כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  כבלים: סוף המרוץ אחרי השלט

  6 תגובות   יום רביעי, 18/6/08, 21:24

  סוף המרוץ אחרי השלט, או תיקון תקלה בשידור חי, חלק ג :

  הגיע טכנאי . הוא היה מאוד נחמד ואדיב. הרגשתי שאולי מישהו בהנהלת חברת הוט כבר יודע על התקלה ועל הפרסום בדה מרקר. (ראה חלקים א וב) הטכנאי תיקן את התקלה הטכנית. נותרה תקלת המחשוב שעדיין נותרה במקומה, תקלה מספר 701 שלא איפשרה צפיה ב VOD בשני הממירים.

   

   הלך הטכנאי, הגיע טלפון מיבגני איש מחלקת פניות הציבור של הוט. הוא היה מאוד נחמד ואדיב והציע עזרה . הוא הבטיח לפצות אותי על משחקי היורו שהחמצתי. מכיוון שממחר כל משחקי היורו ישודרו בערוץ 10 ללא תשלום, ביקשתי לשמור לי זיכוי על משחקי הליגה האנגלית. אני מקווה שהוא לא ישכח.

   

  מיד עם סיום השיחה עם יבגני הגיע טלפון ממחלקת ההנדסה של הוט ובו הודעה על סיום תקלה מספר 701. לפני שחזר אלי ה VOD עוד התגברתי על תקלה 100 בהדרכה צמודה מרחוק של נציג הוט .

   

  בשיחות הרבות שקיימתי התברר לי, כי להוט יש כנראה בעיה זמנית של מחסור בשלטים. נציג הוט ציין שהם הוסיפו מרכזים נוספים לחלוקת שלטים מלבד בתי הדואר. תושבי השרון יצטרכו  לנסוע לנתניה או תל אביב, מה שלא נראה לי נוח במיוחד. אולי כדאי לחזור למפיצים הישנים והטובים בערים השונות.

   

  בחדשות ערוץ 10 חשפו את הקשיים שעושות חברות הכבלים והלווין  על תשלומים באמצעות הוראת קבע, נשוא הקובלנה שלי שנחשפה בבלוג. אולי המועצה לכבלים ושידורי לווין תתיחס סוף כל סוף לנושא.

   

  הבלוג בשילוב חשיפה באתר דה מרקר והתוספות בשידור חי של חלק ב עשו את שלהם. לכלי המשולב הזה יש עוצמה רבה.

   

  אני סיימתי את המרוץ שלי אחרי השלט. מי שיתקלקל לו השלט בזמן הקרוב יצטרך עדיין לעבור מסכת של טרטורים. איפה אטיאס ומשרד התקשורת? אני בספק אם בשנה הקרובה אצפה ב VOD את מכסת השעות שהקדשתי לפתרון הבעיה . האם המירוץ אחרי השלט היה נחוץ? לא בטוח.

   

  חלק ד: יום חמישי 19.6.2008 יש שלטים להחלפה בסניף הדאר המרכזי בכפר סבא.

   

  דרג את התוכן: