כותרות TheMarker >
  ';

  פרופיל

  מי כסף - http://ripuy.org/?u=1&p=3 - בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית לפניכם טבלה המשווה בין התכונות של אנטיביוטיקה רפואית הנרשמת בידי רופאים לבין מי כסף המתועדים מדעית בכל פלטפורמה מכובדת כקוטלי חיידקים באופן נמרץ ונעדרי תופעות לוואי מזיקות כלל. הטבלה מראה בבירור את היתרונות של מי כסף על השימוש הלא מובן ע"י הרפואה עד כדי הרג של רוב החולים הקשים משום שהחיידקים פיתחו חסינות כנגדה וכנגד כל הדורות של האנטיביוטיקה ואף מתחזקים בנוכחותה ובזמן שהגוף כושל

  מי כסף

  מי כסף - סרטן העור - סרטן השד

  ריפוי מחלות עם מי כסף אוליגו (מיעוט) בריכוז מזערי בטוח - ניסיון מוצלח בסילוק גידולי סרטן השד, סרטן הריאות, סרטן העור, סגירת פצעי סרטן. ריפוי פצעי סוכרת ופצעי לחץ. אילן רז לא רופא, במחלה חובה לפנות לרופא. לא המלצה רפואית, כל מסקנה כזו היא טעות. כל המידע המובא בבלוג הינו מהמדע הטהור והאמיתי ומבוסס על ידע מדעי של 150 שנה וניסיוני משנת 1996 בריפוי עם מי כסף ודיאטת קנדידה.

  להזמנות 054-3602211

  מי כסף התרופה הטבעית היעילה והבטוחה ביותר

  1 תגובות   יום שלישי, 24/3/09, 07:55

   מי כסף

  מי כסף אינם גורמים נזקים בשימוש http://ripuy.org/?u=1&p=3
  מי כסף קולואיד הינם התרופה הטבעית הבטוחה ביותר ואף העובדה כי מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות הידועים למדע ונעדרי כל תופעות לוואי בשימוש נכון ומתון.
   
  * בכל אנציקלופדיה מכובדת ובעלת מוניטין בעולם מתועדים מי כסף כתרופה טבעית בטוחה ומושלמת.
  מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים  הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות.
  * בכל מחקר מדעי טהור בניגוד למחקרים שטוהרם מסתכם בשאיפות הכלכליות של תעשיות התרופות ללא יוצאים מהכלל. נמצא כי מי כסף קוטלים ביעילות כ-695 גורמי מחלות שונים בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית הקוטלת רק תריסר חיידקים. מי כסף נעדרי תופעות לוואי ונעדרי נזקים פיזיולוגים.

  עוד מתועדים מיקרים של עובדים במיכרות ובתעשייה שנחשפו לכסף ולמלחיו בצורה מרובה והכסף שקע בגופם והצטבר ואף סבלו מתופעה קוסמטית בלתי הפיכה של שינוי צבע עורם בחלקים מהגוף לצבע כסוף כחלחל גם במיקרים אלו לא נמצאו כל ליקויים פיזיולוגיים!!
  * מי כסף קולואיד שימשו את הרפואה כתרופה קוטלת זיהומים חיידקים ואחרים אולם עלותם היקרה ונדירותם עמדו להם לרועץ ויחד עם גילוי הפניצילין בשנת 1928 נשכחו מי הכסף מדעת ומלב.
  * מי כסף הם הפחד האפוקליפטי של תעשיית התרופות וכל עגלי הזהב היונקים מיליארדי דולרים מתעשייה זו.
  * חשש שתעשייה זו תשלח "שליחי מצווה" לעצור את אמון הציבור במי הכסף ולהרעילו "במידע מדעי מטעה" שהריאנדרלמוסיה אינפורמטיבית תסייע לתעשיות התרופות הכימיות שאינן מרפאות אפילו לא מחלה אחת במכירתן.

   

   ''מי כסף אנטיביוטיקה טבעית http://cafe.themarker.com/post/870408

  מי כסף אוליגו קולואידים של אילן רז בידע וניסיון משנת 1996 

   טיפ : מי כסף אינם מי שתייה מהסיבה שמי כסף מורכבים ב-99.99999% ממים מזוקקים הנעדרי מינרלים ולכן יש לשתות מי כסף בצורה מבוקרת ומתונה.

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   http://ripuy.org/silverwater מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

   מי כסף - http://www.מיכסף.com - מי כסף מכילים מים מזוקקים וכסף בריכוז מזערי ובגודל מזערי וידועים למדע כקוטלי חיידקים, וירוסים ושאר גורמי מחלות המוכרים למדע. מי כסף קוטלים את כל גורמי המחלות ללא יוצאים מהכלל ברגע המגע איתם או זמן קצר לאחריו בשל שיתוק אנזים הנשימה שלהם ושינוי תכונת החלבון (דנטורציה) הגורר את מותם של כול גורמי המחלות

   מי כסף - http://www.ripoy.com - מי כסף קולואיד – אנטיביוטיקה טבעית מושלמת בעלת קשת פעולה רחבה ונעדרת כל תופעות לוואי מי כסף מורכבים ממים מזוקקים באיכות זיקוק מוחלטת ומועשרים ביוני כסף טהור בתהליך מעבדתי קפדני. הומצאו לפני כמאה וחמישים שנה מיד עם המצאת החשמל והיכולת לבצע תהליך אלקטרוליטי בעזרת חשמל ואלקטרודות מחומרים טהורים

   מי כסף קולואיד הם לא תרופה ! אילן רז לא רופא !

   מי כסף - http://cafe.themarker.com/post/870408/ - רפוי טבעי - מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית - Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

   מי כסף - http://il.linkedin.com/in/silverwater1 - סייעו בידי לסלק, גידולי סרטן, להפסיק דימומים מגידולי סרטן, בתוך פחות משעה, הקלה, בכאבי סרטן, באופן דרמטי ובמקרים אף התאוששות מהמחלה וסילוק זיהומי סרטן . מי כסף, קולואידים, ידועים במדע כתרחיף אנטיביוטי בעל עוצמה נמרצת בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית ומתועדים בספרות המדעית העולמית

   מי כסף 0505-300640 אילן רז

   מונה כניסות לבלוג מתאריך 21 למאי 2011