כותרות TheMarker >
  ';

  FTTH Israel

  FTTH Israel - סיב אופטי לכל בית ועסק בישראל

  הסיבים האופטיים משנים את חיינו: הם יאפשרו לנו להתחבר לטלויזיה היי דפינישין , ערוצי קול,מידע ותקשורת דיגיטלית ברוחב פס של מאות מגה-ביט. נוכל ללמוד ולעבוד מהבית - לגור במצפה רמון ולהרגיש בתל-אביב.

  ארכיון

  מועצת האיטולות

  9 תגובות   יום שני, 9/7/07, 16:11

  מועצת האיטולות תחל בקרוב לאתר אתרים העלולים להזיק לנפש הילד ולמבוגרים בנפשם. יש סיכוי רב לגיוס עשרות אלפי חרדים שיסיעו במלאכת האיתור. גורמים חרדיים מביעים את שביעות רצונם על אישור החוק בידי  הממשלה ומקווים שבשנה הבאה הוא יפעל במלואו. הם מבטיחים  שאלפי החרדים העוסקים במיון האתרים ימשיכו בעבודתם, כי הרי אפנת הביקיני והחולצות החושפניות אינן פחות חמורות מהפרונוגרפיה.

   

  רבנים אישרו למועצת האיטולות ולאברכים שיועסקו במלאכת איתור האתרים הפסולים לצפות בחומר פרונוגרפי קשה, בטענה כי מדובר כאן בפיקוח נפש. מאחר והעוסקים במלאכת הקודש של טיהור אתרים אמורים לעבור על מיליארדי דפי ארכיון,  הותר להם לעבוד גם בשבתות, כי הרי פיקוח נפש דוחה שבת.

   

  בנוסף לכך הופנתה בקשה דחופה לשר הבטחון להתיר שיתוף פעולה טכנולוגי עם איראן הידועה כמדינת אויב  על מנת לנצל את הידע הרב שנצבר שם באיתור וניטור אתרים פסולים. נשקלת גם הצעה להתיר לאיראנים למחוק מהמפה כל אחד שיפר את תקנות מועצת האיטולות

  בישראל או באיראן).

   

  הנשיא אסד החליט להפשיר את המתח נבטחוני עם ישראל והודיע על הזדהותו עם צעדי הצנזורה על האינטרנט בישראל. בין האתרים שנחסמו בגבולות סוריה: אתר בבעלות סעודית, אתר החדשות הפאן-ערבי "אלשרק אלאוסט" (המשוייך לתנועה הקוראת לאיחוד מדיני, חברתי וכלכלי בין העמים והמדינות הערביות במזרח התיכון) והעיתון "אל מוסתקבל" ("העתיד") מבירות, המנוהל על-ידי משפחתו של רפיק אל-חרירי.

   

  ארגון 15 המדינות "אויבות האינטרנט" יקיים בקרוב דיון מיוחד  ובו יוחלט על הוספת מדינת "האיטולות דה ירושלים" לרשימת חברי הארגון המכובד.

   

  חברת הכבלים  הביאה את תמיכתה בחוק ובמועצת האיטולות.  לדבריהם העדר צנזורה על האינטרנט גורמת למעבר של צופים מהכבלים לאינטרנט. עם הפעלת החוק החדש יחזרו ילדים רבים שעד היום היה  קשה להם להקיש את הקוד 1234, לצפיה בערוצים למבוגרים בלבד בכבלים. כמוכן יש חשיבות רבה שלא להרגיז את מועצת האיטולות והעומד בראשה.

   

  שר הבטחון הבטיח לבדוק את הנושא ברוח אוהדת והסתמך על התמיכה הרבה שהממשלה מעניקה לחוק. 

   

  כמוכן מתוכננת פניה לנשיא המדינה הנבחר שיצא בקריאה לציבור

  לביטול היצר. כידוע היצר הוא האויב הגדול של האדם וללא היצר היה נשיאנו הקודם נשאר בתפקיד עד תום הכהונה ואפילו אולי היה זוכה בפרימריס של הליכוד לראשות הממשלה. 

  דרג את התוכן: