כותרות TheMarker >
  ';

  orenjada

  רק לרשום את מה שאני חושב, לכך הבלוג נועד ולכך הוא משמש. טונה של טלוויזיה, הרבה קולנוע, קצת שטויות מסביב ועוד פחות מכך על הכול ועל כלום. מי שרוצה שיחזור, מי שלא לא. אין הרבה מקומות בהם אפשר לפרוק את מה שאני חושב בלי לדפוק פרופורציות, בינתיים נוח לי. אהבתם תחזרו, לא אהבתם אל. לא באתי להוכיח כלום לאף אחד או לגרום לאחרים לראות "מה ומי אני באמת", כולה בלוג על הכול ועל כלום. אני אוהב לכתוב, זה הדבר היחיד שגורם לי להרגיש טיפה יותר. אה, ואם אני לא כותב בקצב יותר מהיר או אפילו יותר מדי שטויות אז אל תהססו להזדיין בסבלנות או מינימום להגיב. ביי בינתיים

  0

  האח הגדול 3, גמר - ביקורת

  ביקורת על האח הגדול 3, גמר - ביקורת

  האח הגדול 3, גמר - ביקורת

  0

  טלוויזיה  

  2 תגובות   יום שבת, 26/3/11, 23:28

  אחרי  שאסי עזר וארז טל החליטו לבדוק מי בישראל לא יודע לספור מאחת עד חמש הבנתי עד כמה מספרים זה הדבר שהכי מהווה משקל מבחינת ההפקה של האח הגדול, העונה הנוכחית הצליחה לשבור את כל שיאי הרייטינג בישראל בעשור האחרון, הצליחה להכניס יותר מ-600 אלף ש"ח ב-SMSים בלי להחשיב את הצבעות הגמר, 52 מיליון מחסויות וזה בלי לדבר על מפרסמים שהכניסו עוד איזה 15 מיליון שקל. אז קשה להאשים את ההפקה שעושה מה שבא לה, אנחנו המלכנו אותה לעשות לנו בית ספר אז אי אפשר להאשים שאת הרבע שעה הראשונה של הגמר הקדישו על אוטומט לפרומו עצבני לתוכנית הדגל הבאה של נבחרת הרייטינג של קשת.

   

  מוזיקת פופ קיטשית ומחליאה במיוחד שהכניסה את כל רצף המודחים הראשונים וגרמה לטעם של קיא בפה השתנתה במהירות לגיחוך תמוה ואשכרה אמיתי עם הקטעים שקיבלו החמישייה, רק לראות את ליהיא רואה את החיקוי שעשו לה בארץ נהדרת או עוד יותר גרוע - מה שעשו לפרידה עם דנה - עשו את תחילת הגמר לקלאסיקה, החמישייה צפו את זה, ראו את זה ותכננו על זה אבל מכאן ועד לדמיין את ג'קי עומד באו"ם עם זעקת "אומה יקרה" - לזה הם לא ציפו, ורק על זה אפשר לסלוח גם לרייטינג, אפשר להתלונן על התוכנית שהיא מגעילה, אפשר לתבוע את התוכנית כי היא מבחילה, אפשר להתעצבן, אפשר לקלל, אפשר להסיט את היצר המיני הצידה ולראות חרא של אחרים, אבל דבר אחד אי אפשר היה לעשות, לפחות מהצד שלי ושל עוד כמה מאות אלפים בישראל ובעולם, העונה הזו יצרה עניין, פחות בגלל השטויות שהאנשים בבית יצרו, אמרו ועשו, יותר בגלל שההפקה הביאו לתוכנית אנשים אחד אח ד עם פרסונות שעומדים על שלהם, גם אם בין לבין הם חטאו בטמטום יתר זה לא אומר שזה לא היה מעניין, ואפילו שרשמתי את זה כבר פעם - אבל חרא זה דבר נעים לעין כל עוד לא מריחים אותו מקרוב.

   

  בין ספירת קולות לספירת קולות הכמות חיוכים גרמו למי שנותר בבית לכאב לחיים צפוי מדי אבל גם צבוע, כמה אפשר לשבת במתח עצבני על אותה ספה ולחכות פאקינג 109 ימים לראות אם הצלחתם לעשות מיליון שקל בשלושה וחצי חודשים, אין מה לרחם עליהם יותר מדי כי כשהם חתמו על החוזה עם קשת אי אפשר היה לעשות אחורה פנה וקשה להאמין שהאגו מניאק שלהם היה נותן להם גם אם היה סעיף נוסף בחוזה שהיה יכול לעזור להם לחתוך, לפחות דבר אחד אפשר לתת כזכות להפקה - כשהתוכנית באה לייב קשה מאוד לערוך על אוטומט, מקסימום אפשר לעשות קאטאם (להפסיק את הצילום) במקום קאט פייסט, הדבר היחיד שאפשר לתהות עליו זה על התערבות של ההפקה בהצבעות - לא יותר.

   

  חבל לי שדווקא בימים האחרונים בבית התחיל להיות עוד קצת עניין עם החמישייה שלא טרחו להראות לנו לא בתוכנית של יום רביעי ולא בתוכנית של היום, היו צריכים לעשות תוכנית אקסטרא אבל שכחו וחבל, היה אפשר לראות את הריב בין ג'קי וסיון לעמיר ונופר והתחממות היחסים הברורה/לא ברורה ביניהם, היו יכולים לראות את ההסכם הלא כתוב בין עמיר לסיון על החלוקה של חצי לחצי על המיליון והיה עוד כמה דברים לא ברורים אבל ניחא, לפחות כיפרו על זה עם הלקט בתוכנית, במיוחד בגלל הדג, אבל רק ת'כלס, כל העונה הדג יצר עניין, כל פעם שהוא דיבר עם הדיירים אחד אחד בתוכנית הוא היה הדבר הכי מעניין בבית, ודווקא בלקט הוא עשה את הסיכום עונה קצת קליל, לא נורא, עונה הבאה הקירות ידברו אליהם יותר בקלות.

   

  ולת'כלס - אחרי שסיון ועמיר צפו שהם יעופו ראשונים נותרו בבית בלונדינית-שחרחורת-וג'קי, שתי הבנות היו בובתיות ולא נתנו לחיוך לרדת מהפרצוף שלהן ורק ג'קי (חוץ מהקטעים הצפויים לחיוך - חיקויים וכאלה) לא הפסיק לשבת מכופף על הספה והלחץ העצום שהוא נמצא בו עשה את שלו, הראה כמה הוא לא יודע איך נחת עליו מה שנחת עליו ורק בזכות זה הציפייה שהוא ייקח את הכסף עלתה עוד כמה צעדים במעלה המדרגות, כי ת'כלס, היה לוקח או לא היה לוקח, הוא היחיד שבאמת הגיע לו לקחת, מההתחלה ועד הסוף, גם בגלל שהדיירים בבית הכתירו אותו כבר פעם אחת בבית כישראלי ביותר, גם בגלל שכמות העניין שהוא יצר בעולם האמיתי עשתה את שלה, גם בגלל שאם יש מישהו אחד שעשה לשאר בית ספר בליצור עניין בבית בלי יותר מדי להשתדל ולהיות הכי אמיתי שיש וגם בגלל שג'קי, לא משנה איך נסתכל על זה וכמה נשווה אותו לדמות בורקס אולטימטיבית משנות ה-40 של המדינה ועד לימינו אנו, הוא היצור הכי נכון שהיו יכולים להכניס לתוכנית הזו בעונה הנוכחית.

   

  כאב לראות את נופר יוצאת במקום שלישי, למרות שההבדל היחיד בין השלשה האחרונה זה הכסף, אבל הילדה הזו עשתה את העונה הזו פי אלף יותר טובה ממה שהיא הייתה גם בלעדיה, ריחמתי עליה כשההפקה יצרה אינטריגות עצבניות בינה לבין ג'קי, גם אחרי שחשפו לה בגובה העיניים איך הוא באמת מתנהג כלפיה כשהיא לא נמצאת, אבל היא הייתה קצת עיוורת בכוח, כי זה הרבה יותר נוח לדעת בלי לחשוב, הרבה יותר קל להיות תמימים, באמת כאב הלב לראות איך היא צריכה להתמודד עם הנזק שנוצר בגלל שלג'קי לפחות היא היוותה את האישה האולטימטיבית, אבל אין מה להאשים אותה, היא הייתה היא ומי שלא רצה אותה שם שכח לא לסמס לה כבר לפני חודשים.

   

  דייר אחד שכחו להביא (או שבכוונה טרחו לא להזמין) לערב הגמר, את אבירם, כי כמה כבר אפשר להתעלל בבלונדינית, כמות הכאפות שהיא חטפה בתוכנית הזו על ימין ועל שמאל לא משתווה לכמות הכאפות שאי פעם דמות ריאליטי בישראל חטפה, הרי היה ברור לליהיא מראש שעדיף לה להישאר בתוך הבית עד רגעיו האחרונים, כי ביום שאחרי היא תצטרך לענות על יותר מדי שאלות, בכלל עד לרגעים אלה ממש לא הבנתי מה היא עדיין עושה שם, למה לעזאזל אנשים מצביעים לה ואיך זה יכול להיות שמישהי שכל כך נהנית ומתלהבת מעצם סכסוכים בין אחרים כי היא מתבוססת בזה עד אין קץ הגיעה עד השלשה האחרונה, היא עשתה את העונה הזו אחת המשוגעות, היא הייתה ראשונת המזדיינות, היא הייתה רעה, מצחיקה ואמיתית, כי כמה אפשר לשחק בקקה כשמכניסים לך לתוך הבית מישהו שזקרת בלייב וביטלת את האירוסין איתו מול כל המדינה, שחקנית היא כן אבל הדבר הכי קשה להתמודד איתו, במיוחד כשכל המדינה הסתכלה על זה, זה לקבל פאקינג כאב ראש עצבני כשכולם מסתכלים, ולא היה עוזר לה להגיד I'M SO EXCITED כמה פעמים שהיא רוצה, את הכאפה ואת השאלות היא עוד תחטוף בהמשך, למרות שעד הרגעים האחרונים העונה מיללתי שמישהו יוריד אותה מעל מסך הטלוויזיה שלי, ולשמוע אותה אחרי שהיא יצאה מהבית היה אחד הדברים הכי בזיוניים שאי פעם ראיתי בפריים טיים, פשוט בלתי נסבלת, אבל ניחא, העיקר שאת המיליון היא לא לקחה.

   

  לראות את השניים האחרונים לא היה כמו לראות את שפרה ובובליל, גם לא את מליץ ואת תבורי, לא את סהר ואלירז, הגמר היה פחות מרגש ומעניין, היה פחות צפוי ובעיקר פחות אינטנסיבי, אבל במבחן ההוכחה הוא כן הצליח למשוך מספיק קהל ובצדק, כי כשהקולות האחורנים נספרו, ג'קי מול ליהיא, הנאיבי מול המודעת, כל מה שנותר היה לעשות זה רק לחכות שהפרסומות שלא הפסיקו לשטוף יותר מחצי זמן מסך מהגמר יסתיימו ונוכל סוף סוף לכבות את הטלוויזיה, או בחדר המצב של ההפקה - אפשר להתחיל לספור את הכסף.

   

  וזה משאיר אחרון את ג'קי, עד הרגעים האחרונים רק ציפיתי שהוא פתאום יעמוד על הרגליים, יפנה אל המצלמות ויגיד שלכל אורך הדרך הוא היה שחקן, שכל העונה הוא שיחק אותה מז'יק, שיחק אותה טמבל, שיחק אותה ריטארד, שיחק אותה נאיבי וטמטום ישראלי בורקסי למופת, אבל הוא הפתיע - הוא לא עשה את זה, ועל הדרך הוכיח שהחל משנה שעברה סוף סוף מי שמגיע לו לקחת את הכסף הצליח לעשות את זה, ובכבוד. ובכלל, רק לשמוע את גאנס אנד רוזס לסיום העלו חיוך אחרון ולא צפוי על הפנים, ורק בגלל זה כל העונה הזו, נסתכל איך שנסתכל על זה, עשתה את שלה.

  ''

  דרג את התוכן:

  הציון שלי: 5 מתוך 5

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     28/3/11 22:28:

   יומיים אחרי, כבר הספקתי לשכוח :)

   צטט: אב. רייטר 2011-03-28 17:49:43

   הגמר היה מעיק וצפוי, העונה הייתה סבירה והכי חשוב זה שנופר לא לקחה... אם לאנשים היה ספק לגביי אופייה האמיתי, אחרי שהיא יצאה מהבית היא כבר הראתה לכולם איזה כפויית טובה, קטנונית ורעה היא, שלא הצליחה לפרגן כמו שצריך לאלה שלפניה ועל אחת כמה וכמה לאלה שאחרייה. תכלס ארץ נהדרת סיכמו את נופר במשפט הכי קולע: "היום אתם קוראים לזה אשה חזקה ופעם סתם קראו לזה ערסית" (אני הייתי מוסיף גם ארסית)...

    

     28/3/11 17:49:
   הגמר היה מעיק וצפוי, העונה הייתה סבירה והכי חשוב זה שנופר לא לקחה... אם לאנשים היה ספק לגביי אופייה האמיתי, אחרי שהיא יצאה מהבית היא כבר הראתה לכולם איזה כפויית טובה, קטנונית ורעה היא, שלא הצליחה לפרגן כמו שצריך לאלה שלפניה ועל אחת כמה וכמה לאלה שאחרייה. תכלס ארץ נהדרת סיכמו את נופר במשפט הכי קולע: "היום אתם קוראים לזה אשה חזקה ופעם סתם קראו לזה ערסית" (אני הייתי מוסיף גם ארסית)...

   ארכיון

   פרופיל

   אורן קרבל
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין