כותרות TheMarker >
    cafe is going down
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

אקטואליה

חברים בקהילה (5572)

שטוטית
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    venus09
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    amnonti
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ofer ben z
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    איציק אביב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עמי100
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    rayshc
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    דורון טל
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    -li-
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

הודעה לקהילה

2/4/12 01:56
    0
    דרג את התוכן:
    2012-04-02 02:04:50
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אדון לוץ, אינך מצליח למצוא שוני?

אפילו לא אחד?

טוב, נחכה לבוקר. המלאך, ליאת, אולי מישהו יעזור.

--
    "הברזל חם- הכה בו". י. טרומפלדור
    2/4/12 02:04
    0
    דרג את התוכן:
    2012-04-02 02:05:58
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אלי למה 2012-04-02 01:43:18

אני לא מדבר על דברים מסובכים. אני כאן לנסות להסביר רק מה שאנשים לא רוצים להבין.

בוא נבדוק עד כמה האסוציאציה הליבוביצ'ית היא פרועה. אפשר להשוות את הציונות לנאציזם אבל חייבים לשמור על אובייקטיביות. נעשה ככה. אני מצביע על דמיון שאני מוצא, אתה וחבריך מצביעים על שוני. הפעילות הזו בריאה כי היא הופכת פרות קדושות לפרות רגילות. אין ממה לחשוש.

אגב, החלפת תפקידים מדי פעם היא מעולה ומוסיפה יכולת להבין דברים.

נלך שניים שניים. אני אתחיל בתפקיד המצביע על השוויון.

1. היהודים כמו הנאצים מתלכדים סביב רעיון הגזע, בונים צבא ופועלים נגד אלה שאינם מלוכדים.

2. יחסם של היהודים אל מי שאינו שייך למחנה שלהם, כמו של הנאצים, נמצא בהתדרדרות מתמדת.

אלי יש לך מזל שיש לי סבלנות לילדים עם ליקויי למידה. תאמין לי אם היה לי תלמיד ברמתך הוא היה מבלה אצלי כל היום כשהוא עומד עם הפנים לקיר. אתה פשוט ...אין לי מילים להגדיר אותך... אתה פלא מהלך... מאיפה אתה מקבל את כל התובנות שלך? אם היית ילד שלי היתי אומר לך "פויה ילד רע" על איזה גזע אתה מדבר גזע של עץ אלון או גזע של אקליפטוס? "יחסם של היהודים לאלה שלא שיכים למחנה שלהם הוא כמו של הנאצים"? תגיד לי איזה כדורים אתה לוקח? די קט דה בולשיט "גם אוויל מחריש לחכם יחשב" תעשה לי טובה תפסיק לכתוב אין לי כוח לשטויות שלך. זה פשוט לא יאומן מה אתה נפלת מהירח? די די די אני מתחנן די תעשה לי טובה די די די השטויות שלך מכאיבות לי תאמין לי שבא לי לבכות . תרחם עלי לך תכתוב בזוגיות  אולי תמצא שם אהבה  וסיפוק ותעזוב את הנאצים במנוחה. מה קרה לך התאהבת בנאצים.? כל היום נאצים ונאצים ונאצים די מספיק חביבי הנאצים שלך כבר יצאו לי מהתחת

2/4/12 02:10
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-04-02 02:10:43
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    נאצים ויהודונאצים זה לא אותו הדבר, ולעולם לא יוכל להיות. יהודונאצים הם יהודים שאמצו אל ליבם את הרעיונות שיש בנאציזם, עיכלו ועכשיו כיהודים הם מתנהלים בהתאם לרעיונות.. לא חייבים לייצר מחנות מוות , די בכך שיראו ברעיונות מסויימים מתוך הנאציזם ראויים ונכונים. דוגמא: טרנספר, עבודת כפייה לנחותים ממך, האיבחון הגזעי-גנטי ואחרים. בעיני, ישראל מיישמת באדיקות את הנאמר במיין קמפף: "הגברים ברובה ובמחרשה הנשים בחינוך ובמטבח". עובדה: רק מורות מכיתה א' ועד ח'. אח"כ, הסיפור של החינוך נגמר, עוברים לבגרויות.

--
    יציבה שווה יציבות שווה שלום. יחי האח הגדול
    2/4/12 02:12
    0
    דרג את התוכן:
    2012-04-02 02:18:39
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אבי אסף 2012-04-02 02:04:22

1. היהודים כמו הנאצים מתלכדים סביב רעיון הגזע, בונים צבא ופועלים נגד אלה שאינם מלוכדים.

2. יחסם של היהודים אל מי שאינו שייך למחנה שלהם, כמו של הנאצים, נמצא בהתדרדרות מתמדת.

אלי יש לך מזל שיש לי סבלנות לילדים עם ליקויי למידה. תאמין לי אם היה לי תלמיד ברמתך הוא היה מבלה אצלי כל היום כשהוא עומד עם הפנים לקיר. אתה פשוט ...אין לי מילים להגדיר אותך. אתה פלא מהלך. מאיפה אתה מקבל את כל התובנות שלך? אם היית ילד שלי היתי אומר לך "פויה ילד רע" על איזה גזע אתה מדבר גזע של עץ אלון או גזע של אקליפטוס? "יחסם של היהודים לאלה שלא שיכים למחנה שלהם הוא כמו של הנאצים"? תגיד לי איזה כדורים אתה לוקח? די קט דה בולשיט "גם אוויל מחריש לחכם יחשב" תעשה לי טובה תפסיק לכתוב אין לי כוח לשטויות שלך. זה פשוט לא יאומן מה אתה נפלת מהירח? די די די אני מתחנן די תעשה לי טובה די די די השטויות שלך מכאיבות לי תאמין לי שבא לי לבכות . תרחם עלי לך תכתוב בזוגיות  אולי תמצא שם אהבה  וסיפוק ותעזוב את הנאצים במנוחה. מה קרה לך התאהבת בנאצים.? כל היום נאצים ונאצים ונאצים די מספיק חביבי הנאצים שלך כבר יצאו לי מהתחת.

אני לא אמרתי שיחסם של היהודים אל מי שלא מהמחנה שלהם, זהה ליחסם של הנאצים. (זה שוני, אהבל).

או שאינך שומר על קור רוח או שאתה מבלף. ככה לא נזוז לשום מקום.

אתה מתקשה. הכי טוב שנמתין לבוקר.  

--
    2/4/12 02:19
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-04-02 02:19:02
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: כיתת יציבה 2012-04-02 02:10:43

נאצים ויהודונאצים זה לא אותו הדבר, ולעולם לא יוכל להיות. יהודונאצים הם יהודים שאמצו אל ליבם את הרעיונות שיש בנאציזם, עיכלו ועכשיו כיהודים הם מתנהלים בהתאם לרעיונות.. לא חייבים לייצר מחנות מוות , די בכך שיראו ברעיונות מסויימים מתוך הנאציזם ראויים ונכונים. דוגמא: טרנספר, עבודת כפייה לנחותים ממך, האיבחון הגזעי-גנטי ואחרים. בעיני, ישראל מיישמת באדיקות את הנאמר במיין קמפף: "הגברים ברובה ובמחרשה הנשים בחינוך ובמטבח". עובדה: רק מורות מכיתה א' ועד ח'. אח"כ, הסיפור של החינוך נגמר, עוברים לבגרויות.

טרנספר אדוני היקר זה לא המצאה של הנאצים ועידת פיל של האו"ם שביקרה בארץ החליטה על טרנספר של כמעט חמישים אלף ערבים מהשטחים שיעודו לישראל. לך תקרא היסטוריה

2/4/12 02:20
    0
    דרג את התוכן:
    2012-04-02 02:21:11
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אלי לא נמתין עד הבוקר בוא תגיד למה אתה מתכוון כשאתה אומר יודו נאצי

2/4/12 02:42
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-04-02 02:42:07
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אבי אסף 2012-04-02 02:19:02

טרנספר אדוני היקר זה לא המצאה של הנאצים ועידת פיל של האו"ם שביקרה בארץ החליטה על טרנספר של כמעט חמישים אלף ערבים מהשטחים שיעודו לישראל. לך תקרא היסטוריה

למעשה, הטרנספרים הראשונים שנעשו אם איני טועה היו של גרמנים משלזיה וחבל הסודטים על פי הסכמי וורסאי וכניעת גרמניה במלחמת העולם הראשונה.

גם בציצית האחת שאתה נתלה בה,  אין כל משמעות.

--
    יציבה שווה יציבות שווה שלום. יחי האח הגדול
    2/4/12 02:42
    0
    דרג את התוכן:
    2012-04-02 02:45:12
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אלי אספר לך סיפור. פעם ניהלתי סדנא אומנותית. באה אישה אחת שציירה את הדיוקן שלה על עץ דיקט ואת השולים של הדיקט היא שרפה באש. "למה שרפת את העץ" שאלתי אותה "סתם ככה בגלל שזה יפה" היא אמרה. "אבל זה לא ככה יקירתי" אמרתי לה "באומנות כל אקט שאת עושה יש לו משמעות סימלית ןכשאת שורפת את הדיוקן שלך הצופה מבין שזה אקט של מחאה שזה ביטוי של מצוקה. אי אפשר לשרוף ככה סתם את המצע של הציור ולהגיד שזה ככה סתם" ואותו הדבר גם לגבי הביטוי "יודו נאצי" אי אפשר להגיד יודו נאצי ןלהגיד שלא התכוונת שהיהודים הם נאצים אלא שהם יכולים להיות כמו הנאצים אם הם ימשיכו לכבוש את הפלסטינים. אם אתה אומר "יודו נאצי" אני לא צריך לנחש למה אתה מתכוון. כשמישהו אומר יודו נאצי הפירוש היחיד שכל אחד יבין זה שהוא מתכוון לומר שישראל עוסקת בהשמדת עם שישראל הקימה מחנות שבהם היא משמידה מליוני פלסטינים בגז. אין משמעות אחרת לביטוי יודו נאצי אז תרשה לי לנחש שלא לכך אתה מתכוון. או שאני טועה?

2/4/12 02:47
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-04-02 02:47:05
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: כיתת יציבה 2012-04-02 02:42:07

צטט: אבי אסף 2012-04-02 02:19:02

למעשה, הטרנספרים הראשונים שנעשו אם איני טועה היו של גרמנים משלזיה וחבל הסודטים על פי הסכמי וורסאי וכניעת גרמניה במלחמת העולם הראשונה.

גם בציצית האחת שאתה נתלה בה,  אין כל משמעות.

נדמה לי שהבבלים עשו טרנספר ליהודים לפני יותר מאלפים שנה

2/4/12 03:16
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-04-02 03:16:04
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אלי למה 2012-04-02 01:54:27

מה להסביר? לא סתם קוראים לך אלי למה. כשמך כן אתה. גם אם אני יסביר לך אלף פעם תמיד את תשאל כאותו ילד קטן "אבא למה"? אם לא הבנת עד עכשיו למה אתה חושב שתבין א"כ. אתה יודע מה ילד?. בוא ננסה דרך אחרת בוא תסביר לי מה אני כתבתי על הנאציזם ולמה אתה חושב התכוונתי וא"כ תכתוב לי למה אתה מתכוון

אני לא מדבר על דברים מסובכים. אני כאן לנסות להסביר רק מה שאנשים לא רוצים להבין.

בוא נבדוק עד כמה האסוציאציה הליבוביצ'ית היא פרועה. אפשר להשוות את הציונות לנאציזם אבל חייבים לשמור על אובייקטיביות. נעשה ככה. אני מצביע על דמיון שאני מוצא, אתה וחבריך מצביעים על שוני. הפעילות הזו בריאה כי היא הופכת פרות קדושות לפרות רגילות. אין ממה לחשוש.

אגב, החלפת תפקידים מדי פעם היא מעולה ומוסיפה יכולת להבין דברים.

מר ישעיהו לבייבויץ  ז''ל לא עמנו  אז למה לתרגם אותו ?מר למה בוא תסביר לנו יותר לעומק על הקופים שרkקל וכולם נוכל להבין ולהחכים

2/4/12 04:22
    0
    דרג את התוכן:
    2012-04-02 04:23:55
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אבי אסף 2012-04-02 02:21:11

אלי לא נמתין עד הבוקר בוא תגיד למה אתה מתכוון כשאתה אומר יודו נאצי.

יודונאצי הוא יהודי שמעורר קונוטציה - אסוציאציה לרבים בעולם, של נאצי.

לדעתי לא כל אדם בנוי לחפש דמיון ושוני. 

אנשים שמקדשים ערכים הם אנשים שנשבעו לא לחשוב ונשבעו להפריע גם לאחרים. יש מסביבנו הרבה כאלה. אביאסף דוגמה מצוינת.

--
    2/4/12 07:40
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-04-02 07:40:25
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אלי למה 2012-04-02 04:23:55

צטט: אבי אסף 2012-04-02 02:21:11

אלי לא נמתין עד הבוקר בוא תגיד למה אתה מתכוון כשאתה אומר יודו נאצי.

יודונאצי הוא יהודי שמעורר קונוטציה - אסוציאציה לרבים בעולם, של נאצי.

לדעתי לא כל אדם בנוי לחפש דמיון ושוני. 

אנשים שמקדשים ערכים הם אנשים שנשבעו לא לחשוב ונשבעו להפריע גם לאחרים. יש מסביבנו הרבה כאלה. אביאסף דוגמה מצוינת.

אתה מדבר שטויות. כל החילונים מקדשים את בית המשפט העליון. אז מה?האם זה הופך אותם לנאצים? מה זה הקישקוש הזה? מה זה לקדש ערכים? כולנו מקדשים ערכים. דמוקרטיה היא גם ערך מקודש. חופש הדיבור חרות המחשבה. מה זה לא כל אדם בנוי לחפש דמיון ושוני? שמע אני לא יודע למה אני מבזבז עליך את זמני? ואתה עוד אומר עלי שאני יודו נאצי? מה זה אבי אסף הוא דוגמא מצוינת? מצוינת למה? ליודו נאצי? אני יודו נאצי? יש לך מזל שאני לא מחשיב אותך. אחרת הייתי עוד יכול להיעלב

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "הודעה לקהילה"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה