כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

אקטואליה

חברים בקהילה (5578)

77777777
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שיח אחר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אמא פרובלמה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    כריסטין
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוהידן
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    נעם דימנט
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    yang9600
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    רז פורטון
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עצבן
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

השמאל הגזען במלוא תפארתו....

22/6/11 01:10
    1
    דרג את התוכן:
    2011-06-22 01:15:03
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ואללה

פחחח

מי שמדבר אני רואה שאני צריך להעשיר את עולמך התרבותי :)

קנה בבקשה את ספרו של אריה כספי חזקים על חלשים. אריה כספי היה עיתונאי בעיתון הארץ שנפטר ממחלה קשה. יום שישי אחד הוא פרסם כתבה על ההבדל בין הימין לשמאל. הוא הציע להסתכל על לאן השוטרים מסתכלים בהפגנות. הוא אמר דבר מאוד נכון. בהפגנות של הימין השוטרים מסתכלים על המפגינים. כלומר פניהם מופנות פנימה. כי הם לא חוששים שיקרה מפגינים משהו. בהפגנות של השמאל השוטרים מתבוננים החוצה. לראות אילו אנשי ימין יבוא להפריע להפגנות. אילו אנשי ימין יבואו לעשות פרובוקציות, להתגרות, לאיים ולחולל מהומות. דרך אגב הוא כתב את זה בתאריך 27.10.1995. שבועיים לפני רצח רבין. הוא כותב שם במפורש שאם ההפגנות האלימות ימשכו (נחש מי ארגן הוביל הסית וניהל אותן ...) רבין ירצח. ועוד לא דברנו על רצח אמיל גרינצוויג. ועל המחתרת היהודית והד"ר הצדיק ברוך גולדשטיין (טוב הוא לא נחשב הוא סתם הרג ערבים) ועל מחתרת בת עין ועל המטען ששמו לפרופסור זאב שטרנהל ליד הבית. אז לפני שאתה טוען שהשמאל שונא את הימין בו נבדוק לאיזה מחנה שייכים הנרצחים והמאוימים. בוא נבדוק האם הציבור הימני הקיא מתוכו את הרבנים המסיתים. את כל אותם גורמים שהובילו לרצח ראש ממשלה. אני אומר לך דבר מאוד פשוט. אנשי הימין לא למדו כלום ולא שכחו כלום. אהה.. כן בקטנה. עוד דוגמא קטנה לסובלנות מחנה הימין

http://news.walla.co.il/?w=/22/1833026

22/6/11 09:47
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-06-22 09:47:23
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    הנה עוד פעם אתם נופלים ברשת של עצמכם ואני מתכוון לכככווולללכככםםם מה זה אולימפידת הרבנות "מי תוקע יותר ובו זמנית נשאר תקוע" כמו איזה זוג בתהליך גירושים לא חרם על הילדים? מה זה כאן פופוליטיקה חייבים להגיב במיידי בלי לחשוב קודם מה אתם בשידור חי? אתם רובוטים? נגנו לד זפלין פול ווליום אח"כ קצת הרב בוב מרלי(בשביל להירגע)אוליי איזה מיץ פטל...אני עברתי המון בחיים שלי.. בדבר אחד כל מי שמכיר אותי יעיד שאני לא מסתתר או מתבייש בעצמי לטוב ולרע ...ההיתי בכלא(הדרום אפריקאי אבו כביר זה פלללאאאזזזההה 7כוכבים)...ההיתי במחלקה סגורה 3 פסיכייטרים 2 פסיכולוגים אחד מהם היה הפרוייקט מנגר....היום אני וגרושתי פעם בשבוע מפרקים 2 בקבוקיי יין בזמן שהילדים אוכלים פיצה ...מי קבע שחייבים להסכים? אבל בשביל מה לריב? לללאאא חחחחררררםםםם
    22/6/11 10:05
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-06-22 10:05:07
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

''
    צטט: good to came in 2011-06-22 09:47:23

הנה עוד פעם אתם נופלים ברשת של עצמכם ואני מתכוון לכככווולללכככםםם מה זה אולימפידת הרבנות "מי תוקע יותר ובו זמנית נשאר תקוע" כמו איזה זוג בתהליך גירושים לא חרם על הילדים? מה זה כאן פופוליטיקה חייבים להגיב במיידי בלי לחשוב קודם מה אתם בשידור חי? אתם רובוטים? נגנו לד זפלין פול ווליום אח"כ קצת הרב בוב מרלי(בשביל להירגע)אוליי איזה מיץ פטל...אני עברתי המון בחיים שלי.. בדבר אחד כל מי שמכיר אותי יעיד שאני לא מסתתר או מתבייש בעצמי לטוב ולרע ...ההיתי בכלא(הדרום אפריקאי אבו כביר זה פלללאאאזזזההה 7כוכבים)...ההיתי במחלקה סגורה 3 פסיכייטרים 2 פסיכולוגים אחד מהם היה הפרוייקט מנגר....היום אני וגרושתי פעם בשבוע מפרקים 2 בקבוקיי יין בזמן שהילדים אוכלים פיצה ...מי קבע שחייבים להסכים? אבל בשביל מה לריב? לללאאא חחחחררררםםםם

22/6/11 10:40
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-06-22 10:40:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: bazael 2011-06-22 10:05:07

''

באזל היקר אתה תותח מאחל לך הצלחה ורפואה שלמה בק(כ)ול ליבי:)

22/6/11 11:55
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-06-22 11:55:51
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: good to came in 2011-06-22 10:40:18

צטט: bazael 2011-06-22 10:05:07

''

באזל היקר אתה תותח מאחל לך הצלחה ורפואה שלמה בק(כ)ול ליבי:)

דרך אגב אחריי כל הפסיכייטרים הלכתי לרופא טיב_עוני שרשם לי 3 פעמים בוב מרלי A DAY  :)

22/6/11 12:10
    0
    דרג את התוכן:
    2011-06-22 13:12:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

זאבון

בלי השורה באדום זה בסדר??

:)))))))))))))))))))))))))))

הבעיה היא כמובן השורה באדום

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

***התגובה הקודמת של שרית נמחקה ע"י ההנהלה, וגם השורה האחרונה של תגובה זו.

22/6/11 12:16
    0
    דרג את התוכן:
    2011-06-22 12:17:05
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

ויוסי קורן אם כתבת כ"כ יפה

מה עם הסזון ועם אלטלנה

ומה עם אודי אדיב???

וזה לפני שהזכרנו איך הSMAL מסייע לערבים

לפגוע ביהודים וברכושם ביהודה ושומרון...

ודבר נוסף,

הוסף את העובדה שהיה לאיש משטרה שלך

צילומים של יגעל אמיר מתנפל על רבין בווינגייט שבועיים

לפני רצח רבין ז"ל

ויש כאן סימוך מלא לתיאוריית הקונספירציה...

22/6/11 13:23
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-06-22 13:23:18
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: sarite1 2011-06-22 12:17:05

ויוסי קורן אם כתבת כ"כ יפה

מה עם הסזון ועם אלטלנה

ומה עם אודי אדיב???

וזה לפני שהזכרנו איך הSMAL מסייע לערבים

לפגוע ביהודים וברכושם ביהודה ושומרון...

ודבר נוסף,

הוסף את העובדה שהיה לאיש משטרה שלך

צילומים של יגעל אמיר מתנפל על רבין בווינגייט שבועיים

לפני רצח רבין ז"ל

ויש כאן סימוך מלא לתיאוריית הקונספירציה...

אז ככה

לגבי הסזון ואלטלנה.

כשאת מסתכלת על אומות העולם כמעט כל מדינה מודרנית עברה מלחמת אזרחים לפני שעוצבה דמותה של אותה המדינה.

כך שלטעמי האצל באלטלנה יצא בזול. אם הם היות במדינה אחרת זה היה נגמר באופן הרבה יותר חמור.

כארגון שאינו חלק ממוסדות המדינה רוצה להביא נשק בניגוד למוסדות הנבחרים יש בעיה. 

לגבי השמאל שעוזר לערבים לפגוע בבתי יהודים - לא מכיר את הטענה ההזויה הזו.

לי אין שום איש משטרה. לא יודע על שום תמונה. כן יודע על קונספציה שאמרה שיהודי לא ירצח ראש ממשלה. קונספציה שקרסה ב - 4 לנובמבר 1995 בשעה 22:45.

22/6/11 14:01
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-06-22 14:01:53
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

בענין שמוש בנשק וכל ההאשמות האלה.

סזון, אלטלנה, רבין, גרינצוויג... עם כל הצער אין כאן בשר לעשות סטטיסטיקה.

לעומת השכנים הקרובים שלנו, יש לנו מקום לשפע אופטימיות בענין זה.

--
    ניתן להם טילים על הכיף-כיף-כיפאק.
    22/6/11 15:09
    0
    דרג את התוכן:
    2011-06-22 17:06:48
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: שמעון מאיר 2011-06-22 14:01:53

בענין שמוש בנשק וכל ההאשמות האלה.

סזון, אלטלנה, רבין, גרינצוויג... עם כל הצער אין כאן בשר לעשות סטטיסטיקה.

לעומת השכנים הקרובים שלנו, יש לנו מקום לשפע אופטימיות בענין זה.

צודק. מסכים אתך לחלוטין

לצורך סטטיסטיקה צריך עוד הרבה נתונים.

עוד כמה נרצחים מהשמאל ואפשר יהיה להתחיל לגבש נתונים סטטיסטיים. 

:)

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "השמאל הגזען במלוא תפארתו...."

התוכן ננעל על-ידי מנהלי הקהילה ולכן לא ניתן להגיב.