כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  כל מילה אמת

  אני לא טובה בלהמציא. אני גרועה בכתיבת סיפורים שלא היו ולא נבראו. כל מה שאני כותבת, קרה במציאות. אולי אני מתארת קצת בהגזמה, אוקיי, אבל נשבעת לכם שכל מילה אמת. כמעט.

  כל הזכויות שמורות אין להעתיק ו/או לעשות כל שימוש ללא היתר מראש ובכתב ©

  -רוב התמונות בבלוג נלקחו מגוגל תמונות. זכויות יוצרים? אין לי מושג למי לתת קרדיט-

  0

  היפה והחנון 9: רומנטיקה בעיר האורות

  24 תגובות   יום חמישי, 25/9/08, 06:53

   

  שני זוגות נוסעים לחופשה רומנטית בפריז, וזוג אחד נשאר לריב בוילה. וגם: יש הפתעה בסוף

  חצופים שם, בערוץ עשר. הרעיבו אותנו! הלקט מהשבוע שעבר היה פשוט מעליב. אין לי מילה אחרת. אם אני רוצה לשקוע בנוסטלגיה יש לי את כל הפרקים און ליין, אני לא צריכה שיאכילו אותי בכפית. אני יודעת לבד.

  ניסיתי לצפות בזה, נשבעת לכם. רציתי לתת לקוראי הנאמנים סקירה פלוס מסקנות פלוס אינסייד אינפו (אל תשאלו איך הייתי משיגה אותה) אבל מקץ חמש דקות כיביתי את הטלויזיה בשאט נפש ויצאתי לשכונתי. אלכוהול וסיגריות יותר טוב.

  והשבוע חזרו אלינו אהובינו בפרק ארוך, רב תהפוכות, מפתיע ומרגש. תודו שהתגעגעתם לפחות כמו ששחר התגעגע לדניאל אחרי שהיא הלכה.

  הו, העצבות של שחר. קשה לו, כואב לו, הוא מדוכדך ורע מזג, ועתידות להיות לזה השפעות הרסניות על ההתפתחויות הבאות. חוץ ממנו, כולם בחדר ההמתנה התפללו שרוקסן ונמרוד יחזרו. כשאני אומרת כולם אני מתכוונת למלאני וגאל, כי הרי הסכמנו כבר שטל הוא רכיכה חסרת עמוד שדרה. זוכרים?

  כשהג'ינגי'ת הלוהטת שבה אין גבול לאושר. צווחות שמחה, חיבוקים, נשיקות. "המלאכיות של צ'רלי", מכנה מלאני את ההרכב שנשאר בוילה, ולא מתייחסת בכלל לבחורים. מה זה חשוב? הם רק אביזרים, מבחינתה, ולא כאלה שאהובים עליה במיוחד.

   

  לפני בואו של הפיני הזוגות מבלים בבריכה. שמש, מים, ריח כלור וקרם הגנה. תענוג. אבל אין לאן לברוח, והם עוברים מאיגרא רמה לבירא עמיקתא:  אוטוטו יגיע מנחנו האהוב וה"בוקר טוב בנים בוקר טוב בנות" שלו.

   

  מכיוון שיש רק שלושה זוגות - תהיה רק משימה אחת, והמנצחים בה ישארו בוילה, בעוד שני הזוגות האחרים דינם להבעט לחדר הניפוי. אין אפילו טעם להתווכח.

   

  והמשימה, אליבא דפיני, היא כזו:

  הבנות ילמדו שפת מורס כדי שיוכלו לתקשר עם הבנים, שמצדם יערכו הכרות עם עולם הסלבס הבינ"ל. מתי יהיה להם שימוש במיומנויות ובידע החדש שירכשו? על כך בהמשך.

  לא נתעכב על סשן הלימודים שערכו יקירינו. האשימו אותי כאן בעבר בברברת מיותרת. אבל על דבר אחד אני לא יכולה לעבור בשתיקה: גאל לא יודעת מי זה קוונטין טרנטינו! ולא רק זה, היא לא ראתה את ספרות זולה, ואם זה לא מספיק - היא אפילו לא שמעה על ספרות זולה!

  בת כמה הבחורה הזו, תזכירו לי? 23? אוקיי. אז היא היתה בת עשר בערך כשהסרט יצא, אבל זו קלאסיקה! שמישו יעביר לה סדרת חינוך, ומהר, למרות שאני לא יודעת כמה זה יעזור במקרה שלה. נעל, לגמרי. אולי נעל מעצבים, אבל עדיין, נעל.

   

  מבחינה מסויימת גם אני נעל. גם בשבילי המורס היה סינית. נמרוד עושה לרוקסן קולות של משאית ברוורס כדי לעזור לה ללמוד, אבל אהובי, נמרוד, כפרה, לא אלה הקולות שהיא רוצה לשמוע ממך. גם לא אני.

   

  הזוגות נלקחים לחוף לא ברור, ספק ים ספק אגם, שבמרכזו אי קטנטן. הבנות מקבלות גלאי מתכות ומכשיר קשר. משימתן היא לאתר באמצעות גלאי המתכות קופסה הקבורה איפשהו בחוף. בתוך הקופסה  תהיה בטריה של מכשיר הקשר והן יצטרכו לכוון אותו לתדר מתאים ולשדר לבנים מסר כדי לקבל קוד. באמצעות הקוד הן יפתחו מנעול של קיאק, יחתרו אל הבנים שיהיו על האי ויעבירו אליהם מפתח. הבנים יפתחו באמצעותו קופסה המכילה שלושה פזלים, ירכיבו אותם ויזהו את פרצופיהן של שלוש כוכבות קולנוע מפורסמות . הם ישדרו לפיני את השמות ויקבלו רשות לצאת מהאי אל נקודת הסיום. הזוג הראשון שיגיע לשם - נשאר בוילה.

   

  נכון פשוט?

   

  אז זהו - שלא!

   

  הבנות השתדלו, באמת השתדלו. הן הסתובבו עם גלאי המתכות, כרו אזניים והקשיבו במלוא תשומת הלב לצפצופי המכשיר המטופש בזמן שהבנים היו על האי, בעמדת המתנה לשם שינוי.

   

  רוקסן היתה הראשונה שמצאה את קופסת המתכת הנכספת, והיא רצה אל הסירה/קיאק/מה שזה לא יהיה בזמן ששתי הבנות האחרות מחפשות ומחפשות, חופרות בחול ושוברות ציפורניים כדי לעבור לשלב הבא.

   

  אבל היא מסתבכת, לא מצליחה להפעיל את המכשיר. קדימה, ג'ינג'ית, אני לוחשת, קדימה. את יכולה!

  היא שמה את הבטריה לא טוב או בכלל לא שמה אותה, לא ברור מה קרה שם, אבל בסופו של דבר, הוריי! המכשיר עובד. נמרוד מעביר לה את הקוד, אבל לא הולך לה עם המנעול. איזה לחץ.  את ראשונה, מותק, אבל שימי לב, מלאני בשיא המרץ. היא חופרת וחופרת, כמעט כמו טל. אל תתני לבלונדה התפלה הזו לנצח אותך, את שומעת אותי? אל תתני לה!

   

  איזה מזל. מלאני מסתבכת, מתעצבנת, טל על האי צופה מרחוק ומתחיל להתייאש. גאל עדיין בשלב החיפושים, מוציאה את הנשמה, בוטשת ברגליה בחול. יושבת לנוח. קמה שוב. ושחר, כאילו לא מספיק לו הבאסה מעזיבתה של דניאל, מרגיש את מצב הרוח שלו מתחרבן והולך מרגע לרגע.

   

  שיתבאס! אין לי זמן לזוטות כגון אלו, אני עסוקה בלעודד את רוקסן, שבנתיים מצליחה לפתוח את המנעול ומתחילה לחתור לכיוון האי.

  רק אל תתהפכי, אני ממלמלת, ומעודדת אותה ביתר שאת כשאני רואה שמלאני כבר יצאה לדרך. הג'ינג'ית מגיעה אל אהובנו המשותף, הוא טס לכיוון הארגז עם הפאזלים, רואה אותם ומקבל חום. מתחיל להרכיב אותם, מסתבך, הגעתו של טל לא ממש משפרת את הריכוז שלו. מתעופפים לו חלקים על החול, עם הרוח, אלוהים יודע לאן. לחץ לחץ לחץ!

   

  בנתיים על הגדה השניה, גאל עדיין מחפשת.  

  עוצרת לנוח.

  משתזפת.

  שותה מים.

  שחר צופה בכל אלה כשהדם מבעבע בורידיו, ומקטר מקטר מקטר: "היא תבוסתנית, ככה לא מתנהגים, מה זה זה", באמא שלך, שתוק כבר, אתה מה זה לא מעסיק אותי עכשיו.

   

  נמרוד בשעה טובה מסיים להרכיב את הפאזלים, משדר לפיני את התשובה הנכונה ומקבל אישור לצאת עם רוקסן לנקודת הסיום. דקה אחר כך גם מלאני וטל יוצאים לשם, אבל בסופו של דבר, אני נושמת לרווחה: נמרוד ורוקסן הגיעו ראשונים וניצחו במשימה. הם נשארים, המתוקים שלי, ולי ממש לא אכפת מי מהזוגות האחרים ילך הביתה. העיקר שילכו.

  כן, היתה זו משימה נועזת, מסובכת וקשה, אבל מסתבר ששכרה בצדה. זה לא נשמע לי אמיתי ועד עכשיו קשה לי לעכל שזה באמת קרה: פיני מברבר על טיסה לפריז לזוג הזוכה. עבדתם קשה, הוא אומר, מגיע לכם.

  ואצל פיני כמו אצל פיני, הרי לא חשבתם לרגע שלא יגיע ה "אבל...."

  אתם יכולים להזמין רק עוד זוג אחד להצטרף.

  או כמו שנמרוד אמר, נשמה שלי, כפרה עליו: אחרי הליטופים, מגיעה הכאפה.

   

  פיני נותן לנמרוד ורוקסן עד למחרת בשלוש להחליט את מי הם רוצים לקחת איתם, ומסתלק.

  ערב שישי יורד על הוילה. ועכשיו, שימו לב, טרנד חדש: חזרה למסורת. הבנות מדליקות נרות שבת ומברכות זו את זו בברכת שבת שלום.  ובגלל שזו שבת, גאל מכריזה על שביתה: אני לא כותבת בשבת, לא לומדת בשבת, שבת מנוחה, תודה ושלום.

   

  אי אפשר להאשים את שחר כשהוא מתבאס מזה. את המשימה האחרונה היא זרקה קיבינימט, לא נקפה אצבע, לא ביקשה סליחה, ועכשיו היא החליטה שהיא לא לומדת לקראת חדר הניפוי שיכול לקבוע אם הם ישארו במשחק או ילכו הביתה.

  העצבנות שלו משאירה את גאל שוות נפש: אני קלטתי אותו, היא אומרת . שיהיה קצת עם עצמו בצד. אין מה לרדוף אחריו, כשהוא ירצה לדבר הוא יבוא. האדישות הזו שלה, אווווח, הלוואי עלי להיות קצת כזו.

   

  נמרוד עוזר לשחר ללמוד קצת. מי זה אורן וייגנפלד? הוא שואל אותו, ושחר אומר לו, מגיש מבזקים, בנימה מזלזלת משהו, שזה כבר עושה אותו מאוד חשוב.

  זה שם אותו שלב אחד מעל פליט ריאליטי, עונה לו נמרוד. אותי זה הצחיק.

   

  ''

  -שלב אחד מעל פליט ריאליטי. אורן וייגנפלד-

  נמרוד ורוקסן מרגישים מאוד לא נוח עם האווירה המתוחה שבין גאל ושחר, והם מנסים לפשר ולפייס ביניהם. זה לא הולך. חוץ מחפירות של שני הנצים והוצאת תסכולים, לא יוצא מזה שום דבר. זה נגמר בזה שרוקסן יושבת ללמד את גאל. אין ברירה: בימי שבת אלוהים לא מרשה למרקר!

   

  בשיחה עם הזוג הסורר מסבירים להם נמרוד ורוקסן שהם משאירים אותם בוילה כדי שיוכלו לתקשר ולפתור את המתחים ביניהם. כשטל ומלאני מצטרפים אליהם, הם מודיעים להם: תארזו מזוודה. אנחנו נוסעים לפריז! וטל כבר מתחיל לפתח תקוות שהאווירה הרומנטי בפריז אולי אולי תעזור לו עם מלאני.

   

   

  בנסיעה הזו, הבנות יהיו אחראיות על  הצד התרבותי והבנים על הבילויים. ובזמן שהם מתרגשים לקראת הטיסה, שחר מתכנן לישון יומיים ולא לדבר עם גאל אפילו מילה.

   

  "אנשים גסי רוח, ניחוח זיעה. הגענו לצרפת!"

   

  מגדל אייפל, קפה אנג'לינה, מסעדה פלצנית, טיולים ברגל ברחובות העיר הכי רומנטית בעולם. פריז! אני בוהה בטלויזיה ואין לי שום ספק שאם היתה לי מראה לידי (היי רוקסן, תזרקי לי רגע את שלך?) הייתי יכולה לראות איך הפרצוף שלי נעשה ירוק. מקינאה, ברור.

  ואז טל (שוב) מתחיל לחפור: מלאני יפה, מהממת, אני מתאהב, רציתי לנשק אותה, בלה בלה בלה. שמישו ישלח את הבחור הזה מפה כבר!

  בנתיים בוילה...

   

  שחר וגאל לבד, לבד, לבד בכל הבית הענק הזה, הוא במוד של להיות ברוגז, משתרע על המיטה עם הכרס בחוץ, והיא, מה...? מתפללת על הבוקר? ממתי היא נהייתה לנו כזו צדיקה?

  ואז הם מקבלים מכתב, שמזמין אותם לאירוח מלכים במאהל בדואי. הרכב בחוץ.  מזל שזה לא יום שבת, אחרת הרבנית שלנו עוד היתה מחליטה שהיא לא נוסעת.

  שחר מעדיף להיות תלוי מהאשכים פלוס עינויי תופת (השיר המצורף זה בשבילך, עיוני), מאשר לבלות יום במאהל הבדואי.

  גאל דווקא נהנית: "את שווה אלף גמלים", מתחנף אליה המארח הבדואי שלהם ומוזג לה קפה מר מלענה. היא מעווה את פרצופה היפה אשר ישיק אלף ספינות מדבר: נייה לי חם. אין לכם מזגן? איך אתם גרים פה? ועוד עם הגלבייה הזו?

  -כאן כבר התחלתי לצחקק לעצמי. רק היום היה לי מיני דיון בענייני גלביות, אבל באמת שזה לא קשור עכשיו-

  אבל רגע, איפה שחר...?

   

  שחר באוטו. גאל מנסה לשכנע אותו לחזור לשבת איתם, לאכול, אבל הוא לגמרי לא רוצה. אני מבינה שמשו לא בסדר כשהוא מסרב לאוכל.

  היא שולחת לו את הבדואי.

  הוא מסרב גם לו. ואין דבר שיותר מעליב בדואי מאשר סירוב להכנסת אורחים. אני זוכרת את זה עוד מכיתה ג' כשלקחו אותנו מהבצפר לאיזה מאהל בדואי ולימדו אותנו על מנהגי הכנסת האורחים שלהם.

   בתמונות האחרונות מהאירוע המכונן הזה, אנחנו רואים את גאל על הגמל ושחר משתרך ומה סובל. אלף גמלים? יש פה רק שניים, ועושה רושם שלא אכפת לו להסתפק בהם, רק שמישו כבר יקח ממנו את הצרפתיה הקטנה הזו.

  פריז

  ''

  רוקסן מתמוגגת מהבחירה של נמרוד בקפה אנג'לינה, ואומרת לו חצי בצחוק שליום השנה של הזוגיות שלהם, שיקח אותה לשם שוב. מלאני מביאה לנו ניתוח מבריק לסיטואציה: יש מצב שרוקסן אולי קצת קצת דלוקה על נמרוד. בימים האחרונים שמתי לב שבאמת יש פה איזה משו!

   

  במסגרת התכנית התרבותית רוקסן לוקחת אותם לשער הניצחון ומספרת להם על תריסר הרחובות שיוצאים מהכיכר הזו. נמרוד נדהם: "זה יותר גרוע מכיכר הדמעות בחולון!" ספר לי על זה, מותק. מי כמוני יודעת...

   

  שלחתי את המפלצת ירוקת העיניים להכין קפה, או משו, וצפיתי ברוקסן ונמרוד מטיילים יחד בעיר הכי רומנטית בעולם.

  "אחרי התכנית אני מבטיח לקחת אותך לדייט", הוא אומר לה. רוקסן, מילה שלו זו מילה, את יודעת. סגרת פה דיל לא רע בכלל.

  היא לא צריכה אותי שאגיד לה את זה: "יש בו את כל התכונות שחיפשתי בגבר ולא מצאתי", היא אומרת, "הוא בן אדם מדהים. מדהים".

   

  שחר וגאל הולכים לבאסטות

  ''

  בפריז אולי קר ויורד גשם, אבל באילת חם. שחר וגאל מסתובבים בטיילת, שומעים מוסיקה מהממת בפול ווליום מכל כיוון ועולים לכדור שמקפיץ אותם אין לי מושג לאיזה גובה. כשחוגרים אותם גאל מזהירה את העובדת המסכנה: אל תפוצצי לי את הסיליקון! זה עלה לי יקר! ואומרת שמע ישראל לפני שמזניקים אותם למעלה.

  הם צורחים כמו מטורפים, אדרנלין ראש היסטרי. אלוהים, איזה פחד, רק מלראות את זה חשבתי שאני הולכת להתעלף.

  אין דרך יותר טובה לנקות את כל המתח הזה שהיה ביניהם. כשהם יורדים משם הם שוב החברים הכי טובים. סוף טוב הכל טוב.

   

  בפריז טל לוקח את החברים לאיזושהי מסעדה פלצנית. מלאני מתחלחלת מהאוכל, והם שותים, שותים ושותים. ארבעתם מסטולים שפוכים מהתחת. כטוב ליבה ביין, רוקסן מנשקת את מלאני והבחורים בוהים בהן המומים. אממה, לטל לא לוקח יותר מדי זמן להתעשת: אני רוצה גם! הוא מכריז. לא שזה עוזר לו, המקסימום שהוא מקבל זה חיבוק. זה מה שיש בנתיים, מותק. תסתפק בזה.

  הבלונדה לא אטומה לגמרי, היא יודעת שטל דלוק עליה, אבל היא לגמרי בהכחשה: אני לא רוצה לדעת, היא אומרת.  טל מרגיש שקוף. "היא מפחדת מעצמה", עאלק. למי אתה מספר את הסיפורים האלה?

   "היא אולי כן מרגישה משו אבל מפחדת להתקרב יותר מדי". מי לא היה בסרט הזה? מי לא סיפר לעצמו סיפורים כאלה? תאמין במה שאתה רוצה, חמוד. מה שעוזר לך לעבור את הלילה.

  זהו, החלום הפריזאי נגמר, חוזרים לוילה, למשימות, לאימת חדר הניפוי. מלאני מדברת על הוילה כאילו זה סוג של עונש. הפגישה המחודשת עם שחר וגאל מאוד שמחה, הם מחליפים חוויות, מתעדכנים, אבל הם יודעים שמישו היום הולך הביתה. זה קצת מקלקל להם את השמחה.

   

  אז זהו, שלא (2)

   

  שלושת הזוגות האחרונים חושבים שהם בדרך לשלב חדר הניפוי ובעצם מחכה להם חתיכת הפתעה: כל הזוגות שכבר נופו מהמשחק מחכים להם בסלון הוילה. ככה, בלי הודעה מוקדמת.

  איך שאני נהניתי לראות שוב את כולם!

  עז, ואיציק, לירון המהממת, ורעות.

  וניר ההורס.

  אוי ניר ניר, מותק, כל כך טוב לראות אותך. הלב שלי ממש החמיץ פעימה.

  אבל פיתויים זולים לא יסיחו את דעתי! תהיה מועיל קצת. לך תתחיל עם רוקסן. זה יפנה לי את השטח. מה אתה אומר?

  אחרי החיבוקים, הנשיקות והלבבות העולים על גדותיהם מאושר הפגישה, שלושת הזוגות נזכרים לשאול את כל השאר: מה אתם עושים פה? וכמובן שאז, כמלאך שרת, פיני מתייצב ומספק הסברים.

   

  אין חדר ניפוי , הוא מודיע לשני הזוגות שכבר חשבו שגורלם נחרץ, אף אחד לא נפרד מהוילה הערב.

  "אבל..."

  חשבתם שאתם מתקרבים לקו הסיום?

  טעיתם!

  זוג אחד מאלה שנופו -  יחזור לוילה ויקבל עוד הזדמנות להתחרות ולנצח.

  משתררת דממה. שלושת הזוגות קולטים שוואלה, עכשיו הם חזרו צעד אחד אחורה.

  אני יודע שכל הזוגות פה רוצים לחזור, ממשיך פיני, אטום לסערת הרגשות שבה מצויים המתחרים ההמומים, ואני יכול להגיד לכם כבר מעכשיו, כדי להצטרף תעבדו מה קשה!

  והיטיבה להגדיר את זה דניאל:

  קדימה.  למלחמה!

  בפרק הבא: הבנות חושפות את פרצופן האמיתי, פותחות פה ג'ורא ומתנהגות כתגרניות בשוק. לא היה יותר פשוט להביא אמבטית בוץ וגופיות גבר מכה?

  לפרקים הקודמים:

   

  היפה והחנון: אין דברים כאלה

  פרק שני: מתחילים להתחמם

  פרק שלישי: אין גבול להפתעות

  פרק רביעי: בחירתה של מלאני

  פרק חמישי: הלב שלי נשבר

  פרק שישי: על טילים ונשים 

  פרק שביעי: כשנסיכות הופכות לצפרדעים

  פרק שמיני: טכנופוביה

  רוצים לתת פידבק? אני פה:

  phoebe2805@gmail.com

   

   

  דרג את התוכן:

   תגובות (24)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     26/9/08 14:30:

   צטט: eyal brami 2008-09-26 13:24:48


   איין עליך פיבי לא ראיתי וצחקתי  כאילו ...

   יש פה מקרה שמנסים כרגיל לגרד מאיתנו כמה גרושים בסמסים ?

   אני מקווה כמובן  שניר ואולה ( אוי אולה ) יעלו

    

   גם אני בעד זה שניר ואולה יעלו.


   -אוי ניר-

    

     26/9/08 13:24:


   איין עליך פיבי לא ראיתי וצחקתי  כאילו ...

   יש פה מקרה שמנסים כרגיל לגרד מאיתנו כמה גרושים בסמסים ?

   אני מקווה כמובן  שניר ואולה ( אוי אולה ) יעלו

    

     26/9/08 01:52:

   צטט: אוסטרליה 2008-09-25 23:01:52


   מותק לא רואה בעיניים חולה כבר כמה ימים

   סולחת לי אה - חסר לך שלא פיצוי - כוכב

   -----------------------------------------

   בטח את אומרת לעצמך עדיף שתשתוק

   חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

   נדפק לי השכל פיבס זה מהמחלה

   לא נורא מותק, אני סולחת.


   -זה יעבור-

    

     26/9/08 00:14:

   צטט: *shade* 2008-09-25 20:08:04

   אח, אם היית שומעת את פרץ הצחוק...


   בפרומו מישהי אומרת למישהו "איזה מזל שהכרנו"... מה זה היה ?

   פרטי, נמקי והסבירי!

   (את רואה, קו גמאני יודעת לעשות :)

   (ונראה אותך מצליחה לקרוא את זה)

    

   אני בטוחה שהשכנים שמעו.


   -הצלחתי והצלחתי!-

     26/9/08 00:09:

   צטט: אלת האש 2008-09-25 19:43:36


   תראי אני לא רואה טיוי בחיים שלי, אני לא יודעת מה כתבת כאן..אבל זה נראה כמו תקציר של אימה.

   לא קראתי הכל..אבל  הענקתי לך מדליה על הסבלנות, הפרוט, ההשקעה, והסדר והנקיון של ההגשה.


   את ישנה מידי פעם.?

   מישו צריך לתעד למען הדורות הבאים.


   -ישנה? לפעמים. לא מספיק-

    

     25/9/08 23:01:


   מותק לא רואה בעיניים חולה כבר כמה ימים

   סולחת לי אה - חסר לך שלא פיצוי - כוכב

   -----------------------------------------

   בטח את אומרת לעצמך עדיף שתשתוק

   חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

   נדפק לי השכל פיבס זה מהמחלה

     25/9/08 20:08:

   צטט: phoebe 2008-09-25 18:49:25

   צטט: *shade* 2008-09-25 18:04:48

   אני, רק שאלה :

   מתי זה נגמר ?

    

   אה, זה ברור: כשהחנון יזיין את הבחורה.


   -הכל צריך ללמד אותך?-

   אח, אם היית שומעת את פרץ הצחוק...


   בפרומו מישהי אומרת למישהו "איזה מזל שהכרנו"... מה זה היה ?

   פרטי, נמקי והסבירי!

   (את רואה, קו גמאני יודעת לעשות :)

   (ונראה אותך מצליחה לקרוא את זה)

     25/9/08 19:43:


   תראי אני לא רואה טיוי בחיים שלי, אני לא יודעת מה כתבת כאן..אבל זה נראה כמו תקציר של אימה.

   לא קראתי הכל..אבל  הענקתי לך מדליה על הסבלנות, הפרוט, ההשקעה, והסדר והנקיון של ההגשה.


   את ישנה מידי פעם.?

     25/9/08 18:49:

   צטט: *shade* 2008-09-25 18:04:48

   אני, רק שאלה :

   מתי זה נגמר ?

    

   אה, זה ברור: כשהחנון יזיין את הבחורה.


   -הכל צריך ללמד אותך?-

     25/9/08 18:04:

   אני, רק שאלה :

   מתי זה נגמר ?

     25/9/08 17:01:

   צטט: תוני 2008-09-25 16:54:37


   שנאכל כמה שלבלולים?

   איכס, אני לא מעיזה.


   -אני עדיין תחת השפעת פוסט ההמבורגרים-

    

     25/9/08 16:54:

   שנאכל כמה שלבלולים?
     25/9/08 15:36:

   צטט: בילי בלום 2008-09-25 15:28:49

    בשביל דניאל, מכפת לך.

    

   הבחורה לא יודעת מה טוב בשבילה.


   -אני עדיין בעד יואב. או בעד ניר, אם נערב הורמונים-

    

     25/9/08 15:28:

   משו לא מסתדר לי עם השדרוג הנוסף שלך.

   את משאירה את שחר!


   -לא לא לא, לא ילך ככה. יוחזרו יואב ודניאל לאלתר-

    

    בשביל דניאל, מכפת לך.

    

     25/9/08 15:20:

   צטט: plastilinit 2008-09-25 14:23:36

   פרק מעולה

   כמה הערות שלי: גאל, שתמיד חופרת לשחר שהוא צריך להתאמץ, באמת עיצבנה אותי, וקשה שלא להבין את שחר. יושבת משתזפת לה, כשיש לה פרטנר שמחכה לה?? חוצפה!

   ההערה של נמרוד על "שלב אחד מעל פליט ריאליטי" הייתה מעולה, וואחד מודעות עצמית של פליט ריאליטי עתידי בעצמו.

   הנשיקה בין רוקסו ומלאני הייתה זולה. משהו שפריחות עושות כדי לנסות לחרמן את החברים העארסים שלהן. כל כך זול. בעעעעה.

   ומה, ניר ואולה יחזרו או מה?

    

    

   ואני חוזרת ומזכירה שכבר מהפרק הראשון אמרתי שנמרוד הוא הכי שווה שם.

   מכל הבחינות!


   -נשיקה זולה לגמרי ותגידי, יש מצב שזה היה מבוים מטעם ההפקה...? לאאאאאא, לא יכול להיות-

     25/9/08 15:18:

   צטט: בילי בלום 2008-09-25 14:23:23


   אני מציעה טרייד אין-

   דניאל ויואב מחליפים את מלאני וטל.

   לירון ואדם מחליפים את גאל ושחר.

   לא שיש לי משו נגד קליטת עליה ,אבל יותר מידי שמות לועזיים לא עושים לי טוב...

   חוצמיזה , קצת פספסתי את אם הקליקה (לירון) שעפה מהר מידי,

   את דניאל אני הכי הכי אוהבת.

   על ניר המהמם אני מוותרת כי פשוט לא בא לי על אולה.

   והנה הגיתי שדרוג נוסף... ניר במקום טל , לירון במקום מלאני, ודניאל במקום גאל !

    

   משו לא מסתדר לי עם השדרוג הנוסף שלך.

   את משאירה את שחר!


   -לא לא לא, לא ילך ככה. יוחזרו יואב ודניאל לאלתר-

    

     25/9/08 15:16:

   צטט: VB 2008-09-25 13:21:17


   אכן הלקט היה נורא. עושה רושם שמישהו בהפקה התעורר וגילה שתכף נגמרת להם העונה, ודווקא חבל כי יש להם אווזה שמטילה ביתי זהב (או לפחות אווזה מעוצבת),  אז דחפו לנו לקט.

    כמה אידיוטיהם חושבים שאנחנו.. (מצד שני, יש להם שם את גאל ומלאני.. זה גורם לך לאבד פרופורציות).

   דווקא נגמר יפה בסוף גאל ושחר...

   והאמת, שכבר נשבוע שעבר היה ברור שידחפו עוד איזה זוג לוילה (ראה ךהאריך את העונה שלא טרחו להכין כראוי מראש, ולכן זקוקים לסגור "חורים" בקטעי לקט). רק לא חשבתי שיביאו את כווווולללללםםםם

   יהיה שמיח

   היה לקט בגלל הפריימריז, אני חושבת. זה לא שהם עשו לנו את זה בכוונה.

   לא שזה עשה את זה פחות משעמם.


   -אני לא אוהבת את שחר, וגם על גאל אני לא ממש משתגעת-

    

     25/9/08 15:15:

   צטט: eti.d 2008-09-25 07:55:13

   אחזור לקרוא יותר מאוחר,

   אבל בקצרה:

   הלקט היה בהחלט מיותר והוריד קצת מהמומנטום (משום מה בלילות יותר קרירים, התכנית פחות עושה לי את זה. בקיץ הלוהט זה היה מרענן פלוס!)

   ו...

   אכן נמרוד מלך!

    

   בקצרה?

   מה זה בקצרה?!?!

   אנחנו אוהבים ארוך!


   -כיווץ זה משו שלא כולם מבינים-

     25/9/08 14:46:

   צטט: plastilinit 2008-09-25 14:25:21

    גם אני הכי אוהבת את דניאל

   ובאמת ללירון -הבחורה הכי יפה שם- כמעט לא היה זמן מסך. מוזר לי לשמוע שהיא בקליקה, כי חשבתי שהמוטיב המאחד שלהן הוא היותן פריחות מפחידות מעיירות פיתוח, ולירון ממש לא נראית כזו או מתנהגת ככה..

    

    לירון הייתה אמא אווזה של כל מתוקות הקליקה

   (אגב, רעות קורעת חונקת חושומור מהמשובחים !)

   ורק כשעזבה עם פרידתן ממנה , הובהר העניין. תוך בכיות וחיבוקין.

     25/9/08 14:25:

   צטט: בילי בלום 2008-09-25 14:23:23


   אני מציעה טרייד אין-

   דניאל ויואב מחליפים את מלאני וטל.

   לירון ואדם מחליפים את גאל ושחר.

   לא שיש לי משו נגד קליטת עליה ,אבל יותר מידי שמות לועזיים לא עושים לי טוב...

   חוצמיזה , קצת פספסתי את אם הקליקה (לירון) שעפה מהר מידי,

   את דניאל אני הכי הכי אוהבת.

   על ניר המהמם אני מוותרת כי פשוט לא בא לי על אולה.

   והנה הגיתי שדרוג נוסף... ניר במקום טל , לירון במקום מלאני, ודניאל במקום גאל !

    

    גם אני הכי אוהבת את דניאל

   ובאמת ללירון -הבחורה הכי יפה שם- כמעט לא היה זמן מסך. מוזר לי לשמוע שהיא בקליקה, כי חשבתי שהמוטיב המאחד שלהן הוא היותן פריחות מפחידות מעיירות פיתוח, ולירון ממש לא נראית כזו או מתנהגת ככה..

    

     25/9/08 14:23:

   פרק מעולה

   כמה הערות שלי: גאל, שתמיד חופרת לשחר שהוא צריך להתאמץ, באמת עיצבנה אותי, וקשה שלא להבין את שחר. יושבת משתזפת לה, כשיש לה פרטנר שמחכה לה?? חוצפה!

    

   ההערה של נמרוד על "שלב אחד מעל פליט ריאליטי" הייתה מעולה, וואחד מודעות עצמית של פליט ריאליטי עתידי בעצמו.

    

   הנשיקה בין רוקסו ומלאני הייתה זולה. משהו שפריחות עושות כדי לנסות לחרמן את החברים העארסים שלהן. כל כך זול. בעעעעה.

    

   ומה, ניר ואולה יחזרו או מה?

    

     25/9/08 14:23:


   אני מציעה טרייד אין-

   דניאל ויואב מחליפים את מלאני וטל.

   לירון ואדם מחליפים את גאל ושחר.

   לא שיש לי משו נגד קליטת עליה ,אבל יותר מידי שמות לועזיים לא עושים לי טוב...

   חוצמיזה , קצת פספסתי את אם הקליקה (לירון) שעפה מהר מידי,

   את דניאל אני הכי הכי אוהבת.

   על ניר המהמם אני מוותרת כי פשוט לא בא לי על אולה.

   והנה הגיתי שדרוג נוסף... ניר במקום טל , לירון במקום מלאני, ודניאל במקום גאל !

    

     25/9/08 13:21:


   אכן הלקט היה נורא. עושה רושם שמישהו בהפקה התעורר וגילה שתכף נגמרת להם העונה, ודווקא חבל כי יש להם אווזה שמטילה ביתי זהב (או לפחות אווזה מעוצבת),  אז דחפו לנו לקט.

    כמה אידיוטיהם חושבים שאנחנו.. (מצד שני, יש להם שם את גאל ומלאני.. זה גורם לך לאבד פרופורציות).

    

   דווקא נגמר יפה בסוף גאל ושחר...

   והאמת, שכבר נשבוע שעבר היה ברור שידחפו עוד איזה זוג לוילה (ראה ךהאריך את העונה שלא טרחו להכין כראוי מראש, ולכן זקוקים לסגור "חורים" בקטעי לקט). רק לא חשבתי שיביאו את כווווולללללםםםם

   יהיה שמיח

     25/9/08 07:55:

   אחזור לקרוא יותר מאוחר,

   אבל בקצרה:

    

   הלקט היה בהחלט מיותר והוריד קצת מהמומנטום (משום מה בלילות יותר קרירים, התכנית פחות עושה לי את זה. בקיץ הלוהט זה היה מרענן פלוס!)

    

   ו...

   אכן נמרוד מלך!

   ארכיון

   פרופיל

   phoebe
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין