כותרות TheMarker >
  ';

  חפים מפשע

  לא תענה ברעך עד שקר!

  לא-יקום עד אחד באיש, לכל-עוון ולכל-חטאת, בכל-חטא, אשר יחטא: על-פי שני עדים, או על-פי שלושה-עדים--יקום דבר. טז כי-יקום עד-חמס, באיש, לענות בו, סרה. יז ועמדו שני-האנשים אשר-להם הריב, לפני יהוה, לפני הכוהנים והשופטים, אשר יהיו בימים ההם. יח ודרשו השופטים, היטב; והנה עד-שקר העד, שקר ענה באחיו. יט ועשיתם לו, כאשר זמם לעשות לאחיו; וביערת הרע, מקרבך. כ והנשארים, ישמעו וייראו; ולא-יוסיפו לעשות עוד, כדבר הרע הזה--בקרבך. כא ולא תחוס, עינך: נפש בנפש, עין בעין שן בשן, יד ביד, רגל ברגל

  איך זה קורה? - עלילת שווא

  3 תגובות   יום רביעי, 7/1/09, 19:28

  איך קורה שיום אחד פתאום אתה מוצא את עצמך במה שלא עשית?

  כאן אמנה את הסיבות ואביא לכך דוגמאות.

  הקנאי - דמות רדודה ללא אישיות משלה, בד"כ לוזר נצחי שאינו משתלב בחברה או אינו יכול להגיע להישגים בזכות עצמו.

  אנשים מהסוג הזה לא יהססו להעליל על אדם אחר בכל צורה מבלי למצמץ בעיניהם אפילו ומבלי להרגיש רגשי חרטה.

  סף האינטלגנציה של האנשים האלה נמוך ולמעשה הם עומדים במצב שאינם יכולים להתמודד שכלית מול אדם מוכשר מהם, זה יכול להיות בעבודה, בלימודים, בצבא ובכל מקום אחר.

  המושחת - אדם אשר יש לו אינטרס ברור מהעללת עלילה, בד"כ אנשים פרזיטים אשר למדו לחיות על חשבון אחרים, מניפולטיביים בצורה מסוכנת וללא סייג.

  גם אלה לא יבחלו בכל דרך וצורה להאשים ולהעליל גם אם הם יודעים שהתוצאה של מעשיהם יכולה להיות חמורה ולגרום נזק בלתי הפיך עד כדי הריגת אדם, הכנסתו לכלא או הרס משפחתו, עבורם כל הדרכים כשרות.

  פקיד הציבור - אדם זה מרושת במערכת אשר לכאורה נותנת בידו כוח רב להעליל עלילה ולקבל גיבוי מאלפי פקידים אחרים במערכת.

  מדובר באנשים שהשוחד הוא אורח קבוע בביתם, ההזדמנויות הרבות ליטול שוחד מאזרחים הם הגורם לעלילות שווא רבות.

  שוטר אשר יתבקש ע"י בעל הון או פוליטיקאי או מי משלוחיהם לתפור לפלוני תיק כמעט ולא יהסס לעשות זאת במיוחד במצב שהמערכת מושחתת לגמרי.

  במערכת שעברה סף שחיתות מסוים כל שוטר, פקיד ופרקליט יהיו בקטגוריית של נוטלי/נותני שוחד.

   

  המצב במדינת ישראל כיום הוא כזה.

   

  למעשה משטרת ישראל, פרקליטות המדינה, וחלק ממערכת המשפט הגיעו לרמה כזאת של שחיתות שהם יכולים לתפור תיק לכל אדם שיחפצו בכך.

   

  נשים מעלילות - התופעה הכי שכיחה והכי מסוכנת היום.

   

  מדובר ביותר מ-10,000 תלונות שווא שמגישות נשים נגד גברים במגוון נושאים, החל מרכישת יתרון בהליכי גירושין דרך הניסיון לקבל פיצויים בגין תלונה על עבירות מין ואלימות כביכול, וכל נושא אחר שבעולם.

  המספר האסטרונומי הזה של תלונות שווא של נשים נגד גברים מתאפשר בגלל פוליטיזציה במערכות השלטוניות, במיוחד במערכת החוק והמשפט.

  מזה זמן רב שנשים נקלטו במערכות הממסדיות השונות, עשו קריירה והגיעו לאייש משרות בכירות בשרות הציבורי.

  בשלב מסוים החל רווח כאן בארץ המושג "שיריון מקומות לנשים ברשימות לכנסת", הציבור בתמימותו האמין שהולך להיות כאן הליך דמוקרטי של שיתוף נשים במערכות החיים הציבוריים, איש לא חשב אז שלמעשה במילה שיריון נעוץ מומנט של שוחד.

  נראה כאילו הנשים שדובר בהן לא נבחרו ע"פ רצון הבוחרים, לא ע"פ כישוריהן, אלא בגלל שמישהו שמאוד אוותה נפשו להיבחר הבטיח להן מקום בצמרת.

  מה שנולד בחטא יחיה בחטא וכמובן גם ימות בחטא.

  מי שיבחן את האופן שבו חוקקו חוקים מגדריים (נשיים) מאז שוריינו מקומות לנשים, שערותיו יסמרו, אין ולא היה תקדים לכמות החוקים שחוקקו בענייני הטרדה מינית, ושאר ענייני נשים יחסית לכל תחום אחר בחיינו.

  לכל מי שלא מכיר את הנושא יישמע הדבר כדבר של מה בכך, אך מי שנפל קורבן לעלילת שווא בכלל ולעלילת שווא מבית מדרשן של נשים מעלילות, מגלה את מה שכל אזרח מבינינו יכול לגלות מחר בבוקר, עולם שחור שכולו אלימות נגד נשים והטרדות מיניות.

  בכל ימי חיי לא הרגשתי גועל כמו שאני מרגיש עכשיו כלפי נושאות הבשורה הזאת.

  קצינות משטרה ופרקליטות בכירות ונושאות משרות ציבוריות אחרות יושבות ומשמינות על חשבון גברים המואשמים על לא עוול בכפם, אותן לא מעניין לא ילדים קטנים, לא נפשות, מאומה.

  נוצר כאן קשר פשע בסיטונות, בריש גלי ולאור היום.

  הגברים במערכת הציבורית מחרים אחרי המשוריינות, שמרי לי ואשמור לך, הכסף עובר מכיס לכיס.

  קהילת המעוולים הולכת ותופחת, אנשים ממורמרים ומתוסכלים אשר אינם יודעים את נפשם.

  עלילת שווא מדירה שינה מנפשו של אחד ואינה נותנת מנוחה לנשמה.

  הלהבה הולכת וגדלה, הריאקציה מתמשכת.

  עמוס ברנס לא אמר את דברו האחרון, גם הרבה אחרים לא אמרו.

  המחוקק פסק עונש חמור לאדם המגיש תלונת שווא למשטרה, החוק הזה אינו נאכף בינתיים.

  אני אומר לכל המעלילים ותופרי התיקים, כאשר תענו אותנו, כן נרבה וכן נפרוץ, לא לעולם חוסן, מחר יכול להיות כאן שלטון אחר, אני עדיין אהיה כאן.

  אנחנו נלמד אותכם לרדת מאיגרא רמא לבירא עמיקתא וזוהי הבטחה לקץ הימים.

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (3)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     20/3/11 00:22:
   העצומה נגד תלונות שווא. http://www.atzuma.co.il/policelaw
     19/3/11 00:41:
   ערב טוב לכולם זקוק לעזרא , עצה טובה וכדומה. אפרוס בפניכם מסכת חיים ואת הקשיים העומדים בפניי התחתנתי באמצעות שידוך לבחורה חרדית למראית עין נראתה נורמלית , חייכנית וכריזמטית מאוד , אך הסתירו ממני שהיא חולה מלידה במחלת נפש NF1 הגורמת לה להתפרצויות קשות מאוד ולא צפויות כלפי הסובבים אותה עד סכנת חיים ממשית ,כמובן בשלב זה עדיין לא ידעתי שיש לה מחלה וחשבתי שאולי אני גורם לה להתפרץ בצורה אכזרית אך עים הזמן התברר לי שמשהו אצלה לא תקין כי אותם התפרציות היו גם כלפי הסובבים אותה , נולדו ילדים וחששתי לחייהם , פניתי לשדכנית מירושליים ולרבנית שלה שיעזרו לה , כיבלתי את סתירת חיי הן סרבו בתוקף לאשפז אותה או לתת לה טיפול רפואי , וטענו שהן מודעות לבעיה שלה והן יעשו הכול שאני אצא מהבית והילדים ישארו אצלה , אז הבנתי שכול השידוך הזה היתה רמאות אכזרית , ושיילדי עומדים להמשיך תקופה נוראית וללא אבא או דמות שתישמור עליהם ותידאג להם , הרבנית שלה מאותו יום התחילה במסע פרוע נגדי ותידרכה אותה לגרושים. גורשתי מהבית ומהסביבה שלי נפתחו נגדי תלונות במשטרה מיצד גרושתי על אלימות שלא היתה , גרושתי נתפסה בשעת מעשה על חם בשקר גס בצעקות היא מספרת לחוקרת שאני מרביץ לה בשעה שאני עומד ליד החוקרת, החוקרת סרבה לדווח על השקרים האלה , לאחר זמן חוייבתי לפגוש את ילדיי אחת לשבוע למשך שעה את ילדי במרכז קשר , בתום הפגישות ילדיי סרבו לחזור לאימא כשהם אוחזים בי חזק בוכים לי ואומרים לי זאת לא אימא שלנו היא מרביצה לנו חזק ואומרת לנו להגיד דברים רעים עליך פקידת סעד עומדת לידי ומתעלמת ומזמינה לי משטרה בטענה שאני מסרב לתת לילדים לחזור לאימא לאחר 3 שעות תוך תחנונים ובלב נישבר וכואב ובנוכחות שוטר והבטחות של פקידת סעד ועוזרת סוציאלית שהן יגנו על הילדים , ילדיי חוזרים לאימא הפגישות הופסקו לחלוטין , בטענה שאני מסוכן ליילדיי , נפתחו נגדי עוד תיקים על אלימות נגד ילדיי והתעללות מינית נגד ילדיי בעבר הבת שלי סיפרה לי אימא מראה לי במקלחת איפה מדגדג לאישה ואתה יודע אבא באמת דיגדג לאימא , ליבי כרוע לחלוטין מה ילדיי עוברים לא ידעתי מה לעשות התקשרתי למוקד חרום בכיתי כשעתיים למוקדנית כשהיא מנסה להרגיע אותי , כיום מזה 3 שנים שאני לא ראיתי את ילדיי ויותר מזה המשטרה ממליצה לפרקליטות להעמיד אותי לדין על דברים כעורים שאין בי , בעבר גרושתי החרדית נתפסה כשקרנית בפני בית דין בירושליים ואף לא התביישה לספר שהיא גולשת באינטרנת בצאטים , יש עדויות של שכנים על התעללות פרועה שלה ביילדים וכשפקידת סעד מסויימת ניסתה להתערב פטרו אותה , אני אובד עצות ניסיתי לפנות לכול אבל לכול הגורמים שיש באפשרותם לסייע ולא נעניתי , כעבור זמן הבת שלי סיפרה לי שפקידת סעד מכריחה אותה לקרוא בקול רם אבא חולה נפש כשיש מצלמה בחדר , הבת סיפרה לי על פקידת סעד נוספת ״היא שאלה אותי מה את זוכרת מאבא ? אני זוכרת דיגדוגים בבטן ובכפות רגלים , אבא היא התחילה לצרוח עליי חזק זה אסור זה לא צנוע אבא אתה יודע התחלתי לחלום עליך בלילה . אני פשוט אובד עצות, עד לאיזה פחיתות אפשר לרדת כדי לשמור שהילדים ישארו אצל ״אימא״ זקוק לעזרא או עצה אך מתמודדים עים מצב כזה תודה. 
     7/1/09 20:35:


   האדם ה ק ט ן  שיקרא הדברים הנ'ל יגיד הנה קמים שוב החבר'ה האלה...

   אז לכם האנשים הקטנים אני רוצה להאיר עיניים,

   עלילת דם,קונספירציה,סטיגמה,אות קין זה בפירוש רצח !!!

   אומר יותר מזה,

   מוות הוא פטירה,האדם נפטר מן העולם .

   לחיות עם העלילה שנרקמה נגדך זה להחיות בכל נשימה את הסכין שננעצת בך

   ואינך יכול לעשות מאומה.

   בעז'ה ננצח !!! {תרתי משמע}

   ציפי אשכנזי.

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל