כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

עסקי אמנות

ברוכים הבאים לקהילת "עסקי אמנות".   כאן נפגשים העולמות של היוצרים ושל צרכני האמנות . מדברים על אמנות, על הכוחות המניעים את שוק האמנות, על אמנות וכסף.   אתם מוזמנים להתעדכן, ללמוד, ללמד ובעיקר ליהנות.                      חברים חדשים - נא לקרוא תחילה את נהלי הקהילה. תודה.

אמנות ובמה

חברים בקהילה (3832)

anatamram
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אדם קדם
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    הקו א-ל התקווה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    היזם
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    יוסי בר-אל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    rebosher
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    מקור האושר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    Zvi Hartman
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    bonbonyetta
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    באבא יאגה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

זהירות תרגיל הונאה!

22/11/11 10:53
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-11-22 10:53:16
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    בהמשך למכתבי הנה ההתכתבות עם הרמאי מחברת ה"בלדרות" ששמה הוא מסווה מאחר שזו חברה עם אתר אינטרנט מרשים שנראית בגוגל סופר מעולה! ניצלתי בנס!! Many thanks for contacting Sky Freight Ltd for your quotation, please see rate as requested. Qty & Weight: Weight: unknown (could'nt be more than 1000 gr-) Door to door (3 to 5 days) US$1610.60 The freight costs includes: Customs clearance Duties & taxes Insurance Pick Up Address : Liora XXXXXX סססססססס סססססס סססססס )מחקתי לצורך הפרטיות אך לנוכל יש כעת את כתובתי....) Delivery: 31 bvd Georges Favon, 1204 Geneva Switzerland Pick up will be made by our agent after payment is confirmed.We will schedule a date and time for the pick up.Also we will like to inform you that we only accept Western Union Money Transfer/Wire Transfer directly from your company for now prior to pick up and collection of package which will be paid in full before we come for pickup,we do not have the facilities to accept credit card,so you would have to send us the full amount via Western Union Money Transfer/Wire Transfer so that we can do the pick up ,then we will get back to you with the necessary details. Quote valid for 30 days. Best regards David, Customer Service Sky Freight Ltd

--
    יוצרת רב-תחומית,ציירת,סופרת .לומדת קבלה.www.art-in-israel.co.il
    22/11/11 11:05
    1
    דרג את התוכן:
    2011-11-22 11:09:35
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

גם אני קיבלתי כזה. אבל לא הבנתי איפה המירמה. עכשו כשקראתי את מה שכתבת אני מבינה.

--
    www.havaraucher.com
    22/11/11 21:01
    2
    דרג את התוכן:
    2011-11-22 21:04:48
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

לא יאומן עד כמה זה נפוץ ובמגוון רב של וריאציות, אבל השיטה דומה -
    הלקוח מעוניין לשלם בכרטיס אשראי (גנוב) או צ'ק או אפילו ב-PaypaL (כביכול...) 

הוא מציע לשלם את מלוא הסכום המבוקש עבור החבילה והמשלוח.

סכום המשלוח גבוה ומבטיח העברת סחורה כולל כל הפרוצדורות מדלת לדלת, וההעברה חייבת להתבצע ב-WESTERN UNION (העברת מזומנים, ללא יכולת ביטול...). התשלום למשלוח הוא הרווח של הנוכל ולכן הוא מפעיל לחץ אינטנסיבי ודחיפות להעברת הכסף בצורה זו. כל השאר לא ממש מעניינים אותו (אפילו לא ביטול העיסקה בכרטיס הגנוב... זה מימלא לא הוא משלם...).
    אני למדתי מזה שהעברת כספים בווסטרן יוניון מאוד מסוכנת וצריכה להתבצע אך ורק שמכירים היטב את הנמען בצד השני.... (מעבר לכך שצרך לבדוק היטב ובחשדנות כל הצעה מפתה שכזאת...)

--
    אורלי שלם | ציור מופשט
    www.orlyshalem.com
    22/11/11 21:52
    3
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-11-22 21:52:42
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שלום אורלי , ברגע שקראתי את מה שכתבת , הזדהתי מיד לראות שזה בדיוק מה שקרה לי בסוף שבוע שעבר. עברתי בדיוק את אותו התהליך שאת עברת!!! רק שאני למזלי בעזרת גורמים נוספים שעזרו הצלחתי לראות שזו מירמה עוד לפני חברת השליחות צריך להפיץ את המרמה הזו כמה שיותר ושכמה שיותר אנשים ידעו מכך. תודה לך על השיתוף...לימור

--
    שמחה לפגוש אנשים שמתחברים לעולם יצירתי ושאוהבים לבלות לטייל ולאסוף חויות
    23/11/11 00:12
    5
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-11-23 00:12:53
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    הצעה פשוטה למנוע ממכם את כל התסבוכת : כאשר מישהו שולח לכם מייל עם הצעה שאין לסרב לה תשיבו לו בנימוס על הצעתו ותוסיפו מראש שיש לכם מנוי על חברת שילוח שאיתה אתם עובדים קבוע ורק איתה אתם יכולים לשלוח לו את הזמנתו.בדרך זו כל הנוכלים (שהם גם מרבית המציעים לצערנו) פשוט יעלמו ואפילו לא יטרחו לשלוח לכם מייל נוסף אלא יעברו לקורבן הבא.במידה וזה יהיה לקוח אמיתי הוא כמובן ישוב ויצור איתכם קשר.אני מפעיל שיטה פשוטה זו בשנים האחרונות (מקבל בממוצע שתי הצעות בחודש בסגנון זה שכולן עד היום היו מנוכלי אינטרנט).עד היום אף נוכל לא חזר אלי במייל לאחר שהדגשתי שאני עובד רק עם חברת שילוח מסוימת שאיתה אני קשור.זה יחסוך לכם הרבה טירדה ,עגמת נפש וחיפושים בגוגל האם זה נוכל או לקוח פוטנציאלי.

--
    Yacov Gabay - Painter
    www.yacovgabay.net
    23/11/11 07:58
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-11-23 07:58:26
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

תודה יעקב על העיצה הפשוטה והחכמה הזאת, לפעם הבאה... :)

צטט: yacovgabay 2011-11-23 00:12:53

הצעה פשוטה למנוע ממכם את כל התסבוכת : כאשר מישהו שולח לכם מייל עם הצעה שאין לסרב לה תשיבו לו בנימוס על הצעתו ותוסיפו מראש שיש לכם מנוי על חברת שילוח שאיתה אתם עובדים קבוע ורק איתה אתם יכולים לשלוח לו את הזמנתו.בדרך זו כל הנוכלים (שהם גם מרבית המציעים לצערנו) פשוט יעלמו ואפילו לא יטרחו לשלוח לכם מייל נוסף אלא יעברו לקורבן הבא.במידה וזה יהיה לקוח אמיתי הוא כמובן ישוב ויצור איתכם קשר.אני מפעיל שיטה פשוטה זו בשנים האחרונות (מקבל בממוצע שתי הצעות בחודש בסגנון זה שכולן עד היום היו מנוכלי אינטרנט).עד היום אף נוכל לא חזר אלי במייל לאחר שהדגשתי שאני עובד רק עם חברת שילוח מסוימת שאיתה אני קשור.זה יחסוך לכם הרבה טירדה ,עגמת נפש וחיפושים בגוגל האם זה נוכל או לקוח פוטנציאלי.

--
    אורלי שלם | ציור מופשט
    www.orlyshalem.com
    23/11/11 12:42
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-11-23 12:42:44
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: yacovgabay 2011-11-23 00:12:53

תודה יעקב על העצה החכמה וכל כך פשוטה משתתפת עם אורלי לתגובתה

--
    שמחה לפגוש אנשים שמתחברים לעולם יצירתי ושאוהבים לבלות לטייל ולאסוף חויות
    23/11/11 14:57
    3
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-11-23 14:57:30
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    נראה שאמני ישראל הם מעצמת תשלומים .... אם כל אמן חמישי פה קיבל את ההודעה הזו :-)

--
    רפי פרץ צייר ישראלי - 0525543815
    https://www.facebook.com/amondamon
    23/11/11 20:41
    3
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-11-23 20:41:35
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    בנוסף לעצות הטובות של יעקב גבאי, אוסיף שהכי בטוח לבקש שהתשלום יועבר ישירות לחשבון הבנק שלכם ורק אז תשלחו את היצירה. מניסיוני - זה פותר את הבעייה - הנוכלים מתאדים מיד.

--
    דבי לוזיה
    גלריה שטרן

מחברת הספר ״מדוע הפסיקה המונה ליזה לחייך״
    24/11/11 18:50
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2011-11-24 18:50:20
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    נו, אנ רואה שעוד אנשים פגשו את זה היה חשוד מהרגע הראשון , מתעניין בפרטים , לא אמר איזה עבודות או מספרים קטלוגים , לא שלח מספר טלפון שביקשתי וגם לא ענה על השאלה לגבי מס שביקש בלי paypal והתעקש , שלחתי לו הסכם מכירה וביקשתישיעביר 70% מהסכום מזומן באמצעות דואר , היה ברור שאחרי זה הוא ייעלם ....

--
    life is magic
    http://www.wix.com/Lilart/Lilart

http://leanoshevetharuch.blogspot.com/ לאן נושבת הרוח
    26/11/11 10:57
    0
    דרג את התוכן:
    2011-11-26 19:23:53
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

רבות הדרכים... להונאה ומסתבר שגם להימנעות ממנה...

קיבלנו הרבה עיצות טובות לכך בדיון שעלה

ומקווה שפרסום הדיון ברבים בקהילה זו, יתרום להגברת העירנות והחשדנות

וימנע הליכה שולל אחר החלום המתוק והמפתה של כל אמן...

כ-1000 צופים לדיון עד כה... מבחינתי, זה המעט והטוב שיכולתי לעשות...

צטט: Lila Benharush 2011-11-24 18:50:20

נו, אנ רואה שעוד אנשים פגשו את זה היה חשוד מהרגע הראשון , מתעניין בפרטים , לא אמר איזה עבודות או מספרים קטלוגים , לא שלח מספר טלפון שביקשתי וגם לא ענה על השאלה לגבי מס שביקש בלי paypal והתעקש , שלחתי לו הסכם מכירה וביקשתישיעביר 70% מהסכום מזומן באמצעות דואר , היה ברור שאחרי זה הוא ייעלם ....

--
    אורלי שלם | ציור מופשט
    www.orlyshalem.com
    30/11/11 16:20
    0
    דרג את התוכן:
    2011-11-30 16:20:42
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

במשך השבוע האחרון התקשרו אליי שני אמנים והודו לי על פרסום הפוסט בקהילה, שמנע מהם ליפול בפח הזהה שניסה לטמון להם הנוכל.

מצער לחשוב, שאחרי כל-כך הרבה נסיונות הונאה, הוא עדיין מסתובב חופשי ומחפש את הפתי הבא ...היזהרו !

--
    אורלי שלם | ציור מופשט
    www.orlyshalem.com

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "זהירות תרגיל הונאה!"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה