כותרות TheMarker >
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  מי כסף אנטיביוטיקה בעלת פעולה רחבה ובטוחה

  5 תגובות   יום שני, 9/2/09, 08:11

          מי כסף

  מי כסף אינם גורמים לתופעת הרקסהימר http://ripuy.org/?u=1&p=3


  יצירת קשר עם אילן רז המתמחה בסיוע לחולי סרטן בסילוק גידולי סרטן, בדיכוי גרורות סרטן, בהפסקת כאבי סרטן ובהתאוששות כללית ודיכוי זיהומים משניים מחולשת מערכת החיסון מזה 16 שנה

  לתיעוד מצולם של סילוק גידול סרטן ב-14 יום בלבד

   


   

    מי כסף הם "אנטיביוטיקה טבעית מושלמת" שנשכחה בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מזיקות ובשימוש נכון נעדרת כל תופעות לוואי

   

  כיום ברור יותר ויותר שהטיפול במחלות שונות בעזרת אנטיביוטיקה הגיע למבוי סתום. החיידקים מפתחים כל הזמן גזעים יותר ויותר עמידים בפני כל סוגי האנטיביוטיקה המצויים בשימוש רפואי ולאחרונה נמצאו גזעי חיידקים העמידים גם בפני ונקומיצין, קו ההגנה האחרון של התרופות האנטיביוטיות. רק בשנים 2003 ו- 2004 מתו בבית חולים בקוויבק 100 חולים מחיידק קלוסטרידיום דיפיציל שטופלו בוונקומיצין, חולים שלא טופלו שרדו את הזיהום.

  קימות מחלות שחשבו שניתן יהיה להכחיד אותן כליל, למשל אבעבועות, שחפת, אבל כיום התפתחו חיידקי שחפת עמידים לכל סוגי האנטיביוטיקה המקובלים ברפואה וחולי שחפת, שנוגעו בגזעי חיידקים עמידים, הם למעשה חשוכי מרפא. זוהי גיזרה אחת בה הרפואה המקובלת פשטה את הרגל. למעשה, בתי החולים כיום הם מקור דגירה לחיידקים שעמידים בפני אנטיביוטיקות ואשפוז בהם יכול להיות סכנת חיים משום שזיהומים נוזוקומיאליים (שמתפתחים רק בבתי חולים).

  נשאלת השאלה אם כן מה לעשות? איך אפשר לחיות את תוחלת החיים הנוכחית בלי לקבל מחלות דלקת שאין לגביהן מרפא? יש פתרון לכך, והוא מורכב משלושה מרכיבים שונים.

  מרכיב ראשון הוא אורח חיים נכון. המערכת החיסונית שלנו בנויה כך שתוכל להתמודד עם מרבית סוגי החיידקים והוירוסים, שאם לא כן האדם היה נכחד מהעולם. כדי שמערכת זו תוכל לפעול במלוא עוצמתה, כדאי לסגל אורח חיים טבעי ככל האפשר-לאכול מזונות שתומכים בבריאות ולא כאלו המדרדרים אותה, לנשום אויר צח, לשתות מים טהורים, לעסוק בפעילות גופנית, ללמוד הרפיות ומדיטציות ולהשתדל להיות אדם מועיל לעצמו ולחברה.

  מרכיב שני הוא לוחמה בחיידקים על-ידי וירוסים בקטריופג'ים. לגבי כל חיידק עלי אדמות, יש לפחות וירוס אחד שגורם לו למחלה ומחסל אותו. המרכז היותר גדול בו בודדו, טיפחו ושימרו אלפי סוגים של וירוסים קוטלי חיידקים הוא בגרוזיה. כיום מתפתח נושא זה גם בארה"ב ובשנים הבאות הוא יהווה ציר מרכזי בטיפול במחלות חיידקים.

  מרכיב שלישי הוא שימוש עם מי כסף , ומאמר זה יתמקד בנושא של תועלתם ודרכי השימוש בהם.

   


  מי כסף אוליגו כקוטלי מיקרואורגניזמים

   

  מי כסף

  מי כסף אוליגו מסייעים לטיפולי סרטן http://il.linkedin.com/in/silverwater1


  השימוש בכסף כאנטיביוטיקה הוא עתיק יומין. בעבר נהגו להניח מטבעות של כסף בתוך כד חלב כדי שהוא לא יחמיץ. כיום נבדק הנושא בצורה הרבה יותר מקיפה ופותח מכשור משוכלל שבערתו ניתן בכל בית להכין מי-כסף קולואיד. קולואיד כסף הוא התוצר של תהליך אלקטרומגנטי שמושך חלקיקים מיקרוסקופיים מחתיכה של כסף אל תוך נוזל דוגמת מים. החלקיקים המיקרוסקופיים האלו מסוגלים לחדור לגוף ולנוע בו בקלות רבה. קולואיד הכסף פועל כזרז המשתק את האנזים שמשמש בגופם של הבקטריות הפטריות והוירוסים לחילוף חמצן. כולם "נחנקים". האנטיביוטיקה הרגילה איננה יעילה נגד וירוסים וכפי שידוע כיום גם חיידקים הולכים ומתחסנים בפניה. אף אחד מן היצורים החד תאיים אינו מסוגל להתקיים בסביבה שבה מצוי הכסף אפילו בכמויות מזעריות  ונמצא שקולואיד הכסף יעיל כנגדכ- 695  מחוללי מחלות שונים בעזרת מי-כסף קולואיד טיפלו בהצלחה באין ספור מחלות ובתוכן : פצעי בגרות, דבר,  זיהומים ודלקות כתוצאה מכוויות במקרי כוויה הכסף יוצר מידית קרום דק של כסף פרוטאינתי כחיפוי על הרקמה החשופה, כולרה, דלקת לחמית העין, זיבה, הרפס , מחלת הנשיקה (מחלת היאפים) CFS. צרעת, מחלת ליים, מלריה, דלקת קרום המוח, זיהומים טפיליים, מי כסף יעילים כנגד זיהומים ויראליים ופטריתיים שונים, דלקת ריאות, גזזת, שנית, דלקות עיניים, דלקות  אוזניים, זיהומי פה וגרון, שלבקת חוגרת (הרפס זוסטר), מי כסף יעלים כנגד זיהומי סטרפטוקוקים  וסטפילוקוקים, יעילים כנגד עגבת, יעילים כנגד רעלת דם, וירוסים שונים לסוגיהם והליקובקטר פילורי.

   

  בימנו, מחלות זיהומיות הן סיבת המוות השלישית בשכיחותה בארה"ב וסביר להניח שבישראל המצב לא שונה מכך. מי כסף קולואיד יכולים לשנות כליל תמונה עגומה זו. מי כסף נמצאו עוזרים במידה רבה גם לטיפול במחלות שאינן מוגדרות כאינפקציות ובהן לוקמיה, סרטני עור, סוגי סרטן אחרים,מי כסף יעילים כנגד קדחת השחת, מי כסף יעילים כנגד זאבת ויבלות שונות. גם ברפואה הוטרינרית נערך שימוש נרחב במי כסף קולואיד כנגד מחלות שונות של בעלי חיים, וחומר זה יעיל למעשה גם כנגד מרבית מחלות הצמחים הנגרמות מבקטריות, פטריות או וירוסים. את הצמחים ניתן לרסס בתמיסה זו, או להכניס אותה למי ההשקיה.במכון קרולינסקה בשוודיה משתמשים כבר שנים רבות במי כסף קולואיד כטיפול בסרטן ולדבריהם חלו רמיסיות גם אצל חולים ששום טיפול אחר כבר לא עזר להם.דר' ביורן נורדסטרום הוא האיש שביצע את הטיפולים במכון קרולינסקה. דר' רוברט בייקר (3) מצא מיתאם בין רמות נמוכות של כסף בסרום לבין שכיחות וחומרה של מחלות- ככל שרמת הכסף היתה גבוהה יותר בתחומי הנורמה, כך אנשים היו יותר בריאים. הוא מצא שלא זו בלבד שמי הכסף קוטלים גורמים מחוללי מחלות אלא שהם גם עוררו צמיחה נמרצת של רקמות פגועות. החלמה מזורזת ניכרת אצל נפגעי כוויות ואפילו אצל חולים זקנים. הוא טיפל באנשים מבוגרים שסבלו מזיהומים בעצמות אחרי פציעה וההחלמה של הפצעים והגלדתם ואיחוי העצמות היו מהירים ושלמים במידה מפתיעה.תאי סרטן אף הם נפגעים ממי-כסף. למעשה אין עמידות של גורמי מחלות יכולה להתפתח כנגד מי כסף קולואיד. חומר זה מחסל חיידקים העמידים בפני כל סוג של אנטיביוטיקה. מתן מי כסף יכול לשמש במקום מרבית הטיפולים התרופתיים הניתנים לחולים במחלות מידבקות.

   

  מי כסף

  מי כסף קוטלים וירוסים, רטרו וירוס, חיידקים וכל השאר  http://www.מיכסף.com


  הטיפולים השגרתיים הנהוגים כיום בבתי-חולים אינם נקיים מתופעות לוואי. למעשה לגבי חלק ניכר מן התרופות, "תופעות הלוואי" הן התופעות המרכזיות להן ואילו יכולת הריפוי זניחה ביותר. לפי נתוני מחקר שפורסם בשנת 1984 מטעם אוניברסיטת הרוורד בארה"ב ולפי נתוני המועצה הלאומית האמריקאית לבטיחות, מתן תרופות שלא לצורך וטיפול רפואי רשלני הם סיבת המוות הרביעית בארה"ב. יתרון מרכזי גדול של מי כסף קולואידים הוא שאין בהם כל רעילות שהיא. מנהל המזון והתרופות בארה"ב אישר את השימוש בהם מאחר והם היו בשימוש לפני 1938 והמחלקה לבדיקת רעילות בארה"ב הגדירה את מי כסף כ"נעדרי כל רעילות שהיא". מדובר פה רק על קולואיד כסף טהור,לא על תרכובות שלו שאינן מועילות וחלקן רעילות. (4) תכשיר זה הושכח מן הלב. בראשית המאה  השימוש בו החל להתפשט ונערכו בנושא יותר ויותר מחקרים, בתוצאות מעולות. אבל מאז שנכנסה לשימוש האנטיביוטיקה, חברות התרופות השקיעו בפיתוח תרופות חדשות מיליארדי דולרים, הם עשו כל מאמץ להסתיר מן הציבור את העובדה שיש לפניו אנטיביוטיקה פשוטה, רחבת היקף מאין כמותה,זולה ביותר וניתנת להכנה בבית. מי כסף קולואידליים עושים גם את מרבית החיסונים למיותרים. בכל מקרה שתינוק, ילד או מבוגר נדבק במחלות כמו חצבת, שעלת, אדמת ודומיהן, מי כסף יכולים לרפא אותו עד מהרה. החיסונים, לעומת זאת, גרמו למקרים רבים של מוות של תינוקות, שיתוקים, אוטיזם ופגיעות אחרות בגוף ובמוח.


  הוראות שימוש - הכמות נקבעת על ידי בכל מקרה ומקרה בנפרד וע"פ קריטריונים ברורים המתייחסים למשתנים רבים ולכן לפרסם אותם כאן יהיה לא נכון לעשות

  הוראות איחסון - את  מי הכסף, יש לשמור במקום חשוך ולא במקרר

   

    .                                        

  מקורות

  1. Use of Colloids in health and Disease. Health consciousness Magazine, Vol 15,  No. 4.2. Science Digest. Silver, our mightiest germ fighter, 9th march 1978.                      3. Baker Robert. The Body Electric and Cross Currents.                                              4. ATSDR(Agency For Toxic Substances And Disease Registry).           1990.        Toxicological profile for silver. Prepared by Clement International Corporation. Under Contract 205-88-0608 u.s. Public Health Service. ATSDR/TP 90-             6.

   

   

  7. עיין באנציקלופדיה העברית, ערך "כסף" (מתכת מינרל) בהמשך תכונות מיקרוביולוגיות ופרמקולוגיות.       

   

  הזכויות שמורות לאילן רז, חל איסור להעתיק לצלם לשכפל לסרוק או בכל אמצעי אחר ללא אישור בכתב מאילן רז . כל שימוש במידע הנ"ל לצרכים מסחריים מכל סוג ובכל צורה יהווה פגיעה בזכויות ויתבע לדין.

   

   

   


  כתב ויתור

  המידע מוגש לציבור כמיידע מדעי בלבד.אין לראות במיידע בכל צורה ואופן כהמלצה טיפולית, במקרה מחלה יש לפנות לרופא!החוק אוסר ליחס תכונות מרפא לויטמינים ומינרלים טבעיים. 

   

  לפרטים ולהזמנות:   046230692 0505300640    

     

    *המאמר נערך עבורי בשנת 1998 ד"ר מורדכי הוכברג (תזונאי)


  מי כסף

  מי כסף אוליגו לסרטן וקנדידה http://friends.alternativli.co.il/blogs/silverwater1

   

  אילן רז

  מי כסף אנטיביוטיקה טבעית הפועלת בטווח פעולה מושלם נגד כל גורמי הזיהומים משנת 1996

   

  מידע על מי כסף אוליגו קולואיד ותיעוד מקרי ריפוי מחלות עם מי כסף.

    מי כסף קולואידים וריפו מחלות מגוונות.

   הרפס זוסטר עם מי כסף

     

  ריפוי מחלות זיהומיות עם מי כסף וסילוק גידולי סרטן - ייחודי למי הכסף של אילן רז

  הבהרה

  אין להבין כפשוטו כי שתיית מי כסף מרפאת סרטן, תובנה כזו הנה טעות בעליל ואין זו הכוונה.

     מי כסף

  מי כסף http://www.ripoy.com


  מי כסף קולואידים של אילן רז היחידים שהוכיחו יכולת סילוק גידולי סרטן ב- 14 יום בלבד לתיעוד מצולם של סילוק גידול סרטן חיצוני מדמם

  מיידע על טיפולי סרטן לימפה עם מי כסף של אילן רז -

  ריפוי טבעי למחלות משום העובדה כי מי כסף הנם תכשיר אנטיביוטי אנטימיקרוביאלי  טבעי,

  מי כסף מכילים רק מים מזוקקים וכסף יוני.


    


  הערות: את הכתבה ערך עבורי ד"ר מוטי הוכברג בשנת 1997

  דרג את התוכן:

   תגובות (3)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     30/1/11 07:39:
   תודה על השיתוף אילן יקר
   שבוע טוב ומבורך


   חניתה יקרה, תודה תודה

    

   אילן

     9/2/09 18:31:

   ארוך אך ממצה 

   בהצלחה .וכוכב 

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011