כותרות TheMarker >
  ';

  הפוסט של לוסט - מורה הנבוכים האולטימטיבי של אבודים

  כל מה שרציתם לדעת על העונה הרביעית - והחמישית! - של \"אבודים\" - ולא העזתם לשאול כי לא רציתם שיספיילרו לכם

  הפוסט של לוסט - פרק 506 - 316

  46 תגובות   יום שבת, 21/2/09, 01:22

  *************************************************************************************************************

  אזהרה: הפוסט שלהלן מכיל ספויילרים רציניים ביותר על הפרק שבו הוא עוסק. מי שעדיין לא ראה את הפרק, מומלץ שיילך לקרוא משהו אחר, ואחר-כך יחזור לכאן.

  *************************************************************************************************************

  הם חזרו!!!

   

  לא האמנו שזה יקרה כל כך מהר, חשבנו שימתחו את הרגע הזה על עוד חצי עונה לפחות, אבל הנה זה קרה: ג'ק וחבריו (פלוס מינוס) חזרו אל האי. ואנחנו רק בפרק מספר 6. זה היה פרק ייחודי מהרבה בחינות. אחרי שבפרק הקודם הזנחנו כמעט לחלוטין את החבר'ה שמחוץ לאי, הפעם התרכזנו אך ורק בהם. סוייר, ג'ולייט ושאר החברים עדיין מחכים מסביב לחבל-שתקוע-באדמה ללוק שיחזור אליהם ( - לשווא), ועד שנראה מה עלה בגורלם נצטרך להאזר בסבלנות (ככל הנראה זה לא יקרה בפרק הבא, שעוסק רובו ככולו בגורלו של ג'רמי בנת'אם). בפרק הזה לא היה אף פלאש לאי (טוב, אם לא כוללים את הפלאש שהביא את החבר'ה לאי...), לא היו פלאשבקים וגם לא פלאשפורוורדים. טוב, היה פלאשפורוורד אחד, בתחילת הפרק, אבל הוא התממש במלואו לקראת סוף הפרק. "316" הציב בפנינו המון שאלות חדשות שהתעוררו, אחרי שכבר התרגלנו לכך שמתחילים לענות לנו על החידות הישנות בסדרה בקצב מסחרר. אבל אל מול כל השאלות האלה ניצב סימן קריאה אחד גדול: האבודים - רובם הגדול, לפחות - חזרו אל האי. אז ישרו את המושבים, קפלו את מגשי האוכל, והדקו את חגורות הטיסה...

   

  יאללה, מתחילים!

   

  עין לג'ונגל צופיה

   

  אם בפתיחת הפרק תקף אתכם דז'ה-וו קטן, זה לא בכדי: היא היתה זהה כמעט אחד לאחד עם פתיחת הסדרה בפרק הפיילוט (תלחצו, תלחצו על הלינק. תמיד כיף להיזכר איך הכל התחיל). עין נפקחת. ג'ק שכוב על הקרקע בחליפה. ממעל צמרות העצים מתנפנפות. לעזאזל, אפילו המוזיקה היא אותה המוזיקה מאז. אבל הפעם ג'ק לא חש להציל את ניצולי ההתרסקות משברי המטוס. אולי כי לא הייתה בכלל התרסקות. במקום זה, הוא מוצא את הארלי ואת קייט באגם שליד המפל. "We're back" אומר ג'ק לקייט, ואנחנו לא יודעים אם הוא יותר שמח על כך, או שהוא פשוט לא מאמין שזה קרה לו שוב.

   

  46 שעות מוקדם יותר, אנחנו חוזרים לכנסייה המסתורית של גברת הוקינג. כמו בספרים של דן בראון, גם כאן מסתירה הכנסייה סוד כמוס: מתחתיה בנויה תחנת דארמה - "המנורה" שמה. התחנה הזו חשובה במיוחד לאנשי היוזמה - רק בזכותה הם גילו איפה (ומתי) האי נמצא. לפתוח מחברות - השיעור של גברת הוקינג מתחיל. מסתבר שמתחת לתחנה שוכן לו כיס אלקטרומגנטי, שמתקשר עם שאר הכיסים האלקטרוגנטיים שבעולם, ביניהם זה הנחשק מכולם - זה שנמצא על האי, כמובן. בגלל שהאי זז כל הזמן - וזוהי הסיבה, לדבריה של הוקינג, לכך שלא הצליחו אף פעם לחלץ את האבודים אחרי שהתרסקו עליו - קשה מאוד להגיע אליו. אבל בזכות איש מאוד חכם שבנה את המטוטלת הגדולה שמתנדנדת לה בחדר, אפשר לשער מה יהיה המקום הבא אליו יגיע האי. ובמקרה, ממש במקרה (סתם. אין מקריות ב"לוסט"), יצא שטיסת אג'ירה 316 עומדת לטוס ממש מעל המקום הזה בעוד מספר שעות. גברת הוקינג מסבירה לנוכחים בחדר שכל מי שעזב את האי חייב להיות על הטיסה הזאת, משום שחלון ההזדמנויות שנפתח בפניהם לשוב אל האי הוא צר ונדיר. מי שמתעקש להרוס לכולם את החגיגה הוא דזמונד, שמעביר להוקינג את ההודעה מבנה - דניאל פראדיי - ואומר שהוא גמר עם האי. דזמונד פונה לג'ק ואומר לו שהם כולם רק כלים במשחק שהוא הרבה יותר גדול מהם, ושלמעשה מנצלים אותם ומשתמשים בהם. האמנם? יש לי הרגשה שדזמונד יבין במוקדם או במאוחר שהוא יותר מסתם פיון שמזיזים אותו על המפה, ושבאמת לכל אחד ואחת מהדמויות שהכרנו יש תפקיד ייחודי למלא בחייהם, תפקיד אשר אליו הם נועדו מראש, ואשר איש מלבדם לא מסוגל למלא אותו. אבל עד שזה יקרה, דזמונד עוזב בכעס את חבריו, מה שגורם לג'ק לשאול מה יקרה אם לא כל החברים יחזרו אל האי. התשובה של הוקינג - על כך שהתוצאות יהיו בלתי צפויות - מזכירה מאוד את מה שבן אמר לג'ון אחרי שהאחרון שאל אותו מה יקרה אחרי שהאי יוזז.

   

  בא לי מטוטלת

   

  המורה הוקינג לוקחת את התלמיד הכי מוצלח שלה - ג'ק - למשרד המנהל, ושם היא מראה לו את מכתב ההתאבדות שהשאיר בשבילו ג'ון לוק. אנחנו מגלים לראשונה שג'ון - ג'רמי בנת'אם - מת לאחר שתלה את עצמו. למה ומדוע? התשובה לכך תינתן כנראה בפרק הבא. הוקינג אומרת לג'ק שזה לא מקרי שגופתו של ג'ון אמורה להיות על המטוס. ישנה לכך סיבה. טיסת אג'ירה 316 אמורה לשחזר באופן המדוייק ביותר את טיסת אושיאניק 815. ואם בטיסה ההיא, האיש שבתוך ארון המתים היה אביו של ג'ק - כריסטיאן שפרד - הרי שהפעם מי שיחליף אותו וימלא את מקומו יהיה ג'ון לוק. האם בקרוב נתחיל לראות את רוחו של ג'ון מתהלכת לה בחופשיות ברחבי הג'ונגל, מתנדנדת לה על כיסא הנדנדה בביקתה של ג'ייקוב ומדריכה את שאר האבודים בעצות מן העולם הבא - ממש כשם שפאפא שפרד היה עושה? אני לא יודע מה איתכם, אבל אני מאוד מקווה ליותר מזה, לטובת הדמות של לוק. ממש כאילו הוא קרא את רחשי ליבי, גם בן ליינוס מתחיל לדבר פתאום על תחייה מחדש, ואומר לג'ק שלפעמים בשביל להשתכנע בכך שזה אפשרי - צריך לגעת, אבל שבסוף כולם משתכנעים. מייד לאחר מכן בן יוצא לממש "הבטחה לחבר ותיק". אנחנו עוד נחזור לכך בהמשך.

   

  שקרן שקרן, אבל כשבן ליינוס מבטיח משהו - כדאי לכם להאמין שהוא יקיים את זה. Be very afraid .Be afraid.

   

  כמה שעות מאוחר יותר, ג'ק נקרא לבקר את אבי שושלת שפרד - את סבא ריי, שמתגורר בבית אבות ומת לברוח ממנו. הסבאל'ה מעניק לג'ק במתנה את נעליו של כריסטיאן, בשלב שבו ג'ק כבר יודע בדיוק מה הוא הולך לעשות איתן. הוא חוזר הביתה ומוצא על המיטה שלו את מה שכולנו היינו רוצים למצוא על המיטה שלנו - את קייט. כשג'ק שואל אותה מה קרה לאהרון, קייט אומרת לו לא לשאול אותה את השאלה הזאת יותר לעולם, והנה צץ לו סוד חדש של קייט: במקום "מה קייט עשתה?" של העונה הראשונה, יש לנו עכשיו את "מה קייט עשתה לאהרון?"...

  בבוקר שלמחרת, אחרי שמן הסתם היה להם לילה אחרון מחוץ לאי וסוער במיוחד (!!!Damn you, Jack), ג'ק מספר לקייט איך הוא נעל לאביו את נעלי הטניס הישנות שלו לפני שהמריא להלוויה, ובכך מסביר לכולנו למה כריסטיאן שפרד נוהג להסתובב עם נעליים לבנות בכל רחבי האי. את השיחה קוטע בן - פצוע, מדמם וחבול - שמתקשר אליו מאיזור המרינה ומבקש ממנו ללכת ולאסוף את גופתו של ג'ון מהקצבייה. כיצד בן נפצע? והאם זה קשור לאותה הבטחה שהוא נתן? זוכרים את פרק 409 - הפרק שבו אלכס נרצחה - ואת המפגש הלילי בין בן לצ'ארלס ווידמור? זוכרים את מה שבן הבטיח לווידמור? שכנקמה על מותה של אלכס, הוא יילך ויחפש את בתו של צ'ארלס - פני - כדי לגרום לצ'ארלס להרגיש כפי שהוא מרגיש? ועכשיו, בעיתוי מושלם ממש מבחינתו, רגע לפני שהוא עוזב לכיוון האי - דזמונד הגיע לנקודת המפגש בספינה יחד עם אישתו. האם בן נחבל במהלך ניסיונו להרוג את פני?! האם הוא הצליח בכך?! אלוהים - יש דברים שאני פשוט לא רוצה לדעת....

   

   אבל אנחנו חוזרים אל ג'ק, שמגיע לקצבייה ותוך כדי שהוא ממלמל "אני לא מאמין שאני עושה את זה" - הוא מחליף ללוק את הנעליים באלה של אביו. ג'ק לא שמע על האמונה לפיה אסור לאדם לנעול את הנעליים של אדם שנפטר?! טוב, כנראה שבמקרה הזה זה לא ממש תקף, כי ג'ון לוק הוא בעצמו - מת. שוב יוצא שבסופו של דבר ג'ק עושה בדיוק את מה שג'ון לוק אמר לו שהוא אמור לעשות. ג'ק תמיד מבין מאוחר מדיי שג'ון צדק, ושלמרות כל מה שהוא היה רוצה להאמין בו, גישת "איש המדע" הכשילה אותו בכל פעם מחדש. ג'ק שפרד עדיין רחוק מאוד מלהיות "איש אמונה" ומלהיכנס לנעליו של לוק (מצטער, הייתי חייב), אבל הוא מתחיל לצעוד בכיוון.

   

  הוא קנה אותן בזול, הן היו מלאות בחול

   

  בשדה התעופה, ג'ק וקייט - שהיו זרים מוחלטים זה לזה בצהרי ה-22 בספטמבר 2004 - מתנהגים כזרים אחד לשני גם עכשיו. סאן מגיעה גם היא אל הטיסה, מתוך החלטה מודעת שלה להשאיר את בתה לבד בחוץ, לטובת האיש שתמיד אהבה. גם סעיד מגיע, מלווה בסוכנת פדרלית, ממש כמו קייט בשעתו. וגם הארלי נמצא פה, שוב קורא חוברת קומיקס, וסוחב איתו מנשא גדול של גיטרה. מדוע? האם מדובר במחווה כלשהי לחברו הטוב, נגן הבס צ'ארלי?... ואיך ומדוע קרה שסעיד והארלי, שרק לפני רגע התנגדו בכל מאודם לחזור אל האי, מתייצבים פתאום אל הטיסה? שוב מסתורין שיהיה עלינו לברר. הארלי, בכל אופן, יוצא מלך כשהוא קונה את כל 78 המושבים הפנויים שנשארו במטוס, כדי לצמצם עד כמה שניתן את כמות האבידות הצפויות בהתרסקות הטיסה. את בן, שמגיע אף הוא לטיסה (לקול מחאותיו הנמרצות של הארלי), זה כנראה פחות מעניין, כי כשג'ק שואל אותו מה יעלה בגורלם של הנוסעים הנוספים במטוס, בן עונה: "למי איכפת?". רשע עד הסוף.

   

  ג'ק עושה צעד נוסף בדרך להיות "איש אמונה", ומתחיל לתהות בינו לבין קייט האם ישנה משמעות לכך שכולם חזרו להיות ביחד. איך שהוא מסיים את המשפט, מתברר לשניהם שאת המטוס מטיס לא אחר מאשר פרנק לפידוס, טייס המסוק שהביא את אנשי הספינה אל האי, ועזב אותו יחד עם ג'ק וחבריו. כשפרנק יוצא החוצה, הוא קולט שלא רק ג'ק נמצא על המטוס, אלא גם כמעט כל שאר חברי השישייה. ואז הוא מתחיל להבין שהמזל שלו היום יהיה לא משהו בכלל. נאחס אמיתי.

   

  כמו ג'ק, גם פרנק הבין שזקן מטופש זה ממש לא באופנה

   

  ג'ק מתרגש מאוד לקראת הצפוי לבוא ושואל את בן איך הוא יכול להישאר כל כך רגוע ולקרוא ספר. "אמא שלי לימדה אותי," עונה בן ושוב משקר, כי כולנו זוכרים שאמא שלו בכלל מתה בזמן הלידה. בן משכנע את ג'ק לקרוא את המכתב שלוק השאיר לו, וכשג'ק פותח את המעטפה, הוא מוצא בתוכה פתק עם חמש מילים בלבד: "ג'ק, הלוואי שהיית מאמין לי. ג'. ל.". מייד לאחר מכן המטוס מתחיל להיטלטל ומחזיר את כולנו בפלאשבק 4 עונות אחורה, אבל הפעם, בניגוד לפעם ההיא, אין התרסקות. רק את אותו פלאש מוכר - לבן וחזק - שלאחריו ג'ק מוצא את עצמו במקום שבו הוא היה לפני יותר משלוש שנים - בחזרה על האי.

   

  הם חזרו.

   

  אחרי שג'ק מוצא את קייט ואת הארלי, הם מתכננים ללכת ולמצוא את שאר החברים - סאן, סעיד ובן - כשפתאום משאית כחולה של דארמה עוצרת לידם, ואיש לבוש במדי דארמה יוצא ממנה ודורך לכיוונם את רובהו.

   

  זה ג'ין!

   

  שוב פעם ג'ין!!!

   

  בלתי החלטי

   

  ג' י ן  ?  !

   

   

   

  אוי איזה מתח...

  נתראה בשבוע הבא!!!

   

  אג'ירה אירוויס. מרגישים את השינוי באוויר.

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (45)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     27/2/09 16:05:

   צטט: y.a. 2009-02-27 15:51:29


   מוצ'אס גרציאס. קראתי את הפוסט והוא הנחית לי אסימון בגודל של אומצה שהיה תקוע בושט הקוגנטיבי שלי מזה כשנה...החזרה אחורה גרמה לי גם להתפעל שוב מהיוצרים המלעונים של הסדרה, אשר ממשיכים לתעתע בנו, ואל מול אפשרויות הגיוניות שהעלת בזמנו, שג'ין המת חוזר כרוח או בפלשבק של סון, הם בחרו להטמיר את תאי גופו לעופרת יצוקה, להשריד אותו את המפץ הגדול ולהעניק לו קיום קונסיסטנטי (לפחות עד עתה). ניתן להבין מדוע היטלר מוחה כנגדם בזעם מהול בחוסר אונים, בסרטון האלמותי...

   חחחחח...

    

   דניאל פראדיי בעצמו לא יכל להסביר את זה טוב יותר קריצה

    

    

     27/2/09 15:51:

   מוצ'אס גרציאס. קראתי את הפוסט והוא הנחית לי אסימון בגודל של אומצה שהיה תקוע בושט הקוגנטיבי שלי מזה כשנה...החזרה אחורה גרמה לי גם להתפעל שוב מהיוצרים המלעונים של הסדרה, אשר ממשיכים לתעתע בנו, ואל מול אפשרויות הגיוניות שהעלת בזמנו, שג'ין המת חוזר כרוח או בפלשבק של סון, הם בחרו להטמיר את תאי גופו לעופרת יצוקה, להשריד אותו את המפץ הגדול ולהעניק לו קיום קונסיסטנטי (לפחות עד עתה). ניתן להבין מדוע היטלר מוחה כנגדם בזעם מהול בחוסר אונים, בסרטון האלמותי...
     27/2/09 13:28:

   צטט: y.a. 2009-02-27 10:27:05


   הלו יעקובזון

   ראשית, המון תודה על הפוסט שלך, פיסת עונג צרוף שהפך אצלנו בביית לחלק קרדינלי מהנאת הצפייה בסדרה המדהימה הזו. סחתיין על היכולת הפנומנלית לחבר תמונה על הקיר מהעונה השנייה לחצי משפט שאחד הגיבורים סינן בעונה הרביעית, וללכד אותם לפיסות תובנה מרגיעות.  כ"כ תודה על הכותרות משמחות הלבב שאתה מצמיד לתמונות....

   מקווה שתוכל לענות לי על תעלומת ג'ין: בפרק בוא הוא מתרוצץ בחוצות סיאול ע"מ לקנות בובה ענקית לסון שזה עתה ילדה, הוא אומר לאחיות החביבות שהצאצא אינו שלו וכי יש לו ילד מאשה אחרת: האם מדובר בפלאש פורוורד ? בג'ין בעתיד ? אם כך - האם יש לו יכולת לנוע בין הזמנים והאם זה קשור לכך שהוא מופיע בסוף הפרק במדי דארמה ובטרנזיט הכחול? האם החבורה שלנו חזרה לאי בזמן עבר שם מסתודד לו ג'ין עם אנשי דארמה או שהוא פשוט התנחל על האוטו האהוב של הארלי?

   הלך פתרונים? למישהו?

   איזה עונג שבת שהתגובות שלכם גורמות לי!!! פשוט תענוג... תודה רבה לך - בזכותך ובזכות כל האנשים שמגיבים פה ושבאים לבקר ולקרוא אני נהנה כל שבוע מחדש לכתוב את רשמיי...

    

   ועכשיו לתעלומת ג'ין, שמעסיקה אותך מפרק 407 ("Ji Yeon") ששודר בשנה שעברה... הפיתרון הוא פשוט: היוצרים של הסדרה נקטו בטריק תסריטאי מתוחכם (או במילה אחת: "טוויסט") - הם הראו לנו באותו פרק את הפלאשפורוורדים של סאן בזמן שהיא נמצאת מחוץ לאי, לצד הפלאשבקים של ג'ין עוד הרבה הרבה לפני שהוא הגיע לאי (ואם להיות יותר מדוייקים: חודשיים לאחר שהוא נישא לסאן). הם בעצם רצו לגרום לנו לחשוב כל הפרק שג'ין ממהר לבית החולים לפגוש את אישתו ההרה, כשלמעשה בסוף אנחנו מגלים שמדובר בכלל בפלאשבקים מהעבר, שג'ין בכלל הלך לבקר את הבת ההריונית של שגריר סין בקוריאה בשמו של מיסטר פאייק, ושאילו סאן יולדת את התינוקת שלה בעתיד, ולאחר מכן הולכת לבקר את קברו של בעלה. אם אתה יכול, אני מציע לך לראות את הפרק הזה שוב, ולהבין טוב יותר עכשיו את התעלול שהכינו לנו בפרק. ואם אין לך אפשרות לשים עליו את היד, אני רק יכול להציע לך לקרוא שוב את הפוסט שלי על פרק 407, אולי זה ירענן את זכרונך...

    

     27/2/09 10:27:

   הלו יעקובזון

   ראשית, המון תודה על הפוסט שלך, פיסת עונג צרוף שהפך אצלנו בביית לחלק קרדינלי מהנאת הצפייה בסדרה המדהימה הזו. סחתיין על היכולת הפנומנלית לחבר תמונה על הקיר מהעונה השנייה לחצי משפט שאחד הגיבורים סינן בעונה הרביעית, וללכד אותם לפיסות תובנה מרגיעות.  כ"כ תודה על הכותרות משמחות הלבב שאתה מצמיד לתמונות....

   מקווה שתוכל לענות לי על תעלומת ג'ין: בפרק בוא הוא מתרוצץ בחוצות סיאול ע"מ לקנות בובה ענקית לסון שזה עתה ילדה, הוא אומר לאחיות החביבות שהצאצא אינו שלו וכי יש לו ילד מאשה אחרת: האם מדובר בפלאש פורוורד ? בג'ין בעתיד ? אם כך - האם יש לו יכולת לנוע בין הזמנים והאם זה קשור לכך שהוא מופיע בסוף הפרק במדי דארמה ובטרנזיט הכחול? האם החבורה שלנו חזרה לאי בזמן עבר שם מסתודד לו ג'ין עם אנשי דארמה או שהוא פשוט התנחל על האוטו האהוב של הארלי?

   הלך פתרונים? למישהו?

     23/2/09 23:51:

   צטט: plastilinit 2009-02-23 22:36:22

   צטט: yacobzon 2009-02-23 21:20:29

   צטט: plastilinit 2009-02-23 19:29:39

   מעולה כרגיל, אבל זה לא מנע ממני להתפוצץ מצחוק עכשיו כשקיבלתי את הלינק הזה:

    http://www.youtube.com/watch?v=K6pJX-UoPsI

    

   לא נכוווווווווווווווווווווון!!!!!!!

    

   עשית לי את היום, את השבוע ואת החודש....

    

   ע-נ-ק-!-!-!

    אוי, זה באמת ענק. ראיתי את זה שוב עכשיו.

   "תתעודדי, פני ודזמונד עדיין ביחד"

   הקטע הכי גאוני שראיתי ביוטויוב מאז ה-dramatic prairie

    

     23/2/09 22:36:

   צטט: yacobzon 2009-02-23 21:20:29

   צטט: plastilinit 2009-02-23 19:29:39

   מעולה כרגיל, אבל זה לא מנע ממני להתפוצץ מצחוק עכשיו כשקיבלתי את הלינק הזה:

    http://www.youtube.com/watch?v=K6pJX-UoPsI

    

   לא נכוווווווווווווווווווווון!!!!!!!

    

   עשית לי את היום, את השבוע ואת החודש....

    

   ע-נ-ק-!-!-!

    אוי, זה באמת ענק. ראיתי את זה שוב עכשיו.

   "תתעודדי, פני ודזמונד עדיין ביחד"

     23/2/09 21:20:

   צטט: plastilinit 2009-02-23 19:29:39

   מעולה כרגיל, אבל זה לא מנע ממני להתפוצץ מצחוק עכשיו כשקיבלתי את הלינק הזה:

    http://www.youtube.com/watch?v=K6pJX-UoPsI

    

   לא נכוווווווווווווווווווווון!!!!!!!

    

   עשית לי את היום, את השבוע ואת החודש....

    

   ע-נ-ק-!-!-!

     23/2/09 19:29:

   מעולה כרגיל, אבל זה לא מנע ממני להתפוצץ מצחוק עכשיו כשקיבלתי את הלינק הזה:

    http://www.youtube.com/watch?v=K6pJX-UoPsI

     23/2/09 16:16:

   צטט: רוית ניב 2009-02-23 15:12:47

    

   אין ספק שהקטע שהכי קרע אותי בפרק היה הקטע שבן ניסה להפוך לסטנדאפיסט וכשג'ק שאל אותו איך הוא יכול לקרוא, הנ"ל ענה לו "אמא שלי למדה אותי." מלא בדחקות, הבחור.

   נראה לי שהרלי הביא את הגיטרה לצ'רלי כי בטח צ'רלי יחזור שוב על האי.

   מתי היה הפרק עם הסירה שהגיעה עם הבקבוקים של אותה חברת תעופה שאתם מדברים עליה?

   וחוץ מזה, הפרקים התחילו להיות קצת צפויים מידיי... וזה ברור שכל החבר'ה על המטוס כי בן אירגן את זה.

   הפרק עם הסירה היה פרק 504, לפני שני פרקים. לוק, סוייר, ג'ולייט ושאר החבר'ה שנשארו על האי גילו את סירת העץ על החוף, שבתוכה היה בקבוק של אג'ירה. הם מיהרו להסתלק מן החוף בסירה לפני שה"זרים" שהגיעו איתה יחזרו וימצאו אותם.

   ובן אף פעם לא הסתיר את העובדה שהוא המאסטר-מיינד מאחורי הכל... השאלה היא מה האינטרס שלו בהחזרת האבודים אל האי.

    

     23/2/09 15:12:

    

   אין ספק שהקטע שהכי קרע אותי בפרק היה הקטע שבן ניסה להפוך לסטנדאפיסט וכשג'ק שאל אותו איך הוא יכול לקרוא, הנ"ל ענה לו "אמא שלי למדה אותי." מלא בדחקות, הבחור.

   נראה לי שהרלי הביא את הגיטרה לצ'רלי כי בטח צ'רלי יחזור שוב על האי.

   מתי היה הפרק עם הסירה שהגיעה עם הבקבוקים של אותה חברת תעופה שאתם מדברים עליה?

   וחוץ מזה, הפרקים התחילו להיות קצת צפויים מידיי... וזה ברור שכל החבר'ה על המטוס כי בן אירגן את זה.

     23/2/09 09:55:

   צטט: מירי אומידי פולני 2009-02-23 04:16:38

   טוב חזרתי אליך רק לאחר שראיתי את הפרק ולדעתי מתעוררות יותר שאלות מאשר יש תשובות

    

   נכון מאוד. לדעתי הפרק הזה מבשר על התחלה חדשה, ועל שלב חדש אליו הגיעו הדמויות שהיו עד עכשיו מחוץ לאי. וכמו כל התחלה חדשה ב"אבודים" (ההתרסקות על האי, ההגעה של ג'ק, קייט וסוייר לתחנת ה"הידרה" כשבויים, הגעת אנשי הספינה אל האי) - גם כאן תמיד ייפתחו המון המון שאלות ותהיות חדשות. אבל זה מה שעושה את הסדרה כל כך ממכרת, לא? קריצה

     23/2/09 09:51:

   צטט: יוסיפור 2009-02-23 04:10:45


   אני מסכים עם כל מילה. פרק מאכזב, אבל לא נורא, השלם גדול מחלקיו... איזה כיף שיש סידרה כזו. ואתה משחק אותה עם הפוסט שלך! תמשיך, אתה סבבי בבי.

    

   חן חן!!! צוחק

     23/2/09 09:51:

   צטט: יואל הכפול 2009-02-23 04:00:51

   שמע יעקב, אמנם אנחנו חלוקים, אבל אני בהחלט רואה בך סמכות עליונה, והייתי רוצה לשאול שאלה. לגבי האופן בו בן הגיע בהתחלה לידי הניצולים, בתור הנרי גייל: האם בן, כהרגלו, תיחמן את דרכו אל חזקתם של מיודעינו, או שבאמת ובתמים הוא נלכד במקרה ע"י רוסו המחופפת שקראה לסעיד'לה? לא נראה לי הגיוני שבן פתאום ילכד, ומצד שני, למה דווקא בדרך הזו, דווקא בידי רוסו? הוא יכול היה להגיע בדרך כל שהיא אל חבורת הניצולים בלי לעבור דרך פסיכית שמחזיקה תיק שלם נגדו... ולמה האחרת החמודה, בפרק עם הפצצה, אמרה לפראדיי " היית חייב לחזור?"  חוץ מזה הכל ברור לי. אני בונה עלייך יעקב..

    

   קודם כל, אמנם חלק מהאנשים פה חושבים שאני ג'ייקוב הכל-יכול מהביקתה, אבל אני בסך הכל יעקבזון (ירון, אם תתעקש - שם פרטי).

   עד כמה שזה נשמע מוזר, אני זוכר שבאחד הפודקאסטים שלהם יוצרי הסדרה הודו בכך שהנרי גייל נפל למלכודת של רוסו מבלי שהוא תכנן שזה יקרה. כנראה ש-16 שנים של בניית מלכודות הצליחו להביס גם את מנהיג ה"אחרים"...

   ולמה החיילת הבלונדינית אלי אמרה לפראדיי שהוא "היה חייב לחזור"? ההשערה שלי היא שיכול להיות שמתישהו בעתיד הסדרה, פראדיי יחזור לעבר ויפגוש שוב באותה הבלונדה, ומשם היא תזכור אותו.

    

   אין מה לעשות - צריך לזכור שרק לאלוהים (ולג'ייקוב) הפתרונים...

   טוב חזרתי אליך רק לאחר שראיתי את הפרק ולדעתי מתעוררות יותר שאלות מאשר יש תשובות
     23/2/09 04:10:

   אני מסכים עם כל מילה. פרק מאכזב, אבל לא נורא, השלם גדול מחלקיו... איזה כיף שיש סידרה כזו. ואתה משחק אותה עם הפוסט שלך! תמשיך, אתה סבבי בבי.
     23/2/09 04:00:
   שמע יעקב, אמנם אנחנו חלוקים, אבל אני בהחלט רואה בך סמכות עליונה, והייתי רוצה לשאול שאלה. לגבי האופן בו בן הגיע בהתחלה לידי הניצולים, בתור הנרי גייל: האם בן, כהרגלו, תיחמן את דרכו אל חזקתם של מיודעינו, או שבאמת ובתמים הוא נלכד במקרה ע"י רוסו המחופפת שקראה לסעיד'לה? לא נראה לי הגיוני שבן פתאום ילכד, ומצד שני, למה דווקא בדרך הזו, דווקא בידי רוסו? הוא יכול היה להגיע בדרך כל שהיא אל חבורת הניצולים בלי לעבור דרך פסיכית שמחזיקה תיק שלם נגדו... ולמה האחרת החמודה, בפרק עם הפצצה, אמרה לפראדיי " היית חייב לחזור?"  חוץ מזה הכל ברור לי. אני בונה עלייך יעקב..
     23/2/09 03:23:

   צטט: Reututi 2009-02-22 11:43:19

   צטט: יואל הכפול 2009-02-21 23:36:51


   באמת פרק חלש יחסית, אבל איך כולם ראו אותו כבר ורק אני חיכיתי למוצ"ש?  כולם יודעים משהו שאני לא יודע? לא, זה היה פרק חלש, חייבים להודות...

    

    

   אני מסכימה עם כותב הפוסלוסט בעניין הזה, ממש לא פרק חלש... אפילו הכי חזק בעונה עד כה לדעתי :)

    

    

   איך הכי חזק איך? מלא ממבו ג'מבו, כממעט בלי תשובות, בלי אקשן אמיתי... פעורה בינינו תהום רעיונית שלעולם לא נוכל לגשר עליה... הפרקים החזקים של העונה היו הקודם, עם הפלאשים, וזה עם הפצצה. נכון?
     22/2/09 23:38:

   צטט: frieda 2009-02-22 23:22:30


   טוב. מספר שאלות:

   1. אג'ירה זו חברה אמיתית או שהאתר שלהם הוא כמו של אושיאניק מה"לוסטופדיה"?..

   2. מה הסיפור של הקייס של הגיטרה שהרלי צמוד אליו? קצת שקוף מדי שזה ה"צ'רלי" לא?

   3. השחקן הזה שמשחק את לפידוס, פתאום שהוא בלי זקן, הוא מוכר לאללה!

   4. שמתם לב למספרים "של הרלי" אצל גברת הוקינג במרתף? נו, שמישהו יסביר כבר...!!!

    

    

   והנה מספר תשובות:

   1. כמו אושיאניק, גם אג'ירה היא חברה בדיונית. אבל יש להם יופי של אתר דמה!

   2. שאלה טובה מה הארלי סוחב שם בקייס של הגיטרה. בגלל שהחוזרים לאי היו צריכים לשחזר עד כמה שניתן את נסיבות הטיסה המקוריות, יכול להיות שהארלי לקח על עצמו להיכנס לנעליו של חברו הטוב ביותר על האי.

   3. לשחקן שמשחק את פרנק קוראים ג'ף פאהי, והוא שיחק בסרטים "מכסח הדשא" ו"פלאנט טרור" (בתפקיד בלתי נשכח! אגב, באותו סרט שיחק גם נבין אנדריוס - הלא הוא סעיד).

   4. לוח הטיסות באמת הזכיר את המספרים שבהאץ'... מחווה יפה למי שמתגעגע ל"ברבור", כמוני חיוך

     22/2/09 23:22:


   טוב. מספר שאלות:

   1. אג'ירה זו חברה אמיתית או שהאתר שלהם הוא כמו של אושיאניק מה"לוסטופדיה"?..

   2. מה הסיפור של הקייס של הגיטרה שהרלי צמוד אליו? קצת שקוף מדי שזה ה"צ'רלי" לא?

   3. השחקן הזה שמשחק את לפידוס, פתאום שהוא בלי זקן, הוא מוכר לאללה!

   4. שמתם לב למספרים "של הרלי" אצל גברת הוקינג במרתף? נו, שמישהו יסביר כבר...!!!

    

    

     22/2/09 23:06:

   צטט: הפיה 2009-02-22 23:00:17


   פוסט על לוסט,,,,,

   האם ניתן להוריד פרקים 7 והלך באימיול?

   פרשן מעולה,

   באיזה שעות יש את הסידרה?

    

    

   כל פרק משודר בארה"ב ביום רביעי בערב, וניתן להורדה משעות הבוקר המוקדמות של יום חמישי... בישראל הסדרה משודרת בטלוויזיה באיחור של יומיים, בימי שבת, בערוץ 3 של הוט, בשעה 21:15.

   תודה על הפידבק!

    

    

     22/2/09 23:00:


   פוסט על לוסט,,,,,

   האם ניתן להוריד פרקים 7 והלך באימיול?

   פרשן מעולה,

   באיזה שעות יש את הסידרה?

    

    

     22/2/09 15:48:

   צטט: moonlight_shadow 2009-02-22 15:12:42   איך כל הכבוד לי שאני מתאפקת כל פעם ולא באה הנה לקרוא לפני שרואה את הפרק... לשון בחוץ

    

   אוווווווווווו איזה כיף שהם חזרו. מרגיש טוב לראות את כל החברה הותיקים בחזרה על האי.

   המפגש בכנסייה, כשהוקינג מסבירה להם על מציאת האי- ממש הרגיש כמו מפגש עם הגננת בגן. היא קצת מעצבנת, גיברת אמא של דניאל פארדיי.

   ואיזה מעולה אתה!! בכלל בכלל לא חשבתי על זה שפני עכשיו נמצמאת ליד בן! הוא יודע שהיא פני של דז? אני לא זוכרת....

    

   והמבט של ג'ק כשראה את הנעלים של אבא שלו אצל הסבא... כאילו "האי הזה מחליט עליי! מה שהוא רוצה שיקרה- קורה. אז יאללה, אין ברירה אלא ללכת איתו" ואכן משפט ה"אמונה" שלו אל קייט, שיש משמעות לזה שכולם ביחד... לא ג'ק! אל תחצה את הקו... סתם, האמת שכהראה חייבים איזושהי אמונה עיוורת כדי להבין (או שלא) את כל מה שקורה, לי אישית קשה עם זה ולא רוצה שג'ק יעבור צד... אבל אם זה מה שהוא צריך (ומה זאת אומרת damn you Jack???? זה damn you kate!!! קריצה

    

   אה! כשהופיעו הכתוביות עם שמות השחקנים- הם היו בחדר שמתחת לכנסיה. כשהמצלמה היתה על בן הופיע בדיוק השם של השחקן מייקל אמרסון ואז ראו את ג'ק ובדיוק הופיע השם של מתיו  פוקס... סתם נראה לי במקרה אבל גם לא ממש משנה, סתם לשעשוע :)

   וגם- למה מספר הטיסה הוא 316?? כבר הלכתי לראות על מה היה פרק 16 בעונה 3 אבל אין קשר....

    

   טוב די. עוד יומיים שידור חוזר צוחק

   לעמוד באומץ מול  קריאת הפוסט לפני שרואים את הפרק זו אכן גבורה עילאית!!!

    

   הוקינג באמת נשמעה ונראתה כמו מורה שמסבירה לתלמידים שלה את כל תולדות האי. נראה לי שדזמונד ברח מהחדר רק כי הוא פחד שבסוף השיעור יהיה בוחן...

    

   כנראה שזה בלתי נמנע מבחינתו של ג'ק "לעבור בסופו של דבר צד", כמו שאת קוראת לזה, ולהאמין בכוחו הגדול של ג'יזס - כלומר, ג'ון - קרייסט. ויש בכך מידה מסויימת של צער, כי כאילו אומרים לנו שאין מקום לשתי הגישות האלה להתקיים ביחד, זו במקביל לזו, אלא שהגישה האחת חייבת לנצח את השנייה. בכל מקרה, אני בטוח שגם את תודי שגישת האמונה הסוחפת והמלהיבה של לוק הרבה יותר מעניינת לנו, כצופים, מאשר גישת המדע הקצת יבשושית וסקפטית של ג'ק...

    

   ובאשר למספר 316 - תציצי בתגובה של JOY ותראי את תובנותיה בנושא...

    

   שבוע משובח שיהיה לך!!! צוחק

    

     22/2/09 15:12:


   איך כל הכבוד לי שאני מתאפקת כל פעם ולא באה הנה לקרוא לפני שרואה את הפרק... לשון בחוץ

    

   אוווווווווווו איזה כיף שהם חזרו. מרגיש טוב לראות את כל החברה הותיקים בחזרה על האי.

   המפגש בכנסייה, כשהוקינג מסבירה להם על מציאת האי- ממש הרגיש כמו מפגש עם הגננת בגן. היא קצת מעצבנת, גיברת אמא של דניאל פארדיי.

   ואיזה מעולה אתה!! בכלל בכלל לא חשבתי על זה שפני עכשיו נמצמאת ליד בן! הוא יודע שהיא פני של דז? אני לא זוכרת....

    

   והמבט של ג'ק כשראה את הנעלים של אבא שלו אצל הסבא... כאילו "האי הזה מחליט עליי! מה שהוא רוצה שיקרה- קורה. אז יאללה, אין ברירה אלא ללכת איתו" ואכן משפט ה"אמונה" שלו אל קייט, שיש משמעות לזה שכולם ביחד... לא ג'ק! אל תחצה את הקו... סתם, האמת שכהראה חייבים איזושהי אמונה עיוורת כדי להבין (או שלא) את כל מה שקורה, לי אישית קשה עם זה ולא רוצה שג'ק יעבור צד... אבל אם זה מה שהוא צריך (ומה זאת אומרת damn you Jack???? זה damn you kate!!! קריצה

    

   אה! כשהופיעו הכתוביות עם שמות השחקנים- הם היו בחדר שמתחת לכנסיה. כשהמצלמה היתה על בן הופיע בדיוק השם של השחקן מייקל אמרסון ואז ראו את ג'ק ובדיוק הופיע השם של מתיו  פוקס... סתם נראה לי במקרה אבל גם לא ממש משנה, סתם לשעשוע :)

   וגם- למה מספר הטיסה הוא 316?? כבר הלכתי לראות על מה היה פרק 16 בעונה 3 אבל אין קשר....

    

   טוב די. עוד יומיים שידור חוזר צוחק

     22/2/09 11:43:

   צטט: יואל הכפול 2009-02-21 23:36:51


   באמת פרק חלש יחסית, אבל איך כולם ראו אותו כבר ורק אני חיכיתי למוצ"ש?  כולם יודעים משהו שאני לא יודע? לא, זה היה פרק חלש, חייבים להודות...

    

    

   אני מסכימה עם כותב הפוסלוסט בעניין הזה, ממש לא פרק חלש... אפילו הכי חזק בעונה עד כה לדעתי :)
     21/2/09 23:42:

   צטט: יואל הכפול 2009-02-21 23:36:51


   באמת פרק חלש יחסית, אבל איך כולם ראו אותו כבר ורק אני חיכיתי למוצ"ש?  כולם יודעים משהו שאני לא יודע? לא, זה היה פרק חלש, חייבים להודות...

    

   אני חולק עליך בגדול, אבל זכותך לחשוב ככה...

   ובקשר לאיך זה שכולם כבר ראו את הפרק - לא כולם ראו אותו לפני מוצ"ש, אבל יש המון אנשים חסרי סבלנות (כמוני!), שרואים את הפרק מייד לאחר שהוא מגיע לאינטרנט בבוקר יום חמישי!...

     21/2/09 23:36:

   באמת פרק חלש יחסית, אבל איך כולם ראו אותו כבר ורק אני חיכיתי למוצ"ש?  כולם יודעים משהו שאני לא יודע? לא, זה היה פרק חלש, חייבים להודות...
     21/2/09 22:12:

   צטט: אמירה 2009-02-21 21:08:13


   איזו השקעה, סחתיין רגוע

   בשביל זה אני פה!... צוחק

    

     21/2/09 21:08:

   איזו השקעה, סחתיין רגוע
     21/2/09 19:25:

   צטט: JOY 2009-02-21 19:09:33

   איזה פרק!!!!!!

    

   אחד הפרקים הטובים של העונה.

   של העונה?! של הסדרה!!

    

   אין לי הרבה מה להוסיף מעבר למה שכתבת,

   (אני רואה את הפה הפעור, אבל בחיי!)

   כל מה שיש לי להוסיף זה מידע שקראתי ב-"לוסטפדיה" לאחר הפרק,

   שלדעתי מעניין וראוי להיות מצויין.

    

   בן קורא במטוס את הספר "יוליסס". מסתבר שבעמוד 316 בספר מוזכר השם "פנלופי" (א.ק.א: פני!!)... 

   יותר מזה, באתר של חברת התעופה אג'ירה קיים ציטוט מעמוד 316 מהספר יוליסס...  (אני לא מצאתי את הציטוט, מצד שני... יש סיכוי שפספסתי...)

    

   בברית החדשה, בספר יוחנן (אהממ ג'ון!) פרק 3 פסוק 16- בהקשר של דבריהם של בן ושל לוק לג'ק...

    

     For God so loved the world, that he gave his only begotten Son, that whosoever believeth in him should not perish, but have everlasting life

    

    

   ועוד נקודה-

   לפני מספר פרקים סוייר וחבורתו מצאו סירה ועליה הכיתוב "אג'ירה"... האם זה מחזק את הטענה שכשסוייר ירה במישהו מדובר באחד "משלנו"? 

    

   ודבר אחרון, מסתבר שהפרק הזה היה אמור להיות משודר רק באמצע העונה והם הקדימו אותו.

   ושמעתה ואילך לא יהיו יותר ספויילרים לפרקים. 

   *חבל מאוד!!* חחח*

    

   כוכב שמן וירוק על הפוסט המוצלח,

    

   שיהיה שבוע נטול דאגות ומלא חוויות (וחיות!),

   אושרה

    

   נ"ב-

   האם זה נכון שיש הפסקה עם הפרקים?!

    

   אושרה, את גדולה!!!

    

   צוחק

    

   כל הכבוד על המידע המחכים!

    

   בקשר לסירה עם הבקבוקים של אג'ירה - כבר אז חשבתי שמדובר למעשה בסירה של ג'ק וחבריו, והעליתי את האפשרות שג'ולייט פגעה באחד מהם. מעניין איך זה יסתדר עם העובדה שג'ק, קייט והארלי פגשו לקראת סוף הפרק את ג'ין, שאמור להיות ביחד עם סוייר ושאר החבר'ה שנשארו על האי...

   זה נכון שהפרק הנוכחי היה אמור להתחלף עם הפרק הבא, אבל בסופו של דבר היוצרים החליטו להשאיר את הסדר הנוכחי. זו לא פעם ראשונה שזה קורה בסדרה...

   ולפי אתר imdb, צפויים לנו שבועיים הפסקה בין הפרק השמיני לתשיעי. אבל זה רק שבועיים (בניגוד להפסקה ההיא של הכמה חודשים טובים), אז נסלח להם הפעם...

    

   שיהיה לך שבוע מעולללללללה!!! 

     21/2/09 19:09:

   איזה פרק!!!!!!

    

   אחד הפרקים הטובים של העונה.

   של העונה?! של הסדרה!!

    

   אין לי הרבה מה להוסיף מעבר למה שכתבת,

   (אני רואה את הפה הפעור, אבל בחיי!)

   כל מה שיש לי להוסיף זה מידע שקראתי ב-"לוסטפדיה" לאחר הפרק,

   שלדעתי מעניין וראוי להיות מצויין.

    

   בן קורא במטוס את הספר "יוליסס". מסתבר שבעמוד 316 בספר מוזכר השם "פנלופי" (א.ק.א: פני!!)... 

   יותר מזה, באתר של חברת התעופה אג'ירה קיים ציטוט מעמוד 316 מהספר יוליסס...  (אני לא מצאתי את הציטוט, מצד שני... יש סיכוי שפספסתי...)

    

   בברית החדשה, בספר יוחנן (אהממ ג'ון!) פרק 3 פסוק 16- בהקשר של דבריהם של בן ושל לוק לג'ק...

    

     For God so loved the world, that he gave his only begotten Son, that whosoever believeth in him should not perish, but have everlasting life
    
    

    

   ועוד נקודה-

   לפני מספר פרקים סוייר וחבורתו מצאו סירה ועליה הכיתוב "אג'ירה"... האם זה מחזק את הטענה שכשסוייר ירה במישהו מדובר באחד "משלנו"? 

    

   ודבר אחרון, מסתבר שהפרק הזה היה אמור להיות משודר רק באמצע העונה והם הקדימו אותו.

   ושמעתה ואילך לא יהיו יותר ספויילרים לפרקים. 

   *חבל מאוד!!* חחח*

    

   כוכב שמן וירוק על הפוסט המוצלח,

    

   שיהיה שבוע נטול דאגות ומלא חוויות (וחיות!),

   אושרה

    

   נ"ב-

   האם זה נכון שיש הפסקה עם הפרקים?!

    

     21/2/09 18:50:

   צטט: Reututi 2009-02-21 18:46:08

   צטט: galit* 2009-02-21 17:09:24


   ואני חיכיתי למפגש מרגש בין קייט לבין סוייר...

    

   אני מוכרחה להגיד שזה היה אחד הפרקים המשעממים של לוסט.

    

    

   איך אפשר לומר דבר שכזה?!?! אפילו היה את התולעת הזה, ג'ין... אז איך משעמם?

   מסכים. הם חזרו לאי!!!!! זה לא יכול להיות משעמם!...

    

     21/2/09 18:49:

   צטט: *galit* 2009-02-21 17:09:24


   ואני חיכיתי למפגש מרגש בין קייט לבין סוייר...

    

   אני מוכרחה להגיד שזה היה אחד הפרקים המשעממים של לוסט.

   בואו קצת נשמר את המתח והציפייה לפרקים הבאים...

    

     21/2/09 18:46:

   צטט: galit* 2009-02-21 17:09:24


   ואני חיכיתי למפגש מרגש בין קייט לבין סוייר...

    

   אני מוכרחה להגיד שזה היה אחד הפרקים המשעממים של לוסט.

    

    

   איך אפשר לומר דבר שכזה?!?! אפילו היה את התולעת הזה, ג'ין... אז איך משעמם?
     21/2/09 17:09:


   ואני חיכיתי למפגש מרגש בין קייט לבין סוייר...

    

   אני מוכרחה להגיד שזה היה אחד הפרקים המשעממים של לוסט.

     21/2/09 13:11:

   צטט: Reututi 2009-02-21 12:39:29

   צטט: yacobzon 2009-02-21 11:54:20

   צטט: Reututi 2009-02-21 10:57:53

   הגיע הזמן לא? :)
   האמת שכשג'ק פקח את עיניו היה ויכוח בדירה אם זה הוא הקטע מעונה 1 פרק 1 או דה ז'ה וו מחורבן... סתם דה ז'ה וו מחורבן...
   אני חושבת שגב' הוקינג היא אחת המגניבות, אני רוצהל אמץ אותה ולסרק לה את השיער בבוקר :) יש לה את החדר הכי מגניב ביקום כולו!!!!!
   זאת רק אני או שבנג'מין מתחיל להיעלב מזה שהוקינג מתייחסת רק לג'ק ומגלה לו סודות בשושו בלי לשתף? כל הקטע החוזר של העלייה למטוס טיפה הזוי מדי אבל זה היה שווה את זה בשביל לראות את הטייס שהתחתך לו מהעונה הקודמת ועבר עליו משהו טוב (מה שאני לא יכולה להגיד לגבי העתיד שלו). הטיסה עושה רק טוב לבן, הוא נהייה ציני ושנון...
   יודע מה? אני לא יכולה לחכות כבר לפרק הבא, הוא בטח יהיה מגניב ויעלה עוד איזה מאה שאלות חדשות... אחחח אין על אבודים... :)
   פוסט נהדר, כוכב כבר קיבלת, שבוע הבא אני מבקשת להתחשב ולא לאחר ככה :)

   גברת הוקינג אכן שולטתתתתתתת... שמת לב שכשדזמונד הזכיר את הבן שלה - דניאל - היא אפילו לא מצמצה?!

   זה לא נראה מוזר בעינייך שאף אחד לא שאל את בן מה בדיוק קרה לו, שהוא נכנס ככה למטוס עם מתלה ליד ופרצוף שנראה כאילו הוא הסתבך עם איזה נמר מיוחם?... כאילו, הללללו, ג'ק - לפחות אתה - אתה אמור להיות רופא!

   וגם אני מחכה לפרק הבא, לראות את הדמות הכי אהובה עליי - ג'ון לוק!!!

    

   תודות על הכוכב!!! צוחק

    

    

    למי אכפת מה קרה לבן? מגיע לו! חוצמזה לא ראיתי אותו כזה סקסי מאז שסעיק התעלל בו :)

   מה תודה? תתפשט!

    

   לשון בחוץ

   בן? סקסי?!... את חייבת למצוא לעצמך מישהו...

     21/2/09 12:39:

   צטט: yacobzon 2009-02-21 11:54:20

   צטט: Reututi 2009-02-21 10:57:53

   הגיע הזמן לא? :)
   האמת שכשג'ק פקח את עיניו היה ויכוח בדירה אם זה הוא הקטע מעונה 1 פרק 1 או דה ז'ה וו מחורבן... סתם דה ז'ה וו מחורבן...
   אני חושבת שגב' הוקינג היא אחת המגניבות, אני רוצהל אמץ אותה ולסרק לה את השיער בבוקר :) יש לה את החדר הכי מגניב ביקום כולו!!!!!
   זאת רק אני או שבנג'מין מתחיל להיעלב מזה שהוקינג מתייחסת רק לג'ק ומגלה לו סודות בשושו בלי לשתף? כל הקטע החוזר של העלייה למטוס טיפה הזוי מדי אבל זה היה שווה את זה בשביל לראות את הטייס שהתחתך לו מהעונה הקודמת ועבר עליו משהו טוב (מה שאני לא יכולה להגיד לגבי העתיד שלו). הטיסה עושה רק טוב לבן, הוא נהייה ציני ושנון...
   יודע מה? אני לא יכולה לחכות כבר לפרק הבא, הוא בטח יהיה מגניב ויעלה עוד איזה מאה שאלות חדשות... אחחח אין על אבודים... :)
   פוסט נהדר, כוכב כבר קיבלת, שבוע הבא אני מבקשת להתחשב ולא לאחר ככה :)

   גברת הוקינג אכן שולטתתתתתתת... שמת לב שכשדזמונד הזכיר את הבן שלה - דניאל - היא אפילו לא מצמצה?!

   זה לא נראה מוזר בעינייך שאף אחד לא שאל את בן מה בדיוק קרה לו, שהוא נכנס ככה למטוס עם מתלה ליד ופרצוף שנראה כאילו הוא הסתבך עם איזה נמר מיוחם?... כאילו, הללללו, ג'ק - לפחות אתה - אתה אמור להיות רופא!

   וגם אני מחכה לפרק הבא, לראות את הדמות הכי אהובה עליי - ג'ון לוק!!!

    

   תודות על הכוכב!!! צוחק

    

    

    למי אכפת מה קרה לבן? מגיע לו! חוצמזה לא ראיתי אותו כזה סקסי מאז שסעיק התעלל בו :)

   מה תודה? תתפשט!

     21/2/09 12:22:


   ABC מוציאה מדיי שבוע, יממה לאחר סיום כל פרק, סרטון קצר בשם "Lost untangled" שמנסה - בדומה לפוסט שלי - לשפוך קצת אור על הפרק הנוכחי, בצורה משעשעת ומפתיעה (מי אמר שלבובות של דמויות הסדרה מהעונה הראשונה לא יימצא שימוש הולם?...)

    

   מעכשיו אני אתחיל לפרסם כאן מדיי שבוע גם את הלינק לסרטונים שלהם - לכל מי שאוהב לקרוא את הפוסט שלי, מומלץ לצפות בהם... חיוך

    

   הנה הסרטון שעוסק בפרק 506.

    

   ולכל מי שרוצה להתעדכן גם בפרקים הקודמים, הנה הסרטון על פרק 505, ופרק 504 (שם זה בעצם התחיל).

    

    

     21/2/09 11:54:

   צטט: Reututi 2009-02-21 10:57:53

   הגיע הזמן לא? :)
   האמת שכשג'ק פקח את עיניו היה ויכוח בדירה אם זה הוא הקטע מעונה 1 פרק 1 או דה ז'ה וו מחורבן... סתם דה ז'ה וו מחורבן...
   אני חושבת שגב' הוקינג היא אחת המגניבות, אני רוצהל אמץ אותה ולסרק לה את השיער בבוקר :) יש לה את החדר הכי מגניב ביקום כולו!!!!!
   זאת רק אני או שבנג'מין מתחיל להיעלב מזה שהוקינג מתייחסת רק לג'ק ומגלה לו סודות בשושו בלי לשתף? כל הקטע החוזר של העלייה למטוס טיפה הזוי מדי אבל זה היה שווה את זה בשביל לראות את הטייס שהתחתך לו מהעונה הקודמת ועבר עליו משהו טוב (מה שאני לא יכולה להגיד לגבי העתיד שלו). הטיסה עושה רק טוב לבן, הוא נהייה ציני ושנון...
   יודע מה? אני לא יכולה לחכות כבר לפרק הבא, הוא בטח יהיה מגניב ויעלה עוד איזה מאה שאלות חדשות... אחחח אין על אבודים... :)
   פוסט נהדר, כוכב כבר קיבלת, שבוע הבא אני מבקשת להתחשב ולא לאחר ככה :)

   גברת הוקינג אכן שולטתתתתתתת... שמת לב שכשדזמונד הזכיר את הבן שלה - דניאל - היא אפילו לא מצמצה?!

   זה לא נראה מוזר בעינייך שאף אחד לא שאל את בן מה בדיוק קרה לו, שהוא נכנס ככה למטוס עם מתלה ליד ופרצוף שנראה כאילו הוא הסתבך עם איזה נמר מיוחם?... כאילו, הללללו, ג'ק - לפחות אתה - אתה אמור להיות רופא!

   וגם אני מחכה לפרק הבא, לראות את הדמות הכי אהובה עליי - ג'ון לוק!!!

    

   תודות על הכוכב!!! צוחק

    

     21/2/09 11:47:

   צטט: s.p.z 2009-02-21 10:32:43

   ע נ ק 

    

   רגוע

     21/2/09 11:47:

   צטט: רפאלה 2009-02-21 09:18:48

   רק אתמול בלילה זעקתי...

   (בפוסט הקודם שלך)

   באותיות של קידוש לבנה

   "איפה אתההההההההההה?"

   .אז..ככה....

   קודם מככבת...

   ואחר כך קוראת..ואחרי זה  חוזרת....

   תודה לך.

   כבר היה חסר לי אתמול....

   רפאלה*


    

   תודה לך!!!!! מקווה שהמחסור התמלא... קריצה

    

     21/2/09 11:46:

   צטט: בנרוס 2009-02-21 01:53:15

   או!

   סוף סוף.

   כבר יומיים אני מחכה לפוסט שלך.

   אני אפסיק לראות את הפרק ביום חמישי כי קשה לחכות יומיים...

   צוחק

   צוחק הנה, הציפייה השתלמה....

    

     21/2/09 10:57:
   הגיע הזמן לא? :)
   האמת שכשג'ק פקח את עיניו היה ויכוח בדירה אם זה הוא הקטע מעונה 1 פרק 1 או דה ז'ה וו מחורבן... סתם דה ז'ה וו מחורבן...
   אני חושבת שגב' הוקינג היא אחת המגניבות, אני רוצהל אמץ אותה ולסרק לה את השיער בבוקר :) יש לה את החדר הכי מגניב ביקום כולו!!!!!
   זאת רק אני או שבנג'מין מתחיל להיעלב מזה שהוקינג מתייחסת רק לג'ק ומגלה לו סודות בשושו בלי לשתף? כל הקטע החוזר של העלייה למטוס טיפה הזוי מדי אבל זה היה שווה את זה בשביל לראות את הטייס שהתחתך לו מהעונה הקודמת ועבר עליו משהו טוב (מה שאני לא יכולה להגיד לגבי העתיד שלו). הטיסה עושה רק טוב לבן, הוא נהייה ציני ושנון...
   יודע מה? אני לא יכולה לחכות כבר לפרק הבא, הוא בטח יהיה מגניב ויעלה עוד איזה מאה שאלות חדשות... אחחח אין על אבודים... :)
   פוסט נהדר, כוכב כבר קיבלת, שבוע הבא אני מבקשת להתחשב ולא לאחר ככה :)
     21/2/09 10:32:
   ע נ ק 
     21/2/09 09:18:

   רק אתמול בלילה זעקתי...

   (בפוסט הקודם שלך)

   באותיות של קידוש לבנה

   "איפה אתההההההההההה?"

   .אז..ככה....

   קודם מככבת...

   ואחר כך קוראת..ואחרי זה  חוזרת....

   תודה לך.

   כבר היה חסר לי אתמול....

   רפאלה*


    

     21/2/09 01:53:

   או!

   סוף סוף.

   כבר יומיים אני מחכה לפוסט שלך.

   אני אפסיק לראות את הפרק ביום חמישי כי קשה לחכות יומיים...

   צוחק

   ארכיון

   תגיות

   פרופיל

   yacobzon
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין