כותרות TheMarker >
  ';

  שיטת בודוויג לריפוי סרטן ומחלות אחרות

  ארכיון

  יומן החלמה.

  6 תגובות   יום שישי , 20/6/08, 16:58

  ביוני 2006 בדיקת דם שגרתית הראתה ירידה משמעותית בכדוריות הדם הלבנות. אובחנתי בספטמבר 2006 כחולת פוליקולר נון הוג'קינס לימפומה דרגה 2 שלב 4 סוג A (ללא סמפטומים). בדיקת אולטרסאונד הראתה שהטחול מוגדל מעל 17 ס"מ (טחול רגיל מגיע לגודל של 12-13 ס"מ,) ויש בלוטות לימפה מוגדלות בכל הגוף כשהגדולה מביניהן בשער הכבד מגיעה עד 5.4 ס"מ (בבדיקה תקינה לא רואים כלל בלוטות לימפה בבדיקת אולרסאונד.) נשלחתי לבדיקות נוספות:  ,CT, PAT scan, ביופסיה של בלוטת לימפה, שאיבת מח עצם, והוצאת בלוטה מתחת לבית השחי. כל זה הביא לאבחנה הסופית שיש לי פוליקולר נון הוג'קינס לימפומה דרגה 2 שלב 4 סוג A (ללא סמפטומים).

   היציעו לי טיפולים כימוטרפיים. סירבתי. החלטתי לרפא את עצמי בשיטת באדוויג ו"קיי סרה סרה"... 

  לקח לי כמה חודשים להתארגן וללכת לפי השיטה עד לפרטים הקטנים ביותר. בנוסף אני לוקחת קפסולות של אצת כלורלה כדי להיפטר ממתכות רעילות שנאגרו בגוף במשך השנים. שתיתי כל בוקר חצי כוס מיץ עשב חיטה או כוס מיץ כרוב כבוש. אחרי הרבה ניסיונות כושלים למדתי להכין כרוב כבוש. (פרטים בפוסט נפרד). אני משתדלת לקפוץ כל יום על טרמפולינה, עושה אמבטיות שמש והולכת כמה קילומטרים מספר פעמים בשבוע. אני מקבלת עיסוי לכל הגוף בשמן פשתן. הגוף ממש שותה אותו. אני ממליצה על המעסה שלי: משה אבני, הוא מלמד מסג' ברידמן. מספר הטלפון שלו": 054-4230515.

  ד"ר באדוויג הכינה שמן מיוחד שמן "אלדי" המיועד למסג'. ניתן להזמין אותו מגרמניה. עיסיתי כל בוקר את הטחול והכבד בשמן "אלדי" ועשיתי מקלחות חמות וקרות לסירוגין בבוקר כדי להמריץ את המערכת החיסונית.

  ד"ר באדוויג המליצה על אכילה יומיומית של פרות יער ותותים ואלה לא ניתנים להשגה בארצנו כל ימות השנה. מאחר וגם לא ניתן להשיג אננס ופפאיה כל בשנה לקחתי אינזימים של פפאין וברומלין בתקופה שלא ניתן היה להשיג אותם.

  אפשר לומר שהתחלתי להיות "100% באדוויג" רק מנובמבר 2006. החלטתי לא לעשות יותר CT  נגד עצת הרופא מאחר וגיליתי כמה מסוכנת הבדיקה בשל כמויות הקרינה האדירות שהגוף סופג. הסכמתי לעשות בהמשך רק בדיקות דם ואולטרסאונד של הטחול ובלוטות הלימפה כל 3 חודשים כדי לעקוב אחר השינויים.

  בינואר 2007 עשיתי אולטרסאונד ובדיקות דם. הטחול שלי גדל עד 19.3 ס"מ ( כשהובחנתי גודלו היה יותר מ 17 ס"מ.) בהתחלה של אכילה בשיטת באדוויג יש לפעמים גדילה של הגידול לפני הצטמקותו). בחלל הבטן העליונה נצפו בלוטות לימפה מרובות,  כשבלוטת הלימפה הגדולה ביותר הייתה בגודל של 54 מ"מ. (בבדיקה תקינה לא מבחינים בבלוטות כלל). לאחר 3 חודשים של אכילת שמן פשתן ראיתי שהקמטים על פניי מתגהצים, הפרקים של ידי ורגליי היו "משומנים" בבוקר והתכווציות הלילה שהיו פוקדות אותי חדלו לגמרי

   

   

  אפריל 2007    בבדיקת אולטרסאונד נמצא שהטחול גדל עד 20.1 ס"מ, בלוטת הלימפה הכי גדולה הייתה בגודל של 39X22 ס"מ שהמשמעות היא הצטמקות של 20% .


  אוגוסט 2007  הטחול חזר לממדים של 19.3 ס"מבלוטת הלימפה הגדולה קטנה לגודל של 30 מ"מ.


  נובמבר 2007  עברה שנה מאז שהתחלתי את שיטת באדוויג. במשך הקיץ הוצאתי 6 סתימות אמלגם והחלפתי אותם בסתימות מורכבות (לבנות). עשיתי זאת אצל רופא שיניים ביולוגי. שמו ד"ר ירדן גולדשטיין, רח' בזל 35 תל אביב. מס' טלפון:  03-6043345

   

  בבדיקת האולטרסאונד לא נמצא הבדל משמעותי לעומת הבדיקה הקודמת. החלטתי להיות עוד יותר אדוקה עם השיטה. ניסיתי לעשות כמה פעמים חוקן על שמן פשתן ומיץ עשב חיטה. בחורף קל יותר להכין כרוב כבוש, סוף סוף למדתי לעשות את זה בהצלחה ושתיתי כל בוקר כוס מיץ.


  פברואר 2008   לא היה שינוי לעומת הבדיקה הקודמת. למרות שבתחילה הייתי מאוכזבת מזה שלא היה שיפור, הבנתי ש"אין שינוי" זה דבר חיובי שכן שהגידול נעצר והשיטה עובדת, רק שלגוף יש קצב החלמה משלו.

   

  מאי 2008  מזה 3 חודשים חדלתי לשתות עשב חיטה כי הרגשתי שהגוף שלי דוחה את זה. למרות שעשב חיטה לא נכלל בפרוטוקול הוא אינו  סותר את השיטה, לכן ניתן להוסיף אותו לתפריט היומי כדי לעזור לניקוי הגוף במידה ומעוניינים. ונמאס לי לעשות מקלחות קרות וחמות. גם חדלתי לעסות את הבטן בבקרים. המשכתי לקבל עיסוי שבועי והמשכתי עם האכילה לפי הפרוטוקול ב 100% כשאני מחליפה פרות יער ואננס (הפרות המומלצים על פי באדוויג) בפרות אחרים שיש בנמצא. התחלתי להכין שמן פשתן בבית במסחטת מיוחדת שהזמנתי באינטרנט ואני מאוד מרוצה מהשמן ומטעמו. זה חוסך כסף רב.

  בדיקת אולטרסאונד הראתה שהטחול הצטמצם ל 19 ס"מ – חצי סנטימטר פחות מהבדיקה הקודמת. הבלוטה הגדולה ביותר בגודל של 30 מ"מ כמו בפעם הקודמת. 

      

  אוגוסט 2008: חלה נסיגה. בלוטת הלימפה הגדולה ביותר הגיעה עד 40 מיליטר. הטחול גדל  והגיע ל 192 מ"מ, הכבד גדל והגיע ל  188 מ"מ (הכבד לא קשור לסרטן ואין לי סרטן בכבד אך הוא מגיב על מה שקורה בגוף). ערכי הכולסטרול הרע הם בתחום הנורמה אבל הכולסטרול הטוב נמוך מדי (16) ואני צריכה לעשות משהו בקשר לזה.

  אני חושבת שאני מבינה למה קרתה ההרעה הזו: בבדיקת האולטרסאונד האחרונה עשו טעות והראו לי תוצאה שיקרית: כאילו שחלל הבטן העליון  נקי לגמרי." שגיאה זו נובעת מכך ששביקת אולטרסאונד , כשכותבים את המימצאים מוחקים  את ברירת המחדל שמופיעה במחשב והיא שהכול תקין. מאחר ושכחו למחוק את השורה האחרונה יצא שתוצאת הבדיקה הראתה את השינויים הטובים אבל גם הראתה מימצא שלא היה שם שחלל הבטן העליון נקי לגמרי מבלוטות מוגדלות. כתוצאה מכך התרשמתי שאני כבר כמעט בריאה והתחלתי "לעגל פינות" בפרוטוקול: אכלתי קצת שוקולד כל יום, ויתרתי על מיץ מתי שלא התחשק לי, אכלתי פחות גרעיני פשתן. לאחר 3 חודשים  "קיבלתי את החשבון". בדיקות הדם מראות תמונה דומה עם השתפרות קלה בספירת הלבנה.

  אני מחליטה לקחת שוב את המושכות ולהיות סופר בסדר מעכשיו.

   

  נובמבר 2008

  בנוסף להקפדתי היתרה באכילת נכונה לפי הפרוטוקול הוספתי גם חוקני קפה פעם פעמיים בשבוע. זה אמנם לא לפי "שיטת בודוויג" אלא "שיטת גארסון", אך הם עוזרים בניקוי רעלים מהגוף. ההרגשה אחרי חוקן קפה היא נהדרת.

  שבוע לפני בדיקת האולטרסאונד עשיתי גם "ניקוי כבד" (שיטה מדהימה שאפשר לעשותה בבית לבד,  ללא כאבים, ללא אי נוחות, הכוללת הוצאת מאות אבני מרה וכולסטרול שמתחבאים אצל כולנו בכבד, משבשים את פעולתו - אי אפשר אפילו לראות אותם בבדיקות אבל כשהם יוצאות רואים אותן צפות בבית השימוש לעשרות. זה מה שנקרא בבדיקות "כבד שומני, כבד מוגדל". לאחר הניקוי הכבד מתחיל לתפקד בצורה יעילה והרבה בעיות וכאבים בגוף עוברים. מומלץ בחום!!!

  ועכשיו לתוצאות: הבדיקה הראתה שהטחול ירד מ 192 מ"מ ל 187 מ"מ. הכבד ירדה בגודלו מ 185 מ"מ ל 166 מ"מ. הבלוטות נשארו באותו גודל. אני נושמת לרווחה. הצלחתי להטות את הגלגל בחזרה. אני ממשיכה בתהליך "ניקוי הכבד". עושים את זה פעם בחודש עד שמוציאים את כל האבנים.


  פברואר 2009

  השלמתי 3 ניקויי כבד. אני ממשיכה לעשות חוקן קפה כל יומיים.

  עשיתי אולטרסאונד. הטחול הצתמצם ל 17.9 ס"מחיוךעוד שיפור! הכבד נשאר באותו גודל 16.6 ס"מ . הבלוטות קטנו כשהגדולה ביותר היא בגודל של  3.5 - 3 ס"מ, עוד שיפורחיוך

   

  מאי 2009


  הטחול הצטמצם ל 17.4 ס"מ עוד שיפור חיוך הכבד גדל ל 18.8 ס"מ (הוא עובד קשה כנראה). הבלוטות קטנו והן בין 2.8 ס"מ ל 3.3 ס"מ עוד שיפור.חיוך תמונת הדם השתפרה מאד וזה בזכות הטיפול עם החוצנים. כתבתי על כך בפוסט נפרד.

   

  אוגוסט 2009 

  אני קצת מאוכזבת... התחול גדל ב 4 מילימטר וגם בלוטות הלימפה גדלו בכ 1 ס"מ. אני חושבת שזה בגלל שלא הקפדתי על הפרוטוקול. אכלתי פה ושם  גבינה צהובה, ביצה או שתיים לשבוע.  (הגעגועים שלי לביצה הלכו להתגברו. אני מפנטזת על חביתה לעתים קרובות. כבר 3 שנים שלא אכלתי חביתה). אכלתי גם פסטה פה ושם והתעמלתי פחות. אחר הצהריים אני מתקשה לשתות את המיץ עם שמן הפשתן. מעכשיו אשתדל יותר. אחזור לשיטה ישרה כמו סרגל. כל "הדברים הטובים" האלה לא שווים את האכזבה.


  נובמבר 2009

  אחרי שחזרתי לדרך הישר הטחול שלי קטן במקצת וחזר לממדים של 16.9 ס"מ. אבל בלוטות הלימפה קצת גדלו. נראה שזה מצב כרוני, פעם עולה, פעם יורד, אבל בסך הכול הכול תחת שליטה וזה מה שחשוב. מאד השתדלתי בשלושת החודשים האחרונים להימנע ממאכלים שאינם יותר בגדר אוכל למי שאוכל לפי שיטת בודוויג. מי שקורא את יומן ההחלמה שלי עלול לחשוב שהחיים שלי הם מלחמה בלתי פוסקת בפיתויים. זה בכלל לא כך. הגוף משנה את העדפותיו, את רצונותיו ואת הרגליו. האוכל בשיטת בודוויג כל כך טעים לי וכל כך מגוון. אין היום מזון שאינני עומדת בפני הפיתוי ואוכלת אותו. לפני שאני אוכלת מזון שאינו נכלל בשיטה אני בוחרת בכך במודע מתוך אינטואציה להשלכות שיהיו לזה אחר כך לגופי, להרגשתי הפנימית ולמחשבות שלי. הגוף כבר התרגל לאוכל שלו, לאוכל אמיתי, והוא מגיב ישר על כל "אוכל" שהוא לא זוכר. הייתה לי בזמן האחרון כמיהה לסרדינים. אף פעם לא אכלתי סרדינים גם לפני כן. יתכן  שהתחשק לי פתאום בגלל שקראתי על תכולת אומגה 3 שיש בהם והתגעגעתי למרקם של "בשר" וחשבתי לעצמי שזה לא יכול להזיק ל בכמות כה מזעריתי. יחד עם זאת אני סובלת נפשית כשאני אוכלת בעלי חיים וכל החלטה לאכול אותם מלווה בחיבוטי נפש כה רבים שעדיף לי לוותר על העניין. הסוף היה שפתחתי קופסת סרדינים פעם בשבועיים למשך חודשיים וכשאכלתי בפעם האחרונה פתאום הם נשארו לשבת לי בקיבה ולא רצו להתעכל. אז ידעתי שזהו זה, אין יותר סרדינים.

   

  אני גם מרשה לעצמי לשתות כוס קפה 1 -3 פעמים בשבוע מחוץ לבית. זה אחד מהבילויים שלי: לשתות כוס אספרסו  בבית קפה. אני חשה שזה לא מזיק לי. לפעמים בגלל סדר יום עמוס אני נאלצת לוותר על מנוחה וכוס קפה אחת  מזרימה אליי אנרגיות חדשות כאילו היום רק החל. הגוף כבר נקי מקפה והסם הזה מורגש בצורה מלאה. אני נהנית משתיית קפה פי כמה מאשר פעם בגלל שזה אינו הרגל יותר.

  אני לוקחת יותר ויטמין די 3  עכשיו בחודשי החורף. עליתי ל 15000 יחידות. בקיץ הסתפקתי במינון של 10000 והצלחתי להעלות את הרמות שלי מ30 ל 48. מחקרים אחרונים מראים שיש קשר בין חוסר בויטמין די לסרטן, מחלות לב ועוד. בקשו מהרופא את הבדיקה:

   ויטמין די 25 (OH)

   

  אין להשיג את המינונים האלה בארץ. צריך להזמין מחו"ל. עדיף אם יש לכם מישהוא שיכול לשלוח את זה. אני מזמינה את זה דרך האינטרנט לבני שגר בחו"ל והוא מפרק את החבילה ושולח אותם במעטפה כמכתב פרטי.  אם תקבלו את זה ישירות מהחברה המכס יעשה עליכם קופה ויקח מכס שיהיה יותר יקר מתכולת החבילה. התנסיתי בזה.

  החוצנים ממשיכים לבקר אותי בלילות ואני מאמינה שהם מחזקים את המערכת החיסונית שלי. בביקור האחרון אצל ד'ר רונסון, ההמטולוג שנותן לי פתקים לבדיקות דם ואולטרסאונד, אמר לי: "רואים שאת עושה עבודה טובה, אם תתחרטי את תמיד יכולה לבוא אליי  ואני אזריק לך רעל לגוף." (כימו),  כמה נחמד  מצידו.


  פברואר 2010

  הכבד עכשיו 165 מ"מ

  הטחול 178מ"מ

   הבלוטות בולטות מעט יותר עד 50 מ"מ.

  למה יש ליחס את זה? לדעתי לכך שאני לא מקפידה כמו קודם על אכילה נכונה.  הגוף מגיב על כל שינוי. אני מחליטה לשוב לדרך הישר ולהקפיד יותר. בדיקת ויטמין די שעשיתי מראה שעליתי ל 60. זה נפלא אבל לא מספיק. אני ממשיכה לקחת 15,000 ביום.  

  בקשר לחוצנים עלי לסכם כאן את הנושא: בהתחלה היה שיפור בבדיקות הדם אבל אחר כך המצב חזר לקדמותו.  במשך הזמן שכחתי לבקש אותם לבוא לטפל בי וככה זה נגמר. ההתנסות הזו הייתה מאד מעניינת.


  מאי 2010

   

  הטחול  ירד ל 168 מ"מ - ההקפדה על הדיאטה בהחלט מוכיחה את עצמה. הבלוטות קטנו ל 25-30 מ"מ. אני יוצאת מהאולטרסאונד ונושמת עמוק. אני מביטה בעננים, בצמרות העצים. "יש לי סרטן" זה רק במחשבה. אני מרגישה בריאה ואני ממשיכה.

   

  אוגוסט 2010

   

  הטחול ירד ל 153 מ"מ הבלוטות בסביבות ה 20 מ"מ. הכול הכי נמוך מאז שאובחנתי.

   

  נובמבר 2010

   

  הטחול עלה ל 168 מ"מ. הבלוטות ללא שינוי. העליה זה שוב חריגה מהפרוטוקול. הלו!  תפסיקי לשחק בחתול ועכבר עם הגוף שלך. בסדר אני משתדלת אני רק בן אדם.

   

  פברואר 2011

   

  הטחול ירד ל 161 מ"מ. הבלוטות עד 20 מ"מ. אני משתדלת.

   

  מאי 2011

   

  שוב שיפור. הטחול עכשיו 15 ס"מ. עוד ס"מ אחד והוא בנורמה. הבלוטות קטנו ל 18  מ"מ. הכבד נורמלי. יש גם שיפור מה בתמונת הדם.  כשההמטולוג ראה את זה הוא שאל קודם כל אם אני לא עושה כימוטראפיה בסתר? אחר כל אמר כל הכבוד! מה את העושה? עברו כבר חמש שנים שהוא רואה אותי כל 3 חודשים והוא עדיין לא יודע מה אני עושה.   Ho boy...

  הנה שיפור למרות שלא הייתי אדוקה ב 100 אחוז. הנה  לגוף יש תנופת ריפוי והוא יודע לאזן ולתקן את עצמו אחרי כל השנים שהוא מקבל את התזונה שהוא זקוק לה כדי להחלים. התחלתי לקחת אינזימים פנקריאטים ואני לוקחת מזה כמה חודשים בטה גלוקן 1.3 די. 


   אני יוצרת וחיה, יודעת שיש אנשים רבים שנמצאים בצומת בחיים ולטובתם אני רוצה להישאר כאן ולומר שאני "חיה ובועטת". 

   

  תודה אלוהים, ד"ר יוהנה באדוויג וחברי קבוצת התמיכה  flexseedoil2 שהם מקור לא אכזב לעידוד, מידע ותמיכה.

   

    

  אני ממשיכה.Peaceחיוך

         

  דרג את התוכן:

   תגובות (6)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     13/3/09 07:17:

   שלום נעמי,

   תודה לך.

   כמו שכתבתי חשוב ביותר לעשות את השיטה בשלמות ולא להשמיט שום חלק. זה כולל היחשפות לשמש, פעילות גופנית והורדת מתחים מכל סוג. כיוון שמתחיל להיות חם אי אפשר יהיה להכין כרוב כבוש בבית יש לשקול לעבור לשתיית  משקה כפיר. אפשר להשיג את הגרעינים דרך האינטרנט ולהכין בבית.

   שיהיה בחסדי שמיים,

   הלימה.

     12/3/09 13:25:


   היי

    אצל בעלי התגלה גידול במוח מסוג אסטרוציטומה אנפלסטית ואימצתי את השיטה פחות או יותר מודה לך על העלאת הנושא

     30/1/09 07:54:

   תודה רבה לך מיכל, חיוך

    גם מי שאין לו סרטן יכול להעזר רבות בפרוטוקול של בודוויג למניעה ולריפוי מחלות אחרות.

    אתמול הייתה כתבה  בגלי צה"ל על מחקר שנעשה על הנזק שבאכילת שוארמה. הערך הקלורי של מנה אחת יכול להגיע ל 3000 קלוריות, זה  כמעט פי 100% יותר מהצריכה היומית של קלוריות של לבן אדם. 

   אחת התגובות של האנשים שרואיינו בקשר לכתבה זו הייתה: "אז מה, שנפסיק לאכול בחוץ?"

   כל אחד יענה לעצמו על השאלה הזו.

    

    אני אוכלת בחוץ אבל רק סלט ואני מביאה מהבית את ה גבינה והפשתן שערבבתי בבית במכל קטן ומפזרת אותו על הסלט.

     29/1/09 18:28:


   הסיפור הזה מעודד ומלא השראה. כמו כן אני מלאת הערכה על כך שאת טורחת ומביאה לידיעת הציבור שאפשר להבריא מסרטן בשיטה אחרת.

   מודה בשם עצמי ובשם אלו שעוד יגיעו לכאן.

   מיכל

     25/6/08 06:39:
   למה אין לך כוכבים? גם לי אין כוכבים ומעולם לא ידעתי שאין לי עד שבאתי לככב מישהו בפעם הראשונה והיית לי הודעה שאין לי כוכבים. בכל אופן תודה על האיחולים. צריך להאמין במשהו כדי שהוא יקרה. 
     24/6/08 12:59:

   מחזיק לך אצבעות

    

   מכיר את המקום שבו את נמצאת

   אני בחרתי לשלב קונבנציונלי עם לא קונבנציונלי

   מקווה בעבורי שלא טעיתי

    

   אם היה לי כוכבים היית מקבלת את כולם

   קבלי כוכב וירטואלי זה מה שיש לי לתת