כותרות TheMarker >
  cafe is going down
  ';

  פרטי קהילה

  יהדות

  ~* אין להעלות תוכן שאינו שייך במישרין לנושא בו הקהילה עוסקת. ~*אין לעקוף זאת ע"י "התאמת" תוכן הדיון (בעזרת כותרת, מס' שורות, ציטוט וכו') ~* נושאים פוליטיים - יעלו אך ורק בקהילת אקטואליה! ~* יוצאים מהכלל הם דיונים הקשורים למשל בהחלטת ממשלה לגבי תחום מסויים  בו עוסקת הקהילה במיישרין. ( בקהילת יהדות רק בנושאי דת! ).

  חברה וקהילה

  חברים בקהילה (1357)

  bonbonyetta
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  amnonti
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  איציק אביב
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אביה אחת
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  מי אתה, ישראל ?
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  צבי קירשטיין
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  איימי האחת
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  תנועת כמוך
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  כריסטין
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  forte nina
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  עמי100
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  פורום

  חדשות ואירועי הקהילה

  זה הפורום לאיזכורים לחגי ומועדי ישראל כפי שנאמר:\r\n\"וַיְדַבֵּר יְהוָה, אֶל-מֹשֶׁה לֵּאמֹר. ב דַּבֵּר אֶל-בְּנֵי יִשְׂרָאֵל, וְאָמַרְתָּ אֲלֵהֶם, מוֹעֲדֵי יְהוָה, אֲשֶׁר-תִּקְרְאוּ אֹתָם מִקְרָאֵי קֹדֶשׁ--אֵלֶּה הֵם, מוֹעֲדָי.\"\r\n(ויקרא כג' א')\r\n\r\nכמו כן ניתן לפרסם כאן ידיעות חדשותיות הקשורות ליהדות, הזמנות לכנסים והרצאות, מפגשים עם אישים בולטים או ביקורים חשובים. \r\nרק אל תשכחו לספר לנו איך היה.\r\n

  במיליציות מהמסוכנות בעולם... כנופיות... ארגוני טרור... קבוצות סלפים...שיגיעו לכאן עם הנשק וישבו על מישור החוף ונתב"ג !!!

  19/5/14 09:55
  0
  דרג את התוכן:
  2014-05-19 12:31:58
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  יצא המרצע מן השק:
  אבו מאזן דורש מהעולם לאפשר לו לתת "מקלט" ל"פליטים הפלסטינים מסוריה"
  בתוך שטחי הרשות הפלסטינית.

  כמה סורים ממוצא פלסטיני יש? -  כ- 400000.

  מובן שנבלום את זה אך תארו לעצמכם שזו תהיה מדינה של ממש עם חופש כניסה לגבולותיה?

  מיד היא תכניס, בנוסף לפלסטינים מסוריה, עוד 700000 מלבנון והרי לכם –
  באמת- "שינוי המציאות הדמוגרפית" בארץ ישראל –     לתמיד.

  במה המדובר?

  במיליציות מהמסוכנות בעולם... כנופיות... ארגוני טרור... קבוצות
  סלפים...שיגיעו לכאן עם הנשק וישבו על מישור החוף ונתב"ג !!!

  וכך – באמת-  לא נוכל עוד לחיות בישראל.

  המדהים הוא שיש המשתמשים בטיעון הדמוגרפי דווקא להצדיק "מדינה פלסטינית"
  בעוד שאם כך יקרה מציאות הדמוגרפית תיהפך לגהינום - עבור כל ישראלי.

  ההיסטוריה הרי מלמדת שהיהודים לא קראו את אותות האזהרה בזמן, אפילו אם היו מרוחים על כל הקיר שלפניהם.....    ועוד אומרים שהיהודים זה "עם חכם"...

  אם תשתפו את הפוסט הזה 1000 פעמים, אולי עם ישראל יתחיל להבין, זה תלוי רק בכם.

  בתודה, ד"ר בכור

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "במיליציות מהמסוכנות בעולם... כנופיות... ארגוני טרור... קבוצות סלפים...שיגיעו לכאן עם הנשק וישבו על מישור החוף ונתב"ג !!!"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה   

  19/5/14 12:31
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2014-05-19 12:31:58
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  מה אבו מאזן מסתיר: סלפים ברשות הפלסטינית? עשרות אלפים. מי הם, ואיך הם נראים? ומה הם חושבים על אבו מאזן, אובמה, וכן, גם ישראל. האם הם רוצים "מדינה", והאם הם בכלל "פלסטינים"? ומי מונע מהרשות להיהפך לסוריה? תחשבו טוב. המאמר כולל שורה של סרטונים, המראים כיצד נשטפת הרשות, מה שיכול לשנות את כללי המשחק.

   

   

   '' החרב השמאלית של הסמוראי: האם הרשות נשטפת בסלפים?

   

   

   

   

  מאת ד"ר גיא בכור

  סמוראי יפני צעיר המציא במאה ה- 16 שיטת לחימה חדשה: הוא נלחם עם שתי חרבות, האחת ביד ימין שלו, והשנייה ביד שמאל, באותה מהירות ובאותו הזמן. השיטה פעלה מצוין, והסמוראי הצעיר החליט לקרוא תיגר על לוחם החרב המהולל של זמנו, ולזמן אותו לדו-קרב.

  אלא שהסמוראי המבוגר, שכבר עבר את השיא שלו, סירב להילחם, בטענה שלא יהיה זה צודק שהוא יילחם בחרב אחת, בעוד הסמוראי הצעיר מגיע עם שתי חרבות. הצעיר דרש שהתשובה הזו תיחשב ככניעה.

  במקום זאת החל הסמוראי המבוגר לשלוח אל הצעיר מכתבים, עוד ועוד מכתבים, שבכל אחד הוא עסק והתמקד בחרב יד שמאל. כל מכתב כזה על יד שמאל שלו, עצבן עוד יותר את הצעיר. לבסוף, נעתר המבוגר לדו-קרב.

   

   

  http://www.youtube.com/watch?v=d2hRTLdvdnk

  

  
  הסמוראי הצעיר ניהל קרבות כאלה לרוב, אך הפעם, בשל לחץ המכתבים, הוא לא יכול היה להפסיק לחשוב על החרב שאחז ביד שמאל, כיצד יתקוף בה, תוך שהוא מחשב חישובים ומתכנן תכנונים. ואז, לפתע פתאום, דקר אותו המבוגר בזרוע יד ימין דווקא, ובכך הוכרע הדו-קרב.

   


  החיסול המוצלח בידי חיילי צה"ל ומערכת הביטחון של שלושה מחבלים סלפים-ג'יהאדיסטים ביו"ש, והפגנות גדולות שבאו בעקבות החיסול, היפנו באופן דרמטי את תשומת הלב לעבר תופעה שהיא חדשה לרבים: "הרשות הפלסטינית" נשטפת בתנועה חדשה, שהיא אולי הפופולארית ביותר כיום בשטחי "הגדה המערבית": התנועה הסלפית, שבאופן גורף מכנה עצמה "חיזב א-תחריר", כלומר "מפלגת השחרור".

  התנועה הזו הרימה ראש באופן פומבי בשנת 2007, בשיא המלחמה בין הפתח לחמאס, והיא מבטאת את האכזבה של צעירים רבים בשטח משתי התנועות האלה, שהכזיבו. במילים אחרות, כוח שלישי משמעותי הופיע בזירה, והוא אינו הג'יהאד האסלאמי הכפוף לאיראן השיעית, אלא כוח מקומי ופופולארי. הוא משקף תהליך דומה, שמתרחש בכל רחבי העולם הערבי הסוני: ממצרים ועד תוניסיה, מסוריה ועד המפרץ הפרסי.

  http://www.youtube.com/watch?v=UbATVoAyJ9g

  

  כבר בשנת 2010 מפזרת כאן הרשות בכוח הפגנות של הסלפים נגד שיחות עם ישראל. אם הרשות תתקרב להסכם, האנשים האלה לא יהססו להילחם בה, ועבאס יודע את זה. השנאה שלהם כלפי הרשות, המימסד שלה ואנשיה, יוקדת. ובכלל, ככל שהארגון הסלפי מתחזק יותר, כך הרשות הופכת לעצבנית יותר. "הליכה לאו"ם" יכולה להיות אמצעי גישור מבחינתה, עם הקיצונים האלה.

  ''
  ומה קובע החודש מדד האיומים הבטחוניים, שפיתחנו באתר זה שבע שנים? כלי חשוב לכל אחד, להבין במימד השוואתי איפה אנחנו נמצאים. כדי לקרוא יש להצטרף
  למועדון ג'יפלאנט פריים
  .


  הרשות הפלסטינית הבינה מייד את הסכנה בכוח הפוליטי הזה, השונא אותה יותר משהוא שונא את ישראל, ומיהרה לצאת נגדו. היא לא אסרה לחלוטין על קיומו, מחשש להתלקחות אלימה איתו, אך היא מגבילה אותו מאוד, ומסגירה לידי ישראל רבים מן הבולטים שבפעילים שלו, לפחות כך טוענים הסלפים.

  הארגון הזה נחשב עד היום כ"לא אלים", כלומר כזה שאינו נוקט בדרכי טרור, אך מעכשיו הכללים משתנים, ופעילים שלו מגיעים גם לטרור נגד ישראל וישראלים. לא ייתכן שעם כל כך הרבה הסתה ושנאה, לא יגיעו הפעילים לטרור ולאלימות.

  "מפלגת השחרור" אינה מפלגה "פלסטינית", שכן היא לא מכירה בלאומיות הפלסטינית, לא רוצה מדינה, לא רוצה שיחות עם ישראל, ולעולם גם לא תכיר בישראל בשום צורה. מה שהיא רוצה היא ח'ליפות אסלאמית, שתשתרע על פני המזרח התיכון כולו. זו הסיבה שבהפגנות הגדולות של עשרות אלפי פעיליה לעולם לא יונף הדגל "הפלסטיני", אלא הדגל השחור של אלקאעדה. כן, הארגון הזה משתייך למשפחת אלקאעדה, כפי שהוא קיים גם בלבנון ובסוריה.

  המטרה שלו אינה ארצית או מיידית; הוא דורש דרישה משיחית, הרבה יותר גורפת מזו של חמאס: ח'ליפות אסלאמית אחת כוללת ואדירה. ואם פעם היתה פן-ערביות, היום זו פן-אסלאמיות; שתיהן לא ריאליות.

  אגב, מי ישלוט בח'ליפות הזו, שוב הטורקים? בנקודה הזו שותקים הפעילים, משום שאין להם תשובה.

  http://www.youtube.com/watch?v=YtVo3IUgg0w

  

  

  

  כנס הח'ליפות של מפלגת השחרור, 2012, חברון. הדגלים השחורים הם דגלי אלקאעדה.

  הארגון מופיע כ"מפלגת השחרור - פלסטין". לא ארגון פלסטיני, אלא ארגון סוני, הפועל בחלק זה של "אומת האסלאם". הרשות נאלצה לבלוע את הצפרדע הזאת. כמו בעולם הערבי כולו, האחד נלחם בשני, והרבה זמן לישראל כבר אין להם. שימו לב: על המסך הענק בכנס ההמונים בחברון הוקרנו ברכות של סלפים מסוריה, לבנון, טורקיה, עיראק ועוד. הסונים הקיצונים והסונים הקיצונים.

  תן לי גם חצי מלכות וגם את בתך לאישה: ממלכת הסלפים צומחת

  איך שולחים את המאמר הזה לחברים? יש כפתור "המלץ לחבר", בתחתית המאמר. הדרך הטובה, האישית והמהירה ביותר לדעת מתי עולים מאמרים באתר היא להירשם כאן, ולקבל התראה למייל האישי. הנרשמים קוראים ראשונים.  כיוון שעד היום הארגון לא נחשב כטרוריסטי, ישראל היתה סובלנית כלפיו, ואפשרה לו לתפקד במזרח ירושלים, בנוסף למאחז המרכזי שלו בחברון. יש לו קיום ונוכחות גם בשכם, בטול כרם ובקלקיליה. ברור שעכשיו מערכת הביטחון צריכה לעבוד בנוהל הרבה יותר תקיף, עם התרחבות כוונות הטרור.

  יתכן ובכירי הארגון (שברובם הם סודיים) הגיעו להערכה שאי-הלוחמה שלהם בישראל פוגעת בפופולאריות, ויתכן שעל רקע זה היתה ההתארגנות הראשונה הזו לפיגוע. בשנת 2012 ערך הארגון שני אירועים גדולים לציון נפילת הח'ליפות האסלאמית: 20,000 פעילים הגיעו בחברון ועוד 10,000 תומכים ברמאללה, ואלה מספרים גדולים במונחי הרשות.

  וזהו בעצם הסוד השמור של אבו מאזן: הרחוב כבר לא שלו ולא של חמאס, אלא של הסלפים, המשוייכים לאלקאעדה. אם המערב יבין זאת, אולי לא ילחץ למדינה פלסטינית, שכן המשמעות היא שמדינה כזו תיהפך למדינת אלקאעדה מהר מאוד. חמאס חלש יחסית ביו"ש, הרשות בקושי מתפקדת, והרחוב של הסלפים.

  העויינות בין הסלפים לרשות היא גדולה, ובתחנת הטלוויזיה שלהם הם מאשימים אותה בהסגרת פעילים שלה לישראל ולצה"ל. הם מאשימים אותה בבגידה. יש בידי פעילי התנועה להביא לנפילת הרשות, אם ירצו, ודי שאלפים יעלו על המוקאטעה ברמאללה, אין צורך בהרבה יותר מכך. לתנועה פלג צבאי המכונה "אריות מפלגת השחרור", ויתכן שהמחבלים שחוסלו מקורבים או שייכים לפלג הזה.


  http://www.youtube.com/watch?v=scQPt4HLK7Y#t=171

  

  

  

  הפתח האמין בהתמערבות; חמאס מאמין בשיתוף פעולה עם המערב; מפלגת השחרור מחרימה את המערב. מבחינת האירופים, למשל, שלטון של מפלגת השחרור הוא אסון, וסוף ל"חלום" הפלסטיני רב השנים (כאן, הפגנות הג'יהאדיסטים בטולכרם, דגלי אלקאעדה).

  אצל הפתח היה העניין הישראלי בלעדי; אצל חמאס מרכזי; אך אצל הסלפים הוא קיים.


  הרשות מצידה מבולבלת: אם תלחץ מידי, תביא להתפוצצות כנגדה. ואם לא תלחץ, ישתלטו הסלפים על המרחב הציבורי הפלסטיני, וידיחו אותה משם. אין לה מושג איך להתמודד עם הבעייה החדשה הזו מבחינתה. אותה בעייה קיימת גם לחמאס ברצועת עזה: גם שם הסלפים מרימים ראש, בתמיכת סלפים במצרים ובלוב, וגם חמאס מאותגר ומודאג.
   

  ומה מידת הקשר של הסלפים ביו"ש עם הסלפים בסוריה ובלבנון?  תנועת מפלגת השחרור היא תנועה ותיקה יחסית, ונוסדה בשנת 1952 בירושלים, שתחת שלטון ירדן, בידי איש הדת הסוני תקי- א-דין נבהאני (אז איש לא דיבר עדיין על "פלסטינים"). כבר אז לא סבלו אותה הירדנים, שסירבו להכיר בה כמפלגה חוקית. אך השגשוג והפריצה החלו בשנת 2007, כאמור.

  מה אנחנו מבינים מכך? שהלאומיות הפלסטינית המומצאת כבר אינה מחזיקה מעמד, ורבים לא מכירים בה. כך חמאס, אך בעיקר הסלפים. המגדיר שלהם הוא דתי – סוני ולא לאומי, ולכן החיבור שלהם עם הסלפים בסוריה הוא מושלם. אין ספק שאם הגבול היה נפתח, או שהיו זוכים לשטח עצמאי, המיזוג עם הסלפים בסוריה ובלבנון היה מהיר ומושלם. שם וגם פה רוצים ח'ליפות אסלאמית.

  האנשים האלה לא סופרים את אבו מאזן, לא את "העם הפלסטיני", ולא את המשא ומתן עם ישראל, כפי שהסלפים בסוריה לא סופרים את אסד או את "שיחות השלום" שכופות המעצמות על הגורמים הסוריים הלאומיים. בעת שברק אובמה עשה דרכו השנה לרמאללה בשליחות "השלום", קיימו הסלפים הפגנה גדולה לא רחוק משם, בקריאה לגרש אותו. עם רגשי שנאה קשים למערב, לקפיטליזם, לסוציאליזם ולישראל, הסלפים רוצים לחזור לימי הנביא מוחמד, אל המאה השביעית לספירה. העתיד שלהם הוא בעבר הרחוק.

  מבחינתם כל הרעיון הלאומי לא רלבנטי, כמו גם המערכת הכלכלית המודרנית. הם מתכוונים לחיות על פי חוקי השריעה האסלאמית, ולהילחם באויבי האסלאם. הגורם השנוא ביותר עליהם זו הרשות, יותר מאשר ישראל, משום שהיא, לגישתם, מוכרת אותם למערב. מי היה מאמין שאלפי דגלים שחורים של אלקאעדה ישטפו את שטחי הרשות הפלסטינית, באופן שאמור לעורר דאגה בישראל, בירדן ובמערב? ועד כמה יודעים זאת אצלנו ובעולם?

  מותו האלים של מהפכן: על מהפכות שלא נגמרות


  http://www.youtube.com/watch?v=_-jX_bMzgM4

   

   

  אובמה תסתלק מכאן: מפגינים הסלפים ברמאללה נגד ביקור הנשיא האמריקני ב"רשות". כלום מכל זה לא ראו בישראל או בעולם, שכן אבו מאזן הסתיר את המציאות הזו טוב-טוב.  --
  הוליווד זה מקום בו ישלמו לך אלף דולר תמורת נשיקה ו-50 סנט תמורת הנשמה שלך.
  - מרלין מונרו


  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "במיליציות מהמסוכנות בעולם... כנופיות... ארגוני טרור... קבוצות סלפים...שיגיעו לכאן עם הנשק וישבו על מישור החוף ונתב"ג !!!"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה