כותרות TheMarker >
  ';

  danalyze it!

  על דברים טובים ואפקטים מיוחדים... בטלויזיה, במדיה ובעיקר בחיים.

  ארכיון

  0

  יזמות או למות

  142 תגובות   יום חמישי, 14/8/08, 11:31

  טוב אני מודה, זו כותרת פרובוקטיבית, אבל יסכים איתי כל אחד שיצא למסע הזה, שלהיות יזם, זה לא משהו נשלט, זה משהו שלא יכול להיות אחרת, זה משהו שגדול מאיתנו.

  לפעמים אני חושבת שיזמות היא לא רק תכונת אופי, היא מוטציה גנטית, עם תופעות לוואי של מחלת נפש. ניתן להבחין בסימפטומים של מאניה דיפרסיה, של ספאזם של הנפש, מלווים באיבוד ראיה זמני. יתכנו מעברים חדים של אופטימיות אינסופית המלווה באנרגיות מתפרצות עד התעלות, ומעבר חד למזוכיזם טהור, כשהאוחזת בשוט זו אני.

   

  כמעט איבדתי חברים בדרך, שלא הבינו שזה חזק ממני, שזו ישות עצמאית עם עוצמות משלה שהשתלטה על כל חלק אפור וספוגי במוחי הקודח, ולא סתם ירדתי מהפסים. ישות שגרמה לי לשכוח שפעם היו לי חיי שלווה ונוחות. אם להיות כנה עם עצמי אף פעם לא היו לי באמת כאלה. שנולדתי וגדלתי אי שם ברמת גן, עם כרומוזום מיותר מסוג E, המכונה בלאטינית, Entrepreneurus Morbius ולא סתם זה נשמע כמו קללה. לאט לאט לומדים לחיות עם המוטציה, להבין שהיא כרונית אבל לא סופנית, ושאפשר למצוא איזון. זה השיעור שלמדתי בדרך, וזה גם הפרס, כנראה.

   

  לא כתבתי הרבה זמן, אני יודעת, משהו דגדג לי באצבעות ובנשמה והשיב אותי למקלדת ולבלוג.

  קיראו לזה קאמבק, או רנסאנס, מבחינתי זה הפרולוג לסדרת פוסטים על דברים אישיים ומקצועיים שלמדתי בדרך. חזרתי להשתכשך בפנכת הקפה, ואולי לא הלכתי מעולם.

   אז אני מגייסת את דאג וטוני, ולשניה צפה (חתוכה מ"בלו סקרין") בתעלה הלואו-טקית עם הפסים בשחור לבן. מאי 2007, אני חיית מחמד וירטואלית שמתקשרת עם חיות מחמד אחרות במגרש משחקים וירטואלי שנקנה על ידי טייקון מדיה במאות מיליוני ירקרקים. משם ב"קאט און אקשן" למסדרונותיהם לא כל כך וירטואליים של קרנות הון סיכון. הייתי קרובה, נגעתי, אני עדיין קרובה, כי יש לי מיזם שיש לו את כל המרכיבים הנכונים להפוך להיות משהו גדול באמת ולעשות שינוי. ואני האדם הנכון, ויש לי את כל מה שצריך לגרום לזה לקרות. וגם את הכרומוזום. זה לא מספיק, צריך גם הרבה מזל וטיימינג, אורך רוח ואמונה. אני דנה, ויש לי מיזם מרגש ומרהיב שמחובר לאמת שלי, ולאמת של העולם, וזה חזק ממני.

  במשך חודשים ארוכים שעטתי במעלה חגורת אוריון במהירות של שבעת אלפים שנות אור לשעה, לא רואה את הנוף רק את הנקודה המהבהבת במכ"ם לפני.

   

  עכשיו אני שוב בשטח עירוני, משייטת באיטיות בחמישים קמ"ש וממתינה לזקנות שחוצות את הכביש. קראתי הבוקר עוד כתבה על המיתון וירידת ההשקעות בהייטק. מרבית אוחזי הממון, הפכו למשקיעי הון, מבלי לקחת סיכונים כלל וכלל. ידיעה בבלוג אינטרנטי על עוד סטארט אפ שנסגר.  ה"כמעט כמעט היה לי סטארט אפ ממומן" של לפני חודש החזיר אותי ב"קראש זום" לתל אביב, קיץ מהביל יולי אוגוסט, אלפיים ושמונה לספירה הנוצרית. ההאטה הפתאומית הכריחה אותי שוב להיות יצירתית, ושוב לפתוח, ושוב לחלום ולחשוב בענק כמו שאני יודעת, ולהיזכר בגרעין של האמונה. הגרעין ששכחתי להשקות בחודשים האחרונים, כשהייתי עסוקה בהתשה עצמית אל מול טבלאות של אקסלים, פאוארפוינטים ופרזנטציות שבשלב מסוים כמעט הביאו אותי לידי רפלקס מותנה של הקאה. אפילו הליבידו שלי קפא לו בטמפרטורה של השבעת אלפים קמ"ש.

  עכשיו אני בחמישים קמ"ש ושבעים אחוזי לחות ונעים לי. אני דוגרת, אני טווה קורים, משחקת קצת סבתא סורגת. שלא תבינו לא נכון, יש הרבה התעניינות ממשקיעים, וכיוונים שנפתחים כל הזמן, כי המיזם שלי מרשים והתשוקה שלי מדבקת.

  אבל אני בקצב אחר, נפגשת, חיה, מרגישה, מחבקת, אני שוב אוהבת, והליבידו שלי שוב מאושר. לחבק חיים של חוסר ודאות זה משהו חדש מבחינתי, ואני מנסה להתרגש מזה, ולקבל. גם כשמסתכלים לחוסר ודאות בחיבה בעיניים זה עדיין זה לא פשוט. אני מאפשרת למקריות לקרות. נו ניחא, לפחות משתדלת. המשקפת המשוכללת שלי שרואה למרחקים עצומים, קצת התמלאה אבק ונסדקה, אז עכשיו אני מכוונת אותה מחדש ומשמנת לה את הציר הרופף. החללית בטיפול עשרת אלפים במוסך. למרות שנדמה לפעמים, אני לא תמיד סופר-הירו, יש את הפחד הקטן הזה שמתגנב לפעמים, שאולי הכרומוזום שלי נשר ואשוב להיות כאחד האדם. רגע, יכול להיות שמנהגת חלליות מרוץ הפכתי להיות הולכת רגל? יכולהיות שאני אפילו נהנית מזה? יכול'יות?

   

  אני אישה של אנשים, גם בתפקידי הממסדי האחרון כמנהלת קריאייטיב בבית פוסט גדול הייתי בצומת מרכזי של אנשים, אנשי פרסום שיווק ומדיה מהארץ ומהעולם.

  הצמתים שחציתי בשנה האחרונה היו יותר ויותר סואנים, ודרשו אסטרטגיות וטקטיקות ולא רק קסם אישי ומעבר חציה. בשנה האחרונה פגשתי הרבה יותר סוגים וטיפוסים, ואנשים בשיעור קומה שהשאירו חותם. ולמדתי, בכל יום למדתי דברים חדשים, בכל יום עשיתי דברים חדשים, בכל יום שברתי שיאים אישיים.

  חידדתי את כישורי הנטוורקינג, גיליתי שאין אדם שלא ניתן להגיע אליו, ושאם באים מהמקום הנכון, אז מגיעים יותר עמוק ויותר רחוק. רשתות חברתיות הן כלי נפלא בארגז הכלים של כל יזם. פידבקים ומפגשים הללו הם חלק אינטגראלי מהתהליך, ולא ניתן לקדם מיזם בלעדיהם.

  חייבת לזקוף קרדיט ענקי לרשת החברתית של The Marker, בעיקר בחודשים הראשונים של התגבשותה והתהוותה. בקרתי תדירות גם Facebook, Linkedin, Xing, Plaxo ועוד שמות שפונטית נשמעות כשפה של מאדים. דרך הרשתות הכרתי אנשים שהיו למנטורים ויועצים, אנשים שהיו לצירים מרכזיים במסע. הכרתי אנשי מקצוע ומומחים שהפכו להיות אנשי מפתח במיזם, הכרתי חברים טובים ושותפים לדרך, שהפכו לחברים אמיתיים לחיים. גם מלאכים הכרתי.

   

  הרבה גלים יש בדרך החתחתים של יזם, הרבה מפגשים, חיבוטי נפש, עצמות פנימיות ולמידה אין סופית. כל יום מביא עימו צמתים פנימיים וחיצוניים, וכל יום צריך לבצע בחירות מחודשות. אני לומדת כל כך הרבה על עצמי, וגדלה וצומחת קודם כל כבן אדם. לומדת כמה חשוב לסנן, ולהישאר באנרגיות ממוקדות. לומדת להתחבר לתחושות, ולומדת שלפעמים בשביל לשעוט קדימה צריך גם לדעת לעצור. הדרך היא למעשה המתנה האמיתית, ואני כותבת זאת כדי להזכיר לעצמי, ולכל יזם שנמצא בתחילתו של המסע שזו מתנה ענקית. ולא הייתי מחליפה את הדרך הזו בכלוב הזהב שהייתי בו קודם, ולא הייתי בוחרת בנתיב אחר. אני עדיין נאבקת, ועדיין לומדת, גם לקבל את עצמי וזה כנראה שיעור שלא יגמר לעולם.


  אז חידדתי את החוש השישי שלי. הוא חד כמו קרן לייזר, ואני מוצאת את עצמי לפעמים מעבירה את השכל ל mute. את השכל שלי שעובד על טורבינות ויש לו שבעת אלפים כוחות סוס במנוחה, וכן, אני משלמת לו שעות נוספות.

  שששש.... עכשיו אני מאזינה לאינטואיציה. אז נכון שאני אשת קריאייטיב בכל הרמ"ח והלשד, ויודעת גם להרגיש ולראות בצבעים וליצור קומפוזיציות. אבל גם בשביל ליצור מוסיקה נפלאה, צריך לפעמים לעצור ולהקשיב ולכוון מחדש את הכלי.

  טלפון. צלצלו מהמוסך לבוא לקחת את החללית. משהו בבטן התחתונה מתחיל לרטוט. אז נכון זה אולי השרירים שעבדו קשה ביוגה, אבל סביר להניח שזה הכרומוזום  E שלי שלא נותן לי מנוחה.

   

  המשך יבוא.... בקרוב מאוד... מבטיחה....

   

  לינק למוסך המרכזי (מצורף ארגז כלים לכל יזם בתחילת דרכו) http://www.garage.com/resources/index.shtml

   

  תודה ענקית לכל האנשים שפגשתי בדרך, לאלו שדרכינו הצטלבו לרגע קט, לאלו שליוו אותי מרחק מסוים, לאלו שחיינו הפכו שלובים ומלווים אותי עד היום (למרות האולימפיאדה ;) ולאלו שאפגוש עוד מעט.

   

   

   

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (141)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     5/7/10 04:13:
   נפלא את כותבת כאילו כתבת ישירות מתוך הבטן שלי. תודה
     24/9/08 15:38:

   בהתחלה הסתכלתי רק על התמונות ( צלמת או לא?)

   עכשיו גם קראתי...

   וואוו

   גם יפה וגם אופה

     1/9/08 21:04:


   זה טוב ואפילו מצוין
   שיש אנרגיה ושועטים קדימה

   אך מידי פעם צריך לעצור
   לשחזר לאחור לנסות להיזכר, לסכם
   איפה התפספס , למה
   ואז פתאום באחת הפינות הקטנות מוצאים
   את הדבר הקטן הזה
   שיעשה את ההבדל הגדול
   המנוחה הרגעית הזו
   יכולה לפעמים לעזור

   מאחל לך הצלחה בהמשך

     31/8/08 19:46:

   למי שלא הגבתי אישית, תודה על טוקבקים נפלאים, ומקווה שחיזקתי ולו במעט.

   ותודה על הירוקים, אחלה מקור אנרגיה חליפית רגוע

     25/8/08 18:29:
   מחזיקה לך אצבעות. שמחה שחזרת לעדכן.
     24/8/08 11:17:

   צטט: איציק-דור 2008-08-15 09:09:33

   אינטואציה היא לא חוש שישי

   כאשר המוח אינו עסוק במחשבות הוא יכול לספק את התשובות הכי מדויקות ע"י תחושה 

   אינטואציה לא טועה. תנסו מידי פעם לא להקשיבה למחשבות אלא רק לתחושות שלכם

    לגמרי!

    

     24/8/08 11:17:

   צטט: נעמית 2008-08-15 09:22:36


   היי דנה,

   לחבק חיים של חוסר ודאות- אהבתי את המשפט הזה.

    

   הפוסט נפלא, איכשהו כשקוראים אותו נכנסים להתרגשות שלך, להאצה על הדוושה של החיים ללא ברקסים.

   אני מקנאה, חייבת להודות על האמת, יש בינינו כמה נקודות דמיון וזה לא רק הילדות ברמת גן, זה גם ההתרגשות שלי במפגש עם אנשים חדשים, חוסר היכולת לעבוד עבודה מסודרת שמחייבת לשבת במנוחה, אבל- וכאן ההבדל הגדול, לא יודעת למה, אולי טבוע לי אי שם הגנום של דור שני- קשה לי להמר בגדול, אם הייתי מרוויחה את הפרס הגדול בלוטו סביר להניח שהייתי משקיעה בנדל"ן ולא בחברות הון סיכון, צריכה לדעת שיש לי את הבסיס היציב שלא ישמט מתחת לרגליים, אולי בגלל שאין לי ממש....

    

   האנרגיות וההתרגשות שלי מהעבודה באים מהעובדה שכל יום הוא שונה ממשנהו, ושאני פוגשת אנשים חדשים, המון. אבל מה שכתבת כאן נותן את החשק הגדול לחיות את החיים במסלול המהיר, להמר בגדול, ולזכות בגדול.

    

   יש לי תחושה שאת תעשי את זה בגדול, גם ההתרשמות שלי מהמפגש הקצר בעבר בינינו, וגם בגלל שאת באמת באמת משכנעת ומוכשרת.

    

   בהצלחה,

   נעמי

    

    תודה רבה יקירתי,

   הפוסט נועד לחזק, ולתחזק את מאגרי האנרגיה (סולארית או מופקת מקני סוכר), הנחישות (דשן אורגאני) והאמונה (היברידית, תלת פאזית, 7000 סל"ד).

    

   צריך סטמינה מופלאה בשביל לשרוד ולהצליח,

   ומבחינתי אין כאן הימור,

   אמונה מוחלטת בחזון, ברעיון ובמטרה.

   ולמרות הקושי המתלווה להנות מהמתנות שמזמנת הדרך, 

   כי כמו שציינתי בסופו של דבר, הן הפרס האמיתי.

    

   נשמע שחייך עשירים ומלאי ענין ואשרייך :)

    

     24/8/08 11:09:

   צטט: eti.d 2008-08-15 08:29:37

   הקטנה שלי (בת 6) משחקת יושבת יום יום מול המסך הזה

   ועושה קולות של פינגווין.

    

   יש מצב שהיא סוגרת עסקאות גדולות ואני לא  מודעת לזה????

    ישמצב,

   את תיק ההשקעות שלה כבר בדקת?

    

     24/8/08 11:08:

   צטט: eti.d 2008-08-15 08:25:40

   תוסיפי עוד כרומוזום לאוסף: M

    

   METZUIENET!!

    Maksima Shekamoch!

   זר של כרומוזומים (או כריזנטמות) ספיישל דליברי ממני אלייך

    

     24/8/08 11:07:

   צטט: שובוגנזו 2008-08-15 07:34:54


   והכי חשוב, בדרך לפיסגה להנות מהדרך...חיוך

    על זה בדיוק אני מדברת,

   השראה

   :)

    

     24/8/08 11:05:

   צטט: טלי שיאצו 2008-08-15 07:16:03

   מוכשרת ואמיצה את!

    תודה רבה על החיזוק

   (עדיין זקוקה מדי פעם לעיסוי איכותי :)

    

     24/8/08 11:02:

   צטט: הרופא 2008-08-15 04:04:52

   כמה זמן שתבקשי.

   מדובר הרי ביצירה שלך...

    

   :-      )

    

    

    

    

   או ששאלת על עניין החתן בכלל? כי אם כן, אז הייתי אומר שבקרוב.

    

    

    אפשר מרשם?

    

   ובעניין השני...מסודרת, תודה :)

    

     24/8/08 11:00:

   צטט: אני ורק אני 2008-08-15 00:45:37

   כתבת יפה...

   מאחלת לך המון הצלחה.

    

   תמיד תזכרי שיזם אמיתי לא מסתכל אחורה.

   בטרם כיבוש הפיסגה הנוכחית הוא כבר רואה את השתיים הבאות.

   וגם לאחר כיבושן, הוא לא יתקע את הדגל כי כבר מחכות לו הפסגות הבאות...

    

   יש הרבה ups & downs...

   מספיק כדי שאדם מן השורה לא יוכל להכיל.

   אבל האושר שמתלווה לכל הצלחה הוא עילאי. והכי חשוב הוא שלך :-)

    

   חיזקי ואימצי..

   אל תוותרי לעצמך אפילו ליום אחד.

   תאמיני בדרכך ואל תראי אף אחד ממטר... גם אם מומחים לא יאמינו, יום אחד הם ישתהו נוכח הצלחתך (זה לא קלישאה זה על סמך נסיון אישי עם בכירים מהאקדמיה).

    

   ופשוט תהיי את עצמך.

   את החלון ראווה של המוצר :)

   ותצליחי... 

    

   תודה מקרב,

   מזדהה וחשה כל מילה בכל הרמ"ח.

   בהוויתי לא יכולה להיות דבר מלבד אני,

   ולא יכולה להפסיק להביט קדימה.

    

   צריך להקים סטארט אפ של תחנות דלק מיוחדות כאלה (הידראוליות) של אמונה,

   כזו שלא צריך להטעין כל יום מחדש, שלא מתמעטת גם בדאונים הכי גדולים.

   לחיי הפסגות שבדרך!

     24/8/08 10:51:

   צטט: י. בהרנבו 2008-08-15 00:25:40


   דאנה

   של  החיים

    

   ידעתי שתתגברי

   תתבגרי ותשובי

    

   מוכן לשיתופי פעולה אנימטיביים אינטרנטיים

    התגברתי כמעיין

   :)

   שיתופי פעולה בשמחה

    

     24/8/08 10:49:

   צטט: אני ורק אני 2008-08-15 00:03:36

   צטט: ברק חכמוב 2008-08-14 18:28:45

   דנדוש,

    

   יש לי המון מה לומר על הפוסט הזה... (כפי שאת בוודאי יודעתקריצה) ולצערי אני כנראה אחמיץ את החגיגה שתתחיל כנראה, כשתתחילי להגיב לתגובות... (כי אני כרגיל נעלם לחו"ל), אז תרשי לי להוסיף כמה הערות חשובות!

    


    

   אמרת - "יש לי מיזם שיש לו................. זה לא מספיק, צריך גם הרבה מזל וטיימינג..."

    

   >>> אז זהו... שלא!

    

   מי שמאמין שצריך הרבה מזל כדי להצליח, עדיף שלא יצא לדרך הקשה והתובענית של יזמות.

   כן, צריך לעיתים גם קצת מזל וטיימינג כדי להצליח ויש אפילו כמה סיפורי הצלחה שקשורים במזל מטורף שהיה ליזמים... אבל במרבית סיפורי ההצלחה, המזל משחק תפקיד משני.

    

       בתור יזמית,

    

   את בהגדרה שוחה, רוב הזמן, נגד הזרם,

   מנסה לשנות את העולם (כל יזם, מאמין שהוא הולך לשנות את העולם)

   וחשה רוב הזמן, שחוץ מהמון אמפטיה ומחמאות, אף אחד, לא באמת מוכן לקפוץ לעגלה... ולשים את הכסף שלו מאחורי החלום שלך :-(

    

   במציאות משקיעי הון סיכון

   הם מגדולי שונאי הסיכון 

       אמרת "שצריך אורך רוח ואמונה"

    

    

   >>> את פשוט צודקת!

    

   צריך המון אורך רוח ואמונה!!!

    

   כן, צריך גם עוד הרבה דברים נוספים...

    

   אבל יזם שיש לו המון אורך רוח ואמונה,  שלא נכנע בקלות,  שמסוגל לשחות נגד הזרם גם כשהזרם חזק, עשוי להיות זה שיצליח בענק!

   גם שהטיימינג מזופת

   וגם כשאלת המזל לא אמרה לך בוקר טוב.

    

       > תאמיני

    

   > תלחמי

   > תעשי את הדברים הנכונים... ויש המון דברים שצריך לעשות, נכון :-)

   > תעשי את הטעוית שכולנו עושים ורק אל תשכחי ללמוד מהם ולא לחזור על אותם טעויות שוב 

    

   ואז, בסוף...

   את עשויה להיות זאת, שתעמוד על הפודיום

   תניף את ידייה

   ותצעק, יש עשיתי את זה!

    

   ואז גם תגלי שהזכיה במדליה או אם תרצי בכסף... היא הדבר השולי, הפחות חשוב!

   הדבר החשוב הוא הדרך... ממש כמו שאמרת...

   הדברים שאספת בדרך... והדרך קדימה, כשתרדי מהפודיום...

    

    

    


    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   את יודעת שהמזל אוהב את השכל החושב...

   קחי בחשבון :-)

    בחשבון אני דוקא טובה :-)

    

    

    

     24/8/08 10:48:

   צטט: ליאת ורדי 2008-08-14 23:52:18


   דנדלה, מזמן לא הנהנתי ככ בעת קריאת פוסט... מזדהה ומזהה. זה אומר שסוף סוף תגיעי למפגש ה-F5?! בטוחה שתשמחי  לגלות עוד כמה מכורזמות E נוספות ומלאות השראה. מחכה לך!

    

    אם אני לא על F15

   Count me in

   ל-F5

     24/8/08 10:47:

   צטט: plastilinit 2008-08-14 22:09:23

   אני מבינה אותך וקצת מזדהה...

    

    נדבר על זה בגינת יחזקאל...

     23/8/08 14:33:
   I just cant wait
     17/8/08 01:33:

   בהחלט. זו רק שאלה של זמן.

    

    

    

     16/8/08 22:19:

   צטט: dananda 2008-08-16 18:16:19

   צטט: נירו'ש 2008-08-16 17:19:47

   צטט: dananda 2008-08-15 01:34:47

   צטט: נירו'ש 2008-08-14 15:36:41


   מכיר את העניין מזוית קצת שונה ובהחלט מבין ומכיר את הקשיים ומאחל לך המון המון הצלחה!

   והכי חשוב צל"ש על האומץ ואורך הרוח!

    

   תודה על הצל"ש,

   מה עם איזה שיר להקות צבאיות בשביל הדרך?

    

   התחלת להסטלבט....

   ברוח התקופה אני מחפש שייםר של להקות צבאיות סיניות... לא כל כך מבין את המילים....

    

    איזה להסתלבט,

   געגועים למסטינג!

    

   רוצה שירי להקות סיניות???

   תמצא סיני,

   תגרום לו להאזין ללהיט הכי חדש בעולם המערבי

   (נניח איזה שיר נפטלין של גלי עטרי),

   ותוך שבוע יש לך  רפליקה בדו מה ז'ונג!

    

    

   טוב נו... אז אין ברירה...

    

   http://www.youtube.com/watch?v=JLO1YIWQuXE

    

   או אולי...

    

   http://www.youtube.com/watch?v=J3zmoK7rebc

    

   בחרי ותיהני...

     16/8/08 18:27:

   צטט: עט להשכיר-ניצה צמרת 2008-08-14 20:54:42


   היי מתוקה,

    

   מזמן לא, וכולנו ידענו שצריך לעקוב ולהמתין להודעת העיתונות. במקום זה קיבלנו בינתיים רק בינתיים הודעת חצי נירוונה וחצי סטרס, אבל דנה כפול מיליון חלומות שהולכים להתגשם בענק. גם לחלומות מסתבר יש את הקצב שלהם.

   המיזם שלך מכוון לילדי העולם והוא מכוון לעשות עולם טוב יותר. אנחנו יודעים שהחזון הזה ב-DNA שלך ושהרגע למימוש קרוב יותר מאיפעם.

   בהצלחה, מחזיקה לך את השטיח האדום בהיכון.

   ניצה

   ניצה יקירתי, התגעגעתי לקולמוסך,

   איזה עונג, איזה גלאמור,

   כל מילה ג'ינסאנג!

    

   נלך יחד לבחור אאוטפיט לשטיח האדום?

    

     16/8/08 18:23:

   צטט: צפונית אחת 2008-08-14 20:24:57


   נגמרו לי הכוכבים לזה היום , אך מעניקה לך את כל כוכבי השמיים, כל שנכתב פה כל כך נכון ,מכירה היטב את כל "תשריטי" היזמות והיזם " ,מלמטה למעלה ובחזרה ,לפעמיים החלום הקטן והאישי של היזם הוא רק לישון לילה אחד בשקט...

   תודה על השמיים, הרקיע לעולם אינו הגבול

    

   כיף למצוא אחיות לטייס

   (האמת, היה לי לילה נהדר :)

     16/8/08 18:19:

   צטט: לימור_א 2008-08-14 20:23:47


   "אני עדיין נאבקת, ועדיין לומדת, גם לקבל את עצמי וזה כנראה שיעור שלא יגמר לעולם."

   מאחלת לך להנות מעצמך,מהסביבה שלך,ולהמשיך ללמוד.

   המלצה אישית אחד מהספרים המדהימים של אושו "מעבר לגבולות השכל",הוא ממשיך לעזור לי בצמחיה אישית ומודעות.

   קבלי כוכב *

   נהנתי

   לימור

    

    תודה מקרב, על הסטאר, התגובה החמה וההמלצה

     16/8/08 18:16:

   צטט: נירו'ש 2008-08-16 17:19:47

   צטט: dananda 2008-08-15 01:34:47

   צטט: נירו'ש 2008-08-14 15:36:41


   מכיר את העניין מזוית קצת שונה ובהחלט מבין ומכיר את הקשיים ומאחל לך המון המון הצלחה!

   והכי חשוב צל"ש על האומץ ואורך הרוח!

    

   תודה על הצל"ש,

   מה עם איזה שיר להקות צבאיות בשביל הדרך?

    

   התחלת להסטלבט....

   ברוח התקופה אני מחפש שייםר של להקות צבאיות סיניות... לא כל כך מבין את המילים....

    

    איזה להסתלבט,

   געגועים למסטינג!

    

   רוצה שירי להקות סיניות???

   תמצא סיני,

   תגרום לו להאזין ללהיט הכי חדש בעולם המערבי

   (נניח איזה שיר נפטלין של גלי עטרי),

   ותוך שבוע יש לך  רפליקה בדו מה ז'ונג!

    

     16/8/08 17:19:

   צטט: dananda 2008-08-15 01:34:47

   צטט: נירו'ש 2008-08-14 15:36:41


   מכיר את העניין מזוית קצת שונה ובהחלט מבין ומכיר את הקשיים ומאחל לך המון המון הצלחה!

   והכי חשוב צל"ש על האומץ ואורך הרוח!

    

   תודה על הצל"ש,

   מה עם איזה שיר להקות צבאיות בשביל הדרך?

    

   התחלת להסטלבט....

   ברוח התקופה אני מחפש שייםר של להקות צבאיות סיניות... לא כל כך מבין את המילים....

    

     16/8/08 13:58:


   את דנה, ויש לך מיזם מרגש ומרהיב שמחובר לאמת שלך, ולאמת של העולם, וזה חזק ממך.

   את נהדרת עם המוטציה המבעבעת שלך !

   תודה על ההזמנה ומקווה שתישארי בסביבה

   חג אהבה שמח והמשך שבת נפלאה :)

     16/8/08 13:31:

   שמחה שחזרת, שמחה בשבילך שאת עושה דברים שאת אוהבת לפרנסתך!

   הצליחי!

     16/8/08 13:27:

   צטט: נמרוד הלוי 2008-08-14 20:05:08

   אין נינג'ות כאלה! דנה, את תהיי כל כך עשירה! כל כך! כולנו נעבוד אצלך!

   נימג'יטסו,

   על זה רק מילה אחת יש לי לומר,

   קארוואנגה!!!!

     16/8/08 13:25:

   צטט: jack 2 2008-08-14 20:01:50


   מאלף ומאלף ועד תו

   דנה תודה רבה


   ת'אנקיו, אריגטו, גראציאס, מרסי, שוקראן, דאנקה, תשק קורלה

   תודה לך

    

     16/8/08 13:17:

   צטט: לירון פיין 2008-08-14 19:51:46

   תודה גדולה גם לך.

    

   אין על הלימון המכני!

    

    

     16/8/08 13:15:

   צטט: mulidea 2008-08-14 18:53:02

   יהיה בסדר.

    

   רגוע

    כבר בסדר

   רגוע

    

     16/8/08 13:15:

   צטט: שרון ושלר 2008-08-14 18:33:22


   WOW, powerful writing, can I please post on http://israeltechnology.ning.com  ?  Sharon Weshler

    מוכנה גם לצאת למסע הופעות :)

    

     16/8/08 13:14:

   צטט: ברק חכמוב 2008-08-14 18:28:45

   דנדוש,

    

   יש לי המון מה לומר על הפוסט הזה... (כפי שאת בוודאי יודעתקריצה) ולצערי אני כנראה אחמיץ את החגיגה שתתחיל כנראה, כשתתחילי להגיב לתגובות... (כי אני כרגיל נעלם לחו"ל), אז תרשי לי להוסיף כמה הערות חשובות!

    


    

   אמרת - "יש לי מיזם שיש לו................. זה לא מספיק, צריך גם הרבה מזל וטיימינג..."

    

   >>> אז זהו... שלא!

    

   מי שמאמין שצריך הרבה מזל כדי להצליח, עדיף שלא יצא לדרך הקשה והתובענית של יזמות.

   כן, צריך לעיתים גם קצת מזל וטיימינג כדי להצליח ויש אפילו כמה סיפורי הצלחה שקשורים במזל מטורף שהיה ליזמים... אבל במרבית סיפורי ההצלחה, המזל משחק תפקיד משני.

    

       בתור יזמית,

    

   את בהגדרה שוחה, רוב הזמן, נגד הזרם,

   מנסה לשנות את העולם (כל יזם, מאמין שהוא הולך לשנות את העולם)

   וחשה רוב הזמן, שחוץ מהמון אמפטיה ומחמאות, אף אחד, לא באמת מוכן לקפוץ לעגלה... ולשים את הכסף שלו מאחורי החלום שלך :-(

    

   במציאות משקיעי הון סיכון

   הם מגדולי שונאי הסיכון 

       אמרת "שצריך אורך רוח ואמונה"

    

    

   >>> את פשוט צודקת!

    

   צריך המון אורך רוח ואמונה!!!

    

   כן, צריך גם עוד הרבה דברים נוספים...

    

   אבל יזם שיש לו המון אורך רוח ואמונה,  שלא נכנע בקלות,  שמסוגל לשחות נגד הזרם גם כשהזרם חזק, עשוי להיות זה שיצליח בענק!

   גם שהטיימינג מזופת

   וגם כשאלת המזל לא אמרה לך בוקר טוב.

    

       > תאמיני

    

   > תלחמי

   > תעשי את הדברים הנכונים... ויש המון דברים שצריך לעשות, נכון :-)

   > תעשי את הטעוית שכולנו עושים ורק אל תשכחי ללמוד מהם ולא לחזור על אותם טעויות שוב 

    

   ואז, בסוף...

   את עשויה להיות זאת, שתעמוד על הפודיום

   תניף את ידייה

   ותצעק, יש עשיתי את זה!

    

   ואז גם תגלי שהזכיה במדליה או אם תרצי בכסף... היא הדבר השולי, הפחות חשוב!

   הדבר החשוב הוא הדרך... ממש כמו שאמרת...

   הדברים שאספת בדרך... והדרך קדימה, כשתרדי מהפודיום...

    

    

    


    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   ברקוש,

    

   אלוף העולם בתגובות שהן פוסטים, (פוסטוקבק) רק קצת לד זפלין היו חסרים לי בין לבין :)

   מקווה שאתה נהנה למכביר מהצ'ורבה והממליגה.

    

   אבל חייבת להתייעץ איתך מורי ורבי, איזה אאוטפיט אתה ממליץ לי ללבוש על הפודיום (כי את הספידו אני משאירה לאימונים)?

    

   וברצינות,

   תודה :)

    

     16/8/08 13:08:

   צטט: ליאי 2008-08-14 18:27:57

   "

   הרבה גלים יש בדרך החתחתים של יזם, הרבה מפגשים, חיבוטי נפש, עצמות פנימיות ולמידה אין סופית. כל יום מביא עימו צמתים פנימיים וחיצוניים, וכל יום צריך לבצע בחירות מחודשות. אני לומדת כל כך הרבה על עצמי, וגדלה וצומחת קודם כל כבן אדם. לומדת כמה חשוב לסנן, ולהישאר באנרגיות ממוקדות. לומדת להתחבר לתחושות, ולומדת שלפעמים בשביל לשעוט קדימה צריך גם לדעת לעצור. הדרך היא למעשה המתנה האמיתית, ואני כותבת זאת כדי להזכיר לעצמי, ולכל יזם שנמצא בתחילתו של המסע שזו מתנה ענקית. ולא הייתי מחליפה את הדרך הזו בכלוב הזהב שהייתי בו קודם, ולא הייתי בוחרת בנתיב אחר. אני עדיין נאבקת, ועדיין לומדת, גם לקבל את עצמי וזה כנראה שיעור שלא יגמר לעולם

   "

   ----

   מאיפה באת לי עכשיו, דנה? כל כך בזמן.

   תודה. (ובהצלחה!)

    

   אחת המטרות של הפוסט היא לחזק גם החברים למסע.

   מקווה שעזרתי, ובהצלחה גם לך.

   ותודה.

    

    

     16/8/08 13:05:

   רק שלא תיגמר הרוח במפרשים .

   הכי חשוב . 

     16/8/08 00:55:


   אכן ניחנת בכשרון כתיבה יוצא מן הכלל.

   דרור לרגשותייך כלי נהדר להתמודדות .

   במה לביצועייך עדים אנו לה .

    

   גם אני כיזם שעומד ולומד בימים אלו סחר חוץ עקב הזדמנות עסקית מהליגה המכובדת

   של אנשי עסקים שלא חלמתי אפילו שאהיה שם פעם בחיי אומר ומדגיש

   קודם פעילות ואחר כך כסף .ביזמות צריך אויר לנשימה הרבה סבלנות ואז בבת אחת הצלחה .

   וכשיש קצת כסף להשקיע אותו בעסק שיגדל ויצמח וגם קצת לתענוגות וחו"ל .

   על כל פנים נהניתי עד מאוד מחשיפתך זו .

   סחפת אותי .

   עדי

     15/8/08 23:36:

   צטט: dananda 2008-08-15 14:15:14

   צטט: miss b 2008-08-14 18:08:23


   וואוו. הבטן התהפכה לי מקנאה כמה וכמה פעמים בקריאת הפוסט. כתוב בריהטות, מוסבר וסוחף כ"כ.

   אין ספק שאת מצליחה ועוד תצליחי, שיהיה המון בהצלחה.

    

    

    האמת, ההיפוכים בבטן זה מהפוסט? או ששוב ראית אולימפיאדה ותרגלת צוקאהרות לאחור?

    

   וברצינות, ריגשת אותי בתגובתך, אז תודה ענקית מקרב לב...

    

    

    

   ההיפוכים בבטן זה מקנאה לעשייה והצלחה... :)

   גם את ריגשת.


   כבר שנים לא ניסיתי לעשות צוקהארה, אולי עוד כמה חודשים?
     15/8/08 20:31:

   דנה דיר,


   אחרי שבוע שבו כבר חשבתי שאין לי דמעות יותר לשפוך, נפתח לי הסכר שוב בעקבות המילים שלך.  

   (מנקה לך מיידית מהמצפון)

   חדרת לנימים הכי עמוקים, אמרת את המילים הכי כנות.

   ולא אני לא אדם שבוכה.

   אני יזמית !

    

   זה עוד אחד מהשיעורים שלמדתי בדרך הזאת. לנקות/לנקז (לבכות) ולהתמלא מחדש ולהמשיך הלאה

    

   אחד האתגרים של יזם, הוא ה"בייבי".

   המיזם = בייבי.

   הבייבי של היזם הוא הכי טוב, הכי נכון, הכי יפה, הכי פורץ דרך, הכי ישנה את העולם. ואת יודעת מה ? זאת האמת.

   הבייבי הזה הוא בשר מבשרו הוא התמצית של הווייתו של היזם. הוא הרגש, הוא התשוקה, הוא האמת.

   הבייבי עטוף באהבה אין קץ למרות הימים הקשים.

   (ועוד לא גיבשתי סופית החלטה עם ה"בייבי" הוא הקסם או עכב אכילס)

   ועם הבייבי המלוטף הזה מסתובב היזם כמו הורה גאה, מוכן להציג אותו בגאווה יתרה לכל המרבה במחיר.

   אז איך לעזאזל העולם לא רואה זאת ? חושב היזם.

   איך הוא לא מבין מיידית שאני מציג לו אוצר גלום, אומר בליבו.

    

   הרגש הזה הטמון ב"בייבי" מפיח את החיים של המיזם, אך גם יוצר לעיתים קבעונות מחשבתיים העלולים למנוע מאותו יזם לראות את התמונה הבהירה ולהשתנות בהתאם למגמות.

    

   בקיצור, בחיי שרציתי לקצר.

   מחבקת אותך, מאמינה בך.

   יודעת שתנסקי.

    

     15/8/08 16:57:

   צטט: dananda 2008-08-14 19:23:21

   צטט: חגית חדאד 2008-08-14 12:36:09


   אבל גם בשביל ליצור מוסיקה נפלאה, צריך לפעמים לעצור ולהקשיב

   ולכוון מחדש את הכלי.

    

   אמן על זה !

    

   להוריד הילוך, כדי לתת למנוע לסחוב בעלייה.

    

   תכונה חשובה של יזם, בדיוק כמו של שחיינים באולימפידה ( ראיתי את ההערה שלך - זה לא למרות

   האולמפידה, אלא בגלל ), זה לדעת מתי לעצור ולנוח, בשביל המקצה של מחר.

    

   המיזם שלך הוא אחד המדהימים וחשובים בדורנו. אני כבר לא יכולה לחכות.

    

   תודה שבין המשחים והגופות המסוקסים,

   בין סלטה משולשת באויר לצוקאהרות לאחור,

   תודה שבין מירוץ שליחים לג'ודו,

   את שם,

   הועד האולימפי שלי!

    

   הועד האולימפי מאשר תכנון אסטרטגי בין המקצים.

   הוא גם מאשר תמיכה ודאחקות בשביל המורל.

    

   אין כמו האולימפיאדה, ושלא תגידו שלא אמרתי !

    

     15/8/08 16:04:

   צטט: dananda 2008-08-15 14:20:18

   צטט: חץ עין נץ 2008-08-14 18:20:38


    תיראי מה עשית פה.....

   בSWOT שלך? זהוא זה "אישה של אנשים"

   זה החוזקה, זה האיום זה הזדמנות וזה מקור חולשתיך.

    

   את היא הבוחרת.

    

    

    עדי, עדי,

   תראה מה עשית לי,

   מגופיות אדומות לחליפות של ספידו.

   (אני כבר תרמתי בעבודה ;)

    

   מחכה בכיליון לשבוע הבא.

   שב"ש

    

    

    

   שבת מתוקה לך.

    

   גם אני.

     15/8/08 15:53:

   בהצלחה!!

    

    

   אני איתך

    

     15/8/08 15:44:


   ואו.... מדהים איך שאת מדייקת עם התיאורים ..... כאילו עשית קבוצת מחקר ליזמים......

    מסכים איתך בכל מילה...

    

   המון המון המון בהצלחה - אולי אפילו ניפגש יום אחד באיזו צומת....

    


   בס"ד

   שלום לך דנה

    

   קראתי את מה שכתבת ואני יכול להגיד לך כמי שמארגן /יוזם קבוצות לבניה רוויה  . יש ביזמות אדרנלין חזק!! (לפחות אצלי ) יש בזה משהו ממכר . אבל........... להערכתי מי שנכנס בנושא יזמות הבניה אני הייתי מציע לו שלפני כן יכתוב צוואה ואני לא צוחק  כי זה גומר אותך טוטאלי .

    

   ברכה והצלחה יופי של כתבה

    

   שבת שלום ומבורך לך

    

   "מישור"- ניהול נדל"ן

    

   אביעד שמחי

     15/8/08 14:20:

   צטט: חץ עין נץ 2008-08-14 18:20:38


    תיראי מה עשית פה.....

   בSWOT שלך? זהוא זה "אישה של אנשים"

   זה החוזקה, זה האיום זה הזדמנות וזה מקור חולשתיך.

    

   את היא הבוחרת.

    

    

    עדי, עדי,

   תראה מה עשית לי,

   מגופיות אדומות לחליפות של ספידו.

   (אני כבר תרמתי בעבודה ;)

    

   מחכה בכיליון לשבוע הבא.

   שב"ש

    

     15/8/08 14:17:

   צטט: אמן רב תחומי 2008-08-14 18:14:31

   אני בעד

    גמאני

    

     15/8/08 14:17:

   צטט: שמעון באהבה 2008-08-14 18:11:27


   ברוכה הבאה

   כוכב גדול לשובך

   קדימה ליזמות

   נראה אותך

   יותר

   מאהבה

    

   לא זזה!

    

   שבת נפלאה ושוקראן ...

    

     15/8/08 14:15:

   צטט: miss b 2008-08-14 18:08:23


   וואוו. הבטן התהפכה לי מקנאה כמה וכמה פעמים בקריאת הפוסט. כתוב בריהטות, מוסבר וסוחף כ"כ.

   אין ספק שאת מצליחה ועוד תצליחי, שיהיה המון בהצלחה.

    

    

    האמת, ההיפוכים בבטן זה מהפוסט? או ששוב ראית אולימפיאדה ותרגלת צוקאהרות לאחור?

    

   וברצינות, ריגשת אותי בתגובתך, אז תודה ענקית מקרב לב...

    

    

     15/8/08 14:11:

   צטט: מורמור 2008-08-14 17:47:11

   זה היה מאוד מעניין. אז את אומרת כרומוזום מיותר?

   .

   כרומוזום מיותר וחליפה של ספידו ;)

    

   צגעגצי

    

     15/8/08 14:10:


   אלופת עולם, זה מה שאת!

   זוכרת שיחה בקומה 2 של המפלצת הנוראית (JC),

   את-בחדר המפיקות הקטן ואני-עולה לרגע לקומה הקריאיטיבית

   (ובורחת מהבד-וייבז של הקומה הראשונה...)

   ושיחה איתך שאומרת שעוד תכתבי את הספר ושיום אחד

   הכל יהיה בכף ידך, ואהבה, ואמהות ו..ו...ו....

   ושרק לא תפסיקי לחלום, ליצור ולהאמין.

   אני עוברת משהו דומה...(טפו טפו עוד מעט יהיה ספר:-)

   אגב: עובדת עכשיו עם הספר "דרך האמן". ממליצה ביותר!

   מקווה שנפגש מתישו בדרך, בינתיים שולחת אור לחיוק והתנעת החללית...

   דאנו

     15/8/08 14:07:

   צטט: ג'וד 2008-08-14 17:34:13


   היי דנה,

   את בכלל לא צריכה להתנצל שחזרת.

   את יודעת, קצת מנוחה לא מזיקה לאף אחד.

   ומניסיון- ההשקעה לא הולכת לשום מקום,

   כי בסופו של דבר, כל הקשרים וכל הנסיונות שחווית פתאום יתנקזו להצלחה.

    

   היי ג'וד  (עם הפסקול בהתאמה)...

   מסכימה עם כל מילה מחזקת,

   והאמת, לא מתנצלת כלל.

   כיוונים חדשים כבר נרקמו ונרקמים, תודות לכל מפגש, לכל חוויה שעברתי בדרך.

   וכמה כיף לחזור עם כזו קבלה של שבת :)

    

   שב"ש

    

   דנה

    

    

    

    

     15/8/08 14:07:


   כיף שחזרת

   כיף שאת עושה משהו שמרגש אותך

   ואני אישית לא דואגת למיזם שלך

   בטוחה שזה יקרה

     15/8/08 14:02:

   צטט: אייל אבני 2008-08-14 17:31:22


   כנראה רק יזם יבין לליבו של יזם..

    

   כל מילה עמוק בסלע

    

    

   בהצלחה לחברים שעוסקים ביצירה ויזמות

   אז אתה הוא יזם יזם?

    

   תודה רבה בשם אנשי ה-E

    

     15/8/08 14:01:

   צטט: ביליבי 2008-08-14 17:24:53


   דנה יקרה, אשמח לטוס עימך בחללית של דאג וטוני - עשית לי פלשים לימים רחוקים בשחור לבן.

   יסוריהם של היזמים ידועים, מוכרים אבל בלתי נמנעים. זה אכן חיידק שתופס וטורד וממלא שמחת עשייה. אין להילחם בזה אלא פשוט להיכנע לשיגעון. להזכירך רק ככה המציאו את ההמצאות הגדולות ביותר ופרצו דרך. איפה היינו היום בלי היזמים - אלו המוכנים לשנס מותניים, להוריד רווחיות כלכלית לטובת הגשמת מטרה? היינו עדין יושבים בחושך!. את נראית לי כבר מודעות מאוד לעליות והירידות האלו ולכן מצבך טוב. גאלי את ילדינו מיסורי השיממון כבר. עלי והצליחי ובעיקר תהני מהדרך. וכמובן ברוך שובך אל עולם הכותבים. את תמציאי אנחנו נכתוב על זה.

   ותגידי לאיזה חלון זמן נטוס היום?

   בילי

    

   אחחח... איפה הגולף הירוק של טוני, שדבק בגופו ולא עזבו לעולם, והחליפה המדויקת של דאג, שאפילו קמט לא ניכר בה למרות הרוח האימתנית של המסע בזמן.

    

   החללית שלי נוסעת ל-2573,

   והיא בכלל כבשת חלל (space sheep)

   תענוג לשוב לעולם הכותבים ויזמים גדולים חייבים שתהיה להם גם יכולת חלימה.

    

   ותודה רבה לאדיסון.

   וגם לך :)

    

     15/8/08 13:54:

   צטט: lennon99 2008-08-14 16:44:26


   תעשי לי תלוש

    אוטוטו יקירי... אוטטוטו.....

   רגוע

    

     15/8/08 13:08:

   וואו, אלו תגובות, איזה כיף...

   תודה על הכוכבים והתמיכה. היה שווה לשוב.

    

   אני לוקחת את ה-E שלי ויורדת עם החיה שלי למטה

   אחזור יותר מאוחר להגיב לכולם.

    

    

    

     15/8/08 12:31:

   מופלאה  

    

   רהוטה

    

    גדולה  מהחיים

    

    

     נשיקהרגוע

     15/8/08 12:11:

   התאהבתי אופקית, אנכית

   תלוי, מונח, מרוח

   מהורהר

   כמה חסרה את לי

   כל חיי

    להסבר הממוקד של ה"שקשוקה" הזו

   המכונה בקולמוסך "יזמות"

    

   כמה חסרה את לידי

   פה בסקטור הציבורי

   עם כוונות הפוכות להישגים

     15/8/08 12:11:

   בטח.ודאי. (כתב אחרי שעקב אחרי חצי מהלינקים..מבטיח להשלים)
   הכותרת  עדיפה בהרבה על "אמנות או נמות "  שיוצרת (?) קמיקאזארטיסטס.
   וכמו  גראוצו'  "אם היתי מחבק אותך חזק יותר כבר הייתי  מאחורייך".

   חיים תוססים כל כך שנותנים חיוניות מעצם הקריאה

   תבורכי!!

   שבת שלום וחג אהבה שמח

     15/8/08 10:47:

   יאללה דנה שימי ספידוצוחק

    

   בהצלחה נשמה 

     15/8/08 10:37:

   זה נקרא "לחיות את החיים"! אני זוכר בזמנו ששאלתי אותך איך עזבת מקום עבודה כזה אטרקטיבי. זה שווה הכל! ההתרגשות, הציפייה, ההתפתחות והלמידה האישית והיומיומית. אין קיצורי דרך, אבל בסוף מגיעים. ( מקווה, אני ממש באותה דרך..). בהצלחה!


   אני עכשיו צועד צעדים ראשונים, איטיים ומהוססים בעולם הזה,

   וזה קשה

   מאוד

     15/8/08 09:54:

   היי דנה,

   בוקר מדהים.

   המון המון בהצלחה.

    

   אין כמו להתחיל את הבוקר עם שיר של דפש מוד. תודה.

     15/8/08 09:22:


   היי דנה,

   לחבק חיים של חוסר ודאות- אהבתי את המשפט הזה.

   הפוסט נפלא, איכשהו כשקוראים אותו נכנסים להתרגשות שלך, להאצה על הדוושה של החיים ללא ברקסים.

   אני מקנאה, חייבת להודות על האמת, יש בינינו כמה נקודות דמיון וזה לא רק הילדות ברמת גן, זה גם ההתרגשות שלי במפגש עם אנשים חדשים, חוסר היכולת לעבוד עבודה מסודרת שמחייבת לשבת במנוחה, אבל- וכאן ההבדל הגדול, לא יודעת למה, אולי טבוע לי אי שם הגנום של דור שני- קשה לי להמר בגדול, אם הייתי מרוויחה את הפרס הגדול בלוטו סביר להניח שהייתי משקיעה בנדל"ן ולא בחברות הון סיכון, צריכה לדעת שיש לי את הבסיס היציב שלא ישמט מתחת לרגליים, אולי בגלל שאין לי ממש....

   האנרגיות וההתרגשות שלי מהעבודה באים מהעובדה שכל יום הוא שונה ממשנהו, ושאני פוגשת אנשים חדשים, המון. אבל מה שכתבת כאן נותן את החשק הגדול לחיות את החיים במסלול המהיר, להמר בגדול, ולזכות בגדול.

   יש לי תחושה שאת תעשי את זה בגדול, גם ההתרשמות שלי מהמפגש הקצר בעבר בינינו, וגם בגלל שאת באמת באמת משכנעת ומוכשרת.

   בהצלחה,

   נעמי

     15/8/08 09:09:

   אינטואציה היא לא חוש שישי

   כאשר המוח אינו עסוק במחשבות הוא יכול לספק את התשובות הכי מדויקות ע"י תחושה 

   אינטואציה לא טועה. תנסו מידי פעם לא להקשיבה למחשבות אלא רק לתחושות שלכם

     15/8/08 08:56:

   צטט: dananda 2008-08-15 01:56:15

   צטט: יגאל שתיים 2008-08-14 16:17:11

   ברוך שובך אל חלוני XP ! - גם בכובע הזה, כי חסרים יזמים יצירתיים. ניג'וס אטימולוגי: אוליבמקום Entrepreneurus Morbius כדאי - Entrepreneurs Morbius - לטינית זה עסק מתוסבך, אולי בכלל עדיף בעברית - עַרְפָּדמוּת, מלשון עַרְפָּד + יַזָּמוּת. בכל מקרה- העיקר התוצאות, בהצלחה.

    XP????

    ואני חשבתי טייגר, שאתה אחי לליאופארד :)

   היו זמנים.....

    

   הולכת לתרגל לי קצת יזמסוטרא

   לילה טוף.... ותודה

    

   לא !זה פשוט הסתדר לי בחריזה ! אמהר להסביר: המק הגאה שלי הוא לב היצירה, אך ה'קפה' לא ממש עובד טוב על פיירפוקס או ספארי, לכן יש את ה(מ)שרת המוזכר לעיל. קשקושי הלטינית שלי לא השאירו עלייך רושם - הא ? אל תספרי לאחי !

     15/8/08 08:29:

   הקטנה שלי (בת 6) משחקת יושבת יום יום מול המסך הזה

   ועושה קולות של פינגווין.

    

   יש מצב שהיא סוגרת עסקאות גדולות ואני לא  מודעת לזה????

     15/8/08 08:25:

   תוסיפי עוד כרומוזום לאוסף: M

    

   METZUIENET!!

     15/8/08 08:09:


   לעסוק במייזמים, זה אתגר וגם כיף (בתנאי שיש תוצאות).

   כתיבתך רהוטה ומהנה !

   שבת שלום !

     15/8/08 07:46:

   ***********

   ברוכה השבה דנה,טוב לראותך שנית,דומה שחוית דברים שלמדת מהם דבר מה על החיים,חים שהנך מתארת כמאוד חיוניים ומלאי הרפתקאות ולמידה,כה לחי והצליחי

   תוווווווווודנה:)

     15/8/08 07:34:

   והכי חשוב, בדרך לפיסגה להנות מהדרך...חיוך
     15/8/08 07:16:
   מוכשרת ואמיצה את!
     15/8/08 04:04:

   כמה זמן שתבקשי.

   מדובר הרי ביצירה שלך...

    

   :-      )

    

    

    

    

   או ששאלת על עניין החתן בכלל? כי אם כן, אז הייתי אומר שבקרוב.

    

    

     15/8/08 01:59:

   צטט: הרופא 2008-08-14 16:39:50

   ספרי לי על זה...

    

   לא, נו, ברצינות, ספרי לי על זה.

    

    

    

    

   דוקטור, כמה זמן נשאר לי?????

    

    

     15/8/08 01:58:

   צטט: benh1406 2008-08-14 16:35:28

   כיף לקרוא, המשיכי כך

   יזמות זו שם המילה

   המשך יום מקסים

   ממשיכה,

   האנג'ייזר באני שבי עובד על אנרגיה חלופית.

    

   חלומות סונול

    

     15/8/08 01:56:

   צטט: יגאל שתיים 2008-08-14 16:17:11

   ברוך שובך אל חלוני XP ! - גם בכובע הזה, כי חסרים יזמים יצירתיים. ניג'וס אטימולוגי: אוליבמקום Entrepreneurus Morbius כדאי - Entrepreneurs Morbius - לטינית זה עסק מתוסבך, אולי בכלל עדיף בעברית - עַרְפָּדמוּת, מלשון עַרְפָּד + יַזָּמוּת. בכל מקרה- העיקר התוצאות, בהצלחה.

    XP????

    ואני חשבתי טייגר, שאתה אחי לליאופארד :)

   היו זמנים.....

    

   הולכת לתרגל לי קצת יזמסוטרא

   לילה טוף.... ותודה

    

     15/8/08 01:38:

   צטט: מילים 2008-08-14 16:15:21


   ליזום או לא ליזום

   זאת (באמת) השאלה.

    

   ליזום או לא ליזום?

   הכל תלוי בכרומוזום.....

     15/8/08 01:37:

   צטט: יפעת פלד 2008-08-14 15:42:40


   יאללה.. קאמבק :-)

    

   אם לא את, אז מי?

    

   ..........

    אחחח.... יקירה, היישר מפרנקפורט הבנויה

   אני עוטה את חליפת הנצנצים, הפדלפון והפארה פוסט פריזורה,

   ונוחתת באירופה למסע הופעות...

   (גרמניה חזקה בתחום העולמות הוירטואלים) 

    

     15/8/08 01:34:

   צטט: נירו'ש 2008-08-14 15:36:41


   מכיר את העניין מזוית קצת שונה ובהחלט מבין ומכיר את הקשיים ומאחל לך המון המון הצלחה!

   והכי חשוב צל"ש על האומץ ואורך הרוח!

    

   תודה על הצל"ש,

   מה עם איזה שיר להקות צבאיות בשביל הדרך?

    

     15/8/08 01:33:

   צטט: תמיר אביטל 2008-08-14 15:08:14

   מחלה קשה... אכן

   מבין אותך לגמרי

    

   תמיר

    חשוכת מרפא.

    

   תודה על ההבנה.

    

     15/8/08 01:33:

   צטט: joesi 2008-08-14 15:02:42


   דנה-אני קורא וקורא, ואני מרגיש איתך באותו סרט, חיידק שמכרסם בנו, שלא חשובה הדרך חשובה התוצאה.הגשמה עצמית עשינו את זה. אנשים אחרים רואים אולי ביזם חייזר מקצוע לא מוגדר, אבל רק מי שבתוך הביצה מבין ויודע את הדרך לצאת ממנה, אחרת הוא שוקע. ובטוח שלא את, קורצת מחומר אחר- סבלנות והתמדה

    

   בשניות אלו ממש מוקמת קבוצת תמיכה 

   Entrepreneurus Anonymus

   (חליפות של ספידו יחולקו בכניסה)

    

   וברצינות,

    מי כמוך יודע כמה חשובה התמיכה והשיתוף והחיזוק ההדדי כדי להנות מהדרך ולהתמיד בה.

   הפוסט הזה הועלה כהשראה וחיזוק לכל האנשים שהחיידק או הכרומוזום הזה הוא חלק מהגנום שלהם,

   על מנת להבין שהם לא לבד, ולקבל את עצמם ובחירתם.

     15/8/08 01:25:

   צטט: מיכל גזית 2008-08-14 14:49:01


   מלכה את, איתך לאורך כל המסע הזה, אל הלא נודע, אל היצירה, אל הפלא הזה שאת יוצרת מתוך דנה, ואל דנה, אוהבת אותך

    אוהבת בחזרה,

   ותודה על מקורות האנרגיה החלופית שסיפקת לחללית שלי,

   את המלכה.

    

     15/8/08 01:17:

   צטט: orenber 2008-08-14 14:40:24

   מעולה, הייתי ממנה אותך לדוברת הרשמית של איגוד נפגעי ה - E

    תהיה שמפניה בטקס????

    

    

     15/8/08 01:15:

   צטט: velvet 2008-08-14 14:33:54


   נכון, טוב שחזרת. ואני ממש צריכה אותך.

    

   טוב שחזרתי,

   אני כולי שלך;)

     15/8/08 01:14:

   צטט: taltal11 2008-08-14 14:31:39

   דנה יקרה,

   את מתארת את חייך באופן מדוייק ומותאם לחיי (בחשיבה, בעשייה, בתפיסת העולם, במודעות,בתעוזה,בסיכונים,בצמיחה)

   הצלחת לרגש ולסחוף אותי בעולמך...בעולמי

   אני ודורון (שהכרתי לך במסיבה) נשמח להיפגש בעניין המיזם שלך

   איתך טליה.

    לדעתי יש כרך שלם שמוקדש לנו באינציקלופדית מחלות הנפש של המאה העשרים.

    

   ועכשיו ברצינות, רק מי שחי את זה באמת וחווה את הטלטלות, העצמות, הסיפוקים הקטנים והפסגות הגבוהות,

   יכול להבין ולהעריך את הדרך.

   תודה על הפירגון, ואשמח מאוד להפגש.

    

     15/8/08 01:09:

   צטט: ורד מוסנזון 2008-08-14 14:13:06

   ברוכה השבה דנה

   ואל תשכחי שהנקודה הנוכחית היא, תמיד, נקודת ההתחלה

   והכול פתוח יותר מאי פעם, ונסיון הוא תוסף-משביח  מעולה.

   את מוכשרת להפליא ויש לך את כל מה שצריך. האטה היא זמן מצוין לאסוף אנרגיה לזינוק הבא. סליחה על הקלישאות ו 

   דרך צלחה, 

   הקלישאות הן נפלאות.

   מחבקת כל מילה

    

   תודה רבה

    

     15/8/08 01:07:

   צטט: y2work 2008-08-14 13:44:35

   איזה יופי דנה :-) שמח שאת שוב פה. ושמח גם שהכל ממשיך לזרום ומקווה שלכיוון הנכון.

   ואני איתך מתי שתצטרכי. (יחד עם הנוער) :-)

    

   וכיף לדבר עם אנשים עם E. הם היחידים שמבינים אותנו באמת :-)

    

    יש!!!! שמחה לשמח, ושמחה על התמיכה

   ד"ש לוהט וחיבוק לנוער,

   ומתי שירצו אקח אותן לסיבוב הופעות :)

    

   כן אנשי ה-E מזהים ומזדהים עם התסמונת.

   כמו שנאמר ב-E Channel

   Its a true Hollywood Story

   ואיזה מזל שאנו לא לבד.
     15/8/08 00:45:

   כתבת יפה...

   מאחלת לך המון הצלחה.

    

   תמיד תזכרי שיזם אמיתי לא מסתכל אחורה.

   בטרם כיבוש הפיסגה הנוכחית הוא כבר רואה את השתיים הבאות.

   וגם לאחר כיבושן, הוא לא יתקע את הדגל כי כבר מחכות לו הפסגות הבאות...

    

   יש הרבה ups & downs...

   מספיק כדי שאדם מן השורה לא יוכל להכיל.

   אבל האושר שמתלווה לכל הצלחה הוא עילאי. והכי חשוב הוא שלך :-)

    

   חיזקי ואימצי..

   אל תוותרי לעצמך אפילו ליום אחד.

   תאמיני בדרכך ואל תראי אף אחד ממטר... גם אם מומחים לא יאמינו, יום אחד הם ישתהו נוכח הצלחתך (זה לא קלישאה זה על סמך נסיון אישי עם בכירים מהאקדמיה).

    

   ופשוט תהיי את עצמך.

   את החלון ראווה של המוצר :)

   ותצליחי... 

    

     15/8/08 00:25:


   דאנה

   של  החיים

    

   ידעתי שתתגברי

   תתבגרי ותשובי

    

   מוכן לשיתופי פעולה אנימטיביים אינטרנטיים

     15/8/08 00:03:

   צטט: ברק חכמוב 2008-08-14 18:28:45

   דנדוש,

    

   יש לי המון מה לומר על הפוסט הזה... (כפי שאת בוודאי יודעתקריצה) ולצערי אני כנראה אחמיץ את החגיגה שתתחיל כנראה, כשתתחילי להגיב לתגובות... (כי אני כרגיל נעלם לחו"ל), אז תרשי לי להוסיף כמה הערות חשובות!

    


    

   אמרת - "יש לי מיזם שיש לו................. זה לא מספיק, צריך גם הרבה מזל וטיימינג..."

    

   >>> אז זהו... שלא!

    

   מי שמאמין שצריך הרבה מזל כדי להצליח, עדיף שלא יצא לדרך הקשה והתובענית של יזמות.

   כן, צריך לעיתים גם קצת מזל וטיימינג כדי להצליח ויש אפילו כמה סיפורי הצלחה שקשורים במזל מטורף שהיה ליזמים... אבל במרבית סיפורי ההצלחה, המזל משחק תפקיד משני.

    

       בתור יזמית,

    

   את בהגדרה שוחה, רוב הזמן, נגד הזרם,

   מנסה לשנות את העולם (כל יזם, מאמין שהוא הולך לשנות את העולם)

   וחשה רוב הזמן, שחוץ מהמון אמפטיה ומחמאות, אף אחד, לא באמת מוכן לקפוץ לעגלה... ולשים את הכסף שלו מאחורי החלום שלך :-(

    

   במציאות משקיעי הון סיכון

   הם מגדולי שונאי הסיכון 

       אמרת "שצריך אורך רוח ואמונה"

    

    

   >>> את פשוט צודקת!

    

   צריך המון אורך רוח ואמונה!!!

    

   כן, צריך גם עוד הרבה דברים נוספים...

    

   אבל יזם שיש לו המון אורך רוח ואמונה,  שלא נכנע בקלות,  שמסוגל לשחות נגד הזרם גם כשהזרם חזק, עשוי להיות זה שיצליח בענק!

   גם שהטיימינג מזופת

   וגם כשאלת המזל לא אמרה לך בוקר טוב.

    

       > תאמיני

    

   > תלחמי

   > תעשי את הדברים הנכונים... ויש המון דברים שצריך לעשות, נכון :-)

   > תעשי את הטעוית שכולנו עושים ורק אל תשכחי ללמוד מהם ולא לחזור על אותם טעויות שוב 

    

   ואז, בסוף...

   את עשויה להיות זאת, שתעמוד על הפודיום

   תניף את ידייה

   ותצעק, יש עשיתי את זה!

    

   ואז גם תגלי שהזכיה במדליה או אם תרצי בכסף... היא הדבר השולי, הפחות חשוב!

   הדבר החשוב הוא הדרך... ממש כמו שאמרת...

   הדברים שאספת בדרך... והדרך קדימה, כשתרדי מהפודיום...

    

    

    


    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

   את יודעת שהמזל אוהב את השכל החושב...

   קחי בחשבון :-)

     14/8/08 23:52:

   דנדלה, מזמן לא הנהנתי ככ בעת קריאת פוסט... מזדהה ומזהה. זה אומר שסוף סוף תגיעי למפגש ה-F5?! בטוחה שתשמחי  לגלות עוד כמה מכורזמות E נוספות ומלאות השראה. מחכה לך!
     14/8/08 22:09:
   אני מבינה אותך וקצת מזדהה...


   היי מתוקה,

    

   מזמן לא, וכולנו ידענו שצריך לעקוב ולהמתין להודעת העיתונות. במקום זה קיבלנו בינתיים רק בינתיים הודעת חצי נירוונה וחצי סטרס, אבל דנה כפול מיליון חלומות שהולכים להתגשם בענק. גם לחלומות מסתבר יש את הקצב שלהם.

   המיזם שלך מכוון לילדי העולם והוא מכוון לעשות עולם טוב יותר. אנחנו יודעים שהחזון הזה ב-DNA שלך ושהרגע למימוש קרוב יותר מאיפעם.

   בהצלחה, מחזיקה לך את השטיח האדום בהיכון.

   ניצה

     14/8/08 20:24:

   נגמרו לי הכוכבים לזה היום , אך מעניקה לך את כל כוכבי השמיים, כל שנכתב פה כל כך נכון ,מכירה היטב את כל "תשריטי" היזמות והיזם " ,מלמטה למעלה ובחזרה ,לפעמיים החלום הקטן והאישי של היזם הוא רק לישון לילה אחד בשקט...
     14/8/08 20:23:


   "אני עדיין נאבקת, ועדיין לומדת, גם לקבל את עצמי וזה כנראה שיעור שלא יגמר לעולם."

   מאחלת לך להנות מעצמך,מהסביבה שלך,ולהמשיך ללמוד.

   המלצה אישית אחד מהספרים המדהימים של אושו "מעבר לגבולות השכל",הוא ממשיך לעזור לי בצמחיה אישית ומודעות.

   קבלי כוכב *

   נהנתי

   לימור

     14/8/08 20:05:
   אין נינג'ות כאלה! דנה, את תהיי כל כך עשירה! כל כך! כולנו נעבוד אצלך!
     14/8/08 20:01:


   מאלף ומאלף ועד תו

   דנה תודה רבה

     14/8/08 19:51:
   תודה גדולה גם לך.
     14/8/08 19:37:

   צטט: ברק חכמוב 2008-08-14 13:21:06

   צטט: יואב עינהר 2008-08-14 12:18:57

   בואי בואי קפצי לבריכה, אני בעמוקים.

    

   איזה כיף שחזרת.

    

   יואב,

    

   דנה כבר קפצה ממזמן לבריכה

   לבריכת הכרישים

   בלי חשש או פחד

       הדרך לפודיום... לטקס חלוקת המדליות

   מתישה וארוכה 

   לא לכולם מחלקים מדליות בסוף :-(

   אבל כל מי שיוצא לדרך שואף להניף את ידיו בגאווה... 

    

   להיות  יזם או ספורטאי

   זה לא רק רגעים של אושר ושימחה

   יש עוד המון רגעים אחרים בדרך... 

    

       ואם כבר בחרתי להשוות בין ספורטאים ליזמים,

    

   אז הנה במיוחד בשבילך,

   כמה שיעורים חשובים,

   שיזם יכול לקבל,

   מהספורטאים האולימפיים :-)

    

    Lessons Olympians Can Teach Internet Entrepreneurs

    

   רק דבר אחד חסר במאמר,

   איפה למען השם, קונים את חליפת השחיה החדשה של ספידו????

    


    

   וכן... תפעילי המוןןןןןןןןןןן את החוש השישי שלך :-) את זקוקה למגבר?

    


    

   נשיקות 


    

    

    


    


   אם תבקש יפה יפה אגלה לך היכן רוכשים את החליפה של ספידו,

   כי היום הן חלק בלתי נפרד מהטולבוקס של יזמים.

   שמעתי שמוכרים חיקויים ברומניה ;)

    

   (בפוסט החדש של קוואסאקי הוא מדגים איך ללבוש אותן בחמישה שלבים).

    

    

   ועכשיו ברצינות, דרלינג, חלק מהתודות בסוף הן גם לך.

    

     14/8/08 19:26:

   צטט: je-ronimo 2008-08-14 12:49:31

   איזה יופי שחזרת. לא קראתי עדיין, לא בבת אחת בכל אופן, יש משהו כל כך עוצמתי וממגנט בכתיבה שלך, אז אני לוקחת נשימה עמוקה , מתבשמת מהאנרגיה וחוזרת לאיורים במסך השני. אחזור לכאן בטעימות קטנות. בתקווה שאכן זה פרולוג להמשך סיפורים מרתקים.

    את תענוג של בינערביים,

    

   אני כאן,

   עם 13 מנות,

   סורבה בינהן,

   דזיסטיף

   וקינוח :)

    

    

    

     14/8/08 19:23:

   צטט: חגית חדאד 2008-08-14 12:36:09


   אבל גם בשביל ליצור מוסיקה נפלאה, צריך לפעמים לעצור ולהקשיב

   ולכוון מחדש את הכלי.

    

   אמן על זה !

    

   להוריד הילוך, כדי לתת למנוע לסחוב בעלייה.

    

   תכונה חשובה של יזם, בדיוק כמו של שחיינים באולימפידה ( ראיתי את ההערה שלך - זה לא למרות

   האולמפידה, אלא בגלל ), זה לדעת מתי לעצור ולנוח, בשביל המקצה של מחר.

    

   המיזם שלך הוא אחד המדהימים וחשובים בדורנו. אני כבר לא יכולה לחכות.

    

   תודה שבין המשחים והגופות המסוקסים,

   בין סלטה משולשת באויר לצוקאהרות לאחור,

   תודה שבין מירוץ שליחים לג'ודו,

   את שם,

   הועד האולימפי שלי!

    

     14/8/08 19:18:

   צטט: meirav shavit 2008-08-14 12:26:00


   וואו...!!

   איזו מודעות נפלאה.

    

   את יודעת נורא קל להגיד למישהי שכמוך, את..תצליחי את...כשאת נמצאת באמת באמת בתוך מקום רווי שאלות של כן או לא, אחרי שאת מבינה שהרבה תלוי בך אבל גם בנסיבות אמיתיות חזקות ממך. להיות יזם אמיתי נראה לי בדיוק מה שתארת מה שאת עוברת.

   יתרה מזאת, אני באמת חושבת שזה במקום הזה הגנטי,זה מזכיר לי את המקום של המוסיקאי שחייב לפרוץ , את האדם שממציא משהו כי הוא יודע משהו.

    

   הראייה שלך דוקא בגלל שבאת מעולם הקריאטיב, מעולם של קומפוזיציות דוקא תומך מאוד בראיה הכללית שלך שאת הדרך.

    להיות איש קראייטיב טוב זה לפצח את הגנום האנושי, להבין משהו מעל לקונספט. אני חושבת שזה מה שמורגש אצלך.

    

   לעצור, לנשום, לחכות, יש בזה משהו חייתי ואניסטקנטיבי שלא כמו החיפזון. אני מרגישה שלמדת הרבה ושאת לא מוותרת, יש לי רק לחזק אותך, גם להתפלל שכן יצליח, כי אני מאמינה שליבו של אדם חייב להיות במה שהוא עושה ומכאן התפילה.

    

   ואוהבת אותך מאוד על היופי הזה שאת מפזרת...ללא קשר ליופי שלך החיצוני.

    

   יש אנשים שיגידו קללה להיות יזם, בעיני ברכה והרבה היכרות עצמית שמעט זוכים לה.

   :)

    

    

    איזו תגובה נפלאה.

   יפה וכשרונית מעצמך, ומי כמוך מכירה היטב את הדברים שנובעים ופורצים מהבטן.

    

   בטאת נפלא את האני מאמין שלי, ומקסים ומחזק שגם את מאמינה.

    

     14/8/08 19:15:

   צטט: יואב עינהר 2008-08-14 12:18:57

   בואי בואי קפצי לבריכה, אני בעמוקים.

    

   איזה כיף שחזרת. 

    

    אני כבר עם החליפת שחיה של ספידו,

   3 קומות מעליך מתכוננת לקפיצה אמנותית + פרפר + מקופלת + ביסלי גריל בהפוכה.

    

   יואבבבבבבי,

   צא מהמים הרדודים ועלה כבר למעלה,

   איך אתה בזינוק בעליה?????

     14/8/08 19:13:

   צטט: italy 2008-08-14 11:47:22


   מתנהגת ומתבטאת כיזמית..

   כתיבה רהוטה וסוחפת..נפלא !!!!!

   בהצלחה.

    זה ב-DNA

    ויומאחד אכתוב על זה ספר,

   אפאחד לא יאמין אלו הרפתקאות עברתי בדרך,

   (נו שוין, מקסימום יקוטלג כמד"ב)

    

   ת'אנקס מקרב לב

    

     14/8/08 19:10:

   צטט: levana feldman 2008-08-14 11:41:20

   דנה יקרה,

   שמחה שחזרת, אפילו אם לביקור ועידכון.

   יזמות היא תכונה שמעוררת בי קנאה. אני מניחה שזאת תכונה מולדת ואני מעריצה יזמים.

   אני יודעת שלהיות עצמאי ויזם משמעו לחטוף לעיתים קרובות....

   מה שנראה לשכירים ההולכים בתלם הקידום מזעזע....

   אני בטוחה שמעניין לך....

   מאחלת לך הצלחה.

   חיבוק.

    

    התגעגעתי לחיבוק שלך, ולמלים המחבקות.

   בים דוקא הייתי הרבה לאחרונה, המקום ממנו אני שואבת את השקט.

    

   שמחתי לחזור, ובהחלט מעניין, לא הייתי עושה דברים אחרת.

   תודה, וחיבוק ענק בחזרה

    

     14/8/08 19:06:

   צטט: בי בן 2008-08-14 11:35:00


   אין כמו יזמות זה הו למות הו ליכבוש את ההר ,אנדרנלין המון הצלחה לך כיף לקרוא תודה ,יום מקסים ...תמים

    תודה רבה:)

    

   וכנראה שבשביל הרים וקירות טיפוס,

   בהחלט צריך להיות טיפוס.

    

     14/8/08 18:53:

   יהיה בסדר.

    

   רגוע

     14/8/08 18:33:

   WOW, powerful writing, can I please post on http://israeltechnology.ning.com  ?  Sharon Weshler
     14/8/08 18:28:

   דנדוש,

    

   יש לי המון מה לומר על הפוסט הזה... (כפי שאת בוודאי יודעתקריצה) ולצערי אני כנראה אחמיץ את החגיגה שתתחיל כנראה, כשתתחילי להגיב לתגובות... (כי אני כרגיל נעלם לחו"ל), אז תרשי לי להוסיף כמה הערות חשובות!

    


    

   אמרת - "יש לי מיזם שיש לו................. זה לא מספיק, צריך גם הרבה מזל וטיימינג..."

    

   >>> אז זהו... שלא!

    

   מי שמאמין שצריך הרבה מזל כדי להצליח, עדיף שלא יצא לדרך הקשה והתובענית של יזמות.

   כן, צריך לעיתים גם קצת מזל וטיימינג כדי להצליח ויש אפילו כמה סיפורי הצלחה שקשורים במזל מטורף שהיה ליזמים... אבל במרבית סיפורי ההצלחה, המזל משחק תפקיד משני.

    

       בתור יזמית,

    

   את בהגדרה שוחה, רוב הזמן, נגד הזרם,

   מנסה לשנות את העולם (כל יזם, מאמין שהוא הולך לשנות את העולם)

   וחשה רוב הזמן, שחוץ מהמון אמפטיה ומחמאות, אף אחד, לא באמת מוכן לקפוץ לעגלה... ולשים את הכסף שלו מאחורי החלום שלך :-(

    

   במציאות משקיעי הון סיכון

   הם מגדולי שונאי הסיכון 

       אמרת "שצריך אורך רוח ואמונה"

    

    

   >>> את פשוט צודקת!

    

   צריך המון אורך רוח ואמונה!!!

    

   כן, צריך גם עוד הרבה דברים נוספים...

    

   אבל יזם שיש לו המון אורך רוח ואמונה,  שלא נכנע בקלות,  שמסוגל לשחות נגד הזרם גם כשהזרם חזק, עשוי להיות זה שיצליח בענק!

   גם שהטיימינג מזופת

   וגם כשאלת המזל לא אמרה לך בוקר טוב.

    

       > תאמיני

    

   > תלחמי

   > תעשי את הדברים הנכונים... ויש המון דברים שצריך לעשות, נכון :-)

   > תעשי את הטעוית שכולנו עושים ורק אל תשכחי ללמוד מהם ולא לחזור על אותם טעויות שוב 

    

   ואז, בסוף...

   את עשויה להיות זאת, שתעמוד על הפודיום

   תניף את ידייה

   ותצעק, יש עשיתי את זה!

    

   ואז גם תגלי שהזכיה במדליה או אם תרצי בכסף... היא הדבר השולי, הפחות חשוב!

   הדבר החשוב הוא הדרך... ממש כמו שאמרת...

   הדברים שאספת בדרך... והדרך קדימה, כשתרדי מהפודיום...

    

    

    


    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

    

     14/8/08 18:27:

   "

   הרבה גלים יש בדרך החתחתים של יזם, הרבה מפגשים, חיבוטי נפש, עצמות פנימיות ולמידה אין סופית. כל יום מביא עימו צמתים פנימיים וחיצוניים, וכל יום צריך לבצע בחירות מחודשות. אני לומדת כל כך הרבה על עצמי, וגדלה וצומחת קודם כל כבן אדם. לומדת כמה חשוב לסנן, ולהישאר באנרגיות ממוקדות. לומדת להתחבר לתחושות, ולומדת שלפעמים בשביל לשעוט קדימה צריך גם לדעת לעצור. הדרך היא למעשה המתנה האמיתית, ואני כותבת זאת כדי להזכיר לעצמי, ולכל יזם שנמצא בתחילתו של המסע שזו מתנה ענקית. ולא הייתי מחליפה את הדרך הזו בכלוב הזהב שהייתי בו קודם, ולא הייתי בוחרת בנתיב אחר. אני עדיין נאבקת, ועדיין לומדת, גם לקבל את עצמי וזה כנראה שיעור שלא יגמר לעולם

   "

   ----

   מאיפה באת לי עכשיו, דנה? כל כך בזמן.

   תודה. (ובהצלחה!)

     14/8/08 18:20:


    תיראי מה עשית פה.....

   בSWOT שלך? זהוא זה "אישה של אנשים"

   זה החוזקה, זה האיום זה הזדמנות וזה מקור חולשתיך.

    

   את היא הבוחרת.

    

    

     14/8/08 18:14:
   אני בעד
     14/8/08 18:11:


   ברוכה הבאה

   כוכב גדול לשובך

   קדימה ליזמות

   נראה אותך

   יותר

   מאהבה

     14/8/08 18:08:


   וואוו. הבטן התהפכה לי מקנאה כמה וכמה פעמים בקריאת הפוסט. כתוב בריהטות, מוסבר וסוחף כ"כ.

   אין ספק שאת מצליחה ועוד תצליחי, שיהיה המון בהצלחה.

    

    

     14/8/08 17:47:
   זה היה מאוד מעניין. אז את אומרת כרומוזום מיותר?
     14/8/08 17:34:


   היי דנה,

   את בכלל לא צריכה להתנצל שחזרת.

   את יודעת, קצת מנוחה לא מזיקה לאף אחד.

   ומניסיון- ההשקעה לא הולכת לשום מקום,

   כי בסופו של דבר, כל הקשרים וכל הנסיונות שחווית פתאום יתנקזו להצלחה.

     14/8/08 17:31:


   כנראה רק יזם יבין לליבו של יזם..

    

   כל מילה עמוק בסלע

    

    

   בהצלחה לחברים שעוסקים ביצירה ויזמות

     14/8/08 17:24:


   דנה יקרה, אשמח לטוס עימך בחללית של דאג וטוני - עשית לי פלשים לימים רחוקים בשחור לבן.

   יסוריהם של היזמים ידועים, מוכרים אבל בלתי נמנעים. זה אכן חיידק שתופס וטורד וממלא שמחת עשייה. אין להילחם בזה אלא פשוט להיכנע לשיגעון. להזכירך רק ככה המציאו את ההמצאות הגדולות ביותר ופרצו דרך. איפה היינו היום בלי היזמים - אלו המוכנים לשנס מותניים, להוריד רווחיות כלכלית לטובת הגשמת מטרה? היינו עדין יושבים בחושך!. את נראית לי כבר מודעות מאוד לעליות והירידות האלו ולכן מצבך טוב. גאלי את ילדינו מיסורי השיממון כבר. עלי והצליחי ובעיקר תהני מהדרך. וכמובן ברוך שובך אל עולם הכותבים. את תמציאי אנחנו נכתוב על זה.

   ותגידי לאיזה חלון זמן נטוס היום?

   בילי

     14/8/08 16:44:

   תעשי לי תלוש
     14/8/08 16:39:

   ספרי לי על זה...

    

   לא, נו, ברצינות, ספרי לי על זה.

    

    

     14/8/08 16:35:

   כיף לקרוא, המשיכי כך

   יזמות זו שם המילה

   המשך יום מקסים

     14/8/08 16:17:

   ברוך שובך אל חלוני XP ! - גם בכובע הזה, כי חסרים יזמים יצירתיים. ניג'וס אטימולוגי: אוליבמקום Entrepreneurus Morbius כדאי - Entrepreneurs Morbius - לטינית זה עסק מתוסבך, אולי בכלל עדיף בעברית - עַרְפָּדמוּת, מלשון עַרְפָּד + יַזָּמוּת. בכל מקרה- העיקר התוצאות, בהצלחה.

     14/8/08 16:15:


   ליזום או לא ליזום

   זאת (באמת) השאלה.

     14/8/08 15:42:


   יאללה.. קאמבק :-)

    

   אם לא את, אז מי?

    

   ..........

     14/8/08 15:36:


   מכיר את העניין מזוית קצת שונה ובהחלט מבין ומכיר את הקשיים ומאחל לך המון המון הצלחה!

   והכי חשוב צל"ש על האומץ ואורך הרוח!

     14/8/08 15:08:

   מחלה קשה... אכן

   מבין אותך לגמרי

    

   תמיר

     14/8/08 15:02:

   דנה-אני קורא וקורא, ואני מרגיש איתך באותו סרט, חיידק שמכרסם בנו, שלא חשובה הדרך חשובה התוצאה.הגשמה עצמית עשינו את זה. אנשים אחרים רואים אולי ביזם חייזר מקצוע לא מוגדר, אבל רק מי שבתוך הביצה מבין ויודע את הדרך לצאת ממנה, אחרת הוא שוקע. ובטוח שלא את, קורצת מחומר אחר- סבלנות והתמדה
     14/8/08 14:49:

   מלכה את, איתך לאורך כל המסע הזה, אל הלא נודע, אל היצירה, אל הפלא הזה שאת יוצרת מתוך דנה, ואל דנה, אוהבת אותך
     14/8/08 14:40:
   מעולה, הייתי ממנה אותך לדוברת הרשמית של איגוד נפגעי ה - E
     14/8/08 14:33:

   נכון, טוב שחזרת. ואני ממש צריכה אותך.
     14/8/08 14:31:

   דנה יקרה,

   את מתארת את חייך באופן מדוייק ומותאם לחיי (בחשיבה, בעשייה, בתפיסת העולם, במודעות,בתעוזה,בסיכונים,בצמיחה)

   הצלחת לרגש ולסחוף אותי בעולמך...בעולמי

   אני ודורון (שהכרתי לך במסיבה) נשמח להיפגש בעניין המיזם שלך

   איתך טליה.

     14/8/08 14:13:

   ברוכה השבה דנה

   ואל תשכחי שהנקודה הנוכחית היא, תמיד, נקודת ההתחלה

   והכול פתוח יותר מאי פעם, ונסיון הוא תוסף-משביח  מעולה.

   את מוכשרת להפליא ויש לך את כל מה שצריך. האטה היא זמן מצוין לאסוף אנרגיה לזינוק הבא. סליחה על הקלישאות ו 

   דרך צלחה, 

     14/8/08 13:44:

   איזה יופי דנה :-) שמח שאת שוב פה. ושמח גם שהכל ממשיך לזרום ומקווה שלכיוון הנכון.

   ואני איתך מתי שתצטרכי. (יחד עם הנוער) :-)

    

   וכיף לדבר עם אנשים עם E. הם היחידים שמבינים אותנו באמת :-)

     14/8/08 13:21:

   צטט: יואב עינהר 2008-08-14 12:18:57

   בואי בואי קפצי לבריכה, אני בעמוקים.

    

   איזה כיף שחזרת.

    

   יואב,

    

   דנה כבר קפצה ממזמן לבריכה

   לבריכת הכרישים

   בלי חשש או פחד

       הדרך לפודיום... לטקס חלוקת המדליות

   מתישה וארוכה 

   לא לכולם מחלקים מדליות בסוף :-(

   אבל כל מי שיוצא לדרך שואף להניף את ידיו בגאווה... 

    

   להיות  יזם או ספורטאי

   זה לא רק רגעים של אושר ושימחה

   יש עוד המון רגעים אחרים בדרך... 

    

       ואם כבר בחרתי להשוות בין ספורטאים ליזמים,

    

   אז הנה במיוחד בשבילך,

   כמה שיעורים חשובים,

   שיזם יכול לקבל,

   מהספורטאים האולימפיים :-)

    

    Lessons Olympians Can Teach Internet Entrepreneurs

    

   רק דבר אחד חסר במאמר,

   איפה למען השם, קונים את חליפת השחיה החדשה של ספידו????

    


    

   וכן... תפעילי המוןןןןןןןןןןן את החוש השישי שלך :-) את זקוקה למגבר?

    


    

   נשיקות 


    

    

    


    

     14/8/08 12:49:

   איזה יופי שחזרת. לא קראתי עדיין, לא בבת אחת בכל אופן, יש משהו כל כך עוצמתי וממגנט בכתיבה שלך, אז אני לוקחת נשימה עמוקה , מתבשמת מהאנרגיה וחוזרת לאיורים במסך השני. אחזור לכאן בטעימות קטנות. בתקווה שאכן זה פרולוג להמשך סיפורים מרתקים.

     14/8/08 12:36:


   אבל גם בשביל ליצור מוסיקה נפלאה, צריך לפעמים לעצור ולהקשיב

   ולכוון מחדש את הכלי.

    

   אמן על זה !

    

   להוריד הילוך, כדי לתת למנוע לסחוב בעלייה.

    

   תכונה חשובה של יזם, בדיוק כמו של שחיינים באולימפידה ( ראיתי את ההערה שלך - זה לא למרות

   האולמפידה, אלא בגלל ), זה לדעת מתי לעצור ולנוח, בשביל המקצה של מחר.

    

   המיזם שלך הוא אחד המדהימים וחשובים בדורנו. אני כבר לא יכולה לחכות.

     14/8/08 12:26:


   וואו...!!

   איזו מודעות נפלאה.

    

   את יודעת נורא קל להגיד למישהי שכמוך, את..תצליחי את...כשאת נמצאת באמת באמת בתוך מקום רווי שאלות של כן או לא, אחרי שאת מבינה שהרבה תלוי בך אבל גם בנסיבות אמיתיות חזקות ממך. להיות יזם אמיתי נראה לי בדיוק מה שתארת מה שאת עוברת.

   יתרה מזאת, אני באמת חושבת שזה במקום הזה הגנטי,זה מזכיר לי את המקום של המוסיקאי שחייב לפרוץ , את האדם שממציא משהו כי הוא יודע משהו.

    

   הראייה שלך דוקא בגלל שבאת מעולם הקריאטיב, מעולם של קומפוזיציות דוקא תומך מאוד בראיה הכללית שלך שאת הדרך.

    להיות איש קראייטיב טוב זה לפצח את הגנום האנושי, להבין משהו מעל לקונספט. אני חושבת שזה מה שמורגש אצלך.

    

   לעצור, לנשום, לחכות, יש בזה משהו חייתי ואניסטקנטיבי שלא כמו החיפזון. אני מרגישה שלמדת הרבה ושאת לא מוותרת, יש לי רק לחזק אותך, גם להתפלל שכן יצליח, כי אני מאמינה שליבו של אדם חייב להיות במה שהוא עושה ומכאן התפילה.

    

   ואוהבת אותך מאוד על היופי הזה שאת מפזרת...ללא קשר ליופי שלך החיצוני.

    

   יש אנשים שיגידו קללה להיות יזם, בעיני ברכה והרבה היכרות עצמית שמעט זוכים לה.

   :)

    

    

     14/8/08 12:18:

   בואי בואי קפצי לבריכה, אני בעמוקים.

    

   איזה כיף שחזרת. 

     14/8/08 11:47:


   מתנהגת ומתבטאת כיזמית..

   כתיבה רהוטה וסוחפת..נפלא !!!!!

   בהצלחה.

     14/8/08 11:41:

   דנה יקרה,

   שמחה שחזרת, אפילו אם לביקור ועידכון.

   יזמות היא תכונה שמעוררת בי קנאה. אני מניחה שזאת תכונה מולדת ואני מעריצה יזמים.

   אני יודעת שלהיות עצמאי ויזם משמעו לחטוף לעיתים קרובות....

   מה שנראה לשכירים ההולכים בתלם הקידום מזעזע....

   אני בטוחה שמעניין לך....

   מאחלת לך הצלחה.

   חיבוק.

    

     14/8/08 11:35:

   אין כמו יזמות זה הו למות הו ליכבוש את ההר ,אנדרנלין המון הצלחה לך כיף לקרוא תודה ,יום מקסים ...תמים

   פרופיל

   dananda
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין

   Dana Ben David

   סיפוריי