כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

עסקי אמנות

ברוכים הבאים לקהילת "עסקי אמנות".   כאן נפגשים העולמות של היוצרים ושל צרכני האמנות . מדברים על אמנות, על הכוחות המניעים את שוק האמנות, על אמנות וכסף.   אתם מוזמנים להתעדכן, ללמוד, ללמד ובעיקר ליהנות.                      חברים חדשים - נא לקרוא תחילה את נהלי הקהילה. תודה.

אמנות ובמה

פורום

ביקורת תערוכות

לכולם יש מה להגיד - זה המקום.\r\nאהבתם? שנאתם? ספרו לנו על התערוכות שראיתם.

חברים בקהילה (3835)

rebosher
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    באבא יאגה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ששת שצ
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ארנה א
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    eicher077
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    bonbonyetta
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    kimchid
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אטיוד5
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    חינוך אחר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

Alice Neel

24/7/10 15:41
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2010-07-24 15:41:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אבי, הפיקסלים שאנו רואים במסך שלנו מעוותים מהפיקסלים שהעין שלנו רואה במציאות. אי אפשר להתרשם דרך מסך המחשב מתמונה כמו מהציור עצמו בגודל טבעי. ישנם ציורים קטני מידות שדווקא מסך המחשב מחמיא להם ומעניק להם עוצמה שמתגמדת כשרואים את הציור במציאות. ולעומת זאת ציורים גדלי מידות מצטמצמים על המסך ומאבדים את עוצמתם. כמו כן, הצבעים משתנים והטקסטורה יוצאת שטוחה על המסך. ישנם מרקמים עדינים שלא עוברים דרך המסך ולעומת זאת קווים/כתמים גסים מתעדנים על המסך. ישנם ציורים שלי שתיקנתי ולאחר שצילמתי אותם במצלמה הדיגיטאלית הבחנתי שרואים מעט את הצבע והטקסטורה שהיתה קודם [כמו ברנטנגן] דבר שלא ניתן לראות כלל בציור המקורי. נכון שהרשת היא דבר נפלא, עולם ומלואו. אך עדיין לדעתי הרשת אינה יכולה להחליף את המציאות בכל התחומים. דרך אגב, אתה מדבר שכלתנית בפיקסלים ואני רואה פיקסלים שהמוח שלי מתרגם במציאות ויזואלית לכתמים מעויינים...ה כ ל עשוי ממעויינים!

--
    Hanna Watts
    24/7/10 15:45
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2010-07-24 15:45:55
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: Hanna Watts 2010-07-24 15:37:27

צטט: avimedia 2010-07-24 12:59:31

צטט: Hanna Watts 2010-07-24 11:48:47

הי חנה,

לכל האמנים יש מטה קסמים שיוצר את אמנותם :-)

רישום מודל עירום

אבי, ברישום שלך הראש חסר ממקומו הטבעי [מעל הצוואר] ונמצא בחלציים,[ניראה כפרופיל ]  האם רק אני רואה זאת או שזו אמירה?

חנה, כול אחד רואה את מה שהוא רוצה לראות נבוך

אנו בעידן של "מות המחבר"...

--
    אבי רוזן
    אמן מדיה חדשה

http://www.youtube.com/user/ephemeral8
    24/7/10 15:52
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2010-07-24 15:52:55
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: Hanna Watts 2010-07-24 15:41:54

אבי, הפיקסלים שאנו רואים במסך שלנו מעוותים מהפיקסלים שהעין שלנו רואה במציאות. אי אפשר להתרשם דרך מסך המחשב מתמונה כמו מהציור עצמו בגודל טבעי. ישנם ציורים קטני מידות שדווקא מסך המחשב מחמיא להם ומעניק להם עוצמה שמתגמדת כשרואים את הציור במציאות. ולעומת זאת ציורים גדלי מידות מצטמצמים על המסך ומאבדים את עוצמתם. כמו כן, הצבעים משתנים והטקסטורה יוצאת שטוחה על המסך. ישנם מרקמים עדינים שלא עוברים דרך המסך ולעומת זאת קווים/כתמים גסים מתעדנים על המסך. ישנם ציורים שלי שתיקנתי ולאחר שצילמתי אותם במצלמה הדיגיטאלית הבחנתי שרואים מעט את הצבע והטקסטורה שהיתה קודם [כמו ברנטנגן] דבר שלא ניתן לראות כלל בציור המקורי. נכון שהרשת היא דבר נפלא, עולם ומלואו. אך עדיין לדעתי הרשת אינה יכולה להחליף את המציאות בכל התחומים. דרך אגב, אתה מדבר שכלתנית בפיקסלים ואני רואה פיקסלים שהמוח שלי מתרגם במציאות ויזואלית לכתמים מעויינים...ה כ ל עשוי ממעויינים!

חנה, בכול מקרה, הכול הוא עניין של תאורה ואפקטים ויזואליים. בראש פנימה אין לנו לא מסך ולא בד, רק "אידאה" או מושג של ציור הנובע מתוך המידע שנקלט בעיניים.

היתרון של המחשב שמנעד הויזואלי שלו הוא נרחב מזה של העין האנושית (רואה יותר אורכי גל), לכן התמונה יכולה להיות עשירה יותר, כפי שציינת תמונה "רגילה" + רנטגן + אינפרא אדום וכו' (סופר-רזולוציה)...

'' 

--
    אבי רוזן
    אמן מדיה חדשה

24/7/10 22:45
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2010-07-24 22:45:11
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: avimedia 2010-07-24 15:45:55

צטט: Hanna Watts 2010-07-24 15:37:27

צטט: avimedia 2010-07-24 12:59:31

צטט: Hanna Watts 2010-07-24 11:48:47

הי חנה,

לכל האמנים יש מטה קסמים שיוצר את אמנותם :-)

רישום מודל עירום

אבי, ברישום שלך הראש חסר ממקומו הטבעי [מעל הצוואר] ונמצא בחלציים,[ניראה כפרופיל ]  האם רק אני רואה זאת או שזו אמירה?

חנה, כול אחד רואה את מה שהוא רוצה לראות נבוך

אנו בעידן של "מות המחבר"...

אבי, אז אתה לא רואה את הפרופיל שאני רואה? זה די ברור...

--
    Hanna Watts
    26/7/10 17:51
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2010-07-26 17:51:42
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יש הרבה אמנים סודיים - ואכן כמו שציינה דבי - המטרה היא לחשוף אותם (ואת סודותייהם) אחד אחד בפני העולם עד שלא ישאר אדם שלא יגלה אותם...

--
    מורשה חתימה
    26/7/10 21:27
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2010-07-26 21:27:33
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אמן סודי 2010-07-26 17:51:42

יש הרבה אמנים סודיים - ואכן כמו שציינה דבי - המטרה היא לחשוף אותם (ואת סודותייהם) אחד אחד בפני העולם עד שלא ישאר אדם שלא יגלה אותם...

ואיך עושים זאת?! 

--
    אבי רוזן
    אמן מדיה חדשה

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "Alice Neel"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה