כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  כל מילה אמת

  אני לא טובה בלהמציא. אני גרועה בכתיבת סיפורים שלא היו ולא נבראו. כל מה שאני כותבת, קרה במציאות. אולי אני מתארת קצת בהגזמה, אוקיי, אבל נשבעת לכם שכל מילה אמת. כמעט.

  כל הזכויות שמורות אין להעתיק ו/או לעשות כל שימוש ללא היתר מראש ובכתב ©

  -רוב התמונות בבלוג נלקחו מגוגל תמונות. זכויות יוצרים? אין לי מושג למי לתת קרדיט-

  0

  היפה והחנון 13: מריחים את הסוף

  8 תגובות   יום ראשון, 26/10/08, 07:36

   -תראו להם מה זה. נמרוד רייס ורוקסן פלדמן-

   

  משימה אחרונה, אם כל המסיבות ובסוף, מה אתם יודעים, הפתעה! 

  לכי תסמכי על נענע 10. מישו שם פקשש, בכוונה או שלא בכוונה, ונכון לרגע כתיבת שורות אלו הם לא העלו את הפרק און ליין.

  ואני, דווקא הערב החלטתי לראות את הפרק בעשר דקות איחור ולא לכתוב שום הערות.

   

  לא נותרה לי ברירה אלא לנסות ולהסתדר עם זכרוני הקלוקל. אנא סלחו לי על טעויות, אם יהיו (ויהיו) כאלו.

   

  אחרי שבשבוע שעבר התעופפו להם מלאני וטל אל הלימבו שבו נודדים פליטי תכניות הריאליטי (מצדי הם יכולים לנדוד שם לנצח) נשארו בוילה שלושת הזוגות האחרונים: שחר וגאל, רעות ואיציק, ואהוביי רוקסן ונמרוד. הזוג שלא יצליח לעמוד במשימות השבוע  - ילך הביתה, ושני הזוגות הנותרים יגיעו לגמר.

   

  נשבעת לכם שזו הפעם האחרונה שאני מזלזלת בפיני ובהסברים שלו. הדלקתי את הטלויזיה כשהם כבר היו באמצע המשימה. זו, עד כמה שהבנתי המוגבלת מגעת, היתה מורכבת  למדי: הזוגות אמורים להבריק ולצחצח ארבעה רכבים, לקבל אישור משימי תבורי, שכנראה עבר צחצוח והברקה משל עצמו לפני ששלפו אותו מהנפטלין כדי להשתתף בפרק, ואז לקבל מספר סידורי של רכב שנמצא בתוך מגרש חניה ענק בין עשרות כלי רכב אחרים. בתא המטען הם ימצאו רתמת סנפלינג, אותו תלבש הבחורה ותטפס אל על, לקצהו של מנוף גבוה, שם יהיה עליה להניף דגל עם לוגו התכנית. זה לא יגמר שם, כי יהיה עליה לחזור אל הקרקע ויחד עם בן זוגה לרוץ אל קו הסיום, שם יחכה להם פיני. הזוג הראשון שיצליח לבצע את כל אלה ויגיע מותש להתעלף למרגלותיו של מנחנו האהוב - ינצח במשימה ויבטיח את מקומו בגמר.

   

  כשאני הגעתי, נפלתי היישר על קיטוריו של שחר באשר לסחיבת דליי המים הכבדים. יפה להם המודעות למצבו הרעוע של משק המים במדינה. אין, פשוט אין לנו מים לבזבז, אבל לשטוף מכוניות במשימה מטופשת בזמן שיכולתם לחשוב על משו קצת יותר מעניין ופחות דבילי, זה בסדר.

   

  רוקסן עושה עיניים (הא הא, יש לו משל עצמו) לשימי תבורי כדי שיאשר להם להמשיך אל הרכב הבא. קוצי מוצי וחיינדלך אף פעם לא מזיקים, מה, ג'ינג'ית? לא יודעת אם בגלל זה, אבל הם ממשיכים הלאה, והפלא ופלא, מצליחים להשיג את רעות ואיציק. למרות שרעות התנהלה בנחישות של מתאבדת שיעית, איציק קצת האט להם את הקצב, וכך מגיעים שני יקירי אל רתמת הסנפלינג ואל המנוף ראשונים.

  ''

  -קרב צמוד. רעות מלכין ואיציק קסאפו-

   

  הבנות מטפסות למעלה ואני מתעייפת רק מלהסתכל עליהן. הן מתנשפות, אני בטוחה שהן גם מזיעות, כל שריר בגופן הענוג כואב ודואב אבל אף אחת מהן לא מוותרת. גאל, מסכנה, פוחדת פחד מוות לרדת מהמנוף למטה, ובנתיים שני הזוגות האחרים בקרב צמוד, בדרך אל קו הסיום. ישבתי על קצה מושבי, כססתי את הציפורניים עד לבסיס ונשמתי לרווחה רק כששני אהובי הגיעו ראשונים אל פיני וניצחו במשימה. זהו, הם בגמר, מבחינתי יכולתי לכבות את הטלויזיה באותו רגע.

   

  אבל אתם כבר מכירים אותי קצת: ברור שלא עשיתי את זה, התכנית פשוט משעשעת מדי.

   

  נשארה לנו משימת היתרון האחרונה, ופיני שב ומדגיש את חשיבותה: היתרון יכול להיות משמעותי ביותר בחדר הניפוי. את נמרוד ורוקסן הוא כבר הציל שלוש פעמים. והפעם, שימו לב, אתם הולכים לארגן את אם כל המסיבות, הערב, בוילה. הבנים אחראים על רשימת המוזמנים, הבנות יופקדו על האירגון. איך קובעים מי מנצח? פשוט וקל: כל אחד מהבנים מקבל ערימת הזמנות למסיבה עם שמו ותמונתו. על כל גבר שיצליחו להביא למסיבה - הם מקבלים נקודה אחת, על כל בחורה - שלוש נקודות. מי שצובר את מספר הנקודות הרב ביותר - הוא המנצח.

   

  הבנים יוצאים לטיילת אילת, נטפלים לעוברים ושבים תמימים, מספרים על המסיבה, משדלים אותם להגיע ומדגישים את הכניסה החינמית, האלכוהול החינמי והמוסיקה המהממת. שחר מבטיח לבחורים שיהיו ים כוסיות (תמיד עובד, אה?), איציק מפעיל את כל הקסם האישי שלו ומחלק כיפים לרוב, ורק נמרוד, עושה רושם, באמת נהנה מהחוויה, כי הוא? מה אכפת לו, המקום שלו ושל רוקסן מובטח.

   

  בנתיים הבנות עושות טלפונים. לארגן מסיבה מהיום להיום, כך מסתבר, זה לא פשוט בכלל.  דיג'יי, עיצוב, בר, קייטרינג, ככה  מעכשיו לעכשיו? כנראה בהפקה חושבים שהצופים ממש טיפשים או ממש תמימים כדי להאמין שרוקסן וגאל (רעות הרגישה לא טוב, מסכנה, והלכה לנוח), ואני לא מתכוונת חלילה לזלזל בהן - הצליחו להרים מסיבה כזו לבד. אבל היי, זה ריאליטי לנד. הכל אפשרי!

   

  ההמתנה לאורחים הראשונים שיגיעו מורטת עצבים. ואני חשבתי שרק לי יש את הקטע חסר הביטחון המטופש הזה, של להזמין אנשים ולפחד שאף אחד לא יגיע... בסופו של דבר, זורם קהל של יפים ויפות למקום, הדיג'יי מתחיל לתת בראש, האלכוהול זורם כמים וכולם עושים חיים משוגעים. בעיקר שחר, שרוקד עם שלוש בחורות בבת אחת, שולח מבטים פלרטטניים לכל עבר ובאופן כללי, נהנה מהחיים.

   

  בסיום המסיבה (אין לי מושג באיזו שעה זה היה, ואם היא באמת התחילה בשמונה, שזה מה מוקדם, זה לא יכול להיות הרבה אחרי חצות) הזוגות נשפכים על הספות בוילה, לא רואים בעיניים, ואז מגיע פיני עם מארגן המסיבות עומר, כדי להכריז על המנצח. אני בכלל לא מופתעת כשמתברר שזה נמרוד. גם את רוקסן העובדה הזו לא משאירה פעורת פה: מי עוד יכול לנצח? נו, ברור שנמרוד.

  לקראת חדר הניפוי, בפעם האחרונה

   

  הפעם אין קלסרים, אין חומרי לימוד, ואי אפשר ללמוד לקראת חידון הטריוויה הכי חשוב: הזוגות ישאלו שאלות שיבדקו כמה הם באמת מכירים אחד את השני. לקראת זה אי אפשר להתכונן. או שאתם מכירים, או שלא. ובכל זאת, שחר וגאל ואיציק ורעות יושבים ועורכים רשימות, בוחנים אחד את השני ומתכוננים בשיא הרצינות לקראת חדר הניפוי.

  בנתיים, רוקסן ונמרוד משתובבים להנאתם בבריכה, עושים חיים, רגועים, נהנים אחד מהשניה והדאגה הכי גדולה שלהם היא למי לתת את היתרון שזכו בו במשימת המסיבה.

   

  שחר היה בטוח שהוא וגאל הולכים לקבל את היתרון: נמרוד חבר טוב שלי, הוא אומר, הוא הבטיח לי שאם הוא זוכה ביתרון הוא נותן לי אותו. אך הוא עתיד להתבדות: נמרוד ורוקסן עשו החלטה טקטית ונתנו את היתרון דווקא לאיציק ורעות, מתוך מחשבה שלהתמודד מולם בגמר יהיה קל יותר מאשר להתמודד מול גאל ושחר.

   

  לפני חדר הניפוי, חברינו היקרים מוצאים שוב מכתב מסתורי השולח אותם אל הקומה השניה. שם מחכים להם שלושה דיסקים ועליהם, כך מסתבר, מכתבי - וידאו פלוס סיכום תקופה של כל אחד מהזוגות.

   

  אכן, רגעים מרגשים. המתמודדים מוחים דמעה מול המילים הנוגעות ללב תוך כדי שהם מחייכים בלאט למראה התמונות מהימים הראשונים בוילה. באווירה זו של נוסטלגיה מלנכולית משהו, אנחנו עוברים לשלב חדר הניפוי. בפעם האחרונה, אמן כן יהי רצון.

   

  אחרי שהם אורזים, ברגע טלוויזיוני ראוי לציון שכמו נלקח מסרט קיטש הוליוודי (לי זה הזכיר יותר סצינה מסדרות הדרמה/נעורים בוורלי הילס סטייל של הניינטיז), שחר מעניק לגאל, כמתנת פרידה, את כובע הספיידרמן האהוב עליו: אני רוצה שזה יהיה שלך, הוא אומר לה, והיא מתרגשת עד דמעות. חמוד. מאוד חמוד. אבל עדיין: אני לא אוהבת את שחר. שוט מי.

  ''

  -לא אוהבת אותך. שחר גולדפינגר וגאל אלקסלסי-

  בחדר הניפוי הבנים נשלחים החוצה ופיני שואל את הבנות שאלות עליהם. מה הרגע שהכי עצבנת את שחר, מה לדעתך החלק בגוף האישה שאיציק הכי אוהב, מה הדבר הכי מטורף ששחר עשה?

   

  כשהבנים חוזרים הם עונים על השאלות בעצמם (הו אללי, שחר רץ בחליפת הולדתו ברחוב הראשי של עיר מגוריו לאחר שהפסיד בהתערבות, ואיציק בן השש עשרה השתתף בחידון מדעי בערוץ הראשון. למרבה הזוועה, יש קטע ארכיון שמוכיח את זה), ואז חוזרים על אותה רוטינה, כשהבנות יוצאות והבנים נשאלים עליהן. נמרוד ורוקסן יושבים בחדר הצפיה, ולאחר ששלב החידון מסתיים בנצחונם של איציק ורעות, הם נקראים להצטרף אל חבריהם.

   

  נראה שזה כמעט הסוף: שחר וגאל ילכו הביתה, שני הזוגות האחרים יעלו לגמר - היה טוב, טוב שהיה, היו שלום ותודה על הדגים.

   

  אז זהו, שלא

   

  פיני מציב בפני נמרוד ורוקסן דילמה קשה: הוא נותן להם אפשרות להחליט האם הם רוצים להתמודד בגמר מול איציק ורעות, או לצרף בכל זאת את שחר וגאל לשלב הבא. קחו לכם כמה דקות, הוא אומר להם, ושולח אותם החוצה להתייעצות.

   

  כשהם חוזרים (מה אתם יודעים, בדיוק אז היה לי טלפון והטלויזיה שלי היתה על מיוט, גוד דמט) נמרוד פונה לשחר וגאל: לא שכחנו מי שלח אותנו לחדר הניפוי בפעם הראשונה, הוא אומר להם. לא סתם לא לקחנו אתכם איתנו לפריז, ולא סתם לא נתנו לכם את היתרון עכשיו. אחרי כל זה, יש לי רק דבר אחד להגיד לכם.

   

  כאן הוא עושה פאוזה, שנראית לשחר וגאל כמו נצח, ובסופה אומר להם: ברוכים הבאים לגמר. אוי, חמוד שלי, מלאך.

   

  ככה מסתיים הפרק: צלילי מוסיקה, חיבוקים, נשיקות וכולם מתרגשים עד כדי קוצר נשימה. אני מתחילה לספור את הדקות עד לגרנד פינאלי. ואתם...?

   

  -מי שלא מיהר לזפזפ, אגב, זכה לראות את הפרומו לפרק הגמר. נייס. ורי נייס-

  דרג את התוכן:

   תגובות (8)

   נא להתחבר כדי להגיב

   התחברות או הרשמה   

   סדר התגובות :
   ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
   /null/cdate#

   /null/text_64k_1#

   RSS
     26/10/08 23:54:


   ואני בטוח שאת יכולה לתעל את הזמן שלך לדברים הרבה יותר מניבים

    

   אולטרא נטול כוכבים

     26/10/08 23:45:

   צטט: phoebe 2008-10-26 20:15:25

   צטט: מיכל-: 2008-10-26 19:48:45

   מותק,

   אתמול צפיתי בפרק. אירוע הסטורי. 

   אני מעריצה אותך שאת צופה בזה בכזו התמדה, אני הייתי ממש קרובה להישבר בפרק הכמעטיחד שראיתי ודי בלית ברירה.

   זה כל-כך גרוע, טוב שכבר כמעט נגמר.

   אגב, היתה בתכנית הזו בחורה אחת שכן יודעת לדבר עברית ללא כל שגיאה?

    

   זה לא גרוע!

   זה טראש במיטבו!


   -בהתחלה היו בחורות שעברית היתה שפת האם שלהן, והן הצליחו להרוס אותה בלי שהגיעו אפילו לחצי מדרגת החינניות של השגיאות של רוקסן-

    אתן לא מבינות דבר בסיסי: אם הן ידעו לדבר עברית, אף אחד לא יסתכל. זה זן שמטפחים בשקידה במעבדות מתחת לאדמה, בצוותא עם כל מיני חיות שהעולם עוד לא זכה להכיר, ומשחררים אותו שחרור מבוקר לאטמוספירה.

   לפרטים - 

   http://cafe.themarker.com/view.php?t=601375

    

    

    

     26/10/08 20:15:

   צטט: מיכל-: 2008-10-26 19:48:45

   מותק,

   אתמול צפיתי בפרק. אירוע הסטורי. 

   אני מעריצה אותך שאת צופה בזה בכזו התמדה, אני הייתי ממש קרובה להישבר בפרק הכמעטיחד שראיתי ודי בלית ברירה.

   זה כל-כך גרוע, טוב שכבר כמעט נגמר.

   אגב, היתה בתכנית הזו בחורה אחת שכן יודעת לדבר עברית ללא כל שגיאה?

    

   זה לא גרוע!

   זה טראש במיטבו!


   -בהתחלה היו בחורות שעברית היתה שפת האם שלהן, והן הצליחו להרוס אותה בלי שהגיעו אפילו לחצי מדרגת החינניות של השגיאות של רוקסן-

     26/10/08 19:48:

   מותק,

   אתמול צפיתי בפרק. אירוע הסטורי. 

   אני מעריצה אותך שאת צופה בזה בכזו התמדה, אני הייתי ממש קרובה להישבר בפרק הכמעטיחד שראיתי ודי בלית ברירה.

   זה כל-כך גרוע, טוב שכבר כמעט נגמר.

   אגב, היתה בתכנית הזו בחורה אחת שכן יודעת לדבר עברית ללא כל שגיאה?

     26/10/08 14:40:

   צטט: ציניקן 2008-10-26 11:26:47


   אחלה !

   ממתין לפרשונות למשחק כדורגל ...

   אני מתעבת כדורגל, ככה שאין הרבה סיכוי שזה יקרה.


   -אולי כאתנחתא קומית-

    

     26/10/08 14:37:

   צטט: eyal brami 2008-10-26 10:49:53

   רעות " מתאבדת שיעית" הגדרה קולעת ואפילו היא מודעת לכך , " יצא לי שם של ערסית " זה די קרוב .

   ומשום מה הפירגון שלה לאיציק ?? לא ממש משכנעת. אולי הבעיה בהבנה אצלי ?

   לעומתה גאל, רואים ששחר לא גורם לה להתאהב , אבל יש כימיה מעניננת ? מה דעתך ?

   על רוקסן ונמרוד איין . לאף אחד .  הגדולים מכולם בי דפנישיין !

   יללה לגמר ...

    

   הכי יפה שרעות טוענת שהיא "לא ערסית". לא, בכלל לא.

   לזכותה יאמר שהיא לא בחורה רעה. חמודה, וכן מצחיקה בטירוף.

   גאל קיבלה הצעת נישואין לפני פרק אחד כולה! כנראה זה לא עשה עליה יותר מדי רושם אם היא מוצאת את הזמן לקנא בשחר... שעליו אין לי אפילו מילה אחת טובה להגיד.


   -לא אומרת כלום על נמרוד ורוקסן. דעתי ידועה-

     26/10/08 11:26:


   אחלה !

   ממתין לפרשונות למשחק כדורגל ...

     26/10/08 10:49:

   רעות " מתאבדת שיעית" הגדרה קולעת ואפילו היא מודעת לכך , " יצא לי שם של ערסית " זה די קרוב .

   ומשום מה הפירגון שלה לאיציק ?? לא ממש משכנעת. אולי הבעיה בהבנה אצלי ?

   לעומתה גאל, רואים ששחר לא גורם לה להתאהב , אבל יש כימיה מעניננת ? מה דעתך ?

   על רוקסן ונמרוד איין . לאף אחד .  הגדולים מכולם בי דפנישיין !

    

   יללה לגמר ...

   ארכיון

   פרופיל

   phoebe
   1. שלח הודעה
   2. אוף ליין
   3. אוף ליין