כותרות TheMarker >
  ';

  ניו מדיה ודוקומנטרי

  ארכיון

  0

  אמילי ומאסטר F- הכאב והעונג

  64 תגובות   יום שלישי, 27/1/09, 20:50

  ''
  ''
   בתמונה אמילי

  הכתבה פורסמה במקור  במגזין עולם האישה 

     אמילי ומאסטר F

   

   אמילי ומאסטר F

  הבלגאן הגדול התחיל בכותרת בעיתונות היומית שזעקה כי בגני התערוכה עתידה להתקיים "מסיבת הסוטים הגדולה"  כך במילותיו של העיתון, של חובבי יחסי השליטה הארוטיים, או בקיצור הBDSM. מאחורי אותה מסיבה מתוקשרת , לרגל יום ההולדת הרביעי לאתר "הכלוב" האתר הראשי של סצנת הBDSM עמדו  אמילי, 31 ובן זוגה מאסטר F  43, שאחרים גם על ליין המסיבות Fאמיליה – מסיבות BDSM סגורות שנערכות מדי שבוע לחברי הקהילה בסרט מתארת אמילי, ילידת בני ברק שגדלה במשפחה חילונית איך נחשפה לעולם הסאדו מאזו והפטיש, ואיך מצאה את ייעודה ונטייתה- להיות אישה נשלטת. אמילי חיה עם המאסטר שלה, שהוא גם בן זוגה, בדירה במרכז, שם הם מנהלים בזוגיות בדס"מית למהדרין. הדירה עצמה נראית דירה בורגנית סטנדרטית לחלוטין, שום דבר, חוץ אולי מכלוב המתכת גדול שעומד בצד הסלון, לא מרמז על תחביבם ואהבתם של בעלי הבית. "זו המתנה שלי לאמילי ליום הולדתה לפני שנתיים" מספר לי המאסטר בחיוך גאה. , אמילי עצמה, קטנטנה ודקיקה, שחורת שיער, נראית שונה מהדמות הנשית הפרובוקטיבית שמופיעה בסרט, בלי האיפור, בגדי הויניל והעור השחורים חצאית המיני והפלטפורמות שהיא עוטה על עצמה בסרט, היא נראית יותר כמו ילדה קטנה ושברירית, היא למדה לתואר שני בתסריטאות, ועוסקת, כך היא מספרת, בעיצוב בעור של בגדים ואביזרי אופנה, וחוץ מזה היא גם מאפרת וצלמת.  "אני עובדת ממש עכשיו על פרויקט של לוח שנה של "BDSM בארץ הקודש" היא מספרת לי, "הלוח יראה סצנות BDSM       שיצולמו בנצרת ובירושלים".  את השם אמילי אימצה דווקא בגלל אהבתה לשיר היפה ההוא של הפינק פלויד "לראות את אמילי משחקת". שום קשר למשחקי שליטה. 

  אז איך בכלל הגעת לBDSM  ואיך הבנת שאת נשלטת?

  אמילי: בעצם לא הייתי מודעת לכך שהדברים שאני עושה ואוהבת מכונים BDSM . תמיד כשהייתי עם בחורים הייתה לי בעיה, הם היו כועסים עליי, כי במהלך הסקס הייתי שורטת אותם בגב,  או שבאמצע סקס הייתי מתחילה לעצבן אותם, כנראה שתמיד חיפשתי מישהו שישתיק אותי, שיהיה  מסוגל להתמודד מולי. אבל לא הייתי מודעת לזה. הכל השתנה לפני שש שנים  כשנסעתי לבקר את החי שמתגורר בסן פרנסיסקו, והוא לקח אותי לראות את ה Folson Street Fair

  שזה מצעד  BDSM   שנתי שבאים אליו מאות אלפי אנשים כל שנה.

   

  ומה ראית שם?

  אמילי: ברחוב ענק שנסגר לתנועה הלכו אנשים עם קולרים ורצועות עליהם,  גברים הלכו ערומים לגמרי ברחוב, נשים וגברים שלבושים רק ברתמה ומוליכים אותם בשרשרת, דוכנים עם שוטים למכירה ואנשים מנסים אותם, או דוכנים שאתה משלם דולר ומצליפים בך, יש שם דברים מטורפים, מדהימים, יפהפיים. נפתחו לי העיניים ונדלקתי לגמרי, אבל עדיין קשה היה לי לחשוב על להיות נשלטת. כשחזרתי לארץ קניתי את הספר של המרקיז דה סאד וקראתי אותו. היו שם קטעים שנראו לי ממש חולניים   אבל היה שם גם סיפור על כמה בחורות שבעל הטירה מעביד אותן והן נדרשו לשבת ערומות על כסא חד ולהניע את גלגלי אופניים, וזה דבר שהייתי אמורה להגיד עליו: איכס!, מה זה?" אבל מצאתי את עצמי מתחילה לפנטז על הסיטואציה, להעביר לי את הסרט בראש. ראיתי שיש לי ממש יחסי שנאה-אהבה-אהבה לספר הזה, ואז גם גיליתי שאני שייכת לצד הנשלט.

   

  ואיך הגעת לחומר על הקהילה?

  אמילי: דרך האינטרנט, התחלתי לדבר עם אנשים ברשת, הם היו נורא קונוונציונליים בעיניי, ואני חיפשתי משהו אחר. ב"תפוז" מצאתי חדר שקראו לו "דרושה צייתנית" זה היה בתקופה שעוד לא הייתה קהילה, נכנסו לשם כל מיני גברים שחשבו שאם מישהי נשלטת, כמו שהגדרתי את עצמי, אז כל אחד יכול לומר לה מה לעשות.

   

  וזה לא עובד ככה?

  אמילי: ממש ממש לא! לא רק שהמחויבות היא לאדם אחד, אלא שהרבה מאוד מהנשלטות שאני מכירה הן מאוד חזקות ואסרטיביות, וגם רוב הנשלטים הם כאלה בחיי היומיום.  אני בנאדם מאוד שתלטן ודעתני בחיים שלי ולכן אני מחפשת את המקום לתת למישהו אחר את היכולת להחליט על החיים שלי לזמן המוגבל של הסשן.

   

  זה נשמע קצת כמו הקלישאה שאומרת שרוב אלה שמבקשים שילקו אותם או שיקשרו אותם הם כל מיני מנהלים בכירים  ומכופתרים, לא?

  מאסטר F: זו לא קלישאה, זה ממש ממש האמת.

  אמילי: זה נכון, יש להם רצון לאבד שליטה. אלה ממש המלים: לאבד שליטה. ומי שהולך עם זה עוד קצת מוצא את עצמו בBDSM.  

   

  וזה גם משליך להפך? כלומר האנשים שהם חלשים ביומיום הופכים להיות אדונים?

  אמילי: אלה האדונים מהסוג הלא נכון. הם באים לחזק את האגו בשליטה, בעוד שהמצב צריך להיות הפוך. אנשים שבאים מתוך חולשה לBDSM הם אנשים מסוכנים. אנשים שמחפשים את השליטה בזה שהם ישלטו במישהי הם מסוכנים, כי הם מחפשים את השליטה לא מהמקום הנכון. כשאנשים שולטים בעצמם ואוהבים לשלוט במישהו אחר, אז זה בא מהמקום הנכון. אל תחפש את האגו שלך בBDSM כי לא תמצא אותו, או שתמצא אותו אבל תגיע למקומות הלא נכונים כי האגו שולט בך. 

   

  את יכולה לתת לי דוגמא?

  אמילי: בואי נדבר על משחקי חניקה. יש שולטים שהשליטה אצלם היא דרך שליטה בנשימה שלך, הם יכולים ללחוץ לך על קנה הנשימה ולהרפות, לתת לאוויר להיכנס ולצאת, וככה לשלוט גם בנשימה.  אני לא מתעסקת במשחקי חניקה כי אי אפשר לדעת בדיוק איפה לעצור. אבל בעבר הסתקרנתי ורציתי לנסות את זה, דווקא מאסטר F היה זה שאמר לי: "אני לא מתעסק במשחקי חניקה כי אני לא יודע איפה לעצור, כי  אף אחד לא יודע איפה לעצור, אז אני לא הולך על משהו כזה". יש כאלה שבאים ואומרים: "אני מכיר את הבחורה שלי, ואני יודע בדיוק מתי לעצור" אני לא סומכת על אנשים כאלה כי מאיפה אתה יודע איפה צריך לעצור?

   

  אז בואי נחזור לפעם הראשונה כשנכנסת לאתר של "דרושה צייתנית" מה קרה שם?

  אמילי: פנו אליי כל מיני גברים שישר אמרו לי: "כלבה, על ארבע" בהתחלה נבהלתי, התעלמתי מהם, אבל נשארתי שם וגיליתי שיש דברים שבכל זאת מסקרנים אותי, אחד הבחורים שהיה שולט התנדב להסביר לי את כל מה שקורה שם. התחלנו להתחבר והוא הציע להכיר לי את האנשים הנכונים בקהילה. אז גם הכרתי את מאסטר F.

   

  נשמע לי נורא מפחיד, להיפגש עם גברים זרים שהם בקטע של שליטה,  לא פחדת?

  אמילי:  כן, קצת, וגם קרה  לי שהלכתי למישהו הביתה, זה היה אחרי רגע הגילוי, כשרציתי מאוד להתנסות סוף סוף, ואני בנאדם חסר סבלנות, בחור שהכרתי מהצ'ט הזמין אותי אליו הביתה, כל המנורות בראש הבהבו לי:  "לא! לא! לא!" אז קבעתי איתו בחוץ, הוא נראה לי ממש בסדר,  ואז הוא הזמין אותי אליו הביתה ונכנסתי והוא מיד מזג לי משהו לשתות, ואז תוך שתי שניות, הוא קשר לי את הידיים, והוריד לי סטירה. הבנתי שזה לא עובד ככה, לא  ידעתי איך זה עובד עדיין,   אבל ידעתי שאמורה להיות מילת ביטחון, והבנתי שאני בצרות, ביקשתי ממנו שיתיר לי את הידיים כי אני צריכה לטלפן, כשהוא התיר לי את הידיים תפסתי את התיק ורצתי משם.

   

  ואיך אתה הגעת לBDSM?

  מאסטר F ;  האמת שזה תמיד עניין אותי, זה תמיד ישב לי בראש.

  אמילי מתערבת: מה זה "תמיד",  גם בגיל 12!?!

  מאסטר F : בגיל מאוד צעיר זה תמיד ישב לי בראש, וכבר בבית ספר קראתי על זה חומר בחוברות באנגלית שקשה היה להשיג אז, ככה גם למדתי אנגלית, אפשר לומר שאוצר המלים שלי היה קצת ביזארי...

  אמילי (מתפקעת מצחוקׂ(: הוא לא ידע להגיד  good morning teacher     אבל ידע לומר: spank me teacher!

  מאסטר F : היו שנים שהיה קשה מאוד למצוא בת זוג למשחקים כאלה, זה היה כמו למצוא מחט מתחת לערימת שחת.

   

  ומה קרה כשאת ומאסטר F  נפגשתם?

  אמילי:  נפגשנו במועדון דאנג'ן ביפו, מישהו שהכיר אותו הכיר בינינו ואמר לי: "הוא אומר שהוא לא מחפש מערכת יחסים ארוכה, שהוא מחפש רק סטוץ, אבל אל תאמיני לו". (צוחקת). אני לא הייתי מעוניינת בהתחלה כי הייתי בתוך מערכת יחסים, בסופו של דבר אמרתי לעצמי יום אחד "די!, או שאת אוהבת את זה ותלכי על זה, או שדי". אז נפגשתי איתו והוא אסף אותי במכונית ושאל אותי: "לאן נוסעים?" ואמרתי לו: "לאן שאתה רוצה". יותר מאוחר הוא סיפר לי שבראש הוא אמר לעצמו "תשובה נכונה". ונסענו לאנשהו לעשות סשן, קבענו מילת ביטחון בינינו, וזהו.

   

  כשחיים במערכת כזאת של זוגיות, ההיררכיה של שולט ונשלט מתקיימת כל הזמן?

  אמילי: כן. אני שולטת והוא נשלט (הם צוחקים). אבל יותר ברצינות, כל אחד בוחר לעצמו את מערכת היחסים שלו, יש אנשים שעושים סשנים  ושם זה נעצר. יש כאלה שחיים 24/7

  ואנחנו? אנחנו משתנים.

   

  איך אפשר לחיות ככה 24 שעות ביממה? איך זה עובד טכנית?

  מאסטר F: מאוד קשה. ניסינו את זה במשך שבוע וזה היה קשה.

  אמילי: הוא רצה להפסיק. לו היה קשה, דווקא  לי היה כיף. בתור שולט הוא יכול להגיד לי מה לעשות כשאני בעבודה, הייתה תקופה שהוא היה אומר לי לבקש ממנו רשות גם ללכת לשירותים, ואז הייתי מתקשרת אליו כל פעם שאני צריכה לשירותים. את הגבולות קובעים מראש.

   

  אבל תוכלו להסביר לי ממה בא העונג?

  אמילי: אם מדובר בסשן עצמו, אז כל אחד אוהב משהו אחר. אני למשל נהנית מכאב, אם מישהו יגיד לי: "על ארבע, כלבה!" באמצע סשן, אני פשוט אתפקע מצחוק.  אבל יש אנשים שזה הקטע שלהם, הם אוהבים השפלה, ולא אוהבים כאב בכלל. גם בהשפלות מילוליות יש מיליון סוגים של פנטזיות: יש גברים נשלטים שאוהבים שמדברים אליהם כמו אל נשים, יש נשלטים שאוהבים שמתיחסים אליהם כאילו הם חיה, כלב או סוס.

  מאסטר F : כל משפט כזה שהיא מוציאה מתייחס לעולם שלם של פנטזיות, של אנשים שחיים בצורה כזאת, למשל הפנטזיה של הסוסים, יש בארה"ב כל מיני חוות של סוסים אנושיים.

  אמילי: אני הצטלמתי פעם כ"פוני גירל". גם תרגמתי מאמר על זה באתר שלנו, ואלה שבקטע  הסבירו שם  שפוני הוא לא נשלט: פוני הוא פוני, ואם תאלף אותו הוא יהיה מאולף, ואם תעצבן אותו תחטוף בעיטה.

   

  אז באיזו נישה של הBDSM זה נכנס?

  אמילי: domination   שזו שליטה, וגם discipline  שזו משמעת. וזה גם s&M

  מאסטר :    F  ההגדרה של BDSM מכילה שישה מושגים: קשירה, משמעת, שליטה, כניעה, סאדיזם ומזוכיזם, ועדיין-  היא לא מכילה את כל העולם הזה. 

   

   

  באתרי הBDSM מתייחסים גם לעניין של ההחפצה, אנשים שהקיק שלהם זה שיהפכו אותם לחפצים.

  אמילי:  אלה אנשים שאוהבים שקושרים אותם ומעמידים אותם כמנורה בסלון, אפשר לראות תמונות של גבירה יושבת בסלון, וכל הריהוט שלה זה עבדים שמשמשים כרהיטים. זה מטורף לגמרי. אבל אני מוצאת שחרור בדברים כאלה, כי את  לא צריכה לחשוב, את יוצאת לחופש, אם את מוצאת את המאסטר הנכון. הרי בסופו של דבר אנחנו כאן כדי למלא צרכים.

   

   אבל איזה סוג עונג זה? זה כמו אורגזמה?

  אמילי: הקטע של להישלט הוא לא להישלט על ידי כל האנשים בעולם, אלא על ידי הבנאדם הנכון, בסיטואציה הנכונה. הייתי צריכה למצוא את המאסטר שהדברים שמדליקים אותו בשליטה הם הדברים שמדליקים אותי בלהישלט. אני לא מחפשת שמישהו ידרוך עלי כהדום, ויחד עם זאת כשהמאסטר שלי שם עלי רגליים ואני על הרצפה אני יודעת שהוא רואה עצמו דורך על בחורה שהיא סקסית ומגניבה, והיא נותנת לו, כי ההנאה שלה נובעת מההנאה שלו. זה עושה לי חופש במוח.

   

  וממה אתה נהנה בסיטואציה שלמשל אמילי תהיה ההדום בסשן?

  מאסטר F : קשה לי להגדיר, זה נורא מגרה אותי, ברגע שנכנסים לקטע כזה יש ברקים באוויר, ניצוצות. יש לך הדום אנושי, אתה מניח את הרגליים על השפחה שלך. היא שלך.

   

  זאת אומרת מדובר בהתמסרות המוחלטת?

  מאסטר F : כן, יש בזה משהו מההתמסרות המוחלטת.

  אמילי: בגלל זה הוא תמיד אומר שאנחנו חיים בפור פליי הכי ארוך.

  מאסטר F : מאוד קשה למצוא את ההתאמה בין שולט ונשלט. ואנחנו מצאנו את ההתאמה שמה שמושך אותי מושך אותה.

   

  אבל כשמדברים על סקס, יש נטייה טבעית לחפש העצמה של הריגושים, ואז מה קורה במסגרת יחסי שולט נשלטת, איך מעצימים ריגושים בלי להיקלע לסכנה ולחצות גבולות לחלוטין?

  מאסטר F: קודם כל במסגרת יחסים כזאת יש הרבה יותר מרחב להעצים את הריגושים.  בשביל לא לעבור את הגבולות ולא להגיע למקומות מסוכנים הBDSM הוא מאוד מאוד מסודר. יש את העניין של שלושת הכללים  safe, sane and consensual : זה צריך להיות בטוח, שפוי ובהסכמה. תיקחי את שלושת הכללים האלה ותעבירי במסננת שלהם את כל מה שאת רוצה לעשות, ואין שום סכנה.

   

   יש איזה מתח של אי ידיעה כל הזמן באוויר במערכת היחסים שלכם?

  אמילי: אצלנו יש כל הזמן מתח, אף פעם אי אפשר לדעת מאיפה ומתי זה יבוא,  אבל יש אנשים שהכל אצלם מוגדר, כמו סטוצים.

  מאסטר F: יש אנשים שביום יום הם בתפקידים בכירים, הם באים לחפש את השחרור שבלהיות נשלט. ואם יש את אלה שבאים לחפש את השליטה, ויש כאלה שהם סוויצ'רים- היום רוצים להיות בתפקיד הזה ומחר בתפקיד הזה, וזה אחלה, והם אנשים הכי משוחררים שהאגו לא שולט בהם.

   

  אגב, רוב הנשלטים הם נשים ורוב השולטים הם גברים?

  אמילי: להפך, רוב הנשלטים הם גברים ורוב השולטות הן נשים.

   

   

   כשדיברת על התחושה שאת חשה במהלך סשן שבו את הדום אנושי, דיברת על "חופש במוח". את יכולה לנסות להסביר?

  אמילי: קודם כל, אם מדובר בסשן פיזי, אז מדובר על אנדרופינים שמשתחררים מהגוף וזה היי פיזי. במצב כזה שבו אני ההדום, לרגליו של המאסטר,  מדובר על היי מנטלי, מכיוון שאני פשוט מנקה את הראש, זה כמו מדיטציה, זה מרוקן אותי מדאגות. עכשיו יש לי תפקיד מאוד מוגדר, מישהו לקח את האחריות עליי, אני רק צריכה לעשות מה שאומרים לי כרגע, אני יוצאת מזה נקייה.

   

   

  אתה אומר בסרט שצריך יותר כח כדי להיות נשלט, למה בעצם?

  מאסטר F : קודם כל את צריכה לוותר על כל ההגנות הטבעיות שלך כשאת נשלטת, אף אחד לא יעשה את זה בצלילות דעת, ופה כן. צריך את הכח לתת את המפתחות למישהו אחר ולהיות חשוף פיזית ונפשית. צריך הרבה עוצמה כדי להיות במקום של הנשלט.

  אמילי: הכל מתחיל ונגמר בראש. כל הBDSM הוא מנטלי, המון אנשים אוהבים למשל  golden showers   במהלך הסשן. שבן הזוג שלך ישתין עליך, ואת תקבלי את זה באהבה. צריך פתיחות מטורפת בין בני הזוג, אני בטוחה שהמון זוגות ונילים אם תשאלי אותם יירתעו בגועל. אני גם סומכת עליו שכל מה שהוא עושה עכשיו נובע מאהבה, ובא מאהבה. דווקא בגלל שהפתיחות שלנו כל כך גדולה בכל מה שקשור בBDSM  זה מוביל אותנו לכך שבחיי היומיום שלנו קל לנו לדבר על דברים, אנחנו נורא מבינים אחד את השני ומתקשרים טוב, וזה מוריד את המעטה שהיה לי במערכות יחסים רגילות שהיו לי. שם היו גבולות, וכל הדברים שהיו קורים במערכת היחסים היו משתקפים במין. עכשיו אני חווה את זה הפוך על הבשר שלי: כשהמין נורא נורא פתוח, ונורא מתעסקים בו, והוא נורא קיים שם, אז גם מערכת היחסים היא אחרת, טובה יותר.

   

  ש. אפשר לומר שככל שהנשלטת יותר כנועה, השולט הופך לנשלט מתוקף האחריות שלו עליה?

  מאסטר F :זה אחד מהמוקדים של הדיון בקהילה, יש הרבה מאוד שיחות ותהיות על הנושא הזה. השולט עושה את העבודה הקשה מבחינת עומס נפשי, ואחריות. בסך הכל הסשן הוא הרבה פעמים משחק מקדים לסקס, ובסקס אתה רוצה לאבד שליטה, וכשולט אתה לא יכול לאבד שליטה, זה מה שמביא לשוני בהגדרות הללו.

   

   ש. אתה היית מרשה לעצמך להיפתח ולהיות נשלט?

  מאסטר F : לא רק שהייתי מרשה לעצמי. גם הייתי שם.

   

  ש.  ומה המטרה האולטימטיבית במהלך הסשן?

   אמילי: ה"סאב ספייס" שזו בעצם האורגזמה של ה BDSM לנשלטת. סאב ספייס מופיע בשתי צורות: או בקטע הפיזי או בקטע המנטאלי. הקטע הפיזי של הסאב ספייס זה כשאתה חוטף מכות אז הגוף שלך משחרר בבת אחת ועושה הצפה של אנדורפינים ואדרנלין, וזה גורם להיי פיזי, בגלל שחרור הכימיקלים בגוף, ונפשי בגלל הרגשת השחרור משליטה, תחושה שמזכירה תחושת ריחוף. ממש כמו סמים. סאב ספייס נמשך לפעמים שעה או שעתיים אחרי הסשן, בשביל זה יש את הafter care – כי כשבנאדם נמצא בריחוף הוא צריך השגחה, צריך להחזיר אותו למציאות, להיות איתו.

  מאסטר F   : הדום ספייס זו ההנאה של השולט, הנאה מהעונג שאתה גורם, מהקבלה שבנתינה.

   

   

  ש. אחרי שעוסקים בBDSM אפשר לחזור לסקס רגיל?

  מאסטר F: יש כאלה שלא יכולים לחזור לסקס רגיל אחרי שחוו את העוצמות של הBDSM. ומצד שני, לא תמיד יש כח כשחוזרים הביתה ב12 בלילה ורוצים לעשות סקס לפני השינה, להוריד את ארגז הכלים.

   

  ש. אתם מרגישים שזו סטייה?

  אמילי: בעינינו בטח שלא. המון אנשים חושבים שזו סטייה, ושמשהו לא בסדר איתנו. המון אנשים חושבים גם שעברתי אונס ואני מחפשת חוויה מתקנת, פעם שוחחתי עם פסיכולוגית ושאלתי אותה למה בעצם אף פעם לא אהבתי שמחבקים אותי, היא הסבירה לי שיש אנשים עם קצוות של עצבים ארוכים יותר ויש עם קצוות קצרות יותר, מה שגורם לאנשים מסוים לא לאהוב חיבוק אבל לאהוב מגע יותר קשה, אז בסופו של דבר גיליתי מה אני אוהבת, אבל יש לי עוד פנטזיות.

  ש. איזה פנטזיות?

  ת. למשל להיות פוני גירל. או תלמידת בית ספר בבית ספר בריטי נוקשה, כל מיני משחקי תפקידים כאלה.   כשהעניין הוא הכאב והמשמעת. הכל פטיש מכיוון שבעצם BDSM

  הוא חלק קטן מהפטישים שיש לאנשים.

   

  ש. אתם רואים מצב שבו תהיה אנשי הBDSM יקיימו מצעד פומבי כמו מצעד הגאווה?

  מאסטר F : זו המטרה. ההומואים יצאו מהארון. עכשיו תורנו. יש הטוענים שבכולנו נמצא אלמנט של BDSM , השאלה איפה עובר הגבול ואם צריך להגדיר, ואם מישהי קונה אזיקים ורודים עם פרווה בחנות סקס כי מדי פעם היא אוהבת להיקשר למיטה זה נחשב? ואולי לא צריך להגדיר?

   

      ש. למה החלטתם להיחשף?

   

  מאסטר F  : בעולם יש יותר פתיחות לנושא, יש סלבז שידועים בזיקה שלהם לזה, למשל ג'ק ניקולסון, אנג'לינה ג'ולי, גם למדונה הייתה תקופה שהתעסקה בזה. גם בארץ יש מפורסמים אבל שפתינו חתומות. אגב, אם את רוצה לראות מגזרים שיש להם נוכחות בענין לכי על עורכי דין, גננות ומורות, שיש מהם בסצנה יותר מהאחוז היחסי שלהם באוכלוסיה, לא בדקתי את זה סטטיסטית אבל זו ההתרשמות שלי.

   

   יש משהו שגיליתם על עצמכם מאז שאתם בקטע?

  מאסטר F : אני גיליתי אותה, כל מה שאני עובר דרכה.

  אמילי:  שנאתי את הגוף שלי,  ולמדתי לאהוב אותו. כי מתעסקים המון בגוף, הגוף הופך להיות סוג של מקדש כי הוא המרכז של הדבר הזה: מה מכאיב לו, מה גורם לו עונג, הגוף הופך להיות משהו אחר לגמרי, ואתה לומד לאהוב אותו. 

   

  www.thecage.co.il הכלוב- האתר המרכזי של סצנת הbdsm

  www.playparties.co.il        אתר המסיבות והפטיש של אמילי ומאסטר F

   

  נעמי אלון

   

   

   

   

  לקסיקון מקוצר למונחי BDSM

  BDSM  - Bondage, Discipline, Sadism & Masochismמונח שמאגד בתוכו ראשי תיבות של שלושה צמדים של מילות מפתח: קשירה, משמעת, שליטה, כניעה, סאדיזם ומזוכיזם.

   

   SSC – סקס בטוח, שפוי ובהסכמה, Safe, Sane and Consensual     שלושת הכללים שמבטיחים שסקס בדס"מי יהיה בטוח פיזית ונפשית.

   מאסטר- אדון, דום, גבר דומיננטי.

   עבד- סאב (קיצור של סאבמיסיב), גבר כנוע

   מלכה- דומית, אישה דומיננטית

   שפחה-סאבית, אישה נשלטת

   סוויצ'רים- אישה או גבר המחליפים תפקידים בין שולט ונשלט. 

  סשן- פרק הזמן שמוקדש לאקט הבדס"מ

  24/7 - מערכת יחסים קבועה ומתמשכת שיש בה אלמנטים של בדס"מ

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (63)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     19/5/09 23:30:

   צטט: אחת שיודעת1 2009-05-19 10:27:13

   בוקר טוב.

   אכן מרתק. כן, רק פליקה בטוסיק זה לא ממש BDSM. זה בקושי B. הרבה מעבר לחוויה פיזית, שכאילו בד"כ שמים עליה את הדגש, זו חוויה מנטלית. ואכן עדיף ששני הצדדים מגיעים ממקום של כוח ולא חולשה. כי אז יש איזון הדדי שלא מופר כשאחד מהם, כולל השולט, מגיע ממקום של חולשה (עבד כי ימלוך...).

   ובאמת החוויה עבור נשלט מיוחדת-חוצנית יותר, ולו בשל העובדה שאנו חיים במציאות שכופה עלינו להיות בשליטה כל הזמן, והנה, יש מצבים כאלה שהוא יכול לנקות-לרוקן את המוח ממחשבות. מדיטטיבי, כמו שאמרה אמילי (אחלה שיר, אגב, פעם הכרתי מישהו בזכות השיר הזה). 

    

   תיארת את האקט של הנשלטות/התרוקנוות ממחשבות בצורה כל כך מרתקת, מסקרן עד כמה שזה נשמע רוחני כשלכאורה מדובר

   באקט פיזי לחלוטין.

    

   והנה אמילי משחקת:

   http://www.youtube.com/watch?v=F94vHO7okZQ

     19/5/09 10:27:

   בוקר טוב.

   אכן מרתק. כן, רק פליקה בטוסיק זה לא ממש BDSM. זה בקושי B. הרבה מעבר לחוויה פיזית, שכאילו בד"כ שמים עליה את הדגש, זו חוויה מנטלית. ואכן עדיף ששני הצדדים מגיעים ממקום של כוח ולא חולשה. כי אז יש איזון הדדי שלא מופר כשאחד מהם, כולל השולט, מגיע ממקום של חולשה (עבד כי ימלוך...).

   ובאמת החוויה עבור נשלט מיוחדת-חוצנית יותר, ולו בשל העובדה שאנו חיים במציאות שכופה עלינו להיות בשליטה כל הזמן, והנה, יש מצבים כאלה שהוא יכול לנקות-לרוקן את המוח ממחשבות. מדיטטיבי, כמו שאמרה אמילי (אחלה שיר, אגב, פעם הכרתי מישהו בזכות השיר הזה). 

    

     19/5/09 06:28:

   צטט: אחת שיודעת1 2009-05-18 22:49:02


   איזה מצוין! אני אחזור לפוסט דרך דפדפן נורמלי שנותן לככב. כנראה מחר.

    

   למה להעליב דפדפנים אחרים? כולם נורמלים. זה המוטו של הפוסט קריצה

    

     18/5/09 22:49:


   איזה מצוין! אני אחזור לפוסט דרך דפדפן נורמלי שנותן לככב. כנראה מחר.

    

     18/5/09 22:19:

   צטט: Rachel . 2009-05-18 22:03:42

   מעניין ואיך אמר המאסטר למעלה סחטיין :)

    

    

    


   והמאסטר יודע מה הוא אומר :)
     18/5/09 22:16:

   צטט: emily cage 2009-05-18 22:00:39


   תודה על הכתבה :)

   אהבתי אותה אז ואני אוהבת אותה גם היום!

   מוזר לקרא על עצמי....

    

    

   היי בובה קריצה

   איזה כיף שאת קופצת לביקור

     18/5/09 22:03:

   מעניין ואיך אמר המאסטר למעלה סחטיין :)

    

     18/5/09 22:00:


   תודה על הכתבה :)

   אהבתי אותה אז ואני אוהבת אותה גם היום!

   מוזר לקרא על עצמי....

     27/2/09 01:10:

   צטט: תמר ש. 2009-02-27 00:02:09


   את מעולה, את!!!

   :-)

    

   את יותר נשיקה

     27/2/09 00:02:


   את מעולה, את!!!

   :-)

     6/2/09 08:24:

   צטט: alfasin 2009-02-05 02:13:32

   צטט: ענת** 2009-02-04 11:03:40


   לאאאא מה פתאום מכות והשפלות. איכס. אל תיגעו בי.

   ____________________________________

   כדאי להקשיב לאפרים.

    

    

   ומה אם רק קצת כאפות ?

   את יודעת, צ'אפחות כאלה לא מזיקות...

   לשון בחוץ

    

   כפות? סבבה, אני בעד לכפכף כמה אנשים צוחק

     5/2/09 02:13:

   צטט: ענת** 2009-02-04 11:03:40


   לאאאא מה פתאום מכות והשפלות. איכס. אל תיגעו בי.

   ____________________________________

   כדאי להקשיב לאפרים.

    

    

   ומה אם רק קצת כאפות ?

   את יודעת, צ'אפחות כאלה לא מזיקות...

   לשון בחוץ

     4/2/09 11:03:


   לאאאא מה פתאום מכות והשפלות. איכס. אל תיגעו בי.

   ____________________________________

   כדאי להקשיב לאפרים.

     4/2/09 09:48:

   מעניין במיוחד ומרתק.

   העניין הזה (הטקס) הובא בהרחבה בירחון הקהילה BDSM.CO.IL- . אוזכר גם בפורם באותו הנושא בתפוז! -ואפילו כאן בקפה -באחת התגובות היה איזכור לכך ! -בנוסף ובכפוף כתבה אחותו של רוני (דקלי) כי לא מדובר באונס אלא בטקס קבלה שרוני היה מעביר לכל מי שנכנסה למועדון! (בהמשך אף טענה כי מדובר בעצם בכבוד גדול!) -
     31/1/09 08:22:

   צטט: הקדרית 2009-01-31 05:34:40

   ילללה מכות יללה..

    

    


   אה, לא, אני מכבדת את דעתו של אפרים,

   וגם מקשיבה, באמת לא חושבת שזה קשור לכתבה שלי

   ולא חושבת שאנשים כמו האנס הזה צריכים לקרוא את זה כדי להכיר את החומר

   קצת מזועזעת מכל מה שכתב על טקס החניכה שנשים עברו אצל רוני גלילי במועדון

   זה משהו שאנשים פה ידעו קודם לתלונות  על האונס?

     31/1/09 05:34:
   ילללה מכות יללה..

   ככלל,- אין לי מחלוקת עמך- שאדם סביר איננו

   צריך להיות מושפע מכתבות מעין אלו!

   כפרט ,-רוני גלילי חשף באחד מראיונותיו

   כי את ההשראה לעסוק ולפתוח את מועדון

   הצדיקים נו לימיט קיבל מכתבה  דומה בעתון גרמני.

    (הוא אף נסע לשם לסיור השתלמות!)

   בהמשך הוא התרברב כי כל אשה שנכנסה

   למועדון היתה חייבת בטקס חניכות מטעמו!

   ומכאן ועד קיום יחסים בכפיה היה המרחק

   קטן ביותר.
   (לעניות דעתי כל מה שמבוצע באישה קשורה

    נופל להגדרה של מעשה אונס!)

   פועל יוצא מהנאמר לעיל הוא כי אלמלא אותה

   הכתבה -היה מר גלילי עוסק כיום בארגון

   טיולי גיפים לחברי הקפה - במקום לקלוף

   תפוחי אדמה במטבח של כלא מעשיהו!

     30/1/09 16:24:

   צטט: נעמית 2009-01-30 12:21:04

   צטט: רנרט 2009-01-30 08:44:52

   ולמען הסר ספק-אני המאסטר, לא העוזרת.

    

   זה בשבילך, מאסטר רנרט, כדי שתבחר בקלות


   http://il.youtube.com/watch?v=taZBzVnqku0

    אכן סקירה מאלפת.החכמתי.חן חן!

    

   צטט: נעמית 2009-01-30 14:57:04

   צטט: אפרים בלי מכנסיים 2009-01-30 14:09:01

   עשית עבודה טובה ומעמיקה בנושא כאוב ומכאיב,

   לרבות הקישורים שקשרת אליה,

   (רוני גלילי מוחא לך כפיים מחדרו הקטן במעשיהו!)

    

    

   אם לנטרל את האירוניה הלא מוסתרת בדבריך

   אכן זה בעיתי מודה

   אחת הפנטזיות היותר פופולריות בקרב נשים היא פנטזיה על אונס

   זה מופיע בכל המחקרים

   הרוב לא באמת ירצו לחוות חוויה של מין בכפיה

   יש כאלה שממשיכות עם זה הלאה לכיוון של להיות נשלטת

   כמו אמילי בכתבה

   מה המרחק בין ההסכמה להשתתף במשחקי מין כאלה מרצון

   ובין להיות קורבן לאונס (מה עוד שמדובר באיש שהפעיל מועדון של BDSM

   אין לי את התשובה.

   אשאל אותך, האם אתה חושב שפרסום פוסט כזה מעודד אנסים?

    תגידי דייג אוהב דגים?

    

     30/1/09 16:11:

    

   צטט: חירות-נפש 2009-01-28 22:17:10

   מייאוווווווווווווווּ...

   SAD- סַאד...

    

    

   צטט: נעמית 2009-01-29 16:32:31

    

    זהירות, חתולות שורטות! "-))

   פסססס... קססס... גררררר... מייאווווווווווווווווו....

     30/1/09 15:03:
   אני יודעת על עצמי שאני לא מסוגלת לגרום כאב למישהו אחר. כנראה צריך לזה מבנה אישיות מיוחד.
     30/1/09 14:57:

   צטט: אפרים בלי מכנסיים 2009-01-30 14:09:01

   עשית עבודה טובה ומעמיקה בנושא כאוב ומכאיב,

   לרבות הקישורים שקשרת אליה,

   (רוני גלילי מוחא לך כפיים מחדרו הקטן במעשיהו!)

    

    

   אם לנטרל את האירוניה הלא מוסתרת בדבריך

   אכן זה בעיתי מודה

   אחת הפנטזיות היותר פופולריות בקרב נשים היא פנטזיה על אונס

   זה מופיע בכל המחקרים

   הרוב לא באמת ירצו לחוות חוויה של מין בכפיה

   יש כאלה שממשיכות עם זה הלאה לכיוון של להיות נשלטת

   כמו אמילי בכתבה

   מה המרחק בין ההסכמה להשתתף במשחקי מין כאלה מרצון

   ובין להיות קורבן לאונס (מה עוד שמדובר באיש שהפעיל מועדון של BDSM

   אין לי את התשובה.

   אשאל אותך, האם אתה חושב שפרסום פוסט כזה מעודד אנסים?

   עשית עבודה טובה ומעמיקה בנושא כאוב ומכאיב,

   לרבות הקישורים שקשרת אליה,

   (רוני גלילי מוחא לך כפיים מחדרו הקטן במעשיהו!)

     30/1/09 12:21:

   צטט: רנרט 2009-01-30 08:44:52

   ולמען הסר ספק-אני המאסטר, לא העוזרת.

    

   זה בשבילך, מאסטר רנרט, כדי שתבחר בקלות


   http://il.youtube.com/watch?v=taZBzVnqku0

     30/1/09 08:44:
   ולמען הסר ספק-אני המאסטר, לא העוזרת.
     30/1/09 08:42:
   אני פה בשביל הפאנלים.אם מישהו או מישהי  מעוניינים- ואני הולך עד הסוף(אבק,שטיפה,מירוק,קיפול,חלונות,שטיחים,צחצוח,הכל, אבל ממש הכל), נא ליצור קשר. אני אפילו משלם!
     30/1/09 07:02:

    אמה מה אנחנו בנות ישראל חסודות וצנועות אנחנו לא עושות דברים שכאלה נכון?
   !!!:)

    

   ברור שלא!!!!!!מופתע

    

     30/1/09 04:34:

   צטט: מיא 2009-01-29 21:35:14

   צטט: פוסט-ערס 2009-01-28 20:29:20

   צטט: מיא 2009-01-28 11:50:54

   זה מזכיר לי שפעם מישהו בסקס החליט לנסות עליי אחד הטריקים האלה, ממש בצורה מתונה, אז מתון מתון, גם אני הסתקרנתי, אבל ברגע שהרגשתי טיפה כואב, שמתי לו - אינסטינקטיבית - בוקס בפנים וכמעט שברתי לו את האף!

    

   הוא היה צריך לקשור אותך לפני

    כן, זהו, שהוא לא היה מקצועי, ואין סיכוי שבעולם שהייתי מסכימה.

   בכל מקרה הוא כל כך נעלב שלמחרת הוא לא דיבר איתי יום שלם.

   לא עזר לי שטענתי להגנה עצמית.... 

    

    

   על פי המונחים המקצועיים שתרמה לי אמילי, בעצם זה סוויצ'רים, כלומר מחליפי תפקידים

   רק שנדמה לי שהיא לא ממש התכוונה שתעשי את זה באמצע האקט..... חיוך

     29/1/09 21:35:

   צטט: פוסט-ערס 2009-01-28 20:29:20

   צטט: מיא 2009-01-28 11:50:54

   זה מזכיר לי שפעם מישהו בסקס החליט לנסות עליי אחד הטריקים האלה, ממש בצורה מתונה, אז מתון מתון, גם אני הסתקרנתי, אבל ברגע שהרגשתי טיפה כואב, שמתי לו - אינסטינקטיבית - בוקס בפנים וכמעט שברתי לו את האף!

    

   הוא היה צריך לקשור אותך לפני

    כן, זהו, שהוא לא היה מקצועי, ואין סיכוי שבעולם שהייתי מסכימה.

   בכל מקרה הוא כל כך נעלב שלמחרת הוא לא דיבר איתי יום שלם.

   לא עזר לי שטענתי להגנה עצמית.... 

    

     29/1/09 21:03:

   צטט: נעמית 2009-01-29 15:25:18

   צטט: שטוטית 2009-01-29 12:52:23

   כשהייתי בצ'טים מניזמן:) מניזמן ואגב גם בניק שטוטית

   ובצ'ט וואללה עם מירק מה חשבתם שלא? Mirc למי שלא יודע זו תוכנת האקרים מתקדמת

   ובה אפשר לראות הכל מה קורה בצ'ט וגם את ה-IP  של המצ'וטט...

   נו טוב צריכה ללכת לבנק...

   .

   אז כשהייתי בצ'טים תמיד נכנסו לפרטי כל מיני כאלה שרוצים לקשור ובעיקר

   היה תמיד אחד כזה שרוצה שיקשרו אותו ויעבידו אותו

   עבד זה היה הכינוי שלו

   התנדב לעשות הכל ככה היה רושם

   ניקיון, ספונז'ה חלונות וגם פאנלים

   אבל בתנאי שבו זמנית יצליפו בו אחרת זה לא יילך..:)

   חחחחחחחחח

   כך שיש הרבה אנשים ואולי גם השכן או השכנה ממול שהם בקטע

   .

   אגב לא הסכמתי שיבוא לעשות לי פאנלים ואפילו לא את הפוני

   ובכלל לא שוחחתי איתו סתם אני מספרת לכם על הקטעים הללו

   *

   צהריים טוב

   }{שטוטית_בדרך לבנק

    

   די, הצחקת אותי כל כך עד דמעות.....

   המירק הזה נשמע כמו השדרוג או חלום הבלהות של הפרנויה הוירטואלית שגם ככה קיימת כל הזמן במדיום הזה

   ככה אתה בודק כל הזמן מי מדבר איתך ואם הוא מדבר איתך באמת ובכלל, לדעתי, אי פי לא חוזר על עצמו כל פעם.... לא?

   הניקיון ספונז'ה פאנלים וחלונות נשמע כמו הצעה נפלאה, זה היה חייב לבוא עם סקס והצלפות?

   ד"ש לכספר נשיקה

   הסקס פה אם את לא מבינה וממה שאני הבנתי:)

   זה הסקס שהוא מנקה מכבס עושה פנלים חלונות אז הסקס הוא שאתן לו פקודות

   ואצליף בו דווקא לי אין בעייה להיות בוסית כי אני ממילא כזאת שתלטנית ומורידה פקודות גם בחיים

   אבל לא הסכמתי חחחחחח אבל אם הייתי יודעת שיבוא יום ואת תתחקרי ותכתבי מאמר על עניינים שכאלה

   אזי אולי הייתי מסכימה:)

   וחוץ מזה היה עוד אחד שרצה לצחצח נעליים חחחחחחחחחחחחחחחחחח

   זה היה הקיק שלו צחצוח נעליים

   טוב די

   אגב זו דווקא סטייה ידועה פטיש ידוע ענייני נעליים

   מלאן פטישיסטים אוהבים נעלי עקב אצל נשים

   היה פעם סרט על זבנים בחנויות נעליים

   חחחחח

   הבעיה שהם לא נותנים את הנעליים במתנה

   :)

   הגיט שאבעס

   אמה מה אנחנו בנות ישראל חסודות וצנועות אנחנו לא עושות דברים שכאלה נכון?
   !!!:)

    

     29/1/09 16:32:

   צטט: חירות-נפש 2009-01-28 22:17:10

   מייאוווווווווווווווּ...

   SAD- סַאד...

    

    

    

    זהירות, חתולות שורטות! "-))

     29/1/09 16:31:

   צטט: יגאל שתיים 2009-01-28 12:46:38

    

   כל אחד צריך לבדוק איך הוא קשור לפוסט הזה.

    

    

   וגם לוודא שיש לו את המפתחות להשתחרר

     29/1/09 16:30:

   צטט: פוסט-ערס 2009-01-28 11:08:48


   סחטיין בובה!!!

    

   (מאסטר ערס)

    

    

    קריצה
     29/1/09 15:25:

   צטט: שטוטית 2009-01-29 12:52:23

   כשהייתי בצ'טים מניזמן:) מניזמן ואגב גם בניק שטוטית

   ובצ'ט וואללה עם מירק מה חשבתם שלא? Mirc למי שלא יודע זו תוכנת האקרים מתקדמת

   ובה אפשר לראות הכל מה קורה בצ'ט וגם את ה-IP  של המצ'וטט...

   נו טוב צריכה ללכת לבנק...

   .

   אז כשהייתי בצ'טים תמיד נכנסו לפרטי כל מיני כאלה שרוצים לקשור ובעיקר

   היה תמיד אחד כזה שרוצה שיקשרו אותו ויעבידו אותו

   עבד זה היה הכינוי שלו

   התנדב לעשות הכל ככה היה רושם

   ניקיון, ספונז'ה חלונות וגם פאנלים

   אבל בתנאי שבו זמנית יצליפו בו אחרת זה לא יילך..:)

   חחחחחחחחח

   כך שיש הרבה אנשים ואולי גם השכן או השכנה ממול שהם בקטע

   .

   אגב לא הסכמתי שיבוא לעשות לי פאנלים ואפילו לא את הפוני

   ובכלל לא שוחחתי איתו סתם אני מספרת לכם על הקטעים הללו

   *

   צהריים טוב

   }{שטוטית_בדרך לבנק

    

   די, הצחקת אותי כל כך עד דמעות.....

   המירק הזה נשמע כמו השדרוג או חלום הבלהות של הפרנויה הוירטואלית שגם ככה קיימת כל הזמן במדיום הזה

   ככה אתה בודק כל הזמן מי מדבר איתך ואם הוא מדבר איתך באמת ובכלל, לדעתי, אי פי לא חוזר על עצמו כל פעם.... לא?

   הניקיון ספונז'ה פאנלים וחלונות נשמע כמו הצעה נפלאה, זה היה חייב לבוא עם סקס והצלפות?

   ד"ש לכספר נשיקה

     29/1/09 15:22:

   צטט: אלת האש 2009-01-28 22:41:09


   יש לי תקופות בחיים שאני מאוד אוהבת סקס אתגרי..לא וווים וקרסים וכאלה..אבל כאב מדוד ועדין.

   תשוקה סוערת כזו.

    

   את כותבת לאנשים שאין להם לקויות קשב וריכוז, אני קוראת וקוראת..ומרחפת.

    

    

    

   זה בסדר אני מרחפת כשאני כותבת :-)))

   סקס אתגרי הגדרה מעולה, ואולי גם כמו בלינק של המאמר שצירפתי

   שמצטט את השיר שאומר "יחסי המין הופכים טובים יותר כשאין קרבה"

   ולפעמים סקס קשה שבא ממקום לא אינטימי דווקא, או ממקום אינטימי מאוד אבל שיש בו כעס הדדי

   סוער שכזה, יכול להיות לא פחות נפלא מסקס חם ואינטימי וקרוב ורך ועדין- שגם הוא נפלא :-)

     29/1/09 12:52:

   כשהייתי בצ'טים מניזמן:) מניזמן ואגב גם בניק שטוטית

   ובצ'ט וואללה עם מירק מה חשבתם שלא? Mirc למי שלא יודע זו תוכנת האקרים מתקדמת

   ובה אפשר לראות הכל מה קורה בצ'ט וגם את ה-IP  של המצ'וטט...

   נו טוב צריכה ללכת לבנק...

   .

   אז כשהייתי בצ'טים תמיד נכנסו לפרטי כל מיני כאלה שרוצים לקשור ובעיקר

   היה תמיד אחד כזה שרוצה שיקשרו אותו ויעבידו אותו

   עבד זה היה הכינוי שלו

   התנדב לעשות הכל ככה היה רושם

   ניקיון, ספונז'ה חלונות וגם פאנלים

   אבל בתנאי שבו זמנית יצליפו בו אחרת זה לא יילך..:)

   חחחחחחחחח

   כך שיש הרבה אנשים ואולי גם השכן או השכנה ממול שהם בקטע

   .

   אגב לא הסכמתי שיבוא לעשות לי פאנלים ואפילו לא את הפוני

   ובכלל לא שוחחתי איתו סתם אני מספרת לכם על הקטעים הללו

   *

   צהריים טוב

   }{שטוטית_בדרך לבנק

     28/1/09 22:41:


   יש לי תקופות בחיים שאני מאוד אוהבת סקס אתגרי..לא וווים וקרסים וכאלה..אבל כאב מדוד ועדין.

   תשוקה סוערת כזו.

    

   את כותבת לאנשים שאין להם לקויות קשב וריכוז, אני קוראת וקוראת..ומרחפת.

    

     28/1/09 22:34:
   ממממ...מ-ר-ת-ק .
     28/1/09 22:17:

   מייאוווווווווווווווּ...

   SAD- סַאד...

    

    

     28/1/09 21:16:

   צטט: גגו 2 2009-01-28 20:39:58


   אבל יש לי עוד פנטזיות.

   דרך אגב...גם לי (-:

    

    

   לך על זה קריצה

     28/1/09 20:39:


   אבל יש לי עוד פנטזיות.

   דרך אגב...גם לי (-:

    

     28/1/09 20:37:

   כמו תמיד טוב

     28/1/09 20:29:

   צטט: מיא 2009-01-28 11:50:54

   זה מזכיר לי שפעם מישהו בסקס החליט לנסות עליי אחד הטריקים האלה, ממש בצורה מתונה, אז מתון מתון, גם אני הסתקרנתי, אבל ברגע שהרגשתי טיפה כואב, שמתי לו - אינסטינקטיבית - בוקס בפנים וכמעט שברתי לו את האף!

    

   הוא היה צריך לקשור אותך לפני

     28/1/09 19:16:

   צטט: חץ עין נץ 2009-01-28 16:06:35

   צטט: ubik 2009-01-28 13:18:43

   בהזדמנות זו אני רוצה להוסיף שהיא אמרה לי שהיא בת 17 ושזה היה בהסכמה.

    

    


   דבר ראשון וברור שבהסכמה מה זאת אומרת בהסכמה? היא צרחה אני רוצה אני רוצה.עוד עוד.

   דבר שני איזה 17 על ראשך. היא ניראת כמו בת 26 אבל אחר כך בסיגריה של אחרי היא אמרה ומה אם אני אגיד לך שאני בת 36? לאאא ומה אםא אני אגיד לך שאני בת 17? לאאאאא תאמין? מי יכול לדעת שהיא בת שלושעשרה?

   דבר שלישי והכי חשוב זה בכלל לא היה שם מין רק חגיגת.

   ודבר שלישי זה לא גברת זה אדון...

    

   הוא זכאי הוא זכאי הוא זכאי הוא זכאי! זכאי זכאי! כל היום היה זכאי רק בישראל!

    

   חוץ מזה אחרון ודי האו באמת זכאי. אבל מה הוא דרק כזה שכולם שמחים לצחוק עליו גםש הוא זכאי....

    

    

    

   זכאי ? לא זכאי ? את מי זה מעניין ? פרקליטו לשעבר של השטן....  שיצלבו את אחותו הצולעת.

     28/1/09 18:37:

   צטט: מיא 2009-01-28 11:50:54

   זה מזכיר לי שפעם מישהו בסקס החליט לנסות עליי אחד הטריקים האלה, ממש בצורה מתונה, אז מתון מתון, גם אני הסתקרנתי, אבל ברגע שהרגשתי טיפה כואב, שמתי לו - אינסטינקטיבית - בוקס בפנים וכמעט שברתי לו את האף!

   סגרת לו את המעגל.

    

   השאלה היא, ממה הוא נהנה יותר?

     28/1/09 16:32:

   את יודעת,לפעמים כשנמצאים בסביבה שרובם הומואים או לסביות,מתקבל הרושם שכל העולם כזה,

   לפעמים כשנמצאים בסביבה של BDSM כנ"ל,או בסביבה שכולם גרושים גרושות,וכו',

   ניראה סוג של הכי טיבעי....

   אני חושבת שכל מה שנעשה בבחירה חופשית ללא כפיה,כל עוד מדובר באנשים מבוגרים,זכותו של כל אחד

   להיות ולעשות מה בראש שלו כל עוד אף אחד אחר לא נפגע מכך בסביבתו.

   אבל אני ממש לא בעד החצנת העדפות,בעיקר מיניות רק כדי להגיד הנה אני שופוני אני קיים,יש דרכים 

   הרבה יותר מוצנעות לעשות זאת (כל המצעדים וההצהרות הבומבסטיות בענין ארון שולחן או כסא...)

   במסגרת סקרנותי הטיבעית ביקרתי בעבר במועדון BDSM ובתור מי שכל משחקי התפקידים,וכוח וכניעה זה ממש לא אני,

   התבוננתי מהצד והשתעממתי פחד.אפילו לא חייכתי כי לא היה על מה.

   חושבת שאפילו התבאסתי שהיתה מוזיקה נהדרת ואף אחד בכלל לא ממש רקד,כל הקטע זה לבוא לראות ולהראות.

   אז זהו,אני מכבדת בחירות של אחרים,דיס איז נוט מיי קאפ אוף טי:-)

   ראיון מענין נעמי,כמו תמיד שאלות לענין וכתיבה נהדרת.נשיקה

     28/1/09 16:23:

   צטט: מיא 2009-01-28 11:50:54

   זה מזכיר לי שפעם מישהו בסקס החליט לנסות עליי אחד הטריקים האלה, ממש בצורה מתונה, אז מתון מתון, גם אני הסתקרנתי, אבל ברגע שהרגשתי טיפה כואב, שמתי לו - אינסטינקטיבית - בוקס בפנים וכמעט שברתי לו את האף!

    

    התקבלתרגוע

     28/1/09 16:08:

    

   פעם ראשונה שאני קוראת חומר כזה חושפני על עולם הסאדו ...

   זוועה, לא יכולה להתחבר לזה משום כיוון, אבל הריאיון מעולה.

    

    

     28/1/09 16:06:

   צטט: ubik 2009-01-28 13:18:43

   בהזדמנות זו אני רוצה להוסיף שהיא אמרה לי שהיא בת 17 ושזה היה בהסכמה.

    

    


   דבר ראשון וברור שבהסכמה מה זאת אומרת בהסכמה? היא צרחה אני רוצה אני רוצה.עוד עוד.

   דבר שני איזה 17 על ראשך. היא ניראת כמו בת 26 אבל אחר כך בסיגריה של אחרי היא אמרה ומה אם אני אגיד לך שאני בת 36? לאאא ומה אםא אני אגיד לך שאני בת 17? לאאאאא תאמין? מי יכול לדעת שהיא בת שלושעשרה?

   דבר שלישי והכי חשוב זה בכלל לא היה שם מין רק חגיגת.

   ודבר שלישי זה לא גברת זה אדון...

    

   הוא זכאי הוא זכאי הוא זכאי הוא זכאי! זכאי זכאי! כל היום היה זכאי רק בישראל!

    

   חוץ מזה אחרון ודי האו באמת זכאי. אבל מה הוא דרק כזה שכולם שמחים לצחוק עליו גםש הוא זכאי....

    

    

     28/1/09 15:58:

   *אני עדיין עושה עיבוד...
     28/1/09 13:33:

   קוראת את המאמר שלך

   והשאלות המדויקות להפליא

   ונזכרת בשיחות הטלפוניות שלנו...

    קריצה לשון בחוץ נשיקה

   אין ספק שמעניין לך ואיתך!

     28/1/09 13:18:
   בהזדמנות זו אני רוצה להוסיף שהיא אמרה לי שהיא בת 17 ושזה היה בהסכמה.
     28/1/09 12:46:

    

   כל אחד צריך לבדוק איך הוא קשור לפוסט הזה.

    

     28/1/09 11:50:
   זה מזכיר לי שפעם מישהו בסקס החליט לנסות עליי אחד הטריקים האלה, ממש בצורה מתונה, אז מתון מתון, גם אני הסתקרנתי, אבל ברגע שהרגשתי טיפה כואב, שמתי לו - אינסטינקטיבית - בוקס בפנים וכמעט שברתי לו את האף!
     28/1/09 11:08:


   סחטיין בובה!!!

    

   (מאסטר ערס)

     28/1/09 09:42:

   מעניין לך...
     28/1/09 09:30:


   גועל נפש ! סוטים !

    

   (בצורה טובה ז"א)

     28/1/09 08:41:

   צטט: נעמית 2009-01-28 07:31:22

   צטט: חץ עין נץ 2009-01-28 02:10:38


   בגילי שואלים: "סקס זה לא הדבר הזה שקושרים בו? רק אני לא תמיד זוכר מי קושר את מי ולמה.."*

    

    

   חסרה לי עמדת בעלת הבלוג בענין.. "לקשור או לא לקשור?" שאל המלט.

    

   קשור לו קשור

   ול רק בגלל אותה קשירה..

   קשור לי..פחד אלוהים הכלוב הזה..רק מלחשוב על הכלוב הזה נהיה לי פחד קשרים.

    

    

   * הקרדיט לגברת ג'ואן ריברס הזכורה לטוב...

   אה, עדי ובכן אובייקטיביות עיתונאית ושמירת ריחוק היא כלל ראשון במעלה בעיניי קריצה

   חשבתי דווקא שתשים לב להערה המעניינת של מאסטר F:

   אגב, אם את רוצה לראות מגזרים שיש להם נוכחות בענין לכי על עורכי דין, גננות ומורות, שיש מהם בסצנה יותר מהאחוז היחסי שלהם באוכלוסיה, לא בדקתי את זה סטטיסטית אבל זו ההתרשמות שלי.  

    

    

    

    

    

   EVRY THING U CAN DO I CAN DO BETTER

    

   ובכן על כל סיפור מרושע שלך על עורכי דין אני יכול להביא שנים אבל קישורת? תכךתגידי לי שגם שופטים או חלילה וחס וחלילה מאד שופטות לא עלינו את יכולה לתאר לעצמך שופטת כפותה ברצועת עור צועקת לבורא עולם?

     28/1/09 07:32:

   צטט: alfasin 2009-01-28 01:07:04

   עוד פעם וואוו !!!

    

   תודה, ניר נבוך

     28/1/09 07:31:

   צטט: חץ עין נץ 2009-01-28 02:10:38


   בגילי שואלים: "סקס זה לא הדבר הזה שקושרים בו? רק אני לא תמיד זוכר מי קושר את מי ולמה.."*

    

    

   חסרה לי עמדת בעלת הבלוג בענין.. "לקשור או לא לקשור?" שאל המלט.

    

   קשור לו קשור

   ול רק בגלל אותה קשירה..

   קשור לי..פחד אלוהים הכלוב הזה..רק מלחשוב על הכלוב הזה נהיה לי פחד קשרים.

    

    

   * הקרדיט לגברת ג'ואן ריברס הזכורה לטוב...

   אה, עדי ובכן אובייקטיביות עיתונאית ושמירת ריחוק היא כלל ראשון במעלה בעיניי קריצה

   חשבתי דווקא שתשים לב להערה המעניינת של מאסטר F:

   אגב, אם את רוצה לראות מגזרים שיש להם נוכחות בענין לכי על עורכי דין, גננות ומורות, שיש מהם בסצנה יותר מהאחוז היחסי שלהם באוכלוסיה, לא בדקתי את זה סטטיסטית אבל זו ההתרשמות שלי.  

    

    

    

     28/1/09 02:10:


   בגילי שואלים: "סקס זה לא הדבר הזה שקושרים בו? רק אני לא תמיד זוכר מי קושר את מי ולמה.."*

    

    

   חסרה לי עמדת בעלת הבלוג בענין.. "לקשור או לא לקשור?" שאל המלט.

    

   קשור לו קשור

   ול רק בגלל אותה קשירה..

   קשור לי..פחד אלוהים הכלוב הזה..רק מלחשוב על הכלוב הזה נהיה לי פחד קשרים.

    

    

   * הקרדיט לגברת ג'ואן ריברס הזכורה לטוב...

     28/1/09 01:07:
   עוד פעם וואוו !!!