כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  כל מילה אמת

  אני לא טובה בלהמציא. אני גרועה בכתיבת סיפורים שלא היו ולא נבראו. כל מה שאני כותבת, קרה במציאות. אולי אני מתארת קצת בהגזמה, אוקיי, אבל נשבעת לכם שכל מילה אמת. כמעט.

  כל הזכויות שמורות אין להעתיק ו/או לעשות כל שימוש ללא היתר מראש ובכתב ©

  -רוב התמונות בבלוג נלקחו מגוגל תמונות. זכויות יוצרים? אין לי מושג למי לתת קרדיט-

  0

  היפה והחנון, פרק רביעי: בחירתה של מלאני

  20 תגובות   יום חמישי, 14/8/08, 07:16

   


   

  למלאני היתה אופציה להפוך סדרי בראשית ולדרוך על גופות בדרך למעלה. היא בחרה להשאר נחמדה. איזו אכזבה. טוב, זה מה שקורה כשנותנים לבלונדה לבחור לבד

  ''

  -טל רוזן: ברוך הבא-

   

   

  בפגישת הבוקר בספריה, אחרי ליל שימורים, מלאני פוגשת את המיועד החדש שלה: טל, שזכה מיד לכינוי טל אפרו, בשל ערימות השיער המזדקרות לכל עבר השוכנות על קודקודו. אם אתם שואלים אותי - חנון דמיקולו. אבל מישו בהפקה כנראה ממש התעקש עליו, כי כבר פגשנו אותו קודם, בפרק הראשון: הוא היה זה שעמד על כבש המטוס כשלכל המשתתפים היתה הצעת פרישה אטרקטיבית. הם לא רצו, טל נזרק דרך הדלת, אבל הנה, עכשיו הוא חוזר מהחלון. רק היה חסר שיוציא לשון לכולם: אוּנה לכם ואוּנה לכם!

  אבל זה לא הכל: מלאני לא חייבת לקחת אותו. פיני מסביר לה שכל גברברי התכנית עומדים לרשותה. יש לך יום אחד לחשוב על זה. רק תגידי את מי את רוצה - והוא שלך.

  כל המשתתפים מוכי תדהמה, מנסים לעכל את המציאות החדשה הזו, אבל פיני לא מתעכב ומיד עובר להציג בפניהם את המשימות החדשות שלהם. הרי הזמן קצר והמלאכה מרובה. והפעם בתפריט: הבנים ילמדו לעשות מסאז'ים, בעוד הבנות יתוודעו לעולם הדגה המופלא של הים האדום.

   

  כשהבנות נשלחות למשימה שלהן, הבנים נשארים עם טל החדש בוילה. הם לא אוהבים אותו. "הוא לא בא לי טוב", אומר טל הותיק, וכנראה שזה מייצג גם את דעתם של כל השאר.

  וואלה, חופר. הוא לא מפסיק לדבר. והכל דיבורי אני ואני ואני ואני. למי יש כוח לזה?

   

   ''

  -המצפה התת ימי באילת: פלישת עדר כוסיות אמביציוזי-

  הבנות לא יודעות כלום על דגים. האמת, גמני לא, אבל היי, לומדים דברים חדשים בכל יום. דניאל נזכרת בערגה בדג שהיה לה כשהיתה ילדה: כל כך אהבתי אותו, היא מספרת, שלקחתי אותו לישון איתי במיטה. הוא ישן מצוין. מרוב שהוא ישן טוב, הוא כבר לא התעורר....

  וכשכולן יושבות ללמוד מתוך הקלסרים על סוגים שונים של בעלי זימים, רעות תופסת פיקוד ושוחה בחומר כמו דג במים (הא הא): "זה דג שיש לו שני אברי מין!" היא מתלהבת, "אם באה לו מישהי מצד שמאל, הוא מתקתק אותה, ומצד ימין הוא עושה מישהי אחרת". נו, עוד לא למדת שככה זה גברים?

  במכנסונים קצרצרים ובעקבים, חדורות נחישות ורוח קרב, מתייצבות הבנות בפתח המצפה התת ימי באילת. הן מקבלות את כלי הנשק שלהן: מצלמה דיגיטלית ומגדיר דגים. זהה וזכה: צלמו שלושה סוגי דגים מהמגדיר, תחזרו עם התמונות אל אביב לוי הביולוג, והראשונה שתעשה את זה היא המנצחת. מוכנות, היכון, צא!

   

  והן רצות כאחוזות אמוק ברחבי המצפה, חמושות במצלמות, דורסות עוברי אורח תמימים וזקנות מבוהלות, שסך הכל באו להתבשם מעולם הדממה ונפלו על שאון עקבים של עדר כוסיות אמביציוזי. לא קל לרדוף אחרי דגים, מסתבר: "תראו תראו איך הוא שוחה, הכלב הזה!" נשנקת רעות, בעוד גאל הולכת על גישה אחרת לגמרי: "בואי מאמי, אני אצלם אותך", היא קוראת מבעד לזכוכית האקווריום, "יפה שלי!"

   

  אני רושמת לפני: תופסים יותר דגים עם דבש מאשר עם חומץ. עובדה, לגאל זה עבד: היא המנצחת במשימה השבועית. כשהן חוזרות לוילה ושחר שומע את החדשות, הוא וגאל נופלים איש על צוואר רעותו בחיבוק אמיץ. הו, האידיליה. איזה מתוקים.

  לפני משימת הבנים ומשימת היתרון, מלאני מודיעה על הבחירה שלה. היה לה קשה, היא התלבטה ארוכות, הרי יש כאן בנים עם פוטנציאל והמון מוטיבציה (הופה! למדנו מילים חדשות, מותק?), אבל בסופו של דבר היא לוקחת את מה שההפקה נתנה לה. טל אפרו נשאר, והוא כולו מתמוגג : "היא כל כך יפה", הוא משתפך, "היא מדהימה. אני חייב להגיד לה את זה". טל, חמודי, יש לי הרגשה שהיא כבר יודעת.

  השבוע משימת היתרון מגיעה לפני משימת הבנים. למה? ככה. כל קבוצה כותבת שמות של גיבורי תרבות שלה על פתקים. הפתקים מוכנסים לקערות ומעורבבים היטב. כל זוג מקבל שני שמות, והמשימה היא להסביר אחד לשני במי מדובר, בלי להגיד את השם המפורש.

   

  הבנות בחרו, כמה מפתיע, בגיבורים מעולם הזוהר: דוגמניות ושחקנים. אצל הבנים מככבים פילוסופים, מגה חננות ודמויות ממשחקי מחשב. לכו תסבירו את זה עכשיו.

  כשלירן צריכה להסביר לאיליה מי זה רן דנקר, היא אומרת לו: אבא שלו זה אלי דנקר. יפה לך ההתמצאות בייחוס המשפחתי, כפרה, אבל אסור לך להגיד את השם שלו! ("היא כמו טלפון בלי קליטה", אמרה עליה טל. צדקה).

  ורעות אכולת תסכולים: היא לא מצליחה לנחש מי זה גלילאו גלילאי, למרות כל המאמצים שאיציק עושה כדי להסביר לה. המילים טלסקופ וירח רק מעלות לה את הדם לראש. "מה מדענים עכשיו, איציק!" היא מתעצבנת, אבל כמעט כמעט מנחשת: "נו, זה גיל, גיל משו, עם המיקרוסקופ" היא ממלמלת, ואיציק, ביאושו, מאלתר: נייר טואלט, הוא אומר לה, מסביב מה הוא מלופף?

  "גליל!" היא סוף סוף מבינה, "גליליאו, נו!", אבל זה מאוחר מדי. הזמן נגמר, והמנצחים במשימת היתרון הם יואב ודניאל. הידעתם? יואב חי בפתחו של עולם הזוהר. הוא שכן של יודה ונינט!

   

  ''''

  -נינט טייב, יהודה לוי ויואב אקסן. שכנים-

  משימת הבנים: חם, חם בוילה

   

  "מה לי ולמסז'ים?" שואל אדם את לירון כשהם מתכוננים למשימת הבנים. אין לו מושג מה לעשות עם עצמו. היא מנסה לעזור לו: "תעשה לי מה שנראה לך", היא אומרת. אכן הצעה מפתה, ברם אולם, אדם לא מסתדר. טל החדש, צדיק שכמותו, מתנדב להדגים לו, אבל מקץ כמה שניות אדם מפסיק אותו: "התחלת לקָנות" עוקצת אותו גאל, ואילו לירון אומרת, בחיקוי מעולה לצדי צרפתי: זה היה כמעט, ליד, אבל לא ממש. קרוב, אבל לא זה!

   

  המשתתפים מתקבצים על שפת הבריכה. כל אחת תקבל מסאז' מכל אחד מהבנים, כשעיניה מכוסות ואזניה אטומות. הן יתנו להם ציונים, ומי שיקבל את הציון המשוקלל הגבוה ביותר, הוא המנצח.

  הבנות נשלחות ללבוש בגדי ים, והבנים בנתיים בלחץ: יש לי ידיים קרות מדי, זה לא יכול להיות טוב, אומר נמרוד, ואילו יואב מתלונן על בעיה הפוכה: הוא סובל מידיים חמות. אם אתם מכירים אותי רק קצת, אתם בטח יודעים את מי אני מעדיפה.

   

  עלמות החן חוזרות עטויות חלוקים, ולסימן של פיני הן מקלפות אותם מעליהן ונשכבות על מיטות השיזוף. הבנים אחוזי אימפוטנציה וורבלית זמנית, ולא מסוגלים להגיד שום דבר חוץ מ"וואוו". ניר מציל את כבודם האבוד, ושולף משפט שהוא כולו שירה צרופה: " כאילו קרן אור ירדה מהשמיים וליטפה אותן", הוא מתפייט, והמניות שלו אצלי עולות בבת אחת: גם משורר, גם שם חד הברתי, והוא די הורס. נמרוד, מאחוריך.

   

  טוב. לעבודה. יש לכם מסז'ים לעשות, גברברים מסוקסים שלי. קדימה, תתחילו, פוקד פיני, אבל הבנים מתמהמהים: יש להם אישור לגעת, אבל הם לא מעיזים. איציק למשל, נראה אחוז שיתוק. מאמי, זו כולו בחורה פה. זה לא הולך להתפוצץ. מה נייה?

  הם מהססים, הידיים שלהם רועדות, וכשהם סוף סוף מתחילים, נשמעות צווחות מחאה של הבנות: "איי! איי! כואב!"

  "זה היה כמו נגיעות של אפרוח", מספרת טל אחר כך. "זוועה", אומרת לירן. ודניאל מסכמת את החוויה המפוקפקת: "סיוט".

   

  *     *     *     *     *

   

  לאחר שיקלול של הציונים שנתנו הבנות, ניר מוכתר כמנצח במשימה, אחרי פייט ראוי שנתן לו טל החדש. אולה מעניקה לו חיבוק לוהט, ואז מתחילה ההתלבטות: את מי לשלוח לחדר הניפוי?

   

  השבוע זה הרבה יותר קשה: פיני מודיע שלא זוג אחד, אלא שני זוגות עוזבים את המשחק הפעם. הזוגות שנשלחים לחדר הנפוי הם לירן ואיליה, איציק ורעות, ואדם ולירון. דניאל ויואב, שניצחו במשימת היתרון, מעניקים אותו לאיליה ולירן, אבל ללירן זה לא עוזר להרגע: "אם אני לא נשארת, הלב שלי יוצא החוצה מבית החזה", היא אומרת, ומוכיחה לכולנו שהפנימה מצוין את מה שלמדה בשיעור האנטומיה בפרק שעבר.

   

  שלושת הזוגות נשלחים לארוז, ורעות כולה קריזה: "הניר הזה הוא נחש קטן", היא מתיזה, "וואי, אם אני נשארת, אני מה הולכת להתנקם בו". קשה לה להפרד משאר המשתתפים, והבנות יוצאות אליה. הן כולן מוחות דמעה, רגישות שכמותן, ואני חושבת לעצמי, לא חבל על האיפור?

  שלב הטריוויה הוא הקצר ביותר בתכנית, וטוב שכך. הפרק רב התהפוכות עייף אותי במקצת. לא היה לי כוח לשאלות דגים ומסז'ים, והיות ששלושת הזוגות בחדר הניפוי הותירו אותי באדישותי למן הפרק הראשון, לא ממש היה אכפת לי מי הולך הביתה. בסופו של דבר, אלה שמוצאים את עצמם בחוץ הם איליה ולירן, ואדם ולירון. נו, שיהיה. למרות שקצת היה לי חבל להפרד מלירון. רק גיליתי אותה, וכבר היא הולכת?

   

  אני מתנחמת בעובדה שהמועדפים שלי נשארו: לא לקחו לי את נמרוד, דניאל  איתנו, וגם אולה וניר שגורמים לי לחייך תמיד - עדיין כאן. בפרקים הבאים יהיה לי הרבה יותר קשה. אני אקרע בין נאמנויות סותרות. אבל עד אז יש עוד זמן. בנתיים אני נכנסת לכוננות ספיגה לקראת הפרק הבא: הבנים הולכים לעבור מייק אובר! שינוי תדמית קיצוני! אני לא עומדת בהתרגשות הזו, חברים. יש למישו ואליום?

  לפרקים הקודמים:

  פרק ראשון: אין דברים כאלה

  פרק שני: מתחילים להתחמם

  פרק שלישי: אין גבול להפתעות

   

   

  טענות, מענות, פידבקים ומכתבי אהבה: אתם מוזמנים.

   

   

   

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (20)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     17/8/08 10:04:

   בלי חרטות , כן ?

     17/8/08 10:01:

   צטט: phoebe 2008-08-17 09:15:59

   צטט: בילי בלום 2008-08-17 01:50:55


   אתי מצחיקולית, מרב שהתנפלת מצחוק לא שמעת טוב...

   יואב עצמו אמר שאותו השומר מברך בבוקר טוב את שלושתם (את יואב, את יודה ואת נינט)


   -ראיתי וראיתי ! פיבס , אשמח להתמנות למשרת סגנית יו"ר ביקורת התוכנית בשל יכולת הצפיה שלי עד הסוף + הפנמתי מלאה -

    

    

    

   באת לי בזמן! יכול להיות שלא אוכל לכתוב השבוע.

   רוצה להחליף אותי?


   -אני ממש גאה בך-

   ברוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווור!!!


   - איזו חגיגה, אני כבר מתחילה להתכונן עם הפרומואים -

     17/8/08 09:15:

   צטט: בילי בלום 2008-08-17 01:50:55


   אתי מצחיקולית, מרב שהתנפלת מצחוק לא שמעת טוב...

   יואב עצמו אמר שאותו השומר מברך בבוקר טוב את שלושתם (את יואב, את יודה ואת נינט)


   -ראיתי וראיתי ! פיבס , אשמח להתמנות למשרת סגנית יו"ר ביקורת התוכנית בשל יכולת הצפיה שלי עד הסוף + הפנמתי מלאה -

    

    

    

   באת לי בזמן! יכול להיות שלא אוכל לכתוב השבוע.

   רוצה להחליף אותי?


   -אני ממש גאה בך-

     17/8/08 09:14:

   צטט: eti.d 2008-08-16 20:33:41

   כשהמזוקן אמר שהוא גר בבנין של יודה ונינה,

   מישהו זרק באויר: "מה? אתה שומר בבנין?"

   בקטע הזה כבר לא הצלחתי לנשום.

   בפעם הבאה תדאגי לאיזה חנון לידך, שיוכל לעשות לך הנשמה מפה לפה.


   -יש לך מישו מועדף?-

    

     17/8/08 09:12:

   צטט: eyal brami 2008-08-16 10:10:39


   הייתי מתעלל ומסובב עוד יותר . כמו הצרחות בין בני הזוג , משימות קשות יותר לחנונים ולבנות - חנונים - ספורט - בנות   (כוסיות שופעות ביטחון )- הופעה מול קהל  בנושא קשה .

   מה עובר על ההפקה הם נרדמו קצת .

   אבל חמודי, הצילומים נגמרו כבר....


   -אני חושבת שאולי יתנו לך לעזור בעריכה. מעוניין?-

    

     17/8/08 01:50:


   אתי מצחיקולית, מרב שהתנפלת מצחוק לא שמעת טוב...

   יואב עצמו אמר שאותו השומר מברך בבוקר טוב את שלושתם (את יואב, את יודה ואת נינט)


   -ראיתי וראיתי ! פיבס , אשמח להתמנות למשרת סגנית יו"ר ביקורת התוכנית בשל יכולת הצפיה שלי עד הסוף + הפנמתי מלאה -

    

     16/8/08 20:33:

   כשהמזוקן אמר שהוא גר בבנין של יודה ונינה,

   מישהו זרק באויר: "מה? אתה שומר בבנין?"

    

   בקטע הזה כבר לא הצלחתי לנשום.

     16/8/08 10:10:


   הייתי מתעלל ומסובב עוד יותר . כמו הצרחות בין בני הזוג , משימות קשות יותר לחנונים ולבנות - חנונים - ספורט - בנות   (כוסיות שופעות ביטחון )- הופעה מול קהל  בנושא קשה .

   מה עובר על ההפקה הם נרדמו קצת .

     15/8/08 19:26:

   צטט: בילי בלום 2008-08-15 17:16:37

   ידעתי שאפשר לסמוך עליך !

   יש למה לחכות מחר (ש.ח) 

   ואל תגידי לי שהורידו בעריכה את המגה צחוקינג מהפרומו

   "הייתי צריכה תמונת גוף ויצא לי רק פספורט "    - קבלי כוכב מידי הקרות כקרח , מסאג' את לא רוצה ,תאמיני לי -

    

   לא הורידו, אהובתי.

   היתה גם המחשה.


   -מותק, ידיים קרות כקרח זה נמרוד. בשבילי, רק נמרוד-

    

     15/8/08 17:16:

   ידעתי שאפשר לסמוך עליך !

   יש למה לחכות מחר (ש.ח) 

   ואל תגידי לי שהורידו בעריכה את המגה צחוקינג מהפרומו

   "הייתי צריכה תמונת גוף ויצא לי רק פספורט " 

       - קבלי כוכב מידי הקרות כקרח , מסאג' את לא רוצה ,תאמיני לי -

    

     14/8/08 22:29:

   צטט: rangil 2008-08-14 21:46:10

   פינתו של הגבר הסטרייט היחיד בארץ שצופה בתוכנית:

   המייקאובר אכן מסקרן למרות שהוא בטח לא היה ארוך, הם בטח פשוט היו צריכים להוריד את המכנסיים והפפיונים המגוחכים שההפקה כפתה עליהם ללבוש. יואב ייאלץ להסיר את הזקן, וניר אחרי מייקאובר עלול להתגלות כגדול מדי על התוכנית הזו.

   באסה מס' 1 - הדיקט ושמו לירן, איזה כוסית, חבל שהלכה, מצד שני עם עזיבתה נפטרנו גם מאיליה הרוצייח הרוסי.

   באסה מס' 2 - לירון שאותה לא אכנה דיקט, כי היא הייתה חייכנית ומשעשעת. חוש הומור הוא לא תמיד תכונה המאפיינת את חלשי המוח. היא הזמינה את המגה חנון שאיתה, להחליף טלפונים ולהגיע אליה לבר. מה הסיכוי שעכוזו המצומק באמת יישב מתישהו על כסא בר כלשהו?

   הפייבוריטים ניר ונימרוד עדיין בועטים, הפייבוריטיות גאל, אולה והדיקט הג'ינגי' עדייו עימנו.

   אלופת הקליעה לשעבר דניאל - לו הייתה שווה, הייתי סולח לה על העובדה שהיא מעצבנת.

   תחזית לעתיד - משהו יתפתח בין אולה וניר.

   פינה מוזיקלית - שחר הוא גירסה צעירה ושמנה של אביב גפן.

   רנגיל, אתה מבריק.

   לענייננו: ניר גדול על התכנית הזו ללא ספק. הוא ואולה, מפרק לפרק מוצאים חן בעיני כזוג יותר ויותר.

   לדיקט הג'ינג'י, במטותא, יש שם. קוראים לה רוקסן, ואנחנו בעדה, למרות שאני אמורה לקנא, על פניו. היא הרי אוחזת בנמרוד אהובי. אבל לא אנטור לה על כך. אינני נקבה קנאית.

   וזה שלירון הלכה, אכן ראוי לגינוי. הייתי שמחה יותר לראות את רעות הולכת, אבל אז לא היינו יכולים להמשיך ולהנות משנינותו המתפרצת של איציק.


   -לסיכום: אין חרא בלי תירס-

     14/8/08 21:46:

   פינתו של הגבר הסטרייט היחיד בארץ שצופה בתוכנית:

   המייקאובר אכן מסקרן למרות שהוא בטח לא היה ארוך, הם בטח פשוט היו צריכים להוריד את המכנסיים והפפיונים המגוחכים שההפקה כפתה עליהם ללבוש. יואב ייאלץ להסיר את הזקן, וניר אחרי מייקאובר עלול להתגלות כגדול מדי על התוכנית הזו.

   באסה מס' 1 - הדיקט ושמו לירן, איזה כוסית, חבל שהלכה, מצד שני עם עזיבתה נפטרנו גם מאיליה הרוצייח הרוסי.

   באסה מס' 2 - לירון שאותה לא אכנה דיקט, כי היא הייתה חייכנית ומשעשעת. חוש הומור הוא לא תמיד תכונה המאפיינת את חלשי המוח. היא הזמינה את המגה חנון שאיתה, להחליף טלפונים ולהגיע אליה לבר. מה הסיכוי שעכוזו המצומק באמת יישב מתישהו על כסא בר כלשהו?

   הפייבוריטים ניר ונימרוד עדיין בועטים, הפייבוריטיות גאל, אולה והדיקט הג'ינגי' עדייו עימנו.

   אלופת הקליעה לשעבר דניאל - לו הייתה שווה, הייתי סולח לה על העובדה שהיא מעצבנת.

   תחזית לעתיד - משהו יתפתח בין אולה וניר.

   פינה מוזיקלית - שחר הוא גירסה צעירה ושמנה של אביב גפן.

     14/8/08 20:57:

   צטט: איש פח תל אביבי 2008-08-14 14:30:40

   אני לא רואה את התוכנית ,אבל אני קורא את הביקורת שלך וממש מהופנט.

   בטוח שמהתוכנית לא הייתי מתלהב ככה :)

    

   ניסית לראות את התכנית?


   -בחייך, זה כיף. ויש כוסיות!-

     14/8/08 20:55:

   צטט: *shade* 2008-08-14 14:14:26

   אני אשכרה מחכה לבקורות האלה שלך.

   תותחית! הפעם כתבת שנון מתמיד :)

    

   אלה לא ביקורות!

   זו סקירה שבועית!


   -ותודה, אהובתי-

     14/8/08 20:53:

   צטט: eyal brami 2008-08-14 12:43:33


   התרשמות אישית הפרק השלישי, החלש עד כה.

   מישו חייב להרים  להנחתה !

    

   הצעות יעול, יש?


   -אפשר לעשות סיעור מוחות-

     14/8/08 20:52:

   צטט: little78 2008-08-14 11:45:48


   הפרחה (במלרע) והחנון.

   אלוהים ישמור, איך את מצליחה לראות תכנית שלמה???

   על מה את מדברת? אני נהנית מכל דקה!


   -שלא לומר חצי מאוהבת-

    

     14/8/08 14:30:

   אני לא רואה את התוכנית ,אבל אני קורא את הביקורת שלך וממש מהופנט.

    

   בטוח שמהתוכנית לא הייתי מתלהב ככה :)

     14/8/08 14:14:

   אני אשכרה מחכה לבקורות האלה שלך.

   תותחית! הפעם כתבת שנון מתמיד :)

     14/8/08 12:43:


   התרשמות אישית הפרק השלישי, החלש עד כה.

   מישו חייב להרים  להנחתה !

     14/8/08 11:45:


   הפרחה (במלרע) והחנון.

   אלוהים ישמור, איך את מצליחה לראות תכנית שלמה???

   ארכיון

   פרופיל

   phoebe
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין