כותרות TheMarker >
  ';

  פרטי קהילה

  אקטואליה

  קהילת אקטואליה - המקום לדון בענייני היום, בארץ ובעולם. פוליטיקה, כלכלה, חברה, דעות והגות. אנא שמרו אל התבטאות נאותה!

  אקטואליה

  פורום

  אקטואליה - בחירות לכנסת

  קהילת אקטואליה - המקום לדון בכל נושא בחירות לכנסת

  חברים בקהילה (5577)

  .D.S
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  שרון קדם
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אפרת ש.
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  yang9600
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  פלוגרו
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  אמיר ניצן
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  לולה של היום
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  77777777
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  דורון אנ_פל
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין

  יפה שבכירים עוזרים לזוטרים

  1/7/17 10:37
  0
  דרג את התוכן:
  2017-07-03 22:29:10
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  [ הציונים כנראה צודקים ]

  ''

   

  .
  כבר בעבר שמתי לב לדבר מוזר. כשאני מידי פעם כל הזמן אומר לקוראים האדישים דברים נכונים או מתריע בדאגה ציונית קלה עד מתונה מפני סיכונים, סרבנים, גזלנים וקיצונים, בדרך כלל הנחקרים הבכירים מתעלמים מימני לחלוטין, מצפצפים או סתם מגחכים.
  .
  בהתחלה, כשעוד לא הפנמתי שאני כנראה נביא חובב שלא מכזב או מאכזב התופעה המוזרה הזו קצת הפריעה לי, שכן לא ממש הבנתי למה המאזינים לא מאזינים לזוטרים אלמוניים. למרבה השמחה, היום אני כבר נביא חובבני בעל ניסיון, מצולק ושבע תיסכולים, והדבר כבר ברור לי לחלוטין.
  .
  הציבור לא מאמין לאנשים שלא מוכרים לו, ואת זה צריך להבין. סך הכל, אף אחד לא ממש מתעניין בדעתם של זרים לא מוכרים, ומטיבעם הבצלמים הם קצת חשדניים ולא רק סקרניים, עצבניים או רעבים.
  .
  ציטוט:
  .
  ביבי ירד מהפסים. למען הישרדותו האישית - יורק בפרצופם של מיליוני יהודים בעולם. האם אנחנו מוכנים לעמוד מנגד?
  .
  מי לכל הרוחות הסמיך אותך לקבוע מיהו יהודי ומי פחות יהודי?
  .
  עד כאן ציטוט.
  .
  מה שכבוד ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אומר זה שביבי ושותפיו הסחטניים גורמים נזקים כבירים ליהודים, ואת זה אני מנסה להסביר כבר שנים. תודתי נתונה לברק על עזרתו ותרומתו להפצת מסרים שנוגעים ישירות לשלומם ורווחתם של הנירדפים הניבחרים, שכן השליטים החשודים שנחקרים באמת גורמים לנו נזקים לאומיים חמורים.
  .
  לעומת עניות דעתי, כשאנשים ידועים, מעוטרים, מנוסים, מוכרים ורמים אומרים לצופים את הדברים שטרחתי והעליתי שוב ושוב בכתובים, משום מה כולם מאזינים, ובשבילי זה נהדר, שכן כבר בעבר ניסיתי להעביר מסרים דומים למשועממים אבל לא זכיתי לקבל שום מחיאות כפיים מהצופים או לעשות גלים.
  .
  ציטוט:
  .
  אישית, אולי מחמת גישתי הציונית, אני מאוד מקווה שהשילטון הבא ישיב את ציון לדרכה, שהרי חזונה הוא מדינה עיברית שאינה דו לאומית, והסדרה איזורית רגועה, כזו שתביא הקלה ורווחה רבה לאומה שכבר מספיק סבלה.
  .
  ציטוט:
  .

  להבנתי, הציונים רצו מדינה ליהודים ושלום עם השכנים,  לעניות דעתי זה טוב לכל התושבים, אבל עוד לא לגמרי השלמנו את חזון המייסדים בגלל הסרבנים שמפריעים. לעומת הציונים, מה בעצם רוצים הלאומנים הקיצונים? הנצחת סיכסוכים מדממים וסיפוח מיליוני מוסלמים כדי שחלילה נהפוך לבני מיעוטים בפלסטין עוד כמה שנים? זה יהיה טוב ליהודים?

  .

  ציטוט:

  .

  למה ביבי סתם אמר שהשמאלנים שבנו את מדינת היהודים הם כופרים ובוגדים? הרי במציאות בן גוריון הכריז על הקמת המדינה, הרצל הגה אותה ורבין שיחרר ואיחד את בירתה.

  .

  בפועל, זה הקיצונים שסוטים מדרך המייסדים בסרבנותם לשלום והסדרים. היתכן שכבוד החשוד הנחקר באזהרה סתם אמר אמירה מסיתה, מפלגת ושגוייה שאינה אמינה? חבל בעיני שהקיצונים שכחו מה זה להיות יהודים וציונים.

  .
  עד כאן ציטוטים.
  .
  מעניין שציונים שלא מכירים חושבים על דברים דומים, וטוב שהמסרים יהיו ברורים ומובנים למאזינים, ללא קשר לזהות האומרים.
  .

  http://cafe.themarker.com/post/3389169

  .

  http://cafe.themarker.com/post/3361278

  .

  http://cafe.themarker.com/post/3386656

  .

  http://cafe.themarker.com/blog/513647

  RonKraus.com

  .

   

  ''

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "יפה שבכירים עוזרים לזוטרים"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה   

  2/7/17 11:04
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-07-02 11:04:33
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  קשקשן בלתי נלאה, עד מתי תמשיך לערבב עובדות היסטוריות מוחככות עם הערכות פרי דמיונך?
  3/7/17 14:00
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-07-03 14:00:24
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  החדש של פמפרס: דק יותר, סופג יותר
  פרוקטר אנד גמבל מחליפה את חיתול הדגל שלה, "פמפרס אקטיב בייבי–דריי", בחיתול חדש, וטוענת: הוא החיתול הכי יבש בישראל • מה אמרו ההורים שבדקו עבורנו את החיתול
  שושנה חן
   

  פרוקטר אנד גמבל, יצרנית חיתולי "פמפרס אקטיב בייבי־דריי", המותג הנמכר ביותר שלה, מחליפה אותו בחיתול חדש המוגדר על ידיה כפריצת דרך. לדברי החברה, בחיתול החדש יש שלוש תעלות ספיגה, שהופכות אותו ל"חיתול היבש ביותר בישראל". מכירות "פמפרס אקטיב בייבי" מהוות היום 65% ממכירות החיתולים של החברה בישראל.

   

  החיתול החדש ייקרא באותו השם ויזוהה על האריזות בעזרת איור המציג את שלוש תעלות הספיגה. חשיפתו תיעשה בתערוכת "בייבי לנד" שתתקיים בשבוע הבא בגני התערוכה בתל־אביב. את המוצר החדש ילווה קמפיין פרסום מסיבי בהשקעה של כ־3.5 מיליון שקל, ועד ינואר יוחלפו כל חיתולי "פמפרס אקטיב בייבי־דריי" שעל המדפים בחיתולים החדשים.

   

  לדברי החברה, הטכנולוגיה של שלוש תעלות ספיגה פותחה במשך עשר שנים, ומצויה כבר כשנה בחיתולי "פמפרס פרימיום". "הבשורה הגדולה של החיתול איננה רק בספיגה, אלא בפרמטרים נוספים כמו פיזור הנוזלים. הם לא מתרכזים בליבה אחת. התינוק לא מתעורר בבוקר עם חיתול נפוח", אומרת חן גוטר, מנהלת שיווק של תחומי החיתולים וההיגיינה הנשית בפרוקטר אנד גמבל ישראל.

   

  לטענתה, החברה הטיסה למעבדה בלתי תלויה באירופה חיתולים של כל המותגים הנמכרים בישראל, והבדיקות הראו שהחיתול בן שלוש התעלות הוא היבש ביותר בישראל. בחברה סירבו להמציא לנו את מסמכי המעבדה.

   

  ייתכן שהחיתול החדש הוא תשובתה של פרוקטר אנד גמבל לפעילות הנמרצת יותר של המתחרים בשנה האחרונה – הן חוגלה קימברלי במפעל המושקע שלה, והן המותגים הפרטיים המתחזקים. היום נמכרים בישראל לא פחות משלושה מותגים פרטיים (רמי לוי, שופרסל, לייף), וחלקה של פמפרס בשוק – על פי נתוני נילסן לששת החודשים האחרונים – עומד על כ־21% (כמותי, לא כולל המכירות בסופר־פארם, שמגדילה את חלקה).

   

  לדברי גוטר, כמות החיתולים באריזות המוצר החדש לא שונתה, וגם לא המחיר, "אם כי את המחירים הסופיים קובעות רשתות השיווק". "פמפרס אקטיב בייבי דריי" החדש ישווק, כמו קודמו, בשני סוגי אריזות – אריזות חיסכון עם כמות קטנה יותר של חיתולים, ואריזות מוגדלות. אריזות החיסכון נמכרות ב־58.90־69.90 שקל, והאריזות המוגדלות ב־64.90־89.90 שקל.

   

  העמדנו את החיתול החדש לניסוי שטח של ארבעה הורים וחמישה תינוקות — בהם גם זוג תאומים. בחרנו דווקא בגילאים גבוהים יחסית – בין חצי שנה לשנה וחצי. החיתולים הפתיעו את כולם וזכו לציון 8.9.

   

  שלושה מההורים אמרו שהיו עוברים לחיתולים החדשים, בתנאי שהמחירים יהיו נוחים. זוג הורים אחד אמר כי לא היה עובר למרות ביצועי החיתול, כי "אנחנו לא אוהבים את הצורה שהחיתול הרטוב מקבל, כסוג של ג'ל".

   

  מהבדיקה עולה שיתרונות החיתול החדש הם רמת ספיגה גבוהה, היעדר דליפה, העובדה שהחיתול הרבה פחות נפוח מהמקובל, וכן דקות וגמישות. "אנחנו קונים חיתולים לפי מחירים ומבצעים ולכן ניסינו כמעט את כל המותגים. כאן מדובר בהחלט בחיתול הטוב ביותר שבו נתקלנו אי פעם", אמרה הנסיינית א', אם לתאומים. "הוא דק מאוד, גמיש וסופג בצורה נהדרת".

   

  גם במשפחת ר' ציינו שהחיתול היה פחות רטוב וספוג אחרי הלילה, בהשוואה לחיתול הרגיל שבו הם משתמשים. "החיתולים נוסו במשך מספר לילות", אמרו הורים לתינוק בן שנה וחצי, "והילד לא קם רטוב למרות שהחיתול היה מלא. לא היה צורך לרוץ ולהחליף ישר כשהתעורר".

   

  והחיסרון? במקרה של תינוק מעט יותר שמנמן במבנה גופו, הייתה בעיה של מידה, שלהערכת האם אפילו הביאה לזליגה במקרה אחד. אם אחרת התלוננה שהחלק החיצוני של החיתול לא רך מספיק. לדברי חן גוטר, "בגלל השינוי המבני של החיתול והיותו דק במיוחד, קיימת חשיבות מוגברת לבחירת המידה. חשוב לזכור, דליפה מחיתול הינה בדרך כלל תוצאה של התאמה לקויה".


  --
  חיתולים ופוליטיקאים יש להחליף לעתים תקופות. מאותה הסיבה. ברנרד שאו
  3/7/17 22:29
  0
  דרג את התוכן:
  פורסם ב: 2017-07-03 22:29:10
  1. שלח הודעה
  2. אוף ליין
  3. אוף ליין
  מטיבעם הדברני קשקשנים בילתי נלאים לעולם אינם נלאים. חשבתי שהדבר כבר ברור לעוקבים הנאמנים? מי יודע? אולי צריך להסביר זאת עוד כמה פעמים למתקשים שקוראים את המסרים הברורים וכנראה מסתבכים בהבנת הכתובים או סובלים.

  --
  רוני


  ארעה שגיאה בזמן פרסום תגובתך. אנא בדקו את חיבור האינטרנט, או נסו לפרסם את התגובה בזמן מאוחר יותר. אם הבעיה נמשכת, נא צרו קשר עם מנהל באתר.
  /null/cdate#

  /null/text_64k_1#

  מה אתם חושבים? מעתה קל יותר להוסיף תגובה. עוד...
   

  הוספת תגובה על "יפה שבכירים עוזרים לזוטרים"

  נא להתחבר כדי להגיב.

  התחברות או הרשמה