כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  כל מילה אמת

  אני לא טובה בלהמציא. אני גרועה בכתיבת סיפורים שלא היו ולא נבראו. כל מה שאני כותבת, קרה במציאות. אולי אני מתארת קצת בהגזמה, אוקיי, אבל נשבעת לכם שכל מילה אמת. כמעט.

  כל הזכויות שמורות אין להעתיק ו/או לעשות כל שימוש ללא היתר מראש ובכתב ©

  -רוב התמונות בבלוג נלקחו מגוגל תמונות. זכויות יוצרים? אין לי מושג למי לתת קרדיט-

  0

  היפה והחנון 6: על טילים ונשים

  31 תגובות   יום חמישי, 28/8/08, 05:55
   

   

  חצי פרק שמענו על הקליקה של גאל, מלאני ורעות ועל כמה שהיא חזקה. מתברר שהיא לא בלתי מנוצחת

  בזמן שניר ואולה (אל תגידו לי שכבר שכחתם) נפרדו זה מזו באחת מהסצינות היותר מרגשות שנראו על המרקע לאחרונה, חזרו המנצחים יואב ודניאל אל הוילה. זה הרגיש לי כמעט כמו חג יהודי: ניסו להרוג אותנו, ניצחנו, עכשיו בואו נאכל. טוב, חוץ מהקטע של האוכל.

  הם חזרו מחוזקים יותר ונחושים יותר: הקליקה לא תשבור אותנו. אנחנו נראה להם מה זה. מלאני, גאל ורעות, תתחילו לפחד. הזהרו והישמרו מאוד, כי אנחנו לא שוכחים.


  אחרי הפתיח (לטל רוזן לא מגיע שישקיעו בו? הראש שלו עדיין מורכב על הגוף של איתי) אנחנו מקבלים את פיני טבגר ישר לפנים, בחולצה שהיתה אופנתית מתישהו בתחילת שנות ה-90. בלי שהיות הוא מספר לבנות על משימתן לשבוע זה: לבנות טיל בליסטי. הגבות המעוצבות של כולן מתרוממות בתדהמה אמיתית: מה אני יודעת על טילים? תוהה גאל, אני יודעת שיש קטיושות, וזהו. מה אני צריכה לדעת מעבר....?

  את הבנים הוא שולח למשימה מפחידה פי כמה. אי אפשר להתווכח: לצאת לדייט זה הרבה יותר מפחיד מאשר לבנות טיל. ואכן, הבנים נלחצים: אוי ואבוי, מפטיר אחד מהם, ואילו שחר מקשה: למה עשית לי את זה? (לך? עשה לך? ומה עם הבנות שיגיעו לדייט?)

  בצדק הם מפוחדים: ליואב לא היה דייט כבר שנה, טל וייס (הותיק, והמהמם לגמרי עכשיו) סופר שלוש שנים מאז הדייט האחרון שלו, ואילו טל רוזן מעריך שלא היה לו דייט קרוב לעשור. טל, מותק, אני לא יודעת מה סיפרו לך, אבל בייביסיטר שלקחה אותך לסרט לא נחשב לדייט.


  כנראה כדי למנוע שאננות, אנחנו מתחילים הפעם עם משימת היתרון. בנים, מודיע פיני ולא מצליח להסתיר את המבט המשועשע הניבט מעיניו, אתם הולכים להעביר לבנות שיעור כושר. אסופת החנונים הזו, שהספורט היחיד שהם מכירים הוא זאפינג, פתיחת וסגירת דלת המקרר או מ-ק-ס-י-מ-ו-ם הקלדה נמרצת שנמשכת שעות, הולכים לאמן בנות שמבחינתן ההשקעה בגוף נמצאת בראש סדר העדיפויות? מעניין מי חשב על המשימה הזו. אני, כשלעצמי, ידעתי שעם כמה שזה יכול להיות מצחיק - אין מצב שאהנה מזה: חבורת כוסיות במכנסונים קצרצרים, טבורים חשופים ושיזוף סופני - זה רק יגרום לי להרגיש מכוערת. הספיק לי לשבת איתן באותו חדר בשבוע שעבר.

  משימת היתרון היא משימה זוגית. הבנות עוזרות לבנים לתכנן את השיעור שאותו הם אמורים להעביר להן.  במסגרת ההכנות אנחנו נחשפים לתמונות קשות: הכרס וחוסר הקואורדינציה של שחר, השאנטי שאנטי והקול המונוטוני של טל רוזן, ואיך אפשר בלי איציק והשיפורים שלו לרעיונות של רעות: "אני הולך להוסיף פה קמצוץ איציק", הוא ספק מאיים ספק מבטיח, ורעות רוצה לדפוק את הראש בקיר: "הוא הורס. מרוב שהוא לא מצחיק, הוא מצחיק".

  שלושה שופטים חיצוניים גויסו כדי להחליט מי המנצח במשימה הזו: אלון מזרחי, דמות מפתח בעולם הספורט הישראלי, ענת הראל, הבחורה עם הבטן הכי שטוחה שראיתי מימי, ואלכס מץ.  מסתבר שהוא אימן את החבר`ה בהישרדות, או משו כזה. לי אישית זה לא אמר שום דבר, אבל טוב, שיהיה.


  שחר מעביר את השיעור הראשון. לזה אני קוראת להתחיל ישר עם ההארדקור. הוא נשאר במשקפי שמש דיסטנס, אבל איך אפשר לשמור דיסטנס כשאתה מדגים תרגיל שדורש נענוע אגן (הו, האימה) והצמיג האימתני שעל מתניך נחשף במלוא הדרו? נכון, אי אפשר. לא שאכפת לו. הוא נוזף בבנות על התחת השמן שלהן, ולראשונה בחייו זוכה להורות ליצור אנושי ממין נקבה לרדת על ארבע. תהנה מזה, בייב, יש לי הרגשה שזה לא הולך לקרות שוב בקרוב.

  -שחר גולדפינגר. תמונות קשות-


  הבא בתור הוא איציק, שנותן, כמו תמיד, את כל כולו. יש לו כוונות טובות, ללא ספק, ותשמעו, היה ממש יפה שם בדרך לגיהנום. הכל יוצא לו לא נכון, אבל הוא באמת מקסים, ואפילו רעות, שמהפרק הראשון של התכנית קוטלת אותו בלי הפסקה, לא יכולה להגיד עליו מילה אחת רעה.

  נמרוד הרגיש מצוין עם המשימה הזו, וראו את זה. אבל לצערי, מי שערך את הפרק הזה בחר להתמקד דווקא בבנות, או יותר נכון בחלקי הגוף המהממים של הבנות. הצופים הזכרים של התכנית קיבלו את החלקים הטובים, ומחוסר ברירה אני מסתפקת בדבריה של רוקסן על בן זוגה: "יש לו גוף מדהים, והוא הרשים את כולם". איי היר יו, סיסטר. הלוואי שיכולתי לראות את זה מקרוב כמוך.

  יואב נכנס לרחבת הספורט המאולתרת בדילוגים, מוודא שכולן שתו מספיק, שמו קרם הגנה, ואפילו מציע כובע למי שצריכה. הוא מתחיל את השיעור בציטוט מהסדרה האלמותית "תהילה" (פה תתחילו לשלם. בזיעה!) ומקץ כמה דקות, כשהאווירה מתחממת, הוא משיל מעליו שכבה אחת לקול מצהלותיהן של הבנות. אוקיי, זה כבר לא מצחיק. מי זה הבחור הזה ומה הוא עשה ליואבי?

  טל וייס נותן פייט ראוי לכל שאר המתחרים. הוא מלא כריזמה, מתזז את הבנות, אבל מה שהפיל אותו מבחינתי זו הבדיחה החנונית שהוא התעקש להכניס באמצע. לספור באוקטלית? מי יבין את זה פה? זה כמו לפלוט הערה צינית ללקוח כשאתה עובד במרכז שירות טלפוני: מבוזבז לחלוטין. לא חבל?

  אחרי שהשופטים אמרו את דברם, נמרוד הוכתר כמנצח במשימת היתרון. "התפוז המתולתל שלו קפץ עליו", מתארת רעות את המעמד, "היא נראה לי די דלוקה על נמרוד". מה כואב לבחורה הזו, עוד לא הבנתי, אבל אני לגמרי מסכימה עם רוקסן. הרי אמרתי את זה מההתחלה: נמרוד שולתתתת!!!1


  לפני משימת הדייט, הבנים מתבשרים שזה לא סתם דייט: מדובר בספיד דייטינג, עם שלוש בחורות שונות. "אולי היה דייט שזרקו אותי נורא מהר" משתף נמרוד. מי העזה?, "אבל אני לא חושב שזה ספיד דייט".

   כל דייט ימשך עשר דקות. הבנות יצפו בדייטים ויוכלו לתדרך את הבנים באמצעות אזניה. סה"כ חצי שעה, לא נורא כל כך. אתם גברים! מה זה חצי שעה? לכו על זה, אני מעודדת אותם בליבי. תעשו חיים... אבל לא יותר מדי.

  "סיראנו דה ברז`רק", מתבדחת גאל כשהיא רואה את הפרופיל של איציק. מעניין אם היא יודעת מי זה היה. האמת, שזה די מתאים לסיטואציה: איציק יושב בדייט, אבל אלה לא המילים שלו שהוא אומר, אלא של רעות. או לפחות, אמורות להיות, כי הוא ממש מתבלבל והוא גרוע בהקשבה ליותר מערוץ אחד. הוא איכשהו מצליח להחמיא לבחורה שיושבת מולו על הבושם שלה, אבל אז היא אומרת לו שזה בעצם קרם גוף. בחדר הבקרה רעות נקרעת מצחוק, ואני לא יכולה שלא להזכר בויכוח שלהם מקודם - האם לשים על איציק קרם גוף בריח פסיפלורה או שמא וניל קוקוס...?

  יואבי, חמוד שכמותו, דווקא מסתדר לא רע, פועל לפי כל הנחיותיה של דניאל, אבל בסוף הדייט הראשון הוא מודיע לבת זוגו: אני רוצה לנשק לך את היד. דניאל מתפלצת: ממתי מודיעים על דברים כאלה?!

  טל וייס פורש את קורותיו בשוק העבודה וטל רוזן נזכר בנוסטלגיה בדייט האחרון שלו אי שם בערבות כיתה ח`. שחר עורך ראיון עבודה לבחורה שמולו  בזמן שגאל מנחיתה עליו הוראות באזנייה. זה לא ממש הולך טוב. לשחר נמאס. אין לו כוח לזה. אין לו כוח לגאל. אני מתחילה להריח צרות.

  לנמרוד יש פרצוף של "אני לא רוצה להיות כאן" וכשרוקסן לוחצת עליו שיחמיא לבת זוגו, יוצא לו משו כמו "יש לך יופי אירופאי כזה". אותי זה מצחיק, ומסתבר שגם את הבחורה שיושבת שם זה מאוד משעשע. טל רוזן, לעומת זאת, פוגש חברת נפש: "היא יותר חנונית ממנו", נדהמת מלאני, "אני לא מאמינה שהיא מדברת איתו על מחשבים!"

  יואב מנהל שיחה זורמת עד מאוד עם אחת הבנות, איציק משחק אותה קשוב ומתעניין, וטל וייס מגדיל לעשות ואוחז בידה של הדייט: "זה משו שלא הייתי עושה בדרך כלל, אבל טל לחצה עלי", הוא אומר. בעיני זה היה מקסים. חמוד, טל. לגמרי חמוד.

  לנמרוד יש רגע מביך: הוא רוצה לנשק לדייט את היד והיא מגישה לו את הלחי. יואב, לעומת זאת, יוצא מלך: הוא נפרד מאחת הבנות בנשיקה ובהבטחה להחליף מיילים, דניאל לוחצת עליו שיקח את הטלפון (עכשיו!), הוא קורא לה חזרה, אבל במקום לבקש טלפון, הוא מבקש חיבוק. אני חושבת שזה רק הוסיף לו נקודות. ומסתבר שלא רק אני חשבתי ככה: יואב הוא המנצח במשימה הזו, מה שאומר שלפחות השבוע הקליקה הידועה לשמצה לא תשיג את מטרתה. על אפן ועל חמתן של מלאני, גאל ורעות - דניאל ויואב נשארים.


  הלילה שלפני משימת הבנות הוא רווי מתח לרוב המשתתפים. מלאני ורעות לומדות במרץ, דניאל כולה נחישות לנצח כדי להעיף ולו אחד מהזוגות שבקליקה. טל בכל לא רוצה לנצח: אני אצטרך לשלוח לחדר הניפוי? אני בכלל לא רוצה להתעסק עם זה, היא אומרת. בלונדה בלונדה, אבל חכמה, תודו.

  משימת הבנות

  בוקר המחרת נוסעים חברינו היקרים לנקודה מסתורית במדבר, שם מסביר פיני לבנות את השלבים בהכנת הטיל. הן קצת בשוק, אבל בכל זאת מקשיבות במלוא תשומת הלב. "אני בניתי טיל כזה במכון וויצמן עוד כשהייתי בכיתה ב`", מתרברב שחר, ורוקסן אומרת: "זו ריאקציה כימית, צריך להיות מאוד מאוד מוזהרים". אני מתה על העברית של הבחורה הזאת.

  הבנות מרכיבות את משקפי המגן וניגשות לעבודה. קצת מסתבכות עם הסילוטייפ, קצת חוששות, לא ממש בטוחות מה להרכיב איפה. אני הייתי נאחזת שיתוק ולא מצליחה לעשות אפילו חצי ממה שהן עשו. רעות היא הראשונה שמסיימת להרכיב את הטיל, מערבבת כל מה שצריך ומציבה אותו על השולחן, אך אז, מעשה שטן, הטיל מקבל חיים משל עצמו: הוא עף הצידה ומתוכו ניתזים כל הנוזלים היישר על מכנסיו של איציק חסר המזל. מה יהיה, איציק? זו הפעם השניה שהאיזור האסטרטגי הזה מקבל תשומת לב שאינה במקומה.  היוניברס נמסה להגיד לנו משו?

  בכל אופן, העיכוב הזה נותן יתרון לדניאל שמנצחת את המשימה. "זו היתה התרסקות", מגדירה מלאני את הרגע שבו הבינה שדניאל ויואב ישלחו שני זוגות אל חדר הניפוי, "אם הייתי מחזיקה את הטיל עוד שניה אחת הוא היה עף ראשון".

  "יום שחור לנבחרת הקליקה, ללא ספק", אומרת דניאל ואי אפשר לטעות בצליל השמחה לאיד שנוטף מקולה. גאל, מלאני ורעות יודעות שעבור אחת מהן זה הסוף: "אנחנו הולכות להתפרק, זה ברור", אומרת הבלונדה שבחבורה, ואני חושבת לעצמי: יופי. מגיע לכן!


  בזמן שבנות הקליקה יושבות אבלות וחפויות ראש, יואב ודניאל מתלבטים את מי לשלוח לחדר הניפוי. בין דניאל ושחר נוצר קשר חברי והיא לא רוצה לשלוח אותו. היא ויואב הולכים לדבר עם גאל ושחר, ושיחה שמתחילה רגועה נגמרת בעזיבתו הדרמטית של שחר: די. אין לי כוח. תודה רבה! הוא יוצא מהחדר בזעם ולא מוכן לדבר עם אף אחד.

  חדר הניפוי: מלאני ורעות ראש בראש

  יואב ודניאל מודיעים שהזוגות שישלחו לחדר הניפוי, כמה מפתיע, הם מלאני וטל, ורעות ואיציק.

  רעות מפגינה בגרות מפתיעה: אני אקח את זה כמחמאה, היא אומרת. לא שולחים זוגות חלשים לחדר הניפוי. אני שמחה שמעמידים אותי למבחן. למלאני קשה בעיקר עם העובדה שהיא תהיה שם מול החברה הטובה שלה רעות. אבל לא נראה שמפריע לה כשנמרוד ורוקסן מעניקים לה ולטל את שאלת היתרון. ועדיין, היא לא מוכנה לקלוט שאולי היא עוזבת את הוילה. איציק ורעות מנצלים את השעה שנשארה להם לשיחת סיכום: רעות מגלה לאיציק כמה שהיא נקשרה אליו וכמה היא מעריכה אותו, והוא לא נשאר חייב: אני למדתי המון מלהיות איתך פה. אין לי מילים.


  הפרידה משאר החברים נוגעת ללב. גאל, מלאני ורעות לא מפסיקות להזיל דמעות, דניאל מאחלת למלאני ולרעות בהצלחה, אבל רואים שלא ממש אכפת לה מי מהן תחזור. היא את שלה השיגה.

  "דניאל ויואב הם שיא הצביעות", אומרת מלאני, אבל אחר כך, כשגאל רצה אחריה ואחרי רעות בדמעות להגיד שלום עוד פעם אחת אחרונה, אני מנחשת שדניאל ויואב הם הדבר האחרון שמעסיק אותה.

  טריוויה טיים

  אני שונאת את שלב הטריוויה. הוא מגיע בסוף התכנית, כשאני כבר מותשת מכל התהפוכות ומעללי החבורה העליזה, והוא לא מי יודע מה מותח. זה לא היה שונה גם השבוע. הבנות נשאלו על טילים ובליסטיקה והבנים על עולם הדייטינג.

  הבנים קודם. מה המקום הכי רומנטי לדייט ראשון, מה הזמן המינימלי להקציב לדייט לא מוצלח, מה התכונה החשובה ביותר שתסייע לצלוח דייט ראשון. כאן כבר ממש פיהקתי. לא משתגעת על דייטינג ועוד פחות מזה אני משתגעת על שאלות שקשורות לדייטינג.

  למרות שטל קיבל את שאלת היתרון, הוא איכשהו מצליח לפספס את התשובה. התוצאה היא תיקו בינו ובין איציק. הם יוצאים והבנות נשאלות על טילים ובליסטיקה. רעות מתבלבלת בשאלה הראשונה ובחדר הצפייה איציק מליט את פניו בידיו. אבל זה בסדר: גם מלאני לא ממש מבריקה בשאלה הזו.

  רעות מפספסת את השאלה השניה, וכשמלאני עונה נכון על השאלה שלה, הבנים מוזמנים חזרה ואני קולטת שוואלה, בעצם לא רציתי שאיציק ורעות ילכו. הם הוסיפו פלפל לתכנית, הם היו אחד הזוגות היותר מצחיקים שם וממש חבל לי לראות את שניהם הולכים.

   

  אבל הם הולכים. זה באמת קורה. איציק, ג`נטלמן עד הסוף, סוחב את המזוודות של שניהם, מספר לה כמה היא מקסימה וכמה היא מדהימה. היא לא נשארת חייבת, מרעיפה עליו טיפים להמשך, מתנצלת מעומק הלב אם היא פגעה בו איכשהו, ונשבעת שזה לא היה בכוונה. למה זה חייב להיות כל כך עצוב?


  בכל מקרה, זה בסדר. אנחנו הצופים כבר מתורגלים בפרידות. אז בואו ניקח נשימה עמוקה, נגיד תודה לאיציק ורעות על כל הרגעים המצחיקים שידענו בזכותם ונישא עיניים בתקווה אל השבוע הבא: הבנים נשלחים לקנות לבנות הלבשה תחתונה סקסית ומסתבכים עד מעל הראש, בעוד הבנות המהממות שלנו מקוללות ע"י אלת הכיעור ויוצאות להתחיל עם בחורים כשהן במצב הכי פחות אטרקטיבי שלהן. מי מביא את הפופקורן?


   

  לפרקים הקודמים:

  היפה והחנון: אין דברים כאלה

  פרק שני: מתחילים להתחמם

  פרק שלישי: אין גבול להפתעות

  פרק רביעי: בחירתה של מלאני

  פרק חמישי: הלב שלי נשבר

  רוצים לתת פידבק? אני פה:

  phoebe2805@gmail.com

  דרג את התוכן:

   תגובות (31)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     29/8/08 21:58:

   צריך למנות אותך למבקרת סדרתית חיוך

     29/8/08 02:23:

   צטט: הברכות של שרון בר-אל 2008-08-29 01:04:01


   אני גאה בך.

   נקודה.

    

   תודה מותק שלי.


   -אנחנו צריכות סשן לילי בקרוב, לרגל חגיגות השנה-

    

     29/8/08 02:22:

   צטט: rangil 2008-08-28 22:28:49

   פשוט אחת התוכניות היותר מקסימות שהיו, אי אפשר שלא להתאהב בכל אחד מהאנשים האלה.

   איציק קרע אותי מצחוק בסשן הספורט הביזארי שלו עם הכפיים.

   יואב, שהייתי בטוח שהוא כנראה לא ייגע באישה לעולם, הראה לכולם מאיפה משתינים דובוני 'כפת לי.

   נמרוד עדיין הפייבוריט בעיני, המלך הבלתי מעורער, וכנראה שהוא הצליח להפיל ברשתו את רוקסן. אח רוקסן, אין לי מספיק מילים לתאר כמה את כוסית.

   היכולת פיבס, שלא להבחין בכך, שכל הקליקות התככים והמזימות מגיעות מהצד הנשי, והילדים הטובים רק נגררים אל הרפש הזה בעל כורחם?

   למרות שגאל ורוקסן הן עדיין הדיקטיות השוות ביותר, מפרק לפרק אני מגלה מחדש את מלאני. יש בה איכויות ביצ'יות סקסיות ביותר.

    

   את מלאני היו צריכים לשדך לשחר. הם יכולים להיות עונש לא רע אחד לשני.

   בעניין נמרוד ורוקסן, אני אומרת- אתה ואני צריכים לעשות יד אחת ולנכס לעצמנו את שניהם. אתה תקח אותה, אני אקח אותו, ובא לציון גואל.


   -או גאל-

    

     29/8/08 02:19:

   צטט: mikiy-makara 2008-08-28 21:41:39

   לחשושים לא מגיעים עד ללונדון.

   רוצים לזניה - תצעקו!


   - מי עושה לזניה? -

   צריך לשאול את לימבו.


   -מתי את חוזרת כבר!?-

    

     29/8/08 01:04:


   אני גאה בך.

   נקודה.

    

     28/8/08 22:28:

   פשוט אחת התוכניות היותר מקסימות שהיו, אי אפשר שלא להתאהב בכל אחד מהאנשים האלה.

   איציק קרע אותי מצחוק בסשן הספורט הביזארי שלו עם הכפיים.

   יואב, שהייתי בטוח שהוא כנראה לא ייגע באישה לעולם, הראה לכולם מאיפה משתינים דובוני 'כפת לי.

   נמרוד עדיין הפייבוריט בעיני, המלך הבלתי מעורער, וכנראה שהוא הצליח להפיל ברשתו את רוקסן. אח רוקסן, אין לי מספיק מילים לתאר כמה את כוסית.

   היכולת פיבס, שלא להבחין בכך, שכל הקליקות התככים והמזימות מגיעות מהצד הנשי, והילדים הטובים רק נגררים אל הרפש הזה בעל כורחם?

   למרות שגאל ורוקסן הן עדיין הדיקטיות השוות ביותר, מפרק לפרק אני מגלה מחדש את מלאני. יש בה איכויות ביצ'יות סקסיות ביותר.

    

     28/8/08 21:41:

   צטט: phoebe 2008-08-28 16:50:33

   רק לא הקיפוד הידוע לשמצה.


   -אני דווקא שמעתי ליחשושים על לזניה-

    

    

    

   לחשושים לא מגיעים עד ללונדון.

   רוצים לזניה - תצעקו!


   - מי עושה לזניה? -

     28/8/08 20:37:

   צטט: y2work 2008-08-28 20:14:04

   את ממש מזוכיסטית :-)

   ללא ספק.


   -אבל זה כל כך טוב-

    

     28/8/08 20:14:
   את ממש מזוכיסטית :-)
     28/8/08 19:00:

   צטט: בילי בלום 2008-08-28 17:31:10

   עם מי מהם היית רוצה לשבת בדייט, מיס בלום?  עם טל של טל (חשבת שאקח לך את נמרוד ???)


   -וכן, שירות לקוחות. סוג של. את לא מבינה כמה הערות ציניות מעולות התבזבזו לי שם-

   אכן חומר להשבחת אורניום ציני, בעברי כנציגת שירות בכוחותי האחרונים, הייתי מקבלת את פרטי הלקוח לפנים טרם הגעת קולו לאוזני המדונה שלי ומי שהיה שואל "איך את מזהה אותי ?" הייתי עונה "לפי סוג הכלב שלך" וההמשך, ידוע.

    

   טל של טל מתוק אמיתי. אבל מה זה הגופיה המזוויעה שהלבישו לו בטסטמוני'ס אתמול?


   -אוזנית מדונה. איכס-

     28/8/08 18:56:

   צטט: אלון דה אלפרט 2008-08-28 17:20:32

   הסדרה הזאת פשוט מדהימה. אני חושב שזה הריאליטי הכי טוב שהיה אי פעם. תענוג צרוף.

   I'll drink to that


   -לא ערק-

    

     28/8/08 17:31:

   צטט: phoebe 2008-08-28 16:54:20

   צטט: בילי בלום 2008-08-28 14:00:01


   מה הם חשבו לעצמם הוגי המשימות הנבזיות הפרק הזה ???

   המשימה של הבנות היתה מהאיומות

   וגרמה לי להתגרד (לא היתושה-המשימה !)

   והמשימה של הבנים הייתה מזעזעת לא פחות, ברעיון ובאופן.

   לגבר אין חלוקת קשב בשיט ,

   הוא לא מסוגל למקבל פעולות פשוטות

   גם אם הוא מגה חנון. או בעיקר אם הוא כזה.

   (חוץ מג'ורג' קוסטנזה שהגדיל לטאסקינג

   בשילוב סקס + בייסבול + ביג מאק וזה לא נגמר בטואוב)


   אחזור ואומר ,דניאל האלופה אין אין עליה ,מתה עליה.


   "...צריך להיות מאוד מאוד מוזהרים". היו משמחות אותי כתוביות פחות חנוניות למשל : "מוזהרים במרקר"


   זה כמו לפלוט הערה צינית ללקוח כשאתה עובד במרכז שירות טלפוני - פיבס, את  ? שירות טלפוני ??? ביץ'.

    

    

    

    

   עם מי מהם היית רוצה לשבת בדייט, מיס בלום?  עם טל של טל (חשבת שאקח לך את נמרוד ???)


   -וכן, שירות לקוחות. סוג של. את לא מבינה כמה הערות ציניות מעולות התבזבזו לי שם-

   אכן חומר להשבחת אורניום ציני, בעברי כנציגת שירות בכוחותי האחרונים, הייתי מקבלת את פרטי הלקוח לפנים טרם הגעת קולו לאוזני המדונה שלי ומי שהיה שואל "איך את מזהה אותי ?" הייתי עונה "לפי סוג הכלב שלך" וההמשך, ידוע.

    

    

    

     28/8/08 17:20:
   הסדרה הזאת פשוט מדהימה. אני חושב שזה הריאליטי הכי טוב שהיה אי פעם. תענוג צרוף.
     28/8/08 16:56:

   צטט: מיכל@טריפלטק 2008-08-28 14:27:38

   עילגות?

   לטיקבוק הזה התכוונת כשביקשת שלא אהרוג אותך?

   הרוצח השכיר שלי כבר אצלך בדלת!

   עליגות?!

   פוסט התנצלות בבקשה.

    

   מ.ש.ל.


   -מה לך כי תליני, בייב?-

     28/8/08 16:54:

   צטט: בילי בלום 2008-08-28 14:00:01


   מה הם חשבו לעצמם הוגי המשימות הנבזיות הפרק הזה ???

   המשימה של הבנות היתה מהאיומות

   וגרמה לי להתגרד (לא היתושה-המשימה !)

   והמשימה של הבנים הייתה מזעזעת לא פחות, ברעיון ובאופן.

   לגבר אין חלוקת קשב בשיט ,

   הוא לא מסוגל למקבל פעולות פשוטות

   גם אם הוא מגה חנון. או בעיקר אם הוא כזה.

   (חוץ מג'ורג' קוסטנזה שהגדיל לטאסקינג

   בשילוב סקס + בייסבול + ביג מאק וזה לא נגמר בטואוב)


   אחזור ואומר ,דניאל האלופה אין אין עליה ,מתה עליה.


   "...צריך להיות מאוד מאוד מוזהרים". היו משמחות אותי כתוביות פחות חנוניות למשל : "מוזהרים במרקר"


   זה כמו לפלוט הערה צינית ללקוח כשאתה עובד במרכז שירות טלפוני - פיבס, את  ? שירות טלפוני ??? ביץ'.

    

    

    

    

   עם מי מהם היית רוצה לשבת בדייט, מיס בלום?


   -וכן, שירות לקוחות. סוג של. את לא מבינה כמה הערות ציניות מעולות התבזבזו לי שם-

    

     28/8/08 16:52:

   צטט: adi-d- 2008-08-28 12:47:38


   אלון מזרחי - האווירון !!!

   17 שערים 38 הופעות בהבחרת ישראל... חיוך וההופעה החשובה- ביפה והחנון !!

    

    

   "אני לא מבינה מישו שרודף אחרי כדור, ובסוף בועט בו"


   -טל גולדמן-

     28/8/08 16:50:

   צטט: mikiy-makara 2008-08-28 12:39:41

   פיבס, אין עלייך!

   כאילו ראיתי אשכרה.


   - אני חייבת לך... אפשר להחזיר בביס מהקיפוד של לימבולה? -

   רק לא הקיפוד הידוע לשמצה.


   -אני דווקא שמעתי ליחשושים על לזניה-

    

     28/8/08 14:27:

   צטט: phoebe 2008-08-28 11:37:11

   צטט: מיכל@טריפלטק 2008-08-28 11:32:31


   לא בשם, בדם. אוף.

    

   ולמה פעמיים למה?

   למה למלא לי את הלב תקווה, לגרום לי לחשוב שיש לי טוקבק חדש ואז לאכזב אותי כשאני נכנסת ורואה שזו רק את מתקנת את העילגות שלך?


   -אוף-

    

   עילגות?

   לטיקבוק הזה התכוונת כשביקשת שלא אהרוג אותך?

   הרוצח השכיר שלי כבר אצלך בדלת!

   עליגות?!

   פוסט התנצלות בבקשה.

     28/8/08 14:00:


   מה הם חשבו לעצמם הוגי המשימות הנבזיות הפרק הזה ???

   המשימה של הבנות היתה מהאיומות

   וגרמה לי להתגרד (לא היתושה-המשימה !)

   והמשימה של הבנים הייתה מזעזעת לא פחות, ברעיון ובאופן.

   לגבר אין חלוקת קשב בשיט ,

   הוא לא מסוגל למקבל פעולות פשוטות

   גם אם הוא מגה חנון. או בעיקר אם הוא כזה.

   (חוץ מג'ורג' קוסטנזה שהגדיל לטאסקינג

   בשילוב סקס + בייסבול + ביג מאק וזה לא נגמר בטואוב)


   אחזור ואומר ,דניאל האלופה אין אין עליה ,מתה עליה.


   "...צריך להיות מאוד מאוד מוזהרים". היו משמחות אותי כתוביות פחות חנוניות למשל : "מוזהרים במרקר"


   זה כמו לפלוט הערה צינית ללקוח כשאתה עובד במרכז שירות טלפוני - פיבס, את  ? שירות טלפוני ??? ביץ'.

    

    

    

    

     28/8/08 12:47:


   אלון מזרחי - האווירון !!!

   17 שערים 38 הופעות בהבחרת ישראל... חיוך וההופעה החשובה- ביפה והחנון !!

    

     28/8/08 12:39:

   פיבס, אין עלייך!

   כאילו ראיתי אשכרה.


   - אני חייבת לך... אפשר להחזיר בביס מהקיפוד של לימבולה? -
     28/8/08 11:37:

   צטט: מיכל@טריפלטק 2008-08-28 11:32:31


   לא בשם, בדם. אוף.

    

   ולמה פעמיים למה?

   למה למלא לי את הלב תקווה, לגרום לי לחשוב שיש לי טוקבק חדש ואז לאכזב אותי כשאני נכנסת ורואה שזו רק את מתקנת את העילגות שלך?


   -אוף-

     28/8/08 11:35:

   צטט: מיכל@טריפלטק 2008-08-28 11:32:13


   אלופת הקליעה מתוקה.

   סרט איכות בסינמטק? יש מצב.

   אולי בספטמבר יהיה משהו.

   זה ייגמר בשם.

    

   אלופת הקליעה זו דניאל.

   היא מהממת.


   -ספטמבר זה בעוד ימים ספורים-

     28/8/08 11:32:

   לא בשם, בדם. אוף.
     28/8/08 11:32:


   אלופת הקליעה מתוקה.

   סרט איכות בסינמטק? יש מצב.

   אולי בספטמבר יהיה משהו.

   זה ייגמר בשם.

     28/8/08 11:26:

   צטט: *shade* 2008-08-28 11:01:51

   איך קוראים לערסית הבלונדינית ?

   היא מתוקה. נראה לי שהתאהבתי בה אתמול.

   היא והג'ינג'ית :)

   כתוב מצוין כהרגלך בובה.

   (בוקר טוב)

   אני מניחה שאת מתכוונת לטל. לא נשארו יותר מדי בלונדיניות שם, למקרה שלא שמת לב...

   וכן, היא משעשעת לאללה.

   הג'ינג'ית זו רוקסן.

   אנחנו אוהבים את רוקסן.

   מאוד אפילו.


   -אבל אם לבחור מישהי - זו דניאל. מההתחלה אמרתי-

    

     28/8/08 11:24:

   צטט: black_mag 2008-08-28 10:56:40


   מהממת את.

   טרם ראיתי את הפרק ואני מרגישה כאילו צפיתי כרגע בטלוויזיה.

   אני אישית - לא מזיליה דמעות על רעות - היא מעצבנת ביותר. רק איציק חמוד....

   רעות לא מעצבנת.

   רעות מצחיקה!


   -איציק לעומת זאת, חמוד, נכון, אבל המניירות שלו ממצות את עצמן אחרי פעמיים שלוש-

    

     28/8/08 11:23:

   צטט: מיכל@טריפלטק 2008-08-28 10:44:17


   אחלה מותק.

   הפעם יותר מעניין מפעם שעברה.

   שמעתי שליש פרק ברקע והתייאשתי מהסיקור שלך רק באמצע.

   אני מאמינה שעוד אחזור ברגע שיעמום קשים.

   לא מבינה איך את נהנית מהדבר הזה, למודת סדרות ריאליטי שכמותך.

   איזה זבל.

   "עוד אחזור"?

   על מי את חושבת שאת מאיימת?


   -לכי, לכי לאיזה סרט איכות בסינמטק. זה בטוח ירגיע אותך-

    

     28/8/08 11:01:

   איך קוראים לערסית הבלונדינית ?

    

   היא מתוקה. נראה לי שהתאהבתי בה אתמול.

   היא והג'ינג'ית :)

    

   כתוב מצוין כהרגלך בובה.

   (בוקר טוב)

     28/8/08 10:56:


   מהממת את.

   טרם ראיתי את הפרק ואני מרגישה כאילו צפיתי כרגע בטלוויזיה.

   אני אישית - לא מזיליה דמעות על רעות - היא מעצבנת ביותר. רק איציק חמוד....

     28/8/08 10:44:


   אחלה מותק.

   הפעם יותר מעניין מפעם שעברה.

   שמעתי שליש פרק ברקע והתייאשתי מהסיקור שלך רק באמצע.

   אני מאמינה שעוד אחזור ברגע שיעמום קשים.

   לא מבינה איך את נהנית מהדבר הזה, למודת סדרות ריאליטי שכמותך.

   איזה זבל.

   ארכיון

   פרופיל

   phoebe
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין