כותרות TheMarker >
  ';

  חפים מפשע

  לא תענה ברעך עד שקר!

  לא-יקום עד אחד באיש, לכל-עוון ולכל-חטאת, בכל-חטא, אשר יחטא: על-פי שני עדים, או על-פי שלושה-עדים--יקום דבר. טז כי-יקום עד-חמס, באיש, לענות בו, סרה. יז ועמדו שני-האנשים אשר-להם הריב, לפני יהוה, לפני הכוהנים והשופטים, אשר יהיו בימים ההם. יח ודרשו השופטים, היטב; והנה עד-שקר העד, שקר ענה באחיו. יט ועשיתם לו, כאשר זמם לעשות לאחיו; וביערת הרע, מקרבך. כ והנשארים, ישמעו וייראו; ולא-יוסיפו לעשות עוד, כדבר הרע הזה--בקרבך. כא ולא תחוס, עינך: נפש בנפש, עין בעין שן בשן, יד ביד, רגל ברגל

  ההר שהוליד עכבר

  2 תגובות   יום שני, 12/1/09, 15:40

  התמכרות, כמו גם התבשמות מניצחון ושיכרון ההצלחה, הם בדרך כלל הגורמים ששולחים גנבים לבית הסוהר, נרקומנים מכורים לסמים לאבדון או למוות, ארגוני טרור חדורי מוטיבציית רצח אל תהום הנשייה וארגוני נשים תאבות בצע ושלטון אל כס הנאשמים.

  ההשתוללות חסרת הרסן של ארגוני הנשים בעת החדשה, זו המלווה בתלונות שווא למכביר כנגד המין הגברי עומדת לבוא לסיומה בקול מפץ גדול, רשימת האנשים הנמצאים בצד האחר הולכת וגדלה, אליהם עומד להצטרף בימים אלה גם נשיא המדינה לשעבר, מר משה קצב. בעורף, עדיין נשמעת נשימתו הפראית של שר המשפטים לשעבר, מר חיים רמון שמי שמכיר אותו ואת תכונותיו, מי שמכיר את תיק רמון ואת מה שקרה שם, יודע שהמערכה על תיק רמון עוד לא החלה.

  מה שהחל כמעשה גניבה קטנה לפני הרבה שנים, ניסיון של ארגוני הנשים להביא לכך שתיווצר אווירה אשר תקבע בשטח עובדה חדשה ע"י הגשת תלונות כוזבות של נשים נגד גברים, הלך והפך ברבות הימים למגיפה ולדבר שבשגרה, לכאורה...

  ההתנהלות הפושעת הזאת השאירה את דרכן הסלולה לפסגה של נשים תאוות בצע וממון זרועה בעשרות אלפי קורבנות ממין זכר שנפגעו באופן ישיר מהפשע הזה ועוד מעגל רחב של נשים, ילדים ואחרים הקשורים לקורבנות האלה.

  מהלך שהחל בשריון מקומות לנשים במפלגות ובכנסת הפך למהלך שריון מקומות לגברים ואבות גרושים בבתי הסוהר ובבתי העלמין.

  תאווה כשמה היא, כל תאווה מתחילה ביצר הקטן, הולכת וגוברת עד שהיא הופכת את בעליה לסומא, חירש, ולמעשה לנטרול חושים מוחלט.

  בהסתכלות ובחינה של המקורות נאמר כבר, "עיניים להם ולא יראו, אוזניים להם ולא ישמעו, אף להם ולא יריחון...עצביהם כסף וזהב...וכל מי שעובד אותם הופך להיות כמוהם" וכאן יש לשים את הדגש על "עצביהם כסף וזהב", שכן זוהי התכלית של רדיפת בצע ושלטון.

  מתלונות שווא שהוגשו נגד הגבר/האב הגרוש ברחוב, עלתה התאווה והגיעה לכך שהקורבנות הפכו למפורסמים יותר, שחקנים, בדרנים, אישי ציבור, ח"כים, שרים, ואפילו נשיא מדינה בפועל.

  במקביל שוכללו השיטות והמנגנון, החוקים הלכו והתחדדו, ה"עיניים" ברשת הלכו וקטנו, כמו דייג פראי וחסר רסן, כל מה שיעלה ברשת כשר וטוב, העתיד אינו נחשב יותר.

  השיא, פרשת רמון וקצב שם למישהי עלה השתן לראש וההצלחה גרמה לה לשיכרון חושים מוחלט, היכן שבד"כ כלל נכשלים בני תמותה, בלהט היצרים, בשיכרון הכוח, באכסטזה של שתיית דם הקורבן כאשר הוא ניגר על לחייהן ובגדיהן, זה הרגע שקורבן תאוו נקמה ולמוד סבל קם בשארית כוחותיו לנעוץ את הסכין בגבו של השטן המרקד, או לחילופין לשסף את גרונו.

  תיק קצב הולך ומתפורר, לא בגלל שאין ראיות או הוכחות, גם לא בגלל שזו מילה כנגד מילה או גרסה כנגד גרסה כפי שמנסה הפרקליטות או המדינה להציג זאת.

  הסיבה האמיתית במיוחד מאחרי תיק קצב היא שהתיק הזה הוא תיק תפור, תיק תפור ומתוזמן, כל כך מתוזמן שמי שיבדוק את האירועים שהתרחשו מסביב לתיק הזה ובזמן לידתו, יבין בדיוק מאיין צצה הרעה הזאת.

  אפשר לומר שאילו היה לכל אדם שעבר דרך מעשה זוועתי כזה את האפשרויות הפיננסיות שיש למשה קצב, כי אז המדינה הזאת הייתה רועשת ממה שהיה מתחולל כאן, והיום הזה בוא יבוא.

  מי שלכאורה פחדה רק אתמול איבדה בתוך יום את הפחד שלה ובאה להתלונן, למעשה האנטי תיזה של ה"פחד" להתלונן שארגוני הנשים עשו אותו כלי עינויים אכזרי בידיהן בדרך לשלטון ולממון.

  מצד אחד שוטחת הקורבן בפני ביהמ"ש מסכת של פחדים עצומים של שנים שפחדה להתלונן ומאידך פתאום ביום אחד צצות ובאות ים של מתלוננות שהפחד פשוט פרח לו דרך החלון, ככה בשנייה, מה שהרפואה המודרנית לא מצליחה לעשות כביכול, נעשה כאן בשנייה.

  אילולא היה זה משה קצב על אישיותו העקשנית והאמצעים שעמדו לרשותו, כמו חברים רבים שאני מכיר, האיש הזה היה מבלה את שארית חייו בבית הסוהר כמו שרבים אחרים עושים ממש ברגע זה.

  עדותן של הבנות סדוקה ורצופת שקרים, יהיה זה אך חסד אם הנשיא קצב לא יתבע את כבודו ואת עלבונו, ואני מקווה שכך יעשה. אני הייתי שם, ואני עדיין שם, אף אחד לא ישכנע אותי שלא כך הם הדברים עד שהאמת תצא לאור.

  אני עברתי את זה ממקור ראשון, על בשרי ועל נפשי, אני יודע את האמת. המאבק יסתיים רק כאשר הכנופיה הזאת תועמד לדין ותשלם על מעשיה.

  והניצנים כבר הנצו... 

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS

   צטט: yossimal10 2009-01-12 19:53:45

   הדבר שהכי זכור לי מפרשת קצב,זה שחברתה הטובה של "המתלוננת"  העידה שבזמן ששוחחה עם אורלי (המתלוננת) , אורלי התרברבה שהיא מנהלת עם הנשיא רומן !כששאלה אותה "כיצד את יכולה לשכב עם הזקן הזה ?"ענתה לה "המתלוננת" :

   "אולי הוא זקן, אבל מזיין כמו צעיר"

     

   אונס ? 

    

    

   אע"פ שהתגובה הזאת תהיה רדודה, אין מנוס מלומר שיש רכב שרד נשיאותי, יש את המעון הנשיאותי ויש גם את "הכלי" הנשיאותי".

   גם אם היו שם יחסים במרות, הייתה שם זיקה כלשהי ל"כלי הנשיאותי" על כל המשתמע מכך.

     12/1/09 19:53:

   הדבר שהכי זכור לי מפרשת קצב,זה שחברתה הטובה של "המתלוננת"  העידה שבזמן ששוחחה עם אורלי (המתלוננת) , אורלי התרברבה שהיא מנהלת עם הנשיא רומן !כששאלה אותה "כיצד את יכולה לשכב עם הזקן הזה ?"ענתה לה "המתלוננת" :

   "אולי הוא זקן, אבל מזיין כמו צעיר"

     

   אונס ? 

    

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל