כותרות TheMarker >
  ';

  אינטראקציה!

  פתאום ראיתי שיש לי אפשרות לבלוג אז פתחתי אחד. יש מחשבות שלא תמיד יש מי שיקשיב להן. אני אכתוב אותן לפחות אוכל אני לקרוא אותם בסוף היום :-)

  אני הולך לעזור לכם להרגיש הרבה הרבה יותר טוב עם עצמכם.

  89 תגובות   יום ראשון, 15/2/09, 21:37
  אני כבר אעזור לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם, קודם אני חייב את הסיפור של היומיים האחרונים.אני תמיד אומר שההבדל בין טוב מאוד למושלם הוא ממש קטן.

  תראו איזה יופי הדבר הקטן הזה.

  במקום להשאיר אור בשירותים כדי לראות את הדרך בלילה יש נורה קטנה על המפסק מחוץ לשירותים. זה מושלם.

  בבוקר קיבלתי MMS מאישתי היפה עם תמונה של הילדים משחקים בים. פתאום בבת אחת נקרע לי הלבלב מגעגועים למלאכים שלי.

  אז במקום לנסוע אכדיה בהרצליה ישר לדן תל-אביב עצרתי בבית לקבל קצת נישוקים וחיבוקים מליה ורוי רוי החמודים שלי.אז נזכרתי שאין לי מתנה לליה ויש לי רק מתנה אחת של מקדש הבהאים מחיפה.

  מה אני רואה עומד מולי ליד הכיור?

  גנבתי ברווז לליה מהמלון (סליחה) והיא הייתה כל כך מאושרת כאילו הבאתי לה את השמים.יש להם את הקטע הזה לילדים שהם בסוף אוהבים את הדברים הקטנים האלו – כמו כשהם ממש קטנים הם מעדיפים את השקית של המתנה מאשר את מה שיש בתוכה.בערב אישתי היפה הצטרפה אליי לדן תל-אביב והלכנו לאכול ארוחת ערב רומנטית לציון חג האהבה או איך שקוראים לסיבה למסיבה הזו.עוד יותר בערב – בגלל שהיינו בחדר מדהים שלא בא לי להוציא לכם את הנשמה ובגלל זה לא אני לא מראה תמונות שלו – טוב נו שכנעתם אותי אבל אני רק אראה את מה שרואים מהמרפסת שלו. 

   

  טוב אז בערב שלי ודורון באו לחגוג איתנו את חג האהבה בהאזנה להופעה החדשה המדהימה של דיויד גילמור וויכוחים פוליטיים רדודים.היה ממש כיף.

  אחרי שבלילה הקודם באכדיה ישנתי עם תמונה של תמר טל. הלילה כבר ישנתי עם קדישמן.

  בבוקר ישבנו אישתי ואני בלובי התחתון של המלון והסתכלנו על הים. הוא היה כל כך יפה. זה מוזר כי אני עובר על הכביש שם פעם או פעמיים בשבוע, תמיד בלחץ לאן שהוא, מאחר, ממהר לא רואה את היופי הזה. כנראה צריך קצת לעצור כדי להסתכל סביב מפעם לפעם כדי לראות כמה יפה כאן.

  מתל-אביב המשכתי לכיוון ירושלים לפנינה שבכתר – מלון המלך דוד.

  כיוון שאני תמיד אומר שלו היה מזל וצריך לעזור לאלו שהיה להם פחות, אנחנו מטפלים בהרבה מאוד גופים שעושים עבודה יוצאת דופן בעזרה לקהילה, אחד הקרובים לליבי הוא יד שרה. ומה יותר טוב באמצע הטיול הזה, אחרי שעשיתי הפוגה משפחתית לעשות גם הפוגה נפשית.קבעתי עם מנכ"ל יד שרה שאני מגיע לפגישת עבודה כשאני בירושלים ואין דבר טוב יותר לנפש מביקור בבית יד-שרה.

  בדרך ליד שרה בעליה לירושלים פתאום קלטתי את השלט שמראה פניה ימינה לבית חולים הדסה.

  ממש כבר אני אעזור לכם להרגיש טוב יותר עם עצמכם עוד קצת סבלנות.

  כשאמא שלי הייתה חולה הייתי מגיע לבית החולים מהפנייה הזו.זכרתי שהדרך יפה מאוד ועוברת ביער. אף פעם לא נהניתי מהדרך כי תמיד כשנסעתי בה הייתי בדרך לראות את אמא שלי החולה. בנוסף זכרתי שניתן להגיע לירושלים מאחור דרך בית החולים. את ה זכרתי (סיפור אמיתי לא תוכן שיווקי) כיוון שאחרי שאמא שלי עברה את הניתוח הראשון שלה היא יכלה לשתות רק מים מינראלים דלי נתרן (ללא מלח) כיוון שנביעות הם המים עם הכי מעט נתרן אני נשלחתי כל פעם לסופר להביא ארגז של נביעות.כיוון שעכשיו סתם נסעתי להנאתי בדרך יכולתי לראות כמה היא יפה.

  יערות ירושלים כל כך יפים.

  מזג האויר היה כל כך יפה ונעים.

   

  פשוט נהניתי מכל דקת נסיעה.

  פתאום אני רואה מולי פריחה של שקדייה ואז עוד אחת ועוד אחת, מאות עצי שקדייה פורחים בכל הגוונים מלבן עד ורוד חזק.

  ואז שוב אמא שלי חזרה בכל עוצמתה למחשבותיי.אמא, כשגרה ביפן, כל כך אהבה את תקופת הסאקורה (פריחת הדובדבן) וחיכתה לה כל פעם מחדש. והשבוע שבו כל הפריחה נושרת וכל המדינה לבנה וורודה בצבעים הפרחים הנושרים עשתה לה כל כך טוב.ככה זה נראה היום בירושלים ומאוד הזכיר לי אותה ובמיוחד כשהייתי ביער ליד בית החולים שבו היא הייתה מאושפזת.

  הנה אני מצחיק את אמא באמצע הסאקורה.

  אחרי סיבוב מהנה מאוד ביערות ירושלים הייתי צריך להגיע ליד שרה. כאן המקום להגיד שאני לא מכיר את ירושלים בכלל. כל מה שאני מכיר בירושלים זה את בית החולים הדסה ואת המגלשה מפלצת מהדיסק של יובל המבולבל שהייתי הולך לשחק בה כשהייתי מגיע לירושלים כילד לבקר את דודה חנה או אחת הדודות האחרות. בנוסף קיבלתי הוראות הגעה ליד שרה מהכניסה הראשית לירושלים (שלא הגעתי דרכה כמובן). נסעתי קצת לכיוון העיר וכשראיתי משהו שאני יכול לזהות ולהגיד איפה אני התקשרתי ליד-שרה וביקשתי הכוונה. זה שעוזר לי להגיע "שואל אותי איפה אתה?" אני אומר מצד שמאל שלי הר הרצל. הוא שואל אותי אם אני צוחק עליו. אני כמובן משיב שלא. אז הוא אומר לי "תסתכל קדימה אתה לא רואה את הבניין שלנו?". יא חביבי, אין לי מושג איך אבל הגעתי בול ליד שרה בלי להכיר כלום בירושלים ובלי אפילו לנסות להגיע לשם.

  כיוון שיד שרה כל כך קרוב לליבי, הייתי רוצה לספר לכם קצת על יד שרה.

  אני בטוח שאת רוב הדברים שאני אספר לכם רובכם לא יודעים.תחילתה של יד שרה במרכז השאלה קטן שהקים אורי לופוליאנסקי בשנת 1976 בביתו הפרטי . המרכז, שהכיל אינהלטורים ומחוללי אדים , ענה על צרכיהם של משפחות, שהתגוררו בשכנות, והתמודדו עם קשיי נשימה של ילדיהן .הצלחתו הגדולה של מרכז השאלה קטן זה הניעה את אביו של אורי , ר' יעקב ז"ל, לתרום את הכסף, שקיבל ממכירת חנות הנעליים שלו, להרחבת הגמ"ח שייסד בנו . מעתה נקרא הגמ"ח " יד שרה " , לציון זכרה של אמו המנוחה , סבתו של אורי , אשר נספתה בשואה .למאגר הציוד נוספו גם כיסאות גלגלים והליכונים , מדי לחץ דם , מאזניים לתינוקות ועוד . אנשי רפואה ושיקום החלו לראות ביד שרה כתובת להפניית חולים ומשתקמים . מתנדבים שהזדהו עם יד שרה הציעו שירותיהם בפתיחת סניפי בית נוספים ובעשייה .

  את הסיפור הזה הרבה מכם מכירים.דבר שרוב האנשים לא מכירים הוא אילו שירותים מספקת יד שרה מעבר לשירות הבסיסי שרוב האנשים מכירים – שירות השאלת ציוד רפואי. כל בית שני בישראל צרך את השירות הזה מיד שרה לאחד מבני הבית. זהו השירות שנותן בהשאלה כסאות גלגלים, קביים, מכשירי חמצן ועוד אלפי פריטי ציוד רפואי שכל מטרתו להחזיר את החולה לביתו, לסביבה הרגילה שלו בנוחות המרבית.אני רוצה לספר לכם על חלק ממגוון השירותים שיד שרה נותנת ורוב האנשים לא מכירים.

  נכונית

   שירות הסעה הפועל ברחבי הארץ ומיועד לאנשים הסובלים מקשיי ניידות . ב"נכוניות" מותקנת מעלית המאפשרת העלאה והורדה של אדם בכיסא גלגלים וכן אביזרי נוספים המאפשרים נסיעה בתנאי בטיחות ונוחות. הרכבים כולם ממוזגים ונהגיהם הוכשרו להסעת אוכלוסייה זו. שירות הנכוניות מאפשר לאנשים המרותקים לכסאות גלגלים להגיע לבדיקות ולטיפולים רפואיים קבועים (כגון דיאליזה, עירוי דם תקופתיים) אבל גם ליטול חלק בארועי תרבות וחברה, לימודים, עבודה ושמחות משפחתיות. שירות הנכוניות מהווה אפוא תרומה מכריעה לשמירת איכות חייו של אדם המתמודד עם קשיי ניידות ובזכות השירות נמנע ריתוקו לבית. הנוסעים ב'נכוניות' מתבקשים להשתתף באופן סימלי בהוצאות הנסיעה. ב'נכונית' מקום מרווח לחמישה נכים בכסאות גלגלים.

  ביקורי בית חברתיים ותעסוקה יוצרת למרותקי בית

  במסגרת שירות זה, מתנדבי יד שרה מבקרים מדי שבוע אנשים שאינם יכולים לצאת מהבית בגלל קשיים תפקודיים, כדי לארח להם לחברה. יחד הם משוחחים, משחקים, קוראים בעיתון, פותרים תשבצים, לומדים תורה וכיוצא בזה תחומי עניין משותפים. כמו כן, הם יכולים לעסוק בתעסוקה מעניינת ויצירתית המותאמות למרותק הבית באופן אישי. יחודו של השירות הוא בפתיחותו לתחומי עיסוק שונים ומגוונים, תוך התאמה ליכולתו ולרצונותיו של המרותק. בין הפעילות ניתן לציין:

  ·   עבודות מלאכת יד ויצירה

  ·   מחשבים

  ·   תיעוד סיפורי חיים

  ·   מוזיקה ושירה.

  המתנדב מעניק מזמנו למרותק הבית, נותן לו הדרכה אישית ותורם שעות של למידה ושיחה משותפות.

  מטרות השירות הן :

  לחזק את הצד הבריא של המרותק.

  לעודד יכולת פוטנציאלית - פונקציונאלית של הפונה המרותק לביתו בתחום המעשי יצירתי.  

  להעלות את הדימוי העצמי ולשפר את הרגשתו הכללית.

  האתגר בלימוד נושא חדש וחדוות העשייה והיצירה מעלים את ההערכה העצמית של המרותק, חושפים בפניו עולם חדש, מקלים על בדידותו וכך משפרים את איכות חייו. ליצור עבורו פתח ל"עולם החיצון" וקשר בינו לבין הקהילה. יצור עבורו תעסוקה מהנה ויצירתית לשעות הפנאי 

  בתי קפה לגיל הזהב

   בתי קפה המיועדים לגיל הזהב בירושלים ובחולון. האווירה ביתית והמחירים נוחים.

  ועוד המון המון המון שירותים שאתם יכולים לקרוא עליהם כאן. הדבר הכי מדהים הוא שרוב הפעילות של יד שרה מקורה בתרומות. יד שרה זה לא גוף ממשלתי למרות שבבית חולים מפנים את החולים שמסיימים אשפוז ליד שרה. 

  עכשיו אני מקיים את ההבטחה שלי.

  אני הולך לעזור לכם להרגיש הרבה הרבה יותר טוב עם עצמכם.

  כל מה שאתם צרכים לעשות הוא ללחוץ על הקישור הזה ולעזור ליד שרה לעזור למאות אלפי אנשים שנזקקים לשירותיה בכל שנה.

  יד שרה צרכיה אתכם וכל תרומה תתקבל באהבה גדולה מאוד.

  תאמינו לי שאחרי שאתם תעשו את זה אתם תרגישו הרבה הרבה יותר טוב עצמכם!

  מיד שרה נסעתי למלון דויד המלך.

  ומכאן אני כותב עכשיו.

  אין ספק שזהו המלון הכי טוב בישראל וכנראה אחד מהטובים בעולם.

  בנתיים זה מה שאני רואה מחלון החדר שלי.

  לילה טוב.         
  דרג את התוכן:

   תגובות (87)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     3/7/10 20:19:

   פוסט שמצליח לרגש ולגעת..,

   ביכולת לזהות וליהנות כך מהפשטות הזמינה עבורנו בטבע. פשטות, שלעיתים קרובות מידי אנחנו שוכחים בקלות רבה מידי...

   מהזכרונות המציפים אותנו וחונקים את גרוננו- כשיש לנו רגעי הרהורים שקטים עם עצמנו...

   רגעים שרעש הרקע של היום-יום גובר עליהם...

   מהתרחבות הלב והנשמה- זכות אמיתית שמתאפשרת לנו בנתינה לאחר...

   ובעיקר- מהדגש על מה שחשוב באמת... המשפחה שלך.

   האישה המיוחדת שאתה אף-פעם לא שוכח לפרגן ולהוקיר והילדים היפים שהופכים את החיים שלך לחגיגה אמיתית של אושר....

   יבורכו רגעי האושר הקטנים ותודה על פוסט מרגש.תמים

     18/2/09 19:18:

   צטט: lg5 2009-02-18 16:32:35

   לינון

    

   תיעוד המסע שלך בארצנו הקטנה הוא מעניין ,אוטנטי ומרגש

    

   היכולת שלך להבחין ולהנות מהדברים הקטנים [כשאתה בחופש..]

    

   עושה לי טוב בלב ,כאילו שאני חווה את החוויות שבמסע

    

   המשך בדרכך המיוחדת

    

   חיוך

    

   ליאור

   תודה רבה ליאור.

   בשידור חי ממצפה רמון הקרה

    

     18/2/09 16:32:

   לינון

    

   תיעוד המסע שלך בארצנו הקטנה הוא מעניין ,אוטנטי ומרגש

    

   היכולת שלך להבחין ולהנות מהדברים הקטנים [כשאתה בחופש..]

    

   עושה לי טוב בלב ,כאילו שאני חווה את החוויות שבמסע

    

   המשך בדרכך המיוחדת

    

   חיוך

    

   ליאור

     18/2/09 16:17:

   צטט: 88wise girl 2009-02-17 08:42:00


   יופי של פוסט,

    

   תמונות ותוכן שמראים על אדם ניפלא ומשפחה ניפלאה.

   תודה

   תודה

   תודה

   ותודה

    

     18/2/09 16:16:

   צטט: אורורה בורליס 2009-02-17 06:38:26

   פוסט שעושה טוב על הנשמה }{

    

   התגובה הזו עושה לי טוב על הנשמה

   תודה רבה

     18/2/09 16:15:

   צטט: רוקמת התחרה 2009-02-16 19:00:40

   איזה פוסט מדהים.

    

   מאוד נהנתי מהדרך, מאהבה, מהנוף, מהנתינה.

    

   עלה והצלח!

   תודה רבה רוקמת.

    

     18/2/09 16:14:

   צטט: ברק חכמוב 2009-02-16 17:38:17

   ינון,

    

   תמשיך בדרכך המופלאה... מדן ועד אילת... עם המון נשמה בדרך :-)

    

   החיים יפים או קשים

   הכל תלוי

   בזווית המתבונן (... קליפ מהמםםםם!)

    

    

    

   תודה רבה חכמובסקי.

   ותודה על הטלפון היה כיף לשמוע אותך

    

     18/2/09 16:11:

   צטט: אלינור10000 2009-02-16 17:03:38


   ינון פוסט מעולה ואותי זה מאוד ריגש..

   כוכב ענק לך ממני..

    

   תודה ענקית חזרה

     18/2/09 16:10:

   צטט: שרון ושלר 2009-02-16 16:58:58


   החיים שלך דבש יינון, אל תשנה ואל תשתנה תותח !

    

   תודה יא תותח על

     18/2/09 16:08:

   צטט: לולי 33 2009-02-16 16:44:01


   אח כיף כיף במסע שלך

   ואנחנו נהנים מכל דקה ותמונה....נשיקה

    

   תודה תודה

   תמשיכי להנות

   גם אני

     18/2/09 16:07:

   צטט: kimkim 2009-02-16 14:48:35


   הצלחת להעביר את תחושותיך....

   כייף אמיתי..

   קיםקים.

    

   תודה רבה קיםקים.

     18/2/09 16:06:

   צטט: גיורא 2009-02-16 14:43:51


   הייייייצחקת אותי

    

   תווווווווווווווווודה

     18/2/09 16:05:

   צטט: מירי דוידוביץ 2009-02-16 14:38:52

   היי ינון

   אני נהנת לקרוא על המסע שלך

   אבל - האם לא היית נח ומתרענן  יותר בלי אינטרנט וטכנולוגיה?

   אני יודעת שזה חשוב /ממכר - גם אני אוהבת להתחבר בנסיעה, אבל מעניינת אותי דעתך.

   תודה רבה מירי.

   האינטרנט והטכנולוגיה הם דרך חיים אצלי ואני מאוד מאוד אוהב אותם.

   אין דבר שמדהים אותי יותר מזה שאני נמצא במקום ללא אדם ומצליח להתחבר לאינטרנט :-)

     18/2/09 16:03:

   צטט: גינון על רמה 2009-02-16 13:50:21

   שלום ינון , לא יודעת איך הגעתי לכאן-לבלוג- .נהניתי לקרוא את כל מה שכתבת.רציתי להזמין אותך לצפון הארץ בשבוע הבא. כידוע לך הכנרת מתיבשת ואין טוב ממראה עיניים להוכיח זאת. לנו יש חברה למיחזור מים אפורים בצפון. מים אפורים הם מים שמשתמשים בכיור המקלחת, מי מזגנים. מכונת הכביסה. ביום ד' אנחנו עורכים סיור למתענינים בהתקנת מתקן אקולוגי בביתם לשימוש חוזר במים האפורים. ניתן להשתמש במים המושבים להשקיית גינות ודשאים במקום להשתמש במי הכנרת המתיבשת. אם אתה מעוניין צור קשר.054-5676995. בברכה. סמדר 

    

   תודה רבה.

   כל הכבוד על היוזמה.

     18/2/09 16:01:

   צטט: sam5c5b 2009-02-16 13:20:24

   ינון,

   אהבתי את הטיול והשקדיה והנימה האישית של הדברים

   סיגל

   תודה רבה גדולה סיגל

    

     18/2/09 16:00:

   צטט: Stepin 2009-02-16 12:39:13

   איש עשיר ומעשיר אתה ....

   לעיתים זה מפליא עד כמה המון 

   אפשר להעניק, עם כל-כך מעט מצידנו.

   תודה רבה.

   וכל כך מסכים איתך

    

     18/2/09 15:58:

   צטט: מגע הקסם 2009-02-16 12:21:02


   ינון

   זו פעם ראשונה שאני מגיבה אצלך

   אע"פ שאני קוראת די קבועה (מהסמויה..)

   המסע שלך מעורר השראה

   הדרך שבחרת לעשות את המנוחה מרשימה ומרגשת.

   הפוסט הזה ריגש אותי ביותר

   והצילומים ליגה אחרת..

   שיהיה לך המשך מסע מרפא לגוף ולנפש..

   ליאור

    

   תודה רבה לך ליאור.

   אני מאוד שמח שטוב לך כאן.

   אני מבטיח להמשיך להעביר את התחושות והמראות.

    

     18/2/09 15:27:

   צטט: יוגבר 2009-02-16 11:56:56


   תשמע, הפוסטים שלך נהיים כמו ספר של הרלן קובן - אני לא  יכול לחכות כבר לפרק הבא בעלילות ינון ברחבי ישראל.

    

   אם תפשפש בזיכרונך שנתיים אחורה, אני הייתי הראשון שהמליץ לך לכתוב ספר

   זה היה בישיבה שנתית על גלידות נסטלה לפני כשנתיים בחדר ישיבות של מה שהיה אז משרד פרסום אריאלי

   סיפרת על המפגש הראשון שלך עם wii בארה"ב.

    

   בקיצור, קח עוד שבועיים ותעבוד על ספר . אני בטוח שהוא ייחטף מהמדפים

    

   תודה רבה יוגב.

   אני בהחלט זוכר את זה.

   ועוד יותר את הדוגמניות (החצי ערמות) בבית ליאו בורנט בשיקגו באמצע סערת שלגים ביום ההשקה של הWII.

   :-) 

     18/2/09 15:24:

   צטט: קרין אלדאה 2009-02-16 11:21:07

   יערות ירושלים מדהימות בתקופה זו של השנה

   אני יודעת, אני גרה בהרי ירושלים, השקדיות והירוק הזה לקום איתו כל בוקר שווה את המרחק מתל אביב.

    

   מסכים איתך ואיזה כיף לך הנוף הזה מול החלון

     18/2/09 15:23:

   צטט: איילת שררה 2009-02-16 11:02:34


   פוסט מקסים - משעשע וצובט את הלב

    

   תודה רבה איילת

    

     18/2/09 15:22:

   צטט: כרובי 2009-02-16 10:49:02

   אני מכירה אותך לא מעט שנים; אמנם אף פעם לא ממש היתה לנו שיחה מלב אל לב, אבל חשבתי שאני בסה"כ מכירה אותך.

   הפוסטים שלך (שאני מוכרחה להגיד שרק לאחרונה התחלתי להתעמק ולקרוא אותם) מרגשים אותי מאוד ומגלים לי מי אתה באמת.

   ומסתבר יקירי שאתה יפיפה!

   תודה לך על השיתוף.

   יום מקסים

   הילה

   תודה רבה הילה.

   לפעמים כתוצאה מהמקום שלנו בעבודה ואופי העבודה רואים רק חלק מאנשים.

   תודה רבה על המילים היפות.

    

     18/2/09 15:20:

   צטט: the_one1211 2009-02-16 10:31:01

   חשוב מאוד

      "שבוע מבורך ביצירה" 

   בהחלט

    

     18/2/09 15:19:

   צטט: גבריאלה אלה אלה אה א 2009-02-16 10:19:05


   צילומים מהממים וסיפורים לא פחות:)

    

   אהבתי את הפוסט,

   במיוחד את הקטע של השקדיה, תמונה מרגשת.

   תודה רבה גבריאלה.

   עוד בהמשך

    

     18/2/09 15:18:

   צטט: הקוסם 2009-02-16 10:08:24

   אמא צעירה יש לך...

    

   בזכותך אני אתרום שוב ליד שרה   ( פעם שעברה השאלתי קביים, התלהבתי מהשירות ותרמתי מעט מכספי)

    

   הפעם אני רוצה להסיע את סבי וסבתי לחתונה שלי הם לא יוכלו לנסוע ברכב רגיל מחיפה עד לכפר גנות שמול פארק שרון (חיריה) .

    

   אשלם, הם יגיעו ושוב אתרום....  תענוג שהם שם.

    

   תודה על הפוסט עם התוכן השיווקי אישי...  כתיבה טובה  חה חה חה

    

   תודה יא קוסם.

   האם ידעת שרוב האנשים שמקבלים ציוד מיד שרה לא משארים כתרומה את הפקדון?

   זה ממש מפתיע אבל זו האמת.

     18/2/09 15:16:

   צטט: siman 2009-02-16 09:36:28


   תצוחקוצוחקדצוחקה

   בצוחקבצוחקקצוחקשצוחקה

    

     18/2/09 15:15:

   צטט: ליאת z 2009-02-16 09:35:07

   מסע יפה לקחת אותנו

    

    

   בכיף גדול
     18/2/09 15:14:

   צטט: אלי-רוזנברג 2009-02-16 08:45:50

   ינון, מרוב תוכן שיווקי לא רואים את יער ירושלים... צוחק

   סתם. אני צוחק...

    

   תודה על המידע על יד שרה - מעניין לגלות כמה שמלכ"רים, NGO's, הגמ"ח של השטעטל, או איך שלא תקרא לזה, הפכו להיות מוסדות גדולים, מכובדים, רציניים שאנחנו תלויים בהם כ"כ במדינת ישראל - גם במאה ה-21.

   מצד אחד יפה.

   מצד שני עצוב...

    

   מסע מוצלח שיהיה לך!

   אלי

   (מר_קו__) 

    

   אהלן מר קו לונג טיים :-)

   תודה רבה

    

     18/2/09 15:13:

   צטט: לאה אולשר 2009-02-16 08:21:14


   אתה אדם מדהים

   בתוך כל זרם ההתרחשויות הבלתי פוסק שלך, מוצא זמן לתת ולשתף אחרים

   זה רק מוכיח שמי שבאמת אכפת לו מאנשים תמיד ימצא את הדרך לתת גם אם הוא בעל חברה, בנסיעות, משפחה ועסוק לאללה.....

   ת ו ד ה

   לאה תודה רבה לך על המילים הטובות.

   הלוואי שנוכל לתת יותר ותמיד.

    

     18/2/09 15:12:

   צטט: נת-נת 2009-02-16 08:19:17

   איזה יופי ינון, תודה על השיתוף, נהנתי כ"כ לקרוא, המשך מסע מוצלח.

   *

    

   שימחת אותי

   תודה רבה

     18/2/09 15:11:

   צטט: vrider 2009-02-16 08:10:15

   ינון,

   תודה על הפוסט. לי עשית את הבוקר ובגדול! 

   חומצזה, יש חיבור נסתר ליד שרה = ארגון מדהים שעבודתו קודש. 

    

   אני שמח מאוד על זה.

   וכל חיבור ליד שרה הוא מבורך

   כמה שיהיו יותר מחוברים ליד שרה יותר טוב

   ודווקא עכשיו הם זקוקים לכל אחד ואחד שמוכן להתחבר בכל דרך

   תודה רבה

     18/2/09 15:09:

   צטט: יש ! 2009-02-16 08:01:42


   מקסים,

    

   תמונות יפיפיות,

    

   אהבתי את הכתיבה המשעשעת !

    

   מעיין

   תודה רבה מעיין.

   תבואי לבקר יש עוד הרבה במקום שזה הגיע ממנו :-)

    

     18/2/09 15:08:

   צטט: אבי יריב 2009-02-16 07:20:24


   ינון

   אחלה פוסט נהנתי מכל מילה,מפרגן על סופשבוע נפלא שהיה לך

   במלון חבל שלא ידעתי הייתי מגיע, הקטע הירושלמי היה נהדר,

   תמשיך לפרגן למי שרק אפשר זה עושה טוב לכולם.

   איך לא ידעת? הכל כתוב בלייב :-)

   חבל שלא באת ממש כיף

   תודה רבה

    

     18/2/09 15:07:

   צטט: rebekart 2009-02-16 06:52:28


   אשריך ינון

   :)

   כמה יפה וטוב

    

   תודה ותודה ותודה

     18/2/09 15:05:

   צטט: חבר מ1900 2009-02-16 06:32:53

   ינון

   איזה  יופי  של  פוסט

   צילומים  מדהימים

   *

    

   תודה רבה חבר.

    

     18/2/09 15:04:

   צטט: עמותת כמוך 2009-02-16 05:19:04

   *

   השילוב המקסים בין משפחה עבודה ונתינה

   יישר כח יצירתי שכמוך

   דודונשיקה

    

   kamocha@tricks4u.com   כתובת למשלוח מייל להצטרפות לעמותת כמוך   

   www.kamocha.org  אתר הבית של עמותת כמוך

   תודה רבה

   וכל הכבוד על העבודה שאתם עושים

    

     18/2/09 15:03:

   צטט: אור 01 2009-02-16 04:51:16


   ינון

    

   כמי ששותפה לדרך שלך ולאני מאמין שלך ומכירה ומוקירה אותך מקרוב על המעורבות והעשיה הרבה שלך חייבת להגיד  שאתה כל פעם מפתיע אותי מחדש .

    מעבר לחוויית הטיול המקורית אני מוצאת את העובדה שאתה מוצא זמן לשילוב בין קצוות החיים מיוחדת , אכפת לך באמת .. ואין ספק שאתה מושך אחריך רבים לעשיה ומעורבות חברתית אמיתית .

    

   אותי זה מרגש.

    

   חוצמיזה אחלה פוסט אח שלי , אחד הטובים.

    

   והתמונות...

   אור

    

    

   תודה רבה על המילים הטובות.

   תתחדשי על הפוסט הראשון.

    

    

     18/2/09 14:58:

   צטט: offair 2009-02-16 02:08:36

   נהניתי !!!!!

   תודה רבה

   תודה רבה

   תבואי כל יום :-)

    

     18/2/09 14:57:

   צטט: DD-D 2009-02-16 01:39:46


   ינון תבורך

   רגשת אותי עם הפוסט הלבבי הזה.

   DD

   תודה רבה DD

   ד"ש

    

     18/2/09 14:57:

   צטט: annan 2009-02-16 01:38:12


   איזה כייייייף!!!

    

   נאלץ להסכים איתך :-)

     18/2/09 14:55:

   צטט: mulidea 2009-02-16 00:58:12

   ינון,

    

   זה אחד הפוסטים היפים ביותר שכתבת. 

    

   אתה מצליח להעביר את  החוויה שאתה עובר. 

    

   מסע חיים - משא טוב

    

   :)

    

    

    

   תודה יא חביבי.

   אני מנסה להעביר טוב ככל הניתן כדי שאוכל לחזור לקרוא את זה בעתיד ולהתענג עלייה.

   בפוסטים הבאים אני אשתפר :-)

    

     18/2/09 14:46:

   צטט: mister farjun 2009-02-15 23:26:26

   לילה טוב ינון,

    

   שמח שהמסע מהנה ואתה משתף

   בו גם אותי. 

   פוסט מקסים ותמונות נהדרות כרגיל.

    

   בהצלחה בהמשך המסע.

    

   תודה רבה רבה

    

     18/2/09 14:40:

   צטט: דורון ארד 2009-02-15 22:38:10


   אז מה אני אגיד?

    

   אתחיל בזה שאפרגן למלונות דן על כך שאין להשוות בין התמונות מהחדרים והחלונות לבין המציאות - החדר בקינג דיוויד היום הצליח לבלבל אותי...

    

   אמשיך בזה שיש משהו בטיול הזה שכנראה באמת עוזר לפתוח את הראש ולראות דברים קצת אחרת... זה בא לידי ביטוי בכתיבה (אולי לא ביבי עשה אותך סיסי...) זה בא יותר לידי ביטוי בשיחותינו האחרונות.

    

   מקווה שאתה כבר ישן כי נראית מאוד עייף ויש לך נסיעה ארוכה מחר.

    

   מחכים כבר לקרוא את הפוסטים הבאים.

    

   שמור על עצמך ותבלה.

    

   תשמע,

   השיחה איתך בערב ההוא עשתה לי טוב מאוד.

   אתה חבר אמיתי.

   אתמול כשלא היה לי כוח לקניות לעצמי דווקא היה לי המון כוח לקנות לאנשים שאני אוהב.

   פתאום רציתי משהו שאתה מאוד תאהב.

   צפה למתנה היום בלילה כשאהיה באיזור שלך.

   תודה רבה על הביקור והשיחה.

     18/2/09 14:37:

   צטט: מי טל 2009-02-15 22:09:05


   אתה כותב כל כך מדהים שנראה לי שבאיזה פוסט בעוד כמה שנים (קצת שנים לא הרבה) משהו יעשה טיול ויספר שהוא לקח איתו לחופשה את הספר של ינון לנדנברג

   תענוג

    

   תודה רבה מיטל.

   שבוע הבא אני עמוק בתוך האתר שלך.

   ואם יקרה שמישהו יקח את ה"ספר" של ינון הוא יהנה מאוד מאוד אני מבטיח.

     18/2/09 14:35:

   צטט: dsg 2009-02-15 21:55:01


   ינון,

    

   אתה ואני טרם נפגשנו פנים אל פנים.

    

   אני עוקב אחרי הבלוג שלך בשבוע האחרון ונפעם מההחלטה הכל כך נכונה ונבונה שלך לצאת לחופשה בצורה כל כך מיוחדת...

    

   אמנם טרם נפגשנו, אבל מבלי להכיר אותך - אני בטוח שאם תביט על הפנים שלך במראה בימים הקרובים תשמח לגלות שהפכת צעיר ב-10 שנים...

    

   הלוואי על כולנו... ;-)

    

   דודי

    

    

    

    

    

    

   תודה רבה דודי,

   אתה בהחלט צודק! :-)

   אגב אם לצאת לחופשה כזאת זו רק החלטה שלך.

    

     18/2/09 14:34:

   צטט: טלי פרי 2009-02-15 21:51:12


   איזה יופי של פוסט, ינון.

   אהבתי במיוחד את צילום פריחת השקדיה שהזכיר לי את פריחת הדובדבן ביפן.

   המשך מסע מוצלח,

   טלי*

    

   תודה רבה טלי.

   גם לי זה הזכיר בדיוק את אותו הדבר.

   תודה, תודה.

     17/2/09 08:42:


   יופי של פוסט,

    

   תמונות ותוכן שמראים על אדם ניפלא ומשפחה ניפלאה.

     17/2/09 06:38:
   פוסט שעושה טוב על הנשמה }{
     16/2/09 19:00:

   איזה פוסט מדהים.

    

   מאוד נהנתי מהדרך, מאהבה, מהנוף, מהנתינה.

    

   עלה והצלח!

     16/2/09 17:38:

   ינון,

    

   תמשיך בדרכך המופלאה... מדן ועד אילת... עם המון נשמה בדרך :-)

    

   החיים יפים או קשים

   הכל תלוי

   בזווית המתבונן (... קליפ מהמםםםם!)

    

    

    


   ינון פוסט מעולה ואותי זה מאוד ריגש..

   כוכב ענק לך ממני..

     16/2/09 16:58:

   החיים שלך דבש יינון, אל תשנה ואל תשתנה תותח !
     16/2/09 16:44:


   אח כיף כיף במסע שלך

   ואנחנו נהנים מכל דקה ותמונה....נשיקה

     16/2/09 14:48:


   הצלחת להעביר את תחושותיך....

   כייף אמיתי..

   קיםקים.

     16/2/09 14:43:

   הייייייצחקת אותי
     16/2/09 14:38:

   היי ינון

   אני נהנת לקרוא על המסע שלך

   אבל - האם לא היית נח ומתרענן  יותר בלי אינטרנט וטכנולוגיה?

   אני יודעת שזה חשוב /ממכר - גם אני אוהבת להתחבר בנסיעה, אבל מעניינת אותי דעתך.

     16/2/09 13:50:
   שלום ינון , לא יודעת איך הגעתי לכאן-לבלוג- .נהניתי לקרוא את כל מה שכתבת.רציתי להזמין אותך לצפון הארץ בשבוע הבא. כידוע לך הכנרת מתיבשת ואין טוב ממראה עיניים להוכיח זאת. לנו יש חברה למיחזור מים אפורים בצפון. מים אפורים הם מים שמשתמשים בכיור המקלחת, מי מזגנים. מכונת הכביסה. ביום ד' אנחנו עורכים סיור למתענינים בהתקנת מתקן אקולוגי בביתם לשימוש חוזר במים האפורים. ניתן להשתמש במים המושבים להשקיית גינות ודשאים במקום להשתמש במי הכנרת המתיבשת. אם אתה מעוניין צור קשר.054-5676995. בברכה. סמדר 
     16/2/09 13:20:

   ינון,

   אהבתי את הטיול והשקדיה והנימה האישית של הדברים

   סיגל

     16/2/09 12:39:

   איש עשיר ומעשיר אתה ....

   לעיתים זה מפליא עד כמה המון 

   אפשר להעניק, עם כל-כך מעט מצידנו.

     16/2/09 12:21:


   ינון

   זו פעם ראשונה שאני מגיבה אצלך

   אע"פ שאני קוראת די קבועה (מהסמויה..)

   המסע שלך מעורר השראה

   הדרך שבחרת לעשות את המנוחה מרשימה ומרגשת.

   הפוסט הזה ריגש אותי ביותר

   והצילומים ליגה אחרת..

   שיהיה לך המשך מסע מרפא לגוף ולנפש..

   ליאור

     16/2/09 11:56:


   תשמע, הפוסטים שלך נהיים כמו ספר של הרלן קובן - אני לא  יכול לחכות כבר לפרק הבא בעלילות ינון ברחבי ישראל.

    

   אם תפשפש בזיכרונך שנתיים אחורה, אני הייתי הראשון שהמליץ לך לכתוב ספר

   זה היה בישיבה שנתית על גלידות נסטלה לפני כשנתיים בחדר ישיבות של מה שהיה אז משרד פרסום אריאלי

   סיפרת על המפגש הראשון שלך עם wii בארה"ב.

    

   בקיצור, קח עוד שבועיים ותעבוד על ספר . אני בטוח שהוא ייחטף מהמדפים

     16/2/09 11:21:

   יערות ירושלים מדהימות בתקופה זו של השנה

   אני יודעת, אני גרה בהרי ירושלים, השקדיות והירוק הזה לקום איתו כל בוקר שווה את המרחק מתל אביב.

     16/2/09 11:02:


   פוסט מקסים - משעשע וצובט את הלב

    

     16/2/09 10:49:

   אני מכירה אותך לא מעט שנים; אמנם אף פעם לא ממש היתה לנו שיחה מלב אל לב, אבל חשבתי שאני בסה"כ מכירה אותך.

   הפוסטים שלך (שאני מוכרחה להגיד שרק לאחרונה התחלתי להתעמק ולקרוא אותם) מרגשים אותי מאוד ומגלים לי מי אתה באמת.

   ומסתבר יקירי שאתה יפיפה!

   תודה לך על השיתוף.

   יום מקסים

   הילה

     16/2/09 10:31:

   חשוב מאוד

      "שבוע מבורך ביצירה" 


   צילומים מהממים וסיפורים לא פחות:)

    

   אהבתי את הפוסט,

   במיוחד את הקטע של השקדיה, תמונה מרגשת.

     16/2/09 10:08:

   אמא צעירה יש לך...

    

   בזכותך אני אתרום שוב ליד שרה   ( פעם שעברה השאלתי קביים, התלהבתי מהשירות ותרמתי מעט מכספי)

    

   הפעם אני רוצה להסיע את סבי וסבתי לחתונה שלי הם לא יוכלו לנסוע ברכב רגיל מחיפה עד לכפר גנות שמול פארק שרון (חיריה) .

    

   אשלם, הם יגיעו ושוב אתרום....  תענוג שהם שם.

    

   תודה על הפוסט עם התוכן השיווקי אישי...  כתיבה טובה  חה חה חה

     16/2/09 09:36:

   תצוחקוצוחקדצוחקה
     16/2/09 09:35:
   מסע יפה לקחת אותנו
     16/2/09 08:45:

   ינון, מרוב תוכן שיווקי לא רואים את יער ירושלים... צוחק

   סתם. אני צוחק...

    

   תודה על המידע על יד שרה - מעניין לגלות כמה שמלכ"רים, NGO's, הגמ"ח של השטעטל, או איך שלא תקרא לזה, הפכו להיות מוסדות גדולים, מכובדים, רציניים שאנחנו תלויים בהם כ"כ במדינת ישראל - גם במאה ה-21.

   מצד אחד יפה.

   מצד שני עצוב...

    

   מסע מוצלח שיהיה לך!

   אלי

   (מר_קו__) 

    

     16/2/09 08:21:


   אתה אדם מדהים

   בתוך כל זרם ההתרחשויות הבלתי פוסק שלך, מוצא זמן לתת ולשתף אחרים

   זה רק מוכיח שמי שבאמת אכפת לו מאנשים תמיד ימצא את הדרך לתת גם אם הוא בעל חברה, בנסיעות, משפחה ועסוק לאללה.....

   ת ו ד ה

     16/2/09 08:19:

   איזה יופי ינון, תודה על השיתוף, נהנתי כ"כ לקרוא, המשך מסע מוצלח.

   *

     16/2/09 08:10:

   ינון,

   תודה על הפוסט. לי עשית את הבוקר ובגדול! 

   חומצזה, יש חיבור נסתר ליד שרה = ארגון מדהים שעבודתו קודש. 

     16/2/09 08:01:


   מקסים,

    

   תמונות יפיפיות,

    

   אהבתי את הכתיבה המשעשעת !

    

   מעיין

     16/2/09 07:20:


   ינון

   אחלה פוסט נהנתי מכל מילה,מפרגן על סופשבוע נפלא שהיה לך

   במלון חבל שלא ידעתי הייתי מגיע, הקטע הירושלמי היה נהדר,

   תמשיך לפרגן למי שרק אפשר זה עושה טוב לכולם.

     16/2/09 06:52:


   אשריך ינון

   :)

   כמה יפה וטוב

     16/2/09 06:32:

   ינון

   איזה  יופי  של  פוסט

   צילומים  מדהימים

   *

    

     16/2/09 05:19:

   *

   השילוב המקסים בין משפחה עבודה ונתינה

   יישר כח יצירתי שכמוך

   דודונשיקה

    

   kamocha@tricks4u.com   כתובת למשלוח מייל להצטרפות לעמותת כמוך   

   www.kamocha.org  אתר הבית של עמותת כמוך

     16/2/09 04:51:


   ינון

    

   כמי ששותפה לדרך שלך ולאני מאמין שלך ומכירה ומוקירה אותך מקרוב על המעורבות והעשיה הרבה שלך חייבת להגיד  שאתה כל פעם מפתיע אותי מחדש .

    מעבר לחוויית הטיול המקורית אני מוצאת את העובדה שאתה מוצא זמן לשילוב בין קצוות החיים מיוחדת , אכפת לך באמת .. ואין ספק שאתה מושך אחריך רבים לעשיה ומעורבות חברתית אמיתית .

    

   אותי זה מרגש.

    

   חוצמיזה אחלה פוסט אח שלי , אחד הטובים.

    

   והתמונות...

   אור

    

    

     16/2/09 02:08:

   נהניתי !!!!!

   תודה רבה

     16/2/09 01:39:


   ינון תבורך

   רגשת אותי עם הפוסט הלבבי הזה.

   DD

     16/2/09 01:38:

   איזה כייייייף!!!
     16/2/09 00:58:

   ינון,

    

   זה אחד הפוסטים היפים ביותר שכתבת. 

    

   אתה מצליח להעביר את  החוויה שאתה עובר. 

    

   מסע חיים - משא טוב

    

   :)

    

    

     15/2/09 23:26:

   לילה טוב ינון,

    

   שמח שהמסע מהנה ואתה משתף

   בו גם אותי. 

   פוסט מקסים ותמונות נהדרות כרגיל.

    

   בהצלחה בהמשך המסע.

    

     15/2/09 22:38:


   אז מה אני אגיד?

    

   אתחיל בזה שאפרגן למלונות דן על כך שאין להשוות בין התמונות מהחדרים והחלונות לבין המציאות - החדר בקינג דיוויד היום הצליח לבלבל אותי...

    

   אמשיך בזה שיש משהו בטיול הזה שכנראה באמת עוזר לפתוח את הראש ולראות דברים קצת אחרת... זה בא לידי ביטוי בכתיבה (אולי לא ביבי עשה אותך סיסי...) זה בא יותר לידי ביטוי בשיחותינו האחרונות.

    

   מקווה שאתה כבר ישן כי נראית מאוד עייף ויש לך נסיעה ארוכה מחר.

    

   מחכים כבר לקרוא את הפוסטים הבאים.

    

   שמור על עצמך ותבלה.

     15/2/09 22:09:


   אתה כותב כל כך מדהים שנראה לי שבאיזה פוסט בעוד כמה שנים (קצת שנים לא הרבה) משהו יעשה טיול ויספר שהוא לקח איתו לחופשה את הספר של ינון לנדנברג

   תענוג

     15/2/09 21:55:


   ינון,

    

   אתה ואני טרם נפגשנו פנים אל פנים.

    

   אני עוקב אחרי הבלוג שלך בשבוע האחרון ונפעם מההחלטה הכל כך נכונה ונבונה שלך לצאת לחופשה בצורה כל כך מיוחדת...

    

   אמנם טרם נפגשנו, אבל מבלי להכיר אותך - אני בטוח שאם תביט על הפנים שלך במראה בימים הקרובים תשמח לגלות שהפכת צעיר ב-10 שנים...

    

   הלוואי על כולנו... ;-)

    

   דודי

    

    

    

    

    

    

     15/2/09 21:51:


   איזה יופי של פוסט, ינון.

   אהבתי במיוחד את צילום פריחת השקדיה שהזכיר לי את פריחת הדובדבן ביפן.

   המשך מסע מוצלח,

   טלי*

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   ינון לנדנברג
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין