כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

עורכי דין ומתמחים

"צדק צדק תרדוף" (דברים טז כ). "צדק אם ישב לכסאו, לא יפלה בין נכבד או נקלה וריק" (הוראציוס). "הטוב והתבונה בהתחברם יחד נקראים צדק" (משה מנדלסון).

משפט וחשבונאות

פורום

"במשפט אחד ...."

במשפט אחד: פורום "הנונסנס" ודף הקשר של קהילת עורכי הדין.

חברים בקהילה (3685)

לולה של היום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    עו"ד ועוד
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ד. צמרת
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אביה אחת
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    בני דון-יחייא
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    משה ,
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    friend :)
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    צלם חובב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    sari10
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    רוקם
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    כפיר דן-ארי
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

חופש הדיבור או הגבלת חופש היוצר?

4/2/14 21:58
    2
    דרג את התוכן:
    2014-02-04 21:59:37
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

לכנופיות הבולשבקיות יש מספר מוקדים שהימין לא הצליח לפרק או וויתר על פרוקם ואגב כך עשה טעות חמורה, מוקדים להם "מנועים" העושים רוח  ונטליציה ומהם מתיז זרנוקי סרחון .

מהם הם מגיחים תוך זרימה וגיחה מתוך הארובות, מבצעים  טרור רעיוני ומנסים באמצעותו לתקוע מקלות במשילות של שלטון הימין ובזרימה הטבעית של התרבות וחופש הביטוי שהימין הנחיל בארץ .

כולנו זוכרים  שתחת שלטון השמאל המדינה הייתה נגועה בבולשבקיות ורדיפת האזרחים והפעלת טרור רעיוני וייסוד מחנות חינוך וניצול אזרחים תמימים ותלמידים  לעבודת פרך במחנות עבודה בפרדסים ובשדות של הקבוצניקים, תחת ההגדרה "עבודת שירות לאומי" 

מעשה שהיה במהותו הפיכת ילדי ישראל עבדים ופועלים שחורים ללא תמורה כספית  .

שלטון הימין כמובן פרק את מחנות העבודה הללו , הנחיל חופש ביטוי וחזק  את אושיות הדמוקרטיה ,

העניק לאומנים ועוסקים בתרבות חופש עשייה ללא כול מגבלה עד גבול החסינות כמעט.

עד שבאה הרוח הבולשבקית התככנית וחזרה בדמותה של דליה רבין רוח הנושבת שנית,ף קומוניסטית בולשבקית סטליניסטית ומנסה להחזיר אותנו לימים האפלים, של רדיפת אזרחים שלא חשבו כמותם.

הגרוע הדבר נעשה כלפי אומן ויוצר שאין ספק שהוא בין המוכשרים שיש לנו והשאיר לנו יצירה בתחום המוזיקה הקלה איכותית מנכסי צאן הברזל של הזמר העברי .כאן נעשה ללא ספק נסיון לסתום לאומן לתרבות לחופש ההבעה את הפה ולגמד ולהשפיל על רקע רעיוני את אריאל זילבר . אומן מוערך איכותי שתרם תרומה משמעותית במהלך חיו לאומנות הישראלית.

מידי פעם אחד מאותם הארגונים המוסדות שנשלט ע"י שרדי השמאל הבולשבקי מחוללי טרור רעיוני בולשבקי ומנצל את העובדה כי הימין לא פרק את הרכבו האנושי ופזר לכול הרוחות ,

השמאל מנצל את כוחו, פולט נפחה , ומסריח את האווירה הדמוקרטית ואת הניחוח  של חופש הביטוי וחופש היצירה והביטוי. והאומנות. פוגע באומנות הצרופה ומחולליה על רקע דעותיהם וכאן הדבר מוקד נגד אחד  המוכשרים שבהם.

נעשה נסיון לפגוע באומנות ובאריאל זילבר באמצעות טרור בולשבקי בוטה גס ודורסני.

לנסות לכפות באמצעות שרדי משטרת המחשבות הבולשבקית את החזרה לימים האפלים.ימים בהם אזרחים נרמסו וזכויותהם הבסיסיות נשללו מהם 

רק בגלל שלא החזיקו פנקס אדום.

אבל יש גם מעבר לפגיעה הישירה באומן אריאל זילבר  הנראית בעין ,

כאן יש גם ניגוח כוחני של אושיות חופש הדעה והאומנות וההבעה ורצון למוטט ולקעקע את ההשגים הנשגבים שבסס והנחיל הימין תוך פגיעה גבה בתרבות הישראלית המתהווה ובמחולליה,תוך נסיון להוריד ללאפיקי  השופכיןואת אותה תרבות שהניח הימין בפסגות במרומי   חופש ההבעה  פסגות ששם הניח והוביל הימין את הדמוקרטיה הישראלית ,

כאשר אנו מצויים במרחב הים תכוני הרצחני והאלים ועדים כי מרחב זה מתחולל  "עידן הקרח הערבי" עידן בו השמאלנים תומכים בערבים ותומכים באינטרסים של ארגוני טרור ורצח, ויוצאים מגדרם לתת לאוייבי המדינה את אדמתנו בשלל שיטות הפחדה . כמובן שאסור לנו לאפשר לזרמים שמאלנים אלה להשפיע על חיי התרבות התוססים הפורחים כאן ולהביא לכאן את השיטות המנפולטיביות בהן הם מתמחים ופועלים בתחום המדיני ששם הם הפכו מלשינים נגד מדינת ישראל ומעודדי חרמות נגד ארצם.

לצערנו חלק ממוסדות תרבות ואומנים , בית המשפט העליון, הועדה לבחירת שופטים , הם עדיין מאחזים של כנופיות השמאלנים שהימין לא הצליח לנפנף מהם את הצבועים שהדביקו את ישבניהם לכסאות .

הימין עושה טעות אחר טעות בכך שהוא מתיחס אל המוקדים הללו בסלחנות, בלי להפעיל את סמכויותיו ולהביא לשינוי ההרכב האנושי שמצוי שם.

בועדה למינוי שופטים כשל ביבי נתניהו שאפשר לטרור של המערכת המשפטית לא לשנות את שיטת בחירת השופטים הנעשית בשיטת חבר מביא חבר ובן משפחה את אשתו ילדיו בני אחיו ומקורביו לדם ולדעות.

ככה גם מתחולל בדרקטורים של חברות ציבוריות אנשים שלא מייצגים דבר מלבד את עצמם ואת עברם ואת בני משפחותהם כופפים את פעילותם במוסדות אלה לקדם רעיונות ואנטרסים פוליטיים רעיוניים.

התערבותה של דליה רבין  היא פלילית , פעלה כאן בניגוד אנטרסים מובהק .
    היה עליה לפסול את עצמה מכול נגיעה למתן הפרס הצודק והראוי לאחד הזמרים הטובים והיוצרים המוכשרים  והמוערכים .

אז הוא שר כנהא צדק , מותר לו וזה לא פוסל כהו זה מזכותו לקבל את הפרס כפי שארגון שלם של אומני ישראל חשב וקבע והחליט, מעורבותה של דליה אציק היא מעורבות פלילית הראוי לגינוי ופתיחת חקירה משטרתית פלילית נגדה   ,אם לא נצלה את מעמדה לרעה עבור בני משפחתה ואנטררסים  משפחתיים .

הרי ברור וידוע שאומנים אומרים עושים באומנותם ככול העולה על רוחם, הרי ידוע שרוב האומנים נפשם לא ככול נפש. , תמיד בפרט אומני השמאל אומרים דברים , אין ספור, ועושים  מעשים מוזרים, ואומרים אמירות בוטות .
    זה לא פוסל עדיין את אומנותם. את טיבה ואת כשרונם.

אין ספק מעשיה של דליה רבין ומעורבותה כאן מציבים אותה בעמדה אחת עם בכירי  הדקטטורים .

--
    החיים על כדור הארץ קצרים גיהוק של השמש ולא יהיו עוד חיים כאן . לכן על הסמאלנים לחדול להציק לחיים התבונתיים בארץ העם היהודי .
    5/2/14 01:41
    3
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-05 01:41:41
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אליהו1979 2014-02-04 19:43:02

ערב טוב יעל, בתור מי שלא גדל כאן קשה לי להתייחס למקומו של אריאל זילבר בהיסטוריה של היצירה המוסיקאלית בארץ. מסיבה זו הגישה שלי הוא קצת אחרת. אם היה בעיה עם דיעותיו המאוד קיצוניות שלו היום - ואני מניח שמי שמפאר את רוצחו של ראש הממשלה, בין היתר, הוציא את עצמו מהקונזנסוס גם בקרב מחנה הימין העיקרי - אז הועדה של אקו"ם לא הייתה צריכה לבחור בו מלכתחילה. בוודאי שלא היה שום מקום לשנות את הגדרת הפרס לאחר שהוחלט כבר להעניק לו אותו.

האם השמאל זוכה לחופש ביטוי אמיתי והימין לא? לדעתי התשובה היא לא. לימין יש בד"כ חופש ביטוי - הוא הרי נמצא בשלטון והשמאל לא.

איזו הגזמה פראית ... מהיכן הבאת את זה שאריאל זילבר מפאר את רוצחו של ראש הממשלה???????????????

רק אתמול הוא דיבר עם דליה רבין והסביר לה שלא ביקש לשחרר את רוצחו של אביה  . ההפך הוא הנכון , הוא התרעם על כך שמשחררים מחבלים רוצחים , הוא טען שדין כל רוצח לשבת בכלא כולל יגאל עמיר  ,  האם יש הבדל בין דמו של יצחק רבין לבין דמם של ילדים , נשים וגברים חפים מפשע שנרצחו בדם קר ??? לכן אמר בהגזמה ..אם משחררים רוצחים שישחררו את כולם ...

אבל כרגיל התקשורת סילפה את דבריו.. שהרי ברובה היא תקשורת שמאלנית שמחפשת כותרות סנסציוניות  .                         

5/2/14 07:13
    2
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-05 07:13:38
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

יעל שלום

"אני שולל את מה שאתה אומר, אבל אגן עד מוות על זכותך לומר את הדבר", מיוחס לוולטר (אם-כי נאמר בפועל בשנת 1906 על ידי אוולין ביאטריס הול כתמצית דעותיו של וולטר). וזו תמצית חשיבותו של הפלורליזם והעיקרי שבו. Pluralis, בלטינית משמעו מרובה. הגישה הפלורליסטית מכירה בכך כי בחברות נתונות ישנן דרכי חשיבה שונות, אשר אינן תמיד עולות בקנה אחד. חברה דמוקרטית שאינה מעניקה לאזרחיה פלורליזם מכונה "דמוקטטורה". לצערי זה המצב בישראל. יש דוגמאות של פרס אקו"ם המיוחסות לשמאל ואת פרשת אדם ורטה -ספיר סבח המיוחסת לימין למרות חשיבותו הרבה בנקודות 

1. על ידי מתן אפשרות לכל קבוצה לפעול על פי חוק, קטן הסיכוי שהיא תפעל בניגוד לחוק. בכך גדלה היציבות במדינה.
    2. מאפשר את פיזור כוח החברה על ידי יצירת איזון בין רשויות שלטון שונות כך שניתן לרסן את השלטון.
    3. מעודד סובלנות לשונות בין האנשים ומביא לפתיחות ולהקשבה בין זרמים השונים.

מבלי לצדד בצד זה או אחר איכשהו הפלורליזם חומק למדינת ישראל מבין ידינו עד כדי סכנה להיותנו דמוקרטיה.

--
    עופר
    054-9275190
    5/2/14 08:01
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-05 08:01:16
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: אליהו1979 2014-02-04 19:43:02

ערב טוב יעל, בתור מי שלא גדל כאן קשה לי להתייחס למקומו של אריאל זילבר בהיסטוריה של היצירה המוסיקאלית בארץ. מסיבה זו הגישה שלי הוא קצת אחרת. אם היה בעיה עם דיעותיו המאוד קיצוניות שלו היום - ואני מניח שמי שמפאר את רוצחו של ראש הממשלה, בין היתר, הוציא את עצמו מהקונזנסוס גם בקרב מחנה הימין העיקרי - אז הועדה של אקו"ם לא הייתה צריכה לבחור בו מלכתחילה. בוודאי שלא היה שום מקום לשנות את הגדרת הפרס לאחר שהוחלט כבר להעניק לו אותו.

האם השמאל זוכה לחופש ביטוי אמיתי והימין לא? לדעתי התשובה היא לא. לימין יש בד"כ חופש ביטוי - הוא הרי נמצא בשלטון והשמאל לא.

הידע שלי לגבי מה שנטען שהוא אמר, נובע מהתקשורת בלבד, כך שאני לא באמת יודעת מה הוא אמר ולא עקבתי אחרי זה לאורך השנים. גם התקשורת לא אמרה שהוא פאר את רוצחו של רבין ז"ל, אלא שהוא טען שיש לשחררו מהכלא. ברור שככל שהוא ביטא שנאה כלפי ערבים גאים וכיוצ"ב, או אמירה חיובית כלשהי כלפי רוצחו של ראש הממשלה ז"ל, אני מתנגדת לכך חריפות וכך גם רובנו. הבעיה העיקרית בעיני, היא היחס של איפה ואיפה למחרפים ומגדפים מן הצד השמאלי של המפה הפוליטית, לאלו מן הצד הימני ולמניעת הפרס המקורי מן האדם רק בשל עמדותיו והתבטאויותיו.

--
    עורכת דין יעל גיל, המשרד עוסק בדיני משפחה.
    5/2/14 08:44
    2
    דרג את התוכן:
    2014-02-05 08:46:23
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אל תדאגי - שני הצדדים אותו דבר.

לימור ליבנת טירפדה לא מכבר, איזה פרס זניח ליוסי שריד כי הדעות שלו לא מצאו חן בעיניה. היא עדיין לא שמאל [או שכן?]

דליה רבין לפחות פעלה מכאב ועלבון אישי שלה כלפי מי שהציע לשחרר את רוצח אביה [או שכ ךהיא הבינה את דבריו באפן מילולי].. זה שלדעה שלה היתה השפעה על חלוקת הפרס - מראה כמה חלוקת הפרסים היא שרירותית וקפריזית, ולא נוגעת לעניין שעליו ניתנים הפרסים.

לא קשור לשמאל ימין.

לדעתי, זה גם מתאים יותר לקהילת אקטואליה מאשר לקהילה משפטית.

5/2/14 10:09
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-05 10:09:01
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: pbhba 2014-02-05 08:46:23

אל תדאגי - שני הצדדים אותו דבר.

לימור ליבנת טירפדה לא מכבר, איזה פרס זניח ליוסי שריד כי הדעות שלו לא מצאו חן בעיניה. היא עדיין לא שמאל [או שכן?]

דליה רבין לפחות פעלה מכאב ועלבון אישי שלה כלפי מי שהציע לשחרר את רוצח אביה [או שכ ךהיא הבינה את דבריו באפן מילולי].. זה שלדעה שלה היתה השפעה על חלוקת הפרס - מראה כמה חלוקת הפרסים היא שרירותית וקפריזית, ולא נוגעת לעניין שעליו ניתנים הפרסים.

לא קשור לשמאל ימין.

לדעתי, זה גם מתאים יותר לקהילת אקטואליה מאשר לקהילה משפטית.

נושא "חופש הדיבור", בהחלט מתאים לקהילת עורכי הדין, מה גם שזה נמצא בפורום "במשפט אחד", שם יש חופש דיבור די רחב ...(:

--
    עורכת דין יעל גיל, המשרד עוסק בדיני משפחה.
    5/2/14 10:58
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-05 10:58:50
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

יעל,

אני שמחה שהדיון נערך בקהילת המשפט ולא באקטואליה , שם מתקבצים כל המי והמי מכל גווני קשת הפוליטית , ובטוחה שאילו היה מתקיים דיון שם זה היה  דיון לגופו של אדם  ולא  לגופו של עיניין . חסכנו לעצמנו קללות ונאצות .

5/2/14 14:37
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-05 14:37:33
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    איני חושב שיש טעם למולל בנושא הזה מעבר למה שנעשה כבר. אבל יש דברים שאמורים האמר בדייקנות. לא הסכמתי עם המעשה של אחינועם ניני. יחד עם זאת, היא אמרה ש ה י א, לא תבוא לקבל את הפרס ש ל ה. אריאל זילבר- תקף את אקו"מ לקח את הפרס, חטף את המיקרופון מידיו של מוש, ששר שיר של אריאל, ואמר צריך "לפרק את המועדון" - אקו"מ. זאת התנהגות? האמת בתאור מפעל חיים, יש כיוון יומרני, כשמדברים על חיים, ולא הפעילות המוזיקלית משך עשרות שנים. האם אפשר לשתוק כשמקבל הפרס, אפילו שהוא מוזיקאי מחונן תוקף ומתבטא בחוסר הבנה וקבלה נגד הומוסקסואלים? האם אין הומוסקסואלים ולסביות מהימין? אתרע מזלו ובנוסף להכלה של יגאל עמיר שרצח את רבין, אין לו הכלה כלפי הומוסקסואלים, והוא גם ימני. אין לי קושי עם הימניות שלו, כשהמוזיקה שלו והשירה באמת מצויינת ואהובה עלי. אשר ליחס לזמרים מהשמאל וראייה בהם כמובילים לחופש? פיט סיגר, נלסון מנדלה, בוב דילן ורבים נוספים, גם לחמו לחופש וגם נטיות ל"שמאל". אבל- איכותו של זמר במוזיקה ולאו דווקא ברעיונות שלו. יואב

--
    יואב צח
    5/2/14 17:51
    1
    דרג את התוכן:
    2014-02-12 16:38:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: rinat* 2014-02-05 10:58:50

יעל,

אני שמחה שהדיון נערך בקהילת המשפט ולא באקטואליה , שם מתקבצים כל המי והמי מכל גווני קשת הפוליטית , ובטוחה שאילו היה מתקיים דיון שם זה היה  דיון לגופו של אדם  ולא  לגופו של עיניין . חסכנו לעצמנו קללות ונאצות .

רינת,

חבל שהנהלת קפה אינה מספקת אפשרות לעוד כוכבים, רק כוכב אחד ליום. ואותו כבר נתתי לך(24)

''

חזרתי עם כוכב אמיתי*

--
    http://cafe.themarker.com/user/171775/
    כריסטין
    6/2/14 02:38
    1
    דרג את התוכן:
    2014-02-06 05:28:09
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: כריסטין 2014-02-05 17:51:59

צטט: rinat* 2014-02-05 10:58:50

יעל,

רינת,

חבל שהנהלת קפה אינה מספקת אפשרות לעוד כוכבים, רק כוכב אחד ליום. ואותו כבר נתתי לך(24)

''

חבל יותר שהנהלת אקטואליה יותר נכון מתעלמת מהכפשות חמורות אישיות לגופו של בעל הדיון בסטיה מהנושא, ללא כל התגרות ברמה ובסגנון של ילדים בגנון.

והיה עדיף שתעסוק בנושא הנ"ל ולא בחלוקת כוכבים.

6/2/14 04:17
    1
    דרג את התוכן:
    2014-02-06 04:21:28
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

https://www.youtube.com/watch?v=5wNWzrotXDM&list=PL5AC03B5218ADFF19

בפעם הראשונה בחיי ראיתי את הסרט הזה, יחד איתי צפו בשיר 20322 צופים בשיר שהועלה לפני 3.5 שנים. מספר זעום לשיר שאמור להשפיע.

הוא לא הועמד לדין בעקבות השיר ולא הוגשה נגדו תביעת לשון הרע ע"י משטרת ישראל.

עקבתי אחרי כל מילה. ואני באמת מנסה להבין, פחות לשפוט.

אני מנסה לגבש דעה. ראשית כל מה שאריאל זילבר שר, אמרו לפניו גם נבחרי ציבור ובצורה יותר חמורה.

כל המשפטים המצוטטים בשיר קיימים בספרים. אני מנסה לחשוב מה הוא רוצה להשיג בשיר הזה? האם לציין מצב או להעביר מסר? ואם להעביר מסר אז למי?

האם קליפ זה נועד לחזק את תומכיו, או שהוא נועד להשפיע על אחרים? מידת השפעתו של השיר על מי שלא מחזיק בדיעותיו היא אפסית אם בכלל. נניח שזילבר באמת רואה כך את פני הדברים. אדם שמאמין בקיום האל. הוא עבדו הנרצע, ארץ ישראל היא ההבטחה האלוהית, מי שלא יהודי הוא עמלק שבמקרה ואינו רוצה לחיות על פי תפיסתך היהודית הוא יגורש או יוצא להורג. תפיסות כאלה קיימות בציבור לא מבוטל בארץ הזאת. לדאבון ליבי, גם בארצות נוספות כלפי מיעוטים אחרים.

השימוש במילה 'קלגס' לשוטר המבצע את עבודתו, נאמרה ע"י רבים מתושבי הארץ הזאת. היא נאמרה בכיוון ההפוך כלפי אלה שכעת עושים בא שימוש. השאלה המרכזית מבחינתי היא: האם אנחנו באמת מדינה דמוקרטית? או אולי יש כאן קבוצה יחסית קטנה שעדיין מאמינה בערכי דמוקרטיה במובן של 'כיבוד המיעוט', אלא שלאמיתו של דבר המדינה כבר חצתה את הסף של מדינה דמוקרטית ובמהותה היא כבר תיאוקרטית עם מתן אפשרות ביטוי לקבוצות קטנות בחזקת 'עלה התאנה' כלפי העולם.

עובדה היא שכבר למעלה משני עשורים נמצאים בשלטון לא מעט אנשים שרואים עין בעין את שיריו של זילבר כחלק מתפיסת עולמם התרבותית ערכית. עד כמה מושרשת התפיסה המשיחית בפולטיקה המקומית אני לא יודע. חושבני שדי והותר.

האם זאת חולשת הדמוקרטיה, או כוחה?

אני נוטה להאמין שרוב הדברים שנעשים ברמה המדינית הינם מראית עין כדי לרצות אחרים ואין בהם מאום כדי להביא לפתרון הקרוב לאמות המידה של צדק אוניברסלי ע"פ השקפה הומנית שבה אני מחזיק. אני כבר לא יודע כמה כוח יש לקבוצות הרואות בדמוקרטיה ערך של שוויון והגנה על זכויות המיעוט שלא לדבר על שווין מלא במקום הזה.

יסוד הבעייה המובנית בחברה הישראלית הוא בסופו של דבר בין אלה שרואים באלוהים ובכתובים הלכה שניתנה על ידי ישות חיצונית שחובה לקיימה,

גם המחיר של אובדן חיים בחזקת 'יהרג ובל יעבור' גם בנושא אדמות הארץ. משום כך המטרה מקדשת כל אמצעי. וזילבר במקרה דנן נותן לזה ביטוי מעשי. לעומת האחרים שאלוהים מבחינתם הוא בדיחה גרועה או משהו שניתן לפרשו או להתאימו לחיים כיום. לצערי חושבני שחלקה של הקבוצה הראשונה במקום הזה גדול יותר. לכן הוא מקבל ביטוי רחב יותר ויש יותר אנשים שיכולים לקבל עמדות כשל זילבר, כהנא ורבים אחרים, לעומת אלו שלא מסוגלים להבין את זאת.. המושג 'דינא דמלכותא דינה' שלא מוזכר בשיר מן הסתם בכוונה, לא מתקיים כשיראת שמים מעל ראשך ואתה בטוח לחלוטין שאתה עושה דברו של הנורא מכל. לצערי וההיסטוריה הראתה לנו זאת הרבה יותר מפעם אחת הדבקות בדרך הזאת מובילה רק למקום אחד, עוד דם שיישפך ועוד אסון בלתי נמנע.

אני חושש שאין מספיק כוח בארץ הזאת לעצור את הסחף הזה. אני לא יודע אם כבר עברנו את נקודת האל חזור. אני מקווה שאם אנחנו לא נוכל לעצור זאת, יעשו זאת אומות העולם מתוך דאגה לשלומינו, כי הזנחתנו על ידם תוביל אותנו להרס של כל מה שניבנה כאן על ידי אנשים שהאמינו שהם באו להקים מדינה אחרת. הדת לא צריכה מדינה.

רוב שנותיה של הדת היהודית התקיימו ללא מדינה.

ברמה האישית נראה לי שמי ששפוי וחייו שלו ובני משפחתו חשובים לו, מחפש דרכים להימלט מכאן.

עצוב, מדכא אבל זה מה שיש לנו כאן.

--
    בובות תיאטרון, בובות כפפה, צעצועי עץ משחקים זה אני. כל השאר זה להעביר את הזמן.
    6/2/14 07:24
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-06 07:24:59
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שמעון שלום ממליץ לך לקרוא על הגבל עיסקי בקישור http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%92%D7%91%D7%9C%D7%99%D7%9D_%D7%A2%D7%A1%D7%A7%D7%99%D7%99%D7%9D על רשות ההגבלים בקישור http://www.antitrust.gov.il/ לנסות לפעול בנושא.

--
    עופר
    054-9275190

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "חופש הדיבור או הגבלת חופש היוצר?"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה