כותרות TheMarker >
  ';

  אופנוען בדרכים

  איש פשוט/ אדם פשוט

  קבלת שבת שלישית,שעריי שמיים נפתחים, מנהיגים אטומים, מהפכה חברתית מתפרצת, ושעריי מימסד נפרצים

  54 תגובות   יום שבת, 28/6/08, 12:09
  בכביש המהיר לירושלים שעת אחה"צ של יום שישי, בדרך לקבלת שבת שלישית,  הרגשתי  כאילו האופנוע  כבד יותר מהרגיל.

   "מה קרה? "   אמרתי לו    " לא התרגלת כבר לסחוב מגבר, מחשב מיקרופון ואידיאלים?" שאלתי אותו,    "אתה מכביד עליי"    נאנח האופנוע,

   " עד שהסכמתי לשתוק על הציוד שאתה מעמיס עליי, עכשיו הוספת לי  את כובד המכתב לראש הממשלה ! "  מה  אתה יוצא למלחמה ? למרות  שהזהירו אותך, איימו עליך, הפחידו אותך, ניסו להשפיל אותך ולהקטין אותך, עשו לך תרגילים כדיי שתהפוך לגימיק חולף, נכון יצאת מהכול מחוזק, האמונה שבך הפכה כל  ניסיון לגמד אותך לתוצאה הפוכה, אבל הפעם אתה מסתכן ובגדול, אתה יוצא נגד ראש ממשלה, אתה ? מי אתה? האופנוען בדרכים? טרובדור? שכותב מילים ומנגינות? ומהו הנשק שלך? אופנוע ישן שעומד להתפרק? אידיאלים ? הצחקת אותי ! מה המשאבים שלך?  מי תומך בך ?
  המיתרים של הגיטרה ? "  המשכתי לרכב בדומייה, מהרהר ותוהה אוליי יש צדק בדבריו, אבל אלה מיתריי הלב שבי, זה גדול ממני, וזה עומד להתפקע, לכן  יצאתי לדרכים
  " לעצור את הדימום הלאומי " ואי אפשר לצאת למלחמה  מבלי לדעת שבכל סיכויי להצלחה יש סיכון של כישלון, האופנוע שמע את הרהוריי ורצה לענות לי, אבל למזלי הגענו למתחם האוהל, שם בחוץ נכנסתי אל תוך ערמת עגלות נכים, כיביתי את המנוע של האופנוע, שישתוק!!! והתחלתי לשיר בקול רם " שלום עליכם מלאכיי השלום מלאכיי עליון...." כל הקהל התחיל לשיר, וקדושה מהולה באהבה החלה מתפשטת  בכל המתחם , ידעתי שהאמונה שבי חזקה מכל שיקול הגיוני,
  ( מוח-גוף- נשמה = מגן! עכשיו צריך רק לדעת להשתמש בהם בתבונה, ולשמור על בלאנס נכון בינהם, לזה התכוון המשורר באומרו " זכות הבחירה,הכל מונח לפיתחך גם הטוב וגם הרע האם תהיה מסוגל להבחין בינהם, ולבחור בדרך הנכונה?"
  מפות לבנות כולם מסבים אל שולחן השבת שעל הכביש כמו משפחה גדולה אבל העיניים מדברות
  מסביב לשולחן לפני שהתחלתי לקדש הקראתי להם את המכתב  הנוסף לראש הממשלה ...מחיאות כפיים סוערות, לא תארתי לעצמי שעוד הערב, יקיימו חבריי הנכים את שכתבתי במכתב ויחריפו את המאבק.
  זכות גדולה היא לי לקדש על שולחן השבת הזה, שוב פעם דמעות של מלאכים נוזלות לכוס היין המבורכת טיפות נוסכות נחמה ותיקווה לכל הלוחמים החולמים
  לאחר הקידוש שיחות עידוד מוזיקה טובה, אני  כמעט לא שר הערב, השבוע העמוס התיש אותי, לכן אני יותר מנחה מעודד ומעביר את המקרופון לדורון, לעו"ד יוני דוידוביץ שמלווה את המאבק, ליוחאי שמחזק ומעודד, לשמחה שמפרגנת לציון, ולצליק שבתמונה, שהביא עוגות ושמפנייה, ועושה את ברכת הגומל המיוחדת שלו, באוהל ההזדהות עם מצוקת הנכים, צליק אפילו קפץ על רגל אחת כדיי להראות שהוא בריא, כבר אמרתי לכם,  נשמה של בן 16!
  דן המונשם מעודד את החברים, הבנתם את זה? דן שזקוק לצינור הנשמה ומצבר, וחייב כל כמה שעות לחזור הבייתה להטעין את עצמו, דן שמסכן את עצמו בקור הירושלמי כי אין לו מנגנון חיסוני כמו לאדם בריא, דן המופלא מגיע באופן קבוע לתרום את נוכחותו למאבק, ודן מעודד את חבריו, כשדן דיבר הבטתי באופנוע שלי, ושאלתי אותו " האם אתה מבין ?"
  תוכלו לראות את דן בכתבה בחדשות וואלה שיצאה היום
  גילי המיוחדת מהקפה דה מרקר עם אושר שיושב על כיסא גלגלים, גילי עם לב ענק ונתינה ללא גבול! כל התמונות באדיבותה של גילי.
  ..
  ...אורי מימין ומלי משמאל ליד האופנוע והמגבר שעליו, מקשיבים למוזיקה ומפזמים את השירים, אמא סימה מאשקלון באה לחזק את המאבק, האופנוע התחיל להזדקף בגאווה על כך שהוא גורם הנאה למלי ואורי ולכל העגלות שהתקבצו מסביב למוזיקה,  הבטתי בו במבט שניסה להזכיר לו את דבריו בדרך לכאן.
  לאט לאט שמתי לב, שתוך כדיי השירים והאווירה הנעימה, נעלמים לי נכים מהקהל, הסתבר שאכן מספר נכים החליטו להחריף את המאבק והחליטו לפרוץ אל  תוך משרדיי משרד הרווחה
  מאיר וציון מול המחסום לאחר מספר שניות המחסום היה פתוח
  יוחאי גם במאבק עם חיוך ניצחי על הפנים, מעליו איציק בבקא ,
  ההמולה בשיאה שוטרים מוזרמים למקום, אני ניגש לאופנוע, ומתחיל לקשור את הציוד, מארגן את עצמי לתזוזה, מוציא את המכתב שכתבתי לראש הממשלה, ואשר הקראתי להם בתחילת הערב, וקורא אותו לעצמי ולאופנוע,
  "שלום לך אדוני ראש הממשלה 
  פעם נוספת אני כותב לך,  ובעצם זו הפעם השלישית , שחבריי הנכים ואני, מגיעים לעשות קבלת שבת באוהל המחאה כאן בירושלים, הרעיון של קבלת השבת עלה בי כדיי  להציג ולהראות, את הפן האנושי של ציבור הנכים, את החום והאהבה שבאנשים האלה, להדגיש את מצוקתם, אבל לא בדרך צעקנית ומתלהמת אלא בדרך מאופקת ומכובדת!
  האם אני צודק? האם זו הדרך? או שהם צריכים לצאת לרחובות כפי שעשו היום, או לשרוף צמיגים ולאיים במעשים קיצוניים כפי שהם מתכננים בשבוע הבא. האם רק כך משיגים דברים במדינה ?
  איתי מגיעים אנשים מקסימים בעליי מודעות חברתית ובעליי לב גדול וחם. ומה עם הלב שלך אדוני ראש הממשלה? אנחנו שוב פעם מזמינים אותך לעזוב את ביתך החם והמוגן ולבוא אלינו לאוהל המחאה,
  תרשה לי לספר לך אדוני ראש הממשלה, שהמחאה החברתית שאני גאה להוביל, חוצה גבולות אנשים ומפלגות, ואוליי ישמע לך מוזר, שלמעלה משלוש מאות עשרים אלף איש קוראים את האופנוען בדרכים,
  זה לא אני  ואין לי מנגנון של אנשיי תקשורת אנשיי תדמית ויחצנים כפי שיש לך, אלא אלה  המצוקות והשאיפות של העם לשנות את המצב ולברוא מציאות טובה יותר שמתנקזות אליי למאבק שלי בדרכים, אתה מבין אדוני ראש הממשלה, המצוקות שבמדינה מעצימות את כמות האנשים שמצטרפים אליי. אתה בעצם מעצים אותי!
  שהריי לא נבחרתי לשום מפלגה ולא התיימרתי להוביל ולעבוד אצל אף אחד כפי שאתה הצהרת בנאום מפורסם שלך " אני עובד אצלכם "  תגיד לי ככה מתנהג עובד? רומס את המעסיקים שלו? 
  אתה זה שאמרת בנאום אחר לאחר המלחמה " אני נשאר לתקן את הליקויים"  תגיד לי מה תיקנת? ואיך זה שבמקום לתקן יותר ויותר ליקויים ,קילקולים, אזלות יד, חוסר מנהיגות ורפיסות מדממת את החברה הישראלית למוות.
  אדוני ראש הממשלה, לא אעבור איתך על כל החשבון שיש לי איתך ויש לי!  אתה הוא המנהיג שלי ואתה הכתובת האחראית על מה שקורה במדינה, את העיניינים שיש לי איתך  צברתי במפגשים שלי בדרכים עם העם, משדרות מוכת הקסאמים ועד משפחות החיילים החטופים, ממצוקת חסריי היכולת, ועד היאוש של המעמד הבינוני שמנסה לעבוד בכבוד ומגלה שבדרך הישר הוא לא גומר את החודש, לכן אני לא מדבר איתך עכשיו על מדיניות הקומבינות שמאלצת את העם להיות עבריין בשביל להביא אוכל הבייתה, לא מדבר איתך עכשיו על חוסר הביטחון האישי של האזרחים, זה חשבון אחר ושיחה אחרת. אני מתמקד במכתב זה בעיניין מצוקת הנכים, אתה מבין אדוני ראש הממשלה שמשהו דפוק במערכת אם הנכים פנו בבקשת עזרה לאופנוען בדרכים? אתה מבין שבעצם המערכת הממסדית האטומה לא התייחסה למצוקת הנכים שנאלצו לבקש עזרה להגברת המודעות ממני, ואני באתי רק ליום אחד ביום שלישי לפניי שלושה שבועות, ונשאבתי למאבק הצודק הזה שיכול היה להימנע, אפילו  השרים הממונים מצדיקים את מאבקם, אבל זה בדיוק כפי שאתם מצדיקים את תביעתם של ניצוליי השואה, ובקומבינה מעכבים את הכספים וסופרים כל יום כמה אומללים נוספים שמתים.
  לכן אני פונה אל האדם שבך....אהוד  בוא לאוהל המחאה של חבריי הנכים
  תאמין לי אתה תעשה טוב להם והרבה יותר טוב לעצמך, בוא דבר איתם, תקשיב למצוקתם
  חבק אותם, תבטיח לעזור להם, בזה אני מבטיח לך שתיקנה את ליבם וגם את עולמך,
  אני מחכה לך!
  אתם זוכרים שאני מאמין שמילים בוראות מציאות, זה מתחיל במחשבה שהופכת לדיבור, דיבור שהופך למילים, מילים הופכות למשפטים משכנעים, וכל זה הופך למעשה.
  השאלה שלי אתכם חבריי, אם אקרא לכולכם ולכולם, לבוא לערב אחד, לעצרת מחאה, חברתית כללית על כל האבסורד שמדמם אותנו למוות, ולבקש מראש הממשלה, להתפטר!!!, להעמיד מייד, חרום חלופית,
  לקבוע זמן לבחירות, עם סטנדרטים ערכיים ומוסריים שיחייבו את כל המתמודדים ועל כך ארחיב בעתיד.
  האם תצטרפו אלי ? האם תפעלו איתי ותדאגו שזו תהיה עצרת ענקית, האם כל מי מכם, שמכיר ארגונים חברתיים , תנועות נוער, גופים, ועדיי עובדים, וכלל עם ישראל, יעשה את כל יכולתו לרתום את כולם למשימה,
  כי אם תשובתכם תהיה חיובית, אני קובע תאריך. ועובד על  תנועת  מחאה שבאה וצומחת מהעם, נקייה מאינטרסים פוליטיים, והעצרת שנעשה תהייה מפגן כוח ויריית פתיחה של כוח העם שהחליט  להצטרף לקריאתי ו.. " לעצור את הדימום הלאומי"   ב-"דם" (דרך מאבקים) 
  מחכה לתשובתכם !
  ברצוני להודות לכל החברים שבאו הצטרפו ותמכו פרטים בקישור קומונת רוכביי הפרלמנט
  ובנוסף מזכיר לכם את צוותא ת"א, מעתיק לכם פרטים מהרשומה הקודמת
  ב5/8/08 אני מופיע בצוותא תל אביב בסיפורים ושירים מהדרכים  לכבוד הוא לי להופיע במוסד מכובד זה, שפתח את דלתותיו בפניי ברצון באהבה, ואני אפילו נרגש, וחש שזוהי אבן דרך ונקודת ציון אישית שלי שבאה מכל ההתעצמות החברתית שלנו!

   חשוב לי,  אם אפשר, שתיקנו כרטיסים  מראש תחזקו את הדרך ותעצימו אותה ואפילו תגרמו למופע להיות מכור מראש !  זאת הדרך שלכם לחזק את המסע !

  אם זה יקרה, כל הזרקורים יופנו אל המסע החברתי הזה !

  האם אני חולם? האם אני מציאותי?  זה תלוי בכל אחד מכם שירכוש כרטיסים מראש.

                     זאת קופת צוותא 03/6950156/7

   ניפגש בדרכים, בכיכרות, במצוקות
  ובצוותא תל אביב
  מחכה לכם
  מגן 054/3055033
  האופנוען בדרכים
  דרג את התוכן:

   תגובות (44)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     12/7/08 12:48:

   כן.

    

   אני בא.

     5/7/08 18:53:
   מגן אתה כזה איש גדול... אני רק יכולה להצטרף אליכם... ולרכוש כרטיסים נתחיל בזה התמונות מרגשות עד טירוף איזה אנשים טובים יש בדרך שרוצים רק טוב עבור כולם... אני מחבקת אותך בכל כוחי ומעריכה מאד את הרגישות הסובלנות והנתינה שלך... מצאת טוב גם עם בדרך פגשת את גילי שרק בעינייה אתה יכול לראות רק טוב... אישה מדהימה את! כבר אמרתי לך... וגאה בך על הכוונות הטהורות שלך... מחבקת אותך גם בכל כוחי... שבוע ניפלא לכולנו...
     29/6/08 20:40:
   כוכב ע נ ק ..תרתי משמע.
     29/6/08 16:21:

   אם תמונה שווה אלף מילים

   התמונות מדברות בעד עצמם

   והלב כואב, וזועק, מאין יבוא עזרי ?

     29/6/08 14:06:
   :-)
     29/6/08 13:38:

   מגן היקר

   התמונות מדברות

   כל כך מרגש מה שאתה עושה

   ישר כח

   גלי

     29/6/08 11:08:

   קול שופר מפיך מגן

   יששר כוח ואתה צודק ועוד איך

    

    

     29/6/08 08:26:

   מגן היקר,

   תרשה לי קצת לקלקל את האחדות ו"החגיגה".

   רגע לפני המתלהמים למיניהם, אני נכה סיעודית ומי כמוני יודעת מה זה הגועל הזה הזה של הקיצבאות שאין אפשרות לחיות מהן כמשפחה.

    

    

   מגן, אנחנו, ציבור הנכים, לא מעניינים כאן אפחד במדינה. בכל פעם קם לא ספין רציני שדוחק הצידה את הדברים החשובים.

   אז היום אלו השבויים, מחר, אובמה יגיע ללקק לנו ת'תחת, מחרתיים שוב סוריה ואז קצת השחיתות של אולמרט.

   אני סקפטית, אבל מלאת תיקווה שתוכלו להזיז למישו שם למעלה.

     29/6/08 08:26:

   מי ששמע היום חדשות בבוקר לא יכול להישאר אדיש מול הצער הגדול שמעבר לחיים הרגילים - הגירוש הברוטאלי שעשו להם.

   יישר כוח מגן יקר.

     29/6/08 07:52:

   איש יקר שכמוך

   כולי הערצה והערכה לפועלך

   *

   רותי

     29/6/08 03:09:

   http://news.walla.co.il/?w=//1304223

    

   ראיתי את הכתבה ...מזעזעת האטימות...צועק

   ועכשיו אמרו בחדשות שפינו את הנכים שוטרי יס'מ

   חלק נפצעו ....וחלק חזרו למאהל...

   עד מתי?.........ישר כח...*

     29/6/08 02:21:

    

    

      אין   לי   מילים

    

    

      נשיקהמגניב
    

     29/6/08 01:50:
   נעתקה בי נשמתי
     29/6/08 00:26:

   גילי ומגן, נשמות גדולות וטובות!

   המון אהבה.

     28/6/08 23:25:

   יקירי

   רשמתי לפני 5.8 צוותא ת"א !!

   הפעם אגיע !!

   ואתה יודע אני איתך.

   נשיקה אידיאלוגית

   פנינה

     28/6/08 22:56:
   בהצלחה
     28/6/08 22:11:

   ... וגם כוכב כמובן... נו, איך לא...

     28/6/08 22:10:

   את אמיתית את/ ונפלאה את/ ונותנת ת'נשמה/ ווואלה כל הכבוד לך, אנחנו גאים בך נורא-נורא. ועכשיו כולם ביחד מצטרפים אלי עם הפיזמון החוזר, יאללה... ואת, ואת קלטת את זה, מותק?! 

     28/6/08 21:55:
   מלאך אתה!!!מלאן כוחות..... האהבה והסבלנות מבאים תוצאות:)) ישר כח.....חבר מחבקת.
     28/6/08 21:15:

    

   מגן אתה אדם ענק!!!

    

   "וזכרת את שם אלוהייך אשר נתן לך כוח חייל לעשות" .

    

   הרבה בריאות וכוח !

     28/6/08 20:59:
   חזק ואמץ ..ישר כח...לעולם
     28/6/08 20:56:

           כוכב גדול

         ללב  ר ח ב

   ולאישיות עוצמתית

   ומי אם לא אתה ד ה ר י !!!

     28/6/08 20:21:
   מגן אתה ברכה לכן אומר מס דברים ראשית צמחו מהעם מספר לא מועט של חברים שהגיעו לכנסת אולם בגלל שהמערכת בנויה כך שללא רוב אין לך אפשרות להשפיע הכל כאן כרגע תלוי בדעתם של החברים אז במידה ותצליח להזיז ולשנות החברים יתמכו וישמחו לעזור ולתת כתף בהצלחה חבר יקר המשך כך ותבורך בבריאה .
     28/6/08 19:35:

   מגן,

   תודה על מסירות,

   על מעשים,

   על שאיכפת לך כל כך.

   על מנהיגות ,מובילות,

   תבורך.

   בע"ה ,ניפגש בצוותא. 

     28/6/08 16:45:
   חיזקו ואמצו יקרים
     28/6/08 15:28:

   מרגשים אתם,

    

   איחוד כוחות רק הוא יכול להביא להשגים ולשינוי, רק באהבה נטולת אגו,

    

   ואתם שניכם, יש לכם כל כך הרבה לתת, כל אחד בדרכו

    

   המון אהבה ממני

     28/6/08 15:24:

   ויום אחד, יום השינוי,  הכל יישתלב באהבה.

    

    

    

    

     28/6/08 15:21:

   מגן.

    

   תודה שמחקת את תגובתי הקודמת.

    

   לפעמים אני חוטא באגו ומבחין בכך רק בדיעבד.

    

   אני עובד על להבחין בו בטווחים קצרים יותר,

    

   ואחר כך להטמיע את הצניעות בתוכי. זה לא קל.

    

   אוהב אותך.

     28/6/08 15:20:

   גילי מגן והעוסקים  בדבר

   לא מצאתי מילים שיביעו את גודל תמיכתי ..

   הכאב והעוצמה שבסיפור של כל אחד ואחד

   אני מברכת על היוזמה ,

   כל אחד ינהג לפי דרכו ואמונתו בעיקר בעצמו.

   שבת נפלאה

     28/6/08 15:20:

   ליוסי בן טוב!

   נאמן לדרך בה אני הולך

   ולאחר  הטלפון שלך אליי...

   אני נענה לבקשתך ומוחק את התכתובת הבלתי נחוצה...

   ושיתקיים בנו הפסוק

   " ואהבת לרעך כמוך !"

   שיהיה בהצלחה!

     28/6/08 14:55:

   מגן וגילי היקרים

   חייבת לאמר משפט קטן לפני התגובה האמיתית

   "כשהראש דפוק כל הגוף סובל" (המבין יבין)

   אתם עושים עבודת קודש ראויה לשבח

   אני גאה בכם על מעשייכם

   אתם מלאכים חיים!!!

   אשמח להגיע לאחת הפעילויות שלכם ולהשתתף במאבקכם הצודק

   אני נגד הפגנות והתלהמות אך להגיע ולגרום לאדם לחייך זאת מצווה

   מגן היקר

   חזק ואמץ

   מחזקת את ידייך ומחבקת (מרגיש? שלחתי מכרמיאל)

   גילי

   כמו שכבר אמרתי

   את מלכת המלכות

   אוהבת אותך

   את מיוחדת במינך

   כן ירבו כמוך

   באהבה ע-נ-ק-י-ת

   ברקת*

     28/6/08 14:43:

   גילי ומגן היקרים

   כואב לקרוא את הפוסט

   ומרגש להביט בתמונות

   אנו שגורלנו שפר עלינו

   תמיד צריכים לנצל הזדמנויות

   לעזור לאלה שגורלם שפר עליהם פחות

   לא לקבל את כל מה שהעניק לנו האל בחסדו כמובן מאליו

   הבריאות שלנו, הכלכלה היציבה והאושר הפנימי

   הם לא מנת חלקם של כולם

   ולכן אני מברכת אותכם על העשייה הפוריה

   והיוזמה המבורכת

   תבורכו לעד אמן

   מי ייתן וירבו אנשים כמותכם

   שתמיד יושיטו יד לחסר אונים

   וידרבנו אחרים לעשות זאת

   מברכת אותכם בבריאות שלמה

   אריכות ימים ונצחון למען הנכים

   משפט שתמיד מלווה אותי ואני לוחשת אותו

   כשאני מרגישה אנרגיות שליליות שמופנות אליי

   "אלי האהוב , עזור לי תמיד לנצח מתוך אהבה

   ואם לא אנצח תן לי את האומץ לנסות "

   תתחזקו

   כוכב

   בהערכה שילה

     28/6/08 14:28:

   עכשיו באמת אני מחויכת מגןצוחק (אין שכל אין דאגות ...)

   נשיקהשבת נעימה לך מגן אוהבת אותך חבר יקר!!!!

   וכל תגובה שלי כאן היא מעמקי נשמתי והערכתי אליך!!!

   איתך בדרכים גילי שלומית ושני ...

    

     28/6/08 14:00:

    

   מדהים!!!

    

    

     28/6/08 13:22:

   דרך אופינית לך בעשיית טוב. אבתי המשך שבוע איכותי

     28/6/08 13:20:

    

   צטט: בן טוב 2008-06-28 12:40:09

    

   צטט: בן טוב 2008-06-28 12:27:56

    . . . .

   מהפיכה אמיתית היא תודעתית והיא לוקחת זמן רב, רב מאד. פיקים מתלהמים רק הורסים אותה, ומחזירים אותנו 20 שנה אחורה, ואז יהיה קשה להתייצב שוב עם כל העבודה הרוחבית והעמוקה.

    

   תחשוב, אל תהיה היסטרי אחי. 

    

   מהפכה של ממש תיתכן רק אם נצליח לשלב מרכיבים רבים לכל האורך והרוחב. לעתים יש צורך בשיאים (peeks) אבל אותם צריך לנהל בצורה מושכלת ולא בשליפה מהמותן.

   בנושא האגו הייתי ממליץ לכל המעוניין לעיין בדיון איך מוציאים ארגונים מהאגו?

    http://cafe.themarker.com/view.php?t=464881

    

   ציטוט:

   מה שתוקע את הארגון, שוחק את האנשים ומחבל בהצלחה שלנו זה האגו.

   מאבקי כוח. סכסוכים אישיים קטנוניים. חוסר נכונות לקבל ביקורת. משחקי שליטה וכפייה. אנשים שדואגים לתדמית העצמית ולמעמד שלהם יותר מכל. פוליטיקה פנימית מלוכלכת. טינה אישית על דברים שקרו לפני שנים. אגו, אגו, ועוד אגו, ועוד אגו.

   עבדכם הנאמן הוא בין השואלים:

   איך נביא את הארגון שלנו לראות שהאגו הוא בעייה שצריך להתמודד איתה?

   איך נביא את האנשים לרצות לעשות משהו בעניין?

   רק אם וכאשר יהיו לנו תשובות לשאלות הללו נוכל לגרום לשינוי תודעתי חברתי במדינה שלנו, למען חברה טובה יותר = איכות חיים.

    

   שבת שלום מחייך

    

     28/6/08 13:19:
   *ענק לענק!
     28/6/08 13:16:

   את נשמה ענקית ראיתי זאת בעינייך כשנפגשנו...

   כל הכבוד לך..הנתינה שלך רבה וגדולה...

   יישר כוח...נשיקה

     28/6/08 13:11:

   מגן חבר יקר שלי,

   מי כמוני יודעת על מה ולמה הנכים מוחים.

   אפילו את הזכויות שלנו לא יודעים. מה כמה למה ואיך.

   אם לא צועקים לא מגלים.

   אני אישית נלחמתי בכל הכוחבמשרד הבריאות כדי שיאשרו לי כיסא ממונע.

    כל כך חבל לי שאני לא מצליחה להגיע לירושלים לתמוך. אבל, כל יציאה שלי מהבית היא לוגיסטיקה שלמה של אירגון ובלגאן.

   במקום לכתוב כאן כל כך הרבה זה הלינק.

    http://cafe.themarker.com/view.php?t=484284

     28/6/08 13:05:

   הי מגן

   ממשיכים לעקוב אחר הפעילויות שלך .

   נשמח לבוא להופעה בצוותא - מי יכול לוותר ????

   ו.....כן אם המאבק יחריף נעמוד לצידך ונושיט כתף , כי אנו חלק מהתושבים במדינה הזאת .

   יש לנו אחריות לעזור ולתמוך אחד בשני , וגם אם נראה שכל אחד סגור בבית שלו , כנראה אנחנו צריכים מישהו שירים את דגל המאבק ויארגן את הדברים .

   לא כל אחד בנוי לתפקיד של מארגן או דובר , אבל אני בטוחה שיש עוד תפקידים שניתן לעזור בהם .

   שיהיה לך סוף שבוע נפלא

   והמון כוחות ,

   בהצלחה

    

     28/6/08 12:56:

   מגן חבר יקר שלי,

   אני כרגיל מחזקת את ידייך,

   יש לי עוד כל מיני דברים לומר לך - אבל אעשה אותם בפרטי.

   התמונות לא פשוטות, כואבות ולמען האמת אומרות את הכל.

    

   מאחלת הצלחה למאבק וכמובן גם הצלחה לך בדרכך.

    

   קרן אור

     28/6/08 12:56:

                          מגן יקר! מלאך !

    

   קשה היה לי להירדם אחרי אתמול...

   קשה עדיין לעכל את מה שראינו שקרה...היאוש גובר..

   אך מחזק אותי לדעת שבאו חברים ותמכו ועודדו !!!! תודה לכולם...

   המאבק הזה הוא התחלה לשינוי לחברה יותר טובה !!

   להוקעת האטימות ולשינוי פני החברה בישראל !!

   שינוי ומהפך להוריד מהכיסאות את השפלים שבאנושות !!!

   שמתנהגים ברוע ואטימות לנכים מונשמים חסרי כוחות !!!

   להילחם בפשעים כן כן זה פשע לא לתת לנכה את מלא זכויותיו!

   המגיעות לו בזכות ולא בחסד !!!

   מגן אל תישבר לי עכשיו אני יודעת שקשה לך ותאמין לי שגם לי אבל

   לנכים הכי קשה בעולם!!!

   אבל לאאאאאאאא!!!! אנחנו חזקים ונמשיך במלוא המרץ והכח

   במה שאפשר נעזור

   ולך תודה מעמקי הלב על הרגישות שלך

   ועל ההבנה התמיכה במצוקת החלשים !!!

   מקדישה לך את השיר בהמון אהבה וכח להמשך...שיר שמחזק אותי ואת חבריי הנכים שרנו אותו אתמול מול  השוטרים...

   http://www.youtube.com/watch?v=CaX-Yn_Uw_s&feature=related

     28/6/08 12:38:

   אוףףףףףףףףףףףףףףףףףף

   כמה אתה צודק,

   כל כך הרבה פרטים בפוסט אחד,שכל פרט ופרט

   יכול למלא משימה בפני עצמה, ואתה לוקח על כתפייך

   הרחבות עולם ומלואו,

   חוצה גבולות ,נוגע באנשים, נוגע בכאב,

   ממש דופק לי הלב,

   מגן - מוח גוף נשמה

   היש עוד כמוך כאן בסביבה?

   המשימות שלקחת לעצמך הן משמעותיות

   לנו כעם כחברה,

   כל אחד מאתנו חייב לתת לך כתף,

   הבה ונתגייס ,

   ראשית נופיע לארוע החשוב בצוותא,

   ואתה המשך בדרכך

   מגן - עם נשמה יתרה,

   אני אתך,

   אשרינו שאתה ביננו.

     28/6/08 12:21:

   התמונות מדברות והלב בוכה.

   הייתי שמחה לראות פה את המכתב לראש הממשלה

   ביחד עם התמונות והעיניים הטובות.

   יישר כוח.

   אשוב

    

   ארכיון

   פרופיל

   מגן דהרי
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין