כותרות TheMarker >
  ';

  חפים מפשע

  לא תענה ברעך עד שקר!

  לא-יקום עד אחד באיש, לכל-עוון ולכל-חטאת, בכל-חטא, אשר יחטא: על-פי שני עדים, או על-פי שלושה-עדים--יקום דבר. טז כי-יקום עד-חמס, באיש, לענות בו, סרה. יז ועמדו שני-האנשים אשר-להם הריב, לפני יהוה, לפני הכוהנים והשופטים, אשר יהיו בימים ההם. יח ודרשו השופטים, היטב; והנה עד-שקר העד, שקר ענה באחיו. יט ועשיתם לו, כאשר זמם לעשות לאחיו; וביערת הרע, מקרבך. כ והנשארים, ישמעו וייראו; ולא-יוסיפו לעשות עוד, כדבר הרע הזה--בקרבך. כא ולא תחוס, עינך: נפש בנפש, עין בעין שן בשן, יד ביד, רגל ברגל

  כרוניקה של שקרניות

  2 תגובות   יום חמישי, 8/1/09, 09:24

  סתם תוך כדי עלעול בדפי הרשת נפגשתי בפס"ד הבא.

  הפס"ד לא ארוך וניתן לקרוא בקלות.

  שימו לב כיצד בנשים בסיפור מנצלות את בעובדה שהן אומרות שהן מםחדות מהמשיב המואשם באיומים ובהטרדה:

  6.           אמה של המבקשת, הגב' נורית זיו אשר נכחה בדיון טענה כי היתה עדת ראיה לאירוע שהתרחש ביום 20.6.07 בו חנק המשיב את המבקשת וכי הידיד של בתה וכן דודתה מסרבות להגיש תלונה במשטרה ו/או להעיד כנגד המשיב בשל פחדן מהמשיב.

  מנגד קובעת השופטת שעדותה של המבקשת המאשימה אינה אמינה.

  בעדותה ציינה המבקשת מפורשות כי לא היה בין המבקשת והמשיב שום קשר קודם. טענה זו ספק אם מבוססת לאור המשך עדותה של המבקשת לפיה הנה חברה מזה שנים עם אחותו של המשיב, נהגה להתארח בביתם ושעה שהמשיב מחזיק ברשותו את מספר הטלפון הנייד של המבקשת, כמו גם מסכת העובדות שנפרשה  בגדר בש"א 6222/07 שהתבררה בפני כבוד השופטת פריאל.

  והאם באמת תמימה השייה שלפנינו, האם צמר הוא לבושה או מעטה של צמר זכוכית פוגעני ומסוכן?

  9.           התנהלותה של המבקשת מטילה ספק בגרסתה בדבר הפחד הקיומי שיש למבקשת מפני המשיב והתנהלותה ככלל ובפרט לאור ביקורה של המבקשת בבית דודתה השוכן בבית מגוריו של המשיב, בניגוד להתחייבותה ולהוראות הצו שניתן על ידי כבוד השופטת פריאל בעת שזה עדיין היה בתוקף. התנהלות זו מצדה של המבקשת מעלה חשד בדבר תרומתה של המבקשת לאירועים הקשים המתחוללים בין הצדדים.

  סבתא למה יש לך צלחת זכוכית ביד?

  בשביל לטרוף אותך...

  8.           יצוין כי מטענות הצדדים בפני עלה כי ביום 9.6.07 ובעת שהצו ההדדי שהוסכם על ידי הצדדים היה עדיין בתוקף, נכנסה המבקשת לדירת דודתה שנמצאת בבית מגוריו של המשיב חרף הוראות הצו שניתן. עוד אציין כי שעה שהמשיב הכחיש זריקת אבנים על תריסי ביתה של דודתה של המבקשת, אשר נמנעה מלהתייצב לדיון, הודו המבקשת ואמה כי המבקשת אכן השליכה לעבר המשיב צלחת זכוכית מהקומה השלישית ואשר לטענת המשיב שברי הזכוכית פגעו בו.


  אבל למרות הכל, למרות הכל ראו מה הייתה החלטת השופטת...

  .         מאחר והנני סבורה כי אכן קיים חשש שהאירועים המתרחשים בין הצדדים יחודשו ואף יסלימו ובנסיבות אלה אכן עשויה המבקשת להיחשף לסכנה ומאחר ואכן המבקשת הגישה בקשה למניעת הטרדה מאיימת, סבורני כי ראוי ליתן צו כנגד המשיב כמבוקש על ידי המבקשת.

  11.         לאור האמור הנני אוסרת על המשיב להטריד את המבקשת בכל דרך ובכל מקום, לאיים עליה, לארוב לה, להתחקות אחר תנועותיה ומעשיה או לפגוע בפרטיותה בכל דרך אחרת; ליצור עמה כל קשר בעל פה או בכתב, או בכל אמצעי אחר וכן הנני אוסרת על המשיב להכנס לבניין המגורים של המבקשת הנמצא ברחוב ביאליק מספר 28, טירת הכרמל.

                 תוקף הצו הנו עד ליום 20.9.07 והוא יפקע מעצמו אלא אם תוגש על ידי המבקשת בקשה להארכת תוקפו.

  12.         ככל שהמשיב מחזיק בכלי נשק, יפקיד המשיב את כלי נשקו  באופן מיידי בתחנת המשטרה הקרובה למקום מגוריו בטירת הכרמל.

            ובאופן אירוני מדובר בתחנת משטרת טירת הכרמל, המשטרה שהוציאה לאור את רס"מ אורי דרור ופקד פיני נדלר, תופרי תיקים בשכר. 

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     9/1/09 00:14:
   אם שוטים לא שופטים...
     8/1/09 15:05:


   הודו המבקשת ואמה כי המבקשת אכן השליכה לעבר המשיב צלחת זכוכית מהקומה השלישית ואשר לטענת המשיב שברי הזכוכית פגעו בו.

   ובסוף התוקפים מקבלים צו הגנה, ?! 

   מזכיר לי את הערבים שתוקפים את ישראל בטילים

   ומתלוננים על התוקפנות הישראלית... 

   והעולם בתפקיד השופטת כרגיל "אובייקטיבי",

   אבל אנטישמי (פסיכו פמיניסטי)

   נוקט בהליכי גינוי ודורש מייד מישראל

   להפסיק את התוקפנות והאלימות...

   מיקרו קוסמוס של העולם האנטישמי...

   יש לשופטות ממה ללמוד..

   חלם במיטבו!

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל