כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  אור.........גז - קובץ שירה פרי עטי, וגם כל מיני דעות

  מה אפשר עוד להוסיף שלא אמרו כבר?
  רק כמה רעיונות - אולי בעתיד יתגבש מהם משהו.
  אשמח לכל תגובה.
  תציצו בתמונות שלי.

  הבלוק החדש מסתמן להיות המועדון הטוב בישראל

  1 תגובות   יום שלישי, 12/7/11, 15:40
  מועדון הבלוק החדש מסתמן להיות אחד מהמועדונים הטובים ביותר בארץ.
  שעת לילה מאוחרת בסוף השבוע. מונית השירות אט מזדחלת לה באלנבי בואך העלייה, מותירה מאחוריה את תל אביב על הבארים והמועדונים התוססים שבה. כשהמונית שועטת ברחוב לוינסקי מרקם האוכלוסייה משתנה וכמעט בא לי להניף דגל של דרום סודן אבל אז אני צריך לרדת. ההליכה ברחוב המוביל אל המועדון הזכירה לי את ההליכה אל אחד המועדונים הטובים ביותר בעולם - הברגהיין בברלין, אשר ממוקם במפעל ישן בצידה המזרחי התעשייתי והקודר של העיר. התחנה המרכזית החדשה היא לא פחות קודרת. המועדון ממוקם ממש בתוך אחד מקפליו האדירים (והבלתי מאוכלסים) של הפיל הלבן הזה, ובבואך אליו עליך לרדת אל אזור כניסת האוטובוסים ומשם הכניסה למועדון. 
  הכניסה למועדון עברה חלק ביותר ללא עיכובים מיותרים. מערכת התאורה מהממת את העיניים למשך מספר שניות ברגע שנכנסים. החלל גדול ומעוצב כך שיש במה גבוהה בצד אחד, לאחריה עמדת ה-DJ שצופה אל הרחבה ושלאחריה יש עוד רחבה מעט מוגבהת מה שיוצר רחבה שקועה במרכז החלל. כאשר עומדים על הבמה ניתן לראות את כל המועדון נפרש כולל עמדת ה-DJ באופן פנורמי. הבר נמצא בקצה השני של הרחבה המוגבהת מה שיוצר מעין לאונג' שבו אנשים יכולים פשוט לעמוד באופן מרווח - עם תאורה רכה. כאשר נכנסתי למועדון לא הצלחתי להבין לרגע למה אני כל כך נהנה ואז לקחתי נשימה עמוקה והבנתי. אין עשן! מוקצה חדר מיוחד לעישון שהמוזיקה מועברת אליו גם כמובן ויש בו בר ואנשים לא מעשנים על הרחבה. לא סיגריות לפחות. כל כך נפלא לחזור הביתה ממסיבה ולא לפשוט מיד את הבגדים ולרססם בחומר נוגד ריח סיגריות. לאונג' העישון מאוורר היטב (וגם המועדון עצמו) ויש ספות נעימות עליהן אפשר להתרגע ולצפות דרך השמשות בעוברים והשבים בחדר השני. בנוסף יש יציאה לשירותים.
  עכשיו השירותים זה שוס! נקי! יש אנשים שדואגים לניקיון תמידי בשירותים ובכלל לא נורא להכנס. לא מוצף, לא מלא פלאיירים באסלה, לא שבור. נקי ועובד! חו"ל ממש. מלבד העובדה שיש 2 חדרים גדולים מוקצבים לשירותים - יש אליהם מספר כניסות ותוכל להיכנס מחדר אחד ולצאת באחר. 
  כשיצאתי לרחבה הכללית הסאונד היה נפלא. לא גבוה מדי, נכון ומדוייק עם פאנינג יפה ומורגש ובלי צפצופים באוזניים ביציאה. כשפגשתי את אחד מחברי על הרחבה לא הייתה לנו בעיה לדבר אחד עם השני ולא נזקקתי לאטמי אוזניים. התאורה במקום מאוד מושקעת ובאופן כללי נראה שהמועדון עומד בסטנדרטים אירופאיים לכל דבר. הדבר היחיד שאולי כן הייתי משפר זה את התפעול של התאורה כי זה היה לוקה בחסר במהלך המסיבה עצמה. נראה שמי שהפעיל אותה עוד לומד כיצד - יש למערכת יכולות נפלאות אבל התזמון שלהם בהרבה מהמקרים במהלך המסיבה היה פשוט לא נכון. 
  בסך הכל בשישי האחרון הבלוק נתן לי את חוויית המועדון לה ייחלתי במשך הרבה זמן עם סטנדרט גבוה של ניקיון ודיוק והשקעה - ממש כמו בכל בירה אחרת בעולם. אני מאחל לבלוק שנים של עשייה פוריה בחיי הלילה ואני מקווה לחזות בעוד אמנים אלקטרוניים רבים מהשורה הראשונה באחד מהמועדונים הטובים ביותר בארץ - אם לא ה! :)

  מועדון הבלוק החדש מסתמן להיות אחד מהמועדונים הטובים ביותר בארץ

  ''

  (צילום: Daniel Paikov)

   

  שעת לילה מאוחרת בסוף השבוע. מונית השירות אט מזדחלת לה באלנבי בואך העלייה, מותירה מאחוריה את תל אביב על הבארים והמועדונים התוססים שבה. כשהמונית שועטת ברחוב לוינסקי מרקם האוכלוסייה משתנה וכמעט בא לי להניף דגל של דרום סודן אבל אז אני צריך לרדת. ההליכה ברחוב המוביל אל המועדון הזכירה לי את ההליכה אל אחד המועדונים הטובים ביותר בעולם - הברגהיין בברלין, אשר ממוקם במפעל ישן בצידה המזרחי התעשייתי והקודר של העיר. התחנה המרכזית החדשה היא לא פחות קודרת. המועדון ממוקם ממש בתוך אחד מקפליו האדירים (והבלתי מאוכלסים) של הפיל הלבן הזה, ובבואך אליו עליך לרדת אל אזור כניסת האוטובוסים ומשם הכניסה למועדון. תמיד ניקר בי החשש הזה ששוב אמצא את עצמי כמו בכיתה ו' אובד במסדרונות הנטושים של התחנה המרכזית החדשה ללא מוצא לעולמי עד. זה כמעט קרה לי ואז התעוררתי מהפלאשבק אל הפנסים הצבעוניים. 

   

  פנורמה בתל אביב?

   

  הכניסה למועדון עברה חלק ביותר ללא עיכובים מיותרים. מערכת התאורה מהממת את העיניים למשך מספר שניות ברגע שנכנסים והחלל גדול ומעוצב כך שיש במה גבוהה בצד אחד, לאחריה עמדת ה-DJ שצופה אל הרחבה ושלאחריה יש עוד רחבה מעט מוגבהת מה שיוצר רחבה שקועה במרכז החלל. כאשר עומדים על הבמה ניתן לראות את כל המועדון נפרש כולל עמדת ה-DJ באופן פנורמי. הבר נמצא בקצה השני של הרחבה המוגבהת מה שיוצר מעין לאונג' שבו אנשים יכולים פשוט לעמוד באופן מרווח - עם תאורה רכה. כאשר נכנסתי למועדון לא הצלחתי להבין לרגע למה אני כל כך נהנה ואז לקחתי נשימה עמוקה והבנתי. אין עשן! מוקצה חדר מיוחד לעישון שהמוזיקה מועברת אליו גם כמובן ויש בו בר ואנשים לא מעשנים על הרחבה. לא סיגריות לפחות. כל כך נפלא לחזור הביתה ממסיבה ולא לפשוט מיד את הבגדים ולרססם בחומר נוגד ריח סיגריות. לאונג' העישון מאוורר היטב (וגם המועדון עצמו) ויש ספות נעימות עליהן אפשר להתרגע ולצפות דרך השמשות בעוברים והשבים בחדר השני. בנוסף יש יציאה לשירותים. עכשיו השירותים זה שוס! נקי! יש אנשים שדואגים לניקיון תמידי בשירותים ובכלל לא נורא להכנס. לא מוצף, לא מלא פלאיירים באסלה, לא שבור. נקי ועובד! חו"ל ממש. מלבד העובדה שיש 2 חדרים גדולים מוקצבים לשירותים - יש אליהם מספר כניסות ותוכל להיכנס מחדר אחד ולצאת באחר.  

   

  יש סאונד!


  כשיצאתי לרחבה הכללית הסאונד היה נפלא. לא גבוה מדי, נכון ומדוייק עם פאנינג יפה ומורגש ובלי צפצופים באוזניים ביציאה. כשפגשתי את אחד מחברי על הרחבה לא הייתה לנו בעיה לדבר אחד עם השני ולא נזקקתי לאטמי אוזניים. התאורה במקום מאוד מושקעת ובאופן כללי נראה שהמועדון עומד בסטנדרטים אירופאיים לכל דבר. הדבר היחיד שאולי כן הייתי משפר זה את התפעול של התאורה כי זה היה לוקה בחסר במהלך המסיבה עצמה. נראה שמי שהפעיל אותה עוד לומד כיצד - יש למערכת יכולות נפלאות אבל התזמון שלהם בהרבה מהמקרים במהלך המסיבה היה פשוט לא נכון.   בסך הכל בשישי האחרון הבלוק נתן לי את חוויית המועדון לה ייחלתי במשך הרבה זמן עם סטנדרט גבוה של ניקיון ודיוק והשקעה - ממש כמו בכל בירה אחרת בעולם. אני מאחל לבלוק שנים של עשייה פוריה בחיי הלילה ואני מקווה לחזות בעוד אמנים אלקטרוניים רבים מהשורה הראשונה באחד מהמועדונים הטובים ביותר בארץ - אם לא ה! :)

  דרג את התוכן:

  הציון שלי: 5 מתוך 5

   תגובות (1)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     28/2/12 12:40:
   מסכימה עם כל מילה!

   ארכיון

   פרופיל

   junglecrab
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין