כותרות TheMarker >
  ';
  0

  איך לנהל מערכת יחסים עם גבר?

  481 תגובות   יום שני, 23/7/07, 08:22

  מוקדש לגברים אשר משך קריאת הקטע הבא ארוך ממערכת היחסים היציבה ביותר שניהלו. מה שמסביר את העובדה שקראו אותו יותר מ 17,000 גולשים, רק מהקפה.

   

  מאת דייב בארי

   

  בניגוד לאמונה הרווחת בקרב נשים, לא קשה לפתח מערכת יחסים ארוכת טווח, יציבה, אינטימית ומספקת הדדית עם גבר. מובן שהגבר הזה צריך להיות לברדור. כשמדובר בגבר מהמין האנושי, זה קשה עד מאוד, משום שגברים בעצם לא מבינים למה מתכוונות הנשים במלה "מערכת יחסים". נניח שגבר ושמו רוג'ר נמשך לאישה ושמה אליין. הוא מזמין אותה לסרט; היא מסכימה; הם מבלים לא רע. אחרי כמה ערבים הוא מזמין אותה לארוחת ערב, ושוה הם נהנים. הם ממשיכים לצאת בקביעות, ואחרי זמן-מה אף אחד מהם כבר לא יוצא עם אחרים.

   

  ואז, ערב אחד, בדרך הביתה, עולה מחשבה בראשה של אליין ובלי ממש לחשוב היא אומרת בקול: "אתה יודע שהערב אנחנו יוצאים שישה חודשים בדיוק!" ואז משתררת במכונית שתיקה. באוזניה של אליין, זאת שתיקה רועמת. היא חושבת לעצמה: אוי, אולי זה מפריע לו שאמרתי את זה; אולי הוא מרגיש שמערכת היחסים שלנו מגבילה אותו; אולי הוא חושב שאני מנסה לדחוף אותו למחויבות שהוא לא רוצה בה, או לא בטוח בה. ורוג'ר חושב: יה, שישה חודשים. ואליין חושבת: אבל רגע, גם אני לא כל כך בטוחה שאני רוצה מערכת יחסים כזאת. לפעמים הייתי רוצה שיהיה לי קצת יותר מרחב כדי שיהיה לי פנאי לחשוב אם אני באמת רוצה להמשיך בדרך שאנחנו הולכים בה, שמתקדמת כל הזמן לעבר...


  זאת אומרת, לאן בעצם? אנחנו פשוט נמשיך להיפגש ברמת האינטימיות הזאת? אנחנו הולכים לקראת נישואים? לקראת ילדים? לקראת חיים שלמים יחד? האם אני מוכנה לרמה כזאת של מחויבות? האם אני אפילו מכירה בכלל את האיש הזה? ורוג'ר חושב: ... זה אומר שזה היה... רק רגע... פברואר כשהתחלנו לצאת, וזה היה בדיוק אחרי שהמכונית היתה במוסך, וזה אומר... נראה את הקילומטראז'... אואה! כבר הייתי צריך להחליף כאן שמנים מזמן. ואליין חושבת: הוא מוטרד. אני רואה לו בפנים. אולי אני טועה כאן לגמרי בפירוש המצב. אולי הוא רוצה יותר מהיחסים שלנו, יותר אינטימיות, יותר מחויבות; אולי הוא חש - אפילו לפני שאני חשתי - שיש לי הסתייגויות. כן, זה בטח העניין. לכן הוא מהסס כל כך לומר משהו על הרגשות שלו: הוא חושש מדחייה.


  ורוג'ר חושב: ואני רוצה שהם יבדקו שוב את תיבת ההילוכים. לא אכפת לי מה האידיוטים האלה אומרים, האוטו עדיין לא מעביר הילוכים כמו שצריך. וכדאי שהם לא ינסו לומר גם הפעם שבכל אשם מזג האוויר הקר. איזה מזג אוויר קר? בחוץ 30 מעלות, וההילוכים פה הם כמו באיזו משאית אשפה, ואני שילמתי למניאקים הגנבים האימבצילים האלה אלף חמש מאות שקל. ואליין חושבת: הוא כועס. ואני לא מאשימה אותו. גם אני הייתי כועסת. אלוהים. אני מרגישה כל כך אשמה שאני עושה לו את זה, אבל אני לא יכולה לשלוט ברגשותי. אני פשוט לא בטוחה. ורוג'ר חושב: הם בטח יגידו שהאחריות היא לתשעים יום בלבד. זה בדיוק מה שהם הולכים להגיד, המסריחים.


  ואליין חושבת: אולי אני פשוט יותר מדי אידיאליסטית, מחכה לאביר שיופיע על הסוס הלבן כשבעצם אני יושבת ליד בן אדם מצוין, בן אדם שאני נהנית להיות אתו, בן אדם שבאמת אכפת לי ממנו, בן אדם שככל הנראה באמת אכפת לו ממני. בן אדם שסובל כאן בגלל הפנטזיה האגוצנטרית הרומנטית הילדותית שלי. ורוג'ר חושב: אחריות? הם רוצים אחריות? אני אתן להם אחריות. אני אקח את האחריות שלהם ואדחוף להם אותה לתחת.


  "רוג'ר", אומרת אליין בקול. "מה?" מתנער רוג'ר. "בבקשה אל תתענה ככה", היא אומרת, ועיניה נמלאות דמעות. "אולי בכלל לא הייתי צריכה... או, אלוהים, אני מרגישה כל-כך..." (היא נשברת ופורצת בבכי). "מה?" שואל רוג'ר. "אני כזאת טיפשה", מתייפחת אליין. "זאת אומרת, אני יודעת שאין אביר. אני באמת יודעת. זה טיפשי. אין אביר ואין סוס". "אין סוס?" שואל רוג'ר. "אתה בטח חושב שאני טיפשה", אומרת אליין. "לא!" אומר רוג'ר, ושמח שסוף-סוף הוא יודע את התשובה הנכונה. "זה פשוט ש... רק ש... אני צריכה קצת זמן", אומרת אליין. (יש פאוזה של 15 שניות שבה רוג'ר מאמץ את מוחו בניסיון קדחתני למצוא תגובה בטוחה. לבסוף הוא מוצא משהו, ונדמה לו שזה יכול לעבוד).


  "כן", הוא אומר. (אליין, נרגשת מאוד, נוגעת בידו). "או, רוג'ר, אתה באמת מרגיש כך?" היא שואלת. "איך?" שואל רוג'ר. "בקשר לזמן", אומרת אליין. "אה", אומר רוג'ר. "כן". (אליין פונה אליו ומביטה עמוק בעיניו, דבר המעורר בו חשש גדול מפני מה שהיא עלולה לומר עכשיו, בעיקר אם זה יהיה קשור לסוס. לבסוף היא מדברת). "תודה, רוג'ר", היא אומרת. "תודה לך", אומר רוג'ר.


  ואז הוא מביא אותה הביתה והיא שוכבת על מיטתה, נפש מסוכסכת, מיוסרת, ובוכה עד אור השחר. ואילו רוג'ר, כשהוא מגיע הביתה, פותח שקית צ'יפס, מדליק את הטלוויזיה, ומיד הוא שוקע בשידור חוזר של משחק טניס בין שני צ'כוסלובקים שאת שמם לא שמע מעודו. קול זעיר הרחק בנבכי מוחו אומר לו שמשהו חשוב הלך שם במכונית, אבל הוא די בטוח שאף פעם לא יצליח להבין מה זה היה, ולכן מחליט שמוטב לא לחשוב על כך (זאת גם גישתו של רוג'ר לבעיית הרעב העולמי).


  למחרת היום תטלפן אליין אל חברתה הקרובה ביותר, או אולי אל שתיים, והן ישוחחו על המצב שש שעות ברציפות. בפירוט קפדני הן ינתחו כל מה שהיא אמרה וכל מה שהוא אמר, יעברו על כך שוב ושוב, יחפשו דקויות של משמעות בכל מלה, ביטוי ומחווה, וישקלו כל השלכה אפשרית. והן ימשיכו לדון בעניין, לסירוגין, במשך שבועות, אולי אף חודשים, בלי להגיע לשום מסקנות חד-משמעיות אך גם בלי להשתעמם.


  ואילו רוג'ר, בשעת משחק טניס עם חבר משותף שלו ושל אליין, יעצור יום אחד רגע לפני ההגשה, יקמט את מצחו וישאל: "נורם, לאליין היה פעם סוס?"  אנחנו לא מדברים כאן על שידור בגל שונה. אנחנו מדברים על כוכבי-לכת שונים, במערכות שמש שונות לגמרי. אליין לא יכולה לנהל תקשורת משמעותית עם רוג'ר על יחסיהם יותר מכפי שהיא יכולה לנהל משחק שחמט משמעותי עם ברווז. כי סך כל חשיבתו של רוג'ר בעניין הספציפי הזה הוא כלהלן:"מה זה?"


  נשים מתקשות מאוד לקבל זאת. למרות מיליוני שנים של ראיות מכריעות נגדיות, נשים משוכנעות שגברים מבלים פרק זמן מסוים במחשבה על היחסים. הייתכן אחרת? איך יכול גבר להתראות עם יצור-אנוש אחר יום אחר יום, לילה אחר לילה, לחלוק שעות אין-ספור עם אותו אדם, להגיע לאינטימיות גופנית - איך יכול גבר לעשות את כל אלה ולא לחשוב על היחסים? זה מה שחושבות נשים. הן טועות.

   

  גבר במערכת יחסים הוא כמו נמלה הניצבת על צמיג של משאית. הנמלה יודעת, ברמה בסיסית מאוד, שיש שם משהו גדול, אבל היא לא מסוגלת לתפוס, ולו במעורפל, מהו הדבר, או מה טיב מעורבותה בו. ואם המשאית מתחילה לנוע, והצמיג מתחיל להתגלגל, הנמלה תרגיש שמשהו חשוב קורה, אבל עד לרגע שבו תתגלגל למטה ותימעך לנקודה קטנה ושחורה, המחשבה הברורה היחידה שתתגבש
  במוחה הזעיר תהיה, ואני מצטט: "מה זה?"


  וזה בדיוק מה שיחשוב רוג'ר כשאליין תתפרץ עליו בחמת זעם כשייכשל באחת הסדרות האין-סופיות של עבירות קטנות - כמו להזמין את אחותה לצאת - שגברים עושים תמיד במערכות יחסים, כי ממש אין להם מושג שהם מנהלים מערכת יחסים. "איך הוא עשה דבר כזה?" תשאל אליין את חברותיה הטובות. "מה הוא חשב לעצמו?"  התשובה היא שהוא לא חשב, במובן שנשים נותנות למילה. הוא לא יכול: אין
  לו מבנה המוח המתאים. יש לו מוח גבר, שהוא בבסיסו של דבר איבר אנליטי, מהסוג שפותר בעיות. הוא אוהב דברים מוגדרים ומדידים וברורים. לא נוח לו עם מושגים מעורפלים ומטושטשים של מערכות יחסים, כמו "אהבה" ו"צורך" ו"אמון". אם המוח הגברי צריך לגבש דעה על אדם אחר, הוא מעדיף שהדעה הזאת תתבסס על משהו מוחשי הקשור לאותו אדם, כמו ממוצע הקליעות שלו או שלה.

   

  לפיכך המוח הגברי איננו מתאים לתפיסת מערכות יחסים. אבל הוא טוב בניתוחן של בעיות מכניות ובפתרונן. לדוגמה, אם לזוג יש בית והם רוצים לצבוע אותו כדי למכור אותו, יש להניח שהגבר הוא שישתלט על הפרויקט. הוא יבצע בשיטתיות את המדידות הדרושות, יחשב את סך-כל שטח הפנים ויקבע את יכולת הכיסוי לליטר של הצבע; ואז, בעזרת כישוריו האנליטיים והמתמטיים הטבעיים, ייגש לפתרון הבעיה, הלוא היא איך למצוא תירוץ טוב לא לצבוע את הבית.


  "עכשיו לח מדי", הוא יאמר. או: "קראתי שקונים פוטנציאליים בעצם מעדיפים בית עם הרבה לכלוך מבחוץ". לגברים יש פשוט כישרון טבעי לפתרון-בעיות מסוג זה. לכן גברים תמיד מטפלים בגירעון התקציבי הפדרלי.

  אבל מה שאני מנסה להבהיר הוא שאם את אשה, ואת רוצה לנהל מערכת יחסים מוצלחת עם גבר, ההנחיה מספר אחת שעלייך לזכור היא: לעולם אל תניחי שהגבר מבין שיש לכם מערכת יחסים. הגבר לא יבין דבר כזה בכוחות עצמו. עלייך לשתול את הרעיון במוחו באמצעות התייחסויות מרומזות ובלתי פוסקות בשיחת היום-יום, כגון: "רוג'ר, אתה מוכן להעביר לי את הממתיק, הואיל וכבר יש בינינו מערכת יחסים?" "רוג'ר, תתעורר! מישהו מסתובב בסלון ויש בינינו מערכת יחסים! כלומר, ביני לבינך". "חדשות טובות, רוג'ר! הגינקולוג אומר שאנחנו מצפים לילד רביעי, וזאת תהיה עוד אינדיקציה לכך שיש בינינו מערכת יחסים!" "רוג'ר, הואיל והמטוס עומד להתרסק וכנראה נותרה לנו עוד דקה אחת לחיות, אני רוצה שתדע שהיו לנו 53 שנות נישואים נפלאות, ואין ספק שזה מהווה מערכת יחסים".


  לעולם אל תרפו, נשים. יש לדוש ולדוש במושג בלי רחמים, ובסופו של דבר הוא יתחיל לחדור למוחו של הבחור. יום אחד הוא עשוי אפילו לחשוב עליו בעצמו. בשעת שיחה עם עוד כמה גברים על נשים הוא יאמר פתאום, כרעם ביום בהיר, "לאליין ולי יש, אההה... יש לנו, אהההה... יש... יש לנו כזה דבר". והוא יתכוון לכל מלה.


  זה ההיגיון הגברי הבסיסי. והוא מוביל אותנו להנחיה שנייה, ולא פחות חשובה, לנשים המעוניינות במערכת יחסים מוצלחת עם גבר: אל תצפי ממנו להתחייב במהרה. וכשאני אומר במהרה אני מתכוון בתקופת חייכם. גברים מאוד לא ששים להתחייב. זה משום שהם אף פעם לא מרגישים שהם מוכנים. "אני מצטער", אומרים תמיד גברים לנשים, "אבל אני פשוט לא מוכן עדיין למחויבות". גברים נתונים במצב של אי-מוכנות מתמדת. אם גברים היו תרנגולי הודו, היה אפשר להכניס אותם לתנור מחומם ל-180 מעלות בארבעה ביולי, ואין ספק שהם לא היו מוכנים עד לחג ההודיה. נשים מתקשות במיוחד להבין זאת. נשים שואלות את עצמן: איך גבר יכול לומר שהוא "לא מוכן" למחויבות קבועה לאשה אם יש ביניהם התאמה ברורה; אם הם יוצאים כבר שנים; אם היא הסיעה פעם את הכלב שלו לווטרינר במכונית החדשה שלה ואז הוא (הכלב) התחיל להשמיע רחשי קיבה מוזרים ואז הוא הקיא בהרחבה אחרי שאכל עוגת יום הולדת שלמה על נרותיה, עוגה שהיא הכינה במו ידיה בשבילו (הגבר), וכתוצאה מכך למכונית שלה יהיה ריח של שירותים באיצטדיון בחמש השנים הבאות, ובסופן הגבר הזה כנראה עדיין יאמר שהוא "לא מוכן"?


  ואיך זה שאותו גבר היה מסוגל, משום מה, במלאות לו שבע שנים, להתחייב ליחסים מלאי להט, לכל החיים, בטוב וברע, עם קבוצת קנזס סיטי רויאלס, שמעולם לא שלחה לו אפילו גלויה?


  נשים רבות הגיעו למסקנה שלגברים, כקבוצה, יש בשלות רגשית של אוגרים. זו טעות. לאוגר יש הרבה יותר יכולת להגיע למחויבות מתמשכת לאשה, בעיקר אם היא נותנת לו את גרגרי המזון הקטנים האלה. ואילו גבר במערכת יחסים יאכל את גרגרי החברה ואף ירוץ על גלגל-ההתעמלות של התאווה; אך ברגע שיחוש שדלת המחויבות עומדת להיסגר וללכוד אותו בכלוב האינטימיות האמיתית, הוא יחמוק החוצה, ירוץ על רצפת המטבח של האי-ודאות ויתחבא מתחת למקרר האי-מוכנות (הערת שוליים: אני כותב מקצועי. אל תנסו את המטפורות האלה בבית).


  זו התנהגות טבעית. גברים נולדים עם מצב נפשי יסודי וגנטי שהפסיכולוגים מכנים: "הפחד שמא אם תתקשר לאשה, יהיה איזה גבר פנוי, אי-שם, שיעשה חיים יותר ממך". משום כך כל הגברים הנשואים מניחים שכל הגברים הלא-נשואים מנהלים חיי ריגושים מתמידים הכרוכים במיני ג'קוזי מלאים דוגמניות בינלאומיות עירומות; בעוד שלמעשה, אצל רוב הגברים הלא-נשואים שיאו של ערב טיפוסי הוא צפייה בתוכנית פרסומית לתרסיס לשיער ואכילת מטבל בצל ישר מהקופסה (זה גם מצבם של גברים נשואים, אם כי סטטיסטיקה מלמדת שסביר הרבה יותר שהם משתמשים בכפית).


  לפיכך גברים מסתייגים מאוד ממחויבות, ואף מצעדים העלולים להוביל למחויבות. משום כך, כשגבר יוצא עם אשה ומגלה שהיא ממש מוצאת חן בעיניו, תכופות הוא יוכיח את חיבתו בכך שיתרחק ממנה כל חייו. את הנשים זה מפתיע. "אני לא מבינה", הן אומרות. "הרי היה נפלא! למה הוא לא מתקשר?"


  הסיבה היא שהגבר, המשתמש בתהליך החשיבה הלינארי הגברי, הבין שאם ייצא איתה שוב, היא בוודאי תמצא חן בעיניו עוד יותר, ולכן הוא יזמין אותה לצאת שוב, ובסופו של דבר הם יתאהבו, ויתחתנו, ויהיו להם ילדים, ולאחר מכן נכדים, ובסופו של דבר הם ייצאו לפנסיה וייצאו לטיול סביב העולם, ויום אחד הם יטיילו יד ביד באיזה חוף משגע באיי האוקיינוס השקט ויעלו זיכרונות מחיים שלמים של חוויות משותפות, ואז ייגשו אליו כמה דוגמניות בינלאומיות עירומות ויזמינו אותו להצטרף אליהן לג'קוזי, והוא לא יוכל לבוא.


  עוד על דייב בארי. הבלוג של דייב בארי: כאן.


  דרג את התוכן:

   תגובות (476)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     3/9/12 13:23:
   אתם עדיין פה?
     23/7/12 16:17:
   בכל פעם אני קוראת את זה אני אוהבת את זה יותר.
     19/12/11 11:32:
   בולשיט!!!!! כשגבר מעוניין באישה -ומרגיש צורך בבת זוג - מערכת היחסים ברורה לו, והוא יעשה הכל כדי לדאוג לרווחת בת זוגו ולשמור את מערכת היחסים הזו....
   אבל לפעמים, גבר לא מעוניין באותה נקודת זמן בבת זוג קבועה, ואז "מערכת היחסים" מבחינתו היא רק מצב של סקס טוב וקבוע...
   וזו האישה , שתמיד רוצה מערכת יחסים, ולא תמיד עוצרת לבדוק אם הגבר שמולה גם רוצה..
   ולא...זה לא חטא של הגבר שהוא לא רוצה לפעמים מערכת יחסים...זו זכותו!!! ואת, אם לא מתאים לך רק סקס...חפשי גבר אחר ,שכן רוצה מערכת שלמה- ותתפלאי- יש הרבה גברים כאלה!!!!

     13/12/11 13:47:
   יגאל, זה נורא ארוך אני כבר לא רגילה. בכל מקרה טוב שהקפיצו
     13/12/11 13:29:
   קראתי, אהבתי, כל כך נכון, כתבת בצורה משעשעת ויחד עם זאת נכונה - סטאר ירוק ברור :)
     22/9/11 09:13:
   גדולללל:)
     22/9/11 09:13:
   גדולללל:)
     10/10/10 23:53:
   זה כל כך נפלא עכשיו. ואני רוצה להבין, עם זה גברים מסכימים במאה אחוזים? כי נשים - כן...
     2/9/10 22:22:
   זה הדבר הכי טוב שקראתי בזמן האחרון, תודה! :)
     2/7/10 12:48:

   צטט: Smart Simple 2010-05-25 12:24:04


   לא יכולתי ליפול על פוסט יותר מתאים מזה הבוקר...

   כל כך נכון ומחייב מסקנה ברורה אחת: נשים צריכות להיות אילמות, גברים חירשים...

    

    

   מה ? לא שומע.

     1/7/10 11:40:
   יש גם נשים כאלה
     19/6/10 09:10:

   צטט: CINAM0N 2010-05-25 07:29:37


   לא יכולתי לעצור..

   וואאאוו

   מ ד ה י ם

   תודה

   מוניק

    כנראה שיש לך בעיה בצילינדר, במיסבים או בהאמברעקס.

     18/6/10 08:39:

   צטט: udi.s 2010-05-23 23:57:02


   כתיבה משעשעת מאד,

   חברתי הטובה מלי טוענת שלגברים יש שתי תקופות בחיים

   התקופה האינפנטילית

   והתקופה הסנילית

    תמסור למלי שבין לבין יש את תקופת ימי הביניים :-)

     16/6/10 08:44:

   צטט: גרייס ל 2010-05-20 20:01:04

   מצחיק בטרוף,מדויק להפליא אבל סטאטיסטית כמעט כולם מתחתנים,איך לעזעזל זה קורה???

   כנראה שתחום הקייטרינג לאירועים משתפר.

     27/5/10 07:05:

   צטט: איריס8 2010-05-19 10:18:18


   ענק, נהדר !

    כל פעם שאני מתפשט - אותה הביקורת.

     25/5/10 17:38:

   צטט: תמר הגינגית 2010-05-19 08:43:47

   שיבחת לי את הקפה של הבוקר, תודה,

   אבל אז הגיע החרק הקטן הזה פה והצחיק אותי באמת:

   איפה הקונטרה פוסט שיסביר שיש נשים המחזיקות "מערכת יחסים " עם גבר,

   רק כדי שיהיה מי שיהרוג ג'וקים בקיץ?!

    

    יש לי קשרים עם מישהו, אחד הבכירים בחברת 'צ'יק צ'אק ג'וק' - אני אשאל אותו אם יש לו לסדר לך מישהו לקיץ.

    

     25/5/10 12:24:


   לא יכולתי ליפול על פוסט יותר מתאים מזה הבוקר...

   כל כך נכון ומחייב מסקנה ברורה אחת: נשים צריכות להיות אילמות, גברים חירשים...

     25/5/10 07:29:


   לא יכולתי לעצור..

   וואאאוו

   מ ד ה י ם

   תודה

   מוניק

     23/5/10 23:57:


   כתיבה משעשעת מאד,

   חברתי הטובה מלי טוענת שלגברים יש שתי תקופות בחיים

   התקופה האינפנטילית

   והתקופה הסנילית

     23/5/10 19:14:

   צטט: hadas67 2010-05-05 00:00:38

   אין לי מה לומר על זה כי לא קראתי כלום חוץ מההקדמה.

   אבל החלטתי להגיב בלי לקרוא. זה נראה לי מספיק דומה ללהיות במערכת יחסים עם גבר.

   מה ? לא שמעתי, אבל אני סומך עלייך, משתגידי. רק שזה לאיפול על הסופר קלאסיקו.

     21/5/10 08:43:

   צטט: אדם לב ארי 2010-04-18 18:08:20

   לא מסכים עם הנאמר.

    אני מסכים איתך.

     20/5/10 20:01:
   מצחיק בטרוף,מדויק להפליא אבל סטאטיסטית כמעט כולם מתחתנים,איך לעזעזל זה קורה???
     19/5/10 10:18:

   ענק, נהדר !
     19/5/10 08:43:

   שיבחת לי את הקפה של הבוקר, תודה,

   אבל אז הגיע החרק הקטן הזה פה והצחיק אותי באמת:

   איפה הקונטרה פוסט שיסביר שיש נשים המחזיקות "מערכת יחסים " עם גבר,

   רק כדי שיהיה מי שיהרוג ג'וקים בקיץ?!

    

     5/5/10 00:00:

   אין לי מה לומר על זה כי לא קראתי כלום חוץ מההקדמה.

   אבל החלטתי להגיב בלי לקרוא. זה נראה לי מספיק דומה ללהיות במערכת יחסים עם גבר.

     24/4/10 06:44:

   צטט: לאה123 2010-04-22 14:34:06


   גדול ממש מקסים משעשע ציני וכתוב מדהים..

    אז זה אומר שאני יכול ללכת למסיבה הזו בלעדייך, כי הייתי ילד טוב ?

    

     24/4/10 06:42:

   צטט: אדם לב ארי 2010-04-18 18:08:20

   לא מסכים עם הנאמר.

    אבל לגברים אין מוח.

     22/4/10 14:34:

   גדול ממש מקסים משעשע ציני וכתוב מדהים..
     18/4/10 18:08:
   לא מסכים עם הנאמר.
     10/4/10 07:25:

   צטט: יגאל שתיים 2010-02-17 07:39:51

   צטט: מארי_קירי 2010-02-10 00:06:00

   תודה על פוסט מרתק שהיה בהחלט נחוץ לי.

    

   מעבירה לינק אלי לבלוג ברשותך...

    

   :)

    אני מקווה שזה לא אומר שאת חושבת שמעכשיו אנחנו גרים יחד, או משהו כזה - אני מאוד קשור למברשת שיניים שלי.

    תנוח דעתך, מספיק לי בעל אחד ומאהב אחד, לא מסוגלת להתמודד עם עוד:))

    

     8/4/10 21:02:

   צטט: יגאל שתיים 2010-04-05 10:07:43

   צטט: יופי יום 2010-04-04 11:39:11

   צטט: יגאל שתיים 2010-02-09 21:16:44

   צטט: יופי יום 2009-12-21 19:37:05


   איזה כיף... כמה צחקתי...

    באתי אחרי חדשיים, לראות את נרגעת :-)

    

   נרגעתי ואז... שוב מציצה ,ושוב כמה צחקתי....

   יפה לך ככה להצחיק אותי....

    לא הבנתי מה אמרת לפני ואחרי המילה מציצה.

   לא צריכה הוכחות לכמה נכון הפוסט הזה....  :)

   ושוב צוחקת

   ושוב כמה יפה לך להצחיק אותי

   וכן יפה גם לי לצחוק

    

     5/4/10 10:07:

   צטט: יופי יום 2010-04-04 11:39:11

   צטט: יגאל שתיים 2010-02-09 21:16:44

   צטט: יופי יום 2009-12-21 19:37:05


   איזה כיף... כמה צחקתי...

    באתי אחרי חדשיים, לראות את נרגעת :-)

    

   נרגעתי ואז... שוב מציצה ,ושוב כמה צחקתי....

   יפה לך ככה להצחיק אותי....

    לא הבנתי מה אמרת לפני ואחרי המילה מציצה.

     4/4/10 11:39:

   צטט: יגאל שתיים 2010-02-09 21:16:44

   צטט: יופי יום 2009-12-21 19:37:05


   איזה כיף... כמה צחקתי...

    באתי אחרי חדשיים, לראות את נרגעת :-)

    

   נרגעתי ואז... שוב מציצה ,ושוב כמה צחקתי....

   יפה לך ככה להצחיק אותי....

     1/4/10 09:15:

   צטט: חצוףמאוד 2010-03-31 16:20:38

   חחח

   נורא חמוד ואפילו יש בזה רבב של אמת

    

   ואני מסכים שדרך טובה היא לעלות את כל הנושאים האלה, הוא דרך הומור ואמירות אקיפות

   לא בסנקציותת איומים ובכי זה כי ישר יבריח כל גבר נורמלי

    

    

   אל תנהל לעולם שיחות 'יחסינו לאן' בהתכתבות -

   לך ישר על שיחת 'יחסינו לשם' בעל פה.

     31/3/10 16:20:

   חחח

   נורא חמוד ואפילו יש בזה רבב של אמת

    

   ואני מסכים שדרך טובה היא לעלות את כל הנושאים האלה, הוא דרך הומור ואמירות אקיפות

   לא בסנקציותת איומים ובכי זה כי ישר יבריח כל גבר נורמלי

     27/2/10 07:36:

   צטט: or-pr 2010-02-17 18:23:29


   סורייייייייייייייייייייי

   הפוסט הזה ענקקקקקקקקקקקקקקקק

   פשוט ענקקקקקקקקקקקקקקקק

   והעכבר המפגר שלי סטה ולחץ על הכוכב האדום!!!!!!!

   כולי צער, בושה וכלימה!!!!!!!!

   לראשונה שלחצתי על האדום ועוד בפוסט מדהים שכזה!!!

   מבטיחה לפצות!!!!!! ולפצות!!!!

    לחצן התת מודע שלך הימני שלך - הגיב לזכריותו של הכוכב, רצית לפצפצץ אותו, להכריח אותו לראות סרט בנות עם סוף טוב.

     24/2/10 20:47:

   צטט: Bigdesign Group 2010-02-17 16:49:15


   אני גבר אז מה שאני יכול לכתוב כתגובה על הקטע הזה (רגע, חייב לנוח, ארוך מדי....)

    

   וואללה!!

    

   :-)

    די, חשבת על זה לגמרי לבד ?

     22/2/10 06:47:

   צטט: נדיר 2010-02-16 23:21:25

   נהדר  ..  כולם פה יודעים את זה משנת 2007 

   ..  ואני כל הזמן הזה הייתי בטוחה שאני במערכת יחסים   ..

   .

    נשאלת השאלה - האם הלקח נלמד ? כי צריך להוריד נמלים מגלגלים, ויפה שעה אחת קודם.

     18/2/10 06:49:

   צטט: דני דרור 2010-02-16 22:28:56


   סטאוטיפי להחריד, אבל מבריק.

    ניסית להביך אותי בשימוש במילה "סטאוטיפי" שאני לא מכיר, אבל לא לקחת בחשבון שאני קורא עיתוני ספורט!

     17/2/10 18:23:


   סורייייייייייייייייייייי

   הפוסט הזה ענקקקקקקקקקקקקקקקק

   פשוט ענקקקקקקקקקקקקקקקק

   והעכבר המפגר שלי סטה ולחץ על הכוכב האדום!!!!!!!

   כולי צער, בושה וכלימה!!!!!!!!

   לראשונה שלחצתי על האדום ועוד בפוסט מדהים שכזה!!!

   מבטיחה לפצות!!!!!! ולפצות!!!!

     17/2/10 16:49:


   אני גבר אז מה שאני יכול לכתוב כתגובה על הקטע הזה (רגע, חייב לנוח, ארוך מדי....)

    

    

   וואללה!!

    

   :-)

     17/2/10 07:39:

   צטט: מארי_קירי 2010-02-10 00:06:00

   תודה על פוסט מרתק שהיה בהחלט נחוץ לי.

    

   מעבירה לינק אלי לבלוג ברשותך...

    

   :)

    אני מקווה שזה לא אומר שאת חושבת שמעכשיו אנחנו גרים יחד, או משהו כזה - אני מאוד קשור למברשת שיניים שלי.

     16/2/10 23:21:

   נהדר  ..  כולם פה יודעים את זה משנת 2007 

   ..  ואני כל הזמן הזה הייתי בטוחה שאני במערכת יחסים   ..

   .

    

     16/2/10 22:28:

   סטאוטיפי להחריד, אבל מבריק.
     16/2/10 21:44:

   צטט: הנריק הצייר 2010-02-09 15:04:20


   *

   ציטוט:  ואז ייגשו אליו כמה דוגמניות בינלאומיות

   עירומות ויזמינו אותו להצטרף אליהן לג'קוזי, והוא לא יוכל לבוא.  

    

   זה מה שקרה לי לפני שבועיים, ולא זכרתי מה עושים בשלב הזה.

   מישהו מוכן להזכיר לי ?

    

    מתעוררים.

     15/2/10 07:19:

   צטט: נוראפ 2009-12-22 22:56:03


   מצויין !

    זה מרשם שקיבלתי מסבתא שלי.

     10/2/10 00:06:

   תודה על פוסט מרתק שהיה בהחלט נחוץ לי.

    

   מעבירה לינק אלי לבלוג ברשותך...

    

    

   :)

     9/2/10 21:16:

   צטט: יופי יום 2009-12-21 19:37:05


   איזה כיף... כמה צחקתי...

    באתי אחרי חדשיים, לראות את נרגעת :-)

     9/2/10 15:04:


   *

   ציטוט:  ואז ייגשו אליו כמה דוגמניות בינלאומיות

   עירומות ויזמינו אותו להצטרף אליהן לג'קוזי, והוא לא יוכל לבוא.  

    

    

   זה מה שקרה לי לפני שבועיים, ולא זכרתי מה עושים בשלב הזה.

   מישהו מוכן להזכיר לי ?

    

    

    

     6/2/10 09:03:

   צטט: גלצ'וק 2009-12-23 16:56:13

   לפיכך גברים מסתייגים מאוד ממחויבות, ואף מצעדים העלולים להוביל למחויבות. משום כך, כשגבר יוצא עם אשה ומגלה שהיא ממש מוצאת חן בעיניו, תכופות הוא יוכיח את חיבתו בכך שיתרחק ממנה כל חייו. את הנשים זה מפתיע. "אני לא מבינה", הן אומרות. "הרי היה נפלא! למה הוא לא מתקשר?"
   הסיבה היא שהגבר, המשתמש בתהליך החשיבה הלינארי הגברי, הבין שאם ייצא איתה שוב, היא בוודאי תמצא חן בעיניו עוד יותר, ולכן הוא יזמין אותה לצאת שוב, ובסופו של דבר הם יתאהבו, ויתחתנו, ויהיו להם ילדים, ולאחר מכן נכדים, ובסופו של דבר הם ייצאו לפנסיה וייצאו לטיול סביב העולם, ויום אחד הם יטיילו יד ביד באיזה חוף משגע באיי האוקיינוס השקט ויעלו זיכרונות מחיים שלמים של חוויות משותפות, ואז ייגשו אליו כמה דוגמניות בינלאומיות עירומות ויזמינו אותו להצטרף אליהן לג'קוזי, והוא לא יוכל לבוא.

   פשוט מעולהההההההה........................והאמת קצת מפחיד..יכול להיות שמאחורי הנשיות הכובשת שלי ..אני קצת גברית??? 

   הכי טעים זה כשנשיות כובשת מלפפונים, בעיקר במלח.                     

     1/2/10 13:56:

    

    

   כ"כ נכון ואמיתי.

    

   אכן נשים מנוגה וגברים ממאדים ....:-)

    

   קווים מקבילים כבר אמרתי?!

    

   נהנתי לקרוא , תודה !

    

   ענת.

     30/1/10 22:02:

   צטט: נוראפ 2009-12-22 22:56:03


   מצויין !

    נכון ? יש לזה 16 כוחות סוס.

     18/1/10 20:40:

   צטט: יגאל שתיים 2010-01-18 19:02:41

   צטט: יופי יום 2009-12-21 19:37:05


   איזה כיף... כמה צחקתי...

    עבר חודש > איך עכשיו ?

    

   עדין... חושב שזה מסוכן?????

    

    

     18/1/10 19:02:

   צטט: יופי יום 2009-12-21 19:37:05


   איזה כיף... כמה צחקתי...

    עבר חודש > איך עכשיו ?

     15/1/10 10:59:

   צטט: אורקי* 2009-12-21 12:15:55


   אחללה תמונע....

    

   פארק הקופים שוכן ביער בן-שמן ופותח לפניכם צוהר לעולמם המרתק של הקופים. בפארק כ-250 קופים מכל העולם. פארק מרחבי חורש טבעי בהם אזורי מחייה פתוחים המאפשרים צפייה בלתי אמצעית בחיי הקופים. ביקור בפארק הקופים מעניק תחושה של יציאה לטבע ולמרחבים – חוויה שכולה טבע, כלומר: לא.

     12/1/10 20:14:

   צטט: גילי01 2009-12-12 14:19:16


   מדהים, מצחיק ונכון מאוד!!

    

    אם הייתי מקבל שקל על כל פעם שזה נאמר - הייתי קונה לי מברגה חדשה.

     12/1/10 18:22:

   ענק.... גדול... פגז.... נקרעתי מצחוק עם דמעות בעיניים.... הקטע הכי טוב שקראתי, עד היום,  על מערכות יחסים

   והכי טוב? שכל מילה בסלע... הכל אמת!

    

     25/12/09 07:16:


   אחד הדברים הטובים ביותר שקראתי!!!

   מצחיק ומשעשע וכל כך כל כך אמיתי.

    

     23/12/09 16:56:
   פיכך גברים מסתייגים מאוד ממחויבות, ואף מצעדים העלולים להוביל למחויבות. משום כך, כשגבר יוצא עם אשה ומגלה שהיא ממש מוצאת חן בעיניו, תכופות הוא יוכיח את חיבתו בכך שיתרחק ממנה כל חייו. את הנשים זה מפתיע. "אני לא מבינה", הן אומרות. "הרי היה נפלא! למה הוא לא מתקשר?"


   הסיבה היא שהגבר, המשתמש בתהליך החשיבה הלינארי הגברי, הבין שאם ייצא איתה שוב, היא בוודאי תמצא חן בעיניו עוד יותר, ולכן הוא יזמין אותה לצאת שוב, ובסופו של דבר הם יתאהבו, ויתחתנו, ויהיו להם ילדים, ולאחר מכן נכדים, ובסופו של דבר הם ייצאו לפנסיה וייצאו לטיול סביב העולם, ויום אחד הם יטיילו יד ביד באיזה חוף משגע באיי האוקיינוס השקט ויעלו זיכרונות מחיים שלמים של חוויות משותפות, ואז ייגשו אליו כמה דוגמניות בינלאומיות עירומות ויזמינו אותו להצטרף אליהן לג'קוזי, והוא לא יוכל לבוא.

   פשוט מעולהההההההה........................

   והאמת קצת מפחיד..

   יכול להיות שמאחורי הנשיות הכובשת שלי ..אני קצת גברית??? 

     22/12/09 22:56:

   מצויין !
     21/12/09 19:37:

   איזה כיף... כמה צחקתי...
     21/12/09 12:15:


   אחללה תמונע....

          17/12/09 22:48:

   צטט: *לוטה בערפל* 2009-12-11 18:46:12

   מפחיד כמה שזה נכון... 

    

    כן, האחות של החברה שלך יכולה להיות מה-זה בעניין של כדורסל בעירום, שיואו.

     12/12/09 14:19:


   מדהים, מצחיק ונכון מאוד!!

    

     11/12/09 18:46:

   מפחיד כמה שזה נכון... 

    

    

    

     30/11/09 20:05:

   צטט: ביו טק 2009-11-14 15:34:12

   אני תוהה האם זה יותר משעשע או יותר טראגי.

   בכל מקרה, שווה כוכב מפס ייצור הכוכבים הנדירים שלי :-) 

   שרון

    

    יופי של פס, אני יכול לתקוע אותו על הפרונט של היגואר שתהיה לי אחרי שנתחתן ויהיה לי סטארט-אפ ואני אעשה אקזיט ואני לא אתגרש לטובת מישהי יותר צעירה ממך בעשר שנים - אלא אשאר איתך כדי לבזבז את כל כסף על האוטו ?

     30/11/09 20:02:

   צטט: e&l 2009-11-01 11:52:33


   וואו, זה היה קטע שנן ומצחיק בטירוף, בעיקר בשל העובדה שזה בא מגבר.

    

   ברשותך אני אשאיר מקום לאופטימיות, שלכם הגברים יש קצת יותר תאים פעילים במוח, ושהאבולוציה מקוף לאדם ניכרת בכם מעבר לחיצוניות.

    

   תודה על החשיפה!

    יש גם נשים אם שיער מיותר, לא את כמובן - אני מתכוון לכאלה ש"האבולוציה מקופה לאישה" הותירה סימים של שפם על התחת.

     28/11/09 09:06:

   צטט: Eclectic 2009-10-26 20:51:48


   איזה קטע....נכנסתי מ'פוסטים של חברים' ואני מה-זה הפוכה היום...בקושי ישנתי והיו לי מיליון סידורים...בקיצ התחלתי לקרוא ואני חושבת לעצמי 'וואלה, קטע נחמד..כבר נתקלתי בו בעבר אבל זה היה מזמן אז נקרא שוב'.  ואז הגעתי לתגובות ואני קולטת שזה מלפני שנתיים...כך שיש מצב סביר שכבר נתקלתי בקטע הזה בעבר ממש פה :)   והגבר הבא שיחשוב שאני נפלאה יבין שהוא חיכה לאשה כמוני כל חייו :)))))))

    אני תמיד שמח שמישהי מהעבר חוזרת פתאום אל חיי. יחד נעשה את אותם טעויות עד הסוף המר.

     14/11/09 15:34:

   אני תוהה האם זה יותר משעשע או יותר טראגי.

   בכל מקרה, שווה כוכב מפס ייצור הכוכבים הנדירים שלי :-) 

   שרון

    

    

     1/11/09 11:52:


   וואו, זה היה קטע שנן ומצחיק בטירוף, בעיקר בשל העובדה שזה בא מגבר.

    

   ברשותך אני אשאיר מקום לאופטימיות ,שלכם הגברים יש קצת יותר תאים פעילים במוח, ושהאבולוציה מקוף לאדםניכרת בכם מעבר לחיצוניות.

    

   תודה על החשיפה!

     26/10/09 20:51:

   איזה קטע....נכנסתי מ'פוסטים של חברים' ואני מה-זה הפוכה היום...בקושי ישנתי והיו לי מיליון סידורים...בקיצ התחלתי לקרוא ואני חושבת לעצמי 'וואלה, קטע נחמד..כבר נתקלתי בו בעבר אבל זה היה מזמן אז נקרא שוב'.  ואז הגעתי לתגובות ואני קולטת שזה מלפני שנתיים...כך שיש מצב סביר שכבר נתקלתי בקטע הזה בעבר ממש פה :)   והגבר הבא שיחשוב שאני נפלאה יבין שהוא חיכה לאשה כמוני כל חייו :)))))))
     26/10/09 20:35:

   צטט: pigasus 2009-08-26 17:31:57

   צוחקצוחקצוחק

    מכירה משפחת שלוש ?

     15/9/09 17:39:

   צטט: hila hag 2009-08-25 21:15:21

   עכשיו ,שאתה מציג את זה כך ,הכל ברור.

   ידעתי שנגיע לעמק השווה. כל כך מזמן רציתי לחשוף את רגשותי האמיתיים ולומר לך שאם היעילות המרבית של מנוע בוכנה שמניע פרופלור היא במהירויות הטיסה הנמכות, ויעילותו המרבית של מנוע טורבו-סילון היא במהירויות הגבוהות - ניתן להסיק ששילוב של השניים יהיה השילוב היעיל ביותר לטיסה במהירויות הביניים.

     14/9/09 14:45:

   צטט: pigasus 2009-08-24 23:38:13

   גדול.........

   חיוך

    

    הסוס ? או החשבון של המוסך ?

     28/8/09 10:30:

   צטט: במבה תות 2009-08-07 18:49:00

   ע נ ק ! ! !

   ומאוד משעשע

   התשובה היא, כן, יש לה סוס. 

    למרות שאני כל הזמן חושב על הסוס שלה, ומשהו בתשובות שלי לא מספק אותה.

     26/8/09 17:31:
   צוחקצוחקצוחק
     26/8/09 07:38:

   צטט: twister 2009-08-04 20:15:26

   צטט: יגאל שתיים 2009-08-04 18:47:46

   צטט: twister 2009-08-03 17:57:13

    

   .אוי, אלוהים,

   אני חושבת שאני... רוג'ר!... צוחק

   ..

    אני ממש לא חושב שזה אפשרי, הרי יש לך מקדימה מין שני כאלה, אהה... קרבורטורים.

   ... מותק, תיזהר... כי בפעם הבאה אני והקרבורטורים שלי נסגיר אותך

   למלצרית ההיא בעוון שדידת קפוצ'ינו בנסיבות מקציפות!....

   .

    אה, אז את מכירה את המלצרית הזו ? אולי תבואו אליי ביחד למשרד.

     25/8/09 21:15:
   עכשיו ,שאתה מציג את זה כך ,הכל ברור.
     24/8/09 23:38:

   גדול.........

   חיוך

    

    

     9/8/09 19:53:

   צטט: מיה ת'רזה 2009-08-04 19:58:03

   נפלא! צוחק

     זאת אומרת שאפשר לראות את המשחק בשבת במקום ללכת להורים שלך ?

     7/8/09 18:49:

   ע נ ק ! ! !

   ומאוד משעשע

   התשובה היא, כן, יש לה סוס. 

     4/8/09 20:15:

   צטט: יגאל שתיים 2009-08-04 18:47:46

   צטט: twister 2009-08-03 17:57:13

    

   .
   אוי, אלוהים,

   אני חושבת שאני... רוג'ר!... צוחק

   ..

    אני ממש לא חושב שזה אפשרי, הרי יש לך מקדימה מין שני כאלה, אהה... קרבורטורים.

    

   ... מותק, תיזהר... כי בפעם הבאה אני והקרבורטורים שלי נסגיר אותך

   למלצרית ההיא בעוון שדידת קפוצ'ינו בנסיבות מקציפות!....

    

    

   .

    

     4/8/09 19:58:
   נפלא! צוחק
     4/8/09 18:47:

   צטט: twister 2009-08-03 17:57:13

    

   .
   אוי, אלוהים,

   אני חושבת שאני... רוג'ר!... צוחק

   ..

    אני ממש לא חושב שזה אפשרי, הרי יש לך מקדימה מין שני כאלה, אהה... קרבורטורים.

     3/8/09 17:57:

    

   .
   אוי, אלוהים,

   אני חושבת שאני... רוג'ר!... צוחק

    

    

    

    

    

    

    

   ..

     23/5/09 08:56:

   צטט: נאיביות מפוקחת 2009-04-19 18:28:55


    

   לפיכך המוח הגברי איננו מתאים לתפיסת מערכות יחסים. אבל הוא טוב בניתוחן של בעיות מכניות ובפתרונן. לדוגמה, אם לזוג יש בית והם רוצים לצבוע אותו כדי למכור אותו, יש להניח שהגבר הוא שישתלט על הפרויקט. הוא יבצע בשיטתיות את המדידות הדרושות, יחשב את סך-כל שטח הפנים ויקבע את יכולת הכיסוי לליטר של הצבע; ואז, בעזרת כישוריו האנליטיים והמתמטיים הטבעיים, ייגש לפתרון הבעיה, הלוא היא איך למצוא תירוץ טוב לא לצבוע את הבית.

    

   גדול.

   רק שבפוסט הבא אני אשמח למצוא המלצות לאיך ,לכל הרוחות, מגיעים עם גבר ,בשעה טובה, למצב שבו הוא מתחמק אחר כבוד מצביעת הבית המשותף.

   האם הדרך לליבו של הגבר עוברת דרך לוח השעונים?

   כי חזיות תחרה כבר נסיתי...

   הדרך לליבו של הגבר נפרצת בדרך כלל בעת צינתור, חזיות תחרה מגבירות את קצב הלב ל 120 קמ"ש.

    

     20/4/09 10:25:

   צטט: יגאל שתיים 2009-03-30 11:43:28

   צטט: אורי אגיוף dlocation 2009-03-26 18:19:03


   ג ד ו ל !!!!!!!!!!!!!!!!

   מאמי מתי כבר מתחתנים... נו....

    שאלתי את האישה שאיתי, היא לא רואה אותנו בשלישייה כרגע, הופתעתי.

    

   זה שהופתעת-

   מוכיח שאתה גבר.

   (אם מישהו פה צריך הוכחה...)

     20/4/09 08:38:

   צטט: עננית 2009-04-19 17:00:57


   עשית לי ש כ ל  תודה

    אז בלי דיבורים עלסוסים מעכשיו, אוקיי ? רק על 'כמה כוח סוס' וזה.

     19/4/09 19:19:

   צטט: גילוש 6660 2009-04-07 10:11:50


   פוסט ניצחי

   ומנצח...*

    עד שהאבולוציה תשנה אותנו, עדיין יש סיכוי שישדרו את הפוסט הזה ב'שירים ושערים'.

     19/4/09 18:28:

    

   לפיכך המוח הגברי איננו מתאים לתפיסת מערכות יחסים. אבל הוא טוב בניתוחן של בעיות מכניות ובפתרונן. לדוגמה, אם לזוג יש בית והם רוצים לצבוע אותו כדי למכור אותו, יש להניח שהגבר הוא שישתלט על הפרויקט. הוא יבצע בשיטתיות את המדידות הדרושות, יחשב את סך-כל שטח הפנים ויקבע את יכולת הכיסוי לליטר של הצבע; ואז, בעזרת כישוריו האנליטיים והמתמטיים הטבעיים, ייגש לפתרון הבעיה, הלוא היא איך למצוא תירוץ טוב לא לצבוע את הבית.

    

   גדול.

   רק שבפוסט הבא אני אשמח למצוא המלצות לאיך ,לכל הרוחות, מגיעים עם גבר ,בשעה טובה, למצב שבו הוא מתחמק אחר כבוד מצביעת הבית המשותף.

   האם הדרך לליבו של הגבר עוברת דרך לוח השעונים?

   כי חזיות תחרה כבר נסיתי...

     19/4/09 17:00:

   עשית לי ש כ ל  תודה
     7/4/09 10:11:


   פוסט ניצחי

   ומנצח...*

     7/4/09 10:03:

   צטט: לא הספקתי כלום (-: 2009-04-04 22:12:37

   מעל 11.000 נכנסו לפוסט אף אחד לא ערב לזה שהם קראו

   למי יש זמן:)

    תיכף 12,000. אפשר לומר שבוודאות אלפים קראו ?

     5/4/09 10:21:

   צטט: בראוניס 2009-04-01 08:24:16

   וואו, גדול!

   *

    

    

   איזה כיף שהגעתי במקרה

    אין בעולם מקריות - תשאלי את הנמלה על הצמיג, אם יש לך כזה.

     5/4/09 10:20:

   צטט: tsunami. 2009-03-28 10:13:02

   גדול!!!!

   אני מבין שגם את ראית את השער של בניון.

    

   מעל 11.000 נכנסו לפוסט אף אחד לא ערב לזה שהם קראו

   למי יש זמן:)

     1/4/09 08:24:

   וואו, גדול!

   *

    

    

   איזה כיף שהגעתי במקרה

     30/3/09 11:44:

   צטט: som40 2009-03-26 18:30:18

   מ ע ו ל ה ! ! !

    זה גם מה שהמוסכניק אמר. אבל אני עדיין שומע את הבוכנה מפרפרת.

     30/3/09 11:43:

   צטט: אורי אגיוף dlocation 2009-03-26 18:19:03


   ג ד ו ל !!!!!!!!!!!!!!!!

   מאמי מתי כבר מתחתנים... נו....

    שאלתי את האישה שאיתי, היא לא רואה אותנו בשלישייה כרגע, הופתעתי.

     28/3/09 10:13:

   גדול!!!!

     28/3/09 09:46:

   צטט: taltalbo 2009-03-26 17:48:30

    

   עכשיו הבנתי:

   "למחרת היום תטלפן אליין אל חברתה הקרובה ביותר, או אולי אל שתיים, ... "

    

   אז בעצם כולן מתקשרות אליך?

   בדיוק - אני מקבל את כל הטלפונים האלה של 'יחסינו לאן" ואני תמיד עונה: "לשם".

     27/3/09 11:53:

   צטט: Daily Shower 2009-03-23 09:47:56

   "גבר במערכת יחסים הוא כמו נמלה הניצבת על צמיג של משאית. הנמלה יודעת, ברמה בסיסית מאוד, שיש שם משהו גדול, אבל היא לא מסוגלת לתפוס, ולו במעורפל, מהו הדבר, או מה טיב מעורבותה בו. ואם המשאית מתחילה לנוע, והצמיג מתחיל להתגלגל, הנמלה תרגיש שמשהו חשוב קורה, אבל עד לרגע שבו תתגלגל למטה ותימעך לנקודה קטנה ושחורה, המחשבה הברורה היחידה שתתגבש
   במוחה הזעיר תהיה, ואני מצטט: "מה זה?""

   ולדעתי, מה שחולף במוחה של הנמלה הוא:

   "אוּפְּס, על איזה גרגר גדול עליתי. איך אסחב אותו (אוטו) על הגב?" ;-)

    

   הנה, נמלה ממין זכר מנסה להבין מה נשים רוצות. 

     27/3/09 08:06:

   צטט: קצת אחרת.. 2009-03-20 08:11:22

    

   בוקר טוב:)
   פוסט נהדר, טיפים נהדרים, אך בעיקר ומה לעשות, נכון, כאלה אתם הבנים:) רק אוסיף ואומר, ש..............
   גברים נוטים לסמוך על כך שפעולות יומיומיות, ולא מחוות רומנטיות גדולות מהחיים, יבהירו לנו שהוא אוהב אותנו ואוי, כמה חבל:)

    בסופו של יום, או של המון המון ימים, נשים קולטות מסר הפוך, כאילו הפכו לדבר של מה בכך,כאילו אותה אישה הפכה למעין  "בואנה, את ברורה מאלייך":)

   אבל, חשוב לציין, אנו הנשים, צריכות להחזיר באותה מטבע שאם לא אולי המכונה המשומנת, <הוא הוא>, קצת "פותר" את עצמו מאותן מחוות.. ולכן, גם לנו יש תפקיד! <לא הוגן כאשר אנחנו לא מתפקדות כמוהו אך ממשיכות לצפות ולתהות, "וואלה, מה קרה ליוסי, הפסיק לשחק לי בשיער".
   מהנה לגמרי,תודה שחידדת לרובנו את אשר ידענו והוספת עוד פרספקטיבה:)
   סופ"ש מתוק ונעים ולא לשכוח, היום עוד מחווה רומנטית, אחת חדשה, אחת לכבוד השבת של מלכה:))

   כשאת אומרת "מסר הפוך" - את בעצם רומזת לי לקחת את השמיכות לניקוי יבש ?

     26/3/09 18:30:
   מ ע ו ל ה ! ! !


   ג ד ו ל !!!!!!!!!!!!!!!!

   מאמי מתי כבר מתחתנים... נו....

     26/3/09 17:48:

   עכשיו הבנתי:

    

   "למחרת היום תטלפן אליין אל חברתה הקרובה ביותר, או אולי אל שתיים, ... "

    

   אז בעצם כולן מתקשרות אליך?

     25/3/09 09:41:

   צטט: דנה רוזן 2009-03-15 00:17:33

   צטט: יגאל שתיים 2009-03-14 18:11:05

   צטט: דנה רוזן 2009-01-08 21:09:42

    

   דגול במיוחד בעיני הקטע שבו עוברת במוחו של רוג'ר

   כל ההסטוריה הרפואית של האוטו, בזמן שאליין מתייסרת ברגשות אשם כלפיו.

   יותר שטחי ומדוייק מזה לא היה אף פעם.

   פשוט נפלא בטירוף  צוחק

    בזמן שקראתי בעיון רב את תגובתך התעצבתי על הפסדה של מנצ'סטר יונייטד לליברפול.

   אין על הרגישות שלך ותשומת הלב לפרטים  נשיקה

   ולענייניינו- תשובותיך לא נופלות ברמת הכתיבה וההומור מהפוסט עצמו :)

   תודה! דנה.

    

    


    

   הו דנה :-)

     25/3/09 01:19:

   צטט: יגאל שתיים 2007-07-23 09:07:47

    

   צטט: chilanga 2007-07-23 09:04:41

   דייב תעשה לי ילד!!! קטע מעולה. דרך מעולה להתחיל את היוםמחייך

   אנא הודיעי לדייב בארי מתי את מבייצת. הוא יגיע.

    

    

   רק אל תשכחי לוודא שהמכונית יצאה מהמוסך ושאין איזה ליגה לאלופות באותו יום.

     23/3/09 09:47:

   "גבר במערכת יחסים הוא כמו נמלה הניצבת על צמיג של משאית. הנמלה יודעת, ברמה בסיסית מאוד, שיש שם משהו גדול, אבל היא לא מסוגלת לתפוס, ולו במעורפל, מהו הדבר, או מה טיב מעורבותה בו. ואם המשאית מתחילה לנוע, והצמיג מתחיל להתגלגל, הנמלה תרגיש שמשהו חשוב קורה, אבל עד לרגע שבו תתגלגל למטה ותימעך לנקודה קטנה ושחורה, המחשבה הברורה היחידה שתתגבש
   במוחה הזעיר תהיה, ואני מצטט: "מה זה?""

   ולדעתי, מה שחולף במוחה של הנמלה הוא:

   "אוּפְּס, על איזה גרגר גדול עליתי. איך אסחב אותו (אוטו) על הגב?" ;-)

     22/3/09 09:52:

   צטט: מירי דוידוביץ 2009-03-13 09:19:24

    

   מאלף.

   ומשעשע ביותר.

   ולמרות כל מה שאני יודעת -מפתיע מחדש.

    תמיד יש מה ללמוד על מערכות יחסים ומחשבות של גברים על מוסכניקים.

     21/3/09 08:45:

   צטט: רות.מ 2009-03-12 20:53:02

   אוף עם החשיבה האנליטית יצאתי גברית להחריד

    

    

    

   עשית לי חשק לברביקיו עם האוף שלך.
     20/3/09 08:11:

    

   בוקר טוב:)
   פוסט נהדר, טיפים נהדרים, אך בעיקר ומה לעשות, נכון, כאלה אתם הבנים:) רק אוסיף ואומר, ש..............
   גברים נוטים לסמוך על כך שפעולות יומיומיות, ולא מחוות רומנטיות גדולות מהחיים, יבהירו לנו שהוא אוהב אותנו ואוי, כמה חבל:)

    בסופו של יום, או של המון המון ימים, נשים קולטות מסר הפוך, כאילו הפכו לדבר של מה בכך,כאילו אותה אישה הפכה למעין  "בואנה, את ברורה מאלייך":)

   אבל, חשוב לציין, אנו הנשים, צריכות להחזיר באותה מטבע שאם לא אולי המכונה המשומנת, <הוא הוא>, קצת "פותר" את עצמו מאותן מחוות.. ולכן, גם לנו יש תפקיד! <לא הוגן כאשר אנחנו לא מתפקדות כמוהו אך ממשיכות לצפות ולתהות, "וואלה, מה קרה ליוסי, הפסיק לשחק לי בשיער".
   מהנה לגמרי,תודה שחידדת לרובנו את אשר ידענו והוספת עוד פרספקטיבה:)
   סופ"ש מתוק ונעים ולא לשכוח, היום עוד מחווה רומנטית, אחת חדשה, אחת לכבוד השבת של מלכה:))

     19/3/09 07:34:

   צטט: lilac g 2009-03-12 20:50:30


   משועשעת מהחומר הזה ...

   יש פה כמה תובנות לא רעות בכלל ... *

    

    

   נו, אז התחתנת ? אבל לא ביום חמישי, מכבי מפסידה בהיכל.

    

     18/3/09 18:36:

   צטט: מיציקפיצי 2009-03-12 12:37:22


   חחחחחחחח . אם הוא לא היה היה צריך להמציא את אותו. איך הוא מלביש את התאוריה בבגדי ליצנים..

   גדוללל

   כשאין לי מה להגיב - אני משתדל לומר ברגעים חשובים ומתבקשים אמרות כנף פונדומנטליות כמו: "טוב למות בעד". עם נקודה החלטית בסוף, שידעו שאין המשך. אפשר גם "אם אשכחך". והגדול מכולם: "אם תרצו - אין", תבחרי אחד :-)

    

     18/3/09 09:15:

   צטט: טלי ואני 2009-03-11 22:39:47


   אוי כמה צחקתי...

    

    :-)))

    

   דמעות !

    

   תודה .

    

   איזה דמעות ?

     17/3/09 12:05:

   צטט: firebird 2009-03-11 20:05:24

    

   עדיין מעכלת תוך כדי רישום נקודות עיקריות

   אני בדיוק בסעיף האוגרים. או הנמלה?

   שכחתי, אבל אני יודעת שקראתי משהו חשוב

   חייבת להתקשר לחברה ולספר לה על זה

   יש לנו בערך 4 שעות עד כיבוי אורות

   מקווה שנספיק

    

   שלב הנמלה - ללא ספק.

    

     17/3/09 09:47:

   צטט: killerwhale 2009-03-11 19:46:42

   גדול

    אין על בארי.

     15/3/09 10:15:

   צטט: LI 2009-03-11 17:27:26

   צ ח ק ת י מעולה

    זה בגלל שלא התגלחתי ?

     15/3/09 00:17:

   צטט: יגאל שתיים 2009-03-14 18:11:05

   צטט: דנה רוזן 2009-01-08 21:09:42

    

   דגול במיוחד בעיני הקטע שבו עוברת במוחו של רוג'ר

   כל ההסטוריה הרפואית של האוטו, בזמן שאליין מתייסרת ברגשות אשם כלפיו.

   יותר שטחי ומדוייק מזה לא היה אף פעם.

   פשוט נפלא בטירוף  צוחק

    בזמן שקראתי בעיון רב את תגובתך התעצבתי על הפסדה של מנצ'סטר יונייטד לליברפול.

   אין על הרגישות שלך ותשומת הלב לפרטים  נשיקה

   ולענייניינו- תשובותיך לא נופלות ברמת הכתיבה וההומור מהפוסט עצמו :)

   תודה! דנה.

    

     14/3/09 18:11:

   צטט: דנה רוזן 2009-01-08 21:09:42

    

   דגול במיוחד בעיני הקטע שבו עוברת במוחו של רוג'ר

   כל ההסטוריה הרפואית של האוטו, בזמן שאליין מתייסרת ברגשות אשם כלפיו.

   יותר שטחי ומדוייק מזה לא היה אף פעם.

   פשוט נפלא בטירוף  צוחק

    בזמן שקראתי בעיון רב את תגובתך התעצבתי על הפסדה של מנצ'סטר יונייטד לליברפול.

     14/3/09 10:03:

   צטט: פרח_בר 2008-12-29 16:39:35


   עכשיו הכל מסתדר

   לי.....

   .לשון בחוץ


   את רואה שאנחנו כן חשובים לי ?השתניתי, למדתי להקשיב לרגשות שלך ועכשיו אני מוכן לצפות בחדשות הספורט.
     13/3/09 09:19:

   מאלף.

   ומשעשע ביותר.

   ולמרות כל מה שאני יודעת -מפתיע מחדש.

     12/3/09 22:46:

   צטט: דקלולו 2008-12-29 06:33:12


   בשבילי הכוכב זה אתה!

    

   (מזמן לא צחקתי ככה. תודה) 

   הפוסט הזה רץ מ 2007, התגובה שלך מדצמבר 2008 - אני עונה לך במרץ - 2009., איך לא תצחקי ?

     12/3/09 20:53:

   אוף עם החשיבה האנליטית יצאתי גברית להחריד

    

     12/3/09 20:50:


   משועשעת מהחומר הזה ...

   יש פה כמה תובנות לא רעות בכלל ... *

    

    

     12/3/09 18:39:

   צטט: כרמית גליק-אילתורים 2008-12-28 19:32:39


   אההה!!!!

   עכשיו אתה (הוא) אומר לי?

   לשון בחוץ

   זה יהיה אותו הדבר בפעם הבאה, אקשן !

     12/3/09 12:37:


   חחחחחחחח . אם הוא לא היה היה צריך להמציא את אותו. איך הוא מלביש את התאוריה בבגדי ליצנים..

   גדוללל

     12/3/09 09:37:

   צטט: tal_riv 2008-12-28 10:43:33


   ניתוח מצוין של הבעיה.

   הפתרון קצת חלש ומאולץ אפס... בעצם, עדיף להודות שאיננו בנמצא.

    אין ספק, שבעניין 'יחסינו לאן', אני מציע רעיון שיפתיע אותך ואת בנות המין היפה, המתכון לאור ועושר וריבוי ילדים ולברדור: תעבירי לי את הצ'יפס.

     11/3/09 22:39:


   אוי כמה צחקתי...

    

    :-)))

    

   דמעות !

    

   תודה .

     11/3/09 20:05:

   עדיין מעכלת תוך כדי רישום נקודות עיקריות

   אני בדיוק בסעיף האוגרים. או הנמלה?

   שכחתי,אבל אני יודעת שקראתי משהו חשוב

   חייבת להתקשר לחברה ולספר לה על זה

   יש לנו בערך 4 שעות עד כיבוי אורות

   מקווה שנספיק

     11/3/09 19:46:
   גדול
     11/3/09 19:17:

   צטט: זינה הלוחמת 2008-12-14 11:36:24

   תקשורת

   תקשורת

   תקשורתתתת

   כמו הגבר כך האישה

   צריכים לזכור שיש גם צד שני לתמונה

   גירושים=תקשורת לקויה

   קיצוניים=תקשורת פגומה

   קריצה

   *


    

   סידרת לי את הראש עכשיו, אני מבין הרבה יותר טוב מה בעצם נדרש מהזוגיות שלנו, אני שלם עם הרצון שנתקדם הלאה אל עתיד משותף ואני חושב שזה יהיה חגיגי וראוי אם נתחיל בלקנות כרטיסים לדרבי.

     11/3/09 17:27:
   צ ח ק ת י מעולה
     2/2/09 09:40:

   צטט: osnatt 2008-12-14 11:01:43

   גדול!!

   הגעתי ממש במקרה- איזה כיף!

   חייכת אותי על הבוקר חיוך

    

    אין מקריות, ככה זה בכדורגל.

     1/2/09 13:22:

   צטט: adi 2008-12-13 12:32:49


   יגאל, אהבתי (:

   הקטע הזה תופס ל 90% מהגברים והנשים ביקום הזה.

   אחת הסיבות, בשלן אני שמחה שאני אישה היא,

   שבדיוק בשל ההתנהלות הזו לא הייתי מסוגלת לסבול אף בחורה יותר משנתיים קריצה

    גברים לא קוראים את הפוסט הזה, ואם כן - הם לא מרוכזים.

     8/1/09 21:09:

   דגול במיוחד בעיני הקטע שבו עוברת במוחו של רוג'ר

   כל ההסטוריה הרפואית של האוטו, בזמן שאליין מתייסרת ברגשות אשם כלפיו.

   יותר שטחי ומדוייק מזה לא היה אף פעם.

   פשוט נפלא בטירוף  צוחק

     29/12/08 16:39:


   עכשיו הכל מסתדר

   לי.....

   .לשון בחוץ

     29/12/08 09:52:

   צטט: אמירה10 2008-11-16 00:46:52


   ועל זה נאמר נשים מנגה וגברים "השד יודע מאיפה". חחח

   פשוט מצויין

   אני שמעתי וורסיה שבה הגברים באים מ'קפה נגה', משולחן הסנוקר והנשים מכוכב אי-הצדק.

     29/12/08 09:25:

   צטט: heyu 2008-11-15 11:32:45

    

   אוףףףףף. רואה??????? 

   אתם ממש כן מבינים אותנו, אחרי הכל,

   אז למה לא לנסות לקחת חלק "במאמץ" הגדול?

   למה כל הזמן לתת לנו לתהות ולשאול? מופתע

   אנחנו אוהבים את הבעת התהייה שלכן, בזמן הזה אנחנו חושבים על ספורט אתגרי.

     29/12/08 06:33:


   בשבילי הכוכב זה אתה!

    

   (מזמן לא צחקתי ככה. תודה) 


   אההה!!!!

   עכשיו אתה (הוא) אומר לי?

   לשון בחוץ

     28/12/08 10:43:


   ניתוח מצוין של הבעיה.

   הפתרון קצת חלש ומאולץ אפס... בעצם, עדיף להודות שאיננו בנמצא.

     15/12/08 10:48:

   צטט: גאיה :) 2008-11-15 09:03:59

   יגאל, בכל פעם שאני נכנסת אליך לבלוג, אני שואלת את עצמי, אולי הפעם... אולי הפעם ארצה לככב, להגיב... וסוף סוף...

   עכשיו, צחקתי בקול רם, אפילו הבן שלי בא לראות מה קורה לי, ו... אפילו, למרות גילי המופלג, צחקתי על עצמי שעדיין לא ממש הפנמתי את המידע החשוב הזה.... אז תודה, תודה, תודה. ו... סורי שאזלו כוכביי...

   שולחת לכמה חברות וחברים.

   :)

    אני מבקש להמשיךעם מסורת הבאת הדור הבא לקריאת הפוסט הזה :-)

    

     14/12/08 11:36:

   תקשורת

   תקשורת

   תקשורתתתת

   כמו הגבר כך האישה

   צריכים לזכור שיש גם צד שני לתמונה

   גירושים=תקשורת לקויה

   קיצוניים=תקשורת פגומה

   קריצה

   *


    

     14/12/08 11:01:

   גדול!!

   הגעתי ממש במקרה- איזה כיף!

   חייכת אותי על הבוקר חיוך

    

     13/12/08 12:32:


   יגאל, אהבתי (:

   הקטע הזה תופס ל 90% מהגברים והנשים ביקום הזה.

   אחת הסיבות, בשלן אני שמחה שאני אישה היא,

   שבדיוק בשל ההתנהלות הזו לא הייתי מסוגלת לסבול אף בחורה יותר משנתיים קריצה

     3/12/08 08:49:

   צטט: חלקת אהבה קטנה 2008-11-15 08:16:31

   ארוך ובכל זאת קראתי הכל

    

   לא יכולתי לצחוק כי הייתה שם מציאות כואבת

    

   לא סתם באמצע החיים שוברים מערכת יחסים

    

   תמונת הדוגמניות בגקוזי מתרוצצת בעיניי רבים שחושבים ששם טמון האושר שבחיים

    

   משפחות מתפרקות וילדים עוברים תקופות מאימות

    

   לצערי כל שכתבת מתאים גם לחלק מהנשים, גם הן מחפשות גברים בגקוזי כי לאחרות יש...

    

   אולי האנושות שלנו פשוט עוברת שיעור ענק באנושיות

    

   אין ספק שגבר ואישה חושבים בדרך שונה רק שהפכת את הגברים לצדיקים בזכות מוחם הבנוי באופן מסויים...

    

   ואןלי רק אנו הנשים מתעקשות כפי שציינת לראות אותם במשקפים ורודים...

    

   נהנתי לקרוא אותך אל עף שעצב פקד אותי תוך קריאה

   אתה כותב באופן נוגע ממקומות שונים

    

   בהחלט אחד הפוסטים הטובים שקראתי לאחרונה...

    

   *

    דיוויד לא בא היום, אבל אני אמסור לו.

    

     1/12/08 17:38:

   צטט: סלעיתה 2008-10-11 18:20:28


   מצרפת קטע סטנד אפ של קומיקאי אמריקאי שמדבר על אותו נושא...

   תהנו!!

   ותודה לדני..

    תמסרי לדני שעברו חודשיים - ועוד לא הגיע.

    

     16/11/08 09:35:

   צטט: רונהההה 2008-10-11 15:16:34

   אז ככה.... גברים רוצים ואפילו משתוקקים להתחייב רק לזו יודעת להראות להם שהיא דווקא לא מעוניינת.

   גם גברים וגם נשים אוהבים את החיים הקשים, את הבלתי מושג.

    

    לכן כמיהתי הבלתי מוסברת לגולדה מאיר.

    

     16/11/08 00:46:


   ועל זה נאמר נשים מנגה וגברים "השד יודע מאיפה". חחח

   פשוט מצויין

     15/11/08 11:32:

    

   אוףףףףף. רואה??????? 

   אתם ממש כן מבינים אותנו, אחרי הכל,

   אז למה לא לנסות לקחת חלק "במאמץ" הגדול?

   למה כל הזמן לתת לנו לתהות ולשאול? מופתע

     15/11/08 09:03:

   יגאל, בכל פעם שאני נכנסת אליך לבלוג, אני שואלת את עצמי, אולי הפעם... אולי הפעם ארצה לככב, להגיב... וסוף סוף...

   עכשיו, צחקתי בקול רם, אפילו הבן שלי בא לראות מה קורה לי, ו... אפילו, למרות גילי המופלג, צחקתי על עצמי שעדיין לא ממש הפנמתי את המידע החשוב הזה.... אז תודה, תודה, תודה. ו... סורי שאזלו כוכביי...

   שולחת לכמה חברות וחברים.

   :)

     15/11/08 08:16:

   ארוך ובכל זאת קראתי הכל

    

   לא יכולתי לצחוק כי הייתה שם מציאות כואבת

    

   לא סתם באמצע החיים שוברים מערכת יחסים

    

   תמונת הדוגמניות בגקוזי מתרוצצת בעיניי רבים שחושבים ששם טמון האושר שבחיים

    

   משפחות מתפרקות וילדים עוברים תקופות מאימות

    

   לצערי כל שכתבת מתאים גם לחלק מהנשים, גם הן מחפשות גברים בגקוזי כי לאחרות יש...

    

   אולי האנושות שלנו פשוט עוברת שיעור ענק באנושיות

    

   אין ספק שגבר ואישה חושבים בדרך שונה רק שהפכת את הגברים לצדיקים בזכות מוחם הבנוי באופן מסויים...

    

   ואןלי רק אנו הנשים מתעקשות כפי שציינת לראות אותם במשקפים ורודים...

    

   נהנתי לקרוא אותך אל עף שעצב פקד אותי תוך קריאה

   אתה כותב באופן נוגע ממקומות שונים

    

   בהחלט אחד הפוסטים הטובים שקראתי לאחרונה...

    

   *

     15/11/08 07:04:

   צטט: besh 2008-10-11 15:04:03


   * לחיי החשיבה הלינארית והנוסחה שחובה להסתובב איתה

   אמרת משהו -אל תחכי לתשובה- תסבירי- אח"כ תבררי שהבינו אותך

   אם זה לא עובד ניתן להשתמש בדוגמאות (עדיף מעולם הרכב או הספורט)

    

   חייכתני

   את כנראה צודקת, כי לא הבנתי מה אמרת, פנדל ?

    

     11/10/08 18:20:


   מצרפת קטע סטנד אפ של קומיקאי אמריקאי שמדבר על אותו נושא...

   תהנו!!

   ותודה לדני..

     11/10/08 15:16:

   אז ככה.... גברים רוצים ואפילו משתוקקים להתחייב רק לזו יודעת להראות להם שהיא דווקא לא מעוניינת.

   גם גברים וגם נשים אוהבים את החיים הקשים, את הבלתי מושג.

    

     11/10/08 15:04:


   * לחיי החשיבה הלינארית והנוסחה שחובה להסתובב איתה

   אמרת משהו -אל תחכי לתשובה- תסבירי- אח"כ תבררי שהבינו אותך

   אם זה לא עובד ניתן להשתמש בדוגמאות (עדיף מעולם הרכב או הספורט)

    

   חייכתני

     11/10/08 13:28:

   צטט: la boheme 2008-10-11 13:20:16


   *

   גדול!

   לא הסכמתי אבל צחקתי המון!

   לכבוד הוא לי שהצעת לי חברות. יש לנו כבר מערכת יחסים?

   לא מנקודת הראות של חברה שלי :-)

    

     11/10/08 13:20:


   *

   גדול!

   לא הסכמתי אבל צחקתי המון!

   לכבוד הוא לי שהצעת לי חברות. יש לנו כבר מערכת יחסים?

     13/9/08 21:46:

   צטט: אי מתוק 2008-09-13 14:50:03


   גדול...לגמרי....צוחק

    

    

   המממ.. מה יהיה עם הסופרלטיבים האלה, הנוגעים למימדים ? תודה :-)

     13/9/08 21:45:

   צטט: בת אורן האחת 2008-09-13 14:24:22

   גדול

   יפה

   ונכון...

   אהבתי

   המממ... אז לגודל יש משמעות אחרי הכל.

     13/9/08 14:50:


   גדול...לגמרי....צוחק

    

    

     13/9/08 14:24:

   גדול

   יפה

   ונכון...

   אהבתי

     12/9/08 15:54:

   צטט: שולמית.כ. 2008-09-12 14:50:40


   גדול מהחיים.

   ענק!!!

   ו..גם מקסים.

   שבת שלום.חיוך

   אה, בטח גדול, ה...אה... היחסים שיש לנו, אחרי שהעברתי לך את הסוכרזית והעברת עליי את העכבר :-)

    

     12/9/08 14:50:


   גדול מהחיים.

   ענק!!!

   ו..גם מקסים.

   שבת שלום.חיוך

     9/9/08 18:57:

   צטט: zeh 2008-09-09 18:28:54


   לא סיימתי לקרוא...ארוך מדי ויפה!

    יש סיפורים שנקטעים באמצע :-)

    

     9/9/08 18:28:

   לא סיימתי לקרוא...ארוך מדי ויפה!
     26/8/08 07:34:

   צטט: jelly 2008-08-25 21:27:22


   גדול

   זה הדבר היחיד שהצלחתי לשכנע את בעלי לקרוא!

   אם אינך מתכוונת למילה "גדול" אלא לקטע כולו - אני מקווה שהיה לכם סקס "גדול" :-)

     25/8/08 21:27:


   גדול

   זה הדבר היחיד שהצלחתי לשכנע את בעלי לקרוא!

     28/7/08 08:06:

   צטט: נעמית 2008-07-16 09:17:06

   צטט: יגאל שתיים 2008-07-16 06:24:06

   צטט: נעמית 2008-07-12 21:41:20


   נפלא. ניסיון אמיתי לחדור למקום הנסתר ההוא שנקרא נבכי המוח הגברי....

   ומה שהבנתי הוא בעצם שאין מה להבין? או שאני לא מבינה כלום....

    

   אין לנו הרבה מוח, אנחנו בסך הכל מכונה להפצת גנים, זה מה שאנחנו. שמעת שרונאלדיניו עבר למילאן ?

    

    

   אבל תראה כמה אינפורמציה חשובה אתה אוגר אותו לא הרבה מוח!. :-)

   אז הנה עוד אינפורמציה חיונית על רונאלדיניו:

   http://news.walla.co.il/?w=/19/1210308/233190/5/@@/media

    

    

   הלינק שלך הוביל לתמונה הזו, התעמקתי בה,

   אני חושב שהבנתי את תוכנה ואת חומרה.

     19/7/08 15:23:

   נהדר.

   במשפט אחד - מערכת יחסים עם גבר זה כשאת חולמת על סוס והוא בכלל עסוק בסוסיתא.

     19/7/08 10:11:

   בדיוק כך נשים חושבות

   בדיוק כך גברים לא חושבים

   יפה שגבר כתב את מחשבותיה של אישה.

    

   אתה מוזמן מידי פעם לקרוא פוסטים עצבניים שלי על ההבדל בינינו.

   אהבתי

   תודה(-:

     19/7/08 08:02:

   צטט: bratz 2008-07-13 07:57:57


   מדהים...ועוד ממש "על הבוקר" של יום א' בשבוע...

   הנה עבר כמעט  שבוע, מומלץ לעיין שוב מחר - כהכנה לעוד שבוע של 'עוד מאותו הדבר'.

     16/7/08 14:58:

   צטט: נטליה36 2008-07-12 22:00:23


   תראה, קראתי בקפידה כל מילה עד הסוף, וריבונו של עולם, זה הרי לא חדש הכתוב שלך,

   אנשים כתבו על כך ספרים , פיתחו סדנאות וכו'...והרוויחו מכך.

    

   ואני תוהה..האם אני חיה על אותו כדוה"א?

    

    פגשתי בגברים שביום יומיים הראשונים מיד התחייבו למשהו שכלל עוד לא נבנה

   פגשתי גם את אלו שמיד סימנו אותי כאישה האולטימטיבית עבורם ואם ילדם

   פגשתי ברגישים ביותר, בעוד שאני חשבתי שאני רגישה עד שהכרתי אותם

   כל הגברים שהכרתי בחיי, אבל כולם היו מוכנים להתחייב, ואפילו הם הגדילו לעשות

   ופתחו בשיחה "יחסינו לאן אם בכלל" ולא ממעיטה מהראש האנליטי שלהם.

    

   אולי כי....אצלי לא היתה בערה לרוץ להתחייב למערכות יחסים, מישהו ניסה תמיד להקדים אותי.

    

   אם משהו מאד התחברתי בפוסט שלך, מצטטת כי זה הצחיק אותי כמה זה נכון:

    

    

   למחרת היום תטלפן אליין אל חברתה הקרובה ביותר, או אולי אל שתיים, והן
   ישוחחו על המצב שש שעות ברציפות. בפירוט קפדני הן ינתחו כל מה שהיא אמרה
   וכל מה שהוא אמר, יעברו על כך שוב ושוב, יחפשו דקויות של משמעות בכל מלה,
   ביטוי ומחווה, וישקלו כל השלכה אפשרית. והן ימשיכו לדון בעניין,

   שא ברכה על המאמץ והחיוך שהעלית בפניי.

   *

    

    

   נושא אני את ברכתך, כנמלה על צמיג שאינה יודעת שלכל נמלה על צמיג - יש איש בכל נמל.

     16/7/08 09:17:

   צטט: יגאל שתיים 2008-07-16 06:24:06

   צטט: נעמית 2008-07-12 21:41:20


   נפלא. ניסיון אמיתי לחדור למקום הנסתר ההוא שנקרא נבכי המוח הגברי....

   ומה שהבנתי הוא בעצם שאין מה להבין? או שאני לא מבינה כלום....

    

   אין לנו הרבה מוח, אנחנו בסך הכל מכונה להפצת גנים, זה מה שאנחנו. שמעת שרונאלדיניו עבר למילאן ?

    

    

   אבל תראה כמה אינפורמציה חשובה אתה אוגר אותו לא הרבה מוח!. :-)

   אז הנה עוד אינפורמציה חיונית על רונאלדיניו:

   http://news.walla.co.il/?w=/19/1210308/233190/5/@@/media

    

     16/7/08 06:24:

   צטט: נעמית 2008-07-12 21:41:20


   נפלא. ניסיון אמיתי לחדור למקום הנסתר ההוא שנקרא נבכי המוח הגברי....

   ומה שהבנתי הוא בעצם שאין מה להבין? או שאני לא מבינה כלום....

    

   אין לנו הרבה מוח, אנחנו בסך הכל מכונה להפצת גנים, זה מה שאנחנו. שמעת שרונאלדיניו עבר למילאן ?

    

     16/7/08 06:19:

   צטט: השמייםהםהגבול... 2008-06-25 02:08:07

   ואני חושבת.. שמזל שלגברים אין אינטואיציה. והם פועלים ממקום של הגיון ולא ממקום של רגש.ואנחנו יכולות להכיר עוד ועוד גברים שפועלים ממקום של הגיון ולא ממקום של רגש... וחוזר חלילה..

   יש לי תחושה אינטואיטיבית, שאת מושפעת משמועות ודיעות קדומות, אך מאחר ואין לי אינטואיציה - זה לא הגיוני, כלומר רק הגיוני. אני צריך לחשוב על זה.

     16/7/08 06:08:

   צטט: אמית הרמן 2008-06-23 00:17:58

   טוב, נו, אחריי שיחה ארוכה עם אקסית הבנתי שיש.

    

   שיחה עם אקסית זה דבר מאוד רצוי, זה מחזיר אותך לפרופורציות, למשל 1:2, או 1:3.

     14/7/08 18:56:

   צטט: noahshacham 2008-06-22 20:27:15

   אהבתי את התשובה...גרמת לי לחיוך ענקי...

   מחכה לתגובתך עדיין...

   אם כי...מה אמרתי למען השם?!

   בסה"כ הסכמתי עם כל מה שנכתב.

   וברכתי. שעשה אותי אישה.

   כי מה לעשות...

   בלעדינו אין קיום...:)))

   נכון, בלי נשים אין קיום, אתן לא ממש צריכים אותנו, יש עו"ש בבנק הזרע. אז אני יכול ללכת ?

    

     13/7/08 07:57:

   מדהים...ועוד ממש "על הבוקר" של יום א' בשבוע...
     13/7/08 07:46:

   צטט: הדר202 2008-06-22 17:35:38

   מה לעשות??

   לא חסר גברים כאלה ,נכה רגשי

   כוכב                                                 הדר

   למה - יש גברים רבים שיכולים לחוש חיבה עמוקה ותחושות נאמנות חזקות לגיימבוי שלהם.

     13/7/08 06:52:

   צטט: אמית הרמן 2008-06-22 15:56:23

   קישקושי ביצים... אולי זה מצחיק אבל כלכך רחוק מהמציאות, רבים הם הסרטים והספרים שגברים כתבו על מערכות יחסים ורבים הם הגברים שאני מכיר שלא דומים וכהוא זה לבחור שמתואר כאן אבל נורא קל להישאר עם התפיסה המטופשת הזאת, לא?

   אנא, אמית הרמן - נא לא לכתוב קשקושי ביצים בלי לתת מתכון. אם קוראת שלי תרצה לקשקש ביצים כיאות - תן לה הנחייה כיצד יש לעשות זאת, מה תנועת פרק היד הנכונה, מהו האופן בו קולפים את הביצים בתנועת יד אחת, איזו קערה מתאימה לבלילה, גורלו של הגוזל - הכל.

    

     13/7/08 03:42:

   צטט: נטליה36 2008-07-12 22:00:23


   תראה, קראתי בקפידה כל מילה עד הסוף, וריבונו של עולם, זה הרי לא חדש הכתוב שלך,

   אנשים כתבו על כך ספרים , פיתחו סדנאות וכו'...והרוויחו מכך.

    

   ואני תוהה..האם אני חיה על אותו כדוה"א?

    

    פגשתי בגברים שביום יומיים הראשונים מיד התחייבו למשהו שכלל עוד לא נבנה

   פגשתי גם את אלו שמיד סימנו אותי כאישה האולטימטיבית עבורם ואם ילדם

   פגשתי ברגישים ביותר, בעוד שאני חשבתי שאני רגישה עד שהכרתי אותם

   כל הגברים שהכרתי בחיי, אבל כולם היו מוכנים להתחייב, ואפילו הם הגדילו לעשות

   ופתחו בשיחה "יחסינו לאן אם בכלל" ולא ממעיטה מהראש האנליטי שלהם.

    

   אולי כי....אצלי לא היתה בערה לרוץ להתחייב למערכות יחסים, מישהו ניסה תמיד להקדים אותי.

    

   אם משהו מאד התחברתי בפוסט שלך, מצטטת כי זה הצחיק אותי כמה זה נכון:

    

    

   למחרת היום תטלפן אליין אל חברתה הקרובה ביותר, או אולי אל שתיים, והן
   ישוחחו על המצב שש שעות ברציפות. בפירוט קפדני הן ינתחו כל מה שהיא אמרה
   וכל מה שהוא אמר, יעברו על כך שוב ושוב, יחפשו דקויות של משמעות בכל מלה,
   ביטוי ומחווה, וישקלו כל השלכה אפשרית. והן ימשיכו לדון בעניין,

   שא ברכה על המאמץ והחיוך שהעלית בפניי.

   *

    

    

   נדמה לי שהסיטואציה הזאת בדיוק היא שהולידה את הספר Hes just not that into you    שהמוטו העיקרי שלו היה משהו כמו, תפסיקו לנתח כל כך הרבה כל מילה: הוא לא רוצה לצאת איתך למקומות פומביים? הוא שוכב עם אחרות? הוא לא מוכן להתחייב? הוא אומר שהוא משתקם מקשר? תכלס. הוא לא בעניין....

     12/7/08 22:00:


   תראה, קראתי בקפידה כל מילה עד הסוף, וריבונו של עולם, זה הרי לא חדש הכתוב שלך,

   אנשים כתבו על כך ספרים , פיתחו סדנאות וכו'...והרוויחו מכך.

    

   ואני תוהה..האם אני חיה על אותו כדוה"א?

    

    פגשתי בגברים שביום יומיים הראשונים מיד התחייבו למשהו שכלל עוד לא נבנה

   פגשתי גם את אלו שמיד סימנו אותי כאישה האולטימטיבית עבורם ואם ילדם

   פגשתי ברגישים ביותר, בעוד שאני חשבתי שאני רגישה עד שהכרתי אותם

   כל הגברים שהכרתי בחיי, אבל כולם היו מוכנים להתחייב, ואפילו הם הגדילו לעשות

   ופתחו בשיחה "יחסינו לאן אם בכלל" ולא ממעיטה מהראש האנליטי שלהם.

    

   אולי כי....אצלי לא היתה בערה לרוץ להתחייב למערכות יחסים, מישהו ניסה תמיד להקדים אותי.

    

   אם משהו מאד התחברתי בפוסט שלך, מצטטת כי זה הצחיק אותי כמה זה נכון:

    

    

   למחרת היום תטלפן אליין אל חברתה הקרובה ביותר, או אולי אל שתיים, והן
   ישוחחו על המצב שש שעות ברציפות. בפירוט קפדני הן ינתחו כל מה שהיא אמרה
   וכל מה שהוא אמר, יעברו על כך שוב ושוב, יחפשו דקויות של משמעות בכל מלה,
   ביטוי ומחווה, וישקלו כל השלכה אפשרית. והן ימשיכו לדון בעניין,

   שא ברכה על המאמץ והחיוך שהעלית בפניי.

   *

    

     12/7/08 21:41:


   נפלא. ניסיון אמיתי לחדור למקום הנסתר ההוא שנקרא נבכי המוח הגברי....

   ומה שהבנתי הוא בעצם שאין מה להבין? או שאני לא מבינה כלום....

    

   ואני חושבת.. שמזל שלגברים אין אינטואיציה. והם פועלים ממקום של הגיון ולא ממקום של רגש.ואנחנו יכולות להכיר עוד ועוד גברים שפועלים ממקום של הגיון ולא ממקום של רגש... וחוזר חלילה..
     25/6/08 00:31:

    

   צטט: אמית הרמן 2008-06-22 15:56:23

   קישקושי ביצים... אולי זה מצחיק אבל כלכך רחוק מהמציאות, רבים הם הסרטים והספרים שגברים כתבו על מערכות יחסים ורבים הם הגברים שאני מכיר שלא דומים וכהוא זה לבחור שמתואר כאן אבל נורא קל להישאר עם התפיסה המטופשת הזאת, לא?

   פה בדיוק הטעות שלך....

   רבים הם הגברים שמכחישים שהם כאלו,או שסביבתם הגברית נגועה בהכחשה.

   אתם פשוט לא מסוגלים להבין שאתם כאלו לשון

   אם הייתם מבינים,אולי אפילו הייתם מצליחים לעשות משהו בנידון.

   "עוד לא אבדה תקוותינו" קורץ

   (אני לא בעלת הזכויות בהמנון.מותר לי להעלות שורה ממנו??? הפתעה)

     23/6/08 00:17:
   טוב, נו, אחריי שיחה ארוכה עם אקסית הבנתי שיש.
     22/6/08 20:27:

   אהבתי את התשובה...גרמת לי לחיוך ענקי...

   מחכה לתגובתך עדיין...

   אם כי...מה אמרתי למען השם?!

   בסה"כ הסכמתי עם כל מה שנכתב.

   וברכתי. שעשה אותי אישה.

   כי מה לעשות...

   בלעדינו אין קיום...:)))

     22/6/08 17:35:

   מה לעשות??

   לא חסר גברים כאלה ,נכה רגשי

   כוכב                                                 הדר

     22/6/08 15:56:
   קישקושי ביצים... אולי זה מצחיק אבל כלכך רחוק מהמציאות, רבים הם הסרטים והספרים שגברים כתבו על מערכות יחסים ורבים הם הגברים שאני מכיר שלא דומים וכהוא זה לבחור שמתואר כאן אבל נורא קל להישאר עם התפיסה המטופשת הזאת, לא?
     22/6/08 15:43:

    

   צטט: בילבי בת גרב 2008-06-22 08:22:13

   אני לא מבינה איך גבר הצליח לכתוב את כל זה....

   צר לי, מהיום איני רשאי להעלות תוכן לאתר שאינך בעל כל הזכויות בו ו/או תוך פגיעה בזכות צד שלישי

   כלשהו ו/או שיש בהעלאתו הפרת דין כלשהו. מובהר בזה כי הינך נושא/ת באחריות מלאה ובלעדית ביחס

   להעלאת תוכן כלשהו על ידך לאתר (לרבות קטעי אודיו, צילומים ותמונות, שירים, סרטים, איורים וציורים,

   טקסטים וכיו"ב), וכי העלאת התכנים כאמור על ידך לאתר תהווה אישור מצדך כי אין בהעלאתם ובהצגתם

   באתר כדי לפגוע בדרך כלשהי בזכויות צדדים שלישיים, ו/או להפר זכויות יוצרים, זכויות מוסריות, זכות

   לפרטיות וכיו"ב, אז אגיב במועד אחר.

     22/6/08 12:49:
   ממרום 11 שנות נשואיי (זה כמו נצח...) כל הרשום כאן הוא נכון עד כדי כאב...ואני אומרת טוב שברא אותי אישה...כי הגנטיקה הזו של הגברים - פשוט מדהים עד כמה משובשבת היא יכולה להיות.
     22/6/08 08:22:
   אני לא מבינה איך גבר הצליח לכתוב את כל זה....
     22/6/08 06:40:

    

   צטט: anig 2008-06-21 16:26:13

   חייכתי מאד
   ובהקשר למוח הגברי..

   מוזמן לעיין בקטע שאהבתי

   http://www.youtube.com/watch?v=GuMZ73mT5zM

   כוכב כשיתחדש המלאי

   מה זאת אומרת "מוח גברי" ? ואיפה זה ממוקם ? לדעתי גרמניה בגמר היורו.

     22/6/08 06:38:

    

   צטט: reefraf 2008-06-21 12:42:09

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-06-21 08:01:26

    

   צטט: akibaz 2008-06-21 06:59:35

   פוסט גדול וחשוב מאין כמותו

   אקי

   העליתי אותו לפני שנה, והוא כל הזמן צומח !

    

   בטח צומח.

   ככה זה היה כשהיית "טרום סלב":

   איך תנהלי מערכת יחסים עם גבר ?

   פורסם ב: ZAPPA בלוג (-, מאת יגאל שתיים, יום שני, 23/7/07, 08:22

   מוקדש לגברים אשר משך קריאת הקטע הבא - ארוך כמו מערכת היחסים הארוכ...

   קרא עוד | 276 תגובות | 6724 צפיות

    

   יש לך רייטינג שלא מבייש את הסלב'ס פה (-:  

   ממש סופר מגה אולטרא סטאר קורץ

   היום אנחנו כבר עומדים על 7510 צפיות.

   מה שאומר שאתה כבר לא סופר מגה,אתה כבר עברת את שלב הכוכבות האנושית,ואתה "סלב בצמיחה".

   ("זה לא אני,זה דייב בארי...")

   טוב נו,מה כבר מרתק יותר מחוסר ההבנה בין זכרים לנקבות???? קורץ

   למה את מבלבלת ומטעה ? זה 7,554 - כמספר האטרים כחולי העיניים במתחם שינקין.

     21/6/08 16:26:
   חייכתי מאד
   ובהקשר למוח הגברי..

   מוזמן לעיין בקטע שאהבתי

   http://www.youtube.com/watch?v=GuMZ73mT5zM

   כוכב כשיתחדש המלאי
     21/6/08 12:42:

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-06-21 08:01:26

    

   צטט: akibaz 2008-06-21 06:59:35

   פוסט גדול וחשוב מאין כמותו

   אקי

   העליתי אותו לפני שנה, והוא כל הזמן צומח !

    

   בטח צומח.

   ככה זה היה כשהיית "טרום סלב":

   איך תנהלי מערכת יחסים עם גבר ?

   פורסם ב: ZAPPA בלוג (-, מאת יגאל שתיים, יום שני, 23/7/07, 08:22

   מוקדש לגברים אשר משך קריאת הקטע הבא - ארוך כמו מערכת היחסים הארוכ...

   קרא עוד | 276 תגובות | 6724 צפיות

    

   יש לך רייטינג שלא מבייש את הסלב'ס פה (-:  

   ממש סופר מגה אולטרא סטאר קורץ

   היום אנחנו כבר עומדים על 7510 צפיות.

   מה שאומר שאתה כבר לא סופר מגה,אתה כבר עברת את שלב הכוכבות האנושית,ואתה "סלב בצמיחה".

   ("זה לא אני,זה דייב בארי...")

   טוב נו,מה כבר מרתק יותר מחוסר ההבנה בין זכרים לנקבות???? קורץ

     21/6/08 08:01:

    

   צטט: akibaz 2008-06-21 06:59:35

   פוסט גדול וחשוב מאין כמותו

   אקי

   העליתי אותו לפני שנה, והוא כל הזמן צומח !

     21/6/08 07:57:

    

   צטט: kishlovsky 2008-06-21 06:46:36

   החברים והידידות שלי אומרים לי שאני חצי בחורה..

   עכשיו מה הקטע? אני גאה בזה, זה גורם לי להבין את הידידות שלי

   ואת חברה שלי, מירב, שתחייה

   רוב הבחורות שאיתן דיברתי, ומדובר בעשרות.. צוחקות

   וזה בדיוק הפער!!

   רוב בחורות (לא כולן, אני אף פעם לא מכליל) לא מעריכות תכונות נשיות

   כגון: כנות, רגישות, הבנה, הן תופסות את הענין כחולשה

   וזו רק אחת הסיבות שלא היתה לי מערכת יחסים רצינית

   וכל הידידות שלי אומרות שהן אוהבות אותי נורא, אני מדהים וכו..

   אז בשתיים מהן התאהבתי ונשבר לי הלב..

   עמיר לב  - יוצר וחבר  טוב כתב שיר.. "ואת אומרת לי דבר אלי ישר..."

   על הידידות שאתה מתאהב בהן הוא כתב :"היא מספרת לי הכל והיא לא רואה אותי"

   עמיר עובד כבר שנתיים על דיסק חדש, הוא כתב את המילים והלחנים לדיסק החדש של

   יובל בנאי, ועובד על פרויקט חדש עם ברי סחרוף..

   הוא יודע מה הוא כותב :)

   מזל שמירב רואה אותי

   ותחשבו על זה..

   אסף כהן

    

   אהה..בסדר. תגיד - ראית איך הטורקים ניצחו אתמול את הקרואטים ?

     21/6/08 07:53:

    

   צטט: nony1 2008-06-21 00:54:32

   ענק!!!

   ככה בדיוק אמרה גם דלית41, היתכן שאתן אחיות ?

     21/6/08 06:59:

   פוסט גדול וחשוב מאין כמותו

   אקי

     21/6/08 06:46:

   החברים והידידות שלי אומרים לי שאני חצי בחורה..

   עכשיו מה הקטע? אני גאה בזה, זה גורם לי להבין את הידידות שלי

   ואת חברה שלי, מירב, שתחייה

   רוב הבחורות שאיתן דיברתי, ומדובר בעשרות.. צוחקות

   וזה בדיוק הפער!!

   רוב בחורות (לא כולן, אני אף פעם לא מכליל) לא מעריכות תכונות נשיות

   כגון: כנות, רגישות, הבנה, הן תופסות את הענין כחולשה

   וזו רק אחת הסיבות שלא היתה לי מערכת יחסים רצינית

   וכל הידידות שלי אומרות שהן אוהבות אותי נורא, אני מדהים וכו..

   אז בשתיים מהן התאהבתי ונשבר לי הלב..

   עמיר לב  - יוצר וחבר  טוב כתב שיר.. "ואת אומרת לי דבר אלי ישר..."

   על הידידות שאתה מתאהב בהן הוא כתב :"היא מספרת לי הכל והיא לא רואה אותי"

   עמיר עובד כבר שנתיים על דיסק חדש, הוא כתב את המילים והלחנים לדיסק החדש של

   יובל בנאי, ועובד על פרויקט חדש עם ברי סחרוף..

   הוא יודע מה הוא כותב :)

   מזל שמירב רואה אותי

   ותחשבו על זה..

   אסף כהן

    

     21/6/08 00:54:
   ענק!!!
     21/6/08 00:39:

    

   צטט: דלית41 2008-06-20 23:19:53

   ענק !!!

   מה, הכוכב שמעל התגובה שלך ? :-)

     20/6/08 23:19:
   ענק !!!
     28/4/08 08:07:

    

   צטט: reefraf 2008-04-27 20:00:58

   אתה יודע שאתה סטאר?????

   הבלוג הזה שלך:

    

   איך תנהלי מערכת יחסים עם גבר ?

   פורסם ב: ZAPPA בלוג (-, מאת יגאל שתיים, יום שני, 23/7/07, 08:22

   מוקדש לגברים אשר משך קריאת הקטע הבא - ארוך כמו מערכת היחסים הארוכ...

   קרא עוד | 276 תגובות | 6724 צפיות

    

   יש לך רייטינג שלא מבייש את הסלב'ס פה (-:  

   ממש סופר מגה אולטרא סטאר קורץ

   תודה חמודה - אבל - מה פתאום, זה לא אני - זה דייב בארי !

     27/4/08 20:00:

   אתה יודע שאתה סטאר?????

   הבלוג הזה שלך:

    

   איך תנהלי מערכת יחסים עם גבר ?

   פורסם ב: ZAPPA בלוג (-, מאת יגאל שתיים, יום שני, 23/7/07, 08:22

   מוקדש לגברים אשר משך קריאת הקטע הבא - ארוך כמו מערכת היחסים הארוכ...

   קרא עוד | 276 תגובות | 6724 צפיות

    

   יש לך רייטינג שלא מבייש את הסלב'ס פה (-:  

   ממש סופר מגה אולטרא סטאר קורץ

     27/4/08 11:53:

    

   צטט: wondarwoman 2008-04-26 14:00:40

   גדולחבל שלא קראתי את זה לפני שבועים כשאמרו לי -אני לא יכול לספק לך את מה שאת צריכה כרגע אבל לאחרות היה קשה מאוד להיכנס לנעלייך ... ותגובה שלי הייתה בוא נוותר על הצביעות...

   או - עכשיו אפשר לקרוא. מי שאמר לך את זה, תשאירי לו את הנעל שלך :-)

     27/4/08 11:52:

    

   צטט: סיתי 2008-04-24 09:43:34

   נקרעתי מצחוק. שעה.צוחק

    

    

   ברשותך, אגזור ואשמור לפעם הבאה שתיהיה רלבנטית, ככה, כתזכורת....

   הרשות נתונה, הדפיסי ושמרי בארנק יחד עם "ברכת הדרך":-)

     26/4/08 14:00:
   גדולחבל שלא קראתי את זה לפני שבועים כשאמרו לי -אני לא יכול לספק לך את מה שאת צריכה כרגע אבל לאחרות היה קשה מאוד להיכנס לנעלייך ... ותגובה שלי הייתה בוא נוותר על הצביעות...
     24/4/08 09:43:

   נקרעתי מצחוק. שעה.צוחק

    

    

   ברשותך, אגזור ואשמור לפעם הבאה שתיהיה רלבנטית, ככה, כתזכורת....

    

    

    

    

    

     23/4/08 00:36:

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-04-19 08:01:14

    

   צטט: reefraf 2008-04-02 21:45:58

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-04-02 14:50:08

    

   צטט: reefraf 2008-04-01 20:56:57

   מודה ומתוודה,מאז שאני פה, ב"קפה", לא צחקתי כ"כ....

   כמו שנהוג לומר במחוזותינו:

   אם זה לא היה עצוב,זה היה מצחיק קורץ

   אבל זה מצחיק,כי זה כ"כ נכון........

   גברים(הערך לקוח מ"ריפרפדיה"):

   סוג של מוטציות שאחת מאונות המוח שלהן לא זכתה לפיתוח ראוי,ולכן אמצעי החשיבה שלהם מוגבלים. גם ניתוח ראש אצל טובי המומחים בעולם בתחום "עיוותי מחשבה,הגיון,הבנה ודיאגנוסטיקה", לא יצליחו להביא את המוח הגברי לאיזה סטטוס

   של "חושב ראציונלי" או "מתפקד בסיסי".

   (סוג של דירוג שעלה במוחי אחרי שנזכרתי בפוסט שלך עם דירוגי ה"קפה"...גם הוא היה משעשע להחריד צוחק)

   אז מגיע לך כוכב ירוק וענק, חבל שאני לא יכולה לתת לך 40,על כל שנה שאני סובלת אתכם,זן הזוי לשון


   גבר הולך לאיבוד/שלמה ארצי (הגירסה הנשית...)

   גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת (חבל שלא דרך חלון בקומה הכי גבוהה בעזריאלי...)
   בין שיחי השרך (שילך לאיבוד בשיח קוצני,עדיף)
   הוא מתנדנד כשהרוח נכנסת (בטח מתנדנד,הם אף פעם לא החלטיים)
   הוא נעזב (פשוט כי נשבר לנו מתישהו)
   הוא נושר בסתיו (עם עונות השנה אין לי ויכוח)
   אל תהיי כועסת (זה פשוט לא יעזור...)
   הוא מאוהב (או שפשוט אין לו יכולות להבין אף פעם כלום...)

   הוא בא אלייך לפעמים (מזל..כי "תמיד" זה too much)
   את נרגעת כשהוא מלטף (טוב שלפחות יש להם קצת יכולות טכניות)
   יש לו דרכים משונות (בהחלט."משונות" זו בדיוק ההגדרה)
   לומר לך שהוא אוהב (אהה...אז למה הם לא מבין שלנו כלום לא ברור מאליו??)


    

    נשים הן שיא השפיות !

    

   ממש לא.דברי הוצאו מהקשרם.

   מעולם לא טענתי שאני שפויה.

   כל אדם שתפגוש ברחוב ומכיר אותי, מיד יטען שאני לא שפויה.

   אם אני אשה(ואני מניחה שאני כן),אז הרי לך ההוכחה שנשים הן ממש לא שיא השפיות.

   נו,אז מה יש לך להגיד להגנתך עכשיו????? לשון

   נשים הן אי קטן של חוסר שפיות מחד,ויציבות שכלית, אמוציונאלית ותפקודית מאידך. מחייך

   (וזה תמיד עדיף על הגבר המעורער תמידי)

   לפי כתב היד שלך, גדלי האותיות וצבעיהן, הייתי אומר, כדי להפריך את דברייך שתאכלי היום מצה.

    

   אכלתי  היום  מצה  שמורה  (230 ש"ח לק"ג!!)

   היא לא עזרה לי לשמור על שפיותי  לשון

   (ובטח לא הפריכה שום תיאוריה כזו או אחרת....)

     22/4/08 18:23:
   אז יגאל , החלטתי לחכות עם הכוכב לעת עתה .....תוציא מאמתחתך משהו חדש ואליפותי מגניב
     22/4/08 17:47:

   לא, גם התערבות כירורגית לא תצליח להוריד לי את החיוך מהפרצוף.

   מ-עו-לה!

    

   חג שמייח

   מגניב

     22/4/08 15:49:

    אנחנו לא יכולות אתכם ולא בלעדיכם

   אחרת עם מי יהיה לנו לריב?

     22/4/08 15:03:

    

   צטט: lorriek 2008-04-22 13:19:51

   תגיד יגאל , ככה זה יפה ??? אני בשיא תמימותי וטוב ליבי רציתי לתת לך כוכב ואתה ככה מסתלבט עלי ??? :)

   האמת ? לא יפה. אהההמ. יש כוכב ירוק ויש כוכב אדום. בניגוד לנאמר בסרט

   "המטריקס", עלייך לבחור בירוק. לחצי עליו, לא חזק. ואמץ :-)

     22/4/08 15:02:

    

   צטט: טליה bizns energizer 2008-04-21 18:05:57

   אז היה לה סוס? *

   ברור ! כמה וכמה כוחות סוס אפילו !

     22/4/08 13:19:
   תגיד יגאל , ככה זה יפה ??? אני בשיא תמימותי וטוב ליבי רציתי לתת לך כוכב ואתה ככה מסתלבט עלי ??? :)
     21/4/08 18:05:
   אז היה לה סוס? *
     21/4/08 11:59:

    

   צטט: lorriek 2008-04-21 11:49:34

   תמצית הספר "גברים ממאדים ונשים מנוגה "

   רותקתי ולכן קראתי כמעט עד הסוף . לתגובות כבר לא ......

   איך נותנים כוכב איך ?

   כוכב ? פשוט מאוד: ניגשים לסטימצקי, מבקשים אחד ירוק (רוטב פסטו),

   מבקשים שיארזו למשלוח באינטרנט ושולחים. אפשר גם בפקס !

     21/4/08 11:57:

    

   צטט: כוכב שביט 2008-04-21 10:07:32

   נפלא מחייך

   שאפו וכוכב

    

   גם להוריד כובע וגם להעלות כוכב ? אישה, ללא ספק :-)

     21/4/08 11:57:

    

   צטט: איריסחן 2008-04-21 09:27:01

   כמה כבר נכתב על גברים ממאדים ונשים מנוגה

   בכל הגירסאות האפשריות

   וזו אחת המעניינות, המרתקות והמחוייכות שבהן...

   תודה שהבאת. למדתי המון ואני מעבירה....

   להוא...שאין ביננו מערכת יחסים....

   חג שמח.

   העבירי, העבירי - כל עוד זה מולא רק במילים זה חוקי :-)

     21/4/08 11:49:

   תמצית הספר "גברים ממאדים ונשים מנוגה "

   רותקתי ולכן קראתי כמעט עד הסוף . לתגובות כבר לא ......

   איך נותנים כוכב איך ?

     21/4/08 10:07:

   נפלא מחייך

   שאפו וכוכב

    

     21/4/08 09:27:

   כמה כבר נכתב על גברים ממאדים ונשים מנוגה

   בכל הגירסאות האפשריות

   וזו אחת המעניינות, המרתקות והמחוייכות שבהן...

   תודה שהבאת. למדתי המון ואני מעבירה....

   להוא...שאין ביננו מערכת יחסים....

   חג שמח.

     21/4/08 07:36:

    

   צטט: hagitma 2008-04-20 10:47:51

   מצחיק...

   אבל..

   יש גם לא מעט שנכנסים ל"כלא המתוק הזה" ונותנים לסוהרת את המפתח,

   מתוך רצון חזק להיות שם..(-:

   אז כנראה שיש גם זן אחר..

   ואגב.. יש גם נשים כאלה (כך שזו לא נחלתם הבלעדית של גברים)

   כן, כן. אני יודע למה את מתכוונת (לא זוכר אם צריך כבר טיפול 10,000 או שכבר עשיתי :-).

     21/4/08 07:35:

    

   צטט: אור - קל 2008-04-19 13:14:45

   ולזה אני קוראת סיפור חיי....(:

   טוב, את צודקת (מתי הפיינל פור :-) ?

     21/4/08 07:34:

    

   צטט: gilgil13 2008-04-19 11:33:33

   ע נ ק

    

   אוההה למסקנה הזו הגעתי מזמן

    

   ששני המינים חושבים אחרת

    

   וחבל על ההתעסקות בלחשוב מה הוא חשב כשאמר .....

    

   ולמה הוא לא מתקשר ....היה נפלא....

    

   חג שמח

   בדיוק היה "שירים ושערים", אז לא שמעתי - אבל אני מסכים.

     21/4/08 07:33:

    

   צטט: רות_פלמון 2008-04-19 11:26:45

   מעולה, קבל חיוך וכוכב :)

   דייב, אתה שומע ? אני תופס עליך טרמפ !

     21/4/08 07:31:

    

   צטט: lee4321 2008-04-19 10:26:18

   מעניין אותי לדעת האם על הקטע הזה דייב בארי זכה בפוליצר?

   סביר להניח שלא.

   אבל בהחלט מגיע לו.

   פוליצר - למיטב ידיעתי, ניתן לצלמים ועתונאים, אז אולי מגיע לו נובל, או מחיאות כפיים לפחות.

     20/4/08 10:47:

   מצחיק...

   אבל..

   יש גם לא מעט שנכנסים ל"כלא המתוק הזה" ונותנים לסוהרת את המפתח, מתוך רצון חזק להיות שם..(-:

   אז כנראה שיש גם זן אחר..

   ואגב.. יש גם נשים כאלה (כך שזו לא נחלתם הבלעדית של גברים)

     19/4/08 13:14:
   ולזה אני קוראת סיפור חיי....(:
     19/4/08 11:33:

   ע נ ק

    

   אוההה למסקנה הזו הגעתי מזמן

    

   ששני המינים חושבים אחרת

    

   וחבל על ההתעסקות בלחשוב מה הוא חשב כשאמר .....

    

   ולמה הוא לא מתקשר ....היה נפלא....

    

   חג שמח

     19/4/08 11:26:
   מעולה, קבל חיוך וכוכב :)
     19/4/08 10:26:

   מעניין אותי לדעת האם על הקטע הזה דייב בארי זכה בפוליצר?

   סביר להניח שלא.

   אבל בהחלט מגיע לו.

     19/4/08 08:03:

    

   צטט: רוניתי 2008-04-18 23:12:20

   כמה שהפוסט הזה ארוך

   כך הוא גם מצחיק, שנון

   וסוף כל סוף נתן לי להבין

   למה מערכות היחסים

   שלי הסתיימו כפי שהם הסתיימו

   תודה לך מעכשיו למדתי שיעור

   חדש איך להבין אתכם הגברים

   משנה חשיבה ומתחילה

   דף היכרויות חדשקורץ

   אוקיי, מצויין. זוגיות זה דבר חשוב, ספרי לי מה התוצאות, השנה היורוליג מותח במיוחד !

     19/4/08 08:01:

    

   צטט: reefraf 2008-04-02 21:45:58

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-04-02 14:50:08

    

   צטט: reefraf 2008-04-01 20:56:57

   מודה ומתוודה,מאז שאני פה, ב"קפה", לא צחקתי כ"כ....

   כמו שנהוג לומר במחוזותינו:

   אם זה לא היה עצוב,זה היה מצחיק קורץ

   אבל זה מצחיק,כי זה כ"כ נכון........

   גברים(הערך לקוח מ"ריפרפדיה"):

   סוג של מוטציות שאחת מאונות המוח שלהן לא זכתה לפיתוח ראוי,ולכן אמצעי החשיבה שלהם מוגבלים. גם ניתוח ראש אצל טובי המומחים בעולם בתחום "עיוותי מחשבה,הגיון,הבנה ודיאגנוסטיקה", לא יצליחו להביא את המוח הגברי לאיזה סטטוס

   של "חושב ראציונלי" או "מתפקד בסיסי".

   (סוג של דירוג שעלה במוחי אחרי שנזכרתי בפוסט שלך עם דירוגי ה"קפה"...גם הוא היה משעשע להחריד צוחק)

   אז מגיע לך כוכב ירוק וענק, חבל שאני לא יכולה לתת לך 40,על כל שנה שאני סובלת אתכם,זן הזוי לשון


   גבר הולך לאיבוד/שלמה ארצי (הגירסה הנשית...)

   גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת (חבל שלא דרך חלון בקומה הכי גבוהה בעזריאלי...)
   בין שיחי השרך (שילך לאיבוד בשיח קוצני,עדיף)
   הוא מתנדנד כשהרוח נכנסת (בטח מתנדנד,הם אף פעם לא החלטיים)
   הוא נעזב (פשוט כי נשבר לנו מתישהו)
   הוא נושר בסתיו (עם עונות השנה אין לי ויכוח)
   אל תהיי כועסת (זה פשוט לא יעזור...)
   הוא מאוהב (או שפשוט אין לו יכולות להבין אף פעם כלום...)

   הוא בא אלייך לפעמים (מזל..כי "תמיד" זה too much)
   את נרגעת כשהוא מלטף (טוב שלפחות יש להם קצת יכולות טכניות)
   יש לו דרכים משונות (בהחלט."משונות" זו בדיוק ההגדרה)
   לומר לך שהוא אוהב (אהה...אז למה הם לא מבין שלנו כלום לא ברור מאליו??)


    

    נשים הן שיא השפיות !

    

   ממש לא.דברי הוצאו מהקשרם.

   מעולם לא טענתי שאני שפויה.

   כל אדם שתפגוש ברחוב ומכיר אותי, מיד יטען שאני לא שפויה.

   אם אני אשה(ואני מניחה שאני כן),אז הרי לך ההוכחה שנשים הן ממש לא שיא השפיות.

   נו,אז מה יש לך להגיד להגנתך עכשיו????? לשון

   נשים הן אי קטן של חוסר שפיות מחד,ויציבות שכלית, אמוציונאלית ותפקודית מאידך. מחייך

   (וזה תמיד עדיף על הגבר המעורער תמידי)

   לפי כתב היד שלך, גדלי האותיות וצבעיהן, הייתי אומר, כדי להפריך את דברייך שתאכלי היום מצה.

     19/4/08 03:26:

    

   צחקתי בקול רם וכמעט הערתי את הבנות... 

   קח כוכב ושלח אותו לדייב.

     18/4/08 23:12:

   כמה שהפוסט הזה ארוך

   כך הוא גם מצחיק, שנון

   וסוף כל סוף נתן לי להבין

   למה מערכות היחסים

   שלי הסתיימו כפי שהם הסתיימו

   תודה לך מעכשיו למדתי שיעור

   חדש איך להבין אתכם הגברים

   משנה חשיבה ומתחילה

   דף היכרויות חדשקורץ

     2/4/08 21:45:

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-04-02 14:50:08

    

   צטט: reefraf 2008-04-01 20:56:57

   מודה ומתוודה,מאז שאני פה, ב"קפה", לא צחקתי כ"כ....

   כמו שנהוג לומר במחוזותינו:

   אם זה לא היה עצוב,זה היה מצחיק קורץ

   אבל זה מצחיק,כי זה כ"כ נכון........

   גברים(הערך לקוח מ"ריפרפדיה"):

   סוג של מוטציות שאחת מאונות המוח שלהן לא זכתה לפיתוח ראוי,ולכן אמצעי החשיבה שלהם מוגבלים. גם ניתוח ראש אצל טובי המומחים בעולם בתחום "עיוותי מחשבה,הגיון,הבנה ודיאגנוסטיקה", לא יצליחו להביא את המוח הגברי לאיזה סטטוס

   של "חושב ראציונלי" או "מתפקד בסיסי".

   (סוג של דירוג שעלה במוחי אחרי שנזכרתי בפוסט שלך עם דירוגי ה"קפה"...גם הוא היה משעשע להחריד צוחק)

   אז מגיע לך כוכב ירוק וענק, חבל שאני לא יכולה לתת לך 40,על כל שנה שאני סובלת אתכם,זן הזוי לשון


   גבר הולך לאיבוד/שלמה ארצי (הגירסה הנשית...)

   גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת (חבל שלא דרך חלון בקומה הכי גבוהה בעזריאלי...)
   בין שיחי השרך (שילך לאיבוד בשיח קוצני,עדיף)
   הוא מתנדנד כשהרוח נכנסת (בטח מתנדנד,הם אף פעם לא החלטיים)
   הוא נעזב (פשוט כי נשבר לנו מתישהו)
   הוא נושר בסתיו (עם עונות השנה אין לי ויכוח)
   אל תהיי כועסת (זה פשוט לא יעזור...)
   הוא מאוהב (או שפשוט אין לו יכולות להבין אף פעם כלום...)

   הוא בא אלייך לפעמים (מזל..כי "תמיד" זה too much)
   את נרגעת כשהוא מלטף (טוב שלפחות יש להם קצת יכולות טכניות)
   יש לו דרכים משונות (בהחלט."משונות" זו בדיוק ההגדרה)
   לומר לך שהוא אוהב (אהה...אז למה הם לא מבין שלנו כלום לא ברור מאליו??)


    

    נשים הן שיא השפיות !

    

   ממש לא.דברי הוצאו מהקשרם.

   מעולם לא טענתי שאני שפויה.

   כל אדם שתפגוש ברחוב ומכיר אותי, מיד יטען שאני לא שפויה.

   אם אני אשה(ואני מניחה שאני כן),אז הרי לך ההוכחה שנשים הן ממש לא שיא השפיות.

   נו,אז מה יש לך להגיד להגנתך עכשיו????? לשון

   נשים הן אי קטן של חוסר שפיות מחד,ויציבות שכלית, אמוציונאלית ותפקודית מאידך. מחייך

   (וזה תמיד עדיף על הגבר המעורער תמידי)

    

    

     2/4/08 18:37:

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-04-02 18:12:06

    

   צטט: חולמת מגשימה 2008-04-02 17:58:53

   לפני ראיתי את הגברים בחיי באופן די מטושטש עם רגעי הארה לא מוסברים אחרי ברגעי אופטימיות:  אוגר עם בשלות רגשית בשוטף: נמלה הניצבת על צמיג של משאית ברגעי משבר קשים: פולקה של תרנגול הודו שהמזלג לא מצליח להינעץ בו תודה על שהארתה  את חיי *

    ניקה

   מצד שני, אנחנו מאוד-מאוד מרוכזים במשה שאתן אומרות, באמת.

   מתי מתחיל מכבי נגד ברצלונה היום ?

   מדהים איך שיש בך את היכולת להכנס לשוטף

     2/4/08 18:12:

    

   צטט: חולמת מגשימה 2008-04-02 17:58:53

   לפני ראיתי את הגברים בחיי באופן די מטושטש עם רגעי הארה לא מוסברים אחרי ברגעי אופטימיות:  אוגר עם בשלות רגשית בשוטף: נמלה הניצבת על צמיג של משאית ברגעי משבר קשים: פולקה של תרנגול הודו שהמזלג לא מצליח להינעץ בו תודה על שהארתה  את חיי *

    ניקה

   מצד שני, אנחנו מאוד-מאוד מרוכזים במשה שאתן אומרות, באמת.

   מתי מתחיל מכבי נגד ברצלונה היום ?

     2/4/08 17:58:
   לפני ראיתי את הגברים בחיי באופן די מטושטש עם רגעי הארה לא מוסברים אחרי ברגעי אופטימיות:  אוגר עם בשלות רגשית בשוטף: נמלה הניצבת על צמיג של משאית ברגעי משבר קשים: פולקה של תרנגול הודו שהמזלג לא מצליח להינעץ בו תודה על שהארתה  את חיי *

    ניקה

     2/4/08 14:50:

    

   צטט: reefraf 2008-04-01 20:56:57

   מודה ומתוודה,מאז שאני פה, ב"קפה", לא צחקתי כ"כ....

   כמו שנהוג לומר במחוזותינו:

   אם זה לא היה עצוב,זה היה מצחיק קורץ

   אבל זה מצחיק,כי זה כ"כ נכון........

   גברים(הערך לקוח מ"ריפרפדיה"):

   סוג של מוטציות שאחת מאונות המוח שלהן לא זכתה לפיתוח ראוי,ולכן אמצעי החשיבה שלהם מוגבלים. גם ניתוח ראש אצל טובי המומחים בעולם בתחום "עיוותי מחשבה,הגיון,הבנה ודיאגנוסטיקה", לא יצליחו להביא את המוח הגברי לאיזה סטטוס

   של "חושב ראציונלי" או "מתפקד בסיסי".

   (סוג של דירוג שעלה במוחי אחרי שנזכרתי בפוסט שלך עם דירוגי ה"קפה"...גם הוא היה משעשע להחריד צוחק)

   אז מגיע לך כוכב ירוק וענק, חבל שאני לא יכולה לתת לך 40,על כל שנה שאני סובלת אתכם,זן הזוי לשון


   גבר הולך לאיבוד/שלמה ארצי (הגירסה הנשית...)

   גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת (חבל שלא דרך חלון בקומה הכי גבוהה בעזריאלי...)
   בין שיחי השרך (שילך לאיבוד בשיח קוצני,עדיף)
   הוא מתנדנד כשהרוח נכנסת (בטח מתנדנד,הם אף פעם לא החלטיים)
   הוא נעזב (פשוט כי נשבר לנו מתישהו)
   הוא נושר בסתיו (עם עונות השנה אין לי ויכוח)
   אל תהיי כועסת (זה פשוט לא יעזור...)
   הוא מאוהב (או שפשוט אין לו יכולות להבין אף פעם כלום...)

   הוא בא אלייך לפעמים (מזל..כי "תמיד" זה too much)
   את נרגעת כשהוא מלטף (טוב שלפחות יש להם קצת יכולות טכניות)
   יש לו דרכים משונות (בהחלט."משונות" זו בדיוק ההגדרה)
   לומר לך שהוא אוהב (אהה...אז למה הם לא מבין שלנו כלום לא ברור מאליו??)


    

    נשים הן שיא השפיות !

     2/4/08 14:48:

    

   צטט: דסיקה 2008-04-01 19:17:40

   WOW רק מהתגובות אפשר לכתוב "ספר"

   "בול פגיעה"

   אהבתי וכמובן צחקתי ובטח כיכבתי.

    

   תודה דסיקה, קרובת משפחה של ויטוריו ? תודה :-)

     2/4/08 14:46:

    

   צטט: שלגי 1 2008-04-01 17:49:06

   רבאק, רק בשביל הקטע הזה היה שווה להגיע לכאן.

   רציתי לתת לך כוכב אבל אמרו לי שאין כוכב לתת

   (אין לי שמץ של מושג מה זה אומר)

   שאפו!

   יש לך כוכב מנצנץ, אל תאמיני למה שאומרים :-) תודה שבאת..

     2/4/08 08:43:

    

    

   מוקדש לגברים אשר משך קריאת הקטע הבא - ארוך כמו מערכת היחסים הארוכה ביותר שניהלו.

   ענק!!!

    

   הגברים של דייב בארי נשמעים כמו פולנייה סוציומטית :))

   לפני שעוד יש שמץ של ידע באם דברים יתפתחו או לא, הם כבר רואים את עצמם עם 8 נכדים, מינימום ומתחילים לתכנן דרכי מילוט.

   לגברים מהסוג הזה...עצה: אל תנסו לנחש או להניח מה קורה לנו בראש...את זה אפילו לנו קשה לפעמים לדעת.

   הכי פשוט זה...לשאול!

    

   The way to a man's heart is to saw his breastplate open - George Carlin

    

    

     1/4/08 20:56:

   מודה ומתוודה,מאז שאני פה, ב"קפה", לא צחקתי כ"כ....

   כמו שנהוג לומר במחוזותינו:

   אם זה לא היה עצוב,זה היה מצחיק קורץ

   אבל זה מצחיק,כי זה כ"כ נכון........

   גברים(הערך לקוח מ"ריפרפדיה"):

   סוג של מוטציות שאחת מאונות המוח שלהן לא זכתה לפיתוח ראוי,ולכן אמצעי החשיבה שלהם מוגבלים. גם ניתוח ראש אצל טובי המומחים בעולם בתחום "עיוותי מחשבה,הגיון,הבנה ודיאגנוסטיקה", לא יצליחו להביא את המוח הגברי לאיזה סטטוס

   של "חושב ראציונלי" או "מתפקד בסיסי".

   (סוג של דירוג שעלה במוחי אחרי שנזכרתי בפוסט שלך עם דירוגי ה"קפה"...גם הוא היה משעשע להחריד צוחק)

   אז מגיע לך כוכב ירוק וענק, חבל שאני לא יכולה לתת לך 40,על כל שנה שאני סובלת אתכם,זן הזוי לשון


   גבר הולך לאיבוד/שלמה ארצי (הגירסה הנשית...)

   גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת (חבל שלא דרך חלון בקומה הכי גבוהה בעזריאלי...)
   בין שיחי השרך (שילך לאיבוד בשיח קוצני,עדיף)
   הוא מתנדנד כשהרוח נכנסת (בטח מתנדנד,הם אף פעם לא החלטיים)
   הוא נעזב (פשוט כי נשבר לנו מתישהו)
   הוא נושר בסתיו (עם עונות השנה אין לי ויכוח)
   אל תהיי כועסת (זה פשוט לא יעזור...)
   הוא מאוהב (או שפשוט אין לו יכולות להבין אף פעם כלום...)

   הוא בא אלייך לפעמים (מזל..כי "תמיד" זה too much)
   את נרגעת כשהוא מלטף (טוב שלפחות יש להם קצת יכולות טכניות)
   יש לו דרכים משונות (בהחלט."משונות" זו בדיוק ההגדרה)
   לומר לך שהוא אוהב (אהה...אז למה הם לא מבין שלנו כלום לא ברור מאליו??)


   ,
     1/4/08 19:17:

   WOW רק מהתגובות אפשר לכתוב "ספר"

   "בול פגיעה"

   אהבתי וכמובן צחקתי ובטח כיכבתי.

    

     1/4/08 17:49:

   רבאק, רק בשביל הקטע הזה היה שווה להגיע לכאן.

   רציתי לתת לך כוכב אבל אמרו לי שאין כוכב לתת

   (אין לי שמץ של מושג מה זה אומר)

   שאפו!

     1/4/08 14:23:

    

   צטט: מא-יה 2008-04-01 10:12:27

   אוייי אני כמעט נפלתי מהכסא בעבודה! ! ! !

   צוחק מגניב

    

   תודה, עשית לי פתיחה יפה של יום...

   (איך פספסתי את הקטע הזה כשפרסמת אותו?)

    

   :) 

   אנא ארעף ? אולי אי-שם, ביולי 2007, כשעוד נהוג היה להעלות פוסטים על גבי

   נייר מגולגל בבקבוק שנושאת יונה, עוד לא היה לך טרניסטור :-) תודה.... לדייב בארי.

     1/4/08 10:12:

   אוייי אני כמעט נפלתי מהכסא בעבודה! ! ! !

   צוחק מגניב

    

   תודה, עשית לי פתיחה יפה של יום...

   (איך פספסתי את הקטע הזה כשפרסמת אותו?)

    

   :) 

     30/3/08 22:32:

    

   צטט: rachellyka 2008-03-30 22:00:21

   מעולה!

   LOL

   צוחק

   איזה כיף שעוד נהנים מהפוסט הישן נושן הזה :-)

     30/3/08 22:20:

   ממש בזמן בא  הקטע הזה.

   ועושה ... הכל ברור.

   או נמלה ...על צמיג ..או תרנגול טורקי ואו... אוגר.  

   "תבחרי."

   אני עדיין לא מוכן .....להתחייב למערכת יחסים למרות ש.....כמה-זמן? 

   .....וואלה!

    

   שווה כיכוב.

    

    

     30/3/08 22:00:

   מעולה!

   LOL

   צוחק

     30/3/08 21:49:

    

   צטט: צ.* 2008-03-30 20:23:13

   מחייךצוחק*

   אם אתה אומר ? )*&%^%#$^&%&%&%&*^(*&%

     30/3/08 20:23:
   מחייךצוחק*
     9/3/08 09:40:

    

   צטט: מיהשחף 2008-03-09 09:37:50

   ע-נ-ק:)

   את מתכוונת ליכולות של מכבי תל-אביב השנה - לא ?

     9/3/08 09:37:
   ע-נ-ק:)
     14/1/08 23:30:

    

   צטט: lilachmam 2008-01-12 17:45:23

   היי,

   טוף הגעתי בסוף המסיבה אבל הרסתתתתתת אותי מצחוק.

   נעבור לחלק היותר רציני.

   שמע לא יתכן שזה נכון אתה יודע סוג של רציונליזציה למה לא לצפות מגבר ליותר אינטילגנציה רגשית וזה שם את המין הגברי במקום לא כל כך

   טוב.  יש הבדלים מששת ימי בראשית היו וזה לא יישתנה , גם מבחינה רוחנית

   התפקיד של הגבר והתפקיד של האישה הוא שונה.

   בכל מקרה הקטע מפולפל ומצחיק וקראתי עד הסוף.

   וכמובן כוכב.מחייך

    

   רק רציתי לשים את המין הגברי במקום יותר טוב לשנייה :-)

     14/1/08 22:54:

    

   צטט: rinaty 2008-01-13 15:50:58

   למחרת היום תטלפן אליין אל חברתה הקרובה ביותר, או אולי אל שתיים, והן
   ישוחחו על המצב שש שעות ברציפות. בפירוט קפדני הן ינתחו כל מה שהיא אמרה
   וכל מה שהוא אמר, יעברו על כך שוב ושוב, יחפשו דקויות של משמעות בכל מלה,

   הצילוווו, זה מתיש, זהו כישרון נשי מיוחד לנתח שוב ושוב כל הבעה, תנועה ומילה.

    

   אוקיי.

     13/1/08 18:15:

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-01-12 22:16:10

    

   צטט: גאליס 2008-01-12 17:04:40

    

   ריאליטי?

   קטע מצחיק! יכול לתאר הרבה אנשים, מסייגת - לא את כולם, אבל הרבה מאוד :)

    

   "שלושה המה נפלאו ממני

   וארבעה לא ידעתים:

   דרך נשר בשמים,

   דרך אניה בלב ים,

   דרך נחש עלי צור

   ו.. דרך גבר בעלמא".

    

   ואת זה אמר.. איש חכם שהיו לו 1000 נשים ורכב על גמל עד אילת כדי לפגוש אחת אתיופית.

    

   הבנתי - את מדברת על שלוימל'ה ?!

   הבנת נכון :)

     13/1/08 15:50:

   למחרת היום תטלפן אליין אל חברתה הקרובה ביותר, או אולי אל שתיים, והן
   ישוחחו על המצב שש שעות ברציפות. בפירוט קפדני הן ינתחו כל מה שהיא אמרה
   וכל מה שהוא אמר, יעברו על כך שוב ושוב, יחפשו דקויות של משמעות בכל מלה,

   הצילוווו, זה מתיש, זהו כישרון נשי מיוחד לנתח שוב ושוב כל הבעה, תנועה ומילה.

    

     13/1/08 07:38:

    

   צטט: חן חן 2008-01-12 17:28:10

    קטע פשטני מידי, מלא בסטריאוטיפים על גברים ונשים. חלק נכונים וחלק לא. באופן כללי אומר שנשים מתחברות לגברים שרמת הציפיות שלהן מהם היא כמעט לא הגיונית, או גבוהה מאוד, כלומר הגבר אמור להוכיח לאישה כמעט בכל דבר ובכל זמן שהוא עומד במשימות שהיא מטילה עליו, אחרת איזה "גבר" הוא?.  דרישות הגברים מהנשים נמוכות  הרבה יותר, מבלי להכנס להשוואות נוספות

   אני שמח שהבנת את ההומור.

     12/1/08 22:16:

    

   צטט: גאליס 2008-01-12 17:04:40

    

   ריאליטי?

   קטע מצחיק! יכול לתאר הרבה אנשים, מסייגת - לא את כולם, אבל הרבה מאוד :)

    

   "שלושה המה נפלאו ממני

   וארבעה לא ידעתים:

   דרך נשר בשמים,

   דרך אניה בלב ים,

   דרך נחש עלי צור

   ו.. דרך גבר בעלמא".

    

   ואת זה אמר.. איש חכם שהיו לו 1000 נשים ורכב על גמל עד אילת כדי לפגוש אחת אתיופית.

    

   הבנתי - את מדברת על שלוימל'ה ?!

     12/1/08 18:29:

   טוב, אתמול שחזרתי מהבנק לא מצאתי את המכונית, חפשתי ולא זכרתי איפה חניתי,ובחור אחד שואל אותי , אפשר לעזור לך, וודאי וודאי,-תנסי לחשוב, אני חושבת , חושבת ונזכרתי שבכלל הגעתי עם מונית . אני חושבת הרבה על מכוניות........מה זה אומרצועק

   אולי אני מפלנטה אחרת

     12/1/08 17:45:

   היי,

   טוף הגעתי בסוף המסיבה אבל הרסתתתתתת אותי מצחוק.

   נעבור לחלק היותר רציני.

   שמע לא יתכן שזה נכון אתה יודע סוג של רציונליזציה למה לא לצפות מגבר ליותר אינטילגנציה רגשית וזה שם את המין הגברי במקום לא כל כך טוב. 

   יש הבדלים מששת ימי בראשית היו וזה לא יישתנה , גם מבחינה רוחנית התפקיד של הגבר והתפקיד של האישה הוא שונה.

   בכל מקרה הקטע מפולפל ומצחיק וקראתי עד הסוף.

   וכמובן כוכב.מחייך

    

     12/1/08 17:28:

    קטע פשטני מידי, מלא בסטריאוטיפים על גברים ונשים. חלק נכונים וחלק לא. באופן כללי אומר שנשים מתחברות לגברים שרמת הציפיות שלהן מהם היא כמעט לא הגיונית, או גבוהה מאוד, כלומר הגבר אמור להוכיח לאישה כמעט בכל דבר ובכל זמן שהוא עומד במשימות שהיא מטילה עליו, אחרת איזה "גבר" הוא?.  דרישות הגברים מהנשים נמוכות  הרבה יותר, מבלי להכנס להשוואות נוספות

     12/1/08 17:04:

    

   ריאליטי?

   קטע מצחיק! יכול לתאר הרבה אנשים, מסייגת - לא את כולם, אבל הרבה מאוד :)

    

   "שלושה המה נפלאו ממני

   וארבעה לא ידעתים:

   דרך נשר בשמים,

   דרך אניה בלב ים,

   דרך נחש עלי צור

   ו.. דרך גבר בעלמא".

    

   ואת זה אמר.. איש חכם שהיו לו 1000 נשים ורכב על גמל עד אילת כדי לפגוש אחת אתיופית.

    

     12/1/08 15:04:

    

   צטט: natural blues 2008-01-12 13:25:36

   חלקית די צודק וחלקית ממש צודק :-)

   כבר שנים שלא מתעסקת ב- he said/she said

   חבל פשוט על האנרגיות של הניתוחים והפילפולים וכאבי הלב, כי הגברים באמת בנויים אחרת מאיתנו ורמת המודעות שלהם לכל עניין מערכות היחסים, מאד מועטה. אשה חכמה פשוט צריכה להחליט שאם טוב לה בקשר והיא מקבלת שם את כל מה שהיא צריכה, פשוט להישאר, השאר יבוא מעצמו, אמנם אחרי הרבה מאד זמן, אבל זה יגיע.....

   אני מבין. את אומרת בעצם שאם נקפיד שלא להשליך את הגרביים בכניסה, תסבלו את הנחירות שלנו ?

     12/1/08 15:01:

    

   צטט: הרעיונאי 2008-01-12 12:30:32

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-01-08 17:18:41

    

   צטט: הרעיונאי 2008-01-08 07:22:44

   וואלה, באמת אחלה קטע. למרות שלא ממש מתחבר אליו ברמה האישית, אך מבין.

   וחוץ מזה רציתי לומר עוד משהו, אך נזכרתי שהרגע פרצו לי לרכב וניסו לגנוב אותו,

   ואני עוד מתאושש מזה שלקחו לי מעל 100 דיסקים, אבל את של אבי ביטר ועופר לוי בדואט?!

    

   טוב עשו הפורצים. חדש את המלתחה המוסיקלית שלך בהזדמנות הזו ! :-)

    אתה לא יודע להעריך מוזיקת איכות!

   ולכן, אין ברירה אלא לקחת אותך להופעה של עופר לוי "המלך" וזהבה בנץץץץ.
   רק כשאתה חונה ליד תתלה דיסקים של בית"ר, עופר לוי, אבי ביטר, ובועז שרעבי.

   זה כמו מזוזה קדושה של הבאבא סאלי. יותר טוב מאזעקה.

   אני יודע להעריך רק רעש ושקט. אני אוהב קקופוניות ואת השקט שבין הפרקים,

   כשהקהל מרשה לעצמו להשתעל או משתעל כדי לחסוך שיעולים עתידיים.

     12/1/08 13:25:

   חלקית די צודק וחלקית ממש צודק :-)

   כבר שנים שלא מתעסקת ב- he said/she said

   חבל פשוט על האנרגיות של הניתוחים והפילפולים וכאבי הלב, כי הגברים באמת בנויים אחרת מאיתנו ורמת המודעות שלהם לכל עניין מערכות היחסים, מאד מועטה. אשה חכמה פשוט צריכה להחליט שאם טוב לה בקשר והיא מקבלת שם את כל מה שהיא צריכה, פשוט להישאר, השאר יבוא מעצמו, אמנם אחרי הרבה מאד זמן, אבל זה יגיע.....

     12/1/08 12:30:

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-01-08 17:18:41

    

   צטט: הרעיונאי 2008-01-08 07:22:44

   וואלה, באמת אחלה קטע. למרות שלא ממש מתחבר אליו ברמה האישית, אך מבין.

   וחוץ מזה רציתי לומר עוד משהו, אך נזכרתי שהרגע פרצו לי לרכב וניסו לגנוב אותו,

   ואני עוד מתאושש מזה שלקחו לי מעל 100 דיסקים, אבל את של אבי ביטר ועופר לוי בדואט?!

    

   טוב עשו הפורצים. חדש את המלתחה המוסיקלית שלך בהזדמנות הזו ! :-)

    אתה לא יודע להעריך מוזיקת איכות!

   ולכן, אין ברירה אלא לקחת אותך להופעה של עופר לוי "המלך" וזהבה בנץץץץ.
   רק כשאתה חונה ליד תתלה דיסקים של בית"ר, עופר לוי, אבי ביטר, ובועז שרעבי.

   זה כמו מזוזה קדושה של הבאבא סאלי. יותר טוב מאזעקה.

     8/1/08 17:18:

    

   צטט: הרעיונאי 2008-01-08 07:22:44

   וואלה, באמת אחלה קטע. למרות שלא ממש מתחבר אליו ברמה האישית, אך מבין.

   וחוץ מזה רציתי לומר עוד משהו, אך נזכרתי שהרגע פרצו לי לרכב וניסו לגנוב אותו,

   ואני עוד מתאושש מזה שלקחו לי מעל 100 דיסקים, אבל את של אבי ביטר ועופר לוי בדואט?!

    

   טוב עשו הפורצים. חדש את המלתחה המוסיקלית שלך בהזדמנות הזו ! :-)

     8/1/08 17:18:

    

   צטט: שניקי 2008-01-03 23:36:18

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-01-02 23:38:09

    

   צטט: שניקי 2008-01-02 18:10:04

   יגאל,

   טוב,בחלק הראשון, ממש יכולתי לדמיין לעצמי את אליין ובן זוגה, הצלחת לתאר את הסיטואציה

   כל כך טוב, שלרגע שחכתי שאני קוראת..

   (חשבת לכתוב תסריט פעם?)

   אגב- תודה, הפנמתי קורץ 

   (מעניין איך הייתה הסעודה עם המנצח)

   תודה שהזכרת לי - אני צריך להחליף פנימית באפניים שלי :-)

   תודה שיש אותך עם הפוסט הזה, הזכרת לי להחליף רצועת טיימינג ברכב

   (אוי לי! זה אומר שאני גבר?)

   לא - זה אומר שיש לך טיימינג מושלם !

     8/1/08 07:22:

   וואלה, באמת אחלה קטע. למרות שלא ממש מתחבר אליו ברמה האישית, אך מבין.

   וחוץ מזה רציתי לומר עוד משהו, אך נזכרתי שהרגע פרצו לי לרכב וניסו לגנוב אותו,

   ואני עוד מתאושש מזה שלקחו לי מעל 100 דיסקים, אבל את של אבי ביטר ועופר לוי בדואט?!

    

     3/1/08 23:36:

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-01-02 23:38:09

    

   צטט: שניקי 2008-01-02 18:10:04

   יגאל,

   טוב,בחלק הראשון, ממש יכולתי לדמיין לעצמי את אליין ובן זוגה, הצלחת לתאר את הסיטואציה

   כל כך טוב, שלרגע שחכתי שאני קוראת..

   (חשבת לכתוב תסריט פעם?)

   אגב- תודה, הפנמתי קורץ 

   (מעניין איך הייתה הסעודה עם המנצח)

   תודה שהזכרת לי - אני צריך להחליף פנימית באפניים שלי :-)

   תודה שיש אותך עם הפוסט הזה, הזכרת לי להחליף רצועת טיימינג ברכב (אוי לי! זה אומר שאני גבר?)

     2/1/08 23:38:

    

   צטט: שניקי 2008-01-02 18:10:04

   יגאל,

   טוב,בחלק הראשון, ממש יכולתי לדמיין לעצמי את אליין ובן זוגה, הצלחת לתאר את הסיטואציה

   כל כך טוב, שלרגע שחכתי שאני קוראת..

   (חשבת לכתוב תסריט פעם?)

   אגב- תודה, הפנמתי קורץ 

   (מעניין איך הייתה הסעודה עם המנצח)

   תודה שהזכרת לי - אני צריך להחליף פנימית באפניים שלי :-)

     2/1/08 23:36:

    

   צטט: לי אור 2008-01-02 15:33:32

   כ ו כ ב ..(:

   תודה, אני אוסף :-)

     2/1/08 23:34:

    

   צטט: שושוארז 2008-01-02 15:11:26

   יופי עבודה נהדרת... הבנות היפנימו.........

   גם כל עוד בלבב הפנימה !

     2/1/08 23:32:

    

   צטט: אריאל פרידן 2008-01-02 15:03:00

   דייב בארי כנראה פסח במחקרו עלינו, הגברים הישראלים.

   אצל גבר ישראלי ההגדרה לפורפליי מתמקדת בשאלה "סלחי לי מה השעה?"

   ובמערכת יחסים מבחינתנו המילה מערכת מיותרת, יחסים זה מספיק.

   ואת זה אומר אחד שנשוי עשרים שנה.

   דייב בארי, חושב שישראל זה אי בין טוגו לטרינידד, ושאנחנו מגדלים לאמות מצויצות למאכל.

     2/1/08 23:26:

    

   צטט: טקסטואלית 2008-01-02 14:46:38

   דייב בארי גדול!

   נורא צחקתי!

   (והרי זה גם כלכך עצוב...)

   אני חושב שדייב בארי נשוי באושר, למרות שהוא לא מודע לכך :-)

     2/1/08 23:23:

    

   צטט: צלילי הלב 2008-01-02 14:38:05

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-01-02 12:53:18

    

   צטט: צלילי הלב 2008-01-01 10:37:50

   יגאל תודה:)

   מצחיק ...

   תמיד ידעתי שגברים הם ילדים נצחיים בתוכם,

   זקוקים לאומנת...

   שתשתול במוחם דברים,לאט לאט ובעקביות,

   ואז הם מתעוררים אולי בגיל הארבעים שלהם בפעם הראשנה...:)

   בבום הראשוני ומבינים שהם כבר מעבר למערכת היחסים מזמן ומתחילים לבעוט:)

   ואנחנו הנשים לעולם לא השכלנו את העובדה הזאת, וחושבות שהם מאוד חכמים,

   ומבינים גם את הניסתר...,ואת המשמעות הכפולה מכופלת ומשולשת... של המילה

   אילו רק היינו יודעות להיתיחס אליהם כילדים,בפשטות ובקביעת העובדות,

   הכול היה בסדר גמור

   יום מקסים

   תודה

   צוחק

    

    אוקיי, נשאר ביסלי גריל במזווה ? יש בובספוג, פשוט.

    מצטרפת לילדים הנצחיים,

   אוהבת ביסלי גריל ,

   אילו רק  לא היה משמין כל כך:)

   אחרת אתחיל להראות  כמו בובית ספוגיתצוחק

   ספר את זה לבעלי:)

    

   הוא כזה חמוד:)

    

    

   תגידי לבובספוג - בעלך, שקציצת סרטן יותר טוב מביסלי תעמיסלי !

     2/1/08 18:10:

   יגאל,

   טוב,בחלק הראשון, ממש יכולתי לדמיין לעצמי את אליין ובן זוגה, הצלחת לתאר את הסיטואציה

   כל כך טוב, שלרגע שחכתי שאני קוראת..

   (חשבת לכתוב תסריט פעם?)

   אגב- תודה, הפנמתי קורץ 

   (מעניין איך הייתה הסעודה עם המנצח)

     2/1/08 15:33:
   כ ו כ ב ..(:
     2/1/08 15:11:
   יופי עבודה נהדרת... הבנות היפנימו.........
     2/1/08 15:03:

   דייב בארי כנראה פסח במחקרו עלינו, הגברים הישראלים.

   אצל גבר ישראלי ההגדרה לפורפליי מתמקדת בשאלה "סלחי לי מה השעה?"

   ובמערכת יחסים מבחינתנו המילה מערכת מיותרת, יחסים זה מספיק.

   ואת זה אומר אחד שנשוי עשרים שנה.

     2/1/08 14:46:

   דייב בארי גדול!

   נורא צחקתי!

   (והרי זה גם כלכך עצוב...)

     2/1/08 14:38:

    

   צטט: יגאל שתיים 2008-01-02 12:53:18

    

   צטט: צלילי הלב 2008-01-01 10:37:50

   יגאל תודה:)

   מצחיק ...

   תמיד ידעתי שגברים הם ילדים נצחיים בתוכם,

   זקוקים לאומנת...

   שתשתול במוחם דברים,לאט לאט ובעקביות,

   ואז הם מתעוררים אולי בגיל הארבעים שלהם בפעם הראשנה...:)

   בבום הראשוני ומבינים שהם כבר מעבר למערכת היחסים מזמן ומתחילים לבעוט:)

   ואנחנו הנשים לעולם לא השכלנו את העובדה הזאת, וחושבות שהם מאוד חכמים,

   ומבינים גם את הניסתר...,ואת המשמעות הכפולה מכופלת ומשולשת... של המילה

   אילו רק היינו יודעות להיתיחס אליהם כילדים,בפשטות ובקביעת העובדות,

   הכול היה בסדר גמור

   יום מקסים

   תודה

   צוחק

    

    אוקיי, נשאר ביסלי גריל במזווה ? יש בובספוג, פשוט.

    מצטרפת לילדים הנצחיים,

   אוהבת ביסלי גריל ,

   אילו רק  לא היה משמין כל כך:)

   אחרת אתחיל להראות  כמו בובית ספוגיתצוחק

   ספר את זה לבעלי:)

    

   הוא כזה חמוד:)

    

    

     2/1/08 12:53:

    

   צטט: tomakegood 2008-01-02 08:28:26

   ענק!!!

    

   ממש דקומנטרי!חתום

    תגיד - מה נגמר עם עודד קטש ?

     2/1/08 12:53:

    

   צטט: צלילי הלב 2008-01-01 10:37:50

   יגאל תודה:)

   מצחיק ...

   תמיד ידעתי שגברים הם ילדים נצחיים בתוכם,

   זקוקים לאומנת...

   שתשתול במוחם דברים,לאט לאט ובעקביות,

   ואז הם מתעוררים אולי בגיל הארבעים שלהם בפעם הראשנה...:)

   בבום הראשוני ומבינים שהם כבר מעבר למערכת היחסים מזמן ומתחילים לבעוט:)

   ואנחנו הנשים לעולם לא השכלנו את העובדה הזאת, וחושבות שהם מאוד חכמים,

   ומבינים גם את הניסתר...,ואת המשמעות הכפולה מכופלת ומשולשת... של המילה

   אילו רק היינו יודעות להיתיחס אליהם כילדים,בפשטות ובקביעת העובדות,

   הכול היה בסדר גמור

   יום מקסים

   תודה

   צוחק

    

    אוקיי, נשאר ביסלי גריל במזווה ? יש בובספוג, פשוט.

     2/1/08 12:52:

    

   צטט: טלי שיאצו 2008-01-01 08:22:05

   הרגעת אותי

   עכשיו הבנתי למה

   הם פחדנים :-)

    אני רוצה לענות לך - אבל חושש !

     2/1/08 08:28:

   ענק!!!

    

   ממש דקומנטרי!חתום

     1/1/08 10:37:

    יגאל תודה:)

   מצחיק ...

   תמיד ידעתי שגברים הם ילדים נצחיים בתוכם,

   זקוקים לאומנת...

   שתשתול במוחם דברים,לאט לאט ובעקביות,

    ואז הם מתעוררים אולי בגיל הארבעים שלהם בפעם הראשנה...:)

   בבום הראשוני ומבינים שהם כבר מעבר למערכת היחסים מזמן ומתחילים לבעוט:)

   ואנחנו הנשים לעולם לא השכלנו את העובדה הזאת, וחושבות  שהם מאוד חכמים,

   ומבינים גם את הניסתר...,ואת המשמעות הכפולה מכופלת ומשולשת... של המילה

   אילו רק היינו יודעות להיתיחס אליהם כילדים,בפשטות ובקביעת העובדות,

   הכול היה בסדר גמור

   יום מקסים

   תודה

   צוחק

    

     1/1/08 08:22:

   הרגעת אותי

   עכשיו הבנתי למה

   הם פחדנים :-)

     1/1/08 07:23:

    

   צטט: enigma32 2007-12-31 23:08:23

   אהבתי, מצחיק ושנון

   לא מסכימה עם הכל ...אבל נהניתי לקרוא

   ההסכמה פחותה בחשיבותה מפעילות בלוטות הצחוק, תעשי רגע: אההה :-)

     1/1/08 07:21:

   צטט: tamio1 2007-12-29 09:53:56

   משעשע .......

   ספרי לחברייך :-)

     1/1/08 07:18:

    

   צטט: גילוש 6660 2007-12-28 19:25:36

   ע נ ק...

    

   הייתי, ראיתי, חוויתי...

    

   צחקתי בטירוף... תודה.

   גילה

   צחקת בשנה שעברה, עכשיו 2008 !

     31/12/07 23:08:

   אהבתי, מצחיק ושנון

   לא מסכימה עם הכל ...אבל נהניתי לקרוא

     29/12/07 09:53:
   משעשע .......
     28/12/07 19:25:

   ע נ ק...

    

   הייתי, ראיתי, חוויתי...

    

   צחקתי בטירוף... תודה.

   גילה

     28/12/07 16:09:

    

   צטט: ronb 2007-12-21 19:28:53

   קטע ענק, יש לך לינק למקור באנגלית ?

   לצערי לא, אבל צחקתי מספיק גם מהתרגום - אז אולי עדיף :-)

     28/12/07 16:08:

    

   צטט: פילפיל 2007-09-07 23:05:04

   תודה רבה על טיפים חשובים...עכשיו הכל מובן :-)

   בכיף, ספרי לי איך את מתקדמת בלהבין את הגבר שלך :-)

     21/12/07 19:28:
   קטע ענק, יש לך לינק למקור באנגלית ?
     7/9/07 23:05:
   תודה רבה על טיפים חשובים...עכשיו הכל מובן :-)
     5/9/07 20:55:

    

   צטט: סיג 2007-09-05 16:03:29

   לא רוצה דלעת

   אז אולי פמפקין, פמפקין ?

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-09-05 14:48:29

    

   צטט: rel-1 2007-09-04 15:14:50

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-09-03 22:41:09

    

   צטט: rel-1 2007-09-03 12:53:20

   אתה בטוח שהכתבה במקור לא נכתבה על קהילת הגייז בישראל?

    אני בטוח שיש לך איזה רעיון קונספירטיבי בקשר לזה...

   try me

   סורי, אני סטרייט :-)

   WHO CARE

     5/9/07 16:03:
   לא רוצה דלעת
     5/9/07 15:52:

    

   צטט: סיג 2007-09-05 15:05:26

   קרעת אותי מצחוק

    

   הערת אותי לחלוטין

   אל דאגה לא ארדם לפני הלילה

   אנחנו יוצרים לעצמנו את התסריטים

   כך ממש זה במציאות

   ספילברג פרייר לידנו

    

   ענק       תכף יש כוכב

   אם נקרעת מצחוק, אני מכיר מאחה טוב.

   תפסיקי להיות כה עירנית, כל אישה צריכה לדעת מתי להפוך לדלעת,

   אולי כעת - עם הכוכב הראשון ?

     5/9/07 15:05:

   קרעת אותי מצחוק

    

   הערת אותי לחלוטין

    

   אל דאגה לא ארדם לפני הלילה

    

   אנחנו יוצרים לעצמנו את התסריטים

    

   כך ממש זה במציאות

    

   ספילברג פרייר לידנו

    

   ענק

    

   תכף יש כוכב

     5/9/07 14:48:

    

   צטט: rel-1 2007-09-04 15:14:50

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-09-03 22:41:09

    

   צטט: rel-1 2007-09-03 12:53:20

   אתה בטוח שהכתבה במקור לא נכתבה על קהילת הגייז בישראל?

    אני בטוח שיש לך איזה רעיון קונספירטיבי בקשר לזה...

   try me

   סורי, אני סטרייט :-)

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-09-03 22:41:09

    

   צטט: rel-1 2007-09-03 12:53:20

   אתה בטוח שהכתבה במקור לא נכתבה על קהילת הגייז בישראל?

    אני בטוח שיש לך איזה רעיון קונספירטיבי בקשר לזה...

   try me

     3/9/07 22:41:

    

   צטט: rel-1 2007-09-03 12:53:20

   אתה בטוח שהכתבה במקור לא נכתבה על קהילת הגייז בישראל?

    אני בטוח שיש לך איזה רעיון קונספירטיבי בקשר לזה...

     3/9/07 22:38:

    

   צטט: אראל * 2007-09-03 11:35:02

   ה ל ל ו י ה..

    

   כוכב.

    השתחוויה.

   אתה בטוח שהכתבה במקור לא נכתבה על קהילת הגייז בישראל?
     3/9/07 11:35:

   ה ל ל ו י ה..

    

   כוכב.

     3/9/07 11:15:

    

   צטט: yamayama 2007-09-03 02:15:47

   הייתי בטוח שאתה כתבת את זה ( עייפות )....

   בכל אופן היה כייף לקרא.

   מחמיא לי שסברת שזה אפשרי, נהניתי לכמה דקות מהספק, שמח שנהנית אתה..

    

     3/9/07 02:15:

   הייתי בטוח שאתה כתבת את זה ( עייפות )....

   בכל אופן היה כייף לקרא.

     3/9/07 02:07:

   נהנתי לקרא.

   לא שכל הגברים הם כאלו ואני יכול להעיד על עצמי שלא, הייתי כבר בשני צידי המתרס.

   כשמרגישים שיש משהו אמיתי וכנה אז הכל משתנה.

   אבל נכון, גבר חושב בצורה שונה מבת זוגתו וכמובן שגם ההפך.

    

   לכל הבנות שחושבות שיש אי שם גברים שונים וכן גם רגישים שלא מחפשים משחקים, עוד לא נכחדנו, לא להתייאש קורץ.

   יגאל... תמשיך לכתוב, היה כייף לקרא כל מילה.

   יניב.מ

     1/9/07 21:49:

    

   צטט: אלישיה 2007-09-01 20:42:16

   גבר..חושב כמו נמלה...קרעת אותי מצחוק(לא טעות כתיב)

   הוא גם יודע לשאת משא פי שבעים ממשקל גופו כמוה?

   אולי אפשר לחסוך חברת הובלות...אצלי תמיד יש להם נטייה

   טבעית להיות נחלאווים. ואני בכלל לא קוטפת גושים...רק פרחים...

   מחייך

   תהילה.

   דייב בארי הוא נמלה ענקית !

     1/9/07 21:46:

    

   צטט: אראל _פ 2007-09-01 17:02:15

   יגאל, רק רציתי להזכיר לך שהגבתי כבר כמה וכמה פעמים לתכנים שלך וזה אומר שיש בינינו מערכת יחסים (?! מתלבט).  (לא מרשים לי לככב אבל זה היה שיעור מעולה. תודה..)

   .

   ברור, תודה על כך. מה פירוש לא נותנים לך ?!

     1/9/07 20:42:

   גבר..חושב כמו נמלה...קרעת אותי מצחוק(לא טעות כתיב)

   הוא גם יודע לשאת משא פי שבעים ממשקל גופו כמוה?

   אולי אפשר לחסוך חברת הובלות...אצלי תמיד יש להם נטייה

   טבעית להיות נחלאווים.ואני בכלל לא קוטפת גושים...רק פרחים...

   מחייך

   תהילה.

     1/9/07 17:02:

   יגאל, רק רציתי להזכיר לך שהגבתי כבר כמה וכמה פעמים לתכנים שלך וזה אומר שיש בינינו מערכת יחסים (?! מתלבט).

    

   (לא מרשים לי לככב אבל זה היה שיעור מעולה. תודה..)

     1/9/07 16:55:

    

   צטט: _yuli_ 2007-08-10 23:16:08

   גדול!

   1.90.

     1/9/07 16:54:

    

   צטט: tic tal 2007-08-10 22:12:24

   איי איי

   יגאל קרעת אותי...

   יש מצב שאתה גבר אה...צוחק

    

   שם לנו כוכב הזדהות למרות שאתה עמוס כבר...

   לא נרשם עומס יתר, התנועה זורמת חופשית. עד כאן מהמסוק של גלגל"צ הרוטטטטט.

     1/9/07 16:52:

    

   צטט: r-ditza 2007-08-09 22:17:13

   אוהבת את התשובות שלך לא פחות מהפוסט. וחוץ מזה- האימאמא של הנכון.
   רק תתחילו להפנים את זה כבר... בנות!

   מה? אה... אוקיי ! (מתי פותחים את ''טיב-טעם, בא לי סטייק, או שזה 24 ? ) את צודקת.

     1/9/07 16:50:

    

   צטט: אינדיגו10 2007-08-04 18:23:13

   גברים כמה פעמים אמרנו לכם ללכת לעשות שיפוץ במוח אצל מומחית אישה  

   אחזור אלייך אחרי שיפוץ אונה והחלפת צעצוע-קוף-במצילתיים שמרעיש כשאתן מדברות.

     1/9/07 16:46:

    

   צטט: adikahan 2007-08-03 21:39:01

    

   צטט: פלורה לוין 2007-07-24 21:22:55

   אהה.

   טקסט שנכתב ע"י גברים, כדי שנרד מהוריד שלכם ושלא נצפה מכם.

   לא יעזור לכם. אתם מסוגלים ליותר. 

    

   פלורה יקרה,

   באמת תודה על הבעת האמון.

   ממש מזכיר לי את המורות שלי במערכת החינוך.

   באמת שאני לא מסוגל ליותר.

   אני אפילו לא מסוגל לשכנע אותך שאיני מסוגל ליותר.

   יותר מזה? 

   שמעת, פלורה ?

     10/8/07 23:16:
   גדול!
     10/8/07 22:12:

   איי איי

   יגאל קרעת אותי...

   יש מצב שאתה גבר אה...צוחק

    

   שם לנו כוכב הזדהות למרות שאתה עמוס כבר...

     9/8/07 22:17:
   אוהבת את התשובות שלך לא פחות מהפוסט. וחוץ מזה- האימאמא של הנכון.
   רק תתחילו להפנים את זה כבר... בנות!
     4/8/07 18:23:
   גברים כמה פעמים אמרנו לכם ללכת לעשות שיפוץ במוח אצל מומחית אישה  
     3/8/07 22:33:

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-08-02 15:10:34

    

   צטט: הנתן 2007-08-02 12:25:14

   דייב בארי הזה כותב מדהים. אחלה קטע הבאת כאן. גברים ממאדים ונשים מנוגה.

   וטראנסג'נדרז - מאיפה ?

   אלה נוצרו עקב פגיעות מטאורים אז הם לא בדיוק פה ולא שם

     3/8/07 21:40:

    

   צטט: allla 2007-07-24 13:02:06

   פשוט  גדול.

   אולי יש לנו פרדיגמה חדשה?

    

    

    

   לנשים יש פרדיגמה.

   הגברים נשארים עם אותה אניגמה.

     3/8/07 21:39:

    

   צטט: פלורה לוין 2007-07-24 21:22:55

   אהה.

   טקסט שנכתב ע"י גברים, כדי שנרד מהוריד שלכם ושלא נצפה מכם.

   לא יעזור לכם. אתם מסוגלים ליותר. 

    

   פלורה יקרה,

   באמת תודה על הבעת האמון.

   ממש מזכיר לי את המורות שלי במערכת החינוך.

   באמת שאני לא מסוגל ליותר.

   אני אפילו לא מסוגל לשכנע אותך שאיני מסוגל ליותר.

   יותר מזה? 

     2/8/07 15:10:

    

   צטט: הנתן 2007-08-02 12:25:14

   דייב בארי הזה כותב מדהים. אחלה קטע הבאת כאן. גברים ממאדים ונשים מנוגה.

   וטראנסג'נדרז - מאיפה ?

     2/8/07 12:25:

   דייב בארי הזה כותב מדהים.

   אחלה קטע הבאת כאן.

   גברים ממאדים ונשים מנוגה.

     1/8/07 20:20:

    

   צטט: galyan 2007-08-01 20:03:40

   נכון קצת...טוב אולי קצת יותר מקצת...(-:

   מצויין!

   את משתכנעת בהדרגה... :-)

     1/8/07 20:19:

    

   צטט: צבעוני 2007-08-01 17:14:21

   מדהים ,מקסים ,ברור ואמיתי...........

   תליתי על המקרר (כאילו במקרה) בת הזוג שלי קראה(כאילו במקרה) ונגמרו הוויכוחים ביננו ,מאז הכל ברור לה ........תרשום לפניך שקיומה והמשכה של מערכת יחסים אחת(לפחות) נמשכת ומתבססת על  ובזכות התאוריה שלך.

   תודה ,או שלא:-)

    

   זה מזכיר לי שבשבוע הבא אני בחתונה של חברים שהכרתי ביניהם. אולי אהיא להם מקרר כמתנה.

     1/8/07 20:17:

    

   צטט: orit.a 2007-08-01 00:03:08

   ענק... כתיבה מדהימה!!!

   אין עליו.

     1/8/07 20:03:

   נכון קצת...טוב אולי קצת יותר מקצת...(-:

   מצויין!

     1/8/07 17:14:

   מדהים ,מקסים ,ברור ואמיתי...........

   תליתי על המקרר (כאילו במקרה) בת הזוג שלי קראה(כאילו במקרה) ונגמרו הוויכוחים ביננו ,מאז הכל ברור לה ........תרשום לפניך שקיומה והמשכה של מערכת יחסים אחת(לפחות) נמשכת ומתבססת על  ובזכות התאוריה שלך.

   תודה ,או שלא:-)

    

     1/8/07 00:03:
   ענק... כתיבה מדהימה!!!
     26/7/07 09:36:

    

   צטט: - Afrodita - 2007-07-25 19:34:49

   גאון פשוט גאון,

   אתה גאון..:]

   פוסט שולטט..3>

   חיבוק. מוזמן. 

   אפרודיטק'ה - אמא שלי יותר ממסכימה איתך.

     26/7/07 00:44:

    אין ספק שהמאמר מצחיק

    אבל התגובות האוהדות של כל הבחורות טיפה מוגזמות...

    

   למה אף אחד/אחת לא יצא כאן להגנת המין הפחות יפה

   אולי על פי רוב  אנחנו בעלי פחות רגישות

   אך בכל זאת אתן עדיין רוצות אותנו ככה ונדמה לי שאתן אפילו זקוקות לזה !

   ולרובנו (אולי אני חי בחממה) יש רגישות מעל ומעבר

    

   בשם כל הגברים (מהחממה) אני מוחה

     25/7/07 22:25:

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-07-25 01:35:02

    

   צטט: פלורה לוין 2007-07-24 21:22:55

   אהה.

   טקסט שנכתב ע"י גברים, כדי שנרד מהוריד שלכם ושלא נצפה מכם.

   לא יעזור לכם. אתם מסוגלים ליותר. 

    

   שתצאו מהווריד, לא שתרדו ממנו.

   צודק. התבלבלתי בין העץ לווריד צוחק

     25/7/07 19:34:

   גאון פשוט גאון,

   אתה גאון..:]

   פוסט שולטט..3>

   חיבוק. מוזמן. 

     25/7/07 08:32:

   מעבר לעבודה שהקטע ארוך מדי בשביל לעבור מסך הוא משעשע למדי.

   הייתי מוסיף תובנה קטנה שלי מהחודשים האחרונים:

   "בין כל אישה יש ילד..."

   פעם חשבתי שזה המצב:

   man woman and child

   מתוך: http://images.jupiterimages.com/common/detail/33/22/22422233.jpg

    

   אבל היום אני מאמין בגישה הפרקטלית (FRACTAL) בעולם כנראה אין מה שאנחנו קוראים "גברים"...

   הגבר תמיד ישאר ילד, אם לא בעיניה אז בעיני עצמו... מה שמשאיר לה מעט מאד ברירות ... מערכת היחסים שלה לעולם לא תהיה "בין גבר לאישה יש ילד" אלא "בין אישה יש ילד".. ואם זה יושאר לשיחת נשים זה יהיה "בין שתי נשים אנו דנות לנו על הילד.. וגם על דברים אחרים יותר חשובים"...

   פרקטלי אין מה לעשות...

   woman

    

   מתוך: http://www.mercola.com/ImageServer/Public/2005/december/12.5mother.jpg

    

     25/7/07 01:35:

    

   צטט: פלורה לוין 2007-07-24 21:22:55

   אהה.

   טקסט שנכתב ע"י גברים, כדי שנרד מהוריד שלכם ושלא נצפה מכם.

   לא יעזור לכם. אתם מסוגלים ליותר. 

    

   שתצאו מהווריד, לא שתרדו ממנו.

     24/7/07 21:22:

   אהה.

   טקסט שנכתב ע"י גברים, כדי שנרד מהוריד שלכם ושלא נצפה מכם.

   לא יעזור לכם. אתם מסוגלים ליותר. 

    

     24/7/07 20:29:

    

   צטט: דוגמנית 2007-07-24 19:23:31

   פתאום נזכרתי בהמון חברות שלי ובשיחות אל תוך הלילה. הן תמיד האשימו אותי בגישה גברית למערכות יחסים ולא הבינו מה אני רוצה.  הקטע משקף את המציאות שלנו הנשים בצורה ענקית (ועצובה)

   אבל צחקת ? או רק עשית פרצופים מורמי-גבות מול המסך ?

     24/7/07 19:23:
   פתאום נזכרתי בהמון חברות שלי ובשיחות אל תוך הלילה. הן תמיד האשימו אותי בגישה גברית למערכות יחסים ולא הבינו מה אני רוצה.  הקטע משקף את המציאות שלנו הנשים בצורה ענקית (ועצובה)
     24/7/07 15:16:

    

   צטט: durim 2007-07-24 15:03:23

   אהבתי....מאוד!!! עכשיו תורך לעשות לזה קליפ..קורץ

   אכן יש קליפ בהכנה, אבל הוא בכלל עוסק ב...

     24/7/07 15:15:

    

   צטט: ההוא משם 2007-07-24 14:48:08

   רגע , תמיםדהה, לא הבנתי , בסוף רוג'ר צריך ללכת לטפל בהילוכיםאחרי 6 חודשים?

   כנראה פספסתי משהו....

   לא בדיוק. הסוס צריך לעבור פיזיתרפיה, המוסכניקים הימרו על הסוס. קפיש ?

     24/7/07 15:03:
   אהבתי....מאוד!!! עכשיו תורך לעשות לזה קליפ..קורץ
     24/7/07 14:48:

   רגע , תמיםדהה, לא הבנתי , בסוף רוג'ר צריך ללכת לטפל בהילוכיםאחרי 6 חודשים?

   כנראה פספסתי משהו....

     24/7/07 14:19:

    

   צטט: rebecca* 2007-07-24 14:05:40

   נהדר

    

   כל מי שאוהב את ההומור המבריק של דייב בארי הוא נהדר בעצמו...

     24/7/07 14:05:

   נהדר

    

     24/7/07 13:27:

    

   צטט: allla 2007-07-24 13:02:06

   פשוט  גדול.

   אולי יש לנו פרדיגמה חדשה?

   היי, אל תגידי פרדיגמה, זה מלחיץ אותנו !

     24/7/07 13:22:

    

   צטט: ניצה צמרת 2007-07-24 12:49:39

   החכמתי. תודהמחייך

   תודה, אמסור לדייב. חשבתי שאת כבר יודעת הכל...

     24/7/07 13:02:

   פשוט  גדול.

   אולי יש לנו פרדיגמה חדשה?

    

    

    

   החכמתי. תודהמחייך
     24/7/07 09:43:

    

   צטט: fu 2007-07-24 08:28:57

   מעולה. מעולה. מעולה.

   כוכב.

   תודה, תודה....פוווו.......אני אמסור נשיפה לדייב..

     24/7/07 08:28:

   מעולה. מעולה. מעולה.

   כוכב.

     24/7/07 07:56:

    

   צטט: מיכל גזית 2007-07-24 05:41:27

   חחחחחחחחחחחחחחחחח

   ענק וסוחף,

    

   לא מסכימה עם אף מילה, נותנת לגברים הרבה יותר קרדיט, אבל כתוב נפלא

    

   (נכנסתי בכלל כדי להגיב על התמונה של המונה ליזה ששמת אצל ליזה, מלך אתה, ענקית היצירה שהבאת, ואז נקלעתי לפוסט הזה ונשאבתי גם, הכל בשתיים אצלך, אין בודדות))

   בזאת נכנסת לספר הזהב של הפרגון, בקרוב בחנויות הספרים.

     24/7/07 05:41:

   חחחחחחחחחחחחחחחחח

   ענק וסוחף,

    

   לא מסכימה עם אף מילה, נותנת לגברים הרבה יותר קרדיט,

    

   אבל כתוב נפלא

    

   (נכנסתי בכלל כדי להגיב על התמונה של המונה ליזה ששמת אצל ליזה, מלך אתה, ענקית היצירה שהבאת,

   ואז נקלעתי לפוסט הזה ונשאבתי גם,

   הכל בשתיים אצלך, אין בודדות))

     24/7/07 01:44:

    

   צטט: shir 2007-07-24 00:42:25

   כבר הרבה זמן, הרבה מאוד זמן שלא צחקתי ככה.

   .

    אבל יש תקווה לנשים: כי כשיבואו החייזרים האינטילגנטים שמתעסקים בעיקר ב"הקשרים האנושיים בין נשים וגברים לאן", נלך איתם ואתם תישארו לראות את המונדיאל.

   כלאמר, את מפנטזת על חייזרים יותר סוציופטים וחובבי ספורט מאיתנו ?
     24/7/07 01:42:

    

   צטט: בריג'יט ג'ונס 2007-07-24 00:17:01

   ענק!!!ואין לי יותר מה להוסיף......חתום

   גם חבר'שלי אומרת.

     24/7/07 01:41:

    

   צטט: צפל'ה 2007-07-24 00:10:24

   המציאות יכולה להיות הורסת....מצחוק !  ע - נ- ק!!!

   תן קרדיט לרנה מגריט היצירתי מכל על התמונה

   וקרדיט לך על שידעת להתאים אותה לפוסט הזה.

    

   אה, כן. וכוכב. ברור!

   איזה מותק של כל-התשובות-נכונות את.

     24/7/07 01:40:

    

   צטט: מר אמסטל-י"ם! 2007-07-23 23:45:45

   נגמר לי האוויר מרוב צחוק. דייב בארי הזה. לא נגמרת לו אף פעם הבטרייה להביא קטעים קורעים כאלו. אה, כן, סליחה, סליחה, הסוללה שלו כבר נגמרה מזמן, הוא מת אם אני לא טועה.  אניווי, רציתי להגיד שבכל צחוק יש קצת אמת, למי שפקפק פה בדברים שלו. ורציתי גם כמובן להגיד לך אחלה. אחלה בחלה. זה באמת פוסט גדול!

   לא מת, מה פתאום. אולי מת מצחוק.

     24/7/07 01:39:

    

   צטט: *הדס* 2007-07-23 23:32:51

   קטע ארוך אבל כ"כ נכון שזה ממש מרגיז!!!

   עד שבא לי להגיד:"אתם הגברים...כולם אותו הדבר!!!"

   מצד שני...אולי עדיף ככה....כי אם הייתם כמונו, העולם היה כ"כ מתוסבך ומורכב שלא היה זמן לחיות...

   אני סבור שפיצחת את חידת המטריקס !

     24/7/07 00:42:

   כבר הרבה זמן, הרבה מאוד זמן שלא צחקתי ככה.

   .

    אבל יש תקווה לנשים:

   כי  כשיבואו החייזרים האינטילגנטים שמתעסקים בעיקר ב"הקשרים האנושיים בין נשים וגברים  לאן", נלך איתם ואתם תישארו לראות את המונדיאל.

    

    

    

     24/7/07 00:17:
   ענק!!!ואין לי יותר מה להוסיף......חתום
     24/7/07 00:10:

   המציאות יכולה להיות הורסת....מצחוק !

    ע - נ- ק!!!

    

   תן קרדיט לרנה מגריט היצירתי מכל על התמונה

   וקרדיט לך על שידעת להתאים אותה לפוסט הזה.

    

   אה, כן. וכוכב. ברור!

     23/7/07 23:45:

   נגמר לי האוויר מרוב צחוק. דייב בארי הזה. לא נגמרת לו אף פעם הבטרייה להביא קטעים קורעים כאלו. אה, כן, סליחה, סליחה, הסוללה שלו כבר נגמרה מזמן, הוא מת אם אני לא טועה.  אניווי, רציתי להגיד שבכל צחוק יש קצת אמת, למי שפקפק פה בדברים שלו. ורציתי גם כמובן להגיד לך אחלה. אחלה בחלה. זה באמת פוסט גדול!

     23/7/07 23:32:

   קטע ארוך אבל כ"כ נכון שזה ממש מרגיז!!!

   עד שבא לי להגיד:"אתם הגברים...כולם אותו הדבר!!!"

   מצד שני...אולי עדיף ככה....כי אם הייתם כמונו, העולם היה כ"כ מתוסבך ומורכב שלא היה זמן לחיות...

     23/7/07 21:45:

    

   צטט: חוף מכמורת 2007-07-23 20:52:26

   צוחקמחייךצוחק

   מצחיק מדליק ומחניק איזה מזל שאספתי חברות (במערכת יחסים איתי)

   עם השנים... היאוש נעשה יותר נוח :))

    

   איך נותנים כוכב?

   מדחיק נקניק בנקיק ? כוכבים באפסנאות.

     23/7/07 20:52:

   צוחקמחייךצוחק

   מצחיק מדליק ומחניק

   איזה מזל שאספתי חברות (במערכת יחסים איתי)

   עם השנים...

   היאוש נעשה יותר נוח :))

    

   איך נותנים כוכב?

     23/7/07 20:07:

    

   צטט: אדוה/ג 2007-07-23 19:52:40

   הי,

   נכנסתי במקרה... סתם, בגלל הכותרת.... ולמרות הפונט הקטן, לא יכולתי להפסיק לקרוא! כתוב שנון, מעניין ו.... מרתק.

    

   מעורר לכמה תובנות לגבי כל שיחות הבנות - האם אנחנו באמת משקיעות כל כך הרבה אנרגיות באנליזה של הגיגים וחלקיקי הגיגים שלא קיימים בכלל?

   אתן פשוט יותר מורכבות. אנחנו יותר כמו... פנס תוצרת סין: שני מצבים: ON ועוף.

   יודעים מתי אנחנו מאוהבים או רעבים.

     23/7/07 20:04:

    

   צטט: פלטונה 2007-07-23 19:52:09

   חחחח מצחיק. תכלס נקרעתי. כוכב.

   תודה, בשם הג'נדר.

     23/7/07 19:52:

   הי,

   נכנסתי במקרה... סתם, בגלל הכותרת....

   ולמרות הפונט הקטן, לא יכולתי להפסיק לקרוא!

    

   כתוב שנון, מעניין ו.... מרתק.

    

   מעורר לכמה תובנות לגבי כל שיחות הבנות - האם אנחנו באמת משקיעות כל כך הרבה אנרגיות באנליזה של הגיגים וחלקיקי הגיגים שלא קיימים בכלל?

     23/7/07 19:52:

   חחחח מצחיק.

   תכלס נקרעתי.

   כוכב.

     23/7/07 19:46:

    

   צטט: karenv 2007-07-23 19:40:28

     בנות, תרגיע ת'שחלות..אל תתעצבנה או תתעצבנה  
     בנים, דוממו מנועים, ותפעילו ת'וינקר..יש עולם יפה בחוץ, הקולות הם לא מהרכב,  
     אתם רק צריכים אישה ליד שתעזור לכם להחליף הילוך (או לדחוף את הרכב מאחור)  
        
     :-)  קטע ענק, תודה יגאל 2  
        

   ותודה לבארי, לא סחרוף.

     23/7/07 19:40:
    בנות, תרגיע ת'שחלות..אל תתעצבנה או תתעצבנה 
    בנים, דוממו מנועים, ותפעילו ת'וינקר..יש עולם יפה בחוץ, הקולות הם לא מהרכב, 
    אתם רק צריכים אישה ליד שתעזור לכם להחליף הילוך (או לדחוף את הרכב מאחור) 
      
    :-)  קטע ענק, תודה יגאל 2 
      
     23/7/07 19:15:

    

   צטט: ברביבר 2007-07-23 19:10:39

   נהניתי מאד לקרוא את הגיגיו של דייב בארי באמצעותך.

   אכן נשים וגברים שונים, אמנם לא באופן כזה מוקצן

   כפי שהוא מתאר ובכל אופן שוני זה מוסיף

   להנאה ולענין שבחיבור ביניהם.

   תודה!

    

   אה- בבקשה. אני שמח להביא את דייב לכאן. לא שהוא מודע לזה.

     23/7/07 19:14:

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-07-23 10:38:50

    

   צטט: rebeka40 2007-07-23 09:42:58

   חסכת שנה של פסיכולוג, שנה של גישור 700,000 אלף פעימות מונה ושנה זמן אויר עם החברה כדי לנסות ולהבין. כמה שזה נכון. ולא אין הטמעה, זה ימשך לעד כי גם לנו יש מח לא מובן, בשעה 15:00 אנחנו רוצות ללכת ובשעה 15:05 לא ברור לנו למה יצאנו מהבית ותמיד הגבר אשם. אנחנו תמיד צודקות. סוג של רכבת הרים למכורים לאהבה בלי הוראות שימוש.

   פולנייה ?

   אם הכוונה שכל הנשים פולניות, אז הגדר פולניה.

   ואם השאלה התמקדה בי... תלוי את מי שואלים ומתיצוחק

     23/7/07 19:10:

   נהניתי מאד לקרוא את הגיגיו של דייב בארי באמצעותך.

   אכן נשים וגברים שונים, אמנם לא באופן כזה מוקצן

   כפי שהוא מתאר ובכל אופן שוני זה מוסיף

   להנאה ולענין שבחיבור ביניהם.

   תודה!

    

     23/7/07 19:06:

    

   צטט: ורוניקה מארס 2007-07-23 19:04:26

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-07-23 18:28:13

    

   צטט: ורוניקה מארס 2007-07-23 18:20:05

   אמרו לי את זה כמה גברים לפני שנים - שהם מעדיפים להיות עם מישהי שהם מחבבים מאשר עם מישהי שהם מרגישים שהם פשוט נסחפים מעל לראש - מאבדים שליטה וכו'. מישהי שפשוט מטריפה אותם.

    

   בעיה שלהם. הם אלו שאחרי החתונה מסתובבים עם פרצוף תחת.... :)

    

   מותק, נשאר מהפשטידה של אמא שלך ? כמה חברים באים לראות את המשחק.

    

   כתבתי מאמר תגובה....לא יודעת איך לעשות קישור נורמלי לפוסט הזה.    

    

   ופשטידות זה דווקא התחום שלי...לא של אמא שלי.  תרד, בעיקר :)   

   אמרת תרד ? אני ארד. שימי לב לכפתור הקטן כאן מתחת. כתוב עליו הוספת פוסט בתגובה.

     23/7/07 19:04:

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-07-23 18:28:13

    

   צטט: ורוניקה מארס 2007-07-23 18:20:05

   אמרו לי את זה כמה גברים לפני שנים - שהם מעדיפים להיות עם מישהי שהם מחבבים מאשר עם מישהי שהם מרגישים שהם פשוט נסחפים מעל לראש - מאבדים שליטה וכו'. מישהי שפשוט מטריפה אותם.

    

   בעיה שלהם. הם אלו שאחרי החתונה מסתובבים עם פרצוף תחת.... :)

    

   מותק, נשאר מהפשטידה של אמא שלך ? כמה חברים באים לראות את המשחק.

    

   כתבתי מאמר תגובה....לא יודעת איך לעשות קישור נורמלי לפוסט הזה.    

    

   ופשטידות זה דווקא התחום שלי...לא של אמא שלי.  תרד, בעיקר :)   

     23/7/07 18:50:

    

   צטט: mr.kebab 2007-07-23 18:35:35

   אה !

   דייב בארי !

   אני מעריץ מושבע מזמן.

   קורע, ולמי שזה לא הספיק :

    

   http://www.miamiherald.com/living/columnists/dave_barry/

    

   המדור הקבוע שלו בעיתוון  + הבלוג של דייב

   תודה - אבל תתרגם קודם כל את כל האתר לעברית. אוקיי ?

     23/7/07 18:48:

    

   צטט: סו שף 2007-07-23 18:31:58

   כנראה שאצלנו באמת מצרך נדיר...

   הגבר מאוד יודע שהוא במערכת יחסים איתי...

   וגם הלברדור רטריבר של הבית..

   אכן נס....

    

   אבל נהנתי.. כי בכל זאת יש המון חן בכתיבה ואמיתות שעוברת מסך....

   ותהייה גדולה...

   אם גבר מבין את כל זה...

   אז איכה לא הנחיל זאת והשכיל להקל על האילין הבאות?.

    

   מה ? אה. אחותך התקשרה.

     23/7/07 18:35:

   אה !

   דייב בארי !

   אני מעריץ מושבע מזמן.

   קורע, ולמי שזה לא הספיק :

    

   http://www.miamiherald.com/living/columnists/dave_barry/

    

   המדור הקבוע שלו בעיתוון  + הבלוג של דייב

     23/7/07 18:31:

   כנראה שאצלנו באמת מצרך נדיר...

   הגבר מאוד יודע שהוא במערכת יחסים איתי...

   וגם הלברדור רטריבר של הבית..

   אכן נס....

    

   אבל נהנתי.. כי בכל זאת יש המון חן בכתיבה ואמיתות שעוברת מסך....

   ותהייה גדולה...

   אם גבר מבין את כל זה...

   אז איכה לא הנחיל זאת והשכיל להקל על האילין הבאות?.

    

     23/7/07 18:29:

    

   צטט: איילת מימון 2007-07-23 18:26:20

   בהחלט כתבה מרתקת....שנונה ומצחיקה..אבל מה לעשות אנחנו הנשים, יודעות ומבינות כיצד להתנהג עד שזה מגיע אלינו..כשאנחנו מתאהבות כנראה..אנחנו הופכות באופן מיידי רגשניות מדי ונרגשות שאנחנו מגיבות בטיפשות לפעמים, או סתם מקלקלות....להלן שיר שכתבתילפני כמה שנים בנושא...להתרשמותכם...איילת מימוןציפייה ל א ה ב ה ! מילים: איילת מימון רשום באקו"ם ציפייה לאהבה, תגרום לאהבה אבל כנראה שלא איתך כמו שיש ביקושים, האינפלציה עולה אז כנראה שהראיתי רגש..וגרמתי לך, לא לרצות בהמשך הקשר אז אני מתעטפת בתוך השמיכה לא רוצה שתחבק אותי, כבר אמצא לי אהבה הגשם מטפטף על החלון ומביא איתו שפע ברכות כמו מיסים ישירים שמקטינים את התמריץ כנראה שהייתי ישירה מדי, וגרמתי לתוצאה מיידית אך כשתבין מה פספסת, אהיה רחוקה וקרוב לוודאי שלא ארצה אותך! ומסתבר...כמו באינפלציה, ההפסד כולו שלך!!!!!

   מה ? אה. אוקיי.

     23/7/07 18:28:

    

   צטט: ורוניקה מארס 2007-07-23 18:20:05

   אמרו לי את זה כמה גברים לפני שנים - שהם מעדיפים להיות עם מישהי שהם מחבבים מאשר עם מישהי שהם מרגישים שהם פשוט נסחפים מעל לראש - מאבדים שליטה וכו'. מישהי שפשוט מטריפה אותם.  

    

   בעיה שלהם. הם אלו שאחרי החתונה מסתובבים עם פרצוף תחת.... :) 

    

   מותק, נשאר מהפשטידה של אמא שלך ? כמה חברים באים לראות את המשחק.

     23/7/07 18:26:
   בהחלט כתבה מרתקת....שנונה ומצחיקה..אבל מה לעשות אנחנו הנשים, יודעות ומבינות כיצד להתנהג עד שזה מגיע אלינו..כשאנחנו מתאהבות כנראה..אנחנו הופכות באופן מיידי רגשניות מדי ונרגשות שאנחנו מגיבות בטיפשות לפעמים, או סתם מקלקלות....להלן שיר שכתבתילפני כמה שנים בנושא...להתרשמותכם...איילת מימוןציפייה ל א ה ב ה ! מילים: איילת מימון רשום באקו"ם ציפייה לאהבה, תגרום לאהבה אבל כנראה שלא איתך כמו שיש ביקושים, האינפלציה עולה אז כנראה שהראיתי רגש..וגרמתי לך, לא לרצות בהמשך הקשר אז אני מתעטפת בתוך השמיכה לא רוצה שתחבק אותי, כבר אמצא לי אהבה הגשם מטפטף על החלון ומביא איתו שפע ברכות כמו מיסים ישירים שמקטינים את התמריץ כנראה שהייתי ישירה מדי, וגרמתי לתוצאה מיידית אך כשתבין מה פספסת, אהיה רחוקה וקרוב לוודאי שלא ארצה אותך! ומסתבר...כמו באינפלציה, ההפסד כולו שלך!!!!!
     23/7/07 18:24:

    

   צטט: מיכלולה 2007-07-23 17:41:33

   פשוט נפלא

   כן, אה ? כלאמר: אהמממ.... ברור !

     23/7/07 18:20:

   אמרו לי את זה כמה גברים לפני שנים - שהם מעדיפים להיות עם מישהי שהם מחבבים מאשר עם מישהי שהם מרגישים שהם פשוט נסחפים מעל לראש - מאבדים שליטה וכו'. מישהי שפשוט מטריפה אותם.  

    

   בעיה שלהם. הם אלו שאחרי החתונה מסתובבים עם פרצוף תחת.... :) 

     23/7/07 18:13:

   אתה נותן השראה

    

    

   אז כתבתי גם

   מעיין תגובה לשני פוסטים בעלי ההשראה (עם קראדיט ולינק לפה!)

   כשגבר נושא אישה .

     23/7/07 17:41:
   פשוט נפלא
     23/7/07 15:48:

    

   צטט: angelmali 2007-07-23 15:23:39

    

   ואני לא מבינה למה התוכן  מצחיק את כולן פה עד דמעות...

   מה, זה לא היה ברור?

   זה הרי תאור מובהק של חוסר תקשורת בסיסי,

   הניזון מנרטיבים...

    

   ובכלל - מי אמר שלגברים יש בלעדיות על נדידת

   מחשבותיהם אל המוסך והברקסים של המכונית,

   כשמזכירים "מערכת יחסים"?

   אתה יודע כמה פעמים נדדו מחשבותי למשרד הנסיעות,

   דרכו עמדתי לרכוש כרטיס טיסה לניו יורק, וכל זאת

   בשעת ארוחת-דייט-ראשון במסעדה, כשהדייט שואל

   אותי עוד במנה הראשונה: "את גרה לבד?" 

    

    

   תתפלא, ושיתפלא גם דייב, 

   אבל גם אצלנו, הנשים,  נכנס לפעולה פתאום המוח האנליטי...  מגניב

    

    

   מה ? בדיוק קיבלתי סמס משלמה.

     23/7/07 15:47:

    

   צטט: hadarok 2007-07-23 15:06:39

    

   עם גברים כאלה, עדיף להיות בלי מתלבט

   נו, ואת בלי ? או הולכת עם ?

     23/7/07 15:23:

    

   ואני לא מבינה למה התוכן  מצחיק את כולן פה עד דמעות...

   מה, זה לא היה ברור?

   זה הרי תאור מובהק של חוסר תקשורת בסיסי,

   הניזון מנרטיבים...

    

   ובכלל - מי אמר שלגברים יש בלעדיות על נדידת

   מחשבותיהם אל המוסך והברקסים של המכונית,

   כשמזכירים "מערכת יחסים"?

   אתה יודע כמה פעמים נדדו מחשבותי למשרד הנסיעות,

   דרכו עמדתי לרכוש כרטיס טיסה לניו יורק, וכל זאת

   בשעת ארוחת-דייט-ראשון במסעדה, כשהדייט שואל

   אותי עוד במנה הראשונה: "את גרה לבד?" 

    

    

   תתפלא, ושיתפלא גם דייב, 

   אבל גם אצלנו, הנשים,  נכנס לפעולה פתאום המוח האנליטי...  מגניב

    

    

     23/7/07 15:06:

    

   עם גברים כאלה, עדיף להיות בלי מתלבט

     23/7/07 14:00:

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-07-23 12:58:36

    

   צטט: adikahan 2007-07-23 12:27:49

   יגאל יקר,

    

   השבח לדייב.

    

   רק שכחת לצרף הוראות הפעלה:

    

   בטרם כל מערכת יחסים

   על הגבר להדפיס את הדף המצ"ב

   ולהחתים את המיועדת למערכת

   בנוסח כדלקמן:

    

    

   "קראתי, הבנתי, מאשרת ולעולם לא אבוא בטענות"

    

    

   כמה חבל שגם חתימות שכאלה לא תהיינה שוות דבר, כי:

    "החתמת אותי על האישור שלא בתום לב"

    קורץ

   אתה עורך דין ? או עורך ורוחב ?

   התשובה היהודית הקלאסית היא

   "אני כל מה שאתה צריך שאהיה,

   רק שלח כבר את הכסף"

     23/7/07 13:23:
   סליחה, התכוונתי תגובוה.
     23/7/07 13:05:

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-07-23 13:00:19

    

   צטט: עדנה ויסלר 2007-07-23 12:49:25

   העתקתי את התגובה הרשמית שלי לבלוג שלי,

   http://cafe.themarker.com/view.php?t=88853

   בתמורה לזה שיגאל ימחק אותה מכאן והוא הסכים, בתמורה לזה שאני אתן לו כוכב

   ואני הסכמתי בתנאי שהוא יתן לי קודם:)

   רק חבל שלא ב"פוסט כתגובוה" - אבל זה יגיע.

   בדיוק רציתי לבקש ממך באופן אישי שתבחר צבעים יפים כשאתה דה ממרקר את התגובה שלך...אכלתי אותה..

     23/7/07 13:00:

    

   צטט: עדנה ויסלר 2007-07-23 12:49:25

   העתקתי את התגובה הרשמית שלי לבלוג שלי,

   http://cafe.themarker.com/view.php?t=88853

   בתמורה לזה שיגאל ימחק אותה מכאן והוא הסכים, בתמורה לזה שאני אתן לו כוכב

   ואני הסכמתי בתנאי שהוא יתן לי קודם:)

   רק חבל שלא ב"פוסט כתגובוה" - אבל זה יגיע.

     23/7/07 12:58:

    

   צטט: adikahan 2007-07-23 12:27:49

   יגאל יקר,

    

   השבח לדייב.

    

   רק שכחת לצרף הוראות הפעלה:

    

   בטרם כל מערכת יחסים

   על הגבר להדפיס את הדף המצ"ב

   ולהחתים את המיועדת למערכת

   בנוסח כדלקמן:

    

    

   "קראתי, הבנתי, מאשרת ולעולם לא אבוא בטענות"

    

    

   כמה חבל שגם חתימות שכאלה לא תהיינה שוות דבר, כי:

    "החתמת אותי על האישור שלא בתום לב"

    קורץ

   אתה עורך דין ? או עורך ורוחב ?

     23/7/07 12:57:

    

   צטט: עדנוש 2007-07-23 12:07:24

   איזה יופי. רק עכשיו הבנתי שבעלי גבר.

   עדנוש - אני בטוח שהוא לא סתם גבר, אלא אחלה גבר.

     23/7/07 12:56:

    

   צטט: ש ר י ת 2007-07-23 11:58:32

   היי יגאל

   המליצו לי לקרוא כאן את הפוסט הזה צחקתי עד דמעות

   ויכולתי באותה מידה לבכות במלא מלא דמעות לשון

    

   גדול לקרוא את כל זה מאוגד כך כמה כמה קילומטרים יש בינינו לבינכם

   אוף איתנו, אוף איתכם מחייך

   אוף איתכן, אתן מסתירות לי את המונדיאל !

     23/7/07 12:55:

    

   צטט: kalla 2007-07-23 11:50:59

   יגאל, יגאל, יגאל

   דומעת פה מצחוק...

   כמה מצחיק, כמה כואב, כמה קרוב למציאות.

   תודה על מנת ההומור היומית!

   מככבת בגדול

   נשיקה

   רינה

   רינה, רינה, רינה

     23/7/07 12:51:

    

   צטט: לאה ל 2007-07-23 11:06:56

   פחח.

    

   [מצאתי את עצמי מחייכת מול המסך. אם עקב כך יעוררו כאן חשדות בנוגע לבריאותי הנפשית, האחריות עליך.]

    

   מעיל משוגעים מעוצב - עליי !

     23/7/07 12:49:

   העתקתי את התגובה הרשמית שלי לבלוג שלי,

   http://cafe.themarker.com/view.php?t=88853

   בתמורה לזה שיגאל ימחק אותה מכאן והוא הסכים, בתמורה לזה שאני אתן לו כוכב

   ואני הסכמתי בתנאי שהוא יתן לי קודם:)

     23/7/07 12:28:

    

   אניט כבר מזמן רוצה להקים תנועה להחזרת הגבר הישן. לטעמי, כל נסיון של הגברים להתאים עצמם אלינו, להתחבר, לסגל תכונות וכו' עולה רע בעיניי.

   הבנתי לאחרונה, שיש לשמור על סטטוס קוו - אל תבינו, אנחנו לא נבין - זה האיזון שהיה, הווה ויהיה. לא צריך להבין. זה מה שמעניין, זה מה שעובד, בסופו של דבר.

     23/7/07 12:27:

   יגאל יקר,

    

   השבח לדייב.

    

   רק שכחת לצרף הוראות הפעלה:

    

   בטרם כל מערכת יחסים

   על הגבר להדפיס את הדף המצ"ב

   ולהחתים את המיועדת למערכת

   בנוסח כדלקמן:

    

    

   "קראתי, הבנתי, מאשרת ולעולם לא אבוא בטענות"

    

    

   כמה חבל שגם חתימות שכאלה לא תהיינה שוות דבר, כי:

    "החתמת אותי על האישור שלא בתום לב"

    קורץ

     23/7/07 12:25:

   לא קראתי את הפוסט.

   אמרו לי שיש כאן מפגש לנשים בלבד חוץ משני החוצפנים שהתפלחו בהתחלה... ויגאל המנצח ("זובין")

   אז קראתי את התגובות המרגשות, מתרגשות, סוערות ונקרעות מצחוק...

   ויש לי רק שאלונת קטנה אליכן.
   כדאי לקרוא את הפוסט הזה? אני סוף סוף יצליח להבין את עצמי? זה באמת אני?

     23/7/07 12:07:
   איזה יופי. רק עכשיו הבנתי שבעלי גבר.
     23/7/07 11:58:

   היי יגאל

   המליצו לי לקרוא כאן את הפוסט הזה

   צחקתי עד דמעות

   ויכולתי באותה מידה לבכות במלא מלא דמעות לשון

    

   גדול לקרוא את כל זה מאוגד כך

   כמה כמה קילומטרים יש בינינו לבינכם

   אוף איתנו, אוף איתכם מחייך

     23/7/07 11:50:

   יגאל, יגאל, יגאל

   דומעת פה מצחוק...

   כמה מצחיק, כמה כואב, כמה קרוב למציאות.

   תודה על מנת ההומור היומית!

   מככבת בגדול

   נשיקה

   רינה

     23/7/07 11:06:

   פחח.

    

   [מצאתי את עצמי מחייכת מול המסך. אם עקב כך יעוררו כאן חשדות בנוגע לבריאותי הנפשית, האחריות עליך.]

    

     23/7/07 10:48:

    

   צטט: רוטה 2007-07-23 10:32:32

   אחרי כל כך הרבה שנים של ניסיונות לתקשר עם גברים עכשיו הכל נראה הגיוני.

   לפעמים מגיעות תובנות מעמיקות לתיבת הדואר שלי.

    

   אהבתי וכיכבתי קורץ

   תודה רבה, רוטה. שמך בספרדית לא מצלצל טוב. אולי תשני אותו טיפל'ה ?

     23/7/07 10:46:

    

   צטט: נורמה גי'ן 2007-07-23 10:26:00

   ענק....

   כמו סופת טורנדו..... בא.... מתקרב מהר בעוצמה..ענק....מרהיב....מדהים........מרגש.....רואים את ההתחלה.....ולא יודעים את הסוף....את עוצמת  ההרס....ונעלם.......

   הלו ? זה גבר או אל ניניו ?

     23/7/07 10:45:

    

   צטט: ליאת זנד 2007-07-23 10:25:00

    

   צחוק על הבוקר? בכי של צחוק על הבוקר. אני יושבת כאן באוזניות וסביב שואלים אותי האם אני בוכה או צוחקת.

    

   עכשיו אני אסביר לך, שלוש שרצו לככב אותי בליל אמש, הסבירו לי שבגלל שכיכבו אותך, לא נותר להן במה לככב אותי. אני במינוס כוכבים כמו בבנק אז רציתי אבל לא צלח בכל מקרה, תודה צוחק

   אם כך, אני חייב לך 3 X הפוך - בקפה האמיתי של הבוקר.

     23/7/07 10:44:

    

   צטט: מור.ס 2007-07-23 10:08:26

   נהדר יגאל (:

   בבקשה, more ass, טוב נו - סליחה. לא יכולתי להתאפק, זה לא אני זה הג'נדר.

     23/7/07 10:43:

    

   צטט: אלישיה 2007-07-23 10:04:10

   הוא אשר אמרתי..כאשר אוהבים מישהו משחררים אותו.יומרני?חדשני?ממש  לא. הכי  טבעי... מחייך תהילה(אלישיה)

   לא הבנתי. את מנוגה ?

     23/7/07 10:42:

    

   צטט: יפעת 2007-07-23 09:52:19

   איזה יופי! הנאה צרופה לקרוא, נחמד להכנס למחשבות של גבר. תודה על השיתוף.  =) שאפו לבארי, אקרא עוד דברים שלו.

    

   האמת היא שהסוף קצת תסכל אותי. לפי התיאוריה שבארי מעלה, אם הגבר מעוניין אבל מעדיף ש"לא", איך נדע שכשזה כבר "כן", הוא באמת מתכוון ל"כן" הזה? אכן, שני כוכבי לכת שונים. לגמרי.

    

   תראי- את אישה, דייב בארי הוא גבר...

     23/7/07 10:41:

    

   צטט: e-lanit 2007-07-23 09:47:51

    

   יגאל בוקר טוב צוחק ...

    

   את שלי בהחלט הפכת לסבבה בוקר. אחלה קטע כתוב מדהים

   אני אחפש את הבחור (ללא התחייבות כמובן...). האמת מצחיקה

   גם כשהיא עצובה - או שהציניות עשתה עבודה נפלאה בכתיבה.

    

   הרגשתי כאילו זה קטע מתוך "שלום יומני"... לפחות כמה פעמים בחיי.

   בעיקר האחרונה - מה שיותר הצחיק אותי זה השמות.

   איליין ורוג'ר - מאד דומה לאילנית ו... (מי שצריך לדעת ידע קורץ)

    

   (אני אשוב עם הירוק בשנייה שהבאג יעזוב אותי כבר)

    

   ובוקר טוב ישראל,

   אני גם הפינה לחיפוש קרובים, תני פרטים.

     23/7/07 10:39:

    

   צטט: הברמנית 2007-07-23 09:45:58

   זה מהספר "נישואין ו/או סקס" של בארי?

   כשהייתי בת 15, הספר הזה היה בבעלותי. עד הים אני מתבאסת על אובדנו.

   הספר שלי יד ראשונה.

     23/7/07 10:38:

    

   צטט: rebeka40 2007-07-23 09:42:58

   חסכת שנה של פסיכולוג, שנה של גישור 700,000 אלף פעימות מונה ושנה זמן אויר עם החברה כדי לנסות ולהבין. כמה שזה נכון. ולא אין הטמעה, זה ימשך לעד כי גם לנו יש מח לא מובן, בשעה 15:00 אנחנו רוצות ללכת ובשעה 15:05 לא ברור לנו למה יצאנו מהבית ותמיד הגבר אשם. אנחנו תמיד צודקות. סוג של רכבת הרים למכורים לאהבה בלי הוראות שימוש.

   פולנייה ?

     23/7/07 10:32:

   אחרי כל כך הרבה שנים של ניסיונות לתקשר עם גברים עכשיו הכל נראה הגיוני.

   לפעמים מגיעות תובנות מעמיקות לתיבת הדואר שלי.

    

   אהבתי וכיכבתי קורץ

     23/7/07 10:26:

   ענק....

   כמו סופת טורנדו..... בא.... מתקרב מהר בעוצמה..ענק....מרהיב....מדהים........מרגש.....רואים את ההתחלה.....ולא יודעים את הסוף....את עוצמת  ההרס....ונעלם.......
     23/7/07 10:25:

    

   צחוק על הבוקר? בכי של צחוק על הבוקר. אני יושבת כאן באוזניות וסביב שואלים אותי האם אני בוכה או צוחקת.

    

   עכשיו אני אסביר לך, שלוש שרצו לככב אותי בליל אמש, הסבירו לי שבגלל שכיכבו אותך, לא נותר להן במה לככב אותי. אני במינוס כוכבים כמו בבנק אז רציתי אבל לא צלח בכל מקרה, תודה צוחק

     23/7/07 10:08:
   נהדר יגאל (:
     23/7/07 10:04:

   הוא אשר אמרתי..כאשר אוהבים מישהו

   משחררים אותו.יומרני?חדשני?ממש  לא.

   הכי  טבעי...

   מחייך

   תהילה(אלישיה)

     23/7/07 09:52:

   איזה יופי! הנאה צרופה לקרוא, נחמד להכנס למחשבות של גבר. תודה על השיתוף.  =)

   שאפו לבארי, אקרא עוד דברים שלו.

    

   האמת היא שהסוף קצת תסכל אותי.

   לפי התיאוריה שבארי מעלה, אם הגבר מעוניין אבל מעדיף ש"לא", איך נדע שכשזה כבר "כן", הוא באמת מתכוון ל"כן" הזה?

   אכן, שני כוכבי לכת שונים. לגמרי.

    

    

    

    

    

    

    

     23/7/07 09:47:

    

   יגאל בוקר טוב צוחק ...

    

   את שלי בהחלט הפכת לסבבה בוקר. אחלה קטע כתוב מדהים

   אני אחפש את הבחור (ללא התחייבות כמובן...). האמת מצחיקה

   גם כשהיא עצובה - או שהציניות עשתה עבודה נפלאה בכתיבה.

    

   הרגשתי כאילו זה קטע מתוך "שלום יומני"... לפחות כמה פעמים בחיי.

   בעיקר האחרונה - מה שיותר הצחיק אותי זה השמות.

   איליין ורוג'ר - מאד דומה לאילנית ו... (מי שצריך לדעת ידע קורץ)

    

   (אני אשוב עם הירוק בשנייה שהבאג יעזוב אותי כבר)

    

   ובוקר טוב ישראל,

    

    

    

     23/7/07 09:45:

   זה מהספר "נישואין ו/או סקס" של בארי?

   כשהייתי בת 15, הספר הזה היה בבעלותי. עד הים אני מתבאסת על אובדנו.

     23/7/07 09:42:

   חסכת שנה של פסיכולוג, שנה של גישור 700,000 אלף פעימות מונה ושנה זמן אויר עם החברה כדי לנסות ולהבין.

   כמה שזה נכון. ולא אין הטמעה, זה ימשך לעד כי גם לנו יש מח לא מובן, בשעה 15:00 אנחנו רוצות ללכת ובשעה 15:05 לא ברור לנו למה יצאנו מהבית ותמיד הגבר אשם.

   אנחנו תמיד צודקות.

   סוג של רכבת הרים למכורים לאהבה בלי הוראות שימוש.

     23/7/07 09:39:

    

   צטט: ענת.ר. 2007-07-23 09:36:05

   בין הפעמים הבודדים שנהניתי לקבל ספאם קורץ

    

   המשפט הזה:  משום כך, כשגבר יוצא עם אשה ומגלה שהיא ממש מוצאת חן בעיניו,
   תכופות הוא יוכיח את חיבתו בכך שיתרחק ממנה כל חייו.

   קורע!!!! וגם העצות איך להכניס לו לראש שזו מערכת יחסית, בעת שהוא מעביר את הסוכר.

    

   משעשע.

   בקרוב: מדוע משתמשים פה במונח SPAM באופן שגוי. בינתיים: תעבירי לי את הממערכת יחסים.

     23/7/07 09:36:

   בין הפעמים הבודדים שנהניתי לקבל ספאם קורץ

    

   המשפט הזה: 

   משום כך, כשגבר יוצא עם אשה ומגלה שהיא ממש מוצאת חן בעיניו,
   תכופות הוא יוכיח את חיבתו בכך שיתרחק ממנה כל חייו.

   קורע!!!!

    

   וגם העצות איך להכניס לו לראש שזו מערכת יחסית, בעת שהוא מעביר את הסוכר.

    

   משעשע.

     23/7/07 09:34:

    

   צטט: brown_little 2007-07-23 09:32:41

    

   גאוני (רעיון חמוד וכתיבה מעולה)

    

   לא שמעתי עליו אבל אלך לחפש..

    

   תודה ! 

   ! כן, תעשה כבר ממדור הכלכלה שלך טאיירה

     23/7/07 09:32:

    

   צטט: תמר100 2007-07-23 09:30:26

   ווואאווו, תודה, זה ממש הבהיר לי באופן סופי וחד משמעי שאין על מה לדבר, פשוט צריך להנות, ולא לצפות ושכל הבנה או תובנה שפתאום מתפלקת לה בין בני זוג היא או טעות או נס קבל כוכב, מעבר לדמעות הצחוק שמציפות אותי

    

   נכון שהדרבי היה מדהים ? אל תבכי, אני אקנה ג'יפ, טוב ?

     23/7/07 09:32:

    

   גאוני (רעיון חמוד וכתיבה מעולה)

    

   לא שמעתי עליו אבל אלך לחפש..

    

   תודה ! 

     23/7/07 09:31:

    

   צטט: העלמה מ. 2007-07-23 09:25:28

   עם הקפה של הבוקר, מתגלגלת מצחוק... סוס הרבה יותר קל למצוא ולביית בימינו  :)

    

   וכמה נכון הקטע של- הוא היה הדייט המדהים שהיה לי בחיי,

   כי היה רק 1 ... LOL

   .

   סוס הרבה - או סוס הרבעה ?

     23/7/07 09:30:

    

   צטט: נובלס ולא לייט 2007-07-23 09:24:52

   לא מסכימה עם 90% מהדברים שנכתבו, טוב אני אישה, לא מסוגלת להבין את זה באמת אבל הכתיבה משובחת ומצחיקה ובהחלט נהנתי לקרוא את זה על הבוקר גם אם צחקתי רק במקום לבכות...Cool

   הי - זה לא נושא לדיון בעד או נגד. רק כדי שתצחקי.

     23/7/07 09:30:

   ווואאווו,

   תודה, זה ממש הבהיר לי באופן סופי וחד משמעי שאין על מה לדבר, פשוט צריך להנות,

   ולא לצפות ושכל הבנה או תובנה שפתאום מתפלקת לה בין בני זוג היא או טעות או נס

   קבל כוכב, מעבר לדמעות הצחוק שמציפות אותי

    

     23/7/07 09:30:

    

   צטט: rachelhas 2007-07-23 09:23:25

   מחייך

   לשון

     23/7/07 09:25:

   עם הקפה של הבוקר, מתגלגלת מצחוק...

   סוס הרבה יותר קל למצוא ולביית בימינו  :)

    

   וכמה נכון הקטע של- הוא היה הדייט המדהים שהיה לי בחיי,

   כי היה רק 1 ... LOL

     23/7/07 09:24:
   לא מסכימה עם 90% מהדברים שנכתבו, טוב אני אישה, לא מסוגלת להבין את זה באמת אבל הכתיבה משובחת ומצחיקה ובהחלט נהנתי לקרוא את זה על הבוקר גם אם צחקתי רק במקום לבכות...Cool
     23/7/07 09:23:
   מחייך
     23/7/07 09:16:

   יגאל,

   כנראה שזאת מטבע עם הרבה יותר צדדים משלוש....צדדים. מטבע עם אינסוף

   אני שמחה ששמת לב  (- :

     23/7/07 09:11:

    

   צטט: levana feldman 2007-07-23 09:09:02

   יגאל,

   זה נחמד, משעשע, ואולי גם קצת נכון.....

   נראה לי ששכחת קבוצה משמעותית של בחורים, שמאיימים בהתאבדות אם תעזבי אותי....

   ואת הגברים האלה שרוצחים את האישה כשהיא מתגרשת מהם....

   נכון שאלו מקרים קיצוניים שמגיעים לתקשורת.

   יש גברים שחיים די אבודים. עם פסיכולוגית, על כדורים. או עם בירה ופיצוחים.

   זאת מטבע עם שני צדדים.....!!!!!!

   יקירתי: ראשית למטבע יש שלושה צדדים, בניגוד למה שמקובל לחשוב. רק אני שמתי לב ?

   שנית: הכותרת היא הכותרת המקורית של הקטע כפי שניסח דייב בארי.

     23/7/07 09:11:

    

   צטט: יגאל שתיים 2007-07-23 09:06:35

   צטט: shine 2007-07-23 08:52:42

   לא יכולתי, עצרתי באמצע....

   תשמע אם צריך לחדש את הבית לפני מכירה אני זו שמחשבת וצובעת את הבית...

   מוח אנליט יש גם לנשים. יש לי בעיה אם הנטייה לייחס לגברים קוביה של "הם כאלה" ואין מה לעשות בנדון או שתקחו אותנו ככה או שלא.

   הזווית שמוצגת פה קצת מקוממת מהזווית שלי. יש ויש ולא כל הנשים הם פוצי מוצי ויושבות וחושבות הררי מחשבות על כל מילה.

   זה לא שהנשים צריכות ללמוד איך להסתדר עם גברים, זה איך שני בני אדם לומדים לחיות אחד עם השני עם היתרונות והחסרונות של כל צד.

   [לא רוצה להישמע מתריסה, אני רואה את הדברים פשוט קצת אחרת]

   עכשיו הולכת להשלים את הקריאה....:))

   בקרוב: צליחת הכנרת וקריעת ים סוף. בהמשכים.

   חחחחח קורץ

    

    

     23/7/07 09:09:

    

   צטט: natalka9 2007-07-23 09:07:22

   נחמד, אקרא עוד דברים שהוא כתב

   כדאי לך. הוא גאון קומי.

     23/7/07 09:09:

   יגאל,

   זה נחמד, משעשע, ואולי גם קצת נכון.....

   נראה לי ששכחת קבוצה משמעותית של בחורים, שמאיימים בהתאבדות אם תעזבי אותי....

   ואת הגברים האלה שרוצחים את האישה כשהיא מתגרשת מהם....

   נכון שאלו מקרים קיצוניים שמגיעים לתקשורת.

   יש גברים שחיים די אבודים. עם פסיכולוגית, על כדורים. או עם בירה ופיצוחים.

   זאת מטבע עם שני צדדים.....!!!!!!

     23/7/07 09:07:

    

   צטט: chilanga 2007-07-23 09:04:41

   דייב תעשה לי ילד!!! קטע מעולה. דרך מעולה להתחיל את היוםמחייך

   אנא הודיעי לדייב בארי מתי את מבייצת. הוא יגיע.

     23/7/07 09:07:
   נחמד, אקרא עוד דברים שהוא כתב
     23/7/07 09:06:

   צטט: shine 2007-07-23 08:52:42

   לא יכולתי, עצרתי באמצע....

   תשמע אם צריך לחדש את הבית לפני מכירה אני זו שמחשבת וצובעת את הבית...

   מוח אנליט יש גם לנשים. יש לי בעיה אם הנטייה לייחס לגברים קוביה של "הם כאלה" ואין מה לעשות בנדון או שתקחו אותנו ככה או שלא.

   הזווית שמוצגת פה קצת מקוממת מהזווית שלי. יש ויש ולא כל הנשים הם פוצי מוצי ויושבות וחושבות הררי מחשבות על כל מילה.

   זה לא שהנשים צריכות ללמוד איך להסתדר עם גברים, זה איך שני בני אדם לומדים לחיות אחד עם השני עם היתרונות והחסרונות של כל צד.

   [לא רוצה להישמע מתריסה, אני רואה את הדברים פשוט קצת אחרת]

   עכשיו הולכת להשלים את הקריאה....:))

   בקרוב: צליחת הכנרת וקריעת ים סוף. בהמשכים.

     23/7/07 09:05:

    

   צטט: נעמי אור 2007-07-23 08:51:01

   מצחיק ומשעשע , אהבתי .

   סימן שאת מצחיקה ומשעשעת בעצמך. הלא כן ?

     23/7/07 09:04:

    

   צטט: יובי27 2007-07-23 08:50:11

   איזה קטע ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    

   ונשאלת השאלה: האם 12 סימני קריאה = כוכב אחד ירוק ?

     23/7/07 09:04:

   דייב תעשה לי ילד!!!

   קטע מעולה.

   דרך מעולה להתחיל את היוםמחייך

     23/7/07 09:03:

    

   צטט: פרח האביב 2007-07-23 08:50:08

   ואוו.. זה היה ארוך, הכי אהבתי את הקטע :

   "גבר במערכת יחסים הוא כמו נמלה הניצבת על צמיג של משאית. הנמלה יודעת, ברמה בסיסית מאוד, שיש שם משהו גדול, אבל היא לא מסוגלת לתפוס, ולו במעורפל, מהו הדבר, או מה טיב מעורבותה בו"...

   אם כי, לא הייתי מחילה את המשפט הזה על כלל הגברים, שכן עדיין ישנם יחידי סגולה שבהחלט ניחנו באותה תכונה שהיא הפוכה למשפט המחץ הזה...

   העיקר שהטקסט לא יגלוש לשוליים.

     23/7/07 08:58:

    

   צטט: נוקי 1 2007-07-23 08:44:20

   נקרעתי מצחוק. קבל כוכב צוחק

   צחוק על הבוקר ? תודה.

     23/7/07 08:57:

    

   צטט: simon for tifa 2007-07-23 08:43:08

   כנסו כנסו-אני ראשון !!!!!!!!!!!1

    

   רוג'ר זה לא שם של רביט.... כלומר שפן?

   אתה... שלישי. ארנב וארנבת הקדימו אותך..

     23/7/07 08:57:

    

   צטט: ארז טביב 2007-07-23 08:40:17

   יפה

   נכון ? אתה ממיטיבי הלכת..

     23/7/07 08:56:

    

   צטט: נעמיnome 2007-07-23 08:38:52

   זה קטע קורע

   בכלל כל הספרים שלו מצחיקים עד דמעות

    

   עלייך אני מאמין :-)

     23/7/07 08:52:

   לא יכולתי, עצרתי באמצע....

   תשמע אם צריך לחדש את הבית לפני מכירה אני זו שמחשבת וצובעת את הבית...

   מוח אנליט יש גם לנשים. יש לי בעיה אם הנטייה לייחס לגברים קוביה של "הם כאלה" ואין מה לעשות בנדון או שתקחו אותנו ככה או שלא.

   הזווית שמוצגת פה קצת מקוממת מהזווית שלי. יש ויש ולא כל הנשים הם פוצי מוצי ויושבות וחושבות הררי מחשבות על כל מילה.

   זה לא שהנשים צריכות ללמוד איך להסתדר עם גברים, זה איך שני בני אדם לומדים לחיות אחד עם השני עם היתרונות והחסרונות של כל צד.

   [לא רוצה להישמע מתריסה, אני רואה את הדברים פשוט קצת אחרת]

   עכשיו הולכת להשלים את הקריאה....:))

     23/7/07 08:51:
   מצחיק ומשעשע , אהבתי .
     23/7/07 08:50:

   איזה קטע ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    

   ואוו.. זה היה ארוך, הכי אהבתי את הקטע :

   "גבר במערכת יחסים הוא כמו נמלה הניצבת על צמיג של משאית. הנמלה יודעת, ברמה בסיסית מאוד, שיש שם משהו גדול, אבל היא לא מסוגלת לתפוס, ולו במעורפל, מהו הדבר, או מה טיב מעורבותה בו"...

   אם כי, לא הייתי מחילה את המשפט הזה על כלל הגברים, שכן עדיין ישנם יחידי סגולה שבהחלט ניחנו באותה תכונה שהיא הפוכה למשפט המחץ הזה...

    

     23/7/07 08:44:
   נקרעתי מצחוק. קבל כוכב צוחק
     23/7/07 08:43:

   כנסו כנסו-אני ראשון !!!!!!!!!!!1

    

   רוג'ר זה לא שם של רביט.... כלומר שפן?

     23/7/07 08:40:
   יפה
     23/7/07 08:38:

   זה קטע קורע

   בכלל כל הספרים שלו מצחיקים עד דמעות

    

   zappa (-

   כמה אנשים מתו כתוצאה מהכתוב בקאמה סוטרה, ביחס לאלה שמתו כתוצאה מהכתוב בתנ\"ך ?