כותרות TheMarker >
    ';

פרטי קהילה

עורכי דין ומתמחים

"צדק צדק תרדוף" (דברים טז כ). "צדק אם ישב לכסאו, לא יפלה בין נכבד או נקלה וריק" (הוראציוס). "הטוב והתבונה בהתחברם יחד נקראים צדק" (משה מנדלסון).

משפט וחשבונאות

פורום

"במשפט אחד ...."

במשפט אחד: פורום "הנונסנס" ודף הקשר של קהילת עורכי הדין.

חברים בקהילה (3685)

רוקם
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אמיר ניצן
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    josh r
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שיטת השקשוקה
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    תנועת כמוך
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    צלם חובב
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    friend :)
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    bonbonyetta
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    cleopatra9
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    . ארז .
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

חופש הדיבור או הגבלת חופש היוצר?

6/2/14 07:39
    3
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-06 07:39:54
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    השמאל לא צייץ כשהנציחו את דן בן אמוץ לפני 3 שנים. השמאל לא קרא לניני להחרים את האפיפיור בגלל התנגדותו להומואים ונישואין חד מיניים וכעת עניין הפדופילים. איפה השמאלנים היו כנמנע מפרופ' גביזון להיות בעליון בגלל שיש לה אג'נדה, ואיפה היו כשהחרימו את נעמי שמר שנים רבות

--
    יועץ עסקי וארגוני - חבר הנהלת בלשכת היועצים העסקיים בישראל.
    אם כולם חושבים באופן דומה, סימן שאף אחד לא חושב
    6/2/14 08:12
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-06 08:12:27
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

להלן קישור לכתבה בווינט שממצה את הנושא באופן ברור רהוט וקליט:

ynet אחינועם ניני, הימין מודה לך - דעות

7/2/14 13:03
    2
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-07 13:03:51
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    השמאל העלה לכאן את הימין בצביעות שלו כשתוקפים את השמאל , נפגם חופש הביטוי אבל כשהימין מותקף הכל מותר? ממתי פרס על מפעל חיים, על אמנות יוצרת צריכה להיפסל בגלל דעות? יש לעשות את ההפרדה הזו כשמורה בישראל כמעט פוטר בשל דיעותיו, נאמר שזכותו של כל אדם לבטא את דעותיו ואמונותו, ואין כאן סתירה עם עבודתו אבל כשאיאל זילבר , דמות שגדלנו על שיריו צריך לקבל פרס, פתאום הדיעות שלו חשובות מלקבל פרס? זו צביעות לשמה

--
    ורדית
    7/2/14 19:42
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-07 19:42:35
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: rinat* 2014-02-05 10:58:50

יעל,

אני שמחה שהדיון נערך בקהילת המשפט ולא באקטואליה , שם מתקבצים כל המי והמי מכל גווני קשת הפוליטית , ובטוחה שאילו היה מתקיים דיון שם זה היה  דיון לגופו של אדם  ולא  לגופו של עיניין . חסכנו לעצמנו קללות ונאצות .

ספק גדול אם פה נערך דיון לגופו של ענין - ואפילו לא במובן שהוצג על ידי יעל בכותרת [כי אף אחד - כולל יעל - לא התיחס לשאלה אם אכן היתה התנכלות לחופש היצירה שלו כאומן או שלא];

אכן לא התקבצו פה מכל גווני הקשת הפוליטית לצעוק חמס, אלא רק מכיוון אחד שאוהב לצעוק חמס על הסמול, בלי יותר מדי ביקורת קוגניטיבית.

דיון משפטי - זה בטח לא.

7/2/14 20:17
    2
    דרג את התוכן:
    2014-02-07 23:47:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: pbhba 2014-02-07 19:42:35

יעל,

אני שמחה שהדיון נערך בקהילת המשפט ולא באקטואליה , שם מתקבצים כל המי והמי מכל גווני קשת הפוליטית , ובטוחה שאילו היה מתקיים דיון שם זה היה  דיון לגופו של אדם  ולא  לגופו של עיניין . חסכנו לעצמנו קללות ונאצות .

ספק גדול אם פה נערך דיון לגופו של ענין - ואפילו לא במובן שהוצג על ידי יעל בכותרת [כי אף אחד - כולל יעל - לא התיחס לשאלה אם אכן היתה התנכלות לחופש היצירה שלו כאומן או שלא];

אכן לא התקבצו פה מכל גווני הקשת הפוליטית לצעוק חמס, אלא רק מכיוון אחד שאוהב לצעוק חמס על הסמול, בלי יותר מדי ביקורת קוגניטיבית.

דיון משפטי - זה בטח לא.

הנושא הוא בהחלט נושא משפטי אבל כאן זה גם לא בית המשפט, וכל אחד מוזמן להביע את דעתו, והייתה בהחלט התיחסות לנושא, זה שלא הבחנת בכך את צריכה לשאול את עצמך,

וזה שנציגי השמאל בחרו שלא להכנס כנראה שיש להם סיבה טובה, ותני לנחש, מספיק שאומר שלא רצו לדפוק לעצמם כדור ברגל, כי מי שנושא בדגל חופש האומנות והדיבור ומדברים גבוהה גבוהה על נושא זה אפילו במחיר סיכונים בטחוניים ופגיעה כלכלית בישראל, אלו דווקא אנשי השמאל הרדיקלי ששורצים בקהילת אקטואליה, ומניעת הפרס מזילבר היא פגיעה ברורה בנושא הדגל שלהם ומוכיח את הסתירה והצביעות שלא משתמעת לשני פנים וחושפת את פרצופם האמיתי.

ושתיקה היא כהודאה ומכיוון שכאן זה לא בית משפט הם גם לא ישאו בעונש, ומכיוון שעקו"ם היא גוף פרטי גם אין אפשרות לתבוע אותם ונותר רק העניין המוסרי והאתי.

8/2/14 05:48
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-08 05:48:09
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: pbhba 2014-02-07 19:42:35

יעל,

דיון משפטי - זה בטח לא.

גיבובי שטויות !!

העיקר שיש לך מה לכתוב ,

וכרגיל תמיד לא לעיניין ,

קראי מחדש את כל התגובות ,

אולי תביני  קצת יותר....

8/2/14 13:37
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-08 13:37:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

אחרי ששני המגיבים האחרונים טרחו להסביר לי שאני גם לא מבינה את הכתוב, וגם ולא יודעת מה זה דיון משפטי - השתכנעתי סופית שאין לי מקום כאן.

ואעפי"כ - אין אסמכתא טובה משתי התגובות האחרונות שלעיל - כי מקומו של הדיון הזה היה צ"ל בקהילת אקטואליה המתלהמת, אם בכלל.

8/2/14 20:49
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-08 20:49:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שבוע טוב לכולם --------------------- משהו רק לו אריאל זילבר לצערי הוא חב'דניק ---------------- גדלנו על שירים שלו ברגע הוא מדבר על אנטי יצחק רבין עד פה !!! ------------------------- בטח יש 2 דברים בנושא רק לחברים שלי כרגיל בנושא
    9/2/14 09:55
    0
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-02-09 09:55:23
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: pbhba 2014-02-08 13:37:21

אחרי ששני המגיבים האחרונים טרחו להסביר לי שאני גם לא מבינה את הכתוב, וגם ולא יודעת מה זה דיון משפטי - השתכנעתי סופית שאין לי מקום כאן.

ואעפי"כ - אין אסמכתא טובה משתי התגובות האחרונות שלעיל - כי מקומו של הדיון הזה היה צ"ל בקהילת אקטואליה המתלהמת, אם בכלל.

בזבל. שם מקומו

--
    מה שהימין מחשיב כ"פיגועי אוסלו' התחילו בעקבות הטבח במערכת המכפלה.
    כותבת את זה כאן כי נמאס לי כבר לחזור על זה בכל דיון. כמעט
    9/2/14 15:46
    0
    דרג את התוכן:
    2014-02-10 07:10:21
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: מזל וברכה 2014-02-09 09:55:23

צטט: 014-02-08 13:37:21

בזבל. שם מקומו

עובדה שוועדה של אומנים בחרו בו שלא ידועים כיימנים דווקא, ובחירתו היתה לא פוליטית אלא על אומנותו בלבד, וזאת אני כותב למרות שאריאל זילבר הוא לא כוס התה שלי היום ואני זוכר אותו משנים טובות יותר, ובוודאי שלא לרוחי ההתחרדות שלו בסוף הקריירה שלו.

מכיוון שאת מקדמת רק את האג'נדה שלך ועיוורת לגבי דעות אחרות, את מייצגת כהלכה את השמאל הרדיקלי, שלא חופש הדיבור והדעה הן עיקר עיסוקו ובראש מעיניו שהן רק כיסוי ומסכה וזריקת חול בעיניים, אלא שימוש ציני ככלבי מחמד של אויבינו והאנטישמים ומקדמת אג'נדה של כל מי שעינו צרה בישראל, שכנגד כל הסיכויים והבעיות שורדת ומצליחה ומשגשגת למורת רוחם שלך ושל כל אלה שאת האג'נדה שלהם את משרתת.

ואין כמו הביטוי שציינת שמבטא זאת

pbhba    קראתי בתשומת לב את תגובתך ממעל וחברתך הטובה מזל מלכת ביצת האקטואליה בתגובתה הזולה מוכיחה ירוק על גבי לבן שטענתך מופרכת ולא מוצדקת לחלוטין ומציגה בתמצות את מה שקהילת אקטואליה הפכה, ובתגובתה הבוטה והמתלהמת מצדיקה כל מילה כתובה שנכתבה כאן.

10/2/14 07:30
    1
    דרג את התוכן:
    2014-02-10 07:37:34
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט:  pbhba              2014-02-08 13:37:21 

צטט:      

בזבל. שם מקומו

אני מקווה שאת מתנחמת באסמכתא של חברתך פעילה בולטת בקהילת אקטואליה שמציינת בתמצות ובאופן ברור חד ובהיר, לאיזו רמה קהילת אקטואליה הגיעה, ואת הסיבה שחברים נמנעים מלהיכנס ולהשתתף בה.

והגיע הזמן שאת וחברותייך תבדוקנה את עצמן במראה שהעלתה אבק מפני שמזמן לא ראתה את פניכן.

11/2/14 17:16
    2
    דרג את התוכן:
    2014-02-11 17:46:40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

צטט: pbhba 2014-02-08 13:37:21

בזבל. שם מקומו

עוד אחת שצצה פתאום בפורום.

ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

/null/text_64k_1#

מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...

הוספת תגובה על "חופש הדיבור או הגבלת חופש היוצר?"

נא להתחבר כדי להגיב.

התחברות או הרשמה