כותרות TheMarker >
  ';

  דר' אסתיה חטר גזה Mc.D

  דיסלקטית דיסגרפית, ללא כישורי למידה קשב וריכוז, לקראת כיתה יב' פיתחתי את השיטה הראשונה להתגבר על הלקות ועל בעיות קשב וריכוז בכיתה.

  מאותו רגע והלאה עם תוצאות אדירות בשטח התמקדתי בחקר כוח המוח שלי מול קשיים וכן בשינוי השפעות חיים.

  מאותו רגע התחלתי ללמוד ולקרוא, לא רק באוניברסיטה אלא את העולם ההוליסטי אזוטרי הכנסתי לחיי 'בחלק השני של היום'.

  בשנת 1993 הפכתי עצמאית ומאז ועד היום אני הילרית, מאבחנת, מורה ומו"ל של ספרי הדרכה איכותיים (8 בשנים 1994-1996; 15 בשנים 2017-2018)

  יעוד, מקצוע, הגשמה ...

  96 תגובות   יום רביעי, 13/8/08, 08:37

  כל אדם כמעט שאני מכירה רוצה להגשים בעבודה את היעוד, את רצון הבורא, את הייחודיות הפנימית את...

      

  וכאשר זה לא קורה מתעוררת אכזבה, מתעורר תסכול, מתעוררת ביקורת עצמית וגם כלפי העבודה וחלק מהאנשים המעורבים בה – עובדים ומקבלי שירות (קליינטים).

      

  אני מעוניינת לשתף אותך בהתנסות שלי, בתובנה שלי – לפחות בחלק מהתובנות.

      

  כאשר אדם מתחיל למלא את היעוד שלו אין דרך לחזור אחורה,

    אי אפשר לבקש דברים מסוימים שקל לבקש או להחליט להפסיק ללכת בשביל זה ולחזור למה שהיה קודם מאחר וכאשר המחויבות הפנימית היא של הנפש והנשמה במקום החלטה של הרבדים הארציים יותר שלנו הרי ניסיון לחזור חזרה ולא לממש יעוד שהתחלת לממש, שביקשת לממש, 'חזרה לחיים כמו בעבר' לפי ידע מעשי שלי ושל אנשים נוספים שהכרתי בחו"ל, גורר מחלות סופניות.

      

  מי שמתחיל ללכת בדרך של ההגשמה העצמית – של היעוד האמיתי – אין לו / לה דרך לשנות זאת גם אם חלק מהדברים פחות מיטיבים מאשר לפני כן.

      

  יש צורך לעמוד בפני שיעורים שהעולם מעמיד בפנינו, שיעורים לא קלים – ואותם יש לעבור בהרמוניה ולדעת להשתחרר מהרבה דברים כדי שאותם עניינים ישתחררו –

  אחד השיעורים שמרבים להיפגש בהם הוא שמגיעים המתחזים לאנשים מוסריים, אנשי שיווק עצמי לצרכיניצול שיש בו גם היבטים לא מוסריים חלקם מתגלים בשלב כלשהו - כאשר מתגלים אנשים אלו יש לדעת לא להיפגע או לקחת זאת אישית אלא לפתח תהליך של השתחררות מאכפתיות (לא להתיחס כלל - Letting Go) כלפי מי שנוהגים כלפינו בחוסר מוסריות ובשקרים.

  אבל מצד שני כשאנו רואים שאותם אנשים עושים עוול ופועלים שלא בדרך מוסרית כלפי אנשים אחרים עלינו לעזור לנפגעים כמיטב יכולתנו - בכל ליבי אני מודה ל ש.ר. על השעור החשוב הזה שהיא הנחילה לי - 

  השיעור הוא ללמוד    

  לא לעמוד מולה ולהילחם נגד משהו חסר המוסר שנעשה לנו (כי הבריאה תלמד אותה את השיעור הנדרש בדרכה של הבריאה ובתזמון של הבריאה/הבורא),

  כן לעמוד מולה ולפעול כמיטבנו בדרכים הרמוניות עבור טובת אנשים אחרים בהם היא מנסה לפגוע בדרך לא מוסרית (כחלק משירות הייעוד שלנו כלפי האנושות, כשזה אפשרי ויש לנו את הכלים לכך).

      

  ללמוד למצוא את נקודת השקט הפנימית, השלווה וההשתחררות מהרצונות שהתזמון הרצוי לנו שיגיעו אלינו איננו בהכרח תואם את התזמון של היעוד.

    כי הגשמת יעוד יכולה להיות בכל סוג של שפע טוב – לא בהכרח בשפע הטוב שרצית עבור עצמך וחייך בהוה ...

      

  את הדרך לממש יעוד אפשר למצוא בלי לעשות צעדים קיצונים במקום בו האדם נמצא.

    חלק מהיעוד שלנו הוא לבצע דבר מסוים ברמה האישית, חלק ממנו ברמת המשפחה, חלק ממנו ברמה החברתית והלאומית וחלק ממנו ברמה של האמונה.

      העבודה בה אדם נמצא וממנה מתפרנס היא, חלק מהמרחב לממש, חלק מהיעוד הקשור לאנשים אחרים.

  מקום העבודה הוא גם המקום להתפרנס בשפע הארצי הנדרש לקיומך.

      

  כשאני מסתכלת על חיי, מעת שירותי הצבאי כשרטטת טכנית בחימוש (וחוג הקפה שעשיתי במשרד הטכני בבסיס) ולאחר לימודי באוניברסיטת חיפה, המעבר לגור ולעבוד במרכז, המוטיב הזהה בכל תחומי העיסוק שלי היה נתינת שירות.

      

  בכל תחום הצטרכתי ללמוד דברים ייחודיים לו,

    כיצד להיות כנה ולא לנסות להגדיל עמלות – מכירת תכשיטים (הבורסה לתכשיטים 1983)

    להיות מקצועית ולדעת לפתור בעיות של לקוחות עוד לפני שידעו שאולי תהיה בעיה וכן לשכנע אותם כי כדאי להם לקבל את השירות שאני מציעה בגלל המקצועיות ובגלל שהוא חוסך להם כסף וזמן (1983 והלאה – ק.א.ל. קוי אויר למטען) וזאת גם כשעבדתי על בסיס משכורת בסיס ואחוזים בחברות שילוח שונות.

    ללמוד לתת שירות ללקוחות ולדרוש שירות מעמיתים במשרדי חברות השילוח ועם העמיתים מעבר לים כמנהלת שירותי היבוא האוירי מהמזרח.

      

  תוך כדי כך שיתפתי אנשים שעבדתי איתם בתובנות, בדרכים לשפר את בריאותם, הייתי עבורם זמינה במהלך החרדות של מלחמת המפרץ ובחוסר הביטחון שחוו כשפתחנו חברה חדשה זמן מה לפני כן.

      

  חלק מהיעוד שלי ביצעתי תוך כדי עבודה.

    היה לי המון סיפוק כשהתגברתי על בעיות שינוע שחברות אחרות לא יכלו להתגבר עליהן ולכן לקוחותי עברו איתי ממקום למקום מכמה חברות שבהן עבדתי.

    הרגשתי טוב עם עצמי ועם העבודה שלי והמשכורות שהשתמשתי בהן להתפתחות עצמית, קניות וכן הלאה (בלי לעשות חשבון).

    ואלמלא התקדשתי להגשים יעוד אולי הייתי נשארת בעולם העסקי ההוא ונהנית ממנו עדיין מההשתכרות, מהעבודה, מההערכה העצמית שלי ומהגשמת רמה מסוימת של היעוד המטפל ומנחה.

      

  לעיתים קרובות עדיף למצוא כיצד למלא את מקום העבודה בתובנה ועשיה שהיא חלק מהיעוד מאשר 'לחפש עצמך' בלי בסיס מסוים.

    זאת גם הסיבה שאני מקדמת במיוחד את התרפיה בצליל בקולנים – כדי שאנשים יחזרו להיות עם הרגלים על הקרקע ולהיות מסוגלים לפרנס עצמם מיידית וגם לטפל בעצמם כדי שהדברים שרוצים להשיג יהיו חלקים יותר בתהליכי ההגשמה העצמית.

    גם בזה אני רואה חלק מאותו שירות שהיה עלי ללמוד לבצע, להחליט לבצע, על פני דברים אחרים אטרקטיבים יותר לרבים.

      כאשר אדם לא מרגיש סיפוק בעבודה, אולי דוקא בגלל זה,

  יש צורך למלא אותה בתוכן אישי שיגרום סיפוק.

      

  עבודה שיש בה נתינת שירות - להפוך את נתינת השירות לכלי מקצועי שיש בו יותר ידע מקצועי והעברת נתונים ופתרון בעיות כך שהמקצועיות היא שתביא סיפוק והערכה עצמית מוגברת - וגם תיתן שירות טוב יותר.

      

  בעבודה כאנשי שיווק - להפוך תהליך שיווקי לתהליך המוצא את הכלים שיעזרו לאנשים שעבורם המוצר, האירוע, הדבר המשווק הוא המועיל והיעיל ביותר בעלויות שאינן גבוהות אלא מתאימות לאדם (לא לחפור בכיסים להוציא את המקסימום אלא להיות הוגנים בתהליך) - הרגשת הטוב והנכונות הזאת יחד עם התודות הכנות של מקבלי השירות (וגם בלעדיהן כי הם מפחדים לעיתים שיעלו את המחירים אם יודו על העבודה המוצלחת), ההרגשה הטובה הזאת תיתן לך סיפוק מהעבודה והרגשת ערך עצמי עמוק ויציב.

      

  כל עמדה שיש לך בעבודה - לראות שדרך העבודה שלך, ברמה המקצועית ובקשר עם עובדים נוספים, יוצרת ומשאירה מרחב שהוא יפה יותר, נקי יותר ומושך יותר מאשר היה לפני שהתחלת לעבוד ונעשה גם במקצועיות מלאה ולנסות ולפתח את הרמה המקצועית והיכולת 'לראות דברים' ולבצע אותם - כך הסיפוק העצמי של האדם מעצמו ומעבודתו יגבר.

      

  בעלי עסק ומנהלים - להפוך למנהל הקשוב לצרכים של הקליינטים, למערך העבודה ולצרכים של העובדים הכפופים אליך  כך שיקבל משוב טוב ויצליח לקבל מקסימום תפוקה והכנסה מתוך הרצון הטוב של העובדים והקליינטים אודות לכישורי המנהלה והאנושיות הטובה והמקצועיות - כך שבנוסף לשכר גם הערכה עצמית וסיפוק מהמשוב יהיה חלק מהחיים.

    כאשר אדם מצליח בכך, בנוסף לסיפוק העצמי וההערכה העצמית, השלב הבא של השליחות יתגלה לעין.

     

   תודה לחברתי הוירטואלית שהמענה לכתבה שלה בקפה נתן את ההשראה לכתבה זו.תבורכי יקירה!!!
  דרג את התוכן:

   תגובות (96)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   צטט: אילנה שמול 2008-08-15 14:48:04

   ב"ה

   אסתיה סיפור מרגש.

   כן, לא סתם נאמר כי האדם עץ השדה

   בשבילי עץ זה אדם וטיפה לא פחות.

   תבורכי

    

   שבוע טוב!

     15/8/08 14:48:

   ב"ה

   אסתיה סיפור מרגש.

   כן, לא סתם נאמר כי האדם עץ השדה

   בשבילי עץ זה אדם וטיפה לא פחות.

   תבורכי

    

    

    

   צטט: דר" אסתיה חוטר גזע 2008-08-15 09:00:20

   סיפורון

   בשנת 1984 כשעדיין עבדתי ברחוב בן יהודה, בחברת קאל יצואנית התוצרת החקלאית, ראיתי עצים שמצמידים אליהם מודעות שונות והמחלה הזאת הלכה והתפתחה.

   לקחתי יוזמה והתחלתי להוריד את המודעות ויצרתי את הסלוגן 'עץ צומח הוא לא לוח מודעות' (באיזה זכות מכאיבים לנברא אחר סתם?)

   היו המונים שהסתכלו עלי כאדם מוזר (תמיד אהבתי את זה)

   היו שבאו ואיימו באלימות (בשלוה אמרתי שיש משטרה שתטפל בהם - בשלווה אמרתי אבל היה רעד בבטן)

   היו שבאו ואמרו לי 'כל הכבוד' ואני עניתי להם שאין זה כבוד עבורי ותמיד ישמח אם גם הם יורידו מודעות מהעצים.

   משנת 1993 כאשר כל זמני היה נתון בידי העשיה בתחום הרפואה המשלימה וכתיבת ספרים, הייתי הרבה זמן במקומות ליד חנויות מיסטיקה כמו העידן החדש והורדתי מודעות בכמויות מהעצים שליד המלך ג'ורג' ודיזנגוף ושוב משוב כזה ואחר של אנשים - פחות אלימים יותר בקטע של מבוכה  או צחוק עלי והיו שהתעוררו לעשיה כי חשבו זאת בליבם ורק רצו שמישהו יעשה זאת.

   את התלמידים שלי לימדתי זאת כחלק מהתהליכים של תפיסה מוסרית- רוחנית-עידן חדש, כאשר הלכו איתי אנשים ברחוב הייתי אומרת להם כי אם לא נוח להם לראות אותי מורידה מודעות מהעצים שיעברו לצד השני של הרחוב או ילכו לאט יותר ... (חלקם עשו זאת- כולל המורה שלי לפסיכותרפיה רוחנית, מאנגליה שהיה קצת מרובע בקטע של תדמיתקריצה)

      

   אתמול, כשעברתי בקו 25 מבבלי לאלנבי ראיתי את העצים נקיים ממודעות

   ליבי רחב בתוכי

   השמחה שרה בעורקי בורידים ובנימים שלי,

   חשתי את האחדות המשמחת שלי עם הבורא בכך שהייתי חלק מתהליך שהביא לכך שעצים אלו נקיים ממודעות - כי עץ צומח הוא לא לוח מודעות (בגן ברחוב שינקין הורדתי מודעה אחת מעץחיוך)

     

   לדעתי, חשוב באותה מידה להגשים את רצון הבורא גם בנושא האישי, למרות שלא בהכרח רואים בו דברים מתגמלים מיידיתקריצה


   שבת שלום

   אני מתנצלת שלא עניתי למשוב הזה שלך אתמול אך מיד לאחר ברכות הבוקר פניתי לעיסוקי והתפנתי מהעשיה בשעת לילה מאוחרת ואנרגטית לא נכון היה לפתוח מחשב :-)

    

    

   צטט: אריאנה.שלם 2008-08-15 01:27:25


   אהבתי וכיכבתי.

   תודה על ברכות הבוקר שבדרך כלל באות בדיוק בזמן ותמיד מעוררות מחשבה ותודה על הפוסט הזה שנתן לי הזדמנות לחשוב שוב על היעוד שלי. זה שממנו אני מנסה להמנע כבר הרבה שנים ואני מוצאת את עצמי חוזרת אליו בדרכים עקיפות ועקלקלות. לאחרונה, מצאתי דרך להשלים עם היעוד הזה בעשיה שגורמת לי הרבה סיפוק ואושר ועדיין אני נמנעת מ"ללכת עד הסוף". יום יבוא ואגיע לשם, אבל לא היום.

   רק אושר בשפע

   אריאנה

   מנהלת קהילת התמודדות עם דיכאון

   תודה אריאנה עבור המשוב שלך וכן שנתת לי מהכוכבים היקרים להאיר את שמחת ליבי מהערך שנותנים לכתבה זו כאן בקפה.

   אינני צדה כוכבים (למרות ששמחה שיש לי יותר כוכבים לתת) אלא רואה בכל אחד מהכוכבים הניתנים לכתבה כלשהי ערך של אור לכתוב.

   כל דבר הקשור ליעוד אמור להתבצע בהרמוניה,

   הזמן הוא מימד אחר ולכן לא הזמן חשוב אלא התזמון.

   שימי לב לסימנים כיצד להתקדם וצעדי בקצב שלך (לברוח מהם זה לא ללכת קדימה בשביל חייך המאירנבוך)

   שבת שלום!

    


   צטט: ימית מהים 2008-08-15 00:59:25


   אסתיה יקרה

   אהבתי את הכתבה,

   מרגישה שיש תחומים בחיים בהם כבר הגשמתי את יעודי, או שלפחות אני בדרך להגשמה (עבודה ועתיד מקצועי),

   ואילו בנושאים אחרים תקופה ארוכה היתה תקיעות. איך אדע כשהתקיעות הסתיימה? ששבתי לדרך בטוחה של הגשמת יעודי (זוגיות, בית משמפחה)?

   לוח הזמנים של היקום איננו תמיד לוח הזמנים שלנו

   אחד השיעורים הוא ללמוד את ההיבט של הסבלנות

   כמובן שלעיתים מה שאנו חושבים שהוא יעוד יכול להיות שיעור חייים ואז חשוב ללמוד להשתחרר ממנו בהרמוניה ולממש אותו בהרמוניה.

   התבונני במשפחה המורחבת שלך (כולל דודים דודות בני דודים...) כדי לבדוק האם הדברים הם באמת יעוד או שאת חווה דפוס משפחתי (מדפוסים אפשר להשתחרר די טוב ודי מהר - להשתחרר משעורי חיים ולקבל מתנות חיים) לממש את היעוד לא בהכרח מהיר תמיד והיבטים שונים עולים בזמנים שונים

   רק המעשה שלך הוא המוביל לשלב הבא - לעיתים גם הידע להמתין, להאזין, לבטוח בבלתי מוסבר ל...

   בהצלחה!

   שבת שלום

   צטט: bosmati 2008-08-14 22:41:31

   חזרתי עם כוכב

   שוב תודה לך.

           *

   תודה רבה יקרה ושבת שלום!

    

   צטט: מיאלמה 2008-08-14 20:38:53


   אסתיה היקרה.

   מקבלת את מאמרך ומאמצת אותו בכל מובן.

   (בבקשה הגדילי פונט יהיה יותר קל לקרוא.)

   בברכת סוף שבוע נעים.

   y

   *

   תודה רבה עבור המשוב שלך.

   אני מאד שמחה שהוא נראה מתאים גם עבורך.

    

   מאחר והכתבות שלי רובן ארוך אם אגדיל אותן איש לא יוכל לקרוא זאת ברצף.

   בזמנו אמר לי מישהו שאפשר לתת פקודה למחשב שהכתב יראה גדול ממה שהו.

   אולי כדאי לשאול

   אני יודעת שלפעמים אני כותבת בגודל אות 12, כמו כאן, ורואה אותה ענקית.

   בעבר, בבלוג שלי בתפוז, הגדלתי את האותיות והמשוב להוריד גודל אות היה די חזק.

   אם נושא מסוים מענין אותך את יכולה להעתיק ל חלונות ולהגדיל אות לנוחותך...(?)

   שבת שלום

   צטט: אילנה שמול 2008-08-14 15:13:56


   ב"ה

   אסתיה פוסט נהדר

   הגשמת העצמי אם יש בה חלק ומטרה

   גם למען הזולת - היא אף נעלה יותר ומוצלחת יותר

   ואף משמחת יותר

   *

   תודה אילנה

   על ההתלהבות המשמחת שאת מקרינה במשוב שלך

   אכן מאד משמח לעזור לאנשים נוספים או לברואים נוספים - מהבחינה של שמחה אישית כי רואים זאת - רואים תוצאות והשפעה (לא רק על אנשים).

      

   סיפורון

   בשנת 1984 כשעדיין עבדתי ברחוב בן יהודה, בחברת קאל יצואנית התוצרת החקלאית, ראיתי עצים שמצמידים אליהם מודעות שונות והמחלה הזאת הלכה והתפתחה.

   לקחתי יוזמה והתחלתי להוריד את המודעות ויצרתי את הסלוגן 'עץ צומח הוא לא לוח מודעות' (באיזה זכות מכאיבים לנברא אחר סתם?)

   היו המונים שהסתכלו עלי כאדם מוזר (תמיד אהבתי את זה)

   היו שבאו ואיימו באלימות (בשלוה אמרתי שיש משטרה שתטפל בהם - בשלווה אמרתי אבל היה רעד בבטן)

   היו שבאו ואמרו לי 'כל הכבוד' ואני עניתי להם שאין זה כבוד עבורי ותמיד ישמח אם גם הם יורידו מודעות מהעצים.

   משנת 1993 כאשר כל זמני היה נתון בידי העשיה בתחום הרפואה המשלימה וכתיבת ספרים, הייתי הרבה זמן במקומות ליד חנויות מיסטיקה כמו העידן החדש והורדתי מודעות בכמויות מהעצים שליד המלך ג'ורג' ודיזנגוף ושוב משוב כזה ואחר של אנשים - פחות אלימים יותר בקטע של מבוכה  או צחוק עלי והיו שהתעוררו לעשיה כי חשבו זאת בליבם ורק רצו שמישהו יעשה זאת.

   את התלמידים שלי לימדתי זאת כחלק מהתהליכים של תפיסה מוסרית- רוחנית-עידן חדש, כאשר הלכו איתי אנשים ברחוב הייתי אומרת להם כי אם לא נוח להם לראות אותי מורידה מודעות מהעצים שיעברו לצד השני של הרחוב או ילכו לאט יותר ... (חלקם עשו זאת- כולל המורה שלי לפסיכותרפיה רוחנית, מאנגליה שהיה קצת מרובע בקטע של תדמיתקריצה)

      

   אתמול, כשעברתי בקו 25 מבבלי לאלנבי ראיתי את העצים נקיים ממודעות

   ליבי רחב בתוכי

   השמחה שרה בעורקי בורידים ובנימים שלי,

   חשתי את האחדות המשמחת שלי עם הבורא בכך שהייתי חלק מתהליך שהביא לכך שעצים אלו נקיים ממודעות - כי עץ צומח הוא לא לוח מודעות (בגן ברחוב שינקין הורדתי מודעה אחת מעץחיוך)

     

   לדעתי, חשוב באותה מידה להגשים את רצון הבורא גם בנושא האישי, למרות שלא בהכרח רואים בו דברים מתגמלים מיידיתקריצה


   שבת שלום

   אני מתנצלת שלא עניתי למשוב הזה שלך אתמול אך מיד לאחר ברכות הבוקר פניתי לעיסוקי והתפנתי מהעשיה בשעת לילה מאוחרת ואנרגטית לא נכון היה לפתוח מחשב :-)

   צטט: or6 2008-08-14 09:45:56


   לרפואה שלמה - מוענק על ידי עובדיה חממה

   לזיכוי הרבים.

   "א-ל נא רפא נא לה"

   מצטרפת לברכות של קודמי.

   בהצלחה.

   חג אהבה שמח.

   צרור תודות עבור הכוונה והמשוב

   תבורכי!!!

   שבת שלום

   אני מתנצלת שלא עניתי למשוב הזה שלך אתמול אך מיד לאחר ברכות הבוקר פניתי לעיסוקי והתפנתי מהעשיה בשעת לילה מאוחרת ואנרגטית לא נכון היה לפתוח מחשב :-)

    

   צטט: yolii 2008-08-14 08:31:34

   אוהבת את הכתיבה שלך

   ואוהבת את הברכות שלך

   כל בוקר

   יעל

   תודה רבה יעל

   תחושת שמחה פנימית התחזקה בי כשר קראתי את מילותיך 0הצבע חיזק אותה)

   תבורכי!!!!

   שבת שלום

    

   אני מתנצלת שלא עניתי למשוב הזה שלך אתמול אך מיד לאחר ברכות הבוקר פניתי לעיסוקי והתפנתי מהעשיה בשעת לילה מאוחרת ואנרגטית לא נכון היה לפתוח מחשב :-)

    

    

   צטט: חגיגיתי 2008-08-14 08:15:53


   תודה רבה

   מתחברת לכל מילה שכתבת

   קבלי כוכב אוהב

   תודה גם הברכות היום יומיות

   תודה רבה גם לך!

    שבת שלום

   אני מתנצלת שלא עניתי למשוב הזה שלך אתמול אך מיד לאחר ברכות הבוקר פניתי לעיסוקי והתפנתי מהעשיה בשעת לילה מאוחרת ואנרגטית לא נכון היה לפתוח מחשב :-)

    


   צטט: ורד א. 2008-08-14 06:47:36

   תודה לך על האיחולים לסבי.

   נתת לי חומר למחשבה. לא חשבתי על כך שכתיבה היא גם חלק מהייעוד שלי. תודה לך!!!.

   תודה לך ורד יקירה

   אני עדיין חושבת כי כדאי יהיה לך בשלב כלשהו לצרף סיפורים, לכתוב עוד כמה ולהוציא ספר (ולהודיעני היכן ניתן לרכוש אותו).

   אני מתנצלת שלא עניתי למשוב הזה שלך אתמול אך מיד לאחר ברכות הבוקר פניתי לעיסוקי והתפנתי מהעשיה בשעת לילה מאוחרת ואנרגטית לא נכון היה לפתוח מחשב :-)

   צטט: שרה58 2008-08-14 06:31:01


   אסתיה יקרה

   כוכב ענק על דבריך המושכלים

   ועל התובנות,

   תודה לך על הרשומה המרשימה

   התחברתי לכתוב

   יום טוב

   שרה

   תודה שרה יקרה

   תודה על הברכות שלך כאן ובמייל,

   תודה על כך שהמשוב שלך משמח אותי ונותן לי את התחושה המחוזקת יותר שנכון היה לכתוב גם על דבר שלא בהכרח נינוחים איתו.

   תבורכי!

   שבת שלום

   אני מתנצלת שלא עניתי למשוב הזה שלך אתמול אך מיד לאחר ברכות הבוקר פניתי לעיסוקי והתפנתי מהעשיה בשעת לילה מאוחרת ואנרגטית לא נכון היה לפתוח מחשב :-)

    


     15/8/08 01:27:


   אהבתי וכיכבתי.

   תודה על ברכות הבוקר שבדרך כלל באות בדיוק בזמן ותמיד מעוררות מחשבה ותודה על הפוסט הזה שנתן לי הזדמנות לחשוב שוב על היעוד שלי. זה שממנו אני מנסה להמנע כבר הרבה שנים ואני מוצאת את עצמי חוזרת אליו בדרכים עקיפות ועקלקלות. לאחרונה, מצאתי דרך להשלים עם היעוד הזה בעשיה שגורמת לי הרבה סיפוק ואושר ועדיין אני נמנעת מ"ללכת עד הסוף". יום יבוא ואגיע לשם, אבל לא היום.

    

   רק אושר בשפע

    

   אריאנה

   מנהלת קהילת התמודדות עם דיכאון

     15/8/08 00:59:


   אסתיה יקרה

   אהבתי את הכתבה,

   מרגישה שיש תחומים בחיים בהם כבר הגשמתי את יעודי, או שלפחות אני בדרך להגשמה (עבודה ועתיד מקצועי),

   ואילו בנושאים אחרים תקופה ארוכה היתה תקיעות. איך אדע כשהתקיעות הסתיימה? ששבתי לדרך בטוחה של הגשמת יעודי (זוגיות, בית משמפחה)?

     14/8/08 22:41:

   חזרתי עם כוכב

   שוב תודה לך.

           *

     14/8/08 20:38:


   אסתיקה היקרה.

   מקבלת את מאמרך ומאמצת אותו בכל מובן.

   (בבקשה הגילי פונט יהיה יותר קל לקרוא.)

    

   בברכת סוף שבוע נעים.

    

   y

   *

     14/8/08 15:13:


   ב"ה

   אסתיה פוסט נהדר

   הגשמת העצמי אם יש בה חלק ומטרה

   גם למען הזולת - היא אף נעלה יותר ומוצלחת יותר

   ואף משמחת יותר

   *

     14/8/08 09:45:


   לרפואה שלמה - מוענק על ידי עובדיה חממה

   לזיכוי הרבים.

    

   "א-ל נא רפא נא לה"

    

   לינק לשמיעה ולהעברה.

   http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3580888,00.html

    

   מצטרפת לברכות של קודמי.

    

   בהצלחה.

    

   חג אהבה שמח.

     14/8/08 08:31:

   אוהבת את הכתיבה שלך

   ואוהבת את הברכות שלך

   כל בוקר

   יעל

     14/8/08 08:15:


   תודה רבה

   מתחברת לכל מילה שכתבת

   קבלי כוכב אוהב

   תודה גם הברכות היום יומיות

     14/8/08 06:47:

   צטט: דר" אסתיה חוטר גזע 2008-08-13 20:55:12

   צטט: ורד א. 2008-08-13 19:49:39


   אני רואה את הייעוד שלי להיות אמא.

   בחרתי בייעוד זה ולכן התפטרתי מעבודתי, כדי שאוכל להתמסר לייעוד זה.

   אני מאושרת מאד בבחירתי.

   אני שמחה שמצאת את יעודך ואת עוזרת לאנשים רבים.

   יעוד נותן המון כוח לאדם.

   סבי הינו בן 94 ועד היום הזה פעיל ומתפקד, הכל בגלל שיש לו ייעוד- לעזור לאחרים. עובד בהתנדבות למען אחרים.

   תודה לך על הפוסט מאיר העיניים.

   אמנם חלק מהיעוד שלך הוא להיות אמא ורד יקירה

   אבל העבודה שאת עושה כאן בכתבות שלך, במשוב שלך בכתבות של אנשים נוספים וכן הלאה הוא אדיר

   כך שהחלק הזה של היעוד שלך איננו החלק היחיד שאת מממשת בהווה - ולבטח את הכל בהצלחה.

   סבך הוא מהדור האדיר של אנשים נחושים עם חזון, אידיאלים וקוצים בישבןקריצה

   אני מאחלת לו עשרות שנות עצמאות ובריאות טובה ועשיה כרצון הבורא שתתן לו תמיד משמעות טובה לחייו

   תודה לך על האיחולים לסבי.

   נתת לי חומר למחשבה. לא חשבתי על כך שכתיבה היא גם חלק מהייעוד שלי. תודה לך!!!.

     14/8/08 06:31:


   אסתיה יקרה

   כוכב ענק על דבריך המושכלים

   ועל התובנות,

   תודה לך על הרשומה המרשימה

   התחברתי לכתוב

   יום טוב

   שרה

   צטט: הטבחית 2008-08-14 00:31:56


   תודה

   תודה שאת כאן יקרה

   בוקר טוב!

    

   צטט: besh 2008-08-14 01:10:06


   אני חושבת שהייעוד שלנו זה לעמוד מול דברים שקשה לנו איתם.

   בכל תחום וכל הזמן.

   מה שמפריע לנו/ מפחיד אותנו/ משגע אותנו אלו הדברים הלא פתורים שפשוט צריך לעמוד מולם ולעבור את המבחן.

   הכח נכון זה לקפוץ למים מבלי לבדוק אם הם שם. כל השאר מסתדר מעצמו.

   והעיקר לא לפחד כלל....

   * כמובן

   זה מה שבעצם מלמדים אותנו מעת העיבור והלאה

   היעוד הוא שליחות שלהבורא שניתנה לנשמה הנצחית ואשר מתגשמת דרך הנפש הנצחית באמצעותנו.

   הבורא מושלם, הבריאה מושלמת, היעוד קשור למשהו מושלם.

   יש לנו גם הרבה שעורי חיים

   חלקם דפוסים טרום לידה, חלקם ההיסטוריה של האנושות בכוכב ארץ והצורך לתקן את שנעשה, חלקם שעורי חיים אישיים, חלקם....

   שעורי חיים אלו כאשר משתחררים מהם מקבלים מתנות בריאה ולכן יש תחושה של ייעוד.

   אני חושבת שאת צודקת ברמה שההשתחררות מהם חשובה כמו להגשים יעוד, מאחר וללא תהליך ההשתחררות הםחוסמים את האפשרות לדעת ולהגשים את היעוד הנצחי המיטיב גם עימנו (עם המגשימים אותו)

   כל נושא היעוד הוא לא דבר חד מימדי שניתן לתאר ולתפוס אותו בכיוון אחד ולכן אם את חשה שהשתחררות משעורי חיים הוא יעוד הרי שאת הופכת זאת ליעוד וזה בר משמעות וגם בעל משמעות חשובה לגביך ממש כמו היעוד של ההיבט הנצחי שבך.

   בוקר מבורך!

     14/8/08 01:10:


   אני חושבת שהייעוד שלנו זה לעמוד מול דברים שקשה לנו איתם.

   בכל תחום וכל הזמן.

   מה שמפריע לנו/ מפחיד אותנו/ משגע אותנו אלו הדברים הלא פתורים שפשוט צריך לעמוד מולם ולעבור את המבחן.

    

   הכח נכון זה לקפוץ למים מבלי לבדוק אם הם שם. כל השאר מסתדר מעצמו.

   והעיקר לא לפחד כלל....

    

   * כמובן

     14/8/08 00:31:

   תודה

   צטט: mitale 2008-08-13 23:30:41


   תודה לך על הפוסט,הוא הגיע בתזמון מדהים בעבורי,

   ממש לא יאומן.

   אני מתחזקת ממנו

   תודה

   משלומית

   תודה שלומית

   נהדר לי לקרוא שהכתבה תוזמנה כראוי עבורך.

   אני מאחלת לך הצלחה בחיים בכל מה שתחליטי עבור עצמך.

    


     13/8/08 23:30:


   תודה לך על הפוסט,הוא הגיע בתזמון מדהים בעבורי,

   ממש לא יאומן.

   אני מתחזקת ממנו

   תודה

   משלומית

   צטט: נעימות 2008-08http://www.klikot.co.il/Album.aspx?album_id=35102&entity_type=1&entity_id=270283-13 14:07:40


   נשיקה

    

   ניסיתי להכניס תמונה של המון קריסטלים יפים כדי לשובב אותך בהם אך לא הצלחתי...

   ראי עצמך כאילו קיבלת המון סוגים של אבנים טבעיות צבעוניות

   כמו אלו המסומלות בבקערה עם הקשת שערכתי לספר הגבישים שכתבתי בזמנו

   http://www.klikot.co.il/Album.aspx?album_id=35102&entity_type=1&entity_id=270283

   צטט: שירית10 2008-08-13 20:31:46

   מעניין מאוד!

   תודה

   *

   תודה שירית!

   אני שמחה שהכתבה מצאה חן בעינייך

   ערב טוב!

    

     13/8/08 20:55:

   צטט: דר" אסתיה חוטר גזע 2008-08-13 10:18:37

   צטט: שירה קוצנית 2008-08-13 10:04:59


   מרתק ומעורר בי שאלה אישית.

   בעקבות עזיבת מקום עבודתי, פנתה אלי חברה שהיא מתקשרת שלטענתה אני עושה טעות ודרך המלאך שלה (רפאל) היא הראתה לי שהייעוד שלי הוא בדיוק מה שאני עושה. אבל...אני באמת לא רוצה לעשות את זה יותר.זועףמאז כל הצעת עבודה הייתה פחות או יותר מאותו סוג ומכיוון שיש בעבודה זו המון נתינה אני מוצאת את עצמי בסוף יום מאוד מותשת. איכשהו נראה לי תמיד שכש"יושבים" על היעוד הנכון אמורים להיות מאושרים ומסופקים ולצערי יעודי המותאם לי מתנגש עם הצורך האישי שלי בחופש וכך אני תמיד בנדנדה...עובדת וסובלת מאי-חופש לא עובדת וסובלת מאי-עבודה.

   אז השאלה שלי היא אם יכול להיות מצב של מיצוי היעוד ומעבר ליעוד אחר?

   שעורי חיים מוצאים בתקשור

   היעוד הוא ידע הנמצא בנשמה הנצחית שלך ונמצא מעל מלאכים שרפים או מדריכים ולכן לא ניתן לדעת אותו בתקשור אלא רק בעבודה עצמית.

   מה שהחברה שלך אמרה וזה מה שאת חווה בעצם בך שהעבודה הזאת חוזרת ומציעה עצמה לפניך הוא

   שהשיעור לא נלמד ולכן העזיבה איננה סיום פרק אלא בריחה.

   יש משהו שאת מפספסת.

   אם זה עניין של דפוס את מוזמנת לטיפול.

   אם זה עניין של מעורבות יתר חשוב ללמוד כיצד לעבוד בלי להיות מעורבים.

   לפעמים זאת תשובה פשוטה .

   אני מציעה לך להתבונן בעבודה שלך בדברים המפריעים ולתוך עצמך מה הם מעוררים בך ולמה

   אם תמצאי תשובה ודרך פעולה הרמונית

   לא תצטרכי לחוות זאת שוב.

   בהצלחה!!!

   ניתוח של קוסמת.חיוך

   תודה.

    


    

    

   צטט: ורד א. 2008-08-13 19:49:39


   אני רואה את הייעוד שלי להיות אמא.

   בחרתי בייעוד זה ולכן התפטרתי מעבודתי, כדי שאוכל להתמסר לייעוד זה.

   אני מאושרת מאד בבחירתי.

   אני שמחה שמצאת את יעודך ואת עוזרת לאנשים רבים.

   יעוד נותן המון כוח לאדם.

   סבי הינו בן 94 ועד היום הזה פעיל ומתפקד, הכל בגלל שיש לו ייעוד- לעזור לאחרים. עובד בהתנדבות למען אחרים.

   תודה לך על הפוסט מאיר העיניים.

   אמנם חלק מהיעוד שלך הוא להיות אמא ורד יקירה

   אבל העבודה שאת עושה כאן בכתבות שלך, במשוב שלך בכתבות של אנשים נוספים וכן הלאה הוא אדיר

   כך שהחלק הזה של היעוד שלך איננו החלק היחיד שאת מממשת בהווה - ולבטח את הכל בהצלחה.

   סבך הוא מהדור האדיר של אנשים נחושים עם חזון, אידיאלים וקוצים בישבןקריצה

   אני מאחלת לו עשרות שנות עצמאות ובריאות טובה ועשיה כרצון הבורא שתתן לו תמיד משמעות טובה לחייו

   צטט: עט להשכיר-ניצה צמרת 2008-08-13 17:55:53


   וכברכתבו חכמים לפניי, גם אם תלך עד קצה העולם לחפש את עצמך, תגלה שכל זה היה לשווא כי אדם נמצא בתוך עצמו... בתוך עצמו הוא חי.

   ועל דברי החוכמה שלך שבנועם נשמעים,  תודה יקירתי.

   תודה ניצה!!!!

   ערב טוב

    


   צטט: arty 2008-08-13 19:38:33


   תודה לך!

   חומר מעניין למחשבה...

    

   תודה לך!

   ממש לשם כך כתבתי את הכתבה

   תבורכי!!

   ערב טוב

    


   צטט: שוש 10 2008-08-13 18:13:49

   אסתיה יקרה

   כמו תמיד את מעלה נושאים מענינים שבנפשנו הם.

   תודה לך על הבאת הדברים.

   רוצה, אם אפשר הבהרה על השינוי שמביא מחלות סופניות שהזכרת בדברייך.

   שוש

    ערב טוב שוש

   עינת הסבה את שימת ליבי שהפסקה לא היתה ברורה ולכן תיקנתי אותה.

   כשאדם מתחיל לממש את היעוד שלו, גם אם זה לא נוח ויש השפעות לא טובות זה לא משחק שניתן להפסיק אותו

   חייבים להמשיך הלאה כי אחרת הגוף מתחיל לשכפל את עצמו כדי להצליח להגשים את הנדרש ביותר מהגוף הקיים... (סרטן)

   כך גם מבחינת 'לדעת את היעוד'

   מי שבאמת יודע חייב להגשים כי הידיעה איננה זכות אלא מחוייבות אוניברסלית.

   המזל הטוב של רוב המחפשים שהם הולכים לבעלי מקצוע ולכן מקבלים בעיקר ידע  עלשעורי החיים שיש לפתור או להגשים וכך הם מתחילים בניקוי המרחב לפני שהיעוד צונח עליהם,

   מכינים עצמם לקראת השלב הבא כדי שהוא יגיע בהרמוניה (אמן)

    

     13/8/08 20:31:

   מעניין מאוד!

   תודה

   *

     13/8/08 19:49:


   אני רואה את הייעוד שלי להיות אמא.

   בחרתי בייעוד זה ולכן התפטרתי מעבודתי, כדי שאוכל להתמסר לייעוד זה.

   אני מאושרת מאד בבחירתי.

   אני שמחה שמצאת את יעודך ואת עוזרת לאנשים רבים.

   יעוד נותן המון כוח לאדם.

   סבי הינו בן 94 ועד היום הזה פעיל ומתפקד, הכל בגלל שיש לו ייעוד- לעזור לאחרים. עובד בהתנדבות למען אחרים.

   תודה לך על הפוסט מאיר העיניים.

     13/8/08 19:38:


   תודה לך!

   חומר מעניין למחשבה...

    

   צטט: בורגנית 2008-08-13 18:58:33


   שלום אסתיה יקרה

   פוסט מעניין , השכלתי תודה ששיתפת *

   כיצד אוכל לדעת אם הגשמתי את יעודי ?

   ..

   היעוד של כל אחד מאיתנו הוא לא רק בנושא אחד אלא מגוון

   חלק בעבודה עצמית, חלק בעבודה עם האנושות במעגלים שונים, חלק עבודה לטובת כוכב ארץ ונבראים שאינם מגזע האדם וכן הלאה.

   מה שאני יכולה לכתוב לך מנסיון פרטי, שאני חושבת שיתאים גם לאנשים אחרים, הוא שכאשר היבט אחד מתוך היעוד שלך מוגשם כרצון הבורא את תרגישי לאחר מכן שלווה פנימית עמוקה תחושה שהשלמת תהליך שהוא חלק מהיעוד - זה הופך לעובדה ברורה בלי שאלות או ביקורת עצמית ...

   ותדעי בתוך תוכך כי אם הבורא היה מזמן אותך לשיחה והיה שואל אותך 'האם עשית דבר מה משמעותי בעולמי, כרצוני?'

   התשובה שלך תהיה 'כן'.

   אבל לפני שבצעת זאת והגעת לתחושת ההשלמה  וההגשמה לא ידעת שזה בעצם חלק מהיעוד שלךחיוך

    


     13/8/08 18:58:


   שלום אסתיה יקרה

   פוסט מעניין , השכלתי תודה ששיתפת *

   כיצד אוכל לדעת אם הגשמתי את יעודי ?

   ..

   צטט: נילי רווה 2008-08-13 17:22:15


   במילה יעוד יש את השורש ל עד לנצח

   מאחלת לכולנו להגיע ליעוד..

   אגב לעם היהודי יש יהוד..

   יעוד -אלוהי..

   לעומת האנושות שיש להם יעוד..

   יחי ההבדל.חיוך

    

    

   אין עם יהודי נילי יקרה

   יש עם ישראל

   עברים, בני העברים, בני ישראל, שבטי ישראל, משפחות ישראל ....

   יהודה הוא רק שבט אחד מתוך יב' שבטים (אני שייכת/נולדתי לשבט לוי).

   הגלות שהביאה משבטי יהודה ובנימין לפרס (מרדכי היהודי - מיהודה) החזירה אותם לאזור יהודה

   בשאר הארץ היו משבטי ישראל האחרים וכולם הועברו לגלויות השונות במהלך הגלות השלישית.

   להגיד שאנחנו יהודה זה להגיד לאלהים כי אפשר להשמיד את כל שאר השבטים.

   זאת אף אחד מאיתנו לא רוצה

   היעוד של היהוד - כנראה - הוא להשמיט את ההגדרה יהודים ולחזור להגדרות הכתובות בתנ"ךתמים

   צטט: נ.ע.מ.ה. 2008-08-13 13:15:14


   *

   ועכשיו - כיצד אדם יכול לזהות את היעוד שלו?

   נעמה

   השאלה הנכונה היא האם את באמת רוצה לדעת את היעוד שלך נעמה

   כי ידיעה איננה זכות אלא חובה...!

     13/8/08 18:13:

   אסתיה יקרה

   כמו תמיד את מעלה נושאים מענינים שבנפשנו הם.

   תודה לך על הבאת הדברים.

   רוצה, אם אפשר הבהרה על השינוי שמביא מחלות סופניות שהזכרת בדברייך.

   שוש

     13/8/08 17:57:

   תודה  תמים


   וכברכתבו חכמים לפניי, גם אם תלך עד קצה העולם לחפש את עצמך, תגלה שכל זה היה לשווא כי אדם נמצא בתוך עצמו... בתוך עצמו הוא חי.

   ועל דברי החוכמה שלך שבנועם נשמעים,  תודה יקירתי.

     13/8/08 17:22:


   במילה יעוד יש את השורש ל עד לנצח

   מאחלת לכולנו להגיע ליעוד..

    

   אגב לעם היהודי יש יהוד..

   יעוד -אלוהי..

   לעומת האנושות שיש להם יעוד..

   יחי ההבדל.חיוך

    

    

     13/8/08 14:07:

   נשיקה
     13/8/08 13:15:


   *

   ועכשיו - כיצד אדם יכול לזהות את היעוד שלו?

   נעמה

   צטט: stochner 2008-08-13 12:52:13


   מאמר ממש נהדר, צריך לקרוא כמה פעמים ולהפנים.

   שוב, תודה לך על התובנות שאת חולקת אתנו

   שי

   תודה שי!!!

    


     13/8/08 12:52:


   מאמר ממש נהדר, צריך לקרוא כמה פעמים ולהפנים.

    

   שוב, תודה לך על התובנות שקת חולקת אתנו

    

   שי

   צטט: דליהש. 2008-08-13 12:31:45

   תודה אסתיה יקרה על פוסט מקיף ומעניין זה

   ניתן למצוא בו הרבה,, הכוונה, תחושה של מיקום היכן אני נמצאת

   אני מרגישה כל פעם שאני ממלאת יעוד אחר

   אני עוסקת רק במה שעושה לי טוב נעים ומצליח והכי חשוב מרגישה סיפוק עם עצמי..

   כך שאם החלפתי מקומות (מעט מאוד אחרי 32 שנות שירות בקבע)

   עברתי מקום עבודה  בגלל מרחק באותה חברה ...

   ותמיד זה היה בתחום שבו יש מגע עם אנשים.

   תודה לך.

   תודה דליה

   נפלא שאת עוסקת בדבר שאת גם אוהבת

   זה ודאי מורגש ביציבות ובתחושת הביטחון והנינוחות שאת נותנת לאנשים התלויים במעשיך.

   תבורכי!!!

    

     13/8/08 12:31:

   תודה אסטיה יקרה על פוסט מקיף ומעניין זה

   ניתן למצוא בו הרבה,, הכוונה, תחושה של מיקום היכן אני נמצאת

   אני מרגישה כל פעם שאני ממלאת יעוד אחר

   אני עוסקת רק במה שעושה לי טוב נעים ומצליח והכי חשוב מרגישה סיפוק עם עצמי..

   כך שאם החלפתי מקומות (מעט מאוד אחרי 32 שנות שירות בקבע)

   עברתי מקום עבודה  בגלל מרחק באותה חברה ...

   ותמיד זה היה בתחום שבו יש מגע עם אנשים.

   תודה לך.

   צטט: דורית "נשים.ביז" 2008-08-13 11:13:01


   אסתיה יקרה!

   איני יודעת כמה אנשים יחתמו על "מצאתי את הייעוד שלי" אני מניחה שרובם יסתפקו בעבודה תמורת שכר, תוך השתדלות נאותה שגם הנאה תהיה בעניין..

   העלית דברים מעניינים ובהחלט שווים מחשבה.

   תודה לך על השיתוף בדרכך האישית.

   זו גם ההזדמנות להודות לך על ברכות הבוקר, אני כבר מחכה להן..ואת תמיד מעלה בי חיוך של בוקר.

   דורית

   תודה דורית

   לפעמים המחשבה על היעוד שנמצא היא בעצם על שעור חיים שנלמד ומתנת בריאה שנתנה.

   אבל כל דבר הנותן סיפוק ותחושה טובה והרגשה כי הבורא מנחה במצעות הנשמה הנצחית בלבד הרי היא בגדר הגשמת יעוד.

   מי שהיה מגשים את כל רובדי היעוד, קרוב לודאי, שלא היינו כאן כדי לכתוב על זה או לספר.

   ובגלל מה שכתבת נכתבה הכתבה באמת

   עבור האנשים העובדים לצורך משכורת, כדי שעבודתם תהיה עם ערך מוסף לא של תשלום מיסים אלא של קבלת סיפוק והגשמה מסוימת של יעוד באותו מקום ובאותו זמן - למרות הנסיבות :-)

   תודה לך!

   יום טוב

   צטט: עטליה 2008-08-13 11:04:29


   אסתיה היקרה,

   יום יום בשעה קבועה עם המוסיקה הנכונה

   בשלבי רגיעת "מדיטצית" הבוקר

   מחפשת את ברכתך.

   תמיד נוגעת ליום שיבוא.

   והיום, הכתבה להגשמה   מ ע ו ל ה

   כוכב נשלח אליך ו"...הוא מעז למען השם..."

   להאיר הכיוון, הדרך, המחשבה.

   תודה לך

   עטליה 

   תודה עטליה!

   התחלתי לשיר  והוא מעז, למען השם...

   תבורכי!!!

    


   אסתריה יקרה!

   איני יודעת כמה אנשים יחתמו על "מצאתי את הייעוד שלי" אני מניחה שרובם יסתפו בעבודה תמורת שכר,תוך השתדלוות נאותה שגם הנאה תהיה בעניין..

   העלית דברים מעניינים ובהחלט שווים מחשבה.

   תודה לך על השיתוף בדרכך האישית.

   זו גם ההזדמנות להודות לך על ברכות הבוקר, אני כבר מחכה להן..ואת תמיד מעלה בי חיוך של בוקר.

   דורית

     13/8/08 11:04:


   אסתיה היקרה,

   יום יום בשעה קבועה עם המוסיקה הנכונה

   בשלבי רגיעת "מדיטצית" הבוקר

   מחפשת את ברכתך.

   תמיד נוגעת ליום שיבוא.

   והיום, הכתבה להגשמה   מ ע ו ל ה

   כוכב נשלח אליך ו"...הוא מעז למען השם..."

   להאיר הכיוון, הדרך, המחשבה.

   תודה לך

   עטליה 

   צטט: דפדפ 2008-08-13 10:39:15


   תבורכי יקירה, בוקר נפלא!

   צרור תודות שאת כאן!!!

   יום טוב

    

   צטט: .a.m. מזל 2008-08-13 10:38:46

   אסתיה היקרה

   ראשית אפתח בתודות על הברכות שאנו מקבלים ממך מידי בוקר......

   אהבתי את בפוסט מכיוון שאני באמת מאמינה שצריך לבחור דרך ואז לדבוק בה ולהמשיך להתקדם לאט לאט 

   כל הכבוד

   שולחת כוכב שיאיר את הפוסט לעוד הרבה אנשים

   תזכי למצוות

   מזל

   תודה מזל

   תודה על התודות אבל הרי את יודעת שהברכותמשמחות אותי כך שבעצם המשלוח שלהן יש הדדיות מושלמת גם ללא תודותיך - ובכל זאת צרור תודות

   תבורכי!

   תודה על המשוב שלך

   אני מאחלת לכולנו עצמאות ושפע טוב כך שנוכל לתת כרצוננו הטוב ונקבל בגלל שאנו משמחים אנשים נותנים ולא בגלל שאנו נזקקים למה שניתן לנותמים

   יום טוב!

    

   צטט: חלום ומימושו 2008-08-13 10:33:15

   מבקשת להודות לך על כל מילה ומילה

   ובעיקר על האנרגיה הנפלאה שמכילה כל מילה

   נהדרת את לי

   המשך יום קסום מחוייך ונעים לך יקירה

   ניקה

   תודה ניקה

   מילותיך מרגשות את ליבי

   תודה, תודה!!!

    

     13/8/08 10:39:

   תבורכי יקירה, בוקר נפלא!
     13/8/08 10:38:

   אסתיה היקרה

   ראשית אפתח בתודות על הברכות שאנו מקבלים ממך מידי בוקר......

   אהבתי את בפוסט מכיוון שאני באמת מאמינה שצריך לבחור דרך ואז לדבוק בה ולהמשיך להתקדם לאט לאט 

   כל הכבוד

   שולחת כוכב שיאיר את הפוסט לעוד הרבה אנשים

   תזכי למצוות

   מזל

     13/8/08 10:33:

   מבקשת להודות לך על כל מילה ומילה

   ובעיקר על האנרגיה הנפלאה שמכילה כל מילה

   נהדרת את לי

   המשך יום קסום מחוייך ונעים לך יקירה

   ניקה

   צטט: הדרור 2008-08-13 10:11:18


   מודה לך...*

   ומודה!

   "לא קלה..לא קלה היא הדרך!".

   תודה שאת כותבת זאת מבחינת ההתנסות שלך

   לבטח המשוב שלך יעזור בתהליכי ההחלטה של אנשים נוספים

   תבורכי על כנותך ובהצלחה בהגשמת היעוד שלך.

   צטט: art minded 2008-08-13 10:10:55

   מקסים ונכון!

   *

   תודה רבה!

   בשמי ובשם מי שקוראים את התגובות כי יובן שגם ההתנסות שלך דומה לזאת שהצגתי וכך תהליך הבחירה יוכל להיות נהיר יותר

   תבורך!

    

   צטט: שירה קוצנית 2008-08-13 10:04:59


   מרתק ומעורר בי שאלה אישית.

   בעקבות עזיבת מקום עבודתי, פנתה אלי חברה שהיא מתקשרת שלטענתה אני עושה טעות ודרך המלאך שלה (רפאל) היא הראתה לי שהייעוד שלי הוא בדיוק מה שאני עושה. אבל...אני באמת לא רוצה לעשות את זה יותר.זועףמאז כל הצעת עבודה הייתה פחות או יותר מאותו סוג ומכיוון שיש בעבודה זו המון נתינה אני מוצאת את עצמי בסוף יום מאוד מותשת. איכשהו נראה לי תמיד שכש"יושבים" על היעוד הנכון אמורים להיות מאושרים ומסופקים ולצערי יעודי המותאם לי מתנגש עם הצורך האישי שלי בחופש וכך אני תמיד בנדנדה...עובדת וסובלת מאי-חופש לא עובדת וסובלת מאי-עבודה.

   אז השאלה שלי היא אם יכול להיות מצב של מיצוי היעוד ומעבר ליעוד אחר?

   שעורי חיים מוצאים בתקשור

   היעוד הוא ידע הנמצא בנשמה הנצחית שלך ונמצא מעל מלאכים שרפים או מדריכים ולכן לא ניתן לדעת אותו בתקשור אלא רק בעבודה עצמית.

   מה שהחברה שלך אמרה וזה מה שאת חווה בעצם בך שהעבודה הזאת חוזרת ומציעה עצמה לפניך הוא

   שהשיעור לא נלמד ולכן העזיבה איננה סיום פרק אלא בריחה.

   יש משהו שאת מפספסת.

   אם זה עניין של דפוס את מוזמנת לטיפול.

   אם זה עניין של מעורבות יתר חשוב ללמוד כיצד לעבוד בלי להיות מעורבים.

   לפעמים זאת תשובה פשוטה .

   אני מציעה לך להתבונן בעבודה שלך בדברים המפריעים ולתוך עצמך מה הם מעוררים בך ולמה

   אם תמצאי תשובה ודרך פעולה הרמונית

   לא תצטרכי לחוות זאת שוב.

   בהצלחה!!!

    


   צטט: דורין 123 2008-08-13 10:03:02


   תודה יקירה,

   פוסט חשוב, שנון ומלא בתובנות,

   אני לומדת ממך כל הזמן,

   תודה על מי שאת

   תודה דורין החברות הוירטואלית שלך משמחת אותי גם כן

   תמיד יש הדדיות

   עצם זה שאני יודעת כי קוראים את הכתבות ויש שגם מוצאים בהן טעם נותן לי את ההרגשה הטובה שאני כאן לא רק עבור ההנאה שלי אלא כחלק ממערך יעוד הדדי-כללי

   תבורכי!

    

   צטט: שולמית.כ. 2008-08-13 09:50:37


   אתסייה היקרה, כל כך יפה את כותבת.. כל מילה... תודה רבה ששיתפת אותנו, יום מלא אור ואהבה, שולמית

   תודה שולמית על מילותיך

   תודה שאת קראת את הכתבה ומצאת אותה הולמת גם עבורך

   תבורכי!

   צטט: לאה אולשר 2008-08-13 09:40:03


   מעורר השראה

   תודה לך

   תודה לאה

   הלוואי!

   תבורכי!

    


   מודה לך...*

   ומודה!

   "לא קלה..לא קלה היא הדרך!".

    

     13/8/08 10:10:


   מקסים ונכון!

    

   *

    

   צטט: ריקי ד. 2008-08-13 09:25:19


   פוסט מעניין וחשוב

   תודה לך.

   תודה רירי

   תגובתך משמחת אותי

   תבורכי!

    

   צטט: ביליבי 2008-08-13 09:16:12


   זכית שאת יודעת את הייעוד שלך ואת עוסקת בו. הלוואי וכמה נותני שרות יפנימו את דבריך - השרות בארץ גרוע בהרבה מהמגזרים. תודה על המילים והברכות החמות שלך אלי על הבוקר. כוכב לנתינה. בברכה בילי

   תודה בילי

   על המילים החמות והכוכב.

   אני מאחלת לך כי תמיד תפגשי באנשים מסבירי פנים וסבלניים.

   יום טוב!

    


   צטט: נ.י.ל.י 2008-08-13 09:15:53


   אוהבת את הכתוב ובהחלט איתך מסכימה

   יש מקבילות רבות בחיינו!

   ולמרות שאני לקראת פרישה

   הדלת עדיין פתוחה.....

   כל עוד יש נשמת חיים באפך את לא פורשת, את לא יכולה לפרושחיוך!!!

    


   צטט: atara f 2008-08-13 09:15:28

   מרגשת כתמיד תודה

   תודה עטרה, תבורכי!!!

    

   צטט: bosmati 2008-08-13 09:08:28

   היי אסתיה יקרה

   הייעוד שלי בחיים הוא

   האמהות !!!

   הדרכה אימהית ומסייעת .

   תודה ויום נפלא

   אחזור בערב עם כוכב צוחק

   היעוד של אמא הוא המהות של האמא האוניברסלית

   אני מאחלת לך שתהיי אמא אוניברסלית נפלאה לילדיך ולכל הקרובים אליך

   וכן מאחלת לך שהאהבה של האמא האוניברסלית תמלא את חייך ואת סביבתך.

   תודה!!!

    


     13/8/08 10:04:


   מרתק ומעורר בי שאלה אישית.

   בעקבות עזיבת מקום עבודתי, פנתה אלי חברה שהיא מתקשרת שלטענתה אני עושה טעות ודרך המלאך שלה (רפאל) היא הראתה לי שהייעוד שלי הוא בדיוק מה שאני עושה. אבל...אני באמת לא רוצה לעשות את זה יותר.זועףמאז כל הצעת עבודה הייתה פחות או יותר מאותו סוג ומכיוון שיש בעבודה זו המון נתינה אני מוצאת את עצמי בסוף יום מאוד מותשת. איכשהו נראה לי תמיד שכש"יושבים" על היעוד הנכון אמורים להיות מאושרים ומסופקים ולצערי יעודי המותאם לי מתנגש עם הצורך האישי שלי בחופש וכך אני תמיד בנדנדה...עובדת וסובלת מאי-חופש לא עובדת וסובלת מאי-עבודה.

   אז השאלה שלי היא אם יכול להיות מצב של מיצוי היעוד ומעבר ליעוד אחר?

   צטט: לורילי 2008-08-13 09:05:34


   תודה שהזמנת אותי. תודה על האמת הפרטית והנסיון שלך שהגשת כאן.

   קיים סיפוק עז להעביר מהידע שלי לאחר ולדעת שהעצמתי את היכולות של אותו אדם. אם הצליח באמצעות התובנות שקיבל הרי שאת הייעוד הזה לפחות הגשמתי.  ולהיפך. אני יודעת לשאוב את האנרגיות הבלתי נדלות מאחרים כי האל חנן אותם בכח הזה  להעביר מהאנרגיות שלהם ומשם רק צומחות אנרגיות חדשות  שלי שאותן אני מעבירה הלאה. מן כדור קסם שמתחדש כל העת.

   תודה.

   תודה לורי על שאת משתפת אותנו בתהליך שלך בהקשר ליעוד

   אני בטוחה כי מי שיקרא את התגובה שלך יוכל לקבל ממנה הארה נוספת.

   תודה!

     13/8/08 10:03:


   תודה יקירה,

   פוסט חשוב, שנון ומלא בתובנות,

   אני לומדת ממך כל הזמן,

   תודה על מי שאת

   צטט: אניגמה 313 2008-08-13 09:04:42

   מעניין מאד!

   תודה וברכה

   אילת

   תודה אילת שלא רק קראת אלא גם נתת לי משוב שאדע שאת כאן

   שמחת אותי,

   תבורכי!

    

   צטט: אני פה בשבילך... 2008-08-13 08:54:33


   יקירתי המקסימה שמברכת אותי כל בוקר,

   מתחברת לכל מילה שכתבת...

   אני עצמי התחברתי לייעוד שלי- לנומרולוגיה בגיל דיי מבוגר:)

   מאושרת על כל יום שעובר...

   תודה על ההזמנה...

   ***נשיקה***

   מעולה!!!

   ברוכה השבה למחוזותינו חיוך

    


   צטט: דסיקה 2008-08-13 08:51:25

   אסתיה, הבאת אותי למחוזות קרובים יותר מתמיד. תודה לך. אשוב.

   תודה, שמחת אותי במשוב שהתזמון טוב עבורך

   תבורכי!

    

   צטט: אורית1420 2008-08-13 08:49:18


   אסתיה תודה

   המילים שלך הגיעו בדיוק בזמן הנכון

   זמן לבטים

   יום נפלא ותודה על התובנות

   אורית

   אני שמחה שהתזמון נכון.

   אל תתני לדפוס 'הדשא של השכן ירוק יותר' להתגבר עליך

   אלא תעשי את התהליך בצורה ההרמונית ביותר עבורך - בכל רובדי חייך!

   בהצלחה!!!

    

   צטט: זירעונית קוסמית 2008-08-13 08:44:30


   אסתיה יקירה

   אהבתי לקרוא אותך ואת דרכך

   *

   אכן זה ככה....

      

   "מי שמתחיל ללכת בדרך של ההגשמה העצמית – של היעוד האמיתי – אין לו / לה דרך לשנות זאת גם אם חלק מהדברים פחות מיטיבים מאשר לפני כן. "

   יום קסום

   שלך באהבה

   דבי

   תודה דבי

   אנימודעת לכך שחלק מאיתנו כבר עשו את הבחירה

   חלק מאיתנו תוהות / תוהים האם לעשות את השינוי הקיצוני

   מקוה מאד שהכתבה תיתן נקודת התיחסות נוספת.

   גם המשוב שלך יתן נקודת התיחסות מסוג זה

   תודה!!!

    


     13/8/08 09:50:

   אתסייה היקרה, כל כך יפה את כותבת.. כל מילה... תודה רבה ששיתפת אותנו, יום מלא אור ואהבה, שולמית
     13/8/08 09:40:


   מעורר השראה

   תודה לך

     13/8/08 09:25:


   פוסט מעניין וחשוב

   תודה לך.

     13/8/08 09:16:

   זכית שאת יודעת את הייעוד שלך ואת עוסקת בו. הלוואי וכמה נותני שרות יפנימו את דבריך - השרות בארץ גרוע בהרבה מהמגזרים. תודה על המילים והברכות החמות שלך אלי על הבוקר. כוכב לנתינה. בברכה בילי
     13/8/08 09:15:


   אוהבת את הכתוב ובהחלט איתך מסכימה

   יש מקבילות רבות בחיינו!

   ולמרות שאני לקראת פרישה

   הדלת עדיין פתוחה.....

     13/8/08 09:15:
   מרגשת כתמיד תודה
     13/8/08 09:08:

   היי אסתיה יקרה

   הייעוד שלי בחיים הוא

   האמהות !!!

   הדרכה אימהית ומסייעת .

   תודה ויום נפלא

   אחזור בערב עם כוכב צוחק

    

     13/8/08 09:05:


   תודה שהזמנת אותי. תודה על האמת הפרטית והנסיון שלך שהגשת כאן.

   קיים סיפוק עז להעביר מהידע שלי לאחר ולדעת שהעצמתי את היכולות של אותו אדם. אם הצליח באמצעות התובנות שקיבל הרי שאת הייעוד הזה לפחות הגשמתי.  ולהיפך. אני יודעת לשאוב את האנרגיות הבלתי נדלות מאחרים כי האל חנן אותם בכח הזה  להעביר מהאנרגיות שלהם ומשם רק צומחות אנרגיות חדשות  שלי שאותן אני מעבירה הלאה. מן כדור קסם שמתחדש כל העת.

   תודה.

     13/8/08 09:04:

   מעניין מאד!

   תודה וברכה

   אילת

     13/8/08 08:54:


   יקירתי המקסימה שמברכת אותי כל בוקר,

   מתחברת לכל מילה שכתבת...

   אני עצמי התחברתי לייעוד שלי- לנומרולוגיה בגיל דיי מבוגר:)

   מאושרת על כל יום שעובר...

   תודה על ההזמנה...

   ***נשיקה***

     13/8/08 08:51:
   אסתיה, הבאת אותי למחוזות קרובים יותר מתמיד. תודה לך. אשוב.
     13/8/08 08:49:


   אסתיה תודה

   המילים שלך הגיעו בדיוק בזמן הנכון

   זמן לבטים

   יום נפלא ותודה על התובנות

   אורית


   אסתיה יקירה

   אהבתי לקרוא אותך ואת דרכך

   *

   אכן זה ככה....

      

   "מי שמתחיל ללכת בדרך של ההגשמה העצמית – של היעוד האמיתי – אין לו / לה דרך לשנות זאת גם אם חלק מהדברים פחות מיטיבים מאשר לפני כן. "

    

   יום קסום

   שלך באהבה

   דבי

   ארכיון

   פרופיל