כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  כבלים: מה קמיניץ יודע ואנחנו לא?

  3 תגובות   יום שלישי, 17/6/08, 11:39

  הוט: המרוץ אחרי השלט. השלט של חברת הכבלים הוט הוא כנראה מוצר במחסור. בימים אלו אני נמצא במרוץ אחרי השלט של הוט שמוביל אותי לסדרה מלחיצה ואינטנסיבית של ביקורים, פגישות ושיחות עם חברת הכבלים הותיקה והיחידה. דוד קמיניץ שהתפטר מהמנכלות כנראה כבר לא יוכל לעזור.

   

  הכל התחיל כשהשלט הכחול והטוב התקלקל. עיינתי באתר האינטרנט של הוט ומצאתי כי ניתן להחליפו בשני משרדי הדואר המרכזיים בעירי . כבר בסניף הראשון של הדואר קיבלה אותי בשורה מאכזבת, "השלטים אזלו" תנסה בסניף המרכזי. מיהרתי לסניף המרכזי ושם כבר ניתלה שלט גדול בחזית הסניף, "כל השלטים של הוט אזלו". שוחחתי קצרות עם הממונה על החלפת השלטים והתברר שזה נמשך כבר מספר ימים ואין הוא יודע מתי יגיעו שלטים חדשים.

   

  כעבור מספר ימים עשיתי סיבוב נוסף בסניפי הדואר להחלפת שהשלט. התשובות הפעם היו נזעמות מתמיד. אין כאן שלטים, הם אזלו. אם הם היו יכולים להתלונן על הטרדה כלפי וכלפי חברת הוט  הם כנראה היו עושים זאת בשמחה .

   

  לאחר שבוע של נסיונות החלפה בלתי מוצלחים, התקשרתי לשרות הלקוחות של חברת הכבלים (כעשר דקות המתנה למענה). לאחר שסיפרתי את סיפורי הוחלט לשלוח אלי טכנאי ונתבקשתי לשרוף בביתי שעתיים חשובות בהמתנה לטכנאי.  

   

  הטכנאי היעיל החליף את השלט, כנראה שבחברת הכבלים טכנאי יותר זול משליח . באותה הזדמנות סיפרתי לו שיש לי קשיים בהתקשרות לשירותי ה VOD והוא החליט להחליף לי גם ממיר. בתום השירות נאמר לי כי הערוצים יחזרו לתפקוד מלא כעבור כשעתיים וה VOD תוך 24 שעות.

   

  בערוב היום התרווחתי בכורסא וניסיתי לגלוש לערוץ הספורט החביב עלי ואולם אז קידמה את פני תקלה מספר 99, הממיר שלך אינו מתאים , נא לפנות לשרות הלקוחות. התקשרתי מיד לשרות הלקוחות (עוד 10 דקות של המתנה) ולמזלי החזרת הערוצים יכולה להתבצע מיחשובית בתוך כשעתיים . הלילה קצר ואני כמובן הפסדתי את משחקי אליפות  היורו באותו ערב.

   

  למחרת ניסיתי את שידורי ה VOD. לרוע מזלי הופיע פעם נוספת תקלה מספר 99. התקשרתי כמובן לנציג שרות הלקוחות, המתנתי עוד פעם כעשר דקות ולרוע מזלי התקלה איננה ניתנת לפתרון מרחוק ונתבקשתי לשרוף עוד שעתיים בהמתנה לטכנאי .

   

  הסיפור עדיין נמשך. אני מחכה לטכנאי שאולי יפתור את הבעיה. שלטים להחלפה עדיין חסרים בסניפי הדאר בכפר סבא. אני  ממתין בסבלנות זה יותר משנה וחצי, לתשובה על קובלנה ששלחתי לממונה על תלונות הציבור במועצה לכבלים ושידורי לווין, ודוד קמיניץ התפטר מהמנכלות. הוא כנראה יודע למה .

   

  סיפורו של המרוץ אחרי שלט, חלק ב 18.6.2008:

   

  הטכנאי לא הגיע. לאחר ששרפתי כשעה וחצי קיבלתי טלפון מהשרות של חברת הכבלים שמבקש אותי להמתיון בסבלנות עוד שעה או לשרוף שעתיים נוספות בהמשך היום. נאלצתי לבחור באפשרות השניה.

   

  בינתיים התקלקל גם הממיר השני. תקלה מספר 701. לאחר כשעה של טלפונים הלוך וחזור וכיבוי והדלקה אין סופיים נאמר לי שתוך 20 דקות התקלה תתוקן. חיכיתי שעה , ניסיתי ו....התקלה חוזרת. עוד כעשר דקות של טלפונים ונאמר לי שמדובר בתקלת מיחשוב בחברה והנושא יתוקן תוך 48 שעות. מי מאמין להם?

   

  אני כבר מרגיש כמו אחד שעובד בחברת הוט. אולי קמיניץ יעזור?

  עם המנכ"ל הקודם היה לי דיבור. שמעתי שבלשניקוב מהכנסת מועמד להחליף את קמיניץ. אני זוכר אותו מהימים של השר שיטרית בקזחסטן. הוא גם מבין גדול במפלגות. מאז השר שיטרית הוא עבר אצל קהלני , פנינה רוזנבלום ועכשיו אצל דליה איציק.יש לו הרבה ניסיון בפוליטיקה, אבל הוט צריכה כנראה מכבש בנושא שרות לקוחות.

   

  התחלתי לקלל את עצמי על ההחלטה לראות את חדשות ערוץ 10 מאוחר בלילה ב VOD . אם לא היצר הרע שלי לא הייתי מגלה ששני הממירים שלי הפסיקו לתקשר עם ה VOD . התנחמתי בכך שהכול התחיל במרוץ אחרי השלט. מישהו יודע אם לכפר סבא כבר הגיעו שלטים?

  דרג את התוכן: