כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  orenjada

  רק לרשום את מה שאני חושב, לכך הבלוג נועד ולכך הוא משמש. טונה של טלוויזיה, הרבה קולנוע, קצת שטויות מסביב ועוד פחות מכך על הכול ועל כלום. מי שרוצה שיחזור, מי שלא לא. אין הרבה מקומות בהם אפשר לפרוק את מה שאני חושב בלי לדפוק פרופורציות, בינתיים נוח לי. אהבתם תחזרו, לא אהבתם אל. לא באתי להוכיח כלום לאף אחד או לגרום לאחרים לראות "מה ומי אני באמת", כולה בלוג על הכול ועל כלום. אני אוהב לכתוב, זה הדבר היחיד שגורם לי להרגיש טיפה יותר. אה, ואם אני לא כותב בקצב יותר מהיר או אפילו יותר מדי שטויות אז אל תהססו להזדיין בסבלנות או מינימום להגיב. ביי בינתיים

  0

  הישרדות: עונה 25, פרק 3: וככה מתפוררת לה העוגיה (ספוילר)

  0 תגובות   יום שישי , 5/10/12, 15:13
  הישרדות: עונה 25, פרק 3: וככה מתפוררת לה העוגיה (ספוילר)

  Untitled


  אורן: בואי נסכים שאנג'י היא בחורה טיפשה. זה שקוף שהיא מטומטמת, אבל עד עכשיו לא הצלחתי לשים את האצבע בדיוק על מה לא בסדר במוח שלה. זה לא הציצים המזויפים שלה ולא ההתייפייפות שלה בלנסות לגרום לשאר האנשים הביזארים בשבט שלה לא לחשוב שהיא מנסה בסך הכול להשתמש בכוחו של הכוס כדי לגרום למלקולם להיות איתה בברית, זה הטיפשות שמשתקפת מהפרצוף שלה בכל פעם שהיא חושבת אסטרטגיה בלי לראות שמתחת שמי שמבלה איתה בלילה בעצם הרבה יותר חכם ממנה.


  נטע: אני חושבת שזה עניין של חלוקת שבטים ומזל רע. הבחורה אכן ניסתה להראות שהיא מטומטמת בפרק הקודם בכך שהיא אמרה שהיא הייתה מעדיפה עוגיות על פני כל דבר אחר בשבט, אבל מבחינתי זה רק כדי להראות שהיא לא איום רציני, בעוד שהיא כן הראתה שהיא חושבת אסטרטגיה, מנסה לשחק את המשחק ופשוט יצא לה להיות בשבט שהפסיד שלוש פעמים ברצף. איך ג'ים קארי היה אומר: "that's the way the cookie crumbles".


  אורן: אבל אי אפשר להאשים אותה, היא עדיין ילדה. ילדה שקיבלה הזדמנות לשחק במשחק שאנשים היו עושים הרבה כדי להתקבל אליו והיא פספסה את ההזדמנות. בתחילת הדרך בפרקים הראשונים עוד חשבתי שאולי היא ורוקסי יצליחו להיות מספיק חכמות בלשמור על פאסון גבוה ועל הדרך יעיפו את ראסל. אבל לא, היא בחרה בדרך היחידה שהיא הצליחה לחשוב עליה, בכוחו של הציצי, ובסופו של דבר היא עפה.


  נטע: אתה מדבר על כוח הציצי במושגים שליליים. אני לא יודעת אם אתה זוכר, אבל רוב הנשים שהצליחו להתברג חזק בהישרדות השתמשו באותה אסטרטגיה. אם נלך קצת אחורה, אז נזכר שפרוואטי שלואו פילרטטה עם כל דבר שהיה לו דופק, ותראה לאן זה הוביל אותה. אני לא חושבת שיש הרבה דרכים אחרות עבור בנות כאלה לשחק, במיוחד כאשר אותה בחורה תקועה בסוף העולם שמאלה עם חבורה גברים חרמנים, חיי שבט קשים והמון מתח ופאראנויה.


  ''
  אפילו סכין (הניתוחים) לא עזרה לה...

   

  אורן: בואי נסכים שראסל טיפש. אני הייתי בטוח שהוא הולך הביתה בפרק הראשון, ואם לא בראשון אז בשני, ואם לא בשני אז בשלישי. אבל מסתבר שיש לו יותר מזל משכל. אני לא מבין איך 'מלקולם באמצע' ודניס לא ראו את זה עד עכשיו. היה עדיף להם לשמור את המטומטמת עד לרגע האחרון. כי למרות הטמטום שלו, עדיין יש לו כח פיזי, והסיכוי שהוא לא יבגוד בהם הוא אפסי. אם היה לו קצת שכל, הוא היה מחפש את פסלון החסינות והוא אפילו לא טרח לחפש אותו, ולהזכירך, הוא כבר מצא את הרמז. כך שכל מה שהוא היה צריך לעשות זה להזיז את התחת שלו ופשוט לנסות. בסופו של דבר, הוא יכול להאשים את השמש, את אלוהים, את הללויה, את עצמו, את התחת שלו ששורף מלנגב עם עלים כמה פעמים מחדש, אבל שום דבר לא יציל אותו מלהיות טמבל. אבל לא נראה לי שהוא באמת שולט על זה.

   

  נטע: אתה שוכח שמעבר למשחק יש חיי אי. כלומר שיש צורך להקים מדורה, לאסוף קרשים, לבנות את המכסה, לעשות מטלות, לשמור על המומנטום ועל הכוח, והם צריכים את ראסל ככוח עבודה. הם לא יכולים לזרוק אותו עכשיו כי הוא גם סוס באתגרים. אומנם לא באתגרי שחייה, שם כפי שראינו הביצועים שלו הם לא בדיוק לקוחים מבריכת השחייה של מייקל פלפס, אבל הוא עדיין שימושי להם. בנוגע לאליל, אני חושבת שהוא לא מחפש אותו בגלל שזה יהווה איום על חיי המשחק שלו. כי מה הטעם למצוא אליל, לשמור על עצמך למועצה אחת בלבד ואז להיות מודח בפעם הבאה? הוא חושב בצורה חכמה יותר מג'ונתן במקרה הזה והוא סומך יותר על קשרים חברתיים מאשר על אביזרי משחק.


  אורן: בואי נסכים שג'ונתן הוא טיפש. סתם לא, הוא מזליסט. משום מה דברים מסתדרים לו למרות שהוא לא באמת יוצר קשרים חברתיים. בחייאת נטע, שבוע לתוך העונה והוא תקשר שם רק עם בדיוק בן אדם אחד. ככה גם היה המצב שלו בעונה המקורית שלו. זה שאף אחד עדיין לא חטף עליו את הג'ננה זה רק בגלל שלא הייתה להם הזדמנות כזו. שחקן הבייסבול נראה טוב יותר ממנו.


  נטע: כן, פה אני מסכימה איתך. האדם היחידי שיש לג'ונתן קשר איתו על האי זה הצלם שלו. וגם זה מוטל בספק. אני לא יודעת מה התוכניות שלו, אבל לחשוף את העובדה שיש לו אליל לאחד השחקנים יכול לשרת אותו בכמה מובנים. אחד – הם עכשיו יפחדו להדיח אותו מחשש שהוא ישחק באליל. שניים – שחקנים חדשים נוטים להיות כלי משחק בידיהם של שחקני עבר ואני חושבת שברגע שג'ונתן חשף את האליל, הוא אוטומטית רכש לעצמו בן ברית במקרה הטוב, או כלבלב נאמן במקרה הביזארי.

   

  ''
  ונותרו שלושה...


  אורן: לבסוף בואי נדון בסקופין, או לכל הפחות בשבט שלו. אני ממש אוהב את RC אבל מהפרק הנוכחי היא לא יצאה כל כך חכמה. היא הורידה את כל המגננות ולא ראתה שאבי המטומטמת יצאה יותר חכמה ממנה. איך היא הצליחה לסחוף אחריה בשנייה את פיטר האילם ומצאה את האליל רק אלוהים יודע. בכלל, היה מגניב לראות אותה יושבת אנמית משתזפת על החוף וגברת קוקה קולה מנסה לגרום לה לבוא ולחפש את האליל, ואבי כאילו מתעלמת ממנה רק כדי ששנייה אחרי זה היא תאחוז באליל היקר מכל. לפחות עכשיו נוכל לסמוך על גברת 'עובדות החיים' שתנצל את ההזדמנות ותעשה לכולם בית ספר, למרות שעד עכשיו היא לא עשתה משהו חשוב. אני חושד שהיא תמשוך לכיוונה את סקופין ברגע האחרון ותהרוס לכל האחרים את התוכניות, אבל זה רק אני. וזה משאיר אותנו עם פיטר, אוי כמה שאני לא סובל אותו, למרות שאין לי סיבה ממשית לכך, אבל כן - הוא מסוג האנשים האידיוטים שלוקחים את הגמר (מישהו אמר פאביו?). אבל אף על פי כן, הוא עשה מהלך יפהפה היום, אולי אחד היפים בעונה עד עכשיו, כאשר אבי בגדה באר.סי ולקחה אותו איתה כדי לחפש את האליל, והוא בגד באבי בחזרה כשחלק את מה שהוא יודע עם 'עובדות החיים', ואם זו לא תחמנות במשק, אני לא יודע מה כן.


  נטע: RC מבחינתי משחקת בהישרדות כמו שהחברה שאותה היא מייצגת פועלת במציאות: הרבה הייפ ומעט ביצועים. אין לה טיפה של חרטה כאשר הלטינית המטומטמת הזו יוצאת עליה בכל פעם מחדש וקוראת עליה תיגר? דאמט בחורה, היא יודעת שיש לך רמז לאליל והיא עדיין עושה לך הצגות סטייל נאונקה? תעיפי את התחת המקסיקני שלה בחזרה לגבול ותפטרי מהמטרד הזה. יש לי חשש שהתוכניות של RC עוד יחזרו לנשוך אותה, מה שמשאיר יותר סיכויים למייקל סקופין להשאר במשחק. זאת לפחות עד שהוא ישלף מהמשחק כתוצאה מפציעה בפעם השנייה ברציפות. לבלוג של נטע מימי http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=730464

   

  דרג את התוכן:

  הציון שלי: 3 מתוך 5

   תגובות (0)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   אין רשומות לתצוגה

   ארכיון

   פרופיל

   אורן קרבל
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין