כותרות TheMarker >
  ';

  פרטי קהילה

  אקטואליה

  קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

  אקטואליה

  חברים בקהילה (5577)

  משה ,
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  לולה של היום
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  boazlaw
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  שרון קדם
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  yang9600
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  פלוגרו
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  ד. צמרת
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  מדוע טראמפ פטר את ראש ה- FBI - פרשנות

  10/5/17 07:56
  1
  דרג את התוכן:
  2018-04-14 21:59:36
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  אל תאמינו למסע הדיסאינפורמציה שמנוהל בתקשורת הממסדית/תאגידית, כולל "הארץ", לפיה טראמפ נסה בכך לפגוע בחקירה המתנהלת בנושא הקשרים לכאורה בין רוסיה לקמפיין שלו במטרה להשפיע על הבחירות.

  זה קשקוש מוחלט.

   

  להלן סיכום קצר (יחסית). כתבתי הרבה על הנושא בזמן אמת החל מאוגוסט וגם זה חלק מזערי ממה שאני יודע. אם מישהו מעונין וישאל שאלות בנושא, אשמח לענות. אם לא, לא אבזבז את זמני.

   

  יש סבה רשמית לפיטורין, יש מספר פרשיות משנה חצי רשמיות ויש רקע הרבה יותר עמוק.

   

  הסבה הרשמית היא פורמליסטית: העובדה שקומי סיים את החקירה בנושא האימיילים של הילארי קלינטון ביולי 2016 בהודעה רשמית על אי העמדה לדין, כאשר לא היתה לא כל סמכות לעשות זאת. הסמכות נתונה בידי משרד התובע הכללי (ה- AG היתה לורטה לינץ'). זה היה על רקע הפגישה המפורסמת שבוע לפני כן על מסלול ההמראה בינה לבין ביל קלינטון, שאחריו היא הודיעה שהיא תקבל כל המלצה של ה- FBI.

  ה- FBI היה אמור להעביר את ממצאי החקירה למשרד התובע הכללי ושהם יחליטו (לאחר שלינץ' הרחיקה את עצמו, מישהו אחר היה אמור להחליט).

   

  פרשנות לנושא זה: כל התמרון של פגישת ביל קלינטון עם לינץ' נועד מראש להפיל את כל הלחץ על קומי, כי אם ה- FBI היה מעביר את חומרי החקירה הקשים למשרדה של לינץ' כנדרש, אנשים רבים נוספים היו נחשפים לחומרים מרשיעים, ביניהם תובעים מקצועיים א-פוליטיים, הממשל היה מאבד את השליטה ההדוקה על המידע, הציבור לא היה נותן אמון בהחלטה לא להעמיד את קלינטון לדין וחומרים היו מודלפים. שיהיה ברור: החומרים בבירור הצדיקו העמדה לדין לפי מה שנקרא אצלנו "מבחן בוזגלו", כלומר, כל אדם אחר שאינו הילארי קלינטון היה מועמד לדין על שורת עבירות קשות, נזרק לצמיתות משירות המדינה וכנראה נשלח לכלא.

   

  פרשיות משנה חצי רשמיות:

   

  סגנו של קומי הוא אדם בשם אנדרו מקייב והוא היה נתון בניגוד אינטרסים מושחת מובהק: לאחר פרסום החקירה נגד קלינטון בנושא האימיילים, הוא נפגש עם מושל וירג'יניה, דמוקרט מושחת בעצמו וידיד קרוב של הקלינטונים שהציע להריץ את אשתו של מקייב לתפקיד סנטורית של מדינת וירג'יניה. זה מה שאכן קרה והיא קבלה $700,000 תרומות מאותו מושל וגורמים דמוקרטיים נוספים. (זה מידע שידעתי בזמן אמת)

  1) אותו מקייב לא פסל את עצמו ממעורבות בחקירת קלינטון (זה מידע שידעתי בזמן אמת)

  2) אותו מקייב היה מעורב גם בחקירה מקבילה נגד קרן הצדקה של הקלינטונים ועשה ככל יכולתו לשבש אותה (זה מידע שידעתי בזמן אמת)

  3) אותו מקייב היה מעורב גם בחקירת קשרי טראמפ רוסיה, למרות אותו ניגוד אינטרסים. (פורסם במרץ 2017)

  4) הוא כנראה היה האיש שהיה אחראי לקשר עם סוכן ה- MI6 לשעבר סטיל שחבר את התיק המפוברק נגד טראמפ תמורת תשלום של הדמוקרטים, שהציע לסטיל תשלום עבור המשך החקירה!, שהלך לבית המשפט הסודי FISA ושכנע שופט שהתיק הנ"ל אמין, כדי שיוציא צו מעקב אחרי אדם שולי בשם קרטר פייג' ואחר כך קבל תוצרי ציתותים והעביר אותם לגופים שונים בממשל ללא סמכות ולתקשורת ללא סמכות. (פורסם במרץ 2017)

   

  קומי היה בבירור מודע לכל זה באופן אישי ולא עשה דבר לסכל את כל הפעילות המושחתת הנ"ל.

   

  כאשר מבינים שחקירת ה- FBI בנושא טראמפ/רוסיה ופנייתו לבית המשפט לריגול נגדי FISA היתה מבוססת על אותו תחקיר מפוקפק בתשלום, מבינים שלא היה בסיס לגיטימי לחקירה והיא היתה צייד מכשפות פוליטי. זה גם הורס את אמון הציבור לא רק ב- FBI, אלא גם במנגנון בית המשפט לריגול נגדי FISA כולו שהוא במעמד צד אחד בלבד (המדינה), לכן השופט נתון לחסדי המידע המפוקפק שהמדינה מספקת לו.

   

  על התזמון: מדוע פוטר קומי היום? כי אתמול ראש המודיעין (ה- DNI) של אובמה קלאפר העיד תחת שבועה בסנאט, מה שהוא כבר אמר בראיון עיתונאי לפני חודשיים: שחקירת טראמפ/פוטין לא העלתה דבר.

   

  רקע עמוק יותר:


  כל חקירת הילארי קלינטון היתה פארסה לפרוטוקול בלבד וזה היה ברור לכל מי שנחשף לפרטים הבסיסיים ביותר (שהתקשורת העלימה). אם ארה"ב היתה מדינת חוק, הילארי קלינטון היתה מועמדת לדין עוד ב- 2013 בפרשה זו, לאחר שפריצת האימיילים של מקורבה ואיש סודה סידני בלומנטל, גלתה לכל מי שרק רצה לדעת שקלינטון מנהלת את מחלקת המדינה מאימייל פרטי לא מאובטח ומקבלת דרכו חומרים מסווגים ביותר (כולל פרטים על סוכנים!)

  זה היה שנתיים לפני שהיא הכריזה על מועמדותה לנשיאות!

   

  קלינטון מחקה כ- 32,000 אימיילים רק בסוף 2014, כך שברור לגמרי שכל מי שרצה (מעצמות זרות, גורמים פליליים וכו') יכלו בקלות לפרוץ לאימיילים שלה ולהחזיק במידע שהיא נסתה להסתיר, כלומר היא היתה בסבירות גבוהה נתונה לסחטנות כנשיאה.

  אלו דברים שכתבתי חודשים לפני הבחירות.

   

  דבר מכל זה לא נכתב בתקשורת הממסדית בארה"ב.

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "מדוע טראמפ פטר את ראש ה- FBI - פרשנות"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה   

  10/5/17 08:17
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-05-10 08:17:25
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין

  יש ביטוי בעברית ערסית "לא בא לו טוב בעין"

  אז זה הקטע.

   


  --
  האש בהתקדמותה תשפוט ותרשיע את כל הדברים
  10/5/17 14:27
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-05-10 14:27:15
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  אם הממסד והתקשורת ימשיכו להצמד לנראטיב המופרך שטראמפ פטר את קומי כדי לחבל בחקירת קשריו שלו עם רוסיה, הם בכך ידחפו את התובע הכללי לחדש את חקירת פרשת האימיילים של קלינטון, למרות הבטחתו של טראמפ לאחר הבחירות. טראמפ ישמח לומר שהוא לא יתערב במהלכי התובע הכללי.

   

  חשיפת הזוהמה כולה והעמדה לדין של כל מי שלא קבל חנינה מראש (היו 5 חנינות לפחות) תהיה הדרך היחידה לנתץ את המצאת טראמפ/פוטין ולהחזיר את האמון ב- FBI ובמערכת אכיפת החוק.

  10/5/17 17:54
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-05-10 17:54:32
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  חשבתי שטראמפ הפך לעבד נרצע של ה-Deep State ומאז התקשורת כבר לא מתעניינת בטראמפ-רוסיה.
  10/5/17 19:14
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-05-10 19:14:39
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  טראמפ כנראה כל כך כעס על כך שקומי לא עשה כלום בנוגע לשחיתות של מקייב, שהוא פיטר את קומי וכעת מקייב הוא ראש הFBI בפועל.
  10/5/17 19:14
  0
  דרג את התוכן:
  2017-05-10 19:45:03
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: chenisimo 2017-05-10 17:54:32

  חשבתי שטראמפ הפך לעבד נרצע של ה-Deep State ומאז התקשורת כבר לא מתעניינת בטראמפ-רוסיה.

   

  1. לגבי ה- Deep State, כתבתי שטראמפ נכנע להם על בסיס מידע שהיה נכון לזמן הכתיבה. מאז, התפרסם מידע חדש. יש אינדיקציות חזקות שמאבק הכח עדיין בעיצומו. במוקד נמצא היועץ לבטחון לאומי מקמסטר וצוותו שהם התגלמות ה- Deep State. (ראה כתבה של כתב בלומברג אלי לייק מלפני יומיים).

  ממקורות לא מאומתים, נראה שטראמפ מנסה לבעוט את מקמסטר למעלה והצידה (העלאה בדרגה, תוך סילוקו מהבית הלבן לטובת תפקיד פיקודי בכיר רחוק ככל האפשר...)

  אי אפשר להפריז בחשיבות המאבק הזה, כי ה- Deep State מחרחר מלחמות אינסופיות והאסטרטגיה לגבי צפון קוריאה, אפגניסטן וסוריה עומדות על הכף.

   

  2. לגבי טראמפ/רוסיה, החקירה לגבי הקונספירציה להשפיע על הבחירות הסתיימה בלא כלום (ראה מה שכתבתי לגבי עיתוי פיטורי קומי) אבל הממסד והתקשורת הם במלחמת מאסף על הנראטיב. אם שמת לב, היוזמה היא עכשיו של טראמפ. הוא הבטיח בבחירות Law and order ופיטורי קומי עשויים להיות יריית הפתיחה של מבצע ניקוי אורוות כללי. שם לב בימים ובשבועות הקרובים לפוינטרים שספקתי (למשל: Andrew Mccabe). גם לא אופתע, אם טראמפ ימצא דרך לרמוז לממסד שאם הם לא ירגיעו, חקירת הילארי קלינטון תתחדש. (אבל זו ספקולציה בשלב זה)

  10/5/17 19:20
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-05-10 19:20:55
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: chenisimo 2017-05-10 19:14:39

  טראמפ כנראה כל כך כעס על כך שקומי לא עשה כלום בנוגע לשחיתות של מקייב, שהוא פיטר את קומי וכעת מקייב הוא ראש הFBI בפועל.

   

  הוא היה #2 והמינוי שלו הוא אוטומטי. שאני חושב על זה, אפילו התקשורת הממסדית לא תוכל להתעלם מהשחיתות הברורה שלו שנכתב עליה עוד לפני הבחירות. לא תצטרך להיות במתח זמן רב עד שתקרא על זה אפילו "בהארץ"....

  אני נותן לנושא 48 שעות. השעון מתקתק...

  11/5/17 06:20
  1
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-05-11 06:20:11
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אלון מזרחי: עדכונים מהחזית האמריקנית למורדי המחתרת: אחרי שהוכרח לפטר את מנהל הקמפיין הראשון שלו פול מנפורט (בגלל קשרים מפוקפקים עם הקרמלין) ואת היועץ לבטחון לאומי הראשון שלו מייקל פלין (בגלל קשרים מפוקפקים עם הקרמלין), ואחרי ששר המשפטים שלו ג'ף סשנז הורחק מחקירת הקשרים המפוקפקים עם הקרמלין בגלל, ובכן, קשרים מפוקפקים עם הקרמלין, פיטר אתמול טראמפ גם את ראש ה FBI הראשון שלו, ג'יימס קומי. שעסק בחקירת הקשרים המפוקפקים בין מטה טראמפ לקרמלין. כמה ימים בלבד אחרי שראש הCIA הקודם, ג'יימס קלאפר, אמר באופן חד משמעי שפוטין ניסה לחבל בתוצאות הבחירות (לטובת טראמפ), ואחרי שקומי עצמו העיד שרוסיה היא האיום הגדול ביותר לדמוקרטיה האמריקנית מכל מדינות העולם. אבל הימין בארה"ב כזה: אנחנו?? רוסיה *שלנו*?? מה פתאום זה הכל התקשורת הסמולניתתתתתתתתתת. הן גם בארה"ב הימין מובל על ידי טענות אינטיליגנטיות ומנהיגים בעלי שיעור קומה. לא רק פה. בתמונה (מהיום): טראמפ עם קיסליאק, השגריר הרוסי, מגייס ידוע של המודיעין הרוסי, שניהל פגישות לא מתועדות ולאחר מכן מוכחשות עם אנשי הקמפיין שלו. פאקינג מדהים.
  11/5/17 09:32
  1
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-05-11 09:32:59
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  עמי,

  הבאת לנו המון אינפורמציה ותאוריה מעניינות עד מאוד.

  אודה שלא ממש הבנתי עד הסוף את השתלשלות העניינים.

  בכל אופן, אתייחס לדבריך בפשטות של הדיוט מצוי.

  לפעמים, אתה ניצב מול בן אדם מסריח.

  אתה לא יודע אם הוא מסריח כי האיש מחסל שני ליטר וודקה בדרך קבע, אם כי אוכל חצי קילו חילבה ביום, או כי פשוט אינו מתקלח כעיקרון.  אבל אתה כן יודע שהוא מסריח.

  הסברים והערכות על התנהלותו של טראמפ שמעתי מאנשים לא ממש טיפשים, כמו אורן נהרי מ walla, אנליסטים ב cnn, ב bbc וכמובן בערוצים הצרפתיים. דעות בחלקן שונות, בחלקן זהות, בחלקן משלימות.

  אני יותר מסבור שטראמפ לא יסיים קדנציה ראשונה, כי האיש מסריח מדי. או שיעיפו אותו וימליכו את סגנו, אדם קיצוני אך שפוי וישר דרך לכאורה. או שיחטוף התקף לב מרוב המבורגרים. ואז, כמובן, יזעקו לקונספירציה...

   

  בחירת טרטמפ דומה מאוד לבחירת מקרון. איש לא בחר בעדם, אלא נגד מי שהתמודד מולם.

  בצרפת, בסיבוב הראשון הצביעו נגד fillon המושחת. בסיבוב השני נגד לה פן הקיצונית.

  אגב צרפת, היום די ברורות שתי עובדות:

  . השחיתות של fillon התגלתה במועד אידאלי מבחינת מקרון בסיוע אדיב של השירות החשאי הצרפתי, שהולנד ממונה ישיר עליו.

  . מצד שני, הוכח שהאקרים רוסיים, מקורבים מאוד ל GRU הפוטיני, הם שניסו להטות את הקו לאורך כל הדרך לטובת לה פן.  כך שהסברה שנהגו בדרך דומה בעניין טראמפ לא ממש מופרכת.      


  --
  חיתולים ופוליטיקאים יש להחליף לעתים תקופות. מאותה הסיבה. ברנרד שאו
  11/5/17 14:54
  0
  דרג את התוכן:
  2017-05-11 15:12:30
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: chenisimo 2017-05-11 06:20:11

  אלון מזרחי: עדכונים מהחזית האמריקנית למורדי המחתרת: אחרי שהוכרח לפטר את מנהל הקמפיין הראשון שלו פול מנפורט (בגלל קשרים מפוקפקים עם הקרמלין) ואת היועץ לבטחון לאומי הראשון שלו מייקל פלין (בגלל קשרים מפוקפקים עם הקרמלין), ואחרי ששר המשפטים שלו ג'ף סשנז הורחק מחקירת הקשרים המפוקפקים עם הקרמלין בגלל, ובכן, קשרים מפוקפקים עם הקרמלין, פיטר אתמול טראמפ גם את ראש ה FBI הראשון שלו, ג'יימס קומי. שעסק בחקירת הקשרים המפוקפקים בין מטה טראמפ לקרמלין. כמה ימים בלבד אחרי שראש הCIA הקודם, ג'יימס קלאפר, אמר באופן חד משמעי שפוטין ניסה לחבל בתוצאות הבחירות (לטובת טראמפ), ואחרי שקומי עצמו העיד שרוסיה היא האיום הגדול ביותר לדמוקרטיה האמריקנית מכל מדינות העולם. אבל הימין בארה"ב כזה: אנחנו?? רוסיה *שלנו*?? מה פתאום זה הכל התקשורת הסמולניתתתתתתתתתת. הן גם בארה"ב הימין מובל על ידי טענות אינטיליגנטיות ומנהיגים בעלי שיעור קומה. לא רק פה. בתמונה (מהיום): טראמפ עם קיסליאק, השגריר הרוסי, מגייס ידוע של המודיעין הרוסי, שניהל פגישות לא מתועדות ולאחר מכן מוכחשות עם אנשי הקמפיין שלו. פאקינג מדהים.

   

  קשה לבוא בטענות למי שניזון רק מהתקשורת הממסדית וכותב פיסקה כזו. זה נראה כל כך טריויאלי., לא?

  זהו שלא. 

  אם יורדים טפה מתחת לרמת הכותרות, לרמת העובדות, רואים שכל המיני-פרשיות הנ"ל לא מבוססות על כלום מלבד אויר חם ומצטברות יחד למסע השמצה ניאו-מקארתיסטי מובהק.

   

  אחת השאלות הקיומיות העומדות בפני האנושות כיום, בעשור השני של המאה ה-21, היא על מי נתן לסמוך לתאר את המציאות כמו שהיא?

   

  קשה לתפוס את הבעיה הזו בישראל, שיש בכלי התקשורת שלה באמת מגוון רחב של דעות, אבל בהנתן מה שביבי מנסה לעולל לתקשורת הכתובה  והאלקטרונית, תריץ את הסרט הזה 20 שנים קדימה, לעידן בו אין יותר "הארץ" ויש עשרות כלי תקשורת שהם כולם גרסה זו או אחרת של "ישראל היום", נשלטים ע"י אוליגרכים למיניהם עם קשרי הון/שלטון/עיתון מפה ועד הודעה חדשה.

  מה אותה חושב יקרה בתנאים כאלה? אמון הציבור בתקשורת הממסדית יצנח ואנשים יחפשו את האמת במקומות אחרים. אותם העיתונאים החוקרים האמיתיים הבודדים ייפלטו מהמערכת ויפתחו לעצמם בלוגים או כלי תקשורת קטנים באינטרנט. 

   

  אם אתה רוצה להבין את ארה"ב היום, אתה חייב למצוא את אותם עיתונאים חוקרים אמיתיים שנפלטו מהמערכת. אין הרבה כאלה. 

   

  בהקשר הזה, אני ממליץ על המאמר המבריק של גאי רולניק "האם אני יכול לשכנע אתכם במשהו לגבי בנימין נתניהו?"

  ציטוט אחד לדוגמא: "פוליטיקה, בניגוד לרוב תחומי חיינו, היא זירה שבה אין לנו שום תועלת מחיפוש אחר העובדות או אמת כלשהי, ולכן רובנו מפתחים בורות רציונלית או אי־רציונליות רציונלית. אנחנו לא באמת מחפשים ללמוד, להבין ולאסוף מידע, אלא בעיקר מעוניינים לחזק את דעותינו הקיימות. לא מפני שאנחנו טיפשים, עצלנים אלא משום שזאת התנהגות רציונלית."

  הוא גם מטפל בנושא של הטיות התקשורת. הוא צודק, אבל אפילו הוא לא מבין כמה הבעיה חמורה בארה"ב.

  11/5/17 16:11
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-05-11 16:11:42
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  צטט: yaakov~~~ 2017-05-11 09:32:59

  עמי,

  הבאת לנו המון אינפורמציה ותאוריה מעניינות עד מאוד.

  אודה שלא ממש הבנתי עד הסוף את השתלשלות העניינים.

  בכל אופן, אתייחס לדבריך בפשטות של הדיוט מצוי.

  לפעמים, אתה ניצב מול בן אדם מסריח.

  אתה לא יודע אם הוא מסריח כי האיש מחסל שני ליטר וודקה בדרך קבע, אם כי אוכל חצי קילו חילבה ביום, או כי פשוט אינו מתקלח כעיקרון.  אבל אתה כן יודע שהוא מסריח.

  הסברים והערכות על התנהלותו של טראמפ שמעתי מאנשים לא ממש טיפשים, כמו אורן נהרי מ walla, אנליסטים ב cnn, ב bbc וכמובן בערוצים הצרפתיים. דעות בחלקן שונות, בחלקן זהות, בחלקן משלימות.

  אני יותר מסבור שטראמפ לא יסיים קדנציה ראשונה, כי האיש מסריח מדי. או שיעיפו אותו וימליכו את סגנו, אדם קיצוני אך שפוי וישר דרך לכאורה. או שיחטוף התקף לב מרוב המבורגרים. ואז, כמובן, יזעקו לקונספירציה...

   

  בחירת טרטמפ דומה מאוד לבחירת מקרון. איש לא בחר בעדם, אלא נגד מי שהתמודד מולם.

  בצרפת, בסיבוב הראשון הצביעו נגד fillon המושחת. בסיבוב השני נגד לה פן הקיצונית.

  אגב צרפת, היום די ברורות שתי עובדות:

  . השחיתות של fillon התגלתה במועד אידאלי מבחינת מקרון בסיוע אדיב של השירות החשאי הצרפתי, שהולנד ממונה ישיר עליו.

  . מצד שני, הוכח שהאקרים רוסיים, מקורבים מאוד ל GRU הפוטיני, הם שניסו להטות את הקו לאורך כל הדרך לטובת לה פן.  כך שהסברה שנהגו בדרך דומה בעניין טראמפ לא ממש מופרכת.


  העובדה השניה שהצגת היא לא עובדה כלל, לפחות בכל הנוגע לפריצה למטה של מקרון בערב הבחירות. כל הטענות שהפורצים קשורים ל- GRU (טביעות אצבע של APT28 או fancy bear) הם קשקוש. 

   

  מדובר על סט כלים שפותחו ע"י המודיעין הרוסי לפני עשור או יותר ונמצאים בשימוש ע"י אלפי האקרים ברחבי העולם (רובם רוסים או מזרח אירופים) שמפעילים עסקי פריצה ב- darkweb בתשלום ואין דרך לדעת מי מזמין פריצות אלו או אחרות.

  לטעון שרוסיה אחראית לפריצות שקול לטענה שרוסיה אחראית לכל רצח שבוצע בעולם באמצעות קלצ'ניקוב, רק כי הנשק יוצר במקור ברוסיה.

   

  מלבד זאת, חלק מה"הוכחות" שרוסיה אחראית לפריצה למטה מקרון הם מסמכים שהודלפו, בהם ראיות ב- Metadata לאותיות קיריליות, המוכיחות שרוסים זייפו את המסמכים. האם שמת לב שבימים האחרונים נכתב (גם ב"הארץ") שאנשי אבטחת המידע של מקרון מתגאים בכך שהם שתלו מסמכים מזויפים ברשת הפנימית?

  אתה רואה את הלוגיקה הסיבובית כאן? 

   

  כדי לסבך את התמונה המסובכת מאוד ממילא, ויקיליקס פרסמו במסגרת Vault7 הוכחות שיש בשימוש ה- CIA סט כלים בשם Marble שנועד ליחס פריצות מחשבים למדינות אחרות ע"י שתילת קטעי קוד בשפות זרות.


  The source code shows that Marble has test examples not just in English but also in Chinese, Russian, Korean, Arabic and Farsi. This would permit a forensic attribution double game, for example by pretending that the spoken language of the malware creator was not American English, but Chinese, but then showing attempts to conceal the use of Chinese, drawing forensic investigators even more strongly to the wrong conclusion


  בקיצור, אין שום דרך לדעת מי עמד מאחורי הפריצה למקרון. יכול אפילו להיות שזה מבצע False Flag של שירות המודיעין הצרפתי (עם או בלי סיוע של ה- CIA)

  11/5/17 17:34
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-05-11 17:34:19
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

   

   

  ברוטוס:   בכל מדינה שמנוהלת באופן תקין הילארי קלינטון הייתה בכלא כמה שנים טובות ולא מועמדת לנשיאות. אופס. גם בנימין נהנתניהו

   

   

  נטוס:      וגם רעייתו

   

   

  ..


  --
  חתימה אישית, מה לא? חתימה היא שיט!
  11/5/17 18:24
  0
  דרג את התוכן:
  2017-05-11 20:44:53
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  עזבו אתכם לרגע משאלות קיומיות ומנושאים טכניים סופר-מורכבים. בו נדבר לרגע על דבר אחד בו "כולנו" סופר מקצועיים:

   

  חשיפת שחיתות.

   

  אני אוכיח לכם באמצעות דוגמא אחת, גם את מה שאמרתי על מקייב למעלה וגם כיצד התקשורת משבשת את המציאות.

   

  1. פרשת מקייב נחשפה ע"י הוול סטריט ג'ורנל ב- 24/10. (הכתבה למנויים בלבד, אבל הוידאו הקצר נתן לצפייה)

  2. טראמפ התייחס לנושא למחרת פעמיים בעצרות בחירות בפלורידה (מה שאמר בקישור #4)

  3. אני כתבתי על זה כאן בקפה ב-31/10: "מאמר ב WSJ מתאר לא פחות ממלחמת עולם בין דרגי השדה ב- FBI לרוחבה של ארה"ב לבין ראשי הארגון בוושינגטון DC (כולל סגן ראש ה FBI שאשתו קבלה תרומת ענק ממושל דמוקרטי מושחת) (אני קשרתי לכתבה מאוחרת יותר של ה- WSJ)

  4. האתר Politifact, שאמור להיות "בודק העובדות המוסמך" (יחד עם factcheck.org ואחרים) פרסם ניתוח של דברי טראמפ ב- 26/10. הוא נתן לטראמפ ציון "Mostly False". וכולל תיאור מפורט של השתלשלות הענינים בפרשה שאומרת לכל אדם סביר שטראמפ צדק ב- 100%.

   

  למי שלא רוצה לקרוא את הניתוח כולו, הנה עיקרי הדברים:

   

  News that Clinton was using a private email account in violation of federal record-keeping requirements,broke March 2, 2015.

  According to the Wall Street Journal, which broke the story, McAuliffe and other Virginia Democrats met with McCabe and her husband, Andrew, on March 7, 2015, to urge her to run as part of an effort to take

  back the Senate.

  McCabe announced her candidacy .... on March 12, 2015.

  That July, the FBI was called in to begin a criminal investigation into the use of Clinton's private server at her home in New York. And that same month, Andrew McCabe was promoted to associate deputy director, the third in command at the FBI. He moved to FBI headquarters in September.

  On Oct. 1, 27 and 29, McAuliffe's PAC, Common Good VA, gave Dr. McCabe's campaign a total of $450,000. (An additional $17,500 had been given earlier). The Democratic Party of Virginia spent $207,788 on Sept. 30 and Oct. 22 for mailings on her behalf. That would amount to 40 percent of the $1.7 million spent by the campaign.

  On Feb. 1, 2016, three months after his wife's defeat, Andrew McCabe became the FBI's deputy director

  "Months after the completion of (his wife's) campaign, then-Associate Deputy Director McCabe was promoted to Deputy, where, in that position, he assumed for the first time, an oversight role in the

  investigation into Secretary Clinton’s emails," according to the FBI statement.

   

  אם תהיו ישרים עם עצמכם ותשכחו לרגע מטראמפ והדעות שלכם עליו, תראו שהמעגל הקרוב של קלינטון פעל במהירות ובנחישות כדי לשתול בצמרת ה- FBI אדם שחייב להם גם עבור אשתו וכנראה גם עבור הקידום המטאורי שלו.

   

  כעת, בעניין "תפיסת המציאות": גוגל ופייסבוק הכריזו באחרונה על מערכת להלחם ב- fake news ובמי אתכם חושבים הם ישתמשו כדי להגיד לעולם כולו מה נכון ומה לא? נחשתם נכון: Politifact (ואחרים)

  כלומר, בעתיד הלא רחוק, אם תחפשו באינטרנט מידע בנושא פרשת מקייב, סיכוי טוב שתקבלו איזה אינדיקציה שהסיפור הוא fake news.

   

  מה פרשת מקייב אומרת על חקירת ה- FBI על האימילים של קלינטון?

  מה פרשת מקייב אומרת על קומי שהיה הממונה הישיר של מקייב?

   

  התשובה?

   

  זה הכל רוסיה...רוסיה...רוסיה...רוסיה...רוסיה...רוסיה...

  


  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "מדוע טראמפ פטר את ראש ה- FBI - פרשנות"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה