כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

תמיכה ל-Cafe

בקהילה זו תקבלו תמיכה וסיוע טכני בשימוש באתר ודיווח על תקלות. אנא היעזרו במדריכים המופיעים לאורך טור זה, לפני העלאת דיון או תגובה לדיון. יש לשמור על תרבות דיון נאותה ולהעלות דיונים רק בנושאים טכניים. אין להעלות בקהילה תלונות נגד חברים ואו המערכת. לתלונות נגד חברים קיים סמל "דווח על תוכן פוגעני" המופיע בראש כל תוכן ותגובה בצד שמאל. לתלונות למערכת קיים כרטיס המערכת cafe-team . תודה

Café

פורום

מדריכים לאתר - ***לתגובות בלבד.

בפורום זה מופיעים כל המדריכים לשימוש באתר. במידה וניתקלתם בבעיה, ניתן להעלות תגובה במדריך העוסק בנושא. אין להעלות דיונים בפורום זה. תודה

חברים בקהילה (8941)

נינה x
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    טובסדר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוסי בר-אל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    Guyne
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    rayshc
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    Dave L
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    גליה ק
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    רונית אברהם
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    זאב נחמנזון
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עמי100
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

האייפון וקפה דמרקר.

19/5/12 02:54
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-19 02:54:30
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    היתה לי תקוה קלה לשניה אבל לא התחבר. ושוב....
    19/5/12 02:57
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-19 02:57:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תודה למלאך מקומי

~אתה תותח ~

!

19/5/12 03:05
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-19 03:05:57
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: כִּשְׁ-רוֹנִית 2012-05-19 02:57:18

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!יש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

תודה למלאך מקומי

~אתה תותח ~

!

איזה כיף גם לי !

עכשיו אני ארדם

כמו תינוק....

--
    כדרך הקשתים...
    10/6/12 17:28
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-06-10 17:28:44
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

חן חן למלאך מקומי

גמני חיברתי האייפון לקפה בזכותך

פשוט קל ובכלל לא כואב...

:)

23/6/12 20:55
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-06-23 20:55:40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    תודה לך מלאכי היקר , אתה תמיד מגיע למקום הנכון בזמן הנכון. לא לחינם קוראים לך מלאך ..♥
    10/8/12 10:31
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-08-10 10:31:36
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    זמנים טובים זמירות חדשות!! אינני יודע למה אולי עקב שידרוג של הקפה אבל אני גולש באייפון ומגיע חופשי חופשי לכרטיס שלי או של כל חבר וחבר אחרי שבוע של ׳׳דפים לבנים׳׳ וואללה התגעגעתי לתמונות הכרטיס שלי... דבר נוסף זה שאפשר לפתוח דיון בעל תוכן פוגעני ע׳׳י לחיצה על הריבוע שעולה ולקרוא את התוכן, דבר שלא היה ניתן בעבר. ! עכשיו סוף כל סוף אני הולך לעשות מדורה כדי לישרוף את המחשב ... סוף שבוע ניפלא לכל באי הקהילה- רפול

--
    כדרך הקשתים...
    10/8/12 10:44
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-08-10 10:44:14
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    דבר נוסף שגיליתי רק עכשיו וזה משמח ! ניתן להצטרף / להתנתק לקהילות בקפה!! אתם מריחים ריח של שרוף באוויר ?? אז כן- המחשב שלי האישי עולה בלהבות ... חחחחחח

--
    כדרך הקשתים...
    19/9/13 14:27
    0
    דרג את התוכן:
    2013-09-19 14:38:57
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    היי וחג שמח לכל הגולשים !
    אין לי עדיין צל של מושג איך מערכת ההפעלה
    החדשה של אפל  IOS7
    תפעל ותשפיע בכניסה לדמרקר !! היות והקפה
    עדיין לא תומך באייפון ובמערכת ההפעלה שלו.
    אין לי ספק שכל בעל אייפון ישדרג את מערכת ההפעלה
    הישנה לחדשה ולכן כל אחד מאיתנו ישאר בתקווה שהמצב
    לא הורע היום
    בהצלחה בגלישתכם בקפה.....
    לכתבה במקור     כאן
    iOS7: כדאי לשדרג
    אמש בשמונה בערב ניתן האות ומיליוני משתמשי אייפון, אייפד ואייפוד טאץ' הורידו את מערכת ההפעלה החדשה של אפל. היא מציגה שלל תכונות חדשות ועיצוב מודרני ובשורה התחתונה, אתם עומדים לאהוב אותה
    .authorHtmlCss{text-decoration:none} .authorHtmlCss:hover {text-decoration:underline} שחר שושן  עדכון אחרון:  19.09.13 , 12:43

היא הגיעה. אחד המהלכים המשמעותיים של אפל בשנים האחרונות החל. מערכת ההפעלה IOS7 ניתנת להורדה. אחרי שיהוקים קלים בהורדה - ככל הנראה עקב עומס, לקחנו אותה לסיבוב על אייפון 5 ואייפד 4.

''
    החברות האחרות יישרו קו בהמשך 

עיצוב

iOS7 נראית ומרגישה טוב. העיצוב השטוח ופלטת הצבעים החדשה הופכים אותה לאחת ממערכות ההפעלה הנאות ביותר בשוק. עם זאת, לא כל האייקונים תואמים לסגנון החדש, מה שגורם למסך הבית להראות כמו מישמש אחד גדול. ניתן לצפות שכל החברות הגדולות יעדכנו את האפליקציות שלהן בהתאם לקו העיצובי שאפל הכתיבה, אך עד אז, המערכת תראה יפה רק בתמונות של החברה.

''
    מעונן חלקית במינכן 

עבודה

התפריטים נעים בצורה חלקה ואלגנטית, כשהטיפוגרפיה עוצבה מחדש בסגנון מינימליסטי שהפך פופולארי בשנים האחרונות. כהרגלה, אפל מעתיקה את האהוב עליה מהמתחרים וכך גם עם העיצוב השטוח שמזכיר מאוד את Windows Phone. עם זאת תשומת הלב לפרטים, הוא כבר אפל, וזה מה שהופך את החוויה לנהדרת. לדוגמה - נקודה אדומה מראה על איזה יום אתה מביט בלוח השנה והדרך הרכה שבה המסך מתעורר וכבה.

''
    עיון בין לשוניות בדפדפן ספארי 

טכנולוגיה

iOS7 עצמה לא הוסיפה תכונות שלא היה ניתן להוסיף דרך אפליקציות אחרות, אך כשהן מובנות לתוך מערכת ההפעלה זה מקל מאוד על השימוש
    ובעיקר על התאימות בין מכשירים.
    בין התכונות החדשות אפשר למצוא את Air Drop המאפשרת לחלוק תמונות (לא קבצים) בין מכשירים שקרובים פיזית. ההעברה נעשית דרך בלוטות', ובעוד שהשיטה כזו קיימת כבר כמה שנים, היא תמיד הייתה מסורבלת כשנדרש חיבור מקדים אל המכשיר השני.

למעשה, ניתן למצוא חלק מהתכונות החדשות במכשירי גלקסי S4 ו-HTC One. דוגמה לכך היא מרכז העדכונים החדש שנפתח מלמטה. דרכו ניתן לכבות את כל האנטנות, לשנות בהירות, ווליום, לשלוט במוזיקה, להפעיל מצלמה, מחשבון, שעון מעורר ופנס. כהרגלה של אפל, היא יודעת לקחת את מה שכולם כבר עשו, ולהציג אותו כרעיון המקורי והמהפכני שלה, וגם לבצע אותו יותר טוב על הדרך. 

''
    הטמעה של רשתות חברתיות במערכת 

נוחות

iOS7 מכילה שינויים קלים לממשק המשתמש האמורים להקל על השימוש ולהפוך אותו לאינטואיטיבי יותר. אחד מהם הדרך שבה סוגרים אפליקציות שתהייה מוכרת מאוד למשתמשי אנדרואיד, במקום ללחוץ פעמיים על כפתור הבית ואז לחיצה ארוכה על אחד האייקונים, ורק אז אפשר ללחוץ על האיקס הקטן כדי לסגור, מעתה  ניתן לראות תצוגה מקדימה של כל האפליקציות הפתוחות (כמו עם מקש Windos+Tab במחשב) ופשוט להחליק אותן כלפי מעלה כדי לסגור.

''
    אפשר להחליק את האצבע בכל נקודה כדי לפתוח 

חדשנות

הוספת הפילטרים בסגנון אינסטגרם ישירות לאפליקציית המצלמה, איגוד התמונות לפי מיקום וזמן והטמעת פייסבוק, טוויטר וימאו ופליקר ישירות לתוך מערכת ההפעלה, מראה שמישהו שם באפל באמת יודע מה אנשים עושים עם הטלפונים שלהם. לאפל לא אכפת שאי אפשר לשתף קבצים או לשים ווידג'טים עם מזג אוויר במסך הראשי. היא רוצה שתהיה לכולם חוויה אחידה ומוצלחת ונראה שגם הפעם היא הצליחה לייצר אותה.

ולצלמים שבינינו: אפליקציית המצלמה המובנית התחדשה בכמה תכונות חדשות שלבטח יגרמו לכם התרגשות . הבולטת ביניהן היא תצוגה חיה של הפילטרים כך שאתם מצלמים כבר עם המראה החלוד והמיושן. לחיצה ארוכה על כפתור הצילום תיצור רצף תמונות, ומעבר בין מצב תמונות לווידאו ייעשה בהחלקה קלה של האצבע.

''
    עיצוב חדש לנגן המוזיקה המובנה 

כדאי לשדרג

גם בעלי מכשירים ותיקים יותר יוכלו להנות מרוב התכונות החדשות המוצעות וכשמסננים את ההייפ שאפל יודעת כל כך טוב לעשות סביב מערכת ההפעלה שלה, מגלים תוכנה טובה, אחידה, נאה ושימושית שאינה מחדשת באמת, שרק משנה ומשפרת את מה שהמתחרים כבר עשו. אז בעצם למה לא? נוסיף את זאת שבינתיים לא נראה שישנה תקלה גורפת כלשהי או חולשה מסוימת במערכת החדשה, ושמהנסיון שלנו, המערכת עובדת היטב בדרך כלל -  כך שבהחלט כדאי לעדכן ולהתחדש. 

--
    כדרך הקשתים...
    10/3/14 09:32
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-03-10 09:32:41
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    "האייפון וקפה דמרקר...כמעט מושלם !" אוי, כמה שזה רחוק מהמציאות. אני לא מבין איך ב 2014 יש עוד אתרים, כמו קפה דה-מרקר, שלא ניתן להגיע אליהם מתוך פייסבוק באייפון. אני שומע כל מיני דברים. זה לא תומך בפלאש. צריך לאמץ את HTML5. ועוד כל מיני מילים שהמשמעות שלהם עבורי די לוקה בחסר. בתכלס, לינק לבלוג שלי שאני מפרסם בפייסבוק לא עובד באייפון. זה דפוק. ביג טיים דפוק. בלשון הטוקבקיסטים הייתי אומר פחחחחח. דודו ישורון
    10/3/14 15:01
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-03-10 15:01:53
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מסתכל סביב 2014-03-10 09:32:41

"האייפון וקפה דמרקר...כמעט מושלם !" אוי, כמה שזה רחוק מהמציאות. אני לא מבין איך ב 2014 יש עוד אתרים, כמו קפה דה-מרקר, שלא ניתן להגיע אליהם מתוך פייסבוק באייפון. אני שומע כל מיני דברים. זה לא תומך בפלאש. צריך לאמץ את HTML5. ועוד כל מיני מילים שהמשמעות שלהם עבורי די לוקה בחסר. בתכלס, לינק לבלוג שלי שאני מפרסם בפייסבוק לא עובד באייפון. זה דפוק. ביג טיים דפוק. בלשון הטוקבקיסטים הייתי אומר פחחחחח. דודו ישורון

צודק ותקנתי את הכותרת !

שים לב לתאריך העלאת הדיון !

אי שם בשנת 2011 אז באמת היה ניתן לעשות ים של פעולות

למרות אי תמיכת הקפה (כמו היום) באייפון....

היום ניתן לבצע פעולות רבות למרות זאת אז אנא לא לזלזל.....

ובהקשר לאייפון שלך -זה מה יש ואפשר לאהוב או לשנוא

ואפשר לעזוב לטובת האנדרואיד שסובל אף הוא ממחלות

ווירוסים.....

--
    כדרך הקשתים...
    10/3/14 17:12
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-03-10 17:12:57
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מלאך מקומי 2014-03-10 15:01:53

צטט: מסתכל סביב 2014-03-10 09:32:41

צודק ותקנתי את הכותרת !

שים לב לתאריך העלאת הדיון !

אי שם בשנת 2011 אז באמת היה ניתן לעשות ים של פעולות

למרות אי תמיכת הקפה (כמו היום) באייפון....

היום ניתן לבצע פעולות רבות למרות זאת אז אנא לא לזלזל.....

ובהקשר לאייפון שלך -זה מה יש ואפשר לאהוב או לשנוא

ואפשר לעזוב לטובת האנדרואיד שסובל אף הוא ממחלות

ווירוסים.....

קודם כל לי יש אנדרואיד ולצערי יש עוד כאלה עם אייפון.

אני, כמו רבים, מפרסם את הפוסטים שלי גם בדף הפייסבוק שלי וכל מי שמחזיק אייפון לוחץ על לינק שלא מציג כלום. 

יש צפי מתי קפה דה מרקר יסגרו את הפער? 

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "האייפון וקפה דמרקר."

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה