כותרות TheMarker >
    ';

    פרטי קהילה

    ביטוח ופנסיה

    כל הקשור לביטוח חיים, חסכון ארוך טווח, קרנות פנסיה, קופות גמל, ביטוחי בריאות, ביטוחי נסיעות לחו"ל. ביטוחי רכוש.

    שווקים פיננסיים

    פורום

    חברים בקהילה (1381)

    אס לב אדום
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אחר40
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אריאל דר
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    mr.unicorn
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    שושי פולטין
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    ורד:)
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    -li-
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    *שרונה*
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    eicher077
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    אריק גינזבורג
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    הטבת מס בגין הגדלת הפרשות מ 5% ל- 7%

    27/10/14 16:42
    0
    דרג את התוכן:
    2014-11-11 13:49:03
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    היי,

     

    1. עד לא מזמן האמנתי שכאשר שכיר מגדיל את אחוז ההפרשות שלו לגמל מ 5% ל- 7% הוא יהנה מהטבת מס.

    השתמשתי במחשבונים של ברוטו לנטו עבור שכר של 18,000ש"ח ברוטו ולא ראיתי שההגדלה מ 5% ל 7% חסכה לי מס. משהו יכל להסביר לי כמה מס אני אחסוך במהלך הנ"ל?

     

    2. כמו כן, הבנתי בעבר שכאשר מפקידים לקרן פנסיה 7% עובד ו 7.5% מעביד נהנים גם מפנסיית שיארים גדולה יותר כי למעשה ה "שכר המבוטח" עולה. לאחרונה חלק אמרו לי שזה לא נכון.. מישהו יכל לעדכן בנושא?

    מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
     

    הוספת תגובה על "הטבת מס בגין הגדלת הפרשות מ 5% ל- 7%"

    נא להתחבר כדי להגיב.

    התחברות או הרשמה   

    31/10/14 12:59
    1
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-10-31 12:59:25
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין
    היי, אשתדל לענות לפי סימני השאלה : 1. עבור שכיר - עמית מוטב [מעל 107,000 הכנסה קובעת ] : תקרת הטבת המס להפקדה משכר מבוטח לסעיף 47 א/ב (סעיף ניכוי)היא 7% פעמיים שמ"ב ולסעיף זיכוי 5% מ שמ"ב (שכר ממוצע במשק= 8700 ש"ח ) .עבור השכר הלא מבוטח יוכל להפקיד בנוסף עוד 16% במעמד עצמאי 2. כנראה שהמחשבון שהשתמשת איינו יודע לחשב הטבות מס כתוצאה ממוצרים פנסיונים - שזה שכיח 3. בנושא פנסיית השאירים זה בהחלט תלוי באיזה קרן פנסיה + מסלול ביטוח בחרת לפגישת ייעוץ ללא תשלום אפשר להתקשר 052-8536655

    --
    צפוני בדם
    www.blmh.co.il
    11/11/14 13:49
    2
    דרג את התוכן:
    פורסם ב: 2014-11-11 13:49:03
    1. שלח הודעה
    2. אוף ליין
    3. אוף ליין

    בשכר של 18,000 אתה מנצל את מלא הטבת המס כבר ב- 5% הפקדה, ולכן להגדלת ההפקדה אין השפעה על הטבת המס שתקבל. במידה ויש לך רכיבי שכר לא מבוטחים אתה יכל לקבל הטבת מס נוספת.

    מידע נוסף בקישור

     

    לגבי השאלה השנייה, שינוי אחוז ההפקדה לא צריך לשנות את הכיסוי שלך לשארים מכיוון והשכר הפנסיוני שלך לא משתנה. בחלק מקרנות הפנסיה לא יודעים לטפל בכל אחוזי ההפקדה ולכן שינוי אחוז ההפקדה מעוות את אופן חישוב השכר הקובע לנכות ולשארים, במקרים מסוימים השכר יקטן ובאחרים הוא יגדל.


    --
    נדב טסלר,
    משווק פנסיוני
    מנורה מבטחים פנסיה
    בלוג אישי www.pensuni.com


    ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
    /null/cdate#

    /null/text_64k_1#

    מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
     

    הוספת תגובה על "הטבת מס בגין הגדלת הפרשות מ 5% ל- 7%"

    נא להתחבר כדי להגיב.

    התחברות או הרשמה