כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  הרביעי ביולי שלי

  17 תגובות   יום רביעי, 4/7/07, 12:22

  לפני הרבה שנים שהיתי בלוס אנג'לס ב 4 ליולי . המשטרה המקומית היתה בכוננות מיוחדת בגלל שכרות ופשיעה בערב יום העצמאות האמריקאי. בעיתונות התפרסם כי הוכנו חדרי מעצר רבים עבור העברינים. חשד לשכרות הספיק לזרוק אנשים ל 24 שעות בתא המעצר.

   לרוע המזל, בדרכי  חזרה מהעמק למרכז העיר, היססתי באחד הרמזורים להיכן לפנות ומאחורי נעמדה מכונית משטרה. המשכתי בנסיעה ברחוב צדדי סמוך לשדרות ווילשיר  ונעצרתי עלידי הפטרול באצעות פרוז'קטורים מאימים .

   

  המקום היה חשוך ורק זרקורי הנידת האירו את הסביבה. בטעות ומתוך חוסר ידיעה יצאתי מהרכב בידיים מורמות ומצאתי מולי  שני שוטרים עם אקדחים שלופים. נתבקשתי לשכב על אחורי המכונית בידיים ורגליים פסוקות ונערך בי חיפוש קפדני. כשביקשו ממני רשיונות הפניתי אותם לתיק שלי ששכב בבגז' עם הדרכון והרישיון הבינלאומי. השוטרים פתחו את הבגז ומצאו קרטון בירה שהושאר

  ברכב השכור על ידי הנהג הקודם. כנראה שלחברת ההשכרה לא היה זמן לנקות את האוטו ביסודיות.

   

  מאותו רגע השוטרים החליטו שאם נמצא אצלי קרטון בירה, אני בוודאי שיכור, והתחילו לתת לי את תרגילי הפיכחות הידועים, כמו גם מבחני נשיפה.

   

  לאחר שעמדתי בכבוד במבחנים, נותר להם רק להגיש את התלונה. הוגשו שתי תלונות, האחת על אי נשיאת רישיון הנהיגה בצמוד לגוף והשני על הפרעה לתנועה. קיבלתי זימון למשפט וקנס של כ 750 דולר.

   

  מכיוון שהייתי אמור לעזוב את ארה"ב תוך כמה ימים, השארתי את הנושא לטיפול של עורך דין שעבד עבורנו. לאחר מאמצים רבים  ותשלום של 750 דולר שכר טרחה,  הצליח עורך הדין האמריקאי להוריד את הקנס ל 350 דולר בלבד.

   

  הרביעי ליולי האמורים זכורים לי במיוחד, כי על דעת מומחים למשטרת לוס אנג'לס הייתי יכול לגמור את היום ירוי בצידי הדרך, כתגמול על יציאתי הפזיזה מהרכב בידיים מורמות. וועדת החקירה לא היתה קמה ואם כן, הרי שני השוטרים היו בוודאי נותנים עדות מתואמת. במקרה הטוב הייתי יכול לבלות  לפחות 24 שעות עם טובי בניה של עיר המלאכים. 

  משטרת  לוס אנג'לס (LAPD) ריחמה עלי. 

  דרג את התוכן: