כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

אקטואליה

קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות.

אקטואליה

חינוך מיני - שעורים פרטיים

4/5/12 23:36
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-04 23:36:15
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין

--
    רkקל
    4/5/12 23:40
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-04 23:40:08
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: bazael 2012-05-04 21:13:27

אני חושב שהתפיסה שאומרת שאשה שמקיימת יחסים עם הרבה גברים היא שרלילה בעוד הגבר נחשב לתותח נעוצה בתפיסה שנתינה היא תכונה אצילית וקבלה היא תכונה קצת נחותה. האישה תמיד תהיה נחדרת והגבר חודר ואיזה באג במוח שייתכן ונשתל באזור אור כשדים וכנען תופסת את המין כנתינה ולקיחה ולא כנתינה ולקיחה הדדית. בכל מקרה כל מה שאמרתי לא תופס לגבי פמינסטיות שמאלניות רדיקליות שיכולות לאנוס סודנים, זה כבר משהו מעבר ליכולת התפיסה שלנו בשלב האבולוציוני בו אנחנו נמצאים עכשיו.

באזיל אנחנו מתוכנתים לרביה. אנחנו עושים מין ברגע שיש לנו צורך לקיים יחסי מין. אצל הנשים החופש המיני הוא מניפסט הוא הצהרה שבאה לאשרר את השיוויון שבין הנשים לגבר. אישה משוחררת היא אישה שמשתחררת מטבעה. אם הטבע העניק לאישה רחם ושדיים והועיד אותה ללדת ילדים באות הפימינסטיות ואומרות אנחנו בעלי הבית על גופנו. לא הטבע. אנחנו נעשה מה שאנחנו רוצות לא מה שהטבע רוצה. על הרעיון הזה מבוססים גם כל טעמי המצוות ביהדות אבל זה נושא אחר. וכמו שאמרה ראקל. איסור פדופליה ומין עם קטינים הוא חלק מתפיסת החרות של האדם. כל מגע מיני שמבוסס על יחסי מרות או שנעשה בכפיה או שנעשה תוך ניצול חוסר היכולת של המותקף להתגונן נחשב למעשה אונס. כך למשל מגע מיני עם מסוממים עם מפגרים או אם חולים שמרותקים למיטה או עם ילדים קטנים או גלוי עריות בתוך המשחה נחשב לפשע שדינו עד עשרים שנות מאסר. דרך אגב גם נשואיים של קטינות במגזר הבדואיי או במגזר החרדי או ברית מילה לתינוקת גם נחשב למעשה אונס . אבל מכיוון שהחוק מתיר ברית מילה בילדים יהודים. החוק נמנע מלהתערב בכל מעשה אונס שהוא בבחינת פולחן דתי גם אצל המוסלמים

5/5/12 07:38
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-05 07:38:19
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: broken wing 2012-05-04 23:16:32

צטט: -נירית- 2012-05-04 22:07:41

בנות מנגה - בנים ממאדים.

היום, כשיש לנו מושג על האופי האמיתי של הפלאנטות, המשפט הזה הופך למעט אירוני הרי אופרטיוניטי, אחד מצמד רוברי המאדים של נאס״א שורד כבר שמונה שנים, שיא השרידה על נגה מוחזק בידי ונרה 12 הסובייטית ועומד על פחות משעתיים. בכל כך הרבה פרמטרים (לחץ אטמוספרי, טמפרטורה בפני השטח) המאדים הוא סביבה נוחה ומסבירת פנים לאדם הרבה יותר מנגה...

_________________________________________________________________________________

.

.

אז מה אתה מציע ? שנעשה צדק עם הנשים ונבקש מד"ר ג'ון גריי לכתב כעת על נשים ממאדים וגברים מנגה ?חיוך

שנאחד את הכוכבים ? סתאאאם.בלתי אפשרי אבל ,בניגוד  לאסטרונומיה בה לא היינו רוצים לחוות שינויים במסלול הפלנטות  ונשמח שהמרחקים ביניהם ישארו כפי שהם, הרי שהיינו שואפים להתקרבות בין גברים ונשים שלכאורה פועלים מתוך מניעים מנוגדים, אבל למעשה הם משלימים זה את זה. אף אחד מהם לא יכול לבוא במקום השני, אף אחד מהם לא יכול להתקיים בלי השני, ושניהם הכרחיים באותה מידה ליצירת שלמות העולם.

--
    https://www.facebook.com/nirit.on.3
    5/5/12 08:51
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-05 08:51:17
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מורן. 2012-05-04 20:58:14

--

קודם כל אנני מכירה אף אדם שהוא לא  חיי כמו בתבנית , כולנו אוהבים הגדרות , אפילו שצבתת אותך ונעשה לך כחול ביד ,  זה אופי חברתי שנבנה בגלל הזכרים שלצערי עוד הם אלה שמסכמים איך לחיות .

תראה אם נתחיל  מהוא סולם הדרגות בין משכורת של גבר ואשה כבר נבחין בהבדל הרע.

מסכים לגמרי - אבל לא שייך לנושא הדיון.

עכשו, בין ילד שמגלה את חיי המין ובין בין ילד שמגלה באותו היום את חיי הבירה - אין הבדל , ההבדל הוא שאין לו עוד את האופי המשלים שלו . הוא לא תוצר סגור.. יש לו הרבה שאלות תשובות כמעט לא , אתה באמת לא מאמין שצריך לצייר לך את זה ?!

לא, אין צורך בציורים, אבל, בפעם השמינית (!!!) אני לא תומך באיפשור אלכוהול לילדים ואני לא תומך בחיי מין ילדותיים. אני טוען שצריכים להיות קריטריונים שונים של התייחסות למורה (זכר) ולמורה (נקבה) שמפתים קטינים.

ואתה יודע מה , אין שום הבדל בין דאגה לבת או בן ,  זהשכמעט כל אבא יתגאה שהילד שלו ז++ן את המורה זה עינין של חינוך .  חינוך רע של גברים ,ו

ואתה מאוד צודק שלאשה  תמיד ציטטה האמא , 'רק לא שרלילה '

את מכירה איזה אמא שאומרת לבן שלה "רק לא שרליל" (או מה שלא תהיה המקבילה הגברית)?

--
    יש אומרים שטגורה
    (it must be mineral)
    5/5/12 08:58
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-05 08:58:09
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: -נירית- 2012-05-04 22:07:41

.

הי,

העלית הרבה מאוד תתי נושאים בתגובה שלך. אז בקצרה אומר דברים שכל אחד מהם הוא נושא בפני עצמו.

- מה אתה בעצם אומר ? שסקס צריך להיות כמו איזה ארוחת בוקר שאוכלים פעם עם א ,פעם עם ב,ולעיתים עם ג,ד,וה' במקביל ?

יש לי הרבה להגיד על סקס, על האמונות, ועל הדעות הקדומות והארכאיות לגביו, שלא ממש קשורים לנושא המרכזי. אולי אחזור לכך בהמשך.

- סקס - המגעיל מכולם. מי אומר זאת ? מי חושב כך ? דווקא הורים ליברלים המחנכים ילדיהם גם בעניינים שבינו לבינה כולל הסברים על יחסי מין לעולם לא ישדרו שסקס הוא משהו מגעיל. הורים שאצלם בבית נושא הסקס הוא בגדר טאבו,ולא מדברים עליו,ולא מספרים בדיחות עליו שם יגדלו ילדים שסקס יהיה עבורם משהו נסתר ומגעיל.

- ולשאלתך. האם הורים מגוננים על בנותיהם יותר מאשר על בניהם רק בנושאי סקס . הורים מגוננים יותר על בנות מאשר על בנים מרגע היוולדם. ההתייחסות שלנו לבנותינו שונה מאשר לבנינו כבר מהיותם צעירים.זה מתבטא באיך מתנהגים ( מבנות מצופה התנהגות מעודנת יותר  ) , בנים נוטים יותר למגע פיסי ( פעילות פיזית פעלתנית המערבת מגע בעוד הבנות מתחנכות על משחקים יותר ורבלים) , איך מתלבשים ,סגנון הדיבור.

לא. הורים לא "מגוננים על בנותיהם יותר מאשר על בניהם רק בנושאי סקס."

אך זהו אחד הנושאים. וכמו שבנושאים אחרים קיימות סיבות לכך, גם בנושא הסקס קיימת סיבה להגנת היתר (בהשוואה לבנים). ומאותה סיבה בדיוק (בהנחה שזו סיבה הגיונית), הבנות ראויות ליותר הגנה גם כשמגיעים לבית ספר (נושא הדיון).

כלומר , כל ההתיחסות לבנים ולבנות שונה והיא נכונה מגיל ילדותם ועד בגרותם. נכון!!! אז למה אין התייחסות שונה למורים מפתים (בנות), לעומת מורות מפתות (בנים)?

ולכן אין ספק שגם במערכת יחסים המעורבים בה רגשות תהיה הגנה רבה יותר על בת מאשר על בנים. נכון!!! (ראי לעיל)

בנות מנגה - בנים ממאדים. נכון!!! (ראי ...)

--
    יש אומרים שטגורה
    (it must be mineral)
    5/5/12 09:04
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-05 09:04:33
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: רkקל 2012-05-04 23:05:53

נתחיל מהסקר. אני הייתי בחורת בתשובת הרוב: כן, הן צריכות להענש באותה חומרה. חלק מהנימוקים לכך הבאתי למעלה.

1. האיסור הפלילי והענישה משקפים נורמות שרוצים לאכוף. בעולם המערבי יש נורמות מתפתחות של זכויות ילדים, כולל נורמה שלא עושים סקס עם ילדים, להגנתם שלהם, גם אם הילדים "מסכימים" או "רוצים". כשמדובר ביחסי מרות, גיל ההסכמה עולה עוד יותר. האם אתה חולק על הנורמה הזאת ? אם כן, מאיזה גיל לדעתך צריך להתיר סקס בין קטינים בנים, למורותיהן ?

את חוזרת כאן ומנסה להזים טענות שכבר הסברתי שאינני טוען. אני לא חושב שהחוק לא נכון, אלא שההחלה שלו על שני המינים באופן שווה, לא מקובלת עלי.

2. מה זה משנה אם זה הטרוסקסואלי או לא ? בהנחה שילד בן 14 כשיר לסקס עם המורה שלו, ובתוך כך כשיר להחליט אם לשים קונדום או לא, ובתוך כך כשיר להכניס אותה להריון, ובתוך כך גם כשיר להפוך לאבא ביולוגי על כל ההשלכות הפיננסיות שבכך, וכשיר לעשות איתה הכל הכל, מדוע שלא יהיה כשיר למין עם מורה ממין זכר (כומר, מורה להתעמלות) ? האם החוק יגדיר לאותו בן 14, לאיזה אקט מותר לו להסכים, לאיזה אקט אסור לו להסכים, ועם מי ? יגידו לו: מותר לך לשכב עם רבקה'לה המורה לתנ'ך, אבל אסור לך לשכב עם משה המאמן כדורסל, או למצוץ לג'ון המורה לדת ? למה ? הוא ילד גדול, לא ?

את מתעקשת לחזור, שוב, על דפוס התגובה, עליה הערתי בסעיף 1.  לא!!! אין כאן "הנחה שילד בן 14 כשיר לסקס עם המורה שלו", אלא הבעת דעה, שחומרת מעשי המורה שלו, פחותה מחומרת מעשהו של המורה (הזכר) של אחותו התאומה.

קחי את עולם "המבוגרים החוקיים", השווי נא את מידת ההשקעה הנדרשת, מגבר שרוצה להשכיב אשה, לעומת מצב הפוך. (אין צורך שאפרט, נכון?)

וכעת הלבישי את הההשוואה הזאת על מורה (זכר), המעוניין להשכיב ילדה, לעומת מורה (נקבה), שמעוניינת להשכיב ילד.

תסכימי איתי שעל המורה (הזכר), מוטלת משימה קשה לאין ערוך, מזו של חברתו המורה, המעוניינת בתלמיד הזכר?

ולמה זה משמעותי? כיוון שבתהליך שמפעיל המורה (הזכר), ניתן בברור לזהות "התכוונות" (ואם תרצי חתירה למגע והתמדה), שמעבר למצב של "איבוד ראש" בלהט הרגע, שאפשרית במצב ההפוך,  בין תלמיד למורתו.

הכשירות "להפוך לאבא ביולוגי על כל ההשלכות הפיננסיות...", איננה רלבנטית, כפי שלא תנפיקי או תדחי מתן רשיון להבאת ילדים, למבוגרים, בהתאם למצב חשבון הבנק שלהם.

3. ממתי הדאגה של ההורים לילדים אומרת משהו על מדת הסכנה או הנזק או הטראומה בפועל  לילד ? להורים יש התניות תרבותיות, ומנטליות, ופסיכולוגיה משלהם, וכו'.    זה לא המדד לשפוט אם וכמה ילדים ניזוקים. אם הם דואגים פחות לבנים זה לא אומר ש"בנים תמיד פחות נפגעים". דאגה הורית לחוד, ונזק או טראומה לילד (אם יש) לחוד. לא חסרות דוגמאות על ההעדר המתאם בין דאגה הורית לטראומות של ילדיהם.

4. אני משוכנעת שלא ניתן להסק באופן אוטומטי ומקדמי, שסקס עם מורה גורם פחות נזק, או לא גורם נזק, רק משום שהקטין הוא בן (גם אם חתיך ופופולארי). שוב, לא כל סקס לא חוקי הוא מזיק, וכל מקרה לגופו.

יתכן שזה לא מייצג, אלא סתם אנקדוטלי. עברי על התגובות בדיון הזה וראי איך הנשים שהגיבו, עמדו בתוקף על הצורך בשיוויון, לעומת אף לא גבר אחד.

יתכן שאתן צודקות ונימוקיכן הגיוניים - על הנייר.  גברים, בד"כ, יתקשו לזהות בעצמם קרבן (ולכן ישליכו זאת בהתאם, על בנים אחרים), כתוצאה של "הרפתקה" כזאת.

--
    יש אומרים שטגורה
    (it must be mineral)
    5/5/12 09:17
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-05 09:17:19
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מר הללויה פרקש 2012-05-05 08:58:09

התגובות הפעם בכחול. השארתי רק דברים להם התייחסתי.

על מה אתה מתבסס שאתה אומר זאת ?

אך זהו אחד הנושאים. וכמו שבנושאים אחרים קיימות סיבות לכך, גם בנושא הסקס קיימת סיבה להגנת היתר (בהשוואה לבנים). ומאותה סיבה בדיוק (בהנחה שזו סיבה הגיונית), הבנות ראויות ליותר הגנה גם כשמגיעים לבית ספר (נושא הדיון).

והיא ? היריון ? פגיעה בנפשן הרכה ? האם בנים בגיל ההתבגרות אינם נמצאים בבלבול רגשי? ואם אנחנו כרגע מדברים על בוגרים (מורות) המפתים מתבגרים (בנים) ,האם האחרונים אינם זכאים להגנה ?

אני באמת סבורה שגיל ההתבגרות הוא אחד התקופות הקשות ביותר הן לבנים והן לבנות מבחינה נפשית,וכל המנצל את נפשם הרכה חייב לשאת בעונשד מעבר למה שהזכרתי בתגובה אחרת של יחסי מרות.

כלומר , כל ההתיחסות לבנים ולבנות שונה והיא נכונה מגיל ילדותם ועד בגרותם. נכון!!! אז למה אין התייחסות שונה למורים מפתים (בנות), לעומת מורות מפתות (בנים)?

ראה כאן למעלה

ולכן אין ספק שגם במערכת יחסים המעורבים בה רגשות תהיה הגנה רבה יותר על בת מאשר על בנים. נכון!!! (ראי לעיל)

יופי של דיון.

--
    https://www.facebook.com/nirit.on.3
    5/5/12 09:24
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-05 09:24:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: -נירית- 2012-05-05 09:17:19

צטט: מר הללויה פרקש 2012-05-05 08:58:09

התגובות הפעם בכחול. השארתי רק דברים להם התייחסתי.

על מה אתה מתבסס שאתה אומר זאת ?

הדגש הוא על ה"רק". לא על ה"לא".

קרי, לא רק בנושאי סקס, הורים מגוננים על...

והיא ? היריון ? פגיעה בנפשן הרכה ? האם בנים בגיל ההתבגרות אינם נמצאים בבלבול רגשי? ואם אנחנו כרגע מדברים על בוגרים (מורות) המפתים מתבגרים (בנים) ,האם האחרונים אינם זכאים להגנה ?

אני באמת סבורה שגיל ההתבגרות הוא אחד התקופות הקשות ביותר הן לבנים והן לבנות מבחינה נפשית,וכל המנצל את נפשם הרכה חייב לשאת בעונשד מעבר למה שהזכרתי בתגובה אחרת של יחסי מרות.

ראה כאן למעלה

יופי של דיון. חן חן

ועכשיו יושנים.

--
    יש אומרים שטגורה
    (it must be mineral)
    5/5/12 09:35
    0
    דרג את התוכן:
    2012-05-05 12:41:46
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין

צטט: מר הללויה פרקש 2012-05-05 09:04:33

צטט: רkקל 2012-05-04 23:05:53

נתחיל מהסקר. אני הייתי בחורת בתשובת הרוב: כן, הן צריכות להענש באותה חומרה. חלק מהנימוקים לכך הבאתי למעלה.

1. האיסור הפלילי והענישה משקפים נורמות שרוצים לאכוף. בעולם המערבי יש נורמות מתפתחות של זכויות ילדים, כולל נורמה שלא עושים סקס עם ילדים, להגנתם שלהם, גם אם הילדים "מסכימים" או "רוצים". כשמדובר ביחסי מרות, גיל ההסכמה עולה עוד יותר. האם אתה חולק על הנורמה הזאת ? אם כן, מאיזה גיל לדעתך צריך להתיר סקס בין קטינים בנים, למורותיהן ?

את חוזרת כאן ומנסה להזים טענות שכבר הסברתי שאינני טוען. אני לא חושב שהחוק לא נכון, אלא שההחלה שלו על שני המינים באופן שווה, לא מקובלת עלי.

אם יש חוק אחד, אבל הוא מוחל על שני המינים באופן שונה, החלה אוטומטית "חמורה" על מין אחד, והחלה אוטומטית "קלה" על מין אחר, אז זה אומר, שאין חוק אחד. זה אומר, שעל הנייר יש חוק אחד, אבל בפועל, יש שני חוקים. מה שאני אומרת זה, שהחלת החוק באופן קל או חמור, לא צריכה להיגזר באופן אוטומטי ומקדמי מהמין של הילד, אלא מהנסיבות לגופן.

2. מה זה משנה אם זה הטרוסקסואלי או לא ? בהנחה שילד בן 14 כשיר לסקס עם המורה שלו, ובתוך כך כשיר להחליט אם לשים קונדום או לא, ובתוך כך כשיר להכניס אותה להריון, ובתוך כך גם כשיר להפוך לאבא ביולוגי על כל ההשלכות הפיננסיות שבכך, וכשיר לעשות איתה הכל הכל, מדוע שלא יהיה כשיר למין עם מורה ממין זכר (כומר, מורה להתעמלות) ? האם החוק יגדיר לאותו בן 14, לאיזה אקט מותר לו להסכים, לאיזה אקט אסור לו להסכים, ועם מי ? יגידו לו: מותר לך לשכב עם רבקה'לה המורה לתנ'ך, אבל אסור לך לשכב עם משה המאמן כדורסל, או למצוץ לג'ון המורה לדת ? למה ? הוא ילד גדול, לא ?

את מתעקשת לחזור, שוב, על דפוס התגובה, עליה הערתי בסעיף 1.  לא!!! אין כאן "הנחה שילד בן 14 כשיר לסקס עם המורה שלו", אלא הבעת דעה, 1. שחומרת מעשי המורה שלו, פחותה מחומרת מעשהו של המורה (הזכר) של אחותו התאומה.

קחי את עולם "המבוגרים החוקיים", 2. השווי נא את מידת ההשקעה הנדרשת, מגבר שרוצה להשכיב אשה, לעומת מצב הפוך. (אין צורך שאפרט, נכון?)

וכעת הלבישי את הההשוואה הזאת על מורה (זכר), המעוניין להשכיב ילדה, לעומת מורה (נקבה), שמעוניינת להשכיב ילד.

תסכימי איתי שעל המורה (הזכר), מוטלת משימה קשה לאין ערוך, מזו של חברתו המורה, המעוניינת בתלמיד הזכר?

ולמה זה משמעותי? כיוון שבתהליך שמפעיל המורה (הזכר), ניתן בברור לזהות "התכוונות" (ואם תרצי חתירה למגע והתמדה), שמעבר למצב של "איבוד ראש" בלהט הרגע, שאפשרית במצב ההפוך,  בין תלמיד למורתו.

3. הכשירות "להפוך לאבא ביולוגי על כל ההשלכות הפיננסיות...", איננה רלבנטית, כפי שלא תנפיקי או תדחי מתן רשיון להבאת ילדים, למבוגרים, בהתאם למצב חשבון הבנק שלהם.

1. זה לא נכון להחליט מראש מהי חומרת המעשה רק לפי המינים. בגלל זה יש חוק אחד. יכול להיות מצב שבו מורה נקבה מפתה ילד, וזה הרסני לחלוטין עבור כולם. ויכול להיות מצב שבו מורה זכר מפתה ילדה, וזה לא כזה הרסני. גם יכול להיות מצב בו הנערה הקטינה מפתה את המורה הזכר, שמאבד שיקול דעת. אז שוב, אך ורק המינים של הנפשות הפועלות, לא אומרים כלום, באופן מקדמי, על חומרת המעשה. חומרת המעשה צריכה להיבדק לגופו של עניין, לפי המקרה הקונקרטי, ולכן יש לשופטים שיקול דעת במתן עונשים כאלה ואחרים, לפי המעשה עצמו, ולא לפי כלל מקדמי שעם המורות הנשים יש להקל יותר.

2. אני לא סכימה איתך ואני חושבת שאתה לוקה בהטיות. יש הרבה נשים שצריכות להשקיע מאמצים כדי להשיג סקס. ויש הרבה גברים שלא צריכים להשקיע כלום, ומחוזרים על ימין ועל שמאל. אני לא חושבת שכל מורה נקבה שמפתה תלמיד "צריכה לעבוד פחות קשה", לעומת כל מורה זכר שמפתה ילדה, שחייב "להשקיע". יש גם מורים זכרים שנאלצים "להשקיע" בהתגוננות תמידית מפתיינות ופלרטוטים של נערות. אז כל אלה הנחות מוקדמות. כי הכל יכול להיות. אז במקום להחליט מראש ובאופן תיאורטי בתוך הראש, לפי המין בלבד, מי מפתה ומי משקיע, ומי מתכנן, ומי מאבד את הראש, ומי מגיב בחומרה ומי מגיב בקלות, ומי יותר ניזוק ומי פחות ניזוק או לא ניזוק, בשביל זה יש שופטים עם שיקול דעת בענישה, שיכולים לשפוט את המקרה הספציפי על פי נסיבותיו.

3. זה רלוונטי לדעתי. מותר לפסוק מזונות נגד גבר בוגר, הוא כשיר לפי החוק לשאת באחריות למעשיו, גם אם זו תקלה, החוק רואה בו אחראי. אם קטין הופך לאבא ביולוגי אי אפשר לפסוק נגדו מזונות, כי הוא קטין שלא נושא באחריות למעשיו. הנקודה הא כאן כשירות מתוך הגנה על הילד(ה). כמו שלא נותנים ללדים לבחור, או לחתום על חוזים, או להתגייס לצבא בגיל 14, כך לא נותנים להם לעשות מעשים אחרים שיכולם להיות גורמי נזק נפשי או בעלי השלכות מרחיקות לכת.

3. ממתי הדאגה של ההורים לילדים אומרת משהו על מדת הסכנה או הנזק או הטראומה בפועל  לילד ? להורים יש התניות תרבותיות, ומנטליות, ופסיכולוגיה משלהם, וכו'.    זה לא המדד לשפוט אם וכמה ילדים ניזוקים. אם הם דואגים פחות לבנים זה לא אומר ש"בנים תמיד פחות נפגעים". דאגה הורית לחוד, ונזק או טראומה לילד (אם יש) לחוד. לא חסרות דוגמאות על ההעדר המתאם בין דאגה הורית לטראומות של ילדיהם.

4. אני משוכנעת שלא ניתן להסק באופן אוטומטי ומקדמי, שסקס עם מורה גורם פחות נזק, או לא גורם נזק, רק משום שהקטין הוא בן (גם אם חתיך ופופולארי). שוב, לא כל סקס לא חוקי הוא מזיק, וכל מקרה לגופו.

יתכן שזה לא מייצג, אלא סתם אנקדוטלי. עברי על התגובות בדיון הזה וראי איך הנשים שהגיבו, עמדו בתוקף על הצורך בשיוויון, לעומת אף לא גבר אחד.

אז מה ? גם אם נניח שכל אותם גברים ספורים שהגיבו כך שכבו עם המורות שלהם (ואני בספק), והכל היה סבבה, עדיין יכולים להיות מקרם רבים בהם קטין ניזוק באופן חמור מפיתוי על ידי המורה.

מנסיוני ההנחה המקדמית לפיה אם זה קטין אז זה בטוח סבבה, קשורה יותר להטיות תרבותיות ומיתוסים מאשר למציאות. אני חוזרת על עצמי שוב (וסליחה), אני לא אומרת שבהכרח יש נזק, יתכנו המון מקרים ללא נזק והכל ממש ממש סבבה. אני כן אומרת שכל מקרה צריך להיבדק לגופו וללא הנחות מקדמיות.

הרעיון לפיו צריך באופן מקדמי להחיל את החוק באופן שונה לפי מין הקטין (או המורה), מעביר את הכוח לחוק היבש והכתוב, על חשבון שיקול הדעת השיפוטי, שיכול לבדוק חומרת כל מקרה שכזה לגופו, באופן גמיש, לפי הנסיבות הקונקרטיות, כפי שראוי.

יתכן שאתן צודקות ונימוקיכן הגיוניים - על הנייר.  גברים, בד"כ, יתקשו לזהות בעצמם קרבן (ולכן ישליכו זאת בהתאם, על בנים אחרים), כתוצאה של "הרפתקה" כזאת.

--
    רkקל
    5/5/12 10:41
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-05 10:41:04
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מר הללויה פרקש 2012-05-05 08:51:17

צטט: מורן. 2012-05-04 20:58:14

--

קודם כל אנני מכירה אף אדם שהוא לא  חיי כמו בתבנית , כולנו אוהבים הגדרות , אפילו שצבתת אותך ונעשה לך כחול ביד ,  זה אופי חברתי שנבנה בגלל הזכרים שלצערי עוד הם אלה שמסכמים איך לחיות .

תראה אם נתחיל  מהוא סולם הדרגות בין משכורת של גבר ואשה כבר נבחין בהבדל הרע.

מסכים לגמרי - אבל לא שייך לנושא הדיון.

עכשו, בין ילד שמגלה את חיי המין ובין בין ילד שמגלה באותו היום את חיי הבירה - אין הבדל , ההבדל הוא שאין לו עוד את האופי המשלים שלו . הוא לא תוצר סגור.. יש לו הרבה שאלות תשובות כמעט לא , אתה באמת לא מאמין שצריך לצייר לך את זה ?!

לא, אין צורך בציורים, אבל, בפעם השמינית (!!!) אני לא תומך באיפשור אלכוהול לילדים ואני לא תומך בחיי מין ילדותיים. אני טוען שצריכים להיות קריטריונים שונים של התייחסות למורה (זכר) ולמורה (נקבה) שמפתים קטינים.

ואתה יודע מה , אין שום הבדל בין דאגה לבת או בן ,  זהשכמעט כל אבא יתגאה שהילד שלו ז++ן את המורה זה עינין של חינוך .  חינוך רע של גברים ,ו

ואתה מאוד צודק שלאשה  תמיד ציטטה האמא , 'רק לא שרלילה '

את מכירה איזה אמא שאומרת לבן שלה "רק לא שרליל" (או מה שלא תהיה המקבילה הגברית)?

--

מדוע לא מתאים ? ההיפך ,אם נסתכל בחברה איך משלמים לאשה ואיך משלמים לגבר אולי נבין איך בנויה החברה ? האם באמת נראה לך שהחברה היא לא במעט שובניזים גברי ?

בכונה אני טוענת שבמקרה שגבר הוא יכול להקרא  ' גבר גבר' וזה הרבה יותר מקובל , מאשר שרלילה , ( אפילו שלדעתך זה שונה ), גם לדעתי זה שונה..אבל שוב אני מאמינה באמת שאנני 'פמנסטיטת '.

וראה כמה החברה הישראלית היא כזאת ..

ההיפך פארקש, אני  תומכת בחיי המין של המתבגרים , אם הם כן בשלים להם, אם זה אותו חברה מאותו הגיל , אם אין סכנה שהם יפגעו מאיש מבוגר ש'יודע יותר מהם ' אם הם מתאהבים שאדע לשמוע , אלה הם הזכיות שלי ואולי גם החובהשלי.

עכשו תסביר לי אולי מהם הקריטריונים , ומדוע להתייחס למורה זכר ונקבה באופן שונה?

זה אותו מעשה לא ?

--
    מי אמר שאישה לויתן זה דבר לא שביר

ואולי החום יעשה את שלו, ואולי הקור יגמור אותי .
    5/5/12 13:51
    1
    דרג את התוכן:
    2012-05-05 13:53:44
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

בחיים כמו בחיים. הדרגה הכי נעלה והכי גבוהה של הדיאלוג בין המינים היא השתיקה. היא מבינה אותך גם בלי שתפצה פה. אתה שוכב איתה ומגיע לנקודות העונג שלה בלי שהיא תגיד לך איפה לגעת בה. ואותו הדבר גם ביחס לגוף. הדרגה הכי גדולה של האהבה היא האהבה בלי גוף. בלי מגע פיסי. אהבה שכל כולה רוחניות צרופה. התקופה הכי יפה בחיי אדם היא תקופת החיזור. זו הסיבה שאנחנו בוגדים בבן או בבת הזוג שלנו. כולנו מבקשים לחזור ולחוות את חווית החיזור שוב ושוב כולנו מבקשים לחוש שאנחנו אהובים ומחוזרים. הנה לכם תרגיל אינטלקטואלי קטן בקהילה הזו יש גברים ונשים בגיל העמידה . התרגיל לא מיועד למי שהוא בגיל הרך. קרי שרך לו לא מתקשה לו. נראה מי ממכם חושב שהוא מחוזר מי ממכם חביב הנשים. מי הגבר או מיהי האישה שאתם חושבים שמחוץ לוורטואליה אתם עשויים למצוא חן בעיניה. נראה מי מסוגל או יודע לחזר במילים בלי נוכחות גופנית פיזית

5/5/12 17:34
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-05-05 17:34:39
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

העובדה הן כאלה - שיש בתי זונות ויש צרכני מין גבריים ואילו ההפך כמעט ואין בנמצא

--
    למילה Right (ימין) - באנגלית יש כמה משמעויות..
    ......
    ' אֱהוֹב - להיות נֵאֱהָב '
    ' לשנוא - להיות שנוא '

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "חינוך מיני - שעורים פרטיים"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה