כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרטי קהילה

  וול סטריט - שוק ההון האמריקאי

  בין אם אתם סוחרים או משקיעים ,חובבים או מקצוענים שזה עיסוקם העיקרי, כאן תמצאו מידע שמושי ,נתוחי שוק ,מאמרים, תובנות ורעיונות וכמובן הזדמנויות "חמות" למסחר והשקעה בשווקים בוול סטריט.

  שווקים פיננסיים

  חברים בקהילה (2461)

  יוסף צ.
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  lior peleg
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  aviav1
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  דוקטור קולנוע
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ברקס
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אריאל דר
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  לומפומפיר
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  guy123423
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  amirh
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  magidi
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  שמוליק_
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ניסים.
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  פורום

  הנדל"ן בארה"ב הוא היעד הקרוב? כנראה שכן

  17/11/10 03:26
  1
  דרג את התוכן:
  2010-11-30 22:47:28
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  באחד מן הבקרים האחרונים אני מדפדף באתרים הכלכליים ולפתע צדה את עיני הידיעה שחברת אפריקה-ישראל בניהול הקונסול הראשי של המשבר העולמי בישראל מר לבייב, ובכן אפריקה מכרה דירת פנטהאוז בבניין האפתרו'פ המפורסם במחיר של 228 אלף $ כאשר דירות מקבילות נמכרו  בראשית 2008 במחיר של  2 מיליון $.

  אז ברור לכולנו שדירה באפתרו'פ שווה הרבה יותר ממקבילתה בראשל"צ, ובכל אופן גינדי מוכרת בלוד במחיר יותר יקר ובמהירות רבה יותר.

   

  אז מה השתגענו?

  לא.

  אבל קיבלנו שיתוק מוחין.

   

  "משבר האשראי" שנולד ביסודו מבועת הנדל"ן בארה"ב שבהתנפצותה גררה אחריה את כל תחום הנגזרים להתרסקות טוטאלית, ואיתם כמה מהבנקים הגדולים בעולם שמתו על קידוש קומבינות הדירוג, אותו משבר שעדיין נותן את אותותיו התקבל בקרב הציבור הרחב ובצדק כ"משבר הנדל"ן", וזאת מחמת העובדה הברורה שעליית התשואה המטורפת בנדל"ן בשנים שקדמו למשבר גרמה להתחלות בניה בקצב מטורף, מה שגרם לבסוף לעודף היצע משמעותי שהתפוצץ בסופו של יום לכל המשקיעים.

  אמנם שיסוד החטא היה באשראי הזול ובאחוזי המשכנתא, אבל לך תסביר את זה לאזרח הקטן. ולא נדבר על נסיון להסביר לו איך עבדו הנגזרים ומכירת האג"ח מגובי המשכנתא, וכמה הם אחראים לנפילה הגדולה של המערכת הפיננסית.

  וכך בעולם התקבלה כעובדה גמורה שהנדל"ן הוא יעד לבריחה ולא להשקעה.

  העולם הקטן שלנו לא השתחרר מהתפיסה הזאת, וגם כיום כאשר מחיר הזהב עומד על 1400$ לאונקיה, משקיעים מעדיפים את האונקיה במחיר המנופח, מאשר את הנדל"ן במחירי סוף עונה, וזאת למרות שלמעלה מ-60% מהזהב העולמי מיועד וקיים להשקעות בלבד מה שמעיד על בועתיות ובעייתיות במחיר הגבוה של המתכת היקרה.

  ההסבר היחיד לתופעה מלבד שיגעון.

  זהו הפחד המשתק מהנדל"ן.

  "אוי" כמה שראשי התיבות "נדל"ן" גורמות לרבים לחזור לתחושות המצמררות של הקריסה הכלכלית של בנייני התאומים.

  ונשאלת השאלה עד מתי?

   

  ישנם שני מרכיבים לתשובה על השאלה הקשה.

  א. מתי המשקיעים ישוכנעו באופן ודאי בכך שהנדל"ן נסחר מתחת לשוויו ההוגן.

  ב. האם הכסף יתועל אל הנדל"ן במהלך ההתאוששות, או למחוזות אחרים.

  המרכיב הראשון כמובן תלוי בעוצמת ההתאוששות שיחוו המשקיעים באופן אישי, ולכך יש שלשה גורמים שישפיעו על שחרור הפחדים.

  א. הבורסה עולה לאורך זמן ובתנודתיות סבירה.

  ב. התרגשות נמוכה משינויים כלכליים בתחום המאקרו והמיקרו גם אם הם לטובה.

  ג. הבנה תודעתית שרווחי החברות יגיעו בסופו של דבר לציבור הכללי.

   

  הגורם הראשון מחזיק מעמד ממרץ 2009 ובורסות העולם חוו תיקון אדיר ומתמשך כלפי מעלה באופן שאין עליו עוררין, הדבר בא כמובן בשילוב התייעלות במירב החברות והתחזקותם מבחינה ארגונית ופיננסית במהלך המשבר, ובנוסף לדוחו"ת שהעידו על התאוששות ניכרת ברוב התחומים.

  אמנם שביחס לתנודתיות היו עוד כמה בומים שנוצרו ממשברים צפויים שפתאום תפסו את המשקיעים כבלתי מוכנים אליהם, ונזכיר את משבר החובות האירופאי שעדיין מרחף מעל ראשינו. כאשר המשבר האירופאי התחיל לצבור תאוצה במציעת השנה, הבורסות קרסו בתוך שבועייים, ומדד ה-VIX זינק למרומים. כמובן שכבכל דבר שהיה צפוי כמו כן הפתרונות היו צפויים, ומי שלא התרגש עבר את הצונאמי בקלות.

  בקרוב כנראה לא נזכה עוד לגלים קיצוניים שכאלו, עקב שאת הסיכונים הגדולים הציבור הבין היטב, והפתעות גדולות בקרוב אין.

   

  הגורם השני והוא ההתרגשות הקיצונית שלוותה לכל איזה שביב של הודעת מאקרו, ההתרגשות הזאת העידה שהציבור לא מאמין לחלוטין בהתאוששות, והוא חסר ביטחון לגבי העתיד, ולכן כל הודעה כזאת העלתה לו את לחץ הדם באחוזים מקבילים למדד ה-VIX.

  כפי שאנו עדים כבר מראשית 2010 הציבור אמנם מייחס חשיבות לנתוני המאקרו, אבל אנו כבר לא רואים את תופעת ההשתוללות וזריקת הסחורה. בנקודה זו המצב עד כדי כך הבריא שישנם ימים שלמרות נתוני מאקרו חיוביים השוק יורד, או במקרה ההפוך והשוק עולה, בקיצור ציבור המשקיעים צבר ביטחון ביציבות וההתאוששות הכלכלית הגלובלית.

   

  הגורם השלישי והוא רווחי החברות, מצב החברות בוול סטריט הוא הטוב והיציב מזה שנים, רוב החברו מעלות תחזיות ומנפצות את תחזיות האנליסטים. בקרב המגזר הטכנולוגי שהוא המגזר המוביל בשנים האחרונות אף ישנם לא מעט חברות שהוציאו את הדוחו"ת הטובים ביותר בכל שנות קיומם.

  וזה קורה כבר כמה רבעונים ברציפות, וכל פעם מזהירים מחדש לגבי הידרדרות ברבעון הבא, אבל הנה הרבעון השלישי של 2010 שהיה הרבעון המושמץ ביותר בשנה האחרונה, לבינתיים הוא מנפץ את כל התחזיות.

  הכסף הרב שהתקבל אצל החברות ונוזל בחשבונותיהם, יורד ונכנס לשכלם של האנשים, והם קולטים שלמרות המשבר האדיר, העולם הרוויח הרבה הרבה כסף בזמן הזה, והכסף הזה בסופו של יום יתועל לטובת הציבור, הן ע"י יצירת מקומות עבודה חדשים, והן ע"י השקעות של יתרות המזומנים.

  כל שלושת הגורמים המדוברים נקלטו היטב היטב בציבור, והשאלה שנשאלת כעת להיכן ילכו אותם חסכונות של הפנסיונר מפלורידה וג'ו השרברב מדקוטה.

   

  אז לאן ילך הכסף ?

   

  לכסף יש שלשה אפשרויות לאן לזרום.

  א. להשקעות בבורסה ובחברות.

  ב. להשקעה בסחורות.

  ג. להשקעה בנדל"ן.

  בנוסף ישנה את האפשרות להשקעה באג"ח של ארה"ב בתשואת מינוס (ולכן לא נרחיב על האפשרות הזו).

  מבין שלושת האפשרויות התחושה הרווחת היא שהאפשרות הראשונה כמעט ומיצתה את עצמה, למרות שאני לא חושב כך, אבל רוב הכותרות מתארות את המצב כבחינת שיאים, וכיום אנו חיים בעידן "תרבות הכותרות".

  מצב הסחורות מתנדנד כמו תמיד, ישנם כאלו שמחכים לגאולה ובפרט הגז והכסף, וישנם שמחכים להתממשות ובפרט הזהב והחיטה, במצב הזה ועם הבנת שוק מאוד קטנה של רוב רובם של המשקיעים, לא מסתבר שהכסף יזרום לאפיק הסחורות בקלות.

  האפשרות השלישית

  הנדל"ן

  כן הנדל"ן המושמץ שלא ספג עדיין כי הוא זה מן ההתאוששות, הוא הוא היעד הבא להתפוצצות החסכונות.

  באיזה יום ובאיזה שעה זה יקרה? לא יודע.

  אבל כיום ברור ששוק הנדל"ן שספג מכת מוות, הוא היעד הקרוב והנוח עבור הטריליונים שנאגרו מתחת לבלטות בעת המשבר ולפניו. (ונוסיף לכך את גזירות הממשל הסיני, מה שאמור לתעל עוד כסף לנדל"ן בעולם).

  אמנם נסייג זאת לעת עתה בנדל"ן למגורים ולא בנדל"ן המסחרי שמצבו מחד איתן יותר, ומאידך הוא תלוי בירידת האבטלה שתוביל לעליה במכירות במרכזים המסחריים. 

  אז חבר'ה לכו ותקנו אבל לא לעקוף יש תור!

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "הנדל"ן בארה"ב הוא היעד הקרוב? כנראה שכן"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה   

  18/11/10 02:00
  0
  דרג את התוכן:
  2010-11-18 02:22:17
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  מצטער לבשר אבל זה רחוק מהמציאות כאן.

  כמו בסיום כל בועה לאורך ההיסטוריה של הבועות, הסקטור שהיה הכי מעורב בלב הבועה ישאר מת לתקופה ארוכה.

  אין לסקטור הנדל"ן בארה"ב שום סיבה לעלות לא בשנה הקרובה וגם לא בעוד 5 שנים.

  1. לא קיימים "טריליונים מתחת לבלטות". זה תאוריה בלי שום בסיס שרק הולכת ומופרכת בשנתיים האחרונות. הציבור האמריקאי בחלקים הראשונים של תהליך ארוך וכואב של DELEVARGE וסגירת חובות וגירעונות. הם בהחלט לא בתחילת עידן של לקיחת חובות חדשים בצורת משכנתאות.

  2. יש כמות אדירה של בתים ודירות שעדיין לא יצאו לשוק בצורה רישמית מה שיגרום לשוק הזה להשאר בתחתית לעוד הרבה זמן. יש מצב לעוד ירידה של 20%-30% במחיר של שוק הבתים באמריקה. הציבור יודע את זה ולכן הם לא קונים וגם לא יקנו בתים בתקופה הקרובה.

  3. אחד מכל חמש בתים באמריקה נמצא באיזה שהוא שלב של עיקול מהבנקים.

  4. בעולם של ריביות שהולכות לעלות, מחירי הבתים ימשיכו עוד לרדת כי אנשים יוכלו לאפשר פחות משכנתא בהמשך הדרך.

  5. המיסים על הבתים ברמה של הערים והמדינות הולכים לעלות כי הערים בלי כסף בתקציב. מה שיגרום לעוד עיקולים בהמשך הדרך.

  6. יש הסתברות יותר מגבוהה שהממשלה הפדרלית תבטל את כל (או לפחות חלק) מהחוק שמאפשר לבעלי בתים להוריד את הריבית על המשכנתא כהוצאה מוכרת. זה יגרום להרבה כאב נוסף בשוק הזה. אבל בגלל שלממשלה הפדרלית יש גרעון שנוגע בשמיים, לא נראה שתהייה להם ברירה.

  7. האבטלה האמיתית באמריקה היא מעל 17%. זה קצת מתנגש עם התאוריה שלך של שוק בתים שהולך להתעורר.

  8. רוב הציבור עדיין לא הפנים את האפקט המנטלי של הירידה התמידית הזאת במחירי הבתים. אנשים שוכחים שעד שנת 1998 שוק הבתים עלה בממוצע באמריקה פחות מ 2% בשנה לאורך ההיסטוריה. בתים לא היו לשם השקעה אלא למחייה בלבד.

  זה תהליך שלוקח שנים ארוכות לא שנתיים שלוש...

  9. המצב של הנדל"ן המסחרי הולך ונהייה יותר גרוע בקצב איטי להחריד. אין לי מושג מאיפה "המצב האיתן" שאתה מדבר עליו.

  18/11/10 10:00
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-18 10:00:06
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  למר POOLOO שלום א. אני מבין שהינך משוכנע שהנדל"ן לא היה אי פעם יעד להשקעה. ובכן אגלה לך סוד שהרבה הרבה לפני 1998 הנדל"ן בארה"ב היה מוקד להשקעות. בנוסף אני לא יודע מהיכן אתה לוקח את הנתון על עליה שנתית ממוצעת של שני אחוז. היוצא מדבריך שדירה בניו יורק שעולה כיום מיליון $ עלתה בשנות ה-50 בסביבות ה-400 אלף $. אז מידיעה אני יכול לומר לך שאז המחירים נעו על עשרות אלפי דולרים בלבד באיזורי הביקוש. ב. האבטלה בארה"ב כיום היא פחות או יותר בשיא, ובסופו של יום ההתאוששות תוכר גם במדדי התעסוקה. ה-17% אבטלה שהינך מדבר עליהם, מדובר אף על האבטלה הסמויה, וזאת היתה קיימת גם טרום המשבר. ג. הבנק הפדרלי בשנים הקרובות לא יבטל את ההכרה בהוצאות המשכנתא לצורכי מס, ומהסיבה הברורה שהם יודעים שמדובר באחד מקטרי הכלכלה של ארה"ב. ד.הנדל"ן המסחרי נפגע הרבה פחות מהנדל"ן למגורים. נקודה. אמנם כמו שכתבתי שמצב הקמונעאות תלוי מאוד במצב האבטלה, ולכן הינו רגיש יותר לתנודות קלות.
  18/11/10 14:16
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-18 14:16:11
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  טוב, מאחר ואתה יודע כבר מה הולך לקרות אז קשה להמשיך בדיון הזה.

  כן, במספר "איזורי ביקוש" בחוף המזרחי בוסטון, וושינגטון קפיטל, וכו חלה התיצבות זמנית ולא יותר מזה. בכל שאר אמריקה המצב ממשיך להיות רע מאוד.

  אין לך שום מושג אם האבטלה בשיא. ה U6 היה פחות מ 11% ב 2007

  זה לא הבנק הפדרלי שיבטל את ההכרה בהוצאות הריבית כי אם הממשל. ובמקרה שלשום היה שם כנס רציני בנושא הגירעון הפדרלי וזאת היתה ההמלצה הכי רצינית בנושא.

  כל מי שנוסע לאורך כבישים ראשים באמריקה מבין כמה המצב של הנדל"ו המשרדי בכי רע. בינינים מוצעים למכירה במחירי רצפה ואין קונים. יש ביניינים שלמים ריקים או שמושכרים במחירי הפסד. תבדוק קצת לפני שאתה רושם דברים כאלו.

  ממה שאני זוכר בשנתיים האחרונות כמה כבר קראו תחתית בשוק הנדל"ן האמריקאי כאן בפורום. הם ציינו בדיוק את אותן סיבות.

  בועה בכזאת גודל לא מסתיימת בשלוש שנים. זה לוקח שנים ללקק את הפצעים ולהגליד. זה המציאות, לא המצאתי את זה.

  תשמור את הדיון לעוד שנה...

  20/11/10 18:09
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-20 18:09:10
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  הערה קטנה, אין כזה דבר "כסף" שעובר ממקום למקום. אם למשל, מייקרוסופט הנפיקה 100% ממניותיה במיליון דולר (נניח מיליון מניות במחיר של דולר למניה). מה שקורה שהבעלים של מייקרוסופט היו עם 0 כסף והם עכשיו לקחו מיליון דולר מקבוצת משקיעים שבתמורה קיבלו מניות בחברה. החברה דיווחה, נניח, על רווחים גבוהים וכתוצאה מכך השוק חושב שהשווי האמיתי של מייקרוסופט הוא למעשה 2 מיליון דולר. בנקודה הזאת, אדם שמחזיק מניה אחת בשווי דולר (שעכשיו הפך לשני דולרים), מוכר את אחזקותיו לאדם אחר במחיר החדש של 2 דולר. מה שקרה כאן שעברו 2 דולרים מהאדם האחר לאדם הראשון. אבל שווי החברה כולה קפץ ל- 2 מיליון דולר. מאיפה בדיוק נוצרו מיליון הדולרים הללו? זה לא עבר מאף מקום לשום מקום. סוף סיפור, שווי של נכסים הוא דבר נזיל. זה שהמניות נפלו לא אומר ש"יצא" מהן כסף וזה שנכס עולה לא אומר "שנכנס" אליו כסף. זה אפילו לא אומר שהביקוש בהכרח עלה או ירד... ולשאלתך, סביר להניח שחלק מזרם ההכנסות העתידי של האמריקאים ילך לכיסי הממשלה לכיסוי חובותיה (קרי מיסים), חלק ילך לחיסכון, חלק ילך לצריכה וחלק ילך להשקעה, כמו תמיד. בכל מקרה, מי שחושב לקנות נדל"ן כי אחרים יקנו נדל"ן ולא מסיבה פונדמנטלית (כמו למשל, היצע וביקוש, כמות הבתים, שווי כלכלי של בית וכיוצא באלה), מוטב שילך ללאס וואגס, פחות עלויות עסקה והוא גם יהנה הרבה יותר.

  --
  כל האמור לעיל מהווה את דעתי האישית בלבד ואין בדברי משום המלצה כלשהי
  20/11/10 23:52
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-20 23:52:37
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אהבתי את המאמר. איפוא זה פורסם? ומה דעתכם על הנדל"ן בארץ? הוא גם ימשיך לעלות?
  21/11/10 01:20
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-21 01:20:37
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  למר איתי פורמן ולאדון המתכנה PINCHASFR לאיתי הכסף הוא אותו כסף והוא בסה"כ מתגלגל לו ממקום למקום, אבל בתכל'ס השאלה היא היכן הוא מושקע. ובהקשר לביקוש והיצע, לכך הבאתי את הדוגמא של בנין האפתרו'פ המפורסם ששוכן אחר כבוד בעיר ניו-יורק שאף בזמן המשבר הביקוש בה היה די חזק, ולמרות שזאת ניו-יורק ולמרות שמדובר בהאפתרו'פ בכל אופן מדובר במחיר יותר נמוך מבת-ים, ואם כל הכבוד לשלומי לחיאני, מייקל בלומברג שווה יותר. ולאדון המתכנה PINCH כנראה הינך חדש באתר. בכל מקרה הפוסט נכתב על ידי. ולענין הנדל"ן בישראל אז תיכנס לבלוג שלי ושם תמצא פוסט בענין תחת הכותרת על "הטעות של פישר".
  21/11/10 03:12
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-21 03:12:19
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  And you still didn't get what I wrote. Oh well. I will try last time, money can be created out of the air and can be distroyed in the same way. The subprime crisis caused a distcution of trillions of dollars. The money didn't "move" it was just gone. Its not that difficult to understand that.

  --
  כל האמור לעיל מהווה את דעתי האישית בלבד ואין בדברי משום המלצה כלשהי
  21/11/10 11:33
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-21 11:33:44
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  לאיתי ברור כשמש שאותו כסף ערכו יכול לרדת ולעלות בלי שנויי בעלות, והענין הזה ברור בין אם הוא נכתב בעברית או באנגלית. לגופו של ענין הבנתי שהגבת על תוכן הפוסט, אך כנראה טעיתי. שיהיה לך יום נאה בממלכה ששרויה בשמחה.
  23/11/10 06:30
  0
  דרג את התוכן:
  2010-11-23 06:32:40
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  טרי מהיום - 

   

  http://www.corelogic.com/About-Us/News/Shadow-Inventory-Jumps-More-Than-10-Percent-in-One-Year,-Pushing-Total-Unsold-Inventory-to-6-3-Million-Units.aspx

   

  אולי שוק הבתים לא כזה בתחתית...רק אולי...

  וזה עוד בלי הסקנדל של הלאמות הבנקים הלא חוקיות

  ועוד בלי שאר הסיבות שצוינו למעלה...

   

  השוק היום ברוב אמריקה באיזור מחירי שנת 2003. הדבר הזה חוזר למחירי 2000 וכנראה יותר מזה.  

  30/11/10 06:41
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-30 06:41:10
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  עוד 3 גרפים טריים שדי מסכמים את המצב העגום מאוד בשוק הבתים באמריקה...

   

  מכירות בתים חדשים - 

   

  ''

   

  כמות בתים למכירה (לא כולל SHADOW INVENTORY)

   

  ''

   

   

  מחיר ממשיך לרדת...

   

  ''

  30/11/10 06:45
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-30 06:45:55
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אני אומר את זה שוב, רוב האנשים לא מבינים כמה המצב רע בסקטור הזה,,,
  30/11/10 22:47
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-11-30 22:47:28
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: pooloo 2010-11-30 06:45:55

  אני אומר את זה שוב, רוב האנשים לא מבינים כמה המצב רע בסקטור הזה,,,

   

  הבעיה פולו היא שלא תמיד יש קורלציה בין סקטור הנדל"ן לביצועי שוק הנמניות,

  נכון שבשלוש שנים האחרונות יש קורלציה הדוקה אבל אם תרים גרף של ה HGX מתחילת 2002 תראה

  שלפני כן לא היתה קורלציה הדוקה,הנפילה במדד התחילה כבר ב 2005 ואילו שוק המניות ב 2007 רשם שיא

  גבוה יותר מאשר 2005,

   

   


  --
  לכותב אין רישיון יעוץ ועשוי להיות לו עניין אישי ואין לראות באמור משום ייעוץ השקעות כלשהו ואינו מהווה תחליף לייעוץ השקעות שמתחשב בצרכים האישיים של כל אחד


  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "הנדל"ן בארה"ב הוא היעד הקרוב? כנראה שכן"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה