כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  כל מילה אמת

  אני לא טובה בלהמציא. אני גרועה בכתיבת סיפורים שלא היו ולא נבראו. כל מה שאני כותבת, קרה במציאות. אולי אני מתארת קצת בהגזמה, אוקיי, אבל נשבעת לכם שכל מילה אמת. כמעט.

  כל הזכויות שמורות אין להעתיק ו/או לעשות כל שימוש ללא היתר מראש ובכתב ©

  -רוב התמונות בבלוג נלקחו מגוגל תמונות. זכויות יוצרים? אין לי מושג למי לתת קרדיט-

  0

  היפה והחנון 7: כשנסיכות הופכות לצפרדעים

  18 תגובות   יום ראשון, 7/9/08, 19:23

   

  -השיר המצורף מוקדש באהבה גדולה לרוקסן-

   

  לאורך כל הפרק הזה, טל וטל מצליחים להשאיר את כולם פעורי פה. הסוף לא מפתיע: הכבשים השחורות מגורשות בבושת פנים למקום שממנו הן באו  כזכור לצופים הנאמנים, הפרק הקודם הסתיים בעזיבתם של איציק ורעות את הוילה. הפרק הנוכחי התחיל בתקציר הפרקים הקודמים (אנחנו הרי כל כך סנילים שבטוח שכחנו) ועובר לחזרתם של מלאני וטל אל החברים שכוססים ציפורניים בעצבנות בחדר ההמתנה. חיבוקים, נשיקות, שמחה מטורפת וקורטוב של צביעות (טל וייס: היינו שמחים אם אף אחד מהזוגות לא היה חוזר). לתוך כל זה, כמו חתול שחור, נכנס פיני, המנחה הכי מיותר EVER. כולם נחרדים למראהו. הם למדו לפחד ממנו, ממש כמו שהכלבים של פבלוב למדו לרייר עם הישמע צלצול הפעמון: "אוי ואבוי לי", נדמה לי שזו דניאל, "מה עכשיו יהיה?"

   

  הפעם דווקא יש לו חדשות טובות. שום חוקים חדשים, שום הפיכת סדרי בראשית: הוא מרים כוסית לחיי הזוגות שעברו חצי דרך, ומציע להם לנצל את סוף השבוע למנוחה ואגירת כוחות. ביום ראשון, הוא מבשר להם בחדווה, מחכה לכם יום מאוד עמוס. בתל אביב!

  הבנות מקבלות מפות וחומרי לימוד העוסקים בענייני גיאוגרפיה והסטוריה של העיר, בעוד הבנים צריכים לצלול אל העולם המסתורי (עבורם) של מוקדי האופנה הכי שווים בעיר. וכדי לתת להם כוח, מעבר לסופ"ש של מנוחה מוחלטת נטולת משימות, הם מקבלים שיחת טלפון אחת לאנשים היקרים לליבם.

  פיני לא מחכה לתודות מאף אחד. "נתראה ביום ראשון. בתל אביב". פאוזה. מבט חודר. "לילה טוב". הסתלקות.

  לך, לך, אני לא יכולה להסתכל על הפרצוף שלך יותר.


   

  E.T. phone home

   

  כולם מתקשרים הביתה. לפחות, ככה זה נראה. מספרים חוויות, מתרגשים לאללה. התגעגעו, המתוקים.

  טל וייס משוויץ בזה שהוא "ישן עם דוגמנית. איזה שדרוג מלישון עם האוגרים!"

  הדוגמנית שלו, מצדה, משתפת: "יש לי מה מפלצת שישנה איתי בחדר..." טל, אהובתי, זו לא סתם מפלצת. זו מפלצת עם אסטרטגיה! זה הולך ככה: יש שני מחנות שהולכים מכות? שניים רבים, השלישי ינצח. מתוחכם, נכון?

  אחר כך, מול המצלמה, מתמוגגת המפלצת דנן: "ממש כיף לי כאן. זה שינוי אווירה לעומת הטכניון, והתחיל לי איזשהו תהליך. אני יותר פתוח, יותר מסתדר כאן עם אנשים. אני מקווה שזה ימשיך". אוהו, שהתקוות האלה הולכות להתנפץ על סלעי המציאות... אבל את זה הוא עוד לא יודע.


  לילה יורד על הוילה. כולם עייפים גמורים אחרי יום של בטלה. הרי ידוע שעייפות גוררת עייפות. מלאני נשפכת למיטה, ואז מגיע טל, ובקול ילדותי שואל אותה, "את מסכימה שאני אישן איתך במיטה....?"

  היא בטוחה שהיא לא שומעת טוב: "מה?" והוא עונה לה, עדיין באותה נימת קול (רק לשמוע טון כזה הייתי יורה בו בלי לחשוב פעמיים) "אני רוצה לישון על המיטה".

  היא לא ממש קולטת: אין לי בעיה לישון על הספה, היא אומרת לו, אתה רוצה שאני אישן על הספה...?

  לא, מגיעה התשובה, חשבתי אולי לישון איתך הלילה.

  היא נקרעת מצחוק. אתה רוצה לישון איתי? איתי?  ואני לא צריכה תרגום בגוף הסרט כדי להבין שבעצם היא אומרת: איך אתה מעז לחשוב שבחורה כמוני, דוגמנית שעובדת בלונדון, תישן באותה מיטה עם חנון אימים שכמותך?

  גם טל לא צריך תרגום. זה נגמר בזה שכמו כלכלב נזוף הוא נרדם על הספה.  אנחנו רואים אותו בקלוז אפ בולע את רוקו, ואני מוכנה להתערב שהוא מקלל את עצמו על השניה שפתח את הפה הגדול שלו. לילה טוב, טלטלון, זה ילמד אותך לקפוץ מעל הפופיק.


   

  תל אביב, ראשון בבוקר

   

  פיני מסביר למשתתפים את סדר היום: בנים, אתם הולכים לקנות לעלמות החן שלושה פריטי לבוש. שמלה אחת, שני אביזרים וסט הלבשה תחתונה. פניהן של הבנות מתעננות. אם לגאל היה תוכי שיושב על עגילי החישוק הענקיים שלה (איך ההפקה לא אירגנה לה כזה?) בדיוק בזה הרגע הוא היה מתעופף בצווחות. טל בהיסטריה: היא מפחדת שטל יביא לה "משו פרחתי". אה! שכחתי שאת בת של לורד אנגלי! סליחה!

   

  אל החנויות, ממשיך ומבאר פיני, ינווטו אתכם הבנות. תקבלו מפה, כתובות, ואסור לכם לעזור להן. הן מנווטות, אתם רצים לקנות, ומי שמגיע אלי ראשון - מנצח במשימה. יחד עם זאת, אל תשכחו שהחיפזון מן השטן! אתם צריכים להשקיע מחשבה בפריטים שאתם קונים, כי הם חשובים למשימת ההמשך.

   

  "לנבות זה לא התחום שלי", אומרת רוקסן והדאגה ניכרת על פניה, "אני לא נוהגת". טל, לעומתה, ממש ממש מרוצה: "זה הכי הבית שלי, תל אביב. אני כל הזמן נמצאת פה".  כחולונית אחת לאחרת, אני הכי מבינה אותה בעולם. היתרון הבולט ביותר של חולון זה הכביש המוביל לתל אביב. לא פלא שאנחנו משתמשות בו כל כך הרבה. וכמו חולונית אמיתית, טל לא מאיימת, אלא מבטיחה: "אם השמלה שהוא יביא לי לא תהיה לטעמי, לא רק שאני לא אלבש אותה - אני אקרע אותה ואתן לו לאכול אותה". אכן, יש למה לחכות.

   

  לאות של פיני כולם מזנקים למכוניות ויוצאים לדרך. הבנות פותחות את המפות ומנסות להבין איך לעזאזל מתפעלים את הדבר הזה.  "כשצריך אני מתקשרת לחברה כדי לשאול", מספרת מלאני, "אני ברחוב הזה והזה, מה אני עושה עכשיו? רגע, ימין ימין או שמאל שמאל?"

  טל נתקעת, דניאל לא מצליחה להבין איפה היא ולרוקסן, מפה זה דבר חדש לגמרי: היא לא מצליחה לתת הוראות לנהג, והם נתקעים במקום. היא מסתכלת אובדת עצות על נמרוד, אבל הוא לא יכול לעשות שום דבר חוץ מלגלגל עיניים לתקרה ביאוש: "זה הולך להיות יום ארוך מאוד באוטו".

   

  טל ומלאני מתקדמים במהירות מעוררת הערצה. כשהיא נשארת ברכב היא מתפללת שהוא לא יביא לה משו שקוף, אבל, צחוק הגורל, היא לא יודעת שזה בדיוק מה שהוא קונה לה. כשהם מגיעים לחנות השניה, בשינקין, אין מאושרת ממנה: "אנחנו בשינקין! יש!" והיא נראית ממש כמו פקאצה בת ימית שיוצאת אל העולם הגדול ומגלה שהוא עולה על כל מה שתיארה לעצמה בחלומותיה הפרועים ביותר.

   

  בנתיים רוקסן נכנסת ללחץ, גאל בשיא המצב רוח, וטל יושב לצד מלאני בעיניים מצועפות. לא בטוח שהוא היה מוצא את הדרך לשירותים בעצמו, אבל הוא מדבר איתה על לנסוע להימלאיה. העיקר שאנחנו מציאותיים, נשמה.


   

  "מה הגודל של ה.. זה, נו..."

   

  כשמגיע הרגע לקנות הלבשה תחתונה, כל הבנים, אבל כולם, מסתבכים:  משנה הגודל של ה.... (מגמגמים נוראות) חזה?

  ציצים, חמודים שלי, מותר להגיד ציצים. וכן, זה משנה! מה נסגר איתכם?

   

  הבנות מצדן, הפכו להיות צנועות וחסודות פתאום, ממש כמו בפרק הראשון כשהתחוור להן שישנים ביחד: הן בלחץ. שלא יקנה חשוף, שלא יקנה חוטיני, אני לא אוהבת דברים כאלה.... לא ידעתי שיש לנו עסק כאן עם מועמדות להדרכה בבני עקיבא. למה לא אמרתם לי?

   

  בחנות האחרונה טל של מלאני ויואב נפגשים. שני הזוגות במירוץ צמוד, הם מקבלים את היעד האחרון על טיילת תל אביב. פיני מחכה להם שם, הם טסים הכי מהר שהם יכולים, מיוזעים ומתנשפים, ומגיעים עם הלשון בחוץ. מלאני וטל קודם. תנוחו, ילדים שלי, תנוחו. הנה, פיני יעשה לכם צל עם האף.

   

  כשברקע צליל הגלים המתנפצים אל החוף, מסביר פיני את המובן מאליו: טל ומלאני מוגנים מפני ניפוי, מחר תהיה המשימה הנוספת ואז יזכו הבנות לשזוף את עיניהן בפירות השופינג של שותפיהן.

  תודה בנות, תודה בנים. פאוזה. מבט חודר. אנחנו ניפגש מחר. הסתלקות.


  הסצינה הבאה רומנטית עד לזרא: טל ומלאני משוטטים על החוף בשעת השקיעה. גם הוא ער לקיטשיות המאוסה שבעניין: באמצע השיחה שלהם על אסטרטגיות והדיון את מי להעיף, הוא אומר לה, "השמש נעלמת מאחורי האופק, איזה רגע רומנטי.. אפשר חיבוק בכל זאת...?"

  היא מצחקקת, ספק ממבוכה ספק מזלזול, אבל מתרצה. צליל כינורות. העיניים של טל שוב מתמלאות באבק כוכבים. אין, הוא חולה לה על התחת.


  למחרת בבוקר: סטודיו לצילום סקטור 17

   

  המשימה השניה היא המשך ישיר של הראשונה: פריטי הלבוש שקנו הבנים ישמשו אותם לסשן צילומים, בו הבנות הן הדוגמניות והם הצלמים. טל נראית כאילו נפלו עליה השמיים, שחר מעקם את הפרצוף ונמרוד מריח צרות: רציתי רק לקנות וללכת, וקניתי את הדברים הכי מכוערים שהיו שם. אני במצב מאוד לא טוב.

   

  השופטים במשימה הם אורנה דץ, "אלופת העולם בנשיות ובאופנה", הסטייליסטית דורין אטיאס, והצלם אריאל סמל שמארח את כולם בסטודיו שלו.

   

  הבנות נשלחות לפתוח את השקיות ולהתלבש, וטל מגלה את פירוש הביטוי "כאשר יגורתי בא לי". לא שהיא מכירה אותו, אבל היא הרגישה את המשמעות על בשרה: "השמלה הזו נראתה כמו תרנגולת גדולה כזו, שמלת פורים של קישוא", היא אומרת, וכשהיא מודדת אותה אחר כך היא מקללת את טל: "ימח שמו, כלב".

   

  "פתחתי את השקית וראיתי משו כתום... שקוף... ארוך, " מתארת רוקסן את רגע גילוי השמלה, "זה לא ממש הטעם שלי, אבל זה הטעם של נמרוד, אז אמרתי, וואלה, אני הולכת להיות הבחורה של נמרוד". את?! את??!?! לא קיבלת מספיק? תשאירי קצת לאחרות!

   

  תגידו על רוקסן מה שתגידו. בניווט היא אולי גרועה, העברית שלה הכי מצחיקה בעולם, אבל שימו אותה מול מצלמה והיא הכי מלכה. נמרוד מחמיא לה על החיוך היפה שלה ועל המראה שלה באופן כללי, והיא מתחנחנת: "זה בשבילך מותק, אז תהנה מהנוף". זה משו. בכל פעם שאני מתחילה לחבב אותה קצת יותר, היא מצליחה להעיר אצלי את המפלצת ירוקת העיניים, וכל האמפתיה שלי נעלמת.

  כשהם מגיעים לשלב ההלבשה התחתונה, שוב מתעוררת המועמדת להדרכה בבני עקיבא: "אני אמורה ללבוש את זה? זה שקוף!" ונמרוד, ברגישות אין קץ, אומר לה שאם היא לא מרגישה בסדר עם זה, לא חייבים לצלם כלום. בכל מקרה, הם ממשיכים, הוא קצת נבוך, וכשבסיום הצילומים הוא מגיש לה את החלוק (הכתום!) שלה, התנועה שלו נראית לגמרי "למען השם, תתלבשי כבר!"

   

   

   

  גאל יורדת לבושה בשמלה ורודה, מרגישה כמו בובת ברבי. וכמו שלפני שני פרקים היא נתקעה על המנטרה של "עלוב, עלוב, עלוב", שחר נתקע עכשיו על מנטרה משלו: "מדהים, מדהים, מדהים, מדהים". עצה להפקה: ביומולדת שלו תשלחו לו מילון עברי עברי.


  בנתיים טל מתלבשת למעלה והדם מבעבע לה בורידים מרוב עצבים. "ביזיון בוכרי", היא קוראת לשמלה, אבל יורדת בכל זאת, כולה קריזה. ברור שטל שם לב: "ישר ראיתי שהיא מצוברחת יותר ממה שהיא כרגיל".

  סשן הצילומים שלהם הוא אסון. היא מתחקרת אותו לגבי כל דבר שהוא עושה, הם מתווכחים, היא לא משתפת פעולה, הוא עוד יותר נלחץ. קטסטרופה. לשלב ההלבשה התחתונה היא מחליטה שהיא לא ממשיכה: אני שונאת אנשים שלא מבינים כלום בלבוש. שילך לטכניון שלו וירקב שם, היא מפזרת רעל לכל עבר, בזמן ששאר הבנות נועצות בה מבטים המומים. "היא משפילה אותו, יורדת עליו, מתייחסת אליו כאילו הוא סמרטוט רצפה שלה. לא מתנהגים ככה לאף אחד", פוסקת דניאל, "זה גועל נפש".


   

  -מלאני קורמן וטל רוזן: you can leave your hat on-


  טל מרגיש מאוד בנוח עם מלאני, או לפחות מנסה. הוא מדבר אליה, שתרגיש כמו מלכה, ומנסה לגרום לה לפלרטט עם המצלמה, וככה בעקיפין, גם איתו. אני לא יודעת אם היא ממש נאיבית או שהיא עושה את עצמה: מה? לאן הראש שלו הולך?

  נו, מלאני, מה את חושבת? כל המבטים שהוא נועץ בך, העיניים המזדגגות שלו כשהוא רק מזכיר את השם שלך, את כזו אטומה, בלונדה?


   

  דניאל מאוד מרוצה מהבגדים שיואב בחר לה. "זה מושלם", היא מנשקת אותו על הלחי לפני שהם מתחילים, "רואים שהוא עשה הכל כדי שיהיה לי הכי נוח בעולם".

   

  טל, בנתיים, עשתה קצת חושבים ונרגעה: כעסתי על שטות. הוא לא אשם שהוא לא מבין בבגדים. הוא חנון, מה הוא יודע. עשיתי לו עוול, זה היה ממש לא יפה", היא אומרת, ועולה לסשן צילומי ההלבשה התחתונה.

  אבל החרטה הזו הגיעה מאוחר מדי. בעיני שאר הבנות, דמותה כבר מושחרת ללא תקנה:  זה לא מצחיק, אומרת רוקסן, זה גס רוח בטירוף. דניאל הרבה פחות עדינה: נמאס לי. היא דורסת אותו, היא כל הזמן יורדת עליו, וזה לא מגיע לו. אני מרגישה שאני מתחילה להסריח בגללה. מלאני מגלגלת עיניים לתקרה, אבל אפילו היא לא יכולה להתעלם מזה שדניאל לגמרי צודקת.

   

  כשמגיע שלב ההכרזה על הזוכים, אורנה דץ לא משאירה אותנו יותר מדי זמן במתח: מבחינת השופטים, יואב היה הצלם הטוב ביותר. הכימיה בינו ובין דניאל הרשימה אותם מאוד. הוא לגמרי מלך. גם בעיני.


  אחרי הפרידה מהשופטים מסביר פיני את משימת היתרון: בנות, אתן תצאו לאחד המקומות היותר נחשבים בתל אביב, ותצטרכו לגרום לכמה שיותר בחורים להזמין אתכן לדרינק. הן, התמימות, בטוחות שזה קטן עליהן. מה זה דרינק? זה שטויות.

   

  אז זהו, שיש כאן קאצ': אתן לא תיראו כמו עכשיו, בנות, מודיע פיני. אתן הולכות לעבור מייק אנדר!

   

  וכך הן נלקחות לחדר מלא בבגדים הכי מכוערים שיש, בזמן שהבנים מחכים קצרי רוח לשובן. כשטל רואה את הבגדים הנוראיים היא עושה פרצוף כל כך אומלל, שאני כמעט סולחת לה על הפיאסקו בצילומים. צוות שלם עובד על הבנות וקובר את היופי שלהן תחת בגדים לא מחמיאים, ציורי חצ'קונים עם מוגלות, רווחים מלאכותיים בשיניים, שומות ופיאות מזעזעות.

  "גאל, את נראית כמו טל וייס עכשיו", דניאל נקרעת מצחוק. "רוקסן נראתה כמו ליצן פתטי" משחזרת טל, "ודניאל נראתה כמו גרוטאה".

  אז טל אולי צוחקת, אבל היא היתה הראשונה לרדת ולהיחשף בלוק החדש לעיני הבנים: היא עושה את זה עם יד אחד צמודה לפרצוף, החלק השני של הפנים מכוסה במשקפיים ענקיים לא אופנתיים, קשת מוזהבת בשיער, ונראית כמו אלה שלא מבינים כלום בלבוש שהיא כל כך שונאת. דניאל יורדת אחריה, בחולצה וחצאית חסרות צורה, שיער ליפה ושומה על הפנים, "טרול מערות", להגדרתו של שחר.

  דווקא את גאל לא ממש הצליחו לכער, והיא מגיעה בשיא המצב רוח: אמרו לי שאני דומה לך, היא מספרת לטל וייס לקול רעמי הצחוק של כל האחרים. לרוקסן נתנו מכנסיים מחרידים בגזרה גבוהה, סידרו לה רווח בשיניים, אספו את השיער הג'ינג'י היפהפה שלה למשו שאולי היה אפשר לקרוא לו תסרוקת, אבל נראה מעוך לחלוטין,

  לגרנד פינאלי אנחנו מקבלים את מלאני, בחליפת שומנים שמסתירה את קווי המתאר של הגוף שלה, שיער אסוף לפקעת ואיפור מוגזם. לא נראה כאילו זה מפריע לה והיא מפזזת על פני החדר כשהיא מנדנדת את העכוז בגאווה. ברור. זה ממש קל לצחוק על עצמך ולטלטל את השומנים לכל עבר כשאת יודעת שזה לא אמיתי וזמני בלבד. מה היית עושה אם באמת התחת שלך היה מגיע למימדים שכאלה, מותק...? יש לי הרגשה שהחיוך היה נמחק לך מהפרצוף. באחריות. יש לי ניסיון מר בתחום הזה.


  Girls night out

   

  טל מספרת שאפילו בימים כתיקונם, היא לא מתחילה עם בחורים כדי שיזמינו אותה לדרינק : "אז לעשות את זה כמפלצת? אני מעדיפה לעשות בנג'י בלי חוט". היא באמת לא מתאמצת יותר מדי. בקושי רואים אותה במשימת היתרון.

  דניאל, לעומת זאת, מתיישבת במרכז הבר, כמו שהיא רגילה, ומחכה שיקרה משו. כלום לא קורה. היא מנסה פרצוף עגמומי. גם זה לא עובד. היא מנסה לשבת ליד מישו ולספר לו שהיא ממש רוצה לשתות אבל שכחה את הארנק בבית, והבחור משאיר לה כסף והולך: "זה היה שיא ההשפלה", היא מספרת אחר כך, "שבחור ישאיר לי כסף, רק שאני אלך ממנו? זה היה נורא. נורא".

  כשגאל מנסה לגרום לאחד הבחורים להזמין אותה לצ'ייסר, הוא שולח אותה לצד השני של הבר, שתחפש שם. היא המומה לנמרי. לא רגילה לדברים כאלה. "העליבו אותי!" ברוכה הבאה לארץ המכוערות, מותק. נכון נחמד פה?

  רוקסן החליטה לאמץ בחדווה את הזהות המכוערת: אני לא אתית ולא אסתטית. אני רוקסן המכוערת!

  היא הולכת עד הסוף עם הדמות, מזייפת שיעולים מעוררי רחמים ומתחננת לכוס קולה כדי להרטיב את הגרון. ככה היא עוברת מבחור אחד לשני.

  לקינוח הערב המהמם הזה, גאל ומלאני פורקות כל עול ועולות לרקוד על הבר. זה לא עוזר להן להשיג יותר מדי דרינקים, ורוקסן היא המנצחת במשימת היתרון: "אולי נראיתי מכוערת", היא מגלה את סוד הצלחתה, "אבל לא הרגשתי מכוערת". רואים? הכל שאלה של גישה. אני אזכור את זה בפעם הבאה שאקלע לאיזה פיק אפ.


   

  בשדה התעופה, לפני העלייה למטוס, כשכולם מתרגשים לקראת החזרה לוילה, מפיל פיני הבלתי צפוי את הפצצה: הפעם אין חדר ניפוי, הוא מודיע. הזוגות שניצחו במשימות השבועיות יצטרכו לקבל החלטה משותפת ולהחליט איזה זוג הולך הביתה.

   

  מבחינתי, זה היה צפוי לחלוטין: מלאני לא תנפה את גאל, ויואב ונמרוד הפכו לחברים טובים. טל וטל, לעומת זאת, לא רכשו יותר מדי חברים במהלך השהות שלהם בוילה, ולכן, כשהזוגות מודיעים על החלטתם להפרד מטל ומטל (ולא שוכחים לנצל את ההזדמנות לנאום חינוכי על רוח ספורטיבית ויחס הוגן) אני לא מופתעת בכלל.

   

  לשאלתו של פיני, "איך אתם מרגישים", עונה טל הבן, "אני חושב שטל הוא בן אדם עלוב, ושמלאני כלבה, וזה מה שיש לי להגיד". מאוד בוגר, מאוד חברי, ללא ספק. עושה רושם שלאורך כל הפרק הזה, טל וטל מצליחים להשאיר את כולם פעורי פה.

  "היתה פרידה עלובה כמו הנפרדים בה", סיכמה טל. כשטל הבן ניגש לשחר, שאיתו איכשהו נוצרו קשרי ידידות, שחר מתרחק ממנו: "אם ככה אתה מתנהג, ככה אתה מתנהג".

  "יהיה לנו יותר רגוע בוילה בלעדיהם", אומרת גאל, "בלי מרמורים על הבוקר ובלי קללות". רוקסן, קלישאתית במקצת, אומרת, "אנחנו סבלנו אותה חודש, אבל היא היתה צריכה לסבול את עצמה כל החיים".

  "ברוך שפטרנו" מבטא שחר את דעת כולם, ושתי הכבשים השחורות עוזבות את שדה התעופה. שלום ולא להתראות.

   


  נשארו רק ארבעה זוגות. בשבוע הבא הבנים יעצבו לבנות את חדר החלומות והבנות ירכיבו מחשב לגמרי בעצמן. לא יודעת מה איתכם, אבל יהיה לי ממש קשה לראות את הפרקים הבאים. אהיה תלויה על קצה מושבי עד הרגע האחרון. יש אנשים שאני מתה לראות בחוץ, ויש כאלה שאם ילכו הביתה אזיל דמעות במשך לילות שלמים. אם אתם מכירים אותי רק קצת, אתם יודעים בדיוק על מי אני מדברת.


  לפרקים הקודמים:

   

  היפה והחנון: אין דברים כאלה

  פרק שני: מתחילים להתחמם

  פרק שלישי: אין גבול להפתעות

  פרק רביעי: בחירתה של מלאני

  פרק חמישי: הלב שלי נשבר

  פרק שישי: על טילים ונשים

  רוצים לתת פידבק? אני פה:

  phoebe2805@gmail.com

   

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (17)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     9/9/08 11:56:

   צטט: phoebe 2008-09-08 01:04:55

   צטט: eti.d 2008-09-07 21:33:50

   מחוסר זמן לא קראתי עד הסוף (יש תקציר)

   אבל רק קפצתי לומר ש,

   בפרק הזה חבל שלא היתה שקית הקאה לצידי עם ההערות של טל (החדש)

   והשתכנעתי סופית שהאיש שתול מושתל, חנון ושתוק

   חנון אמיתי לא היה לובש בגד ים כמו שהוא לבש,

   לא היה קונה לעצמו טי שרט של הרולינג סטונס

   ובטח ובטח לא היה מעז לשאול את השאלה ששאל.

   הימור שלי: זה ייגמר בזיון.

   חוזרת יותר מאוחר לקרוא ת'שאר

   ביייייייייי

   אני הרי אמרתי מהשניה הראשונה שהוא חנון דמיקולו.


   -שיגמר בזיון. מה אכפת לי? העיקר שזה לא נמרוד-

    

    תכל'ס, ברור שטל מושתל, אבל בסדר, זה לא מונע ממנו להיות חמוד.

   הוא מאגניב תל אביבי כזה שלומד פילוסופיה באוניברסיטה ומארגן מסיבות מאגניבות למביני עניין, עם הגיק שיק והלוק הרגיש והשברירי- ככה שהוא אולי מושתל אבל עדיין חנון באיזו צורה- פשוט בצורה מאאגניבה...

    

     9/9/08 10:36:

   צטט: gabi g 2008-09-09 00:22:24

   בגללך התחלתי לעקוב אחרי התוכנית המדוברת

   (עו"ד שלי מכין את מסמכי התביעה ברגע זה..)

   את לא חושבת שהיה שם איזה קטע מלוכלך

   בפרק האחרון וטל את טל (הביץ' והממורמר) עוד יחזרו?

    

   למה קטע מלוכלך?

   זה היה צפוי מראש.

   לא היו להם שם יותר מדי חברים, ולא היה מי שידאג להם שישארו.

   אם יחזרו? שיחזרו.

   יהיה שמח.


   -תמסרי ד"ש לעו"ד שלך. יש לי דווקא חיבה בלתי מוסברת לעם הזה, כל עוד אני לא צריכהל הפגש איתם בנסיבות מקצועיות-

     9/9/08 00:22:

   בגללך התחלתי לעקוב אחרי התוכנית המדוברת

   (עו"ד שלי מכין את מסמכי התביעה ברגע זה..)

   את לא חושבת שהיה שם איזה קטע מלוכלך

   בפרק האחרון וטל את טל (הביץ' והממורמר) עוד יחזרו?

     8/9/08 23:46:

   צטט: black_mag 2008-09-08 21:00:08


   אבל מה הבעיה שלך עם פיני??????????????????????????????????????

    

    


   אני לא יכולה לסבול אותו. צמחוני מדי.


   -חיים אתגר היה עושה עבודה הרבה יותר טובה-

     8/9/08 21:00:

   אבל מה הבעיה שלך עם פיני??????????????????????????????????????
     8/9/08 19:20:

   צטט: eyal brami 2008-09-08 17:51:40

   יתכן מצב שנוכל להצביע ולהשפיע להחזרת  אחד מהזוגות   ( לפי אתר YNET ) , אולי כדאי להרים דרך הפוסט שלך  קמפיין לביחירתם  של    ???

   בפוסטים שלי?

   בשביל מה יש פייסבוק???


   -אני מוכנה לעשות את זה רק אם במקרה, בטעות, ישלחו את נמרוד ורוקסן הביתה. את העולם אני אהפוך-

    

     8/9/08 17:51:
   יתכן מצב שנוכל להצביע ולהשפיע להחזרת  אחד מהזוגות   ( לפי אתר YNET ) , אולי כדאי להרים דרך הפוסט שלך  קמפיין לביחירתם  של    ???
     8/9/08 14:35:

   צטט: אלון דה אלפרט 2008-09-08 13:16:59

   הרגת אותי עם התוכי של גאל. הרגת אותי.

   אבל לא כואב לראות את טל משפיל את עצמו ככה? לדעתי זה היה הדבר הכי נורא בתכנית עד כה, כולל החבילה של איציק.

   החבילה של איציק היתה אחד מההיי לייטס היותר טובים של התכנית!


   -כואב? לא, אבל גם לא מצחיק. סתם מיותר-

    

     8/9/08 13:16:

   הרגת אותי עם התוכי של גאל. הרגת אותי.

    

    

   אבל לא כואב לראות את טל משפיל את עצמו ככה? לדעתי זה היה הדבר הכי נורא בתכנית עד כה, כולל החבילה של איציק.

     8/9/08 01:08:

   צטט: בaרaק 2008-09-08 00:15:49


   טוב , וידוי אישי ...אז אני עוקב אחר הסדרה

   הפייבוריט שלי הוא טל של מלאני

   אני מחזיק מהבחור הזה , לא מתייאש...ממשיך לנסות .

   רק המחשבה של התפרצות הר הגעש שיש בו

   ועוד עם יפיפייה כזאת מפחידה קצת .

   האמת, שאחרי פרק המייק אובר, הייתי די בטוחה שטל החדש נדלק על התחת של נמרוד בלוק החדש.


   -אבל היי, אולי אני טועה. הלוואי. פחות תחרות בשבילי-

    

     8/9/08 01:06:

   צטט: ליאי 2008-09-07 22:39:10

   לא נעים לומר (?), אבל ראיתי את הפרק המדובר... ואפילו (אללי אללי) נהניתי.

   לאן נגיע....

   הו לא!

   את הורסת את כל התדמית הרגישה שבנית לך פה!


   -קחי חזרה ומייד-

    

     8/9/08 01:04:

   צטט: eti.d 2008-09-07 21:33:50

   מחוסר זמן לא קראתי עד הסוף (יש תקציר)

   אבל רק קפצתי לומר ש,

   בפרק הזה חבל שלא היתה שקית הקאה לצידי עם ההערות של טל (החדש)

   והשתכנעתי סופית שהאיש שתול מושתל, חנון ושתוק

   חנון אמיתי לא היה לובש בגד ים כמו שהוא לבש,

   לא היה קונה לעצמו טי שרט של הרולינג סטונס

   ובטח ובטח לא היה מעז לשאול את השאלה ששאל.

   הימור שלי: זה ייגמר בזיון.

   חוזרת יותר מאוחר לקרוא ת'שאר

   ביייייייייי

   אני הרי אמרתי מהשניה הראשונה שהוא חנון דמיקולו.


   -שיגמר בזיון. מה אכפת לי? העיקר שזה לא נמרוד-

    

     8/9/08 01:03:

   צטט: *shade* 2008-09-07 21:01:17

   נו אמרתי לך, למה לי לצפות אם יש את הביקורת (סקירה! סקירה!!) השבועית שלך ?

   תודה.

   כרגיל, שאפו :)

    

   את לא מבינה כמה יסורים היו מנת חלקי עד שהצלחתי להעלות את הפוסט הזה.


   -הפריעו לי כל הזמן!!!!!!!-

     8/9/08 00:15:


   טוב , וידוי אישי ...אז אני עוקב אחר הסדרה

   הפייבוריט שלי הוא טל של מלאני

   אני מחזיק מהבחור הזה , לא מתייאש...ממשיך לנסות .

   רק המחשבה של התפרצות הר הגעש שיש בו

   ועוד עם יפיפייה כזאת מפחידה קצת .

     7/9/08 22:39:

   לא נעים לומר (?), אבל ראיתי את הפרק המדובר... ואפילו (אללי אללי) נהניתי.

   לאן נגיע....

     7/9/08 21:33:

   מחוסר זמן לא קראתי עד הסוף (יש תקציר)

   אבל רק קפצתי לומר ש,

   בפרק הזה חבל שלא היתה שקית הקאה לצידי עם ההערות של טל (החדש)

   והשתכנעתי סופית שהאיש שתול מושתל, חנון ושתוק

    

   חנון אמיתי לא היה לובש בגד ים כמו שהוא לבש,

   לא היה קונה לעצמו טי שרט של הרולינג סטונס

   ובטח ובטח לא היה מעז לשאול את השאלה ששאל.

    

   הימור שלי: זה ייגמר בזיון.

    

   חוזרת יותר מאוחר לקרוא ת'שאר

    

   ביייייייייי

     7/9/08 21:01:

   נו אמרתי לך, למה לי לצפות אם יש את הביקורת (סקירה! סקירה!!) השבועית שלך ?

    

   תודה.

   כרגיל, שאפו :)

   ארכיון

   פרופיל

   phoebe
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין