כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  מי כסף - מה זה מי כסף (מוכר כ-קולואיד) ? אילן רז - 04-6230692

  21 תגובות   יום חמישי, 5/2/09, 10:10


  מי כסף

  מי כסף קוטלים כ-695 סוגי גורמי מחלות ביניהם את כל החיידקים והווירוסים בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית הקוטלת רק 12 סוגים http://ripuy.org/?u=1&p=3

   


   מיי כסף קולואידים מה זה מי כסף מה מרכיביהם ?

   

  מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב.

  מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערימינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף  הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי.

  אם תקראו את התווית של המים המינרלים שאתם שותים תוכלו בקלות להבחין ברשימה מכובדת של מינרלים החיוניים לבריאותנו במיוחד כשהם במצב יוני משום שהם זמינים להטמעה במערכות השונות ובעיקר בשלד משום שאלו אבני הבניין של העצמות, מינרלים כמו: סידן, מגנזיום, נתרן, ואשלגן.

  כלומר מצב כסף יוני בתוך מי כסף דומה במצבו הפיזיקלי למינרלים שבמים המינרלים.

  מה התכונות של מי כסף ?

  מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות הידועים למדע. הכוונה לחיידקים, וירוסים, רטרו וירוסים, פטריות כמו קנדידה אלביקנס ודומותיה, תולעים,  עובש (סוג של פטרייה), מי כסף קוטלים את כל חדי התא מחוללי המחלות ודומיהם במבחנות.

   


  איך מי כסף קוטלים את החיידקים ושאר גורמי המחלות ?

  הכסף שכלול בריכוז מזערי במי כסף אוליגו מתחבר לחלבון החיידקים ויוצר תהליך המוכר מדעית בשם דנטורציה. תהליך זה שולל את התכונה המקורית של החלבון ומביא למותם של כל גורמי המחלות השונים. חלק מגורמי המחלות מתים משום שאנזים הנשימה שלהם שותק, חלק אחר מת מוות חלבוני תאי אפופטוזה, גם אם אינם תאים שלמים כמו וירוסים ודומיהם.

   

  ''

  דיכוי מחלות עם מי כסף http://www.מיכסף.com

   

  דיכוי מחלות עם מי כסף http://www.מיכסף.com הקוטלים את כל סוגי הגורמים למחלות כמו וירוסים, רטרו וירוס, חיידקים והשאר ולכן למי כסף יש פוטנציאל לרפא כמעט כל מחלה זיהומית ואף במצבים קשים במיוחד. אני מרפא מחלות בישראל משנת 1996 עם מי כסף והצלחתי לרפא כמעט כל מחלה שנתקלתי. מחלות שמי כסף מרפאים.

  מי כסף אוליגו קולואידים לסרטן - מי כסף (אוליגו - בריכוז וגודל מזערי) משמידים תאי סרטן ברגע המגע בהם כמו שמשמידים וירוסים בתהליך של מוות תאי חלבוני אפופטוטי.

  בגוף יעילות מי כסף משתנה מאשר במבחנות

  הסיבה לשוני יעילות מי כסף בין מבחנה ויעילות בגוף נובעת בעיקר בשל נגישות יוני הכסף למערכות הגוף השונות בתהליכי תנועת מלחים בנוזלי הגוף.

   

  אילו תופעות לוואי יש משימוש עם מיי כסף קולואידים ?

  אין לשימוש עם מי כסף תופעות לוואי, מינרל כסף אינו חיוני ומסולק ברובו מהגוף. חלקו שוקע כמו סידן כמו מגנזיום ומינרלים אחרים שעודפיהם שוקעים ומצטברים בגוף. סידן המופיע במוצרי חלב שוקע בכלי הדם וגורם להסתיידותם ולנזקים רבים אחרים,לעומת כסף שכמויותיו בתרחיף מי כסף אוליגו זניחות. 

  הכמות הרעילה של כסף יוני בריכוז של 3.5 חלקים למיליון (חל"מ) היא כ-30,000 ליטר ליום!

   

  מהי ארגריה, כספספת ?

  בשימוש מוגזם עם מי כסף קולואידים, מעל המומלץ כליטר ליום וברציפות של למעלה משנה בערך עשויה להיות תופעת לוואי קוסמטית אחת בלבד!

  שינוי בצבע העור בחלקים מסוימים בגוף בצבע כסוף כחול בשל הצטברות כסף ברקמות העור והתחברותו למלנין.

  תופעה זו מכונה ארגיריה ובעברית כספספת. ארגנטום זה כסף בלטינית. (כספספת זה חידוש שלי)

  זו אינה מחלה ואין ממנה כל ליקויים פיסיולוגים אחרים כלל!

  ארגיריה זו תופעה קוסמטית ברובה המכריע.

  האם מינרל כסף חיוני לגוף האדם ?

  כסף אינו מינרל הלוקח חלק בבנית גוף האדם ואינו חיוני לאדם במזונו אך מופיע באופן זניח באדמה ובמזון ומחקרים שנערכו בנושא מעידים על התדלדלותו של כסף באדמה לגידולים חקלאיים.  

  מהי רעילות מינרל כסף ?

  כסף זו מתכת כבדה חצי אצילה וככזו יש לנהוג במשנה זהירות בשימוש עם מי כסף. כסף הנו מינרל ניטרלי לבני אדם ואינו דרוש לבניית רקמות או תפקודי הגוף. גוף האדם מזהה את מינרל הכסף ככלוריד הלא מסיס ומשקיע אותו בנוזלי הגוף. בכל רקמות ונוזלי הגוף מצויים יוני כלוריד המשקיעים את מינרל הכסף ככלוריד הלא מסיס.

  מרגע השקעת מינרל כסף בנוזלי הגוף מינרל כסף מאבד כל רעילות לבני אדם משום שהפך למלח כסף כלורי וככזה אינו רעיל כלל.

   

   האם  מי כסף  הם מי שתייה?

   לא, מי כסף אינם מי שתייה והסיבה כי מי כסף מבוססים  על מים מזוקקים ואסור לשתות מעל ליטר ליממה. ניתן לשתות מי כסף למשך תקופה מוגבלת בכמות שאני מחליט, לפי הנתונים והנסיבות ולפי מצבו הכללי של החולה.

   

   מדוע ? מה מזיק במים מזוקקים?

  העובדה שהם נעדרי מינרלים תגרום לבריחת מינרלים מהתאים בגלל מפל ריכוזים הפוך, כלומר: מינרלים במקום לחדור לתאים ולחזקם יזרמו מהריכוז הגבוה (התאים) לריכוז הנמוך(המים האופפים את התאים) לפי חוקי השוואת הריכוזים בטבע כלומר : אוסמוזה ודיפוזיה.

   

  אם כך אסור לשתות מי כסף משום שהם מורכבים ממים מזוקקים?

   לא ולא, להיפך! מומלץ לשתות כוס אחת של מי כסף כמים מזוקקים ליום משום תחילת התהליך של זרימת מינרלים מהתאים החוצה ובכך ניקויים ממזהמים שונים שספגנו מהאוויר, מי השתיה הרגילים או המשומרים במיכלי פלסטיק נחות, מזון כימי ועוד דרכים אחרות.

  מי מכם ששמע על מערכות סינון מים בשיטת האוסמוזה הפוכה יודע שאלו מים מזוקקים, חומציים ומחמצנים.

  מתי מומלץ לשתות מי כסף ?

  מומלץ לשתות מי כסף בפרט ומים בכלל בבוקר על קיבה ריקה, הטוב ביותר לאחר 8 שעות של צום, בשינה. לאחר השתייה של מי כסף ומים בכלל מומלץ להמתין כחצי שעה עד לחזרת ערך ההגבה (
  רמת חומציות ובסיסיות) של הקיבה לנורמטיבי 2.5 PH.

   

  יציבות מי כסף כתמיסה יונית חייה

  מי כסף זו תמיסה יונית או קולואידית חייה, כלומר יוני כסף טעונים במטען חשמלי ותכונתם להתחבר לאטומים או רדיקלים מידית. זיקה זו מאפיינת את התמיסה היונית ומאימת על יציבות התמיסה.

  תמיסת מי כסף שהעכירה או שינתה את צבעה עברה תהליכים כמו אגריגציה (גיבוב לגושים או למולקולות גדולות תוך שינוי ערך ההגבה בעיקר עם חלבונים), סדמנטציה (תסחופת).


   

  אלו הסיבות לשתות מי כסף אוליגו כתמיסה יציבה


   

  ''

  בקבוקי ליטר מי כסף מאיכות מעבדה אטומים הרמטית

  מי כסף אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי http://www.ripoy.com

   

  מתי הומצאו מי כסף ?  

   לפני כ- 150 שנה

   על ידי מי ?

  ד"ר קרדה (גרמני)

   מדוע לא שמענו על מי כסף ?

  משום שמחירם של מי כסף זול וכי מי כסף נעדרי פטנט. תעשיות עם אינטרסים כלכליים יעשו הכל כדי לחסום את המידע מהציבור בגלל אינטרסים כלכליים.

  לדוגמא: הרפואה הציבורית עולה למשלם המיסים כ-70 מיליארד ש"ח לשנה.


   

   ריפוי מחלות עבר ברפואה עם מי כסף

  מי כסף אוליגו קולואידים שימשו את הרפואה לכל מחלה והיו יעילים במיוחד במחלות עבר כמו, צרעת, שחפת, אבעבועות שחורות, אבעבועות רוח, חזרת, שעלת, דלקת ריאות ולמעשה לכל מחלה. מי כסף נעדרו כל תופעות לוואי ובין היתר שימשו לריפוי מחלות זיהומיות, מחלות כרוניות וזיהומים שונים.

  מי כסף


   

  מי כסף לריפוי פצעים וטיפול חיצוני

  מי כסף יעילים במיוחד בטיפול ריפוי חיצון לכל סוגי הפצעים כמו פצעי לחץ, פצעי סוכרת, כוויות, שפשפת וגירויים עוריים כמו גם לתופעות אלרגניות. בשל התכונה של כסף להתחבר לחלבון נוצר קרום דק של כסף פרוטאינתי כחיפוי על הרקמה החשופה תוך הפסקת שתיתת הדם וחיטוי הרקמה הפצועה למניעת זיהומה.

  סריקה מהאנציקלופדיה העברית המעידה על כוחם של מי כסף לקטול חיידקים ודומיהם וזירוז הגלדת פצעים.

   

  סיכום והערות

  כסף נעדר כל רעילות ובכל כמות

  מהסיבה שיוני כלוריד המצויים בכל רקמות הגוף ונוזליו משקיעים את הכסף ככלוריד הלא מסיס. לכן מי כסף אינם רעילים אולם בשימוש מופרז או משקיעה רבה של כסף ברקמות עשויים להיגרם ליקויי תפקוד שונים.

  מים מזוקקים עשויים להיטיב עם הגוף בשימוש נכון ומוגבל לכן מי כסף בכמות נכונה מומלצים.

  שימוש מופרז במים מזוקקים יגרום להמוליזה (תמס תאי דם אדומים)

  השימוש עם מי כסף בשילוב תזונה טבעית נכונה ובריאה מבטיחים חיים בריאים וללא כל מחלות זיהומיות, כרוניות, והקלה או מניעה של מחלות סרטניות.

   

  בטבלת השוואה בין מי כסף אוליגו קולואידים לבין אנטיביוטיקה רפואית המראה את יתרונות מי כסף על שימוש לא מובן באנטיביוטיקה רפואית כימית. 

   

  אזהרה

   אזהרה משימוש עם מי כסף קולואידים המופצים בשוק ועשויים להיות מסוכנים, בשל הריכוז החריג של יוני כסף הכלולים בו. ריכוז כה גבוה של יוני כסף גורם להצטברות ולשקיעת כסף רב ברקמות הגוף ועשוי לגרור לשינויים בתכונות ובתפקודי רקמות שונים. מי כסף בריכוז כה גבוה עשויים לגרום לתופעת הארגיריה כלומר פיגמנטציה של העור לצבע אפור כחול כמו האיש הכחול.

  ראו הוזהרתם משימוש עם מי כסף קולואידים המופצים בשוק לכאורה כתרחיף איכותי - מי כסף קולואידים מסוכנים !

   

  מי כסף


  מי כסף אוליגו קולואידים הבטוחים היחידים בריכוז מזערי משנת 1996 - אילן רז


  דרג את התוכן:

   תגובות (6)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     10/5/11 11:08:
   אלי יקר - גוף האדם אינו נכס דלא ניידא - עקב שינויים רבים עמידות מערכת החיסון משתנה. מקווה שהצלחתי להשיב בקצרה לתהייתך אילן רז
     15/1/11 16:37:
   לאילן שלום!
   האם המיים האלה יעילים רק לאחר שחולים בסרטן - או יכולים גם למנוע הופעתו?

   ניקה יקרה

    

   כיף לראותך כאן וכיף שהכרתי אותך

    

   תודה על האמת שלך האמיצה 

     2/11/09 17:07:

   משתמשת במי כסף שלך

   לפצעים ודלקות בחניכיים

   וזה עוזר...........

   שמחה שגיליתי אותך


   אלרגיות הן פועל יוצא של מספר גורמים :

   תזונה מעובדת כימית עם כימיקלים רבים, חומרים מחומצנים, רדיקלים חופשיים שהם תוצר של פירוק לא נכון של חומרים בגוף, תרופות כימיות, אנטיביוטיקה מרשמית, וזיהומים שונים בגוף המשנים במעט את הסביבה הכימית ואיזונים שונים בגוף ובכך את תיפקוד מערכות הגוף למשל : עיכול, נשימה, המערכת ההורמונלית ואחרות.

    התייחסתי לסיבות וגורמים גופניים ולא נפשים למרות שלנפשיים יש השפעה לא מבוטלת את תגובות אלרגניות עד מצבי אסטמה וחרדה קשים שגם הם תוצרים של פעילות הורמונלית מסויימת של הגוף ואיני עוסק בתחום הנפשי.

   תזונה טבעית קפדנית ונכונה ומי הכסף  הקוטלים את גורמי המחלות ומשיבים לגוף את האיזון הפרו ביוטי יורידו עד לביטול תופעות אלרגניות.

   לכן תשוובתי היא :

   אלרגיה נגרמת מסיבה הקשורה לגורמים שבשליטתנו ולא נובעת מגנטיקה או גורמים שמעל לאל ידינו לשלוט בהם.

   רק אנשים הרגישים לכסף צריכים לשתות בכמות ממש קטנה ולאט לאט להעלות את הכמות.

   איך יודעים אם רגישים לכסף? פשוט מאוד, כל מי שענד או אחז תכשיט מכסף יודע זאת מרגישות בעור שהיה במגע עם הכסף.

   תודה על פנייתך

   בברכת הצלחה ובריאות שלמה

   אילן רז מי כסף

     5/2/09 11:59:

   האם הם לא יזיקו לאלרגיים שבינינו?

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011