כותרות TheMarker >
  ';

  orenjada

  רק לרשום את מה שאני חושב, לכך הבלוג נועד ולכך הוא משמש. טונה של טלוויזיה, הרבה קולנוע, קצת שטויות מסביב ועוד פחות מכך על הכול ועל כלום. מי שרוצה שיחזור, מי שלא לא. אין הרבה מקומות בהם אפשר לפרוק את מה שאני חושב בלי לדפוק פרופורציות, בינתיים נוח לי. אהבתם תחזרו, לא אהבתם אל. לא באתי להוכיח כלום לאף אחד או לגרום לאחרים לראות "מה ומי אני באמת", כולה בלוג על הכול ועל כלום. אני אוהב לכתוב, זה הדבר היחיד שגורם לי להרגיש טיפה יותר. אה, ואם אני לא כותב בקצב יותר מהיר או אפילו יותר מדי שטויות אז אל תהססו להזדיין בסבלנות או מינימום להגיב. ביי בינתיים

  0

  האח הגדול 3, פרק 21 - ביקורת

  ביקורת על האח הגדול 3, פרק 21 - ביקורת

  האח הגדול 3, פרק 21 - ביקורת

  0

  טלוויזיה  

  0 תגובות   יום רביעי, 16/2/11, 23:20

  מסתבר שיש קשר בין אייל גולן לשימי תבורי שהוא לא רק הז'אנר המוסיקלי או הרפרטואר הטלוויזיוני, ערוץ 24 שוב פעם תופס תחת, לוקח טאלנט, מוכשר לשיהיה, רצוי אחד כזה שלאחרונה השתתף בתוכנית ריאליטי, עוזר לו לקבל קצת זמן מסך ועל הדרך מכריז על תחרות חדשה למציאת הזמירה הבאה של ישראל. אצל משפחת תבורי קראו לזה 'מציאת זמרת הליווי החדשה של המשפחה', אצל אייל גולן קוראים לזה 'בוא ניתן לך מיקרופון/אני קורא לך'. עכשיו, הקשר לתוכנית הדגל של קשת ברור לחלוטין, תבורי הגיע לגמר וגולן השתתף בשבוע שעבר בשבוע הסלבים, ומה הקשר לעונה הנוכחית כל הקטע המעניין שנרשם לעיל - קוראים לזה יוניסל - הם אחראים על ההצבעות למנצחים ועל גבייה לטובת חברות הסלולר בישראל עונה אחרי עונה, הם אחראים גם על עזרה למשווקים שונים ברשת להכניס לעצמם קצת כסף, אני בטוח שאני לא הבן אדם היחיד בעולם שנכווה מהם, אבל אני לא בטוח שזה קשור ספציפית ליוניסל, יותר לעובדה שהפרסום ברשת לא תמיד אמיתי - מה שנקרא אם ב-YNET רשום 'קבל מבזקים על חדשות מהמדינה ומהעולם בחינם' או בכל מיני אתרים אחרים 'זכה בפלייסטיישן 3 אם תענה על 15 שאלות קלות' אז זה לאו דווקא בחינם, לרוב שנים קדימה האדם המצוי רואה שחייבו אותו כל חודש בחודשו בסכום של כ-67 ש"ח על דברים שבמעמד הכנסת מס' הטל' שלכם ברשת שנים קדימה. אבל זה היה צפוי, שום דבר לא בא בחינם - גם אם רשום אחרת.

   

  ומה בבית - אני מכריז בזאת על קמפיין חדש שיעמידו כבר את מירב להדחה, לא בגלל שאני לא סובל אותה, יותר בגלל שקשה לי להאמין שעל בסיס קבוע, יום יום בשעת לילה מאוחרת היא מקבצת סביבה בין 5-8 דיירים ונואמת להם על תלאות התנ"ך, לא בשביל זה צופי מאקו מתחברים לשידור החי, הקטע הכי גרוע זה שבשידור בערוץ 2 לא נותנים לזה מקום ורק מי שטורח לראות ברשת צריך לסבול בלייב מהמצב. והקטע הכי מצחיק זה שהאנשים שמשתתפים איתה בפרומושן לדת יושבים ואשכרה משתתפים פעילים, זה חייב להיפסק, בתחינה מאנשי ההפקה, ברגע שמירב שוב אומרת 'נעשה את זה קצר היום, רק שתי דקות ומסיימים' ואז ממשיכה שעתיים לדבר על עמוד אחד שלם מהספר של גוטנברג, אז אני מבקש, תנו לנו צילום של ההוט טאב מלמעלה או מקסימום את הרכילות של ליהיא והילה בשעת לילה מאוחרת כשרק פרידה חורפת, אותי אישית זה בטוח יותר יעניין. בכלל לגבי הבית הסערה היא לא סערה והמתח הוא לא מתח, לסיוון יש סוג של פטרייה בתחת ועמיר מראה לתומר ושניהם מחווים עליה דעה, מירב רוצה להיכנס לקן הקוקייה מחוץ לבית בזמן שג'קי-ליעוז-אלעד עושים ישיבת צוות ולא נותנים לה להיכנס, חצי מהשבוע להילה הייתה עצירות ועל בסיס קבוע האח סיפק לה שזיפים, בגלל שאומרים שזה עוזר, אבל מצד שני אלעד נרתע מהילה כי הוא טוען שהיא רגישה לריחות עזים מהשירותים וזה כל כך צפוי - הבחורה לא מחרבנת כל השבוע, כל ריח של צואה יעשה לה בחילה - אין דרך אחרת. עוד נקודה קצרה נוגעת לרם, אחרי פציעת הסנטר בגלל התותים הוא אמר לליהיא שיהיה לו קשה השבוע להיות בשידור חי בערוץ 2, תפרים וכאלה לא גורמים לו להרגיש טוב עם עצמו, הוא גם קצת חולה בשפעת ומבקש מסיכת מייקל ג'קסון שתבדל אותו עוד קצת משאר הדיירים, אז ליהיא העלתה רעיון - שאם הוא לא מסוגל להתמודד אז שייצא מהבית ובמיידי, פחות בגלל שהוא תופס לה את המקום אלא יותר בגלל שהיא חוששת שהוא ידביק את כל הבית בשפעת.

   

   חצי ראשון של העונה היה סקס בבית ודווקא ביום האהבה לא היה שם אפילו מאונן אחד לרפואה, הקברנטים מההפקה לא טרחו אפילו לנסות לתפעל את המצב, הפרק של היום היה פשוט מדי, ראינו אנשים רצים על מסוע, ראינו את עמיר שוב פעם מתחרפן מסיוון, ואת האמת היא ממש לא אשמה בכלום, הוא מתייחס אליה לפעמים כמו בהמה ואז עושה לה קצת מסאז' שמרגיע אותה ואותו על הדרך, הילד מאוהב ולא יודע איך לאכול את עצמו, כי הוא רגיל לחתוך קשרים ולא לראות אותם מסתובבים לו בין הרגליים אחרי ההדחה האינטימית, ומצד שני סיוון היא ברבור מקסים, טלוויזיונית היא לא יוצרת יותר מדי תוכן, אבל מצד שני היא בן אדם שאוכל על עצמו סרטים וזה דבר שכיף לראות, ועוד יותר כיף לראות את עמיר ממזמז אותה ושנייה אחרי יושב עם תומר וצוחק וכשהיא צצה שוב מתנהג אליה כמו בהמה ושתי שניות אחרי שוב פעם מבקש ממנה סליחה, זה גם סוג של אהבה - לא? הרומן השני שייך לג'קי ונופר, שפרידה חושבת שהיא מתעללת בילד וג'קי טוען שהוא רק קצת מאוהב ונופר מרגישה לא נעים שהיא מנצלת אותו אבל משאירה את כל הקלפים פתוחים וחושפת בפניו הכול, הכאב של נופר משתקף בכל דבר שהיא עושה ובתנהלות שלה עם ג'קי, היא ממש לא עושה לו דווקא, הכי קל בעולם זה להגיד למישהו 'אני אוהבת אותך אבל', כי זה לתת תשובה בלי באמת לענות, אבל מה היא בעצם מבקשת, לא כל בחורה יפה ורווקה שייכת לכל בחור שרוצה אותה, יחסי ידידות זה גם דבר שתופס אם זה הדדי, הבעיה היחידה ברומן של בייגלה וג'קי היא שאין דרך להגיד 'בוא נהיה ידידים' ולהתנהל על מי מנוחות, ככה נופר מנצחת, הטלוויזיה נותנת לה את הפלטפורמה ובינתיים, לדעתי האישית, היא מרוויחה אותה.

   

  ציפיתי קצת לצחוק מהפרק של היום, קצת משהו שיעלה גיחוך, משהו, כל דבר, היה פרק משמים, אפילו ההדחה שמתקרבת ביום שבת שקשה לא לנחש שמי שתלך הביתה תהיה דווקא הילה, היה יותר מעניין לראות את תומר עומד ביחד עם שאר החדשים ומירב להדחה ואז לראות את תומר הולך ראשון, ככה יהיה עוד פעם קל להרים גבה על ההצבעות המבולבלות העונה. אז בגלל שהיה מחסור בחיוכים הפרק מצורף קטע קצר שמצאתי ברשת שהעלה לי קצת חיוך, אין קשר אישית לכדורגל, רק לראות אנשים מבוגרים בוכים על כלום.

  ''

  דרג את התוכן:

  הציון שלי: 1 מתוך 5

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   אורן קרבל
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין