כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

זוגיות

המקום לספר, להתייעץ, לשתף בעניינים שבלב.                                             הקהילה מיועדת לאלו שמחפשים אהבה וגם לכאלה שכבר מצאו.

יחסים

חברים בקהילה (9370)

אפרים3769
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    צלם חובב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    shay a
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    Zvi Hartman
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    פנתר כחול
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    * חיוש *
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    חדוה ברנר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    קֶרֶן אוֹר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אבי 333
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    רוח האדם
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    גליה קיי
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    נאור גל-ים
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

פורום

פרק ב'

פרק קודם הסתיים ואתם ממשיכים הלאה....זה המקום להתייעץ לגבי קשרים חדשים, המשפחה המורכבת, ליתמוך ולהיתמך.

כמה שאלות על ויאגרה

30/10/12 19:06
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 19:06:47
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: בהמוזה 2012-10-30 17:09:09

צודקת סוסה! רבים מבין מעריצי הם בני 20. הם יודעים מה טוב עבורם! אשה גדולה ומנוסה! בדיוק מחרתיים אני עוברת לגור עם בחור בן 18 שהבטיח לדאוג לי כלכלית וקנה לי כבר יהלום גדול ורוצה שנוכל לעשות ילדים ביחד. האמת, אני לא יודעת לבחור, כי חבר שלו, בן 17 בלבד, הבטיח שיקנה לי 4X4 כאשר יקבל את הבונוס השנתי מהעבודה!

אז לא הבנתי - את בוחרת לפי איכות הסקס או לפי שווי המתנות שיעניק לך? מופתע  או שבכלל לפי איכות הקציצות שהוא יודע להכין??לשון בחוץ

--
    אל תקראו לי משוגעת, אל תקראו לי חולת-נפש - אני בסה"כ מאותגרת נפשית :-)
    30/10/12 19:13
    3
    דרג את התוכן:
    2012-10-30 19:15:09
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אני לא מתמצאת כל כך,

אבל בהחלט מדובר בתרופה

צריך מרשם רופא, בדיקות מקפות ממש

לא צחוק

נושא רגיש וחשוב

ובכלל לא בושה כמו שלא בושה לקחת תרופה נגד לחץ דם

30/10/12 19:13
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 19:13:57
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מלקט מחשבות 2012-10-30 17:19:39

הנה שוב אני בתמיהה מתוכן של "דיון".

נגיעותיך השונות  שזורות "משמועות" , מלועגים ומדברי מקטרגים שחילחלו אל  השיח,

ואין בהם הרבה מן המציאות,

אני רק אחדד את תשובתי לשאלתך, בשאלה –

שאלתך – מדוע הם מתביישים לספר?

תשובתי =  האם תיאותי לספר לנו כאן בשורות הפורום, על העדפותיך המיניות, תוך שאת מביאה דוגמאות?

לסיכום –

ישנם הרבה הרבה מתחומי החיים הפרסונליים השייכים ל..."צנעת הפרט".....

אין כאן שום ביישנות.

על שאר שאלותיך לא אוכל להשיב, אין לי מושג.

יום נפלא

הי מלקט, לכבוד הוא לי שהגבת בדיון שלי. אני תמיד לומדת מתשובותיך אם כי שנראה לי כי הפעם קצת פיספסת ולקחת את זה למיקרו והחלת אותו על הקהילה הספציפית, בעוד שאני כתבתי על המאקרו. לא כיוונתי כלל וכלל לסטרפטיז מיני קהילתי פומבי (הרי כבר אמרו לפניי שאנחנו לא קבוצת תמיכה..) כי אם לבינו ובינה בחדרים פרטיים - כלומר האם גבר יתבייש מפני בת-זוגו לומר כי הוא נוטל ויאגרה מהסיבה הלא נכונה שרק הוא מאמין בה והיא שתלעג לו. על כן אשמח לשמוע את תובנותיך המלומדות שאני תמיד אוהבת ברמה הפילוסופית הגבוהה יותר.

סלח לי על שאיני מככבת אותך כמו תמיד - אזלו כוכביי להיום.

ערב טוב מלקט

--
    30/10/12 19:15
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 19:15:52
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אביג 100 2012-10-30 17:34:17

האמת היא שמכל האמור לעיל אני יודע שוויאגרה בולעים עם מים ,על מנת שלא יעמוד בגרון.

לעניין ההשוואה לויברטור (להלן:רב רטט) . היא לא רצינית. ראית מישהי שמסכימה לבלוע ויברטור.

יש לך מושג מה זה ירטיט לה?

צוחק אזלו לי להיום הכוכבים 

--
    30/10/12 19:16
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 19:16:31
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: sarite1 2012-10-30 19:15:09

אני לא מתמצאת כל כך,

אבל בהחלט מדובר בתרופה

לא צחוק

נושא רגיש וחשוב

זוהי תרופה

ועד כמה שידוע לי - אסורה לבעלי לחץ דם גבוה

וזהו כדור מציל חיים עבור לא מעט גברים כנשים

גם אם מבקשים אותו בלחש

--
    sent from a low tide
    30/10/12 19:21
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 19:21:53
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: ברבי שבורה 2012-10-30 17:47:37

כן-זה דורש מרשם מרופא. לא ,זה לא מיועד לגברים בריאים- גבר בריא משתמש בזה עשוי למצוא את עצמו אחר כך עם איבר נפול ששום כדור לא יעזור לו- כי זה יגרום לפגיעה בכלי הדם (זה במקרה הטוב. אחת הסיבות שזה דורש מרשם רופא זה בגלל בדיקות נלוות כדי לראות שהאדם כול לקחת את הכדורים- היות והם משפיעים על מחזור הדם, ישנם מקרים שזה עלול לגרום למחלות לב). אפשר לדעת אם גבר לקח ויאגרה בדרך אם אחרי הגמירה (רבע שעה ויותר)- מגדל עזריאל שלו עוד עומדבשיא תפארתו-אז כנראה שהוא עומד על פיגומים. לא יודעת חני אם זאת המצאת המאה- אבל זאת תרופה. מי שלוקח על דעת עצמו ומעל למינון הנכון- באמת עשוי לראות כוכבים. או אור לבן בקצה המנהרה. תלוי במה את מאמינה....

למה גברים מתבייישים להודות? כי מדובר בבעיה באיזור אינטימי. כמו שאת לא תספרי בגאווה אם את סובלת מבריחת שתן...

אם את מגיעה עם גבר למצב אינטימי ,לא רק במיטה, אלא ברמה הרגשית-פשוט תשאלי. תני לו הרגשה שהוא לא צריך זקפה של כוכב פורנו בשביל שתהני להיות איתו- ומי יודע? אולי תצילו אותו מעצמו.

לי זה ממש לא משנה מה הסיבה לעונג ובדיוק את נקודה זו ניסיתי להדגיש  (וכנראה שהיא לא עברה והבינו דוקא את ההיפך - כאילו אני באופן ספציפי לועגת לכך)- כי הבושה שלהם קיימת אך ורק בראש שלהם ולא אצלנו הנשים. עוד שוני בין נשים ממאדים וגברים ממארס הסנני

--
    30/10/12 19:23
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 19:23:03
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: סיגלית א. 2012-10-30 19:16:31

זוהי תרופה

ועד כמה שידוע לי - אסורה לבעלי לחץ דם גבוה (נתתי בתור דוגמא כללית) 

גם אם מבקשים אותו בלחש

זאת בדיוק הנקודה-

האם לא תיקחו כדור במידת הצורך לבעיות תפקוד אחרות???

30/10/12 19:23
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 19:23:51
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: קֶרֶן אוֹר 2012-10-30 19:09:38

צטט: סוסה _ פראית 2012-10-30 17:43:26

האם לנו הנשים משנה באמת אם העונג שהגבר מסב לנו הינו תוצאה של דבר סינתטי או משהו טבעי 'בילד אין' שקיים אצלו? הווה אומר העיקר הוא העונג ולא משנה מה המקור לו?

ממש לא משנה לי אם זה בא לו באופן עצמוני, בגלל הכדור ההוא, או בזכות שיקוי פלא..מגניב

''

מש"א

--
    30/10/12 19:25
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 19:25:53
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: sarite1 2012-10-30 19:15:09

אני לא מתמצאת כל כך,

אבל בהחלט מדובר בתרופה

לא צחוק

נושא רגיש וחשוב

כמובן ש-מש"א שרית.

אולי משהו יחלחל אצלם - כל הנשים עונות אותו הדבר, כך שמסתבר שאצלנו זה ממש זניח.

--
    30/10/12 19:29
    5
    דרג את התוכן:
    2012-10-30 19:52:02
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: סוסה _ פראית 2012-10-30 19:03:51

1. מה זה בדיוק ויאגרה? זה כדור שלוקחים? דורש מרשם מרופא או שכל גבר יכול לקנות? יש מינונים? מופתע סורי שאין לי כוח להיכנס לויקיפדיה.. סומכת עליכם שתענו לי יותר מהר.

ויאגרה היא תרופה שפותחה במקור לטיפול במחלת לב מסויימת. באופן מקרי ביותר, החולים דיווחו על זיקפה מפתיעה ממושכת.  כלומר ההאפקט של התרופה על איבר המין הזכרי התגלה במקרה.

מדובר בכדור כחול בהיר, במינון של 50 או 100 מיליגרם של חומר פעיל.  על פי חוק, דרוש רישום רופא. מעשית, כל בית מרקחת שאינו  רשת יספק לכל דורש את התרופה ללא כל מרשם. 

כיון שמחיר התרופה יקר, קיימת תעשיה שלמה של זיופים, בעיקר דרך מודעות בעיתונים ובנט כמובן. 

רוב הזיופים באים במקור בהודו. 

אישית, אם בת זוגי ואני נחליט שאהיה זקוק לתרופה, בהחלט אלך לרופא כדי שיבדוק אם מצבי הבריאותי אז יאפשר את לקיחת התרופה.

עוד משהו: כל המחקרים, כל הפרסומים הרפואיים ממליצים על תרופה מקבילה בשם cyalis

איך אני יודע ? לפני יותר מ12 שנה, הציעו לי להשקיע בפיתוח תרופה ישראלית מקבילה.

2. איך אנחנו הנשים יכולות לדעת אם הגבר שקיימנו איתו יחסים נטל ויאגרה או שזה טבעי אצלו?.. איך אסביר בעדינות? אם בת הזוג כוניפה תקנית ולגבר שאיתה נהנה מזיקפה של שעתיים וחצי, אל תבני על הסקס אפיל שלה... :-)   . אבל לאישה, מה זה משנה באמת ?  העיקר הנאתה, לא ?

3. ידוע לכולנו כי הזיווג הטוב ביותר בין גברים לנשים הוא גבר צעיר בסביבות שנות העשרים-שלושים ואישה מבוגרת יותר ממנו בסביבות שנות ה-40 , 50 ואולי אף יותר (את זה אני עוד לא יודעת..) זה נסמך על כך שבחורים/גברים צעירים נמצאים בשיא אונם המיני בשנים הללו ואילו נשים נמצאות בשיא התפתחותן המינית ככל שהן יותר מתבגרות ואין חפיפה גילאית ביניהם ואם כך - האם גברים בני חמישים נאמר ומעלה שחשוב להם להתפאר כל הזמן בפני הזולת (ברמה של פורנוגרפיה מינית) על הישגיהם המיניים "המעולים" במיטה הינם בבחינת הפוך על הפוך וכל "ביצועיהם" הינם תוצר ישיר של לקיחת ויאגרה? או שכמו כל דבר בחיים דוקא אלה שלא מתפארים ויושבים ב"צד" בשקט הם הם אלה שנוכל לדעת לגביהם בביטחה שאינם נוטלים מן ה"סם" הזה במשקל: "אל יתהולל חוגר כמפתח" -  כלומר, האם הזכר אלפא הוא דוקא הזכר גמא במקרה הזה?.. וה"חנון" גמא הוא הוא האלפא שבעדר?

לא נראה לי שזה עובד כך.  אין פה אלפא בטא ואומגה גם לא אפסילון..  יש אישה וגבר. זוג.  אחד מול אחת.

אני לא ממש בטוח שאישה בת חמישים תחפש דווקה גבר בגיל של בנה. כפי שאני סבור שגבר בן 50 שיתגאה שהשכיב ילדה בגיל בתה פשוט שרוט עמוק.  באופן טבעי, אדם מתקרב לבת גילו.

כפי שלא אלך לזונה בכלל, ולבת 30 בפרט, לא נראה לי שנשים רבות יבזו את עצמן עד כדי כך.

אני לא אומר שאין זוגות עם הפרשי גילאים של 10-15 שנה, אבל אם הבסיס אינו אהבה אמיתית, אלא מרקם הזין, מדובר לרוב של מסחררה די עלובה . זו דעתי. אפשר כמובן לחשוב אחרת. 

בקשר לביצועים וכו..  גם פה יש איזו טעות מערכתית. 

ראשית,  ראיתי בעיות תפקוד מיני רבות ומתרבות אצל גברים בני 30-40. לא ברור לי למה. אבל אני יודע ממקור ראשון שבעיות מיניות אינן בהכרח קשורות לגיל.  קצת כמו קרחות. הביטו סביבכם...  אסביר במייל אם צריך.

שנית, הויאגרה אינו מבטיח אורגזמה נשית כלל וכלל, אלא זרימת דם סדירה לכיון איבר המין.

למה ? משתי סיבות.

- 70% מהנשים חוות אורגזמה קליטורית ולא וגינאלית, ולהן שום ויאגרה לא יעזור.

- נשים ככלל יגיעו מהר מאוד לאורגזמה\ות אם המשחק המקדים נכון. וממושך.

4. מדוע גברים שנוטלים ויאגרה מתביישים להודות בכך? האם זה משום שמבחינת הזכרים שכל גאוותם נסמכת על ביצועיהם המיניים (ומסרבים בכל תוקף לקלוט את הראש של הנשים בסוגייה שמשיכה הינה הרבה יותר מסקס), יש בכך פגיעה אנושה לאגו? קשה לי לענות לך כי איני סבור שאת צודקת. אם יום אחד אצטרך, ברור שלא רק שאשתף את בת זוגי בהחלטה, אלא היא זאת שתרכוש את התרופה עבורי מסיבות של כדאיות. איני מאמין שיש מקום להתבייש, כפי שאין לאישה מקום להתבייש מניתוח חזה מוצלח.

צריכים להבין שכולנו מזדקנים מרגע הלידה. מפסיקים להזדקן רק ברגע המוות.  כל דבר שמשפר איכות החיים ואינו פוגע באדם או בזולת מבורך הוא.    ולכן, רק אידיוט יתבייש מלקיחת ויאגרה.

5. האם לנו הנשים משנה באמת אם העונג שהגבר מסב לנו הינו תוצאה של דבר סינתטי או משהו טבעי 'בילד אין' שקיים אצלו? הווה אומר העיקר הוא העונג ולא משנה מה המקור לו? בהחלט, העיקר הוא ההרגשה של שני הצדדים וההלימה ביניהם.

6. האם נתקלתם בהרבה זוגות בהם הגבר צעיר משמעותית יותר מן האישה והאם בעיניכם או עפ"י נסיונכם (למי שחווה זאת באופן אישי) זהו אכן הזיווג המושלם להנאה במיטה לפחות?.. דעה אישית ללא שום מחקר:  לרוב, הוא יעזוב אותה כשתגיע ל 60 גג, אלא אם כן היא עשירה ביותר, ואז פשוט יבגוד ב"זקנה" ללא בושה.

7. האם אפשר להמשיל ויאגרה אצל גברים לויברטור אצל נשים? כלומר, האם גבר שמסוגל לומר: אני נוטל ויאגרה מקביל לאישה שאומרת: אני משתמשת בויברטור? ואם כן, מי לדעתכם מבחינת % יודה יותר? הנשים או הגברים?

אין דומה משל ויאגרה לויברטור.  ויברטור מקביל לבובה מתנפחת...אם אחפש מקביל, אלך לכיון ניתוח חזה. כי ויאגרה מגדיל את הביטחון העצמי של הגבר ומסייע לענג את האישה. חזה מושלם מגדיל ביחטון עצמי אצל האישה ומסייע לגרות את הגבר.

בכלל ולסיכום, בעולם בו אנשים חיים עד 80-65, אני מאמין שיש לברך על כל התרופות החדשות שסך הכל נסיבות עונג לאדם. כמו ויאגרה, סיאליס,  או לצמצם כאב פיזי או נפשי כמו פרוזק, אסיוול...

יעקב

כרגע קיבלתי עדכון מחברה טלפונית פרמקולוגית מאוד: יש גם תרופה חדשה בשם לוויטרה.

--
    Sent from my HayFone
    30/10/12 19:29
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 19:29:45
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: sarite1 2012-10-30 19:23:03

צטט: סיגלית א. 2012-10-30 19:16:31

זוהי תרופה

ועד כמה שידוע לי - אסורה לבעלי לחץ דם גבוה (נתתי בתור דוגמא כללית) 

גם אם מבקשים אותו בלחש

זאת בדיוק הנקודה-

האם לא תיקחו כדור במידת הצורך לבעיות תפקוד אחרות???

שוב מש"א. מזכיר לי שפעם בשנות ה-80 כשהיינו עוד צעירים (ויפים..) היה בושה לבקש מהרוקח קונדומים. איני מוצאת הבדל בין בעיות רפואיות בריאותיות גרידא לבין בעיות רפואיות בתחום שבינו לבינה. בטח ובטח שאין זה מקור לבושה.

--
    30/10/12 21:51
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2012-10-30 21:51:59
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: .יעקב 2012-10-30 19:52:02

צטט: סוסה _ פראית 2012-10-30 19:03:51

1. מה זה בדיוק ויאגרה? זה כדור שלוקחים? דורש מרשם מרופא או שכל גבר יכול לקנות? יש מינונים? מופתע סורי שאין לי כוח להיכנס לויקיפדיה.. סומכת עליכם שתענו לי יותר מהר.

ויאגרה היא תרופה שפותחה במקור לטיפול במחלת לב מסויימת. באופן מקרי ביותר, החולים דיווחו על זיקפה מפתיעה ממושכת.  כלומר ההאפקט של התרופה על איבר המין הזכרי התגלה במקרה.

מדובר בכדור כחול בהיר, במינון של 50 או 100 מיליגרם של חומר פעיל.  על פי חוק, דרוש רישום רופא. מעשית, כל בית מרקחת שאינו  רשת יספק לכל דורש את התרופה ללא כל מרשם. 

כיון שמחיר התרופה יקר, קיימת תעשיה שלמה של זיופים, בעיקר דרך מודעות בעיתונים ובנט כמובן. 

רוב הזיופים באים במקור בהודו. 

אישית, אם בת זוגי ואני נחליט שאהיה זקוק לתרופה, בהחלט אלך לרופא כדי שיבדוק אם מצבי הבריאותי אז יאפשר את לקיחת התרופה.

עוד משהו: כל המחקרים, כל הפרסומים הרפואיים ממליצים על תרופה מקבילה בשם cyalis

איך אני יודע ? לפני יותר מ12 שנה, הציעו לי להשקיע בפיתוח תרופה ישראלית מקבילה.

2. איך אנחנו הנשים יכולות לדעת אם הגבר שקיימנו איתו יחסים נטל ויאגרה או שזה טבעי אצלו?.. איך אסביר בעדינות? אם בת הזוג כוניפה תקנית ולגבר שאיתה נהנה מזיקפה של שעתיים וחצי, אל תבני על הסקס אפיל שלה... :-)   . אבל לאישה, מה זה משנה באמת ?  העיקר הנאתה, לא ?

3. ידוע לכולנו כי הזיווג הטוב ביותר בין גברים לנשים הוא גבר צעיר בסביבות שנות העשרים-שלושים ואישה מבוגרת יותר ממנו בסביבות שנות ה-40 , 50 ואולי אף יותר (את זה אני עוד לא יודעת..) זה נסמך על כך שבחורים/גברים צעירים נמצאים בשיא אונם המיני בשנים הללו ואילו נשים נמצאות בשיא התפתחותן המינית ככל שהן יותר מתבגרות ואין חפיפה גילאית ביניהם ואם כך - האם גברים בני חמישים נאמר ומעלה שחשוב להם להתפאר כל הזמן בפני הזולת (ברמה של פורנוגרפיה מינית) על הישגיהם המיניים "המעולים" במיטה הינם בבחינת הפוך על הפוך וכל "ביצועיהם" הינם תוצר ישיר של לקיחת ויאגרה? או שכמו כל דבר בחיים דוקא אלה שלא מתפארים ויושבים ב"צד" בשקט הם הם אלה שנוכל לדעת לגביהם בביטחה שאינם נוטלים מן ה"סם" הזה במשקל: "אל יתהולל חוגר כמפתח" -  כלומר, האם הזכר אלפא הוא דוקא הזכר גמא במקרה הזה?.. וה"חנון" גמא הוא הוא האלפא שבעדר?

לא נראה לי שזה עובד כך.  אין פה אלפא בטא ואומגה גם לא אפסילון..  יש אישה וגבר. זוג.  אחד מול אחת.

אני לא ממש בטוח שאישה בת חמישים תחפש דווקה גבר בגיל של בנה. כפי שאני סבור שגבר בן 50 שיתגאה שהשכיב ילדה בגיל בתה פשוט שרוט עמוק.  באופן טבעי, אדם מתקרב לבת גילו.

כפי שלא אלך לזונה בכלל, ולבת 30 בפרט, לא נראה לי שנשים רבות יבזו את עצמן עד כדי כך.

אני לא אומר שאין זוגות עם הפרשי גילאים של 10-15 שנה, אבל אם הבסיס אינו אהבה אמיתית, אלא מרקם הזין, מדובר לרוב של מסחררה די עלובה . זו דעתי. אפשר כמובן לחשוב אחרת. 

בקשר לביצועים וכו..  גם פה יש איזו טעות מערכתית. 

ראשית,  ראיתי בעיות תפקוד מיני רבות ומתרבות אצל גברים בני 30-40. לא ברור לי למה. אבל אני יודע ממקור ראשון שבעיות מיניות אינן בהכרח קשורות לגיל.  קצת כמו קרחות. הביטו סביבכם...  אסביר במייל אם צריך.

שנית, הויאגרה אינו מבטיח אורגזמה נשית כלל וכלל, אלא זרימת דם סדירה לכיון איבר המין.

למה ? משתי סיבות.

- 70% מהנשים חוות אורגזמה קליטורית ולא וגינאלית, ולהן שום ויאגרה לא יעזור.

- נשים ככלל יגיעו מהר מאוד לאורגזמה\ות אם המשחק המקדים נכון. וממושך.

4. מדוע גברים שנוטלים ויאגרה מתביישים להודות בכך? האם זה משום שמבחינת הזכרים שכל גאוותם נסמכת על ביצועיהם המיניים (ומסרבים בכל תוקף לקלוט את הראש של הנשים בסוגייה שמשיכה הינה הרבה יותר מסקס), יש בכך פגיעה אנושה לאגו? קשה לי לענות לך כי איני סבור שאת צודקת. אם יום אחד אצטרך, ברור שלא רק שאשתף את בת זוגי בהחלטה, אלא היא זאת שתרכוש את התרופה עבורי מסיבות של כדאיות. איני מאמין שיש מקום להתבייש, כפי שאין לאישה מקום להתבייש מניתוח חזה מוצלח.

צריכים להבין שכולנו מזדקנים מרגע הלידה. מפסיקים להזדקן רק ברגע המוות.  כל דבר שמשפר איכות החיים ואינו פוגע באדם או בזולת מבורך הוא.    ולכן, רק אידיוט יתבייש מלקיחת ויאגרה.

5. האם לנו הנשים משנה באמת אם העונג שהגבר מסב לנו הינו תוצאה של דבר סינתטי או משהו טבעי 'בילד אין' שקיים אצלו? הווה אומר העיקר הוא העונג ולא משנה מה המקור לו? בהחלט, העיקר הוא ההרגשה של שני הצדדים וההלימה ביניהם.

6. האם נתקלתם בהרבה זוגות בהם הגבר צעיר משמעותית יותר מן האישה והאם בעיניכם או עפ"י נסיונכם (למי שחווה זאת באופן אישי) זהו אכן הזיווג המושלם להנאה במיטה לפחות?.. דעה אישית ללא שום מחקר:  לרוב, הוא יעזוב אותה כשתגיע ל 60 גג, אלא אם כן היא עשירה ביותר, ואז פשוט יבגוד ב"זקנה" ללא בושה.

7. האם אפשר להמשיל ויאגרה אצל גברים לויברטור אצל נשים? כלומר, האם גבר שמסוגל לומר: אני נוטל ויאגרה מקביל לאישה שאומרת: אני משתמשת בויברטור? ואם כן, מי לדעתכם מבחינת % יודה יותר? הנשים או הגברים?

אין דומה משל ויאגרה לויברטור.  ויברטור מקביל לבובה מתנפחת...אם אחפש מקביל, אלך לכיון ניתוח חזה. כי ויאגרה מגדיל את הביטחון העצמי של הגבר ומסייע לענג את האישה. חזה מושלם מגדיל ביחטון עצמי אצל האישה ומסייע לגרות את הגבר.

בכלל ולסיכום, בעולם בו אנשים חיים עד 80-65, אני מאמין שיש לברך על כל התרופות החדשות שסך הכל נסיבות עונג לאדם. כמו ויאגרה, סיאליס,  או לצמצם כאב פיזי או נפשי כמו פרוזק, אסיוול...

יעקב

כרגע קיבלתי עדכון מחברה טלפונית פרמקולוגית מאוד: יש גם תרופה חדשה בשם לוויטרה.

יעקב, כל הכבוד על התשובה המושקעת היפה והנכונה! :)

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "כמה שאלות על ויאגרה"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה