למרות שאולי יש בזה משהו - שתי השחקניות קצת מזכירות זו את זו...

    

    

   ממממ.... בעצם - לאאאא, אין סיכוי.

    

   ולמה בן ווידמור לא יכולים להרוג אחד את השני? אולי בגלל שהאי לא רוצה שאף אחד מהם ימות...

     13/6/08 11:12:

   לראות דחוף את הפרק הראשון !!

   לא יאמן כמה דברים מתגלים בפרק הראשון והשני של לוסט.

   כמו שמישהי כבר כתבה כאן קודם.. ג'ק מתעורר באמצע הג'ונגל כאילו הוא חזר לאי בעתיד... זאת פעם שנייה שלו על האי..

   עובדה שהוא יוצא החוצה ורק שומע צעקות אבל על האי שקט. אין אף אחד.

   לפתע יש חיבור של שני המצבים ואז הוא רואה את הניצולים ואת הצעקות והמנוע של המטוס. צריך לראות כדי להבין את זה....

    אפשר גם להסביר את זה שהוא לא זוכר את השמות של כולם בגלל הטראומה אולי שעבר בהתרסקות..

   אבל זאת סתם עוד תאוריה.. הכל יכול להיות...

   מה דעתך ? 

    

     13/6/08 09:33:

   בסוף יתברר שלוק הוא בעצם הבן של קלייר בעתיד...

    

   למה בן לא יכול להרוג את ווידמור ולהיפך ? 

     12/6/08 18:05:

    

   צטט: s.p.z 2008-06-12 16:16:24

   צריך להפסיק עם ספקולציות ולחכות לעונה הבאה...

    

   אבל אם מתעקשים...

   אחת הסדרות הגדולות שנוצרו..

   אני חוזר לעונה הראשונה ומתחיל מרתון עד סוף העונה הנוכחית כולל כדי להשלים פערים.

   עד ינואר 2009 אני מאמין שאסיים.

    

   אתה חושב שאנשי דארמה - היפנים,קוריאנים, או מה שהם..

   הם האנשים ששולטים  ומחליטים מה קורה באי??

    

   כל הכבוד על היוזמה!!!

    

   מי שולט באי?... אולי גאידמק?

     12/6/08 16:16:

   צריך להפסיק עם ספקולציות ולחכות לעונה הבאה...

    

   אבל אם מתעקשים...

   אחת הסדרות הגדולות שנוצרו..

   אני חוזר לעונה הראשונה ומתחיל מרתון עד סוף העונה הנוכחית כולל כדי להשלים פערים.

   עד ינואר 2009 אני מאמין שאסיים.

    

   אתה חושב שאנשי דארמה - היפנים,קוריאנים, או מה שהם..

   הם האנשים ששולטים  ומחליטים מה קורה באי??

    

     11/6/08 14:31:

    

   צטט: טקס וילר האורגינל 2008-06-11 14:19:37

   אפרופו מימד אחר...

   ראיתי בשבת את אינדיאנה ג'ונס וממלכת חוקן הקריסטל.

   גם שם יש מימד אחר

   אבל כמה זקן באמאשלי

    

   ולא הריסון פורד אשם!

   אתה צודק, אך את ביקורתי על הסרט אכתוב בפורום "קולנוע"...

    

   קורץ

   אפרופו מימד אחר...

   ראיתי בשבת את אינדיאנה ג'ונס וממלכת חוקן הקריסטל.

   גם שם יש מימד אחר

   אבל כמה זקן באמאשלי

    

   ולא הריסון פורד אשם!

     11/6/08 09:55:

    

   צטט: JOY 2008-06-11 08:34:57

   היתכן ושתי הגופות מ- 106 "אדם וחווה" של האי, הם בעצם ניקי ופאולו????

   צוחק

    

   אלא אם כן וינסנט חפר והוציא אותם החוצה, הם עדיין קבורים עמוק עמוק באדמה...

     11/6/08 08:34:
   היתכן ושתי הגופות מ- 106 "אדם וחווה" של האי, הם בעצם ניקי ופאולו????
     11/6/08 00:12:

    

   צטט: frieda 2008-06-11 00:04:11

   קפצתי רק לרגע לתת לך כוכב וירטואלי (מסתבר שצריך איפהשהוא לצבור את הכוכבים האלה??) על כך שמצאתי אותך שונא את כוכב נולד באיזה בלוג אחר ;~|) אחי אתה!

    

   חן חן על הכוכב הוירטואלי! לשון

    

   הבוז לצביקה הדר!!!

   יחי ג'ון לוק!!!

   יגורשו מרגול, צביקי ואוחצ'ובסקי לביקתה של ג'ייקוב!!!

    

     11/6/08 00:04:

   קפצתי רק לרגע לתת לך כוכב וירטואלי (מסתבר שצריך איפהשהוא לצבור את הכוכבים האלה??) על כך שמצאתי אותך שונא את כוכב נולד באיזה בלוג אחר ;~|) אחי אתה!

    

     10/6/08 21:46:

    

   צטט: NZ 2008-06-10 18:03:43

   כתבתי משהו ממש ארוך מקודם והאינטרנט קרס ועכשיו אין את מה שכתבתי.

   אני אוסיף כמה שאלות.

    

   מה סאן רוצה מג'ק?

   למה פני לקחה את הצוות הפורטוגזי ולא צוות ממקום אחר? זה אומר שהתחנה שלהם קרובה לפורטוגל או ברזיל? 

   מה בן עושה עכשיו (יש לו עבודה? מצא אישה? מתכנן נקמה או חזרה לאי?).

   מה סעיד רוצה מהארלי?

   מה זה הדבר הזה עם הארבע בהונות למען השם?! 

   בן כמה וולט/ איך הוא התבגר/ מה זה השפם פורנו הזה? 

   מה קרה לקלייר- לאן היא נעלמה באותו היום עם סוייר ומה היא עושה בתוך הבקתה של ג'ייקוב?  ואיך היא השמינה ככה?

    

    

   אני אמתין לתשובות.

    

   תודה.

   NZ 

    

   וכמובן שכל השאלות ששאלת אתה.  

    

    

   סחתיין על השאלות NZ! צוחק

    

   אני אנסה לענות רק על הראשונה מביניהן, כי על כל השאר אין לי שמץ של מושג - סאן כנראה מאשימה את ג'ק במוות של ג'ין, בכך שהוא היה האחראי בתוך המסוק, ובתור שכזה - לא היתה לו את הסבלנות לחכות את העוד דקה עד שג'ין ייצא החוצה אל הסיפון. גם לאחר ההתפוצצות של הספינה, ג'ק סרב להנמיך את גובה המסוק כך שהם יוכלו לראות אם יש ניצולים ששרדו את הפיצוץ. אבל למרות זאת צריך לזכור, שלפני כן ג'ק היה נחוש להגיע עם המסוק אל הספינה, גם כשלא נשאר להם מספיק דלק. ואם המסוק לא היה מגיע אל הספינה אלא היה חוזר אל האי - סאן, אהרון ודזמונד לא היו ניצלים.

   כך שהלקח שלנו הוא שקשים הם חייו של המנהיג.

     10/6/08 18:03:

   כתבתי משהו ממש ארוך מקודם והאינטרנט קרס ועכשיו אין את מה שכתבתי.

   אני אוסיף כמה שאלות.

    

   מה סאן רוצה מג'ק?

   למה פני לקחה את הצוות הפורטוגזי ולא צוות ממקום אחר? זה אומר שהתחנה שלהם קרובה לפורטוגל או ברזיל? 

   מה בן עושה עכשיו (יש לו עבודה? מצא אישה? מתכנן נקמה או חזרה לאי?).

   מה סעיד רוצה מהארלי?

   מה זה הדבר הזה עם הארבע בהונות למען השם?! 

   בן כמה וולט/ איך הוא התבגר/ מה זה השפם פורנו הזה? 

   מה קרה לקלייר- לאן היא נעלמה באותו היום עם סוייר ומה היא עושה בתוך הבקתה של ג'ייקוב?  ואיך היא השמינה ככה?

    

    

   אני אמתין לתשובות.

    

   תודה.

   NZ 

    

   וכמובן שכל השאלות ששאלת אתה.  

    

    

     10/6/08 15:31:

    

   צטט: JOY 2008-06-10 14:38:49

    

   צטט: yacobzon 2008-06-10 11:10:48

    

   צטט: JOY 2008-06-10 10:16:37

   בוקר טוב :-) שמעתי על תיאוריה מעניינת(אני לא הכי מסכימה איתה,אבל זה מעלה נקודות מעניינות)  יש שאומרים שהפרק הראשון של הסדרה,(זוכרים? ג'ק החתיך פוקח עיניו ומוצא עצמו באי לא מוכר...)הוא בעצם פלאש פורוורד לעתיד. למה בעצם?כי לטייס אין טבעת על האצבע,(ולפידוס אמר בודאות שלטייס הייתה טבעת על האצבע),כי ג'ק שותה אלכוהול בטיסה,כי בפעם הראשונה (כביכול) שהם נתקלים במפלצת העשן,רוז אומרת שהמקום נראה לה מוכר...מסתבר שיש הטוענים שהפרק הראשון של הסדרה הוא בעצם פלאש פורוורד לפעם הבאה שהחבר'ה מגיעים לאי. מה אתם אומרים על התיאוריה? מה אני חושבת?מסכימה עם מה שנאמר לגבי תזוזת האי בזמן,וכנראה שזו באמת הסיבה שזה שמזיז את האי לא יכול לחזור אליו...דזמונד יחזור ובגדול,לדעתי כסוג של אויב-על של בן.מי שיגן על כבודה של פני לא יהיה צ'ארלס ווידמור...זה יהיה דזמונד,האביר שלי על הסוס הלבן :-)(אני מצפה לפייט סטייל פיטר פטרלי וסיילר, לאלה מאיתנו שצופים גם ב- "גיבורים"...) ג'ולייט וסוייריאםסוייר שירט-לסג'ולייט החתוליתבטוח יקרה שם משהו אל לנו לשכוח שהאי לא נעלםהוא זזבזמן,הגיוני בזמן,אבל נדוש.הייתי רוצה לראות איזשהו אלמנט שקשור גם למרחב ולא רק לזמן.אולי מימד נוסף? והייתה כאן תגובה של לראות את כל הפרקים מחדש כדי לסגור חורים שחורים,אפשר להצטרף? :-) כוכב על הפוסט הנפלא! 

   תיאוריה מעניינת!!!

   אני אחזור ואזכיר את 2 השלדים לבושי הבלויים שהתגלו במערה עוד בעונה הראשונה (פרק 106, למי שמעוניין), שלפי דעתי יש להם קשר ישיר לאבודים של היום... ייתכן אפילו שמדובר בשלדים של שניים מהם... חתום

   דזמונד .vs בן... אחחח... איזה דו קרב זה הולך להיות.

   ובקשר לכך שהאי זז למימד נוסף - למה את מתכוונת? שהוא זז ליקום מקביל או משהו כזה?! זה לא "גולשים בזמן"! (או לפחות, ככה אני מקווה) אחרת, איך האושיאניק סיקס יצליחו לחזור אליו אי פעם?...

    

   תודה יקירה!!! צוחק

    

   לא נראה לי שזה מימד נוסף.

   האמת,

   אם זה בסוף יהיה איזה קטע של מסע בזמן או לעולמות מקבילים כמו גולשים בזמן,

   אני אהיה כ"כ מאוכזבת, שאגיע לג'יי ג'יי באופן אישי ואסטור לו בחוזקה על שתי לחייו...

   הייתי רוצה להאמין שמדובר בסוג של בין-מימד...

   כמו החצי קומה בלהיות ג'ון מלקוביץ'?

   סוג של מימד שמתחבא כאן בתוך המימד הזה,

   שרק מעטים וטובים יודעים על קיומו...

    

    

   איך בן אמר פעם?

   "אפילו אלוהים לא יודע על האי הזה"...

    

   קורץ

     10/6/08 14:38:

    

   צטט: yacobzon 2008-06-10 11:10:48

    

   צטט: JOY 2008-06-10 10:16:37

   בוקר טוב :-) שמעתי על תיאוריה מעניינת(אני לא הכי מסכימה איתה,אבל זה מעלה נקודות מעניינות)  יש שאומרים שהפרק הראשון של הסדרה,(זוכרים? ג'ק החתיך פוקח עיניו ומוצא עצמו באי לא מוכר...)הוא בעצם פלאש פורוורד לעתיד. למה בעצם?כי לטייס אין טבעת על האצבע,(ולפידוס אמר בודאות שלטייס הייתה טבעת על האצבע),כי ג'ק שותה אלכוהול בטיסה,כי בפעם הראשונה (כביכול) שהם נתקלים במפלצת העשן,רוז אומרת שהמקום נראה לה מוכר...מסתבר שיש הטוענים שהפרק הראשון של הסדרה הוא בעצם פלאש פורוורד לפעם הבאה שהחבר'ה מגיעים לאי. מה אתם אומרים על התיאוריה? מה אני חושבת?מסכימה עם מה שנאמר לגבי תזוזת האי בזמן,וכנראה שזו באמת הסיבה שזה שמזיז את האי לא יכול לחזור אליו...דזמונד יחזור ובגדול,לדעתי כסוג של אויב-על של בן.מי שיגן על כבודה של פני לא יהיה צ'ארלס ווידמור...זה יהיה דזמונד,האביר שלי על הסוס הלבן :-)(אני מצפה לפייט סטייל פיטר פטרלי וסיילר, לאלה מאיתנו שצופים גם ב- "גיבורים"...) ג'ולייט וסוייריאםסוייר שירט-לסג'ולייט החתוליתבטוח יקרה שם משהו אל לנו לשכוח שהאי לא נעלםהוא זזבזמן,הגיוני בזמן,אבל נדוש.הייתי רוצה לראות איזשהו אלמנט שקשור גם למרחב ולא רק לזמן.אולי מימד נוסף? והייתה כאן תגובה של לראות את כל הפרקים מחדש כדי לסגור חורים שחורים,אפשר להצטרף? :-) כוכב על הפוסט הנפלא! 

   תיאוריה מעניינת!!!

   אני אחזור ואזכיר את 2 השלדים לבושי הבלויים שהתגלו במערה עוד בעונה הראשונה (פרק 106, למי שמעוניין), שלפי דעתי יש להם קשר ישיר לאבודים של היום... ייתכן אפילו שמדובר בשלדים של שניים מהם... חתום

   דזמונד .vs בן... אחחח... איזה דו קרב זה הולך להיות.

   ובקשר לכך שהאי זז למימד נוסף - למה את מתכוונת? שהוא זז ליקום מקביל או משהו כזה?! זה לא "גולשים בזמן"! (או לפחות, ככה אני מקווה) אחרת, איך האושיאניק סיקס יצליחו לחזור אליו אי פעם?...

    

   תודה יקירה!!! צוחק

    

   לא נראה לי שזה מימד נוסף.

   האמת,

   אם זה בסוף יהיה איזה קטע של מסע בזמן או לעולמות מקבילים כמו גולשים בזמן,

   אני אהיה כ"כ מאוכזבת, שאגיע לג'יי ג'יי באופן אישי ואסטור לו בחוזקה על שתי לחייו...

   הייתי רוצה להאמין שמדובר בסוג של בין-מימד...

   כמו החצי קומה בלהיות ג'ון מלקוביץ'?

   סוג של מימד שמתחבא כאן בתוך המימד הזה,

   שרק מעטים וטובים יודעים על קיומו...

    

    

     10/6/08 11:11:

    

   צטט: JOY 2008-06-10 10:17:25

   מצטערת על הפורמט המעאפן של התגובה,

   כתבתי את התגובה בוורד עשיתי קופי פייסט וככה יצא

    

   יסולח לך, בתי

   תמים

     10/6/08 11:10:

    

   צטט: JOY 2008-06-10 10:16:37

   בוקר טוב :-) שמעתי על תיאוריה מעניינת(אני לא הכי מסכימה איתה,אבל זה מעלה נקודות מעניינות)  יש שאומרים שהפרק הראשון של הסדרה,(זוכרים? ג'ק החתיך פוקח עיניו ומוצא עצמו באי לא מוכר...)הוא בעצם פלאש פורוורד לעתיד. למה בעצם?כי לטייס אין טבעת על האצבע,(ולפידוס אמר בודאות שלטייס הייתה טבעת על האצבע),כי ג'ק שותה אלכוהול בטיסה,כי בפעם הראשונה (כביכול) שהם נתקלים במפלצת העשן,רוז אומרת שהמקום נראה לה מוכר...מסתבר שיש הטוענים שהפרק הראשון של הסדרה הוא בעצם פלאש פורוורד לפעם הבאה שהחבר'ה מגיעים לאי. מה אתם אומרים על התיאוריה? מה אני חושבת?מסכימה עם מה שנאמר לגבי תזוזת האי בזמן,וכנראה שזו באמת הסיבה שזה שמזיז את האי לא יכול לחזור אליו...דזמונד יחזור ובגדול,לדעתי כסוג של אויב-על של בן.מי שיגן על כבודה של פני לא יהיה צ'ארלס ווידמור...זה יהיה דזמונד,האביר שלי על הסוס הלבן :-)(אני מצפה לפייט סטייל פיטר פטרלי וסיילר, לאלה מאיתנו שצופים גם ב- "גיבורים"...) ג'ולייט וסוייריאםסוייר שירט-לסג'ולייט החתוליתבטוח יקרה שם משהו אל לנו לשכוח שהאי לא נעלםהוא זזבזמן,הגיוני בזמן,אבל נדוש.הייתי רוצה לראות איזשהו אלמנט שקשור גם למרחב ולא רק לזמן.אולי מימד נוסף? והייתה כאן תגובה של לראות את כל הפרקים מחדש כדי לסגור חורים שחורים,אפשר להצטרף? :-) כוכב על הפוסט הנפלא! 

   תיאוריה מעניינת!!!

   אני אחזור ואזכיר את 2 השלדים לבושי הבלויים שהתגלו במערה עוד בעונה הראשונה (פרק 106, למי שמעוניין), שלפי דעתי יש להם קשר ישיר לאבודים של היום... ייתכן אפילו שמדובר בשלדים של שניים מהם... חתום

   דזמונד .vs בן... אחחח... איזה דו קרב זה הולך להיות.

   ובקשר לכך שהאי זז למימד נוסף - למה את מתכוונת? שהוא זז ליקום מקביל או משהו כזה?! זה לא "גולשים בזמן"! (או לפחות, ככה אני מקווה) אחרת, איך האושיאניק סיקס יצליחו לחזור אליו אי פעם?...

    

   תודה יקירה!!! צוחק

     10/6/08 10:17:

   מצטערת על הפורמט המעאפן של התגובה,

   כתבתי את התגובה בוורד עשיתי קופי פייסט וככה יצא

    

     10/6/08 10:16:
   בוקר טוב :-) שמעתי על תיאוריה מעניינת(אני לא הכי מסכימה איתה,אבל זה מעלה נקודות מעניינות)  יש שאומרים שהפרק הראשון של הסדרה,(זוכרים? ג'ק החתיך פוקח עיניו ומוצא עצמו באי לא מוכר...)הוא בעצם פלאש פורוורד לעתיד. למה בעצם?כי לטייס אין טבעת על האצבע,(ולפידוס אמר בודאות שלטייס הייתה טבעת על האצבע),כי ג'ק שותה אלכוהול בטיסה,כי בפעם הראשונה (כביכול) שהם נתקלים במפלצת העשן,רוז אומרת שהמקום נראה לה מוכר...מסתבר שיש הטוענים שהפרק הראשון של הסדרה הוא בעצם פלאש פורוורד לפעם הבאה שהחבר'ה מגיעים לאי. מה אתם אומרים על התיאוריה? מה אני חושבת?מסכימה עם מה שנאמר לגבי תזוזת האי בזמן,וכנראה שזו באמת הסיבה שזה שמזיז את האי לא יכול לחזור אליו...דזמונד יחזור ובגדול,לדעתי כסוג של אויב-על של בן.מי שיגן על כבודה של פני לא יהיה צ'ארלס ווידמור...זה יהיה דזמונד,האביר שלי על הסוס הלבן :-)(אני מצפה לפייט סטייל פיטר פטרלי וסיילר, לאלה מאיתנו שצופים גם ב- "גיבורים"...) ג'ולייט וסוייריאםסוייר שירט-לסג'ולייט החתוליתבטוח יקרה שם משהו אל לנו לשכוח שהאי לא נעלםהוא זזבזמן,הגיוני בזמן,אבל נדוש.הייתי רוצה לראות איזשהו אלמנט שקשור גם למרחב ולא רק לזמן.אולי מימד נוסף? והייתה כאן תגובה של לראות את כל הפרקים מחדש כדי לסגור חורים שחורים,אפשר להצטרף? :-) כוכב על הפוסט הנפלא! 

    

   צטט: yacobzon 2008-06-09 22:43:46

    

   צטט: טקס וילר האורגינל 2008-06-09 22:32:12

   אחחח

   נפלא

   רק היום ראיתי את פרק הסיום המשובח

   ואיזו עונה משובחת.

   ההפתעה מבחינתי בעונה הזאת היתה משחקו משובב הנפש של השחקן ג'ף פהיי שגילם את הטייס לפידוס.

   את פהיי ראיתי עד היום בעשרות זי מוביס נוראיים כשגולת הכותרת של פועלו הקולנועי היתה בסרט מכסח הדשא, על פי סיפור קצר של סטיבן קינג.

   מסכים עם כל מילה - מקווה שהדמות שלו תחזור אלנו גם בעונה הבאה.

   אגב, ג'ף פאהי שיחק גם בסרט הקאלט של רוברט רודריגז "פלאנט טרור", בתפקיד הבלתי נשכח של שף שמוסיף לנקניקיות שלו דם אנושי בשביל התיבלון...

   8)

   אחי האבוד!

    

     9/6/08 22:43:

    

   צטט: טקס וילר האורגינל 2008-06-09 22:32:12

   אחחח

   נפלא

   רק היום ראיתי את פרק הסיום המשובח

   ואיזו עונה משובחת.

   ההפתעה מבחינתי בעונה הזאת היתה משחקו משובב הנפש של השחקן ג'ף פהיי שגילם את הטייס לפידוס.

   את פהיי ראיתי עד היום בעשרות זי מוביס נוראיים כשגולת הכותרת של פועלו הקולנועי היתה בסרט מכסח הדשא, על פי סיפור קצר של סטיבן קינג.

   מסכים עם כל מילה - מקווה שהדמות שלו תחזור אלנו גם בעונה הבאה.

   אגב, ג'ף פאהי שיחק גם בסרט הקאלט של רוברט רודריגז "פלאנט טרור", בתפקיד הבלתי נשכח של שף שמוסיף לנקניקיות שלו דם אנושי בשביל התיבלון...

   אחחח

   נפלא

   רק היום ראיתי את פרק הסיום המשובח

   ואיזו עונה משובחת.

   ההפתעה מבחינתי בעונה הזאת היתה משחקו משובב הנפש של השחקן ג'ף פהיי שגילם את הטייס לפידוס.

   את פהיי ראיתי עד היום בעשרות זי מוביס נוראיים כשגולת הכותרת של פועלו הקולנועי היתה בסרט מכסח הדשא, על פי סיפור קצר של סטיבן קינג.

     9/6/08 13:00:

    

   צטט: אלית מאיירת 2008-06-09 11:27:40

   תגחד

   אם החבר'ה של וידמור יכולים להתנפנף עם ההליקופטר שלהם הלוך חזור אל האי וממנו

   פעם עם פערי זמן, פעם בלי

   אבל יכולים

   למה התרסקה בצניחה האיך קוראים לה ?

   ומה היה התפקיד שלה בכלל ?

    

   ולמה

   כשאיך קןראים לה שאלה את וידמור מה יעשו אם יהיו ניצולים באי

   הוא היה כל כך בטוח שלא יהיו ?

   כי הוא חשב שבן יחסל את כולם ?

    למה בן לא חיסל , את כולם ?

    

   ואתה חושב

   שהוא הרג את הלוחם הזה

   שהיה מחובר לפצצה של האניה

   כי הוא רצה לחסל את אחרוני השורדים ?

   בכוונה ?

    

   עוד דבר שאמרו בקומיקון- אבל זה ידוע כבר הרבה זמן

   זה שאחת התאוריות אומרת שהאי זה לימבו כזה

   בין החיים והמתים

   מה שמסביר למה קשה להם לחזור לעולם האמיתי

   למה מייקל לא יכל למות ( אבל לוק- כן ???)

   ולמה הם חייבים חייבים לחזור.

   אם אתה משווה את כל הסיפור הזה למיתולוגיות עם אנשי מעבורות למינהם

   ושליטי עולם מתים שמרשים לך להכנס בכל מיני תנאים משונים

   זה די מתאים

   כולל העובדה שכולם היו בריאים שם

   אבל לא יכלו ללדת... 

   אבל אני מקווה שיהיה הסבר אחר... 

   שאלות טובות העלית פה בקשר לנעמי (=איך קוראים לה), הצנחנית שהגיעה לאי ראשונה מבין חברי משלחת המחקר שעל הספינה. אני יכול להוסיף ולשאול מי בדיוק הטיס אותה לאי, בפרט שידוע לנו שהמסוק שהטיס אותה לאי - התרסק במים!

   בקשר לכל מה שקשור למת'יו אבאדון, עדיין רב הנסתר על הגלוי - אנחנו עוד לא יודעים בכלל לאיזה צד הוא שייך, מטעם מי הוא עובד, למה הוא שלח את המדענים לאי ולמה הוא מכחיש את קיומם של הניצולים עליו.

   ובקשר לתיאורית כור המצרף (ה-purgatory), אותה תיאוריה שגורסת שהניצולים למעשה נהרגו בהתרסקות ושהם נמצאים בשלב מעבר שבין החיים למוות - התיאוריה הזאת נדחתה כבר פעמים רבות על ידי יוצרי הסדרה. חוצמזה, שהאושיאניק סיקס חזרו לעולם האמיתי בריאים וחיים, מה שדי מפריך את התיאוריה הזו. כל מי ששרד את ההתרסקות - חי וקיים - בין אם על האי ובין אם מחוצה לו.

     9/6/08 11:27:

   תגחד

   אם החבר'ה של וידמור יכולים להתנפנף עם ההליקופטר שלהם הלוך חזור אל האי וממנו

   פעם עם פערי זמן, פעם בלי

   אבל יכולים

   למה התרסקה בצניחה האיך קוראים לה ?

   ומה היה התפקיד שלה בכלל ?

    

   ולמה

   כשאיך קןראים לה שאלה את וידמור מה יעשו אם יהיו ניצולים באי

   הוא היה כל כך בטוח שלא יהיו ?

   כי הוא חשב שבן יחסל את כולם ?

    למה בן לא חיסל , את כולם ?

    

   ואתה חושב

   שהוא הרג את הלוחם הזה

   שהיה מחובר לפצצה של האניה

   כי הוא רצה לחסל את אחרוני השורדים ?

   בכוונה ?

    

   עוד דבר שאמרו בקומיקון- אבל זה ידוע כבר הרבה זמן

   זה שאחת התאוריות אומרת שהאי זה לימבו כזה

   בין החיים והמתים

   מה שמסביר למה קשה להם לחזור לעולם האמיתי

   למה מייקל לא יכל למות ( אבל לוק- כן ???)

   ולמה הם חייבים חייבים לחזור.

   אם אתה משווה את כל הסיפור הזה למיתולוגיות עם אנשי מעבורות למינהם

   ושליטי עולם מתים שמרשים לך להכנס בכל מיני תנאים משונים

   זה די מתאים

   כולל העובדה שכולם היו בריאים שם

   אבל לא יכלו ללדת... 

   אבל אני מקווה שיהיה הסבר אחר... 

     8/6/08 12:23:

    

   צטט: frieda 2008-06-08 09:14:43

    

   צטט: קרין אלדאה 2008-06-07 20:48:06

   אתה מעלה שאלות חשובות ומסקרנות.

   אני עדיין טוענת בתוקף שסוייר, ג'ון ובן הם אלה שהצליחו לצאת מהאי בנוסף לשישייה.

   קייט אמרה לג'ק ש"הוא" מחכה לה, יש לי השערות רבות לגבי מי הוא אותו "ההוא".

    

   ולמה ג'ק איבד שפיותו? אולי זה בגלל שאבא שלו בכלל לא מת?

   אולי יש סיבה ברורה מאד שאבא שלו היה בארון, במטוס שהתרסק במקרה על אותו האי ואח"כ פתאום חי וקיים ועוד בצריף של ג'ייקוב?

   ואם ג'ין נקבר מחוץ לאי, הרי שהגופה שלו נמצאה או שמת אח"כ.

   ואולי לאבא של סאן יש קשר לכל הסיפור הזה?

    

   קונספירציות...... אני עדיין בשוק מהמוות של ג'ון לוק.

    

   ה"הוא" שמחכה לה... בעונה שעברה כולנו חשבנו שמדובר בסוייר. רק השנה הבנו שזהו אהרונצ'יק.

   אם תשאלו אותי השאלה הגדולה היא מה סוייר וג'ולייט עושים לבד- ביחד על האי אי שם במרחבי הזמן :) סמכו על סויר שהוא כבר מצא לה גם כינוי וגם "שימוש"...

   לי דווקא נראה שג'ולייט היא זו שתחזיק אותו קצר...

     8/6/08 12:22:

    

   צטט: s.p.z 2008-06-08 09:06:58

   לדעתי האי הוא פשוט לונה פארק ענק בארה"ב.

   יכול להיות בנוואדה, יכול להית בקליפורניה.. במדבר..

   אבל ליוצרי האי יש אפשרות להעלים אותו ולהחזיר אות מתי שהם רוצים..

   בן הזיז את האי בזמן ולא למקום אחר.

   האי באותו מקום פשוט בזמן אחר.

    

   האי בתור לונה פארק?

    

   איך הייתי מת לבקר בלונה פארק כזה...

     8/6/08 12:22:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-06-08 00:36:57

   קרוב לוודאי שהסבתא של וולט לא יודעת כלום על האי ועל מה שקרה לוולט ולמייקל על האי.

   אלא אם כן יש לסבתא כוחות מיוחדים כמו לנכד שלה...

     8/6/08 12:21:

    

   צטט: אלית מאיירת 2008-06-07 23:52:50

   1- כשהייתי בקומיקון בסן דייגו לפני שנתיים-3

   היה את הארלי ג'ין וסויר בפאנל על לוסט

   והארלי אמר שהתאוריית הקונספיריסי הכי אהובה עליו עד כה ( כי כל יום היתה אחרת) היא שהוא- הבן של קלייר, בעתיד.

   לך תדע...

    

   3- למה שתאשים את ג'ק < אני לא מבינה

   לא מבינה.ֿכי הוא לא נתן לה לקפוץ מההליקופטר לספינה הבוערת ???

    ולמה היא זקוקה לוידמור כדי לנקום ?

   לא נראה לי.ֿ

   נראה לי שוידמור יהיה הנמסיס של סאן

   ולכן גם היא תתאגד עם בן

   בקרוב...

    

   4- ברור שסויר וג'ולייט יהיו הקייט וג'ק החדשים

   מה נראה לך ?

    

   5- אז גם ב"מלון מליון דולר" הוא משחק את אותו תפקיד . יש מתב שככה הבנאדם.

   אבל תראה את הסרט

   מ ע ו ל ה

   עם מילה מלובובובובוביץ ומל גיבסון. 

    

   7- לא    ר א ו     אותו מת.

   והגופה לא היתה שם אחר כך.

    

    

   אתה לא חושב

   שיש יותר מדי אנשים שמסתובבים חוץ מהשישה

   שיודעים את האמת על האי ?

   וולט, סבתא שלו,

   וידמור , פני ודזמונד- כמובן

   הכושי עם הראש המחודד

   פרנק ובן

    

   זה לא יכול להשאר סוד לנצח... 

   1. ראית בכנס קומיקון את הארלי, ג'ין וסוייר?!...

   אוי, הקנאה...

   קורץ

   2. אה, אין 2! 

   3. נראה לי שסאן מאשימה את ג'ק שהוא לא חיכה את הדקה הנוספת בשביל להציל את ג'ין, ובגלל שהוא היה כ"כ אובססיבי לברוח מהספינה. ובפלאשפורוורד של סאן ראינו שהיא אומרת לוידמור שיש לשניהם אינטרסים משותפים, כך שלא נראה שהיא רוצה לפעול נגדו. זה דווקא יהיה מעניין ומסקרן מאוד אם האבודים שלנו יעמדו בבריתות נגדיות זה מול זה משני צדי המתרס - סעיד בתור המחסל הפרטי של בן, וסאן בתור השותפה הסודית של וידמור.

   4. אז יקראו להם "סלייט"?!

   5. אני אראה אותו למרות מל גיבסון... קורץ

   6. מה זה, גם אין 6! (האם יש פה סיסטמה מסוימת?...)

   7. בלוסט - עד שלא רואים גופה - האדם נחשב כחי!

   8. נכון, הסוד לא יכול להישאר סודי יותר מדיי זמן. זה מה שגורם בסופו של דבר לג'ק "להישבר" ולרצות לחזור אל האי - כשהוא מבין שהוא לא יכול להמשיך לשקר לעצמו יותר (בדיוק כמו שלוק צפה שיקרה).

     8/6/08 09:14:

    

   צטט: קרין אלדאה 2008-06-07 20:48:06

   אתה מעלה שאלות חשובות ומסקרנות.

   אני עדיין טוענת בתוקף שסוייר, ג'ון ובן הם אלה שהצליחו לצאת מהאי בנוסף לשישייה.

   קייט אמרה לג'ק ש"הוא" מחכה לה, יש לי השערות רבות לגבי מי הוא אותו "ההוא".

    

   ולמה ג'ק איבד שפיותו? אולי זה בגלל שאבא שלו בכלל לא מת?

   אולי יש סיבה ברורה מאד שאבא שלו היה בארון, במטוס שהתרסק במקרה על אותו האי ואח"כ פתאום חי וקיים ועוד בצריף של ג'ייקוב?

   ואם ג'ין נקבר מחוץ לאי, הרי שהגופה שלו נמצאה או שמת אח"כ.

   ואולי לאבא של סאן יש קשר לכל הסיפור הזה?

    

   קונספירציות...... אני עדיין בשוק מהמוות של ג'ון לוק.

    

   ה"הוא" שמחכה לה... בעונה שעברה כולנו חשבנו שמדובר בסוייר. רק השנה הבנו שזהו אהרונצ'יק.

   אם תשאלו אותי השאלה הגדולה היא מה סוייר וג'ולייט עושים לבד- ביחד על האי אי שם במרחבי הזמן :) סמכו על סויר שהוא כבר מצא לה גם כינוי וגם "שימוש"...

     8/6/08 09:06:

   לדעתי האי הוא פשוט לונה פארק ענק בארה"ב.

   יכול להיות בנוואדה, יכול להית בקליפורניה.. במדבר..

   אבל ליוצרי האי יש אפשרות להעלים אותו ולהחזיר אות מתי שהם רוצים..

   בן הזיז את האי בזמן ולא למקום אחר.

   האי באותו מקום פשוט בזמן אחר.

    

     8/6/08 00:36:

   קרוב לוודאי שהסבתא של וולט לא יודעת כלום על האי ועל מה שקרה לוולט ולמייקל על האי.

     7/6/08 23:52:

   1- כשהייתי בקומיקון בסן דייגו לפני שנתיים-3

   היה את הארלי ג'ין וסויר בפאנל על לוסט

   והארלי אמר שהתאוריית הקונספיריסי הכי אהובה עליו עד כה ( כי כל יום היתה אחרת) היא שהוא- הבן של קלייר, בעתיד.

   לך תדע...

    

   3- למה שתאשים את ג'ק < אני לא מבינה

   לא מבינה.ֿכי הוא לא נתן לה לקפוץ מההליקופטר לספינה הבוערת ???

    ולמה היא זקוקה לוידמור כדי לנקום ?

   לא נראה לי.ֿ

   נראה לי שוידמור יהיה הנמסיס של סאן

   ולכן גם היא תתאגד עם בן

   בקרוב...

    

   4- ברור שסויר וג'ולייט יהיו הקייט וג'ק החדשים

   מה נראה לך ?

    

   5- אז גם ב"מלון מליון דולר" הוא משחק את אותו תפקיד . יש מתב שככה הבנאדם.

   אבל תראה את הסרט

   מ ע ו ל ה

   עם מילה מלובובובובוביץ ומל גיבסון. 

    

   7- לא    ר א ו     אותו מת.

   והגופה לא היתה שם אחר כך.

    

    

   אתה לא חושב

   שיש יותר מדי אנשים שמסתובבים חוץ מהשישה

   שיודעים את האמת על האי ?

   וולט, סבתא שלו,

   וידמור , פני ודזמונד- כמובן

   הכושי עם הראש המחודד

   פרנק ובן

    

   זה לא יכול להשאר סוד לנצח... 

     7/6/08 21:52:

    

   צטט: קרין אלדאה 2008-06-07 20:48:06

   אתה מעלה שאלות חשובות ומסקרנות.

   אני עדיין טוענת בתוקף שסוייר, ג'ון ובן הם אלה שהצליחו לצאת מהאי בנוסף לשישייה.

   קייט אמרה לג'ק ש"הוא" מחכה לה, יש לי השערות רבות לגבי מי הוא אותו "ההוא".

    

   ולמה ג'ק איבד שפיותו? אולי זה בגלל שאבא שלו בכלל לא מת?

   אולי יש סיבה ברורה מאד שאבא שלו היה בארון, במטוס שהתרסק במקרה על אותו האי ואח"כ פתאום חי וקיים ועוד בצריף של ג'ייקוב?

   ואם ג'ין נקבר מחוץ לאי, הרי שהגופה שלו נמצאה או שמת אח"כ.

   ואולי לאבא של סאן יש קשר לכל הסיפור הזה?

    

   קונספירציות...... אני עדיין בשוק מהמוות של ג'ון לוק.

    

   קרין - את מלאת קונספירציות כרימון!!! צוחק

     7/6/08 20:48:

   אתה מעלה שאלות חשובות ומסקרנות.

   אני עדיין טוענת בתוקף שסוייר, ג'ון ובן הם אלה שהצליחו לצאת מהאי בנוסף לשישייה.

   קייט אמרה לג'ק ש"הוא" מחכה לה, יש לי השערות רבות לגבי מי הוא אותו "ההוא".

    

   ולמה ג'ק איבד שפיותו? אולי זה בגלל שאבא שלו בכלל לא מת?

   אולי יש סיבה ברורה מאד שאבא שלו היה בארון, במטוס שהתרסק במקרה על אותו האי ואח"כ פתאום חי וקיים ועוד בצריף של ג'ייקוב?

   ואם ג'ין נקבר מחוץ לאי, הרי שהגופה שלו נמצאה או שמת אח"כ.

   ואולי לאבא של סאן יש קשר לכל הסיפור הזה?

    

   קונספירציות...... אני עדיין בשוק מהמוות של ג'ון לוק.

    

     7/6/08 19:20:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-06-07 15:59:44

   שאלות מעולות!

   *

    

   לדעתי, ג'ין, מייקל ובייחוד לוק לא בהכרח מתו. ולא הבנתי מה הבעיה שג'ון לוק יגיע לארה"ב - אולי בן או ריצ'רד עזרו לו או מישהו אחר, ובוודאי הגיע באחת מהדרכים המיוחדות שלהם. אולי בן לא הצליח לקלקל את מכונת הזמן.

    

   ולדעתי, שאלת השאלות, שעומדת מאחורי כל השאלות, ואם נדע עליה את התשובה - נבין את הכל היא: מי או מה הוא האי עצמו??

   האם הוא ישות בעלת תבונה, מודעות, רצון, כוח וכו'? האם הוא הגיבור הראשי שעומד מאחורי כל מה שמתרחש בסדרה? או שהוא מופעל ע"י מישהו או משהו אחר?

   תודה טקסטואלית! מחייך

    

   יופי של שאלה העלית פה...

   נראה לי שאת התשובה לזה נדע, לצערנו, רק בסופה המוחלט והסופי של הסדרה...

     7/6/08 19:18:

    

   צטט: צ'ופס 2008-06-07 12:42:12

    אלית את פשוט חולה קורץ

    

   חולני מה שקורה פה

   כוכב על המסירות 

    

   צטט: אלית מאיירת 2008-06-07 12:04:09

   1-אוי ואבוי לנו אם האי נע בזמן...

   אבל זה יוכל לענות על שאלות כמו- מוצאה של הג'ינג'ית

   למה מי שמזיז את האי לא יכול לחזור אליו

   קצת על ריצ'ארד הבלתי מזדקן

   וקצת על הספינת פיראטים התקועה על הר באמצע האי ( הסלע השחור) ומלאה דינמיט..

    

   2- האי החזיר ללוק את הרגליים

   האי יחזיר אותו לתחייה.

   לוק הוא הדמות הכי מדהימה שם, עם החיוך הכי שליו בעיניים הכי חודרות.

    

   3- כשסאן אמרה לאביה- שהוא אחד משני האנשים אותם היא מאשימה במות בעלה.

   האם היא התכוונה לבן ? לדזמונד ? למייקל ? לוידמור ?

   כשהיא אמרה לוידמור ששניהם יודעים, שלא רק השישה עזבו את האי

   האם היא התכונה לבן ? ואיך ידעה ?

    

   5- את דניאל אני אוהבת עוד מהסרט- מלון מליון דולר ? ראית ? אתה חייב לראות.

    

   6- יש מצב שג'ין חי

   מייקל- לא ממש...

   תגיד- האי לא רוצה את וולט בחזרה- גם ?

    

   7- דזמונד הוא לא מהאושייניק

   אבל ללא ספק עוד נפגוש בוץ

   אתה יודע מי עוד נראה לי יחזור ?

   הבחור שדזמונד החליף בהאטץ

   שדפק לו סלע בראש אבל לא הספקנו לראות אם הוא מת

   אותו אחד שלימד את סעיד- לענות, בעיראק

   אני אומרת- לא יבזבזו כזה שחקן טוב על 2 הופעות אורח קצרות ( ראית אותו בסדרה- קרניבל ? בתור הכומר השטני ?)

   ואולי הוא הוא שימצא את דזמונד...

    

   8- היה ברור שהיא בהריון

   תראה איך נראות הפנים שלה

   ואכן צילמו אותה רק מהכתפיים ומעלה

    

    

   9- לאן נעלם באמת הטייס ?

    

    

   יש לי עוד כמה

   על מה נפרדו ג'ק וקייט ?

   למה קלייר והתינוק לא עלו למסוק ביחד- כמו בחזיון דזמונד -שעבורו הקריב צ'ארלי את חייו ?

   ולמה רק עוד 2 עונות- ומתי ?

    

    

   "אבודים" היא מחלה חשוכת מרפא...

    

   תודה על הכוכב! צוחק

     7/6/08 19:17:

    

   צטט: אלית מאיירת 2008-06-07 12:04:09

   1-אוי ואבוי לנו אם האי נע בזמן...

   אבל זה יוכל לענות על שאלות כמו- מוצאה של הג'ינג'ית

   למה מי שמזיז את האי לא יכול לחזור אליו

   קצת על ריצ'ארד הבלתי מזדקן

   וקצת על הספינת פיראטים התקועה על הר באמצע האי ( הסלע השחור) ומלאה דינמיט..

    

   2- האי החזיר ללוק את הרגליים

   האי יחזיר אותו לתחייה.

   לוק הוא הדמות הכי מדהימה שם, עם החיוך הכי שליו בעיניים הכי חודרות.

    

   3- כשסאן אמרה לאביה- שהוא אחד משני האנשים אותם היא מאשימה במות בעלה.

   האם היא התכוונה לבן ? לדזמונד ? למייקל ? לוידמור ?

   כשהיא אמרה לוידמור ששניהם יודעים, שלא רק השישה עזבו את האי

   האם היא התכונה לבן ? ואיך ידעה ?

    

   5- את דניאל אני אוהבת עוד מהסרט- מלון מליון דולר ? ראית ? אתה חייב לראות.

    

   6- יש מצב שג'ין חי

   מייקל- לא ממש...

   תגיד- האי לא רוצה את וולט בחזרה- גם ?

    

   7- דזמונד הוא לא מהאושייניק

   אבל ללא ספק עוד נפגוש בוץ

   אתה יודע מי עוד נראה לי יחזור ?

   הבחור שדזמונד החליף בהאטץ

   שדפק לו סלע בראש אבל לא הספקנו לראות אם הוא מת

   אותו אחד שלימד את סעיד- לענות, בעיראק

   אני אומרת- לא יבזבזו כזה שחקן טוב על 2 הופעות אורח קצרות ( ראית אותו בסדרה- קרניבל ? בתור הכומר השטני ?)

   ואולי הוא הוא שימצא את דזמונד...

    

   8- היה ברור שהיא בהריון

   תראה איך נראות הפנים שלה

   ואכן צילמו אותה רק מהכתפיים ומעלה

    

    

   9- לאן נעלם באמת הטייס ?

    

    

   יש לי עוד כמה

   על מה נפרדו ג'ק וקייט ?

   למה קלייר והתינוק לא עלו למסוק ביחד- כמו בחזיון דזמונד -שעבורו הקריב צ'ארלי את חייו ?

    ולמה רק עוד 2 עונות- ומתי ?

    

   1. אנחנו כבר הבנו ממזמן שלזמן יש קשר מהותי לסדרה...

   2. לוק שולטטטטט.

   3. נראה לי שהאיש השני שסאן מאשימה אותו במות בעלה הוא ג'ק. הוא אפילו אמר את זה לבן ליד הארון של ג'ון. ונראה לי שהאדם האחר שעליו סאן יודעת שהוא עזב את האי הוא בן. לכן היא באה לצ'ארלס וידמור ו"איימה" עליו במידע הזה. ואיך סאן יודעת שבן עזב את האי? אולי ג'רמי בנת'אם סיפר לה...

   4. היי! אין 4!

   5. אני ראיתי את השחקן שמשחק את דניאל (ג'רמי דייויס) בסרט "Rescue dawn", ותאמיני לי - האיש הוא פשוט טייפקאסט מהלך. יש מצב שכל ההתנהגות הנוירוטית שלו היא בכלל לא משחק, אלא פשוט אופי... (הנה קליפ מאחורי הקלעים, תעבירו לאמצע הסרט ותראו את ג'רמי מתראיין לסרט בלבוש של... דניאל פראדיי)

   6. הלוואי שג'ין חי! והאם האי רוצה גם את וולט? זאת שאלה טובה.

   7. את מתכוונת לדמות של קלווין אינמן. אבל קלווין מת. ראו את דזמונד מרוצץ את הראש שלו על הסלעים (בטעות! הוא לא התכוון!) ואת הידיים שלו מלאות בדם...

   8. נו - אז שיהיה במזל טוב...

   9. פרנק נשאר על הספינה של פני, וחזר הביתה, כנראה...

    

   בקשר לחזון של דזמונד על קלייר ואהרון שעולים למסוק - זאת באמת שאלה טובה. ממש לא נראה לי שדזמונד שיקר לצ'ארלי כדי שיצלול לתחנת "המראה" ויקריב את חייו (במיוחד לאחר שהתברר שזה היה הגורל של צ'ארלי, משום שאף אחד מלבדו לא היה יכול לנטרל את הקוד בתחנה שהוכן על-ידי מוזיקאי). לכן, ההסבר היחיד שיש לי הוא שאולי דזמונד ראה חזיון עתידי, שבו מתישהו אהרון יחזור אל האי, יתאחד עם אמו ושניהם יחולצו מהאי במסוק - הפעם ביחד.

    

   ולגבי שתי העונות הנותרות - זו ההקצבה עליה סיכמו עם האולפנים! אני חושב שזה טוב שיש תאריך יעד לסיומה של הסדרה, ושהיא לא סתם תימשך ותיגרר בפרקים מיותרים ועלילות לא חשובות. העונה הבאה, בכל אופן, צפויה להתחיל אי שם לקראת סוף ינואר 2009...

     7/6/08 19:01:

    

   צטט: יוסי ישראל - deltot 2008-06-07 10:23:40

   תוסיף גם - למה מייל ביקש מבן כסף? ולמה דווקא סכום כל כך מדויק?

    

   למה יש רק שש עונות?

   למה העונה כל כך קצרה ואי אפשר להאריך אותך?

   למה אנחנו צריכים לחכות כל כך הרבה עד שיחזרו?

   למה אין שם שחקן ישראלי?

   ולמה משה איבגי לא החליף את בן במקום ג'ון?

   אתה יודע שהציעו לאיילת זורר לקחת תפקיד בעונה השלישית (את התפקיד של נעמי) - והיא סרבה?

   טיפשונת שכמותה...

     7/6/08 18:59:

    

   צטט: *galit* 2008-06-07 10:21:18

   אוי, לא...

   מזה חששתי.

   אני צריכה להתחיל לראות את "לוסט" מההתחלה... יש לי הרבה חורים שחורים.

   אל חשש,

   יש לך מעכשיו המון זמן להספיק לעשות את זה... צוחק

     7/6/08 15:59:

   שאלות מעולות!

   *

    

   לדעתי, ג'ין, מייקל ובייחוד לוק לא בהכרח מתו. ולא הבנתי מה הבעיה שג'ון לוק יגיע לארה"ב - אולי בן או ריצ'רד עזרו לו או מישהו אחר, ובוודאי הגיע באחת מהדרכים המיוחדות שלהם. אולי בן לא הצליח לקלקל את מכונת הזמן.

    

   ולדעתי, שאלת השאלות, שעומדת מאחורי כל השאלות, ואם נדע עליה את התשובה - נבין את הכל היא: מי או מה הוא האי עצמו??

   האם הוא ישות בעלת תבונה, מודעות, רצון, כוח וכו'? האם הוא הגיבור הראשי שעומד מאחורי כל מה שמתרחש בסדרה? או שהוא מופעל ע"י מישהו או משהו אחר?

     7/6/08 12:42:

    אלית את פשוט חולה קורץ

    

   חולני מה שקורה פה

   כוכב על המסירות 

    

   צטט: אלית מאיירת 2008-06-07 12:04:09

   1-אוי ואבוי לנו אם האי נע בזמן...

   אבל זה יוכל לענות על שאלות כמו- מוצאה של הג'ינג'ית

   למה מי שמזיז את האי לא יכול לחזור אליו

   קצת על ריצ'ארד הבלתי מזדקן

   וקצת על הספינת פיראטים התקועה על הר באמצע האי ( הסלע השחור) ומלאה דינמיט..

    

   2- האי החזיר ללוק את הרגליים

   האי יחזיר אותו לתחייה.

   לוק הוא הדמות הכי מדהימה שם, עם החיוך הכי שליו בעיניים הכי חודרות.

    

   3- כשסאן אמרה לאביה- שהוא אחד משני האנשים אותם היא מאשימה במות בעלה.

   האם היא התכוונה לבן ? לדזמונד ? למייקל ? לוידמור ?

   כשהיא אמרה לוידמור ששניהם יודעים, שלא רק השישה עזבו את האי

   האם היא התכונה לבן ? ואיך ידעה ?

    

   5- את דניאל אני אוהבת עוד מהסרט- מלון מליון דולר ? ראית ? אתה חייב לראות.

    

   6- יש מצב שג'ין חי

   מייקל- לא ממש...

   תגיד- האי לא רוצה את וולט בחזרה- גם ?

    

   7- דזמונד הוא לא מהאושייניק

   אבל ללא ספק עוד נפגוש בוץ

   אתה יודע מי עוד נראה לי יחזור ?

   הבחור שדזמונד החליף בהאטץ

   שדפק לו סלע בראש אבל לא הספקנו לראות אם הוא מת

   אותו אחד שלימד את סעיד- לענות, בעיראק

   אני אומרת- לא יבזבזו כזה שחקן טוב על 2 הופעות אורח קצרות ( ראית אותו בסדרה- קרניבל ? בתור הכומר השטני ?)

   ואולי הוא הוא שימצא את דזמונד...

    

   8- היה ברור שהיא בהריון

   תראה איך נראות הפנים שלה

   ואכן צילמו אותה רק מהכתפיים ומעלה

    

    

   9- לאן נעלם באמת הטייס ?

    

    

   יש לי עוד כמה

   על מה נפרדו ג'ק וקייט ?

   למה קלייר והתינוק לא עלו למסוק ביחד- כמו בחזיון דזמונד -שעבורו הקריב צ'ארלי את חייו ?

   ולמה רק עוד 2 עונות- ומתי ?

    

    

     7/6/08 12:04:

   1-אוי ואבוי לנו אם האי נע בזמן...

   אבל זה יוכל לענות על שאלות כמו- מוצאה של הג'ינג'ית

   למה מי שמזיז את האי לא יכול לחזור אליו

   קצת על ריצ'ארד הבלתי מזדקן

   וקצת על הספינת פיראטים התקועה על הר באמצע האי ( הסלע השחור) ומלאה דינמיט..

    

   2- האי החזיר ללוק את הרגליים

   האי יחזיר אותו לתחייה.

   לוק הוא הדמות הכי מדהימה שם, עם החיוך הכי שליו בעיניים הכי חודרות.

    

   3- כשסאן אמרה לאביה- שהוא אחד משני האנשים אותם היא מאשימה במות בעלה.

   האם היא התכוונה לבן ? לדזמונד ? למייקל ? לוידמור ?

   כשהיא אמרה לוידמור ששניהם יודעים, שלא רק השישה עזבו את האי

   האם היא התכונה לבן ? ואיך ידעה ?

    

   5- את דניאל אני אוהבת עוד מהסרט- מלון מליון דולר ? ראית ? אתה חייב לראות.

    

   6- יש מצב שג'ין חי

   מייקל- לא ממש...

   תגיד- האי לא רוצה את וולט בחזרה- גם ?

    

   7- דזמונד הוא לא מהאושייניק

   אבל ללא ספק עוד נפגוש בוץ

   אתה יודע מי עוד נראה לי יחזור ?

   הבחור שדזמונד החליף בהאטץ

   שדפק לו סלע בראש אבל לא הספקנו לראות אם הוא מת

   אותו אחד שלימד את סעיד- לענות, בעיראק

   אני אומרת- לא יבזבזו כזה שחקן טוב על 2 הופעות אורח קצרות ( ראית אותו בסדרה- קרניבל ? בתור הכומר השטני ?)

   ואולי הוא הוא שימצא את דזמונד...

    

   8- היה ברור שהיא בהריון

   תראה איך נראות הפנים שלה

   ואכן צילמו אותה רק מהכתפיים ומעלה

    

    

   9- לאן נעלם באמת הטייס ?

    

    

   יש לי עוד כמה

   על מה נפרדו ג'ק וקייט ?

   למה קלייר והתינוק לא עלו למסוק ביחד- כמו בחזיון דזמונד -שעבורו הקריב צ'ארלי את חייו ?

    ולמה רק עוד 2 עונות- ומתי ?

    

   תוסיף גם - למה מייל ביקש מבן כסף? ולמה דווקא סכום כל כך מדויק?

    

   למה יש רק שש עונות?

   למה העונה כל כך קצרה ואי אפשר להאריך אותך?

   למה אנחנו צריכים לחכות כל כך הרבה עד שיחזרו?

   למה אין שם שחקן ישראלי?

   ולמה משה איבגי לא החליף את בן במקום ג'ון?

     7/6/08 10:21:

   אוי, לא...

   מזה חששתי.

   אני צריכה להתחיל לראות את "לוסט" מההתחלה... יש לי הרבה חורים שחורים.

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   yacobzon
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין