כותרות TheMarker >
  ';

  orenjada

  רק לרשום את מה שאני חושב, לכך הבלוג נועד ולכך הוא משמש. טונה של טלוויזיה, הרבה קולנוע, קצת שטויות מסביב ועוד פחות מכך על הכול ועל כלום. מי שרוצה שיחזור, מי שלא לא. אין הרבה מקומות בהם אפשר לפרוק את מה שאני חושב בלי לדפוק פרופורציות, בינתיים נוח לי. אהבתם תחזרו, לא אהבתם אל. לא באתי להוכיח כלום לאף אחד או לגרום לאחרים לראות "מה ומי אני באמת", כולה בלוג על הכול ועל כלום. אני אוהב לכתוב, זה הדבר היחיד שגורם לי להרגיש טיפה יותר. אה, ואם אני לא כותב בקצב יותר מהיר או אפילו יותר מדי שטויות אז אל תהססו להזדיין בסבלנות או מינימום להגיב. ביי בינתיים

  0

  כוכב נולד 9, גלגל הצלה - ביקורת

  2 תגובות   יום שבת, 25/6/11, 22:43

  יהודה סעדו חזר לתחרות ממצב גלגל הצלה ולקח את העונה, הוא היה היחיד שהצליח לעשות את זה (גם שיר ביטון חזרה באותה עונה ועפה עד לגמר), מי ייתן ומי שחזר היום לא יעשה את זה שוב. מי שקלט את מירי מסיקה לבושה עם ג'קט מייקל ג'קסון לא יוכל להסתכל עליה שוב באותה עין בוחנת, מי שאוהב לראות ריאליטי בימי שבת בערב מרגיש לא בנוח עם עצמו שהשכנים שמעו דרך החלון את המוזיקה מהטלוויזיה, מי שרואה יותר מדי את הפרומואים לעונה החדשה של רמזור (דרך מאקוווו) לא יוכל לקרוא באופן מלא כתבות על אדיר מילר לעולם, במיוחד שאף אחד עדיין לא טרח להוריד את השלטים שמכסים את רמת גן לכבוד זכייתו באמי. מי שראה משפחות נורמטיביות מהמושב מנסות לפרגן לעצמן בפרומו עצמי להופעות בחיפה לא יוכל לעולם להאמין שהטלוויזיה נותנת במה לכאלה דברים - רגע, כוכב נולד עושה את אותו דבר כבר שנים, לא משנה, ישראלים טיפוסיים :)

   

  קלרה סבג לא חזרה לעוד סיבוב, כנראה קיבלה יותר מדי פרומואים אז נמאס לה.

   

  ילנה אילאייב עלתה לעוד סיבוב, הוכיחה שהסיבה שנפטרנו ממנה בתחילת הדרך נותרה בעינה, ילדה יפה ששרה ומנסה לערטל ולערסל את המילים, עם פאשלות קטנות באמצע ויותר מדי אובססיה בלסדר את השיער. הפרצוף שלה קונה את מי שהיא רוצה לקנות, השירה פחות - בעיקר בגלל שזה צפוי שהיא שם כדי להיות כוכבת ולא זמרת.

   

  רועי אביטל השתמש בנוסטלגיה בת חודשיים כדי לנסות לחזור לתחרות, בעונה הקודמת זה היה איש רזה ששר משהו על פסנתר, הפעם זה היה שיר על אימא בעייתית, האיש הרזה כבר הוציא סינגל ואם אני לא טועה גם טרוטון, רועי מנסה לרוץ על אותו מומנטום, סביר להניח שזה יצליח לו כי הדמעות של אימא שלו ביחד עם שיר נוגע ללב בליינד קנה לו כמה קולות על הדרך. אני אהבתי אותו כשהוא השתתף בעונה הסדירה והיה לי מאוד חבל שהוא עף בזמן שרותם כהן נשאר, בעיקר בגלל שהוא לא הספיק להופיע יותר מדי.

   

  מיוסי אשר כבר קיבלנו פטור ואז משום מקום גם הערב צריך להתמודד עם הבן אדם והכובע הזה, אפילו שבכל פעם שמישהו נותן ביצוע לעמיר בניון אני משתדל לקחת אותו באיזי כי השירים של בניון יורים בנשמה. יוסי טען בסוף השיר שלו שהוא מאוד התגעגע לתוכנית, לא האמנתי לו. העיקר שהיום הוא לפחות ניסה, אפילו שבסלסולים החלשים זה נשמע רע, אפילו יותר מדי.

   

  נעמה כהן התלבשה היום בפריזורה של אשת מערות, באמצע הדך הייתי בטוח שנמאס לה לשיר סוף סוף ואולי (רק אולי) היא תארוז את עצמה ותעזוב את הטלוויזיה. תחילת השיר הייתה יותר גרועה, שרה כמו שהיא מדברת, עם קול חצי מצונן אבל טבעי, כל סיום מילה נמתחה כמו מסטיק, זה נמשך גם כשהיא צווחה באוקטבות גבוהות. הקטע הכי מעניין בשיר היה דווקא בסוף כשמירי מסיקה אמרה לה שהיא ממש לא מזכירה לה את עצמה, אני עדיין לא הבנתי אם מדובר במחמאה או בקטילה.

   

  רותם כהן בא לנפץ את הקונספירציות על ההדחה שלו שהייתה שלא בנוכחותו (גם אז לא ידעתי אם למישהו חוץ ממנו היה בכלל אכפת), אהבתי לראות אותו חצי מהשיר עוצם עיניים ולא דופק פרופורציות לפראיירים באולפן שמקשיבים, שיר חרא אבל ביצוע יחסית יותר טוב ממה שהוא הביא בעבר. פעם ראשונה העונה מצאתי עצמי מסכים עם צדי צרפתי - דביק, מתיש ומייאש. מעניין איך היה הולך לו הערב עם שיר אחר, כל שיר. בביצוע שלו הערב הוא באמת התאבד, הבעיה שגם אני רציתי באותו רגע לא להיות נוכח בסיטואציה הבעייתית הזו.

   

  מלי שלום גרמה לסינדי לאופר לפני פחות משבועיים להרגיש חרא עם עצמה איפה שהיא לא נמצאת, היום היא ניסתה לרצוח סופית גם את משינה, עדיין לא גיבשתי החלטה אם זה היה יפה או מביש, כי היה בעיבוד הבעייתי הזה שהתחיל מלנכולי ואפל והפך להיות גרנדיוזי ובועט משהו מאוד מיוחד, מי שהסתכל על הביצוע לייב לא ידע אם מותר להסתכל למדוזה בעיניים בזמן שהיא יורה קרניים מעיניים ממצמצות וחסרות עדשות מגע, עם שיער מלא בנחשים. אבל ת'כלס, למרות שהקול שלה צפוי וידוע הביצוע לא היה, הביצוע היה מאוד מיוחד, לא זיהיתי את השיר אבל כן אהבתי את הביצוע. אהבתי עוד יותר את העצבים שהיא הוציאה על מרגול שקטלה אותה -ועוד יותר את השופטים שיישרו קו עם מלי כדי לא לחטוף עוד שטיפה. חבל שהיא לא חזרה היום במקום דודו אהרון/לידור סטלן, אבל ניחא, ככה או ככה אף אחד לא הפסיד פה יותר מדי, גם לא היא.

   

  באמצע הביצוע של לידור סולטן היו לי בעיות בקליטה של התוכנית, כל כך התרגשתי משמחה שלא טרחתי לראות, כשחזרה הקליטה שמעתי אותו מיילל את דודו אהרון, הוא חייב להפסיק להזיז את הכתפיים כשהוא שר. כריזמה של כוכב, ביצוע של כוכב ים. אין לי מה להוסיף, מי שרוצה לקטול שיעשה את זה לבד. זה שהוא זכה לחזור לא אומר לי אישית כלום, BACK NOW GOODBYE AGAIN LATER.

   

  הביצוע של תמר יהלומי לאבנר גדסי יותר מדי לא הזכיר את המקור, זה פגם במקור, הרס אותו למען האמת. הבעיה של יהלומי בתחרות זה לא הקול היפה אלא בעיקר העובדה שהיא גוררת מילים, נושאת אותן לאורך שניות ארוכות שהמילים בעצמן מצטערות שנכתבו. אולי זה ההתרגשות מלסיים כיתה י"א ובמקום ללכת לחופש הגדול כמו בנות גילה היא עסוקה בלהיות בריאליטי, אבל מה שהפריע בעיקר היה ביקורת השופטים שהייתה סוג של משוחדת, כאילו הם תפסו מומנטום על זה שתמר חזרה לעוד ערב והם בונים על הגמר וצריכים אותה שם, ככה שגם אם היא הייתה שרה היום את 'שיר הטרטרנטה' של הקומדי סטור היא הייתה מקבלת סופרלטיבים נימוחים ונמרחים. רק הסוף של השיר היה יפה, כאילו שכחה איך הוא התחיל והחליטה לירות את כל התותחים, אולי זה מה שקנה לה עוד זמן מסך בתחרות, מי ייתן ולידור סולטן, נוי דנן, רון ויינרייך ועוד איזה שניים יעופו לפני שהילדה תלך הביתה שוב, אם בכלל.

   

  אם היו לי מיני ציפיות מעונה 10 של כוכב נולד הייתי מבקש רק דבר אחד, אולי אפשר לעשות מיני עונה בת 9/18/27 כוכבים, קרי רק מי שהשתתף בגמר של מי שהשתתפו בתוכנית בעשור האחרון - אני מוכן לחתום שמבחינת רייטינג העונה תשבור את כל השיאים, זה בליינד יהיה יותר טוב מהעונות הנורמטיביות.

  דרג את התוכן:

  הציון שלי: 3 מתוך 5

   תגובות (2)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     26/6/11 21:28:
   מאכזב לדעת שמי שצפויים לחזור הם לרוב הילדים שקונים קהל מסמסות שגונות להורים שלהן את הסלולר ושולחות מיליון סמסים בלי פרופורציות, ולא מי שבאמת נתן ביצוע. אבל אני באמת מחזיק אצבעות לראות את סולטן שוב עוזב. :)
     26/6/11 15:56:

   מזל שלא אני כותב את הביקורת, כי יבש פי לחכי ולשוני השתרבבה החוצה.

   אורן ! הפלאת להתנסח הפעם !

   היה צפוי שלידור יחזור, בלי קשר לביצוע שלו.

   תמר יהלומי ביצעה נהדר, אם מצלצל לי באוזניים הביצוע המחוספס והגרוני של אבנר גדסי, וכנראה שאשאר עם אבנר מגניב

   כל היתר פשוט אין לי מילים. בין בזבוז קול לבין סתם לגמרי.

   אגב, אצלי בשידור האינטרנט, כל הזמן היתה פרסומת לטמפונים שחזרה בלי סוף....הרטבתי רק ממלי שלום לשון בחוץ למזלה היא לא צריכה את התוכנית הזאת (עיין ערך התגובה שלי לתוכנית הקודמת, אז היא במקצועיים).

   ארכיון

   פרופיל

   אורן קרבל
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין