כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרטי קהילה

  וול סטריט - שוק ההון האמריקאי

  בין אם אתם סוחרים או משקיעים ,חובבים או מקצוענים שזה עיסוקם העיקרי, כאן תמצאו מידע שמושי ,נתוחי שוק ,מאמרים, תובנות ורעיונות וכמובן הזדמנויות "חמות" למסחר והשקעה בשווקים בוול סטריט.

  שווקים פיננסיים

  חברים בקהילה (2461)

  יוסף צ.
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  lior peleg
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  aviav1
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  דוקטור קולנוע
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ברקס
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אריאל דר
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  לומפומפיר
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  guy123423
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  amirh
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  magidi
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  שמוליק_
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ניסים.
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  פורום

  אובמה לא בא, אובמה גם לא מצלצל!

  11/12/10 21:33
  0
  דרג את התוכן:
  2010-12-12 18:32:50
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  אם תתקשרו ללישכה של סגן נשיא ארה"ב ג'ו ביידן, תענה לכם מזכירתו האישית- מישל סמית.  כשביידן  יוצא לסיורים ברחבי ארה"ב מישל מצטרפת אליו ומותירה במשרד של סגן הנשיא את  ג'יימס לענות לטלפונים של נשיא רוסיה, למזכ"ל האו"ם או אם במקרה הילארי קלינטון רוצה להשאיר הודעה.

  ג'יימס בחור חביב למדיי, אך  גימגומו החריף מקשה מאוד על המטלפנים המכובדים להבין לגמרי איזה מסרים היה רוצה ביידן להעביר להם.,    ולא יעזור להילארי או לסרקוזי, הם יצטרכו לעבור עם ג'יימס את מסכת הייסורים  של להשאיר הודעה לביידן והם ישמעו בסבלנות ובאדיבות ובמשך דקות ארוכות של גמגום את המסר שסגן הנשיא השאיר להם. למה?  כי ככה ביידן רוצה, ככה אובמה רוצה ואת המסר של ג'ימס, שאנשים עם מוגבלויות יכולים להגיע לעמדות מפתח,  הנשיא וסגנו  מבקשים לחלחל לכלל הציבור האמריקאי. 

  כשמקשיבים להברותיו האיטיות של ג'יימס מהבית הלבן, מבינים כיצד הסצנה ההזויה הזאת(מבחינתנו)  מגלמת בחובה את כל סיפור ההתנגשויות האחרונות שלנו עם ממשל אובמה ולהבדלי הגישה המהותיים בראיית המציאות היהירה שלנו לעומת התפיסה הצנועה שלהם.

   אף אחד אצלנו לא ממש עשה עבודת מודיעין ושטח כדי לגלות ששלטון אובמה הוא פשוטו כמשמעו, שלטון  ה"חלכאים והנדכאים", ושם, אנחנו, ביהירותנו, נופלים ובגדול!.  עם שירותי הביון המתקדמים שלנו אף אחד במשרד ראש הממשלה לא  נכנס לגוגל  כדי לבדוק את הביוגרפיה  של  נשיא שעסק בעברו, ימים  כלילות בחלוקת  אוכל בבתי תמחוי  ויחד עם עורכת דין גבוהה בשם מישל הם שיקמו יחד נרקומנים בשכונות הכי עניות והפרועות של שיקאגו, והכי חשוב : שם הם התאהבו!!!!. בשביל ברק ומישל עוני ומסכנות הם נוף רומנטי קסום, וכמה מטומטמים אנחנו יכולים להיות כדי לא לראות שאובמה ומישל החליפו את ימיהם הרומנטים מחלוקת המנות מעניי שיקאגו, לחלוקת "מנות" לעניי עזה וג'נין. פשוט מאוד!

  רק כשמגיע אסון כמו השריפה לכרמל נאות ראש הממשלה שלנו להיכנס לגוגל ולמצוא לנו ביהירותו איזה מטוס פומפוזי בשם ה"סופר טנק", אבל ללמוד משהו על "עוכר ישראל" אובמה , אין טעם להתאמץ, נתניהו  פשוט שבוי בקונספציה שאובמה  שונא אותנו.  אם מישהו אצלנו היה מרים את ראשו מעל הפופיק של ה"סבתא האפריקאית של אובמה" ומתרכז במה שהנשיא עשה בחייו המקצועיים, יבין שהוא לא מחלק את העולם  לפלשתינאים וישראלים, אלא לחלשים וחזקים, לאנשים בעלי מוגבלויות כמו ג'יימס, לכאלה שנולדו עם גמגום ולכאלה שבמקום גמגום נולדו  עם כפית של זהב בפה. לדידו של אובמה, הפלשתינאים הם עניי שיקאגו ואנחנו גביריי העיירה שבמקום לחלק להם מנות בבתי תמחוי, מתעשרים על חשבונם. לא פילוסופיה עמוקה או מתוחכמת במיוחד יש לו לאובמה הזה.,  וזה לא משהו שממשלת ישראל לא יכולה להתחבר אליו בכמה צעדים ומחוות קטנות, רק שבמקום, בתוך ראשו הנוסטלגי של הנשיא האמריקאי,  עסוקה הממשלה שלנו בלהתבצר בגורדי השחקים של שיקאגו(=השטחים), בלי שהיא אפילו יודעת מזה. ואם מוסיפים את ההאשמה המבצבצת שלנו מידי פעם על שנאתו של אובמה ליהודים, אנחנו מייד גורמים ליהודיי ארה"ב להיכנס לחרדות  וליישר קו עם הנשיא שלהם. הנאמנות של אזרחי ארה"ב הפטריוטים היא קודם לארה"ב ולנשיא שלהם ורק אחר כך למדינת מוצאם. היהודים האמריקאים רגישים לזה במיוחד!  

  ואיך בכלל הממשלה שלנו  יכולה להאשים את אובמה בשנאת יהודים כאשר את תכנית החירום של אובמה  להצלת המשק האמריקאי ואת חוק הבריאות של הנשיא האמריקאי, העביר יחד ואולי בזכות יו"ר וועדת הכלכלה של הקונגרס ואחד האנשים החזקים בכלכלה העולמית - היהודי(!!!), שאוהב את ישראל יותר מכולנו גם יחד-  חבר הקונגרס: (קישור=):  פרנק בארני:

   

  בארני,  אחד מחברי הקונגרס הקרובים לאובמה,  ממש לא יודע מי זה יובל שטייניץ ולמרות זאת חותם בכל שנה, בלנקו, על טשק שמן של שלושה מיליארד דולר לפקודת מדינת ישראל. גם חבר הקונגרס בארני, כמו ג'יימס המגמגם מהלשכה של סגן הנשיא , מגלמים בחובם את סיפור הניתוק הפסיכולוגי של ממשלת ישראל מהנזק שנגרם לה על גבעת הקפיטול. הנזק שנגרם לכולנו.    

  לא במקרה אובמה בחר לעבוד צמוד צמוד על החוקים המסמלים את כהונתו, עם פרנק בארני, שהוא עצמו סמל אמריקאי מובהק ומהפכני.

  שימו לב לזה : בארני הוא לא רק יהודי , אלא גם  גיי, ואחד מסמלי מאבק הגייז בארה"ב , מהווה סמל לגאים בארה"ב והיום הוא למעשה הגיי החזק ביותר בעולם,  והחבר האמיתי של אובמה בקונגרס.  אובמה לעולם לא ישכח  כיצד עשה לו בארני נפשות בקונגרס ובציבוריות האמריקאית כדי להעביר לנשיא את חוק הבריאות, על חודם של קולות בודדים. גם את זה ביבי ושטייניץ פספסו ולא תתפסו אותם חלילה מצטלמים עם בארני הגיי, יהודי, אוהד ישראל ענק, שנלחם על כל דולר עבורנו בוועדת הכלכלה החזקה בעולם   (=קישור).    

  איזה פספסוס, איזו הזדמנות זאת היתה יכולה להיות, לבקש מבארני היהודי לפרוע את החוב של אובמה כלפיו ולדרוש מהנשיא האמריקאי לשחרר לנו קצת יותר חבל.  אבל במדינה כמו שלנו, שהחשכה הולכת ואופפת אותה מיום ליום  ושכל כך עסוקים  בתקציבים לאברכים או בהמצאת חוקי נאמנות גזעניים, מי בכלל מדמיין בשביעיה המאצ'ואיסטית של נתניהו, שדווקא הומו אמריקאי יכול דווקא לעזור ????. "זה הרי לא מתקבל על הדעת!", יאמרו בני בגין, אביגדור ליברמן ואהוד ברק.

    עד כדי כך מנותקים בממשלת ישראל מהמהפכה הדרמטית בגבעת הקפיטול שלא הבחינו שאחד האנשים החשובים (בארני) לכלכלת ישראל היה לא פחות מה"זלמן שושי" של ארה"ב בשנות השמונים המאוחרות. (רוצים קצת רכילות? – טוב, נו חייבים) לשון בחוץ:

  באחת משערוריות המין הגדולות בארה"ב בסוף שנות השמונים נתפס חבר הקונגרס פרנק בארני   עם "המכנסיים למטה"  ולשקשוקי מצלמות התקשורת חשפה המשטרה    בביתו של בארני בית בושת לגברים שניהל בן זוגו לחיים וה"עוזר הפרלמנטרי" שלו, שצעיר מבארני ב-20 שנה- סטיב גאבי:

  פרנק וסטיב ברגע אינטימי = קישור

  מאז, בארני הפך לחבר הקונגרס שתחת שמו  נרשם  הסקנדל הגדול ביותר שנמצא בראש רשימתשערוריות המין של הקונגרס האמריקאי= (קישור).  

  אנחנו את זלמן שושי שלנו זרקנו לכלבים, ארה"ב חיבקה את שלה ובגדול, והיום כל אחד ואחד מאיתנו תלוי ב"זלמן שושי"האמריקאי הזה  ובחתימה שלו ששווה 3 מיליארד דולר, אישור העברת מטוסים, טנקים ומתנות במיליארדים למערכת הביטחון שלנו.

  הכח העצום שנתנה האימפריה האמריקאית  לבארני הגיי היהודי  הוא סוג של מהפכה אמריקאית  שגם היא חלפה מתחת לאפה של ממשלת ישראל. צחוק הגורל הוא, שלא בטוח שאלי יישי מש"ס יודע שדווקא גיי עם עבר  של  מנהל בית בושת באאוטסורסינג, חותם לו על הטשקים לישיבות, לאברכים ולגירוש עובדים זרים.  אם אלי יישי היה יודע את זה הוא לבטח היה מאשים את "בארני ההומו הקמצן" בקיצוץ בהעברת משאבים של ארה"ב למכבי האש הישראלי, ומודיע שבארני הוא האשם בשריפה בכרמל.  תודו, שנכון להיום זה לא תסריט דמיוני.  בארני הוא רק דוגמה לאדם שמת שמישהו בממשלת ישראל יבקש ממנו לעשות משהו ואם תיצפו בנאומים הסוערים של בארני הציוני  בקונגרס תחשבו  שמדובר לפחות בבן גוריון. 

  מישהו שם במשרד ראש הממשלה או במשרד החוץ מוכרח לעשות קצת שיעורי בית ולגלות שאפשר ואפילו בקלות יחסית למצוא אנשים חזקים כאלה שחולפים לנו מתחת לרדאר ויכולים לעזור לנו להתחיל לשדר על הגל של אובמה. כי כמו שאומרים באמריקה, הכל בסטייל, בסגנון, בפרטים הקטנים שבה מוגשת האריזה :  רק שינוי קל בטון שלנו, גילוי אמפתיה לחלשים, ולפחות יצירת תחושה שהסביבה  של ראש הממשלה מתנהלת בצניעות, ישנו את כל התמונה ביחסים ביננו לממשל האמריקאי.

  אבל על מי אנחנו עובדים?, אתם באמת מאמינים שביבי ייתן למגמגם לענות אצלו לטלפונים?! או לגיי ערבי או ייהודי, להיות יו"ר וועדת הכלכלה?.

  בחיים לא....

   

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "אובמה לא בא, אובמה גם לא מצלצל!"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה   

  12/12/10 18:32
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2010-12-12 18:32:50
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ככל שהאותיות יותר גדולות כך גם גיבוב השטויות של הכותב. נא להסיר את הדיון הזה ומהר...


  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "אובמה לא בא, אובמה גם לא מצלצל!"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה