כותרות TheMarker >
  ';

  המון-על-ליזה

  הכרויות באינטרנט זה דבר מצחיק, משעשע, מוזר, מעניין.... ואולי מתסכל היא המילה הכי מתאימה בעצם?!
  הייתי פותחת שני בלוגים שונים, אבל יש רק אחד. אז הבלוג יכיל את נושא ההכרויות באינטרנט והדייטים מחד, ואת הנושא של גידול תינוקות מאידך. הוא עשוי גם להכיל נושאים שקשורים להייטק ואינטרנט, אבל נחיה ונראה.
  אני יודעת שאלה לא ממש קשורים אחד לשני, אבל אלה החיים ויש רק בלוג אחד.

  ומכל הפוסטים, אני הכי גאה במדריך למתחיל המתחיל על שלושת חלקיו. שווה לקרוא.

  מה רע בלהיות פרוד? (או: אתה פרוד? תודה, אתה לא מתאים)

  31 תגובות   יום שלישי, 5/6/07, 21:37

  חברה טובה שלחה לי הבוקר לינק לכתבה במדור יחסים של ynet עם הכותרת "אתה פרוד? תודה, אתה לא מתאים". הקיצר, זו כתבה שבה הוא מתלונן על כך שרק 7% עונות לו ומעוניינות בכלל לפגוש אותו, והוא מסתובב לו מסכן ודחוי בעולם. מתלונן שקשה להיות פרוד באתר הכרויות, שקשה להיות פרוד בכלל.

  אז בתור פרודה לשעבר וגרושה בהווה, ובתור מי שבילתה מספיק זמן באתרי ההיכרויות ועדיין עושה גיחות קצרות לשם מדי פעם בפעם כשיש לה חשק לנסות את כוחה באתרים שואבי האנרגיות הללו, אני מוכנה לנסות ולעמוד במשימה ולהסביר מה רע בפרוד ולמה הוא לא עושה לנו את זה, ומה כל כך לא אטקרטיבי אצלו.

  אז קודם כל - הוא נשוי . נקרא לזה באיזה שם שנרצה, פרוד, בתהליכי גירושין, אוטוטו חותם על הגט, כרגע הוא נשוי. הוא שייך למישהי אחרת, אולי לא בגוף, לא בראש, לא בלב , אולי הוא גר מחוץ לבית כבר שנה (ואולי לא ואז בכלל אין על מה לדבר), אבל הוא נשוי. רשמית, הוא נשוי.

  אם הוא פרוד כבר הרבה זמן , אז נשאלת השאלה החשובה - למה? למה הוא לא מתגרש, למה הוא מושך את זה, למה לו להיות במצב הזה. אולי נוח לו ככה, אולי הוא רק בוחן את האופציות כרגע והוא עוד יכול לחזור לאשתו אם פתאום יתחשק, אולי זו תקופת נסיון כזו שנוחה לשני הצדדים. ואולי הוא באמת נורא רוצה להתגרש, והסיבה שזה לוקח זמן כי אשתו מושכת את העניינים, כי היא לא ששה לתת לו גט מסיבות כאלו ואחרות - כלכליות, אישיות, רגשיות - אבל אז למה שאני ארצה להיכנס לסיפור הזה? מי יודע עוד כמה זמן זה יימשך? באמת נראה לכם שיש לי חשק להיות צד (או מי ששומע צד) במאבק משפטי ממושך? שיש לי כוח ואנרגיות להתעסק בדברים האלה? אני עם הגירושין שלי כבר גמרתי. ואני יודעת שאפשר לסגור עניינים בצ'יק וצ'ק - עניין של מספר חודשים וגמרנו, זה רק עניין של החלטה והסכמה, אז שלא יספרו לי סיפורים שככה זה תמיד, כי זה לא. ומן הסתם, מי שרוצה קשר רציני שיוביל לחתונה תעדיף גבר שיוכל להתחתן איתה כשיגיע הזמן, והוא כרגע נשוי.

  ואם הוא תקוע בתהליך, אז מן הסתם זה מעסיק אותו, הרבה יותר מאשר אם הוא כבר היה אחרי. זה כל כך מפנה את הראש, ואת הרגש, ואת האנרגיות, ואנחנו מעדיפות מישהו שפנוי אלינו, שרוצה להשקיע עכשיו מחשבה וזמן בנו ולא באיזה מאבק משפטי שהוא סוחב מהעבר, ולא כבול בשלשלאות ואיומי בית הדין הרבני הארכאי.

  ואולי הוא נשוי ממש , על אמת, ולא פרוד בכלל, אלא מישהו שככה מוצא את הדרך לבגוד באשתו. יש פרודים שעדיין גרים בבית בגלל הילדים, בגלל כספים, בגלל אלף ואחת סיבות שונות ומשונות. וגם אם זה נכון וזה אחלה, אבל מה זה לא בשבילי. אבל אין דרך אמיתית לוודא שהם לא בקטע של לבגוד באישה, של "לחיות לפי הרגש" (כמו שכתבה ליאור רועי לפני כמה ימים), או של שלל ניסוחים יפים אחרים למעשה גועלי. בוגדים הכי מחליאים בעיניי (ויש לי סיבות טובות מן הסתם), ושילוב של בוגד עם שקרן זה בכלל נהדר, וזה הולך טוב ביחד, שילוב קטלני של ממש. אז מי בדיוק רוצה להתעסק עם פוטנציאל של כזה? ואולי הוא כזה ואולי לא, אבל למה לקחת את הסיכון?

  הכי גרועים בעיניי זה אלו שבגלל שזה לא סקסי במיוחד לרשום פרוד, ובגלל שזה לא אטרקטיבי, ודי מרחיק בחורות, כותבים בכרטיס שלהם בסטטוס "גרוש". נהדר, גם פרוד וגם שקרן, אמנם זה שקר לבן (האמת שלא בטוח שהוא כל כך לבן), אבל שקר. אני לא מאמינה בפרטים שגויים בכרטיס, זו הדרך היחידה שלי להכיר את הבן-אדם ובטח לא עושה עליי רושם טוב, אז ברגע שמתגלה אי דיוק הכי קטן אני אומרת שלום, שלום ולא להתראות. עד לרגע שקיבלתי גט ביד לא כתבתי שאני גרושה בכרטיס שלי בג'יידייט, גם לא אחרי שחתמנו על הסכם, גם לא אחרי שקיבלתי חותמת מבית משפט לענייני משפחה, אפילו שזה כמעט ובדרך ואוטוטו מגיע, רק אחרי שקיבלתי את החותמת מבית הדין הרבני שיניתי. וזה נכון שהכל כבר היה אחריי, והתגברתי, וכבר הייתי פנויה רגשית, והייתי בתהליכים בעיצומם, וכבר חיפשתי קשר חדש, אבל האמת מעל לכל, עוד לא הייתי גרושה רשמית, הייתי פרודה. לפעמים מגלים את ה"סטטוס שתוקן" בשיחת הטלפון הראשונה, לפעמים קצת אחרי. אבל למה שלא תתנו לי להחליט עם מי אני רוצה לצאת, תנו לי את הפרטים האמיתיים, אני נגד שקרים מכל צבע וגודל, אני לא אסלח כשאגלה את מאוחר יותר, אני לא אגלה הבנה או אמפתיה, אני פשוט אומר שלום. לא חבל למנוע את בזבוז הזמן הזה?

  הבחור בכתבה גם שאל: כמה בחורים יחליטו שלא מתאים לצאת עם בחורה פרודה? המון, מסיבות די דומות. יש גם כאלה שמתחילים ואחר-כך מתחרטים. אבל זה נכון שיותר מאשר כמות הבחורות שיסכימו לצאת עם בחור פרוד. אבל בכל מקרה החיים באתרי ההכרויות קלים יותר כשאת אישה, אז אין הרבה מה להשוות. וכמה יחליטו לצאת עם גרושה עם ילד? זה נחשב אפילו יותר קשה בחיים האמיתיים מאשר להיות פרוד, בעיקר מאשר להיות גבר פרוד ופי אלפי מונים מאשר להיות גבר גרוש, אפילו להזכיר את הילד בכרטיס נחשב בטעות לכמעין התנצלות על ידי חלק מהקוראים. אבל מה שחשוב, שמי שמחליט שכן מתאים לו לצאת עם כאלו, החליט את זה בעצמו, החליט שהוא מוכן לנסות למרות הקושי, ולמרות חוסר הנוחות, ולא הוכנס בשקרים ואמתלות למצב הזה. (אבל על להיות גרושה עם ילדה קצרה היריעה בפוסט הזה, נקדיש לו פוסט שלם מתישהו). אלו בדיוק המצבים שעל הנייר אתה סופר-לא-אטרקטיבי ובגלל זה הרבה פוסלים אותך, ודווקא בחיים האמיתיים כשמישהו/מישהי מכירים אותך באמת, את האופי שלך, את האישיות, את הייחודיות, יש סיכוי טוב שמשהו יתפתח, כי הסטיגמות בדרך כלל נעלמות כשאנחנו באחד על אחד.

  בקיצור, להיות פרוד זה לא תענוג גדול, אבל אתה הרי בדרך לגירושין (אני מקווה), אז רואים את האור בקצה המנהרה, הסוף של ייסוריך מתקרב בצעדי ענק. ובטח יש כמה שיסכימו לצאת איתך אפילו עכשיו למרות שזה לא הכי אטרקטיבי בעולם. ואם אתה לא בדרך לגירושין - אז זו כבר באמת בעייה שלך.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (31)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     6/6/07 22:00:

    

   צטט: עדנה ויסלר 2007-06-06 15:39:19

   לא מסכימה עם כל מילה...

   אולי אני הולכת להמיט עלי שואה גרעינית עם התגובה שלי כאן ועכשיו, אבל אני לא מסכימה עם החרם הקולקטיבי הזה נגד פרודים. אני חושבת שאנשים הם גם בני אדם, ופרודים הם סוג של גרושים לעתיד.

   גם נשואים הם לפעמים סוג של פרודים לעתיד. הם לפעמים אפילו לא פחות מסכנים מהפרודים, שהם לא פחות מסכנים מהגרושים. לפעמים. אני יכולה לומר שכשהייתי נשואה (באומללות רבה יש לציין) רק המחשבה על רומן מהצד כל-כך שימחה אותי והפיחה בי רוח תקווה וחיים, לא מהמקום של לבגוד ולנהל חיים כפולים, אלא מהמקום האופטימי של לחיות.

   היה לי מורה לתיאטרון שלימד אותנו על המחזות המודרניים של המאה העשרים ופתח בהרצאת המבוא לנושא בשאלה - אם אנחנו מכירים זוג נשוי באושר? אף סטודנט לא הצביע. אולי בגלל שלא היו שם סטודנטים, רק סמינריסטיות וגם אף אחת מהן לא הצביעה. שתיקה השתררה באולם. אז הוא שאל: אתם יודעים למה זה? והסביר: "זה בגלל שבמקום שבו יש נישואין בלי אהבה - אנשים מחפשים אהבה בלי נישואין."..

   יותר מזה, רומן עם גבר נשוי (שלא לומר פרוד) יכול להיות מאוד מהנה. לי עצמי יש מזה כשנתיים רומן עם גבר נשוי (מטעמי סודיות, כמובן, לא אחשוף כאן את שמו, רק אגלה שהוא בן 77 ושאשתו, שזאת אמא שלי, יודעת מזה, והיא למדה לקבל את זה) ואני מוצאת שזה גם מאוד נוח. קודם כל, זה פוטר אותי מכל מיני עבודות מכבידות. כביסה למשל... גם ככה אני בקושי מתגברת על הררי הכביסה שלי ושל הבת שלי, אז לכבס לעוד מישהו? אבל, ברצינות, אני מנסה לומר שפרודים מסויימים יכולים להיות בסדר, במידה שהם לא מעמידים פנים שהם גרושים בטרם עת, כי לשקר הזה אין רגליים.

   עדנוש יקירתי, קודם כל ברור שפרודים הם בני אדם, הפוסט לא טען שלא, אלא רק שהם בני אדם לא אטרקטיביים. על הנייר. תראי את השורה שבה התייחסתי לכך שבחיים האמיתיים זה יכול להיות אחרת, אולי הם מדהימים ונתאהב בהם, אבל על הנייר החסרונות גדולים.

    

   לגבי נשואים שהם גם סוג של פרודים, אם רע להם בנישואין שיחליטו אם בא להם לנסות לתקן, או שעדיף להם לפרק. אני לא רואה שום סיבה למשוך את הסבל הזה. לא קל אבל לפעמים זה עדיף.

   רומן עם גבר נשוי? מחוץ לתחום. לגמרי. אין מצב בחיים. גם אם לא טוב לו בבית, גם אם אשתו מפלצת, גם אם היא פריג'ידית. לא טוב לך - תעזוב, תתגרש, תתפנה. אחר-כך נדבר. אני לא עושה עסקים עם אנשים שמשקרים (ובטח שלא מתעסקת אישית עם כאלה). ואין שום סיבה שבעולם להישאר אם רע לך, שום סיבה שבעולם - לא הילדים, לא כלכלית, לא רגשית. 

     6/6/07 21:47:

    

   צטט: shine 2007-06-06 11:12:08

   נהנתי לקרוא את זוית הראיה שלך לעניין - אם כי מקווה שרחוקה מזה אלף שנות אור...

    

   רק רציתי לומר מזל טוב ענקי לבת המתוקה שלך שחוגגת היום שנה. 6.6.2007.

   תחגגו, תהנו ותתפנקו.

    

   ואגב שמת לב שהמספרים 7 ו- 8 שנעלמו מתאריך הלידה הצפוי נוספו למשקל שלה ? (סתם כי אמרת שעניין המספרים נמצא אצלך תמיד...)

   באהבה רבה

   סיגל

   תמשיכי להיות רחוקה מזה אלף שנות אור. ואל תשכחי להזמין אותנו לחתונת הכסף.

    

   המון תודה על המזל-טוב. וכל הכבוד על הראייה במספרים, בהחלט דקת-אבחנה, ואני בעצמי דווקא לא שמתי לב. התרשמתי. מאוד.

   צטט: ריצ'רד סמית 2007-06-06 12:38:43

    

   צטט: shine 2007-06-06 11:12:08

   רק רציתי לומר מזל טוב ענקי לבת המתוקה שלך שחוגגת היום שנה. 6.6.2007.

   תחגגו, תהנו ותתפנקו.

    

   מצטרף לאיחול המזל טוב. :-)

   תודה. וכבר יש יש פוסט מזל טוב.

   צטט: ריצ'רד סמית 2007-06-06 12:42:48

    

   צטט: ליזה פיירמן 2007-06-06 07:01:32

    

   הסכם ממון לפני הנישואין לא תמיד עוזר, הוא מסדיר את הכספים שהיו לכל צד לפני הנישואין, הרכוש שנצבר במהלך הנישואין מהווה בעייה רצינית בפני עצמה.

    

   בהחלט.

   אבל יש דרכים להסתדר גם עם זה. הברחת כספים לחשבונות בנק סודיים באיי קיימן וכו'. קורץ

   כמובן שרוב הכסף זה אומדן של שווי חברות וכו' שאי אפשר להעלים...

    

   אני עכשיו קורא את סונטת קרויצר של טולסטוי... הוא מדבר שם בהתחלה על זנות לעומת מוסד הנישואים... משעשע משהו...

   ניטשה הוסיף על זה שכאשר אתה הולך לאישה אל תשכח את השוט! קורץ

    

   תמים

   יש דרכים להסתדר עם הכל, או שעורכי הדין דואגים לסדר את זה.

   כשאתה הולך לאישה אל תשכח את השוט - דווקא זה מזכיר לי סיפור, נראה אם הוא שווה פוסט. מזל שלו שהוא לא נמצא פה בסביבה, הייתי מארגנת כמה בחורות שיראו לו שלא מדברים ככה. 

   צטט: לימור ה 2007-06-06 12:44:45

   מבינה לגמרי את ענין הרתיעה מהסטטוס "פרוד". אני באופן אישי מכירה "פרוד" שהתחיל לצאת עם גרושה, והיא בידיעה שבקרוב הוא יעבור לסטטוס הגרוש החלה לצאת איתו למרות החששות. ה"בקרוב" הפך לשנים רבות שבסופן התייאשה והרימה ידיים.

   ואם כבר אני כאן, אז מזל טוב למדהימה הקטנה שלך! מאחלת לכן שנים רבות של אושר, שמחה ונחת יחדיו מגניב

   תודה שהדגמת את אחת הנקודות. זה קורה גם במציאות, לא סתם חוששים מהעניין הזה.

   והמון תודה. אמן שכל האיחולים יתגשמו.

   צטט: חמוטלל 2007-06-06 12:55:22

   מסכימה עם כל מילה - על בשרי חוויתי (ועדיין חווה) את השקר הזה. ואין נורא מזה. ולעולם אי אפשר לדעת עד כמה את מהווה גורם בגירושין.

   אבל חייבת לציין מקרה יוצא דופן של בעלי לשעבר ושלי - מעצלות וחוסר זמן לא הלכנו לביהמ"ש ולרבנות עדיין; נפרדנו לפני שנה ורבע, וכבר סיימנו גישור מזמן - פגישה וחצי וגמרנו, חתמנו על ההסכם. אבל ממש ללכת למזכירות ביהמ"ש ולרבנות? להגיש טפסים וכל זה? זה נורא משעמם.

   ועם זאת, בעלי לשעבר הוא גרושי לכל דבר ועניין, והחברה החדשה שלו יכולה להיות סמוכה ובטוחה שהוא מציאה, ולכן אני יודעת בודאות שיש גם פרודים (טוב, יודעת שיש אחד) שהסטטוס שלהם לא מעיד שום דבר רע לגביהם.

   תמיד יש מקרים יוצאי דופן, ובטוח שיש אנשים נהדרים שהם פרודים, הרי כל הגרושים היו לתקופה זו או אחרת פרודים, פשוט אי אפשר לדעת, כי זו תקופת ביניים לא יציבה, לא פה ולא שם, לא ברור מתי הסוף שלה, ולרובנו זה פשוט לא מתאים. שמחה שבמקרה שלך זה הסתדר כל כך בקלות.

   צטט: ליאור רועי 2007-06-06 13:56:48

   כרגיל, סיכמת את זה מצוין.

   בפעם הבאה שאצטרך לענות על זה אני מיד שולחת לפציינט את הפוסט הנ"ל. ושישמור את התגובות לעצמו.  ורדה, גם את סיכמת יפה - את התגובות..

   ותודה על הקישור :-)

   את גדולה. אני עם חיוך מאוזן לאוזן. 
     6/6/07 21:37:

    

   צטט: solix56 2007-06-06 08:31:23

    

   צטט: ליזה פיירמן 2007-06-06 06:41:48

    

   על קנקנו של האתר פה תוהים רבים, הוא מהווה גם קרקע פוריה להיכרויות למרות שרשמית הוא לא כזה. פה הרבה יותר מעניין מאשר ב-JDATE, זה בטוח.

    

    

   פרופיל , 2-3 פוסטים     5-6 תגובות נותנים תמונה בהירה  למתעניינים   יותר מכרטיס שגרתי ב J

   חוץ מזה כאן עדיין  לא צריך לשלוף את כרטיס האשראי

   כשאתה צודק אתה צודק :-)

   צטט: מביטה 2007-06-06 08:54:40

   נשוי, גרוש, רווק, אלמן - מצבים מוחלטים.

    

   פרוד - לא פה ולא שם.

    

   קשים חייהם של הפרודים :)

   לא המצב הכי נעים, אבל זה יעבור להם. אי ודאות זה תמיד מצב לא נעים.

   צטט: בתיה בכר 2007-06-06 10:14:55

   השאלה ליזה, האם זה תקף גם על הפרודות?

    אני מכירה כמה נשים (יותר מידי לטעמי) שהליך הגרושים שלהם נמשך שנים בגלל סירוב הבעל.

   בתיה, את מעלה פה בעיה אמיתית, שנוצרת בגלל הדת, והכי חמורה היא הבעיה של העגונות, כאלו שהבעל החליט שלא מתאים לו לתת להן גט בכלל, והן נשארות ככה לכל החיים. שמעתי סיפורים די עצובים על כאלו שנותרו לבדן בדיוק בגלל הסיבה הזו, כי אי אפשר להתחתן עם עגונה, ובן הזוג (הרווק בסיפור ההוא) לא היה מוכן להמשיך את הקשר ככה. 

    

   זה נכון שהיום אפשר גם לחיות יחד בלי חתונה, וזה מאוד דומה, ויש הרבה שיגידו  שזה אפילו אותו דבר, אבל לרוב האנשים זה מפריע שבן הזוג נשוי, ולדעתי די בצדק. זה קצת שונה משני אנשים פנויים שחיים יחד. במקרים המיוחדים הללו זו באמת בעייה, מסכנות הנשים ההן, וצריך למצוא להן פתרון מהתסבוכת הדתית הזו.

   אבל אם היה לך ספק האם זה פוגע להן בסיכויים, אז התשובה היא בהחלט שכן. גם סיכוי סביר שזה מעסיק אותה, גם שנים אחרי, בדיוק בגלל הסיבה שזה מפריע לה במהלך החיים התקין, למרות שמן הסתם אי אפשר לעשות הכללות.

     6/6/07 20:15:

    לא שואה גרעינית... אבל...

    

   אה?!

   הפתעה

    

   אבל ברצינות, הקטע הוא שאם לא מתאים לאחד להיות נשוי לאחר, שיתגרש, זה עניין של אפילו שבוע אם ממש רוצים.

   ושיתחיל פרק נוסף בחייו עם אהבת חייו החדשה.

   כל העניין הוא שמישהו פרוד במשך שנה יכול לחזור פתאום לבן זוגו.

   (לשון זכר אבל כמובן מתכוון לשני המינים).

    

   הוריה של ידידתי נשואים ביחד כבר 30 שנה בערך, כאשר חצי מהזמן הזה הם ישנו בחדרים נפרדים ובשנה האחרונה בבתים נפרדים. הם עדיין מבלים ביחד פה ושם... לא יכולים להפרד לגמרי ולא יכולים לחיות ביחד. אוהבים ומתעצבנים... בסוף הם כנראה יתגרשו... עוד כמה עשורים... 

   פה ושם הם גם יוצאים עם אחרים...

    

   אכן, יש סיפורים הזויים. 

    

    

   צטט: עדנה ויסלר 2007-06-06 15:39:19

   לא מסכימה עם כל מילה...

   אולי אני הולכת להמיט עלי שואה גרעינית עם התגובה שלי כאן ועכשיו, אבל אני לא מסכימה עם החרם הקולקטיבי הזה נגד פרודים. אני חושבת שאנשים הם גם בני אדם, ופרודים הם סוג של גרושים לעתיד.

   גם נשואים הם לפעמים סוג של פרודים לעתיד. הם לפעמים אפילו לא פחות מסכנים מהפרודים, שהם לא פחות מסכנים מהגרושים. לפעמים. אני יכולה לומר שכשהייתי נשואה (באומללות רבה יש לציין) רק המחשבה על רומן מהצד כל-כך שימחה אותי והפיחה בי רוח תקווה וחיים, לא מהמקום של לבגוד ולנהל חיים כפולים, אלא מהמקום האופטימי של לחיות.

   היה לי מורה לתיאטרון שלימד אותנו על המחזות המודרניים של המאה העשרים ופתח בהרצאת המבוא לנושא בשאלה - אם אנחנו מכירים זוג נשוי באושר? אף סטודנט לא הצביע. אולי בגלל שלא היו שם סטודנטים, רק סמינריסטיות וגם אף אחת מהן לא הצביעה. שתיקה השתררה באולם. אז הוא שאל: אתם יודעים למה זה? והסביר: "זה בגלל שבמקום שבו יש נישואין בלי אהבה - אנשים מחפשים אהבה בלי נישואין."..

   יותר מזה, רומן עם גבר נשוי (שלא לומר פרוד) יכול להיות מאוד מהנה. לי עצמי יש מזה כשנתיים רומן עם גבר נשוי (מטעמי סודיות, כמובן, לא אחשוף כאן את שמו, רק אגלה שהוא בן 77 ושאשתו, שזאת אמא שלי, יודעת מזה, והיא למדה לקבל את זה) ואני מוצאת שזה גם מאוד נוח. קודם כל, זה פוטר אותי מכל מיני עבודות מכבידות. כביסה למשל... גם ככה אני בקושי מתגברת על הררי הכביסה שלי ושל הבת שלי, אז לכבס לעוד מישהו? אבל, ברצינות, אני מנסה לומר שפרודים מסויימים יכולים להיות בסדר, במידה שהם לא מעמידים פנים שהם גרושים בטרם עת, כי לשקר הזה אין רגליים.

    

     6/6/07 15:39:

   לא מסכימה עם כל מילה...

   אולי אני הולכת להמיט עלי שואה גרעינית עם התגובה שלי כאן ועכשיו, אבל אני לא מסכימה עם החרם הקולקטיבי הזה נגד פרודים. אני חושבת שאנשים הם גם בני אדם, ופרודים הם סוג של גרושים לעתיד.

   גם נשואים הם לפעמים סוג של פרודים לעתיד. הם לפעמים אפילו לא פחות מסכנים מהפרודים, שהם לא פחות מסכנים מהגרושים. לפעמים. אני יכולה לומר שכשהייתי נשואה (באומללות רבה יש לציין) רק המחשבה על רומן מהצד כל-כך שימחה אותי והפיחה בי רוח תקווה וחיים, לא מהמקום של לבגוד ולנהל חיים כפולים, אלא מהמקום האופטימי של לחיות.

   היה לי מורה לתיאטרון שלימד אותנו על המחזות המודרניים של המאה העשרים ופתח בהרצאת המבוא לנושא בשאלה - אם אנחנו מכירים זוג נשוי באושר? אף סטודנט לא הצביע. אולי בגלל שלא היו שם סטודנטים, רק סמינריסטיות וגם אף אחת מהן לא הצביעה. שתיקה השתררה באולם. אז הוא שאל: אתם יודעים למה זה? והסביר: "זה בגלל שבמקום שבו יש נישואין בלי אהבה - אנשים מחפשים אהבה בלי נישואין."..

   יותר מזה, רומן עם גבר נשוי (שלא לומר פרוד) יכול להיות מאוד מהנה. לי עצמי יש מזה כשנתיים רומן עם גבר נשוי (מטעמי סודיות, כמובן, לא אחשוף כאן את שמו, רק אגלה שהוא בן 77 ושאשתו, שזאת אמא שלי, יודעת מזה, והיא למדה לקבל את זה) ואני מוצאת שזה גם מאוד נוח. קודם כל, זה פוטר אותי מכל מיני עבודות מכבידות. כביסה למשל... גם ככה אני בקושי מתגברת על הררי הכביסה שלי ושל הבת שלי, אז לכבס לעוד מישהו? אבל, ברצינות, אני מנסה לומר שפרודים מסויימים יכולים להיות בסדר, במידה שהם לא מעמידים פנים שהם גרושים בטרם עת, כי לשקר הזה אין רגליים.

     6/6/07 13:56:

   כרגיל, סיכמת את זה מצוין.

   בפעם הבאה שאצטרך לענות על זה אני מיד שולחת לפציינט את הפוסט הנ"ל. ושישמור את התגובות לעצמו.  ורדה, גם את סיכמת יפה - את התגובות..

   ותודה על הקישור :-)

     6/6/07 12:55:

   מסכימה עם כל מילה - על בשרי חוויתי (ועדיין חווה) את השקר הזה. ואין נורא מזה. ולעולם אי אפשר לדעת עד כמה את מהווה גורם בגירושין.

   אבל חייבת לציין מקרה יוצא דופן של בעלי לשעבר ושלי - מעצלות וחוסר זמן לא הלכנו לביהמ"ש ולרבנות עדיין; נפרדנו לפני שנה ורבע, וכבר סיימנו גישור מזמן - פגישה וחצי וגמרנו, חתמנו על ההסכם. אבל ממש ללכת למזכירות ביהמ"ש ולרבנות? להגיש טפסים וכל זה? זה נורא משעמם.

   ועם זאת, בעלי לשעבר הוא גרושי לכל דבר ועניין, והחברה החדשה שלו יכולה להיות סמוכה ובטוחה שהוא מציאה, ולכן אני יודעת בודאות שיש גם פרודים (טוב, יודעת שיש אחד) שהסטטוס שלהם לא מעיד שום דבר רע לגביהם.

     6/6/07 12:44:
   מבינה לגמרי את ענין הרתיעה מהסטטוס "פרוד". אני באופן אישי מכירה "פרוד" שהתחיל לצאת עם גרושה, והיא בידיעה שבקרוב הוא יעבור לסטטוס הגרוש החלה לצאת איתו למרות החששות. ה"בקרוב" הפך לשנים רבות שבסופן התייאשה והרימה ידיים.

   ואם כבר אני כאן, אז מזל טוב למדהימה הקטנה שלך! מאחלת לכן שנים רבות של אושר, שמחה ונחת יחדיו מגניב
     6/6/07 12:42:

    

   צטט: ליזה פיירמן 2007-06-06 07:01:32

    

   הסכם ממון לפני הנישואין לא תמיד עוזר, הוא מסדיר את הכספים שהיו לכל צד לפני הנישואין, הרכוש שנצבר במהלך הנישואין מהווה בעייה רצינית בפני עצמה.

    

   בהחלט.

   אבל יש דרכים להסתדר גם עם זה. הברחת כספים לחשבונות בנק סודיים באיי קיימן וכו'. קורץ

   כמובן שרוב הכסף זה אומדן של שווי חברות וכו' שאי אפשר להעלים...

    

   אני עכשיו קורא את סונטת קרויצר של טולסטוי... הוא מדבר שם בהתחלה על זנות לעומת מוסד הנישואים... משעשע משהו...

   ניטשה הוסיף על זה שכאשר אתה הולך לאישה אל תשכח את השוט! קורץ

    

   תמים

     6/6/07 12:38:

    

   צטט: shine 2007-06-06 11:12:08

   רק רציתי לומר מזל טוב ענקי לבת המתוקה שלך שחוגגת היום שנה. 6.6.2007.

   תחגגו, תהנו ותתפנקו.

    

   מצטרף לאיחול המזל טוב. :-)

     6/6/07 11:12:

   נהנתי לקרוא את זוית הראיה שלך לעניין - אם כי מקווה שרחוקה מזה אלף שנות אור...

    

   רק רציתי לומר מזל טוב ענקי לבת המתוקה שלך שחוגגת היום שנה. 6.6.2007.

   תחגגו, תהנו ותתפנקו.

    

   ואגב שמת לב שהמספרים 7 ו- 8 שנעלמו מתאריך הלידה הצפוי נוספו למשקל שלה ? (סתם כי אמרת שעניין המספרים נמצא אצלך תמיד...)

   באהבה רבה

   סיגל

     6/6/07 10:14:

   השאלה ליזה, האם זה תקף גם על הפרודות?

    אני מכירה כמה נשים (יותר מידי לטעמי) שהליך הגרושים שלהם נמשך שנים בגלל סירוב הבעל.

    

     6/6/07 08:54:

   נשוי, גרוש, רווק, אלמן - מצבים מוחלטים.

    

   פרוד - לא פה ולא שם.

    

   קשים חייהם של הפרודים :)

     6/6/07 08:34:

    

   צטט: לא-רואה-ממטר 2007-06-05 21:50:45

   הכל מפורט בצורה כה מסודרת שפשוט אין מה להוסיף!  

   ובאשר ל"מי ירצה לצאת עם גרושה + ילד", דווקא לא נתקלתי בסירובים רבים. טוב, גם הגברים שבחרתי היו בני 35+ ולא צעירונים שלא מעניינים אותי כלל. ורוב הגברים הללו כבר היו אבות, כך שהם הבינו אותי דווקא.

   אבל הכי מצחיק שהיום אני יוצאת עם רווק, למרות שאני גרושה + ילד. פשוט אינני לוקחת את הילד לדייטים. מחייך

   אזהרה,  רווק (נדמה לי    קורץשאמרתי /הגבתי פעם אצלך בבלוג על כשרונות ההוראה שלך

   אני לא נותן קישור כדי שהסקרנים יחפשו ויקרו את כל הפוסטים  

     6/6/07 08:31:

    

   צטט: ליזה פיירמן 2007-06-06 06:41:48

    

   על קנקנו של האתר פה תוהים רבים, הוא מהווה גם קרקע פוריה להיכרויות למרות שרשמית הוא לא כזה. פה הרבה יותר מעניין מאשר ב-JDATE, זה בטוח.

    

    

   פרופיל , 2-3 פוסטים     5-6 תגובות נותנים תמונה בהירה  למתעניינים   יותר מכרטיס שגרתי ב J

   חוץ מזה כאן עדיין  לא צריך לשלוף את כרטיס האשראי

     6/6/07 07:01:

    

   צטט: ריצ'רד סמית 2007-06-06 06:05:18

    לכן חותמים על הסכם ממון לפני הנישואין ;-)

   ואז יש את הסרט הזה שהוא אחד הסרטים הכי טובים של השחקן מלבד הסרט הזה

   :-D 

    

   צטט: jocap 2007-06-06 05:11:42

   נגיד שיש שני סוגי גברים - אחד נפרד אתמול מאישתו, אין לו גרוש על הXXX, אין דירה, אין על מה לריב - עושים הסכם צ'יק צ'ק ותוך חודש הם ברבנות חופשיים ומאושרים עם התעודה ביד. אך הגבר עדיין מסובך רגשית, נתון בסרטים ורק מתחיל לעכל את הפרידה (ולא יודע שזה יקח לו כמה שנים / חודשים טובים).

   ומהצד השני יש גבר עשיר ומוכשר, שהצליח בכל התחומים - חוץ מבחירת אישתו. היחסים הסתיימו, החבילה התפרקה, אך נותר עניין קטן - לריב על הכסף (ועל הרבההה כסף). במצב הזה עורכי הדין נכנסים לתמונה ומשחקים את המשחק המשפטי (הדי מכוער) שמשיכת זמן היא טקטיקה די מקובלת בו. אבל מעבר למשפטים - החיים נמשכים...כמה זמן אפשר לרדת למחתרת ולא לחיות ? שנה , שנתים, 3 ?!

   מה יוצא ? פיסת נייר שרושמים הרבנים המכובדים תגרום לך לבחור בגבר א' שיגרום לך אך ורק צער ועוגמת נפש, מול גבר ב' אשר בפוטנציה יכול להעניק לך הרבה יותר אושר (ועושר !!! . אה, סליחה זה לא מעניין :-)

   מי אמר שהדתיים לא מנהלים לנו את החיים......

   הסכם ממון לפני הנישואין לא תמיד עוזר, הוא מסדיר את הכספים שהיו לכל צד לפני הנישואין, הרכוש שנצבר במהלך הנישואין מהווה בעייה רצינית בפני עצמה.

   צטט: vg10 2007-06-06 06:17:25

   ליזה יקירתי,

    

   לצערי (או לשמחתי), קשה לי להתחבר לסיטואציות הללו....מסיבות רבות.

    

   מצד שני אני יכולה לגלות שהייתי יכולה לכתוב פוסטים משעשעים במיוחד על כל אותם גברים ש"מניחים" שאני גרושה, כשאני נותנת להם ליפול היישר למלכודת של עצמם.

    

   ה"מסורבים" (הם בד"כ מסורבים מן הסתם) - "לכי לכי, בעלך בטח זרק אותך מכל המדרגות" - משפט שמגיע אחרי 300 משפטי ליקוק וחנופה שבינם לבין החים אין ולא כלום...עד שאפסה תקוותם והבנתם סוף סוף הגיעה (סירוב מאוד קשה להם להבין)?

    

   ה"נהנים מספק של רגע" - "בטח זרקת את האפס מכל המדרגות. נו, אין גבר שישווה לך ..אז כמה זמן את גרושה"?

    

   ה"מקבלים תשובה חיובית לדקה אחת של גיחוך מצידי" - "את בטח ממש מסכנה לעבור ככה מנישואין לגירושין, לא? בטח ממש חסר לך גבר להתעורר לצידו במיטה. ומה עם סקס"?

    

    

   נו...זה רק טיזר.

    

   המשך פעם. במקום אחר.

    

   על הפרודים - מדובר ב"פרודות".  מולקולריות.

    

    

   :)

   תמיד יניחו עלייך הנחות שונות ומשונות, כי אנשים מחפשים הסבר ללמה את לבד, זה לגיטימי. אבל הכי פשוט לשאול, לא?
     6/6/07 06:55:

    

   צטט: jocap 2007-06-06 05:11:42

   נגיד שיש שני סוגי גברים - אחד נפרד אתמול מאישתו, אין לו גרוש על הXXX, אין דירה, אין על מה לריב - עושים הסכם צ'יק צ'ק ותוך חודש הם ברבנות חופשיים ומאושרים עם התעודה ביד. אך הגבר עדיין מסובך רגשית, נתון בסרטים ורק מתחיל לעכל את הפרידה (ולא יודע שזה יקח לו כמה שנים / חודשים טובים).

    

   ומהצד השני יש גבר עשיר ומוכשר, שהצליח בכל התחומים - חוץ מבחירת אישתו. היחסים הסתיימו, החבילה התפרקה, אך נותר עניין קטן - לריב על הכסף (ועל הרבההה כסף). במצב הזה עורכי הדין נכנסים לתמונה ומשחקים את המשחק המשפטי (הדי מכוער) שמשיכת זמן היא טקטיקה די מקובלת בו. אבל מעבר למשפטים - החיים נמשכים...כמה זמן אפשר לרדת למחתרת ולא לחיות ? שנה , שנתים, 3 ?!

    

   מה יוצא ? פיסת נייר שרושמים הרבנים המכובדים תגרום לך לבחור בגבר א' שיגרום לך אך ורק צער ועוגמת נפש, מול גבר ב' אשר בפוטנציה יכול להעניק לך הרבה יותר אושר (ועושר !!! . אה, סליחה זה לא מעניין :-)

    

   מי אמר שהדתיים לא מנהלים לנו את החיים......

   מי אמר שהחיים הגיוניים? ומי אמר שהרבנות היא מוסד הגיוני? (יש לי פוסט על אקט הגירושין עצמו וכמה הוא מטופש, אני לא חולקת אהבה רבה למוסד הזה).

    

   פגשתי כאלו שעוד בסרטים מהאישה שלהם, למרות שגמרו בלי סכסוכים ובלי ריבים (האמת שזה היה גם בלי כספים בלי חלק מהמקרים). ששנים אחרי עדיין מדברים עליה עם מבט מצועץ בעיניים, ועם כאב עמוק, ואתה רואה שהיא לא מאחוריהם, אלא נמצאת עמוק אצלם, והם נמצאים עמוק בבלבלות.

    

   אני לא אומרת שאתה לא צודק, אתה צודק. אבל אין דרך סבירה לוודא את זה, ורוב הבחורות מעדיפות ללכת על בטוח. ולוותר על אופציה ב'. על הנייר הוא לא השקעה חכמה, למרות שבחיים הוא מפעל הפיס (וזה בדיוק מה שאמרתי לגבי הסטטוס הסופר-לא-אטרקטיבי, עדיף לו להכיר מישהי בחיים האמיתיים).

    

   אני מקווה לפחות שאף אחת לא תבחר בגבר א' רק בגלל שהיא לא יכולה לבחור בגבר ב', צריך להיות חכמה מספיק כדי להבין שגבר שגורם לך צער ועוגמת נפש לא צריך להיות אצלך בבית, אבל זה כבר עניין לפוסט אחר לגמרי. 

     6/6/07 06:49:

    

   צטט: הפיה השחורה 2007-06-06 00:44:50

   כמה אומץ יש לך.

   נשמתי, זה לא אומץ, זו התמודדות. לא בחרתי להגיע למצב הנוכחי, זה פשוט קרה לי. כשנקלעים למצבים מסויימים יש דרכים שונות להתמודד איתם, אני בוחרת פשוט להרים את הראש ולהמשיך ישר קדימה, שהחיים שלי יהיו הכי טובים שיש, שייראו כמו שאני רוצה שייראו.

    

   אומץ? רק תראי אותי ליד ג'וקים, או שאיזה כלב גדול יינבח לכיוון שלי.

   צטט: ויקי.נ 2007-06-06 00:48:37

   מתוקתי

   גדולה מהחיים

   כמו תמיד !!!!

   נשיקה

    ויקוש - את מתוקה מהחיים. דבש.

   צטט: ניר הולצמן 2007-06-06 00:51:01

   סטטוסים באתרי הכרויות (ובכלל) זה עניין רגיש, בכל שלב שהוא.

   שניים יוצאים ביחד, מתי הם ישנו את הסטטוס של פנוי/מחפש,

   מתי ישנו את הסטטוס בפרידה וככה האקס/ית האובססיביים

   (גם אם הם לא היו מספיק זמן בשביל להיחשב ככאלו)

   שנפרדו ממנו לפני יומיים דורש לגלות איך פתאום השתנה הסטטוס.

    

   (באתרים שהם לא אתרי הכרויות,

   נישואים זה הרבה פעמים "אני לא רוצה לקבל מסרים סוטים והצעות מגונות"

   באתרים שהם כן אתרים הכרויות.. זה בדיוק ההיפך ?) 

   הזכרת לי משהו ששווה פוסט, מתי ישנו את הסטטוס זה בהחלט תסביך מטורף, מי אמר שחיי האנשים באתרי ההכרויות קלים הם?

   צטט: יואב עינהר 2007-06-06 00:51:04

   אני פרוד מנטלית מהתוכן.

   וסתם ידע כללי על פרודות

   אתה נשמה אמיתית.

   וגם מצליח להצחיק אותי.

    

    

     6/6/07 06:41:

    

   צטט: inbark 2007-06-05 21:45:55

   לא יכולתי להגיד את זה יותר טוב :-)

   איזו תגובה משמחת. תודה.

   צטט: לא-רואה-ממטר 2007-06-05 21:50:45

   הכל מפורט בצורה כה מסודרת שפשוט אין מה להוסיף!  

   ובאשר ל"מי ירצה לצאת עם גרושה + ילד", דווקא לא נתקלתי בסירובים רבים. טוב, גם הגברים שבחרתי היו בני 35+ ולא צעירונים שלא מעניינים אותי כלל. ורוב הגברים הללו כבר היו אבות, כך שהם הבינו אותי דווקא.

   אבל הכי מצחיק שהיום אני יוצאת עם רווק, למרות שאני גרושה + ילד. פשוט אינני לוקחת את הילד לדייטים. מחייך

   זה בהחלט תלוי בגיל קצת, ובבגרות הרבה וכמובן שלמישהו במצב דומה קל יותר לצאת עם מישהי שיש לה ילד. סירובים? זה לא עניין של סירובים, את יודעת כמה לא פונים מלכתחילה בגלל המצב הזה למשל. כמו שאמרתי, יש שם כמה נקודות מעניינות, אבל זה כבר לפוסט אחר.

   ואני גם איכשהו בדרך כלל יוצאת עם רווקים (כנראה בגלל שאני יוצאת עם צעירים יותר) ודווקא לקחתי את הבת שלי לאיזה דייט או שניים.

   צטט: solix56 2007-06-05 22:21:43

   ימים מספר לאחר שנרשמתי לאתר הראתי לעמיתה לעבודה (גרושה בהליכי נישואין)

   את אתר  'הקפה' היא מיד הגיבה: הוי זה ממש JDATE לנשואים .

   על קנקנו של האתר פה תוהים רבים, הוא מהווה גם קרקע פוריה להיכרויות למרות שרשמית הוא לא כזה. פה הרבה יותר מעניין מאשר ב-JDATE, זה בטוח.

   צטט: אביב מצא 2007-06-06 00:32:59

   אין מה לעשות, התארים האלה מפחידים.

   אני כרווק עדיין מקבל פיק ברכיים קל מדייט עם "גרושה", שלא לדבר על "גרושה + ילדים".

   יש משהו מרתיע עוד יותר בתואר "פרודה", משתמע מזה שיש עוד כמה סיכונים.

   אבל בסוף הדינמיקה של החיים חזקה יותר מכל ההכללות. כמה מאיתנו מצאו את בן הזוג לפי קריטריונים שקבעו מראש ? בטח לא רבים.

   מסכימה איתך בנוגע לרתיעה, אני יכולה להבין לליבך כי הייתי בדעה הזו בדיוק בעצמי. כשהייתי רווקה (וזה היה מזמן) בחיים לא הייתי חולמת לצאת עם גרוש, ואין שום סיכוי שבעולם שהייתי אפילו מעלה על הדעת גרוש עם ילדים, זו בכלל לא היתה אופציה, ויש סיכוי סביר שהייתי חושבת ככה גם כיום אם עדיין הייתי רווקה.

    

   מצד שני באמת הייתי ילדה אז, לא יצא לי להיות רווקה בת 28 ככה שאני לא יודעת אם הייתי מוכנה לשקול מקרה כזה להסיר את ההתנגדות הנחרצת, וחוץ כולנו שבויים בסטיגמות ועושים הכללות גסות וגם אני כזו מדי פעם בפעם. היום מן הסתם המצב אצלי שונה, אז קל לי לדבר אחרת. בסגנון: "גרושה עם ילד? הרי זו לא סתם גרושה זו אני, וזה לא סתם ילד, זו יולי המקסימה" - תמיד כשפורטים את המקרה לכדי אנשים אמיתיים פתאום זה נראה סביר יותר ולא כל כך מאיים. וכשמכירים את האנשים האמיתיים לפעמים יש כימיה שחבל לוותר עליה, ורואים שאפשר להתגבר על המכשולים. 

   צטט: ריצ'רד סמית 2007-06-06 00:40:41

   לפחות יאמר לזכות ה"פרודים" שהם לא נרשמים כרווקים...

     אל תדאג ריץ', בטח יש גם כאלה קורץ

    

     6/6/07 06:17:

   ליזה יקירתי,

    

   לצערי (או לשמחתי), קשה לי להתחבר לסיטואציות הללו....מסיבות רבות.

    

   מצד שני אני יכולה לגלות שהייתי יכולה לכתוב פוסטים משעשעים במיוחד על כל אותם גברים ש"מניחים" שאני גרושה, כשאני נותנת להם ליפול היישר למלכודת של עצמם.

    

   ה"מסורבים" (הם בד"כ מסורבים מן הסתם) - "לכי לכי, בעלך בטח זרק אותך מכל המדרגות" - משפט שמגיע אחרי 300 משפטי ליקוק וחנופה שבינם לבין החים אין ולא כלום...עד שאפסה תקוותם והבנתם סוף סוף הגיעה (סירוב מאוד קשה להם להבין)?

    

   ה"נהנים מספק של רגע" - "בטח זרקת את האפס מכל המדרגות. נו, אין גבר שישווה לך ..אז כמה זמן את גרושה"?

    

   ה"מקבלים תשובה חיובית לדקה אחת של גיחוך מצידי" - "את בטח ממש מסכנה לעבור ככה מנישואין לגירושין, לא? בטח ממש חסר לך גבר להתעורר לצידו במיטה. ומה עם סקס"?

    

    

   נו...זה רק טיזר.

    

   המשך פעם. במקום אחר.

    

   על הפרודים - מדובר ב"פרודות".  מולקולריות.

    

    

   :)

     6/6/07 06:05:

    לכן חותמים על הסכם ממון לפני הנישואין ;-)

   ואז יש את הסרט הזה שהוא אחד הסרטים הכי טובים של השחקן מלבד הסרט הזה

   :-D 

    

   צטט: jocap 2007-06-06 05:11:42

   נגיד שיש שני סוגי גברים - אחד נפרד אתמול מאישתו, אין לו גרוש על הXXX, אין דירה, אין על מה לריב - עושים הסכם צ'יק צ'ק ותוך חודש הם ברבנות חופשיים ומאושרים עם התעודה ביד. אך הגבר עדיין מסובך רגשית, נתון בסרטים ורק מתחיל לעכל את הפרידה (ולא יודע שזה יקח לו כמה שנים / חודשים טובים).

    

   ומהצד השני יש גבר עשיר ומוכשר, שהצליח בכל התחומים - חוץ מבחירת אישתו. היחסים הסתיימו, החבילה התפרקה, אך נותר עניין קטן - לריב על הכסף (ועל הרבההה כסף). במצב הזה עורכי הדין נכנסים לתמונה ומשחקים את המשחק המשפטי (הדי מכוער) שמשיכת זמן היא טקטיקה די מקובלת בו. אבל מעבר למשפטים - החיים נמשכים...כמה זמן אפשר לרדת למחתרת ולא לחיות ? שנה , שנתים, 3 ?!

    

   מה יוצא ? פיסת נייר שרושמים הרבנים המכובדים תגרום לך לבחור בגבר א' שיגרום לך אך ורק צער ועוגמת נפש, מול גבר ב' אשר בפוטנציה יכול להעניק לך הרבה יותר אושר (ועושר !!! . אה, סליחה זה לא מעניין :-)

    

   מי אמר שהדתיים לא מנהלים לנו את החיים......

    

    

    

     6/6/07 05:11:

   נגיד שיש שני סוגי גברים - אחד נפרד אתמול מאישתו, אין לו גרוש על הXXX, אין דירה, אין על מה לריב - עושים הסכם צ'יק צ'ק ותוך חודש הם ברבנות חופשיים ומאושרים עם התעודה ביד. אך הגבר עדיין מסובך רגשית, נתון בסרטים ורק מתחיל לעכל את הפרידה (ולא יודע שזה יקח לו כמה שנים / חודשים טובים).

    

   ומהצד השני יש גבר עשיר ומוכשר, שהצליח בכל התחומים - חוץ מבחירת אישתו. היחסים הסתיימו, החבילה התפרקה, אך נותר עניין קטן - לריב על הכסף (ועל הרבההה כסף). במצב הזה עורכי הדין נכנסים לתמונה ומשחקים את המשחק המשפטי (הדי מכוער) שמשיכת זמן היא טקטיקה די מקובלת בו. אבל מעבר למשפטים - החיים נמשכים...כמה זמן אפשר לרדת למחתרת ולא לחיות ? שנה , שנתים, 3 ?!

    

   מה יוצא ? פיסת נייר שרושמים הרבנים המכובדים תגרום לך לבחור בגבר א' שיגרום לך אך ורק צער ועוגמת נפש, מול גבר ב' אשר בפוטנציה יכול להעניק לך הרבה יותר אושר (ועושר !!! . אה, סליחה זה לא מעניין :-)

    

   מי אמר שהדתיים לא מנהלים לנו את החיים......

    

    

     6/6/07 00:51:

   אני פרוד מנטלית מהתוכן.

   וסתם ידע כללי על פרודות

     6/6/07 00:51:

   סטטוסים באתרי הכרויות (ובכלל) זה עניין רגיש, בכל שלב שהוא.

   שניים יוצאים ביחד, מתי הם ישנו את הסטטוס של פנוי/מחפש,

   מתי ישנו את הסטטוס בפרידה וככה האקס/ית האובססיביים

   (גם אם הם לא היו מספיק זמן בשביל להיחשב ככאלו)

   שנפרדו ממנו לפני יומיים דורש לגלות איך פתאום השתנה הסטטוס.

    

   (באתרים שהם לא אתרי הכרויות,

   נישואים זה הרבה פעמים "אני לא רוצה לקבל מסרים סוטים והצעות מגונות"

   באתרים שהם כן אתרים הכרויות.. זה בדיוק ההיפך ?) 

     6/6/07 00:48:

   מתוקתי

   גדולה מהחיים

   כמו תמיד !!!!

   נשיקה

     6/6/07 00:44:
   כמה אומץ יש לך.
     6/6/07 00:40:
   לפחות יאמר לזכות ה"פרודים" שהם לא נרשמים כרווקים...
     6/6/07 00:32:

   אין מה לעשות, התארים האלה מפחידים.

   אני כרווק עדיין מקבל פיק ברכיים קל מדייט עם "גרושה", שלא לדבר על "גרושה + ילדים".

   יש משהו מרתיע עוד יותר בתואר "פרודה", משתמע מזה שיש עוד כמה סיכונים.

   אבל בסוף הדינמיקה של החיים חזקה יותר מכל ההכללות. כמה מאיתנו מצאו את בן הזוג לפי קריטריונים שקבעו מראש ? בטח לא רבים.

     5/6/07 22:21:

   ימים מספר לאחר שנרשמתי לאתר הראתי לעמיתה לעבודה (גרושה בהליכי נישואין)

   את אתר  'הקפה' היא מיד הגיבה: הוי זה ממש JDATE לנשואים .

    

    

     5/6/07 21:50:

   הכל מפורט בצורה כה מסודרת שפשוט אין מה להוסיף!  

   ובאשר ל"מי ירצה לצאת עם גרושה + ילד", דווקא לא נתקלתי בסירובים רבים. טוב, גם הגברים שבחרתי היו בני 35+ ולא צעירונים שלא מעניינים אותי כלל. ורוב הגברים הללו כבר היו אבות, כך שהם הבינו אותי דווקא.

   אבל הכי מצחיק שהיום אני יוצאת עם רווק, למרות שאני גרושה + ילד. פשוט אינני לוקחת את הילד לדייטים. מחייך

     5/6/07 21:45:
   לא יכולתי להגיד את זה יותר טוב :-)

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   ליזה פיירמן
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין